>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montpellier, Zagrzeb, Quito, 02-08.02.2015

Status
Zamknięty.
guti94 8,8K

guti94

Użytkownik
Ivo Karlovic v Marcos Baghdatis (+1.5seta) @ 1.54 Pinnacle ✅✅✅

Turniejowa &#39;jedynka&#39; - Ivo Karlovic przeciwko będącemu w bardzo solidnej formie Marcosowi Baghdatisowi. Ciekawie zapowiada się to spotkanie. Cypryjczyk zaliczył bardzo dobry występ na AO, gdzie odpadł dopiero w trzeciej rundzie po świetnym, 5cio setowym meczu z Grigorem Dimitrovem. Natomiast Karlovic po zwycięstwie w Doha zaliczył niezbyt udany turniej Wielkoszlemowy. Odpadł już w drugiej rundzie po meczu z Kyrgiosem. Śmiało bym poszedł tutaj na czystą &#39;dwójkę&#39; aczkolwiek Ivo gra u siebie, więc nikt nie wie jak to będzie. Z takim handi wydaje mi się być to dobrym rozwiązaniem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Montpellier:
Janowicz J. - Paire B.
Janowicz J. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 2/10
Janowicz jedną nogą był już poza turniejem. Obronił z Brownem 6 match pointów, ale warto dodać, że przeciwko &quot;Niemcowi&quot; zawsze ciężko mu się grało i z tego co wiem to dwa razy nawet z nim przegrał. Taki mecz może go jedynie podbudować czego mieliśmy nie raz przykład w ATP.
Paire jest pod formą o czym pisałem już wczoraj. Pokonał zawodnika w pierwszej rundzie z miejsca około 170. Janowicz to jednak półka, bądź nawet dwie wyżej. Polak w tym turnieju jest namaszczony przez siły nadprzyrodzone wyciągając przegrany mecz! Na pewno to go mocno podbudowało.
Wynik: 6:2 3:6 6:3 ✅ @Edit: To na pewno nie był &quot;izi&quot; bet!
Sousa J. - Kamke T.
Sousa J. ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 2:0 i dwa razy wygrał Portugalczyk po 3 setach. Warto dodać, że Panowie spotkali się już dokładnie rok temu podczas tego turnieju. Historia lubi się powtarzać i dzisiaj liczę na trzecie zwycięstwo Sousy. Joao oddał w pierwszym meczu tylko 6 gemów, natomiast Kamke stracił set z Millotem co nie przynosi mu to na pewno chluby.
Wynik: 4:6 6:4 6:3 ✅
Jaziri M. - Istomin D.
Roger-Vasselin E. - Simon G.
Istomin D. &amp; Simon G. ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 2/10
Jaziri to co miał zrobić to zrobił na początku sezonu. Odniósł chyba najlepsze wyniki w karierze. Taki zawodnik z pogranicza challenger nie utrzymuje długo dobrej formy. Istomin pomimo, że początek sezonu mu nie wyszedł, to jednak teraz grają na hali gdzie nawierzchnia ewidentnie mu bardziej sprzyja. Rzadko kiedy Istomin przegrywa z takimi zawodnikami.
Roger-Vasselin jest grubo pod formą o czym już pisałem. Wczoraj męczarnie z przeciętnym Beckiem, a dzisiaj na przeciwko stanie doświadczony Simon Gilles. Co by nie mówić, zawodnik o klasę bądź dwie lepszy. Jeżeli nie dojdzie do żadnych cyrków z powodu dwóch Francuzów na korcie, to zwycięsko z tego meczu powinien wyjść Simon Gilles.
Wynik I: 6:3 ✅ @Edit: Jaziri kreczuje po 1 secie.
Wynik II: 3:6 3:6 ✅

ATP Zagreb:
Stakhovsky S. - Youzhny M.
Stakhovsky S. ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 1:3, ale z dość odległych lat. Warto dodać, że ich mecze były często bardzo zacięte, padały w nich tie-breaki. Ukrainiec w pierwszym meczu nie miał najmniejszych problemów by wygrać z reprezentantem gospodarzy Coricem oddając mu zaledwie 6 gemów. Jeżeli zagra na równym poziomie to powinien wyjść z tego meczu zwycięsko.
Youzhny od parunastu miesięcy jest pod formą, w pierwszej rundzie musiał nieźle się napocić by pokonać Kavcica. Panowie łamali się jak zapałki i równie dobrze dzisiaj przeciwko Sergiejowi mógłby zagrać Słoweniec. Stawiam w tym meczu po prostu na lepszą formę Ukraińca, choć nie wykluczam, że mecz może być zacięty.
Wynik: 2:6 1:6 ⛔ @Edit: To już wszystko jasne skąd ten ruch kursów, tak samo z Granollersem.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Sousa - Kamke 1 @ 1,61✅
Bet365


Kurs już nieco spadł, ale no nie dziwię sie temu zjawisku, z racji tego w jaki sposób prezentuje się tych dwóch tenisistów. O Niemcu pisałem dwa dni temu i nic się nie zmieniło, spora nieregularność i brak serwisu, którym może wygrywać punkt za punktem lub bronić się w ważnych piłkach. Gra w drugiej rundzie tylko dlatego, że trafił na jeszcze bardziej nieregularnego Millota.

Dziś nie będzie tak łatwo, ponieważ jak na Południowca, Souza gra bardzo dobrze na hali i udowodnił to w pierwszym meczu z Lokolim, gdzie grał pewnie. Dotychczasowe mecze też na jego korzyść, więc sądzę, że tym razem wygra w dwóch setach.

Janowicz - Paire 1 @ 1,50✅
Bet365


Kurs myślę optymalny i moim zdaniem warto to zagrać. Jurek w pierwszym meczu pokazał charakter i możemy być pewni, że zależy mu tutaj na obronie punktów z poprzedniego sezonu. Nie wiemy do końca grał, ale pod względem psychicznym na pewne jest w dobrej sytuacji. Jurek lubi grać w hali, do tego we Francji idzie mu zwykle nieźle, więc sądzę, że sobie poradzi.

Paire gra słabo, oczywiście potrafi wygrać punkty bezpośrednio serwisem zy z forehandu, jednak jest przy tym bardzo nieregularny, co pokazują statystyki z wczorajszego meczu. 20 do 43 stosunek winnersów do niewymuszonych błędów mówi wiele, a gra tylko dlatego, że Basilashvili popełnił tych błędów aż 50!

Serwis, regularność, pewność na korzyść Polaka, znamy podejście Benoit, więc sądzę, że będzie powtórka z Hopman Cup, gdzie Jurek wygrał 2-0 z Francuzem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
???? ATP Zagrzeb
Ivo Karlović vs Marcos Baghdatis
Powyżej 10,5 gema w pierwszym secie @1.85

Na początek mecz jednego z gospodarzy turnieju czyli Ivo Karlovicia, z Cypryjczykiem Baghdatisem. Nie ma większego sensu sugerowanie się bezpośrednimi pojedynkami obu panów, ponieważ były one rozgrywane w 2008 roku, a więc 7 lat temu. Jak wiemy Karlović na stare lata zbudował bardzo dobrą pozycję rankingową i jest zawodnikiem, którego ciężko pokonać nawet takim wirtuozom jak Federer. Ciężko będzie Baghdatisowi przełamać dziś Ivo, ale również Cypryjczyk serwis może zaliczyć do swoich mocnych stron. Jedno jest pewne - jeśli Marcos chce tutaj powalczyć o zwycięstwo to musi się skupić przede wszystkim na utrzymaniu własnego podania. Ivo będzie biegał do siatki, więc dobry pierwszy serwis Cypryjczyka będzie jego kluczem do ewentualnego zwycięstwa. Liczę na długi mecz ze sporą ilością gemów i wysoką koncentrację obu graczy w pierwszym secie.
buk: Rivalo
Igor Sijsling - Frank Dancevic
Sijsling @1.90
6:4 7:5 ✅
Szczerze mówiąc to nie wiem skąd te wzrosty kursów na Igora, ale ja to pobieram. Jesteśmy przed turniejem w Rotterdamie, a więc rozgrywkami, w których Igor broni punktów za półfinał z przed roku. Być może panuje przekonanie, że Igor szybko odpuści Zagrzeb, aby skupić się właśnie na grze w Holandii. Moim zdaniem byłoby to możliwe gdyby dostał lepszego przeciwnika niż, co by nie mówić, przeciętny Dancevic. Sijsling nie jest w najwyższej formie i musi włożyć jeszcze sporo wysiłku, aby ją osiągnąć. Dlaczego więc miałby tutaj odpuszczać skoro mamy wciąż początek sezonu i zawodnicy powinni chcieć wykorzystać każdą okazję do ogrania. Igor jest lepszym zawodnikiem od Dancevica, lepiej radzi sobie na europejskiej hali i wierzę, że wyjdzie tutaj zwycięsko.
buk: Rivalo
???? ATP Montpellier
Edouard Roger-Vasselin vs Gilles Simon
Simon -3.5 gema @1.75
3:6 3:6 ✅
Dwóch Francuzów zagra ze sobą w Montpellier, ale zdecydowanym faworytem jest tutaj Simon. Jego przeciwnik Vasselin od jakiegoś czasu mocno spuścił z tonu i chyba zaczyna się głównie skupiać na grze deblowej. Simon to przyznam jeden z moich ulubionych zawodników, ponieważ wykazuje się dużą inteligencją na korcie i przy dość wątłej budowie od lat trzyma wysoki ranking. Gilles w Montpellier nie musi się martwić o obronę punktów i patrząc na jego drabinkę nie zdziwiłbym się, jakby dotarł tu nawet do finału. On zna swoje możliwości i wie, że jeśli jest w stanie powalczyć o coś więcej w turnieju to gra wtedy na maksimum. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Simon 3-0, Roger Vasselin cieniuje formą i nawet gdyby jakimś cudem urwał seta młodszemu Francuzowi to w końcowym rozrachunku raczej nie będzie czego zbierać. Roger Vasselin 0 wygranych turniejów ATP, Gilles Simon 11 i jest w stanie powalczyć o kolejny.
buk: Rivalo
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
Stakhovsky - Youzhny
Youzhny @ 2.10
✅
Youzhny 2:0 @ 3.35 ✅

Wynik: 2:6 1:6
Poszukam niespodzianki w tym meczu. Jeszcze wczoraj minimalnym faworytem bukmacherów był Rosjanin ale kursy na niego urosły i jeszcze bardziej zachęcają do gry.
Może zacznę od Youzhnego. Seria porażek, na początku sezonu kompletnie minął się z formą, a i wczorajsze zwycięstwo z Kavciciem nie przyszło łatwo. Dużo błędów i narastająca irytacja nie pomagały mu, ale na szczęście przy 2:4 dla rywala jakoś spiął się i wygrał decydującego seta 6:4.
Stakhovsky może być bardziej zadowolony ze swojego początku sezonu. 2 runda AO, tam urwał seta Ferrerowi. Tu, w Zagrzebiu pewne zwycięstwo nad Coriciem, chociaż nie sądze żeby był to wyznacznik wielkiej formy Ukraińca, bo tak jak już wcześniej mówiliście młody pokazał się narazie tylko w kilku turniejach, a tak to cieniuje.
Liczę na przełamanie Youzhnego, bo grać to on potrafi a i okoliczności na przełamanie są niczego sobie. W Zagrzebiu zawsze dobrze się czuł, a ze Stakhovskim H2H 3:1 więc i rywal i miejsce powinny sprzyjać. Zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Janowicz J. - Paire B. 1 @ 1,56 ✅✅✅
Benoit Paire gra u siebie i na pewno trochę mu pomoże, jednak nie sądzę, że wygra ten mecz jeśli naprzeciw stanie Jerzy &quot;Szopa&quot; Janowicz. Wczoraj Francuz oddał seta Gruzinowi Basilashvilemu, który jak burza przebrnął kwalifikacje, ale był to zawodnik z miejsca nr 170. Jurek zajmuje miejsce w piątej dziesiątce i będzie rywalem trudniejszym do pokonania. Paire to zdolny gracz, zajmował kiedyś wysokie miejsce w rankingu, ale przydarzyły się kontuzje i nie może wrócić do dawnej dyspozycji (obecnie jest 149). Startował w kwalifikacjach do AO gdzie odpadł w 1 rundzie, później wygrał jakiegos Futuresa, ale w finale oddał seta zawodnikowi z 5 setki ATP. Jerzy natomiast jest w niezłej formie w tym sezonie - 3 runda AO, dobre mecze z pucharze Hopmana, jednak w 1 rundzie tego turnieju ledwo wygrał z &quot;Niemcem&quot; Dustinem Brownem. H2H wynosi 1-1, jednak panowie ostatni mecz rozegrali niedawno na Hopman Cup i wtedy Janowicz wygrał w 2 setach. Niewiele wskazuje tutaj na zwycięstwo Francuza, wierzę, że Jerzy się odpowiednio zmotywuje na ten mecz i odniesie kolejne zwycięstwo.
Wynik: 6-2 3-6 6-3 klasyczny ostatnio przebieg meczów Janowicza, Francuz zapomniał o meczu, bo kłócił się z sędzią
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Granollers M. - Melzer J. 2 @ 1,72 bet365 ⛔

Granollers w tym sezonie słabiutkie wyniki, za to u Austriaka wygląda to znacznie lepiej. Jurgen przeszedł kwalifikacje AO, a w turnieju głównym odpadł dopiero z półfinalistą Tomasem Berdychem. Jednak ten mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej, Austriak w pierwszym secie prowadził z przewagą przełamania i bodajże serwował na set, nie udało się, potem to już podłamka i papa. Marcel w tym roku porażka z Haider-Maurerem gdzie w 3 secie skreczował i również w drugiej rundzie AO w 3 setach z Simonem. Wyniki podobne ale Melzer lepiej się prezentuje(chociażby przez sam fakt przejścia trzech rund kwalifikacji AO). Myślę że warto spróbować bo mecz tak 70/30 a kursy wystawione porównywalnie.

Roger-Vasselin E. - Simon G.(-4,5g) 2 @ 2.2 bet365 ✅

Kolega wyżej mnie uprzedził. Vasselin męczył się w poprzedniej rundzie z Beckiem, Simon przebijaka więc punkty Edouard będzie musiał wygrywać raczej winnerami bo Gilles niczemu mu nie podaruje. Idę agresywniej w stronę większego handicapu, bo uważam że jeden set Simon wygra z przewagą dwóch brejków. Niezły wynik na AO, porażka z Ferrerem ale to co on tam wyciągał w tym meczu to szacunek(chodzi o wynik w trzecim secie z 3:5 na 7:5, w 4 secie z 1:5 przegrał dopiero w tie-breaku). Nie spodziewałbym się tutaj zaciętego meczu, warto również pograć 2-0 Simon.

Janowicz J. - Paire B. 1 @ 1.5 bet365 ✅ Jeden większy pajac od drugiego ????

Szop podbudowany po ostatnim zwycięstwie powinien dać radę. Broni tu półfinału, wygrał z Benułą w Hopmanie. Publika nie powinna aż tak pomóc Francuzowi żeby wygrał mecz, seta owszem jest szansa bo Jurek znany jest z częstego pajacowania, ale Paire mu wcale niczym w tym nie ustępuje. Opcją wartą rozważenia jest tu 2-1 dla Janowicza za drobne albo pogranie na ilość setów w meczu - 3. Więcej nie ma tu co pisać bo już mnie parę osób uprzedziło.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Nie ogarniam typów na Janowicz. Jak można grać na Polaka po kursie 1.5 przeciwko dużo lepszemu tenisiście, z dużo większym potencjałem, który dodatkowo gra u siebie we Francji, a tam Francuzi grają o przynajmniej 25% lepiej niż wszędzie indziej. Dla mnie to jakiś absurd. Grali ze sobą w tym roku na Hopman Cup i Janowicz wygrał po zaciętym spotkaniu 6:4 7:6, ale Paire grał tam z kontuzją, także nie był w pełni sił i jak to w meczach pokazowych miał więcej miejsca na pajacowanie. Francuz wygrał ostatnio Futersa, no okey dla takiego zawodnika taki turniej to jest śmiech na sali, ale można w tym szukać pozytywów. Rozegrał i wygrał 5 meczów z rzędu to znaczy, że chce mu się grać. Uważał, że nie ma najwyższej formy i potrzebuje trochę ogrania w mniejszym turnieju ze słabszymi rywalami i to zrobił. Potrzebował gry i pograł sobie. Jak dla mnie to jest pozytyw, że jak nie czuje się na siłach to nie pcha się do najlepszych turniejów, tylko szuka gry gdzieś indziej, a nie tak jak Janowicz, który w samych mastersach by grał. Tutaj w 1 rundzie pokonał Basilashivego, bardzo solidny zawodnik w dobrej formie w tym sezonie. Janowicz powinien być łatwiejszym rywalem, wystarczy go tylko na początku wybić z rytmu i sam będzie strzelał po autach. Publiczność jak to we Francji będzie wspierała swojego, a Janowicz się tylko będzie deprymował, a, że mecz po 20.00 to powinien być komplet. Stawianie tu na Janowicza po 1.50 to jest jakiś absurd, ale czego ja się spodziewam jak tu grali go nawet po 1.4 z Brownem ????
Janowicz J. - Paire B. @ 2.72 Marathon
/Paire prawie wygrał mecz grając na jednej nodze, także można domyśleć się co by było jakby grał na dwóch, także pozdro dla Janowicza po 1.50 ???? ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
@Majestro
Nie rozumiem. Brown jest gorszy od JJ, a ten ostatni jest lepszy od Paire, stąd takie a nie inne kursy. O potencjale w ogóle nie będę pisać, bo Paire to miał potencjał 2 lata temu i go od tego czasu marnuje. Gadanie, że Paire jest dużo lepszym tenisistą jest od Janowicza jest całkowicie niedojrzałe. Do typowania należy dorosnąć. Rozumiem, że masz wątpliwości to je wyraź, ale nie atakuj połowy forumowiczów. Kursy są prawidłowo wystawione i fakt, że Janowicz broni tutaj wielu punktów ma też swoje znaczenie. W mojej ocenie obaj zamiast &quot;mózgów&quot; (nie zamierzam ich obrażać, ale ciężko u nich z psychiką) mają czajniki z gotująca się wodą i nie należy typować takich meczów. Pozdrawiam, typujcie, analizujcie i bądźcie gm.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Obejrzałem właśnie mecz Paire z Basilashvilim i podzielę się tutaj moimi odczuciami, bo jeśli nie przeżyję ze świadomością, że oglądałem to tylko dla siebie i nikomu o tym nic nie wspomnę ???? Moim docelowym typem przed oglądnięciem tego spotkania było handi +1,5 seta na Francuza, jednak po tym co widziałem, po prostu odpuszczam. To co widziałem to było coś strasznego, ciarki mnie przechodzą jak tylko przypominam sobie fragmenty tego spotkania. Wyrzucę więc tutaj wszystko z siebie, zapiszę w notatniku co trzeba i postaram się to wyrzucić z pamięci.
W 1. secie Paire grał jak zwykle dobrze z backhandu (jego lepsze uderzenie), ale nie ustrzegł się też błędów i to takich prostych, bez presji i czasem jakiegokolwiek sensu. Serwował całkiem regularnie, jednak jego serwisy są spokojnie do odebrania, nie jest to moc i dokładność na tyle duża, żeby zawodnik w miarę rozgarnięty nie miał tutaj żadnych szans na przełamanie. W dodatku to jego zwieszenie się, kiedy to po paru dobrych gemach serwisowych nagle kolejnego źle zaczął i od razu się połamał po słabiutkich zagraniach. Tak samo było przy *5:6 kiedy połamał się kończąc seta. Zrobił to po kolejnym fatalnym forehandzie, bez siły, bez rotacji, bez wielkich nadziei. Jego forehand to znany przez wszystkich wielki minus jego arsenału tenisowego, o ile uderzenie prawostronne ma świetne bardzo płaskie, sprawdzające się tak z końcowej linii jak i na siatce, tak jego FH bije ale tylko po oczach. W dodatku to co wyprawiał tutaj tym uderzeniem.... Same balony w pół kortu, zupełnie bez siły. Zero, absolutne zero z kontry z tego zagrania, w obronie fatalnie wyglądające balonowate slajsy, a przy piłkach kończących z forehandu więcej nie trafiał niż trafiał. Co prawda zdarzają się mu mecze z lepszą formą forehandową, no ale to co pokazał wczoraj to... Do gorszego uderzenia potrzebuje lepszego ustawienia na nogach, a być może to, co mu dokucza w nogę, właśnie mu owe ustawienie utrudnia.
W takim razie jak on to wygrał? Otóż w 2. secie jego przeciwnik w 3 swoich gemach serwisowych, które przegrał, na 12 punktów zdobytych przez Francuza oddał sam 11 (!). Kompletnie nic nie grał, masa prostych błędów i na palcach jednej ręki można policzyć w tym secie błędy wynikające z jakiejś bardzo dobrej gry Paire. Ten serwował swoje, ale mimo to Basilashvili miał swoje okazje na powrót, tyle że po prostu dramatycznie pudłował- czy to cross w pusty kort, czy po prostej celując w linię, kiedy to Paire stał na linii, ale... po drugiej stronie połówki ???? W 3. secie za wiele się nie zmieniło i po fatalnym meczu z obu stron wygrał Paire. Wygrał błędami przeciwnika i backhandem, bo tylko nim był w stanie grać normalnie.
Co jest zabawnego w tym meczu? Ano to, że Basilashvili grał zdecydowaną ilość piłek na ... backhand Francuza ???? Po prostu szczyt debilizmu. Francuz nawet miał tu manierę dosyć szybkiego schodzenia do BH, przez co czasem nie podchodził do FH.
Dodatkowo od 2. seta na paru przerwach między gemami Paire miał rozmasowywany mięsień w prawej nodze.
Podsumowując, gra Janowicza powinna wystarczyć Francuza jeśli ten zagra to samo, ale pod warunkiem, że nasz będzie mu grał płasko na forehand, w innym wypadku będzie ciężko. A że z Jurkiem ogólnie jest ciężko jeśli chodzi o myślenie, to ciężko mi jest coś tu wybrać. Granie Jurka po @1,50 to samobójstwo biorąc pod uwagę jego częste kontuzje natury psychicznej, objawiające się zarówno nerwowością jak i głupimi pomysłami. Z kolei na Paire nie pogram po tym co zobaczyłem przed chwilą... Po prostu poczekam na live i zobaczę, czy Jurek jest przygotowany taktycznie do tego meczu czy nie. Po motorycznie w ostatnich spotkaniach wyglądał dobrze i pomimo że jestem przeciwnikiem jego obecnego stylu gry, to wykorzystując słabości Paire jest w stanie to wygrać.
Typu nie podałem, napisałem jedynie swoje przemyślenia, jak komuś to wadzi to do usunięcia, ale myślę, że się komuś może to przydać.
dołączam screena podsumowującego spotkanie (stosunek winerrów do UE)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
F 263

fidelio

Użytkownik
Obejrzałem właśnie mecz Paire z Basilashvilim i podzielę się tutaj moimi odczuciami, bo jeśli nie przeżyję ze świadomością, że oglądałem to tylko dla siebie i nikomu o tym nic nie wspomnę ???? Moim docelowym typem przed oglądnięciem tego spotkania było handi +1,5 seta na Francuza, jednak po tym co widziałem, po prostu odpuszczam.
Paire to tenisowy psychopata.
 
D 706

don1

Użytkownik
Nie radzę grać na Paire. To co napisał kolega wyżej. To zawodnik z kiepską głową. Nie ma szans na osiągnięcie czegoś w karierze z taką psychiką. Potencjał ma,ale sam potencjał to za mało. POWO
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Granollers-Dodig 2 @1.44
Dodig w swoim Zgarzebiu, tutaj wygrywal swoj turniej, a dosc dawno to bylo, czym zaskoczyl wtedy wszystkich. Ponizej pewnej przyzwoitosci Chorwat w tym turnieju nie schodzi. Sezon narazie niemrawy, ale tutaj determinacja dwa razy wieksza gdzies, a Dodig stratuje tu co roku i specyfike kortow zna doskonale. Schemat po prostu nakazuje grac na Dodiga. Nawet pamietam, ze juz ta dwojka kiedys sie w Zagrzebiu spotkala i wygral Chorwat, tym razem moze bedzie trudniej, ale licze na podobne rozstrzygniecie i obecnosc Dodiga w nastepnej rundzie. Granollers dzis wygral, ale ogolnie slabo byl przygotowany do sezonu, bo w Chennai padl kondycyjnie w meczu z Haiderem Mauerem, a tutaj publicznosc bedzie jeszcze bardzo wspierac Chorwata, ktory niewatpliwie jest wielkim pupilkiem tamtejszej publicznosci.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
???? Janowicz - Paire 1.53
Betgun
Co tu dużo mówić Jerzyk to wygra na relaksie. 44 tenisista z 149 który jest pod formą i jedyne co za nim przemawia to gra u siebie. Jerzyk już raz rozgromił Paire w pucharze Hopmana i przewiduje tutaj szybki mecz 6-3 6-3. Jerzyk juz popajacowal z Brownem teraz czas na obrone punktów za poprzedni rok.
H2H 1-1. Paire wygrał w chalanngerze.
Potencjał francuz ma ale poki co jest róznica klas mimo czestych przestojów, frustracji i cyrków ze strony Jerzyka. Co jak co ale Paire robi podobnie.
 
F 0

franzferdinand

Użytkownik
Ivo Karlović vs Marcos Baghdatis 1
Co tu dużo pisać. Oglądałem ostatni set.Karlović pierwsza trzydziestka, Baghdatis zamyka sześćdziesiątkę... Karlović to kompletny pajac. Wyrzuca piłki, nie potrafi grać wymian. Wali w pół siatki, nie funkcjonuje u niego backhand. Unika wymian jak ognia, a ratuje się jedynie serwisem. Miał na widelcu Baghdatisa, ale nie potrafi grać wymian, więc co tu dużo gadać. Dobrze, że Marcos przeszedł dalej, bo Ivo powinien skończyć już karierę. Odniosłem wrażenie że biega po korcie z przymusu... Żenada. Sam trzeci set bardzo nudny. Gemy po 40-0, brak jakiejś zaciętej walki. Obaj strzelali pierwszym serwisem ładnie i tyle. Ostatni raz na Karlovicia.

Janowicz
- Paire 1
edit: co do Paire jeszcze. Oglądałem jego mecz z Gruzinem i to woła pomstę o nieba. Ten koleś jest tenisistą? Na pewno? Tragiczny mecz. Jeden z gorszych jakie w życiu widziałem... Oby odpadł jak najszybciej, bo to wstyd mieć takiego reprezentanta w turnieju.

Co do meczu Janowicz - Paire:
Janowicz to dziwny człek. Wszedł świetnie w mecz, drugi set tragedia, a trzeci wymęczył ze słabym Paire. Nierówny strasznie i strach na niego stawiać, dobrze wiedzieć na przyszłość. Co do Francuza zwracam honor. Jakieś przebłyski talentu widać, ale także bardzo nierówny. Obaj psychika nie dająca szans na jakieś wielkie sukcesy.(chyba?)
Sela - Istomin 1
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Sela - Istomin
1 @ 2
Bet 365

Istomin powinien odpaść dziś z Jazirim bo grał kiepsko.. oglądalem kilka gemów. Sela ostatnio w dobrej formie dobrze zaprezentował się na US Open, odpadł w trzeciej rundzie z Nadalem, po drodze pokonał Rosola i Struffa. Uzbekowi będzie bardzo ciężko połamać Selę, który ostatnimi czasy ma bardzo dobrą dyspozycje serwisową. Dla mnie Izraelczyk jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, kursy już troche spadły ale jeszcze są zadawalające ????
Powodzenia.
 
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
Granollers - Dodig
Granollers (+ 1,5 seta) @1.72
✅ 7:6 4:6 6:3
Typ głównie pod Granollersa. Miałem okazję oglądać dzisiaj większość jego pojedynku z Melzerem i szczerze powiedziawszy zadziwił mnie swoją dobrą grą. Nie spodziewałem się takiej pewności w grze Hiszpana. Ostatnio niezbyt wiodło mu się w singlu , a dziś pokazał klasę. 11 asów, ani jednego podwójnego błędu serwisowego. 69% pierwszego serwisu to też niezły wynik.
Melzer nie zagrał dziś wybitnego spotkania, ale też nie psuł na potęgę i nie oddał tego meczu Marcelowi.
Dodig dziś też bardzo dobre spotkanie. Również pewne 2:0 z tym że, według mnie miał gorszego przeciwnika niż Hiszpan. Podobnie jak Granollers 11 asów, 0 podwójnych, a % pierwszego serwisu 70. Czyli bardzo podobnie. Wiadomo jak gra Dodig. Często akcja w stylu serwis&amp;volley.
Dzisiaj Marcel kilka razy przyłożył Melzerowi jak ten był przy siatce. I choć Austriak nie ma takich umiejętności jak Dodig to sądze że chociaż seta urwie Hiszpan.
Moim zdaniem mecz będzie dużo bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy.
 
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Monfils G. - de Schepper K. 2:0 @ 1.66 bet365 ✅
Monfils G.(-3,5g) - de Schepper K. 1 @ 1.66 bet365 ⛔
Monfils G.(-4.5g) - de Schepper K. 1 @ 2,25 bet365 ⛔

Gael kocha grać we Francji. Rok temu w turniejach które odbywały się w jego kraju osiągał odpowiednio: wygrana w Montpellier, ćwierćfinał Roland Garros(porażka po dziwnym meczu z Paniczem, co tam się działo), półfinał w Metz(porażka z Sousą) i Paryż porażka w trzeciej rundzie z Nole(świetny drugi set w wykonaniu Monfilsa, mógł to ogarnąć tam). Także Gael nie przegrywa z byle kim we Francji. Kenny nieźle się spisuje w tym roku(w Auckland 2R, ale przeszedł 3 rundy eliminacji i porażka po pięciu setach z Rosołem na AO) ale to jeszcze nie ten poziom.

Gael nie zachwyca na początku sezonu ale tutaj ma turniej na odłamanie, aby osiągnąć dobry wynik, odnieść kilka zwycięstw, rok temu wygrał to teraz nie odpadnie w 1 rundzie. Nie wyobrażam sobie tego! Trzecia opcja czyli handicap -4,5g ryzykowna, ale myślę że godna uwagi.
 
gooster 343

gooster

Użytkownik
Lopez vs Gonzalez 1 -1.5 @ 2.5 BetSafe ✅ Lubię gdy to ja mam rację a całe forum prawie się myli. Świetna gra Lopeza i tragiczna kolumbijczyka, ale on gra padakę widziałem jego parę meczy wcześniej.

Lopez się obudził w czasie meczu z Janowiczem i złapał dobre wiatry. Pokazał to wynik z Raonicem. Nie ma co patrzec na h2h bo Lopez grał mecz z kontuzją. Dla mnie ten mecz to ogromna różnica poziomów i nie sądzę, że Feliciano będzie chciał się męczyć z beznadziejnym Kolumbijczykiem.
Sela vs Istomin 1 @ 1.9 Betsafe
Oglądałem mecz z Jazirim. Tenisem rzadzą pieniądze bo innego sensownego wytłumaczenia nie widzę w kreczu Jaziriego z istominem, który ledwo stał na nogach. Forma po stronie Seli. Dobre wyniki na AO u Istomina żadnych wyników nie widać. Jutro zostanie zabiegany.
Monfils- De Schepper 1 -4g @ 1.9 Betsafe Zabrakło jednego gema..
Monfils przed swoją publicznością gra poezje, a do tego lubi walnąć parę popisowych zagrań, a na hali są pełne możliwości do tego. Poziom gry również po stronie Monfilsa i nie wiem co mu może taki De Schepper męki z Ilhanem niedawna porażka z Fallą. Nic tylko grać.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Klizan 1.80✅

Mój wybraniec jest zdecydowanie lepszym grajkiem niż zasłużony jego przeciwnik. Miałem okazję oglądać tyle razy obu i nie wyobrażam sobie wtopy Klizana. Hiszpan ostatnio sporo gra, może złapie zadyszkę z Klizanem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom