>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montpellier, Sofia, Quito - 01.02-07.02.2016

Status
Zamknięty.
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Bardzo dobrą opcją na dzisiaj jest moim zdaniem zagranie +1,5 seta Mathieu po 1,57 ✅ (w tej chwili) na Pinnacle. Starszy z Francuzów bardzo pewnie wygrał swoje pierwsze spotkanie z młodym Ymerem, natomiast Benoit nie miał okazji się jeszcze w tym turnieju okazji zaprezentować. Za typem przemawia przede wszystkim to, że Paire bardzo często w głupi, niefrasobliwy i nierzadko zdecydowany sposób &quot;lubi&quot; przegrywać seta w meczu. Wystarczy prześledzić z 20 ostatnich pojedynków i zobaczyć ile meczów z jego udziałem kończyło się w 3 setach. Panowie spotkali się całkiem niedawno, bo w listopadzie ubiegłego roku i padł wtedy wynik rodem z WTA: 6:2 1:6 6:1 dla Paire. Liczę, że i tym razem Paul-Henri wygra seta, a może pokusi się o coś więcej?
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Ja jeszcze dodam od siebie, że trzeba uważać (jak zwykle zresztą) na Verdasco, który zagra z Renzo Olivo na turnieju w Quito. Hiszpan znany jest z częstego przegrywania seta (był nawet na ten temat szeroki artykuł), a Olivo do wyjątkowo słabych rywali nie należy. Jeszcze wczoraj można było złapać całkiem ciekawy kurs na +1,5 seta dla Olivo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jutro nie dajcie się też zbytnio nabrać na 18-letniego Zvereva w meczu 35-letnim Berrerem, młodość kontra doświadczenie ;).
???? Gasquet R. - Baghdatis M.
Baghdatis M. +1,5 seta ::: 1,72 ::: 2/3 ⛔
Baghdatis M. ::: 2,83 ::: 1/3 ⛔


H2H 0:3 z lat 2010-2013. To dziwne bo &quot;Bagieta&quot; w tych meczach nie stracił ani razu seta. Sytuacja wygląda natomiast tak, że Marcos ma chyba najlepsze lata tenisa już daleko za sobą, ale jednak co by o nim nie mówić, jego wyniki z lat wcześniejszych świadczą o klasie tego zawodnika. Swego czasu przyznał, że słabsze wyniki z 2014 roku to owoc poświęcenia więcej czasu dla rodziny, jednak w 2015 roku coś delikatnie drgnęło w górę z jego wynikami, chociażby na hali miał bilans 8-4 co jest ładnym wynikiem. Rok temu w tym samym okresie gry osiągnął półfinał turnieju w Zagrzebiu, a tutaj we Francji ma również duże szanse na osiągnięcie podobnego rezultatu, a kto wie czy nie nawet więcej bo jak już wiemy wygrał tutaj dwa mecze i to bez straty seta. Z Japończykiem Taro Danielem obronił bodajże aż 7 piłek setowych.
Gasquet to klasa sama w sobie, wygrał ten turniej rok temu, zawodnik ze ścisłego topu, w końcu rankingowa #10, jest jednak jedno &quot;ale&quot;... Dla Richarda jest to pierwszy turniej po powrocie z kontuzji, nie wziął udziału nawet na Australian Open. Co prawda pokonał Gulbisa w gładkich dwóch setach to jednak nie oszukujmy się, Łotysz to jest cień zawodnika z 2014 roku gdzie wykręcił genialny wynik. W ramach ciekawostki mogę napisać, że Gasquet jest tylko rok młodszy od Baghdatisa, a obaj Panowie po raz pierwszy spotkali się w finale juniorów US Open 2002, wygrał Francuz.

Wynik: 6:4 6:4
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Gasquet-Baghdatis 1 @1.44
A ja typuje Gasqueta, ktory zagral bardzo dobry mecz wczoraj z Gulbisem. Gasquet w Montpellier grywa znakomicie. Dwa razy ten turniej wygrywal, raz byl w finale. Ogolnie znakomity rekord w tym turnieju, bodajze 15-3 jezeli dobrze zapamietalem wczoraj slowa komentatora. Obejrzalem tez mecz Baghdatisa z Lacko w 1 rundzie, co typowalem w dziale i na Baghdatisa bym juz nie postawil wiecej na dalszych etapach tego turnieju.
Dodam jeszcze, ze dyrektorem turnieju jest byly znakomity tenisista francuski Sebastian Grosjean, ktory wspolpracowal jako trener z Gasquetem nie tak dawno, wiec Francuz gra o jak najlepszy wynik jak co roku. Sadze ze wygra Gasquet.

Berrer-A.Zverev 2 @1.52
Hmmm... To najwidoczniej dam sie nabrac. Zverev tez uwazam swietny mecz z Cilicem, sporo fajnych wymian, takze stawiam na mlodego Zvereva. Obydwaj gracze spotkali sie w kwalifikacjach do Pekinu w tamtym sezonie i wygral Berrer. Zverev ten mecz jednak pamieta, poniewaz wspomnial o nim w wywiadze pomeczowym po swoim spotkaniu z Cilicem, gdy osoba przeprowadzajaca wywiad zapytala czy kiedykolwiek juz spotkal sie na korcie z Berrerm. Ja tu widze spore pole do popisu dla nastolatka. Zverev powiedzial takze, ze mecz z Cilicem byl jednym z najlepszych w jego dotychczasowej karierze. Berrer zwykl grywac swietnie w Zagrzebiu, ktorego w kalendarzu nie ma, ale wyniki leciwego weterana z Niemiec przychodza z coraz wiekszym trudem. Nie wiem jak tam gra Berrer i te dwa wygrane mecze Berrera tutaj to dobry wynik, lecz sadze ze zakonczy swoja przygode w tym turnieju z mlodym gniewnym.
Jedyny typ, ktory z kolei nie jest wart moim zdaniem gry to Paul Henri Mathieu. Nie wiem co mysli Francuz, ale Mathieu w swoje karierze ma 3 flagowe turnieje. Pierwszy jest wlasnie w Rotterdamie, gdzie grywa od kiedy pamietam i grywa niezle, a kwalifikacje czekaja. Drugi turniej to szwajcarskie Gstaad i Bazylea. Nie widze sensu wiec grania w strone Polo w tym meczu i dla mnie to zbedne ryzyko. Tak mysle.
Z underdogow to moze bym sporbowal na Millmana, gdzie kurs ok @2.05, ale zbyt duzo typow naraz zawsze zle wrozy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Estrella - Martin typ 2 kurs 3.05 Pinnacle⛔7-5 6-1
Dzisiaj moim zdaniem szansa na niespodziankę chociaż pamiętajmy , że Estrella rok temu wygrał ten turniej. Jednak Martin zrobił się specjalistą od maczki praktycznie tylko gra na tej nawierzchni w challengerach. Ostatni sezon przeciętny jednak początek tego dość dobry ćwierćfinal w Rio pokonanie dobrych &quot;clayowców&quot; Souzy i Andreozziego oczywiście na poziomie challengerów. W Bucaramanga zacięty mecz z Lorenzim i porażka w trzech setach. W Quito dwie pewne wygrane w kwalifikacjach oraz pokonanie gracza dość znanego szczególnie z gry na kortach ziemnych Granollersa. Estrella natomiast na koniec kariery cz esto grywa na hardzie grał w Auckland porażka z Sockiem zaś w Melbourne porażka z Brandsem. W Bucamaranga porażka w ćwierćfinale z mało znanym Bourgue. Wiadomo Estrella broni tytułu jednak teraz zdecydowanie bardziej ograny na kortach ziemnych Słowak. Pogoda w Quito deszczowa piłki będa ciężkie liczyć się będzie siła, ktora jest po stronie Martina. Różnica wieku pomiędzy nimi to 9 lat kolejny atut dla Słowaka. Technika raczej za Estrellą jednak moim zdaniem szansę na dzisiaj 50/50.

//
Brawo dla meteorologów w Quito świeci słońce a sprawdzałem na kliku stronach i podawali opady. Mecz na razie dla Estrelly Burgosa, ale ja się nie poddaje i właśnie zagrałem po kursie 7 na Słowaka.
 
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
Mogłby ktoś przedstawić jakieś racjonalne argumenty za Mathieu z dzisiejszego pojedynku z Benoitem ? Bo zastanawiam się po co obstawiać , jak przyjdzie Benoit porzuca rakietą , porozrywa koszulkę i sobie pójdzie .
Sprzedał czy może nie chciało mu sie grać ? I kiedy mu się nie chce grać a kiedy chce ? Ma ktoś jakieś spostrzeżenia dotyczące tego pana ? ????
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Mogłby ktoś przedstawić jakieś racjonalne argumenty za Mathieu z dzisiejszego pojedynku z Benoitem ? Bo zastanawiam się po co obstawiać , jak przyjdzie Benoit porzuca rakietą , porozrywa koszulkę i sobie pójdzie .
Sprzedał czy może nie chciało mu sie grać ? I kiedy mu się nie chce grać a kiedy chce ? Ma ktoś jakieś spostrzeżenia dotyczące tego pana ? ????
Czy on tylko jeden tak ma? Oprócz Djoko , Murraya i Fedexa reszta to dno i wodorotsty jak nie sprzedawczyki i kontuzjogeni i do tego gorące głowy
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Mathieu dzisiaj bardzo regularny i skoncentrowany, wali mocne piły na prawo i lewo. To wystarczy na takiego klauna jak Paire. A szukanie jakichś teorii spiskowych, że niby on gdzieś tam do Rotterdamu ma jechać itp. jest po prostu śmieszne. Gość rozwalił Ymera w pierwszej rundzie i miał się podłożyć przed własną publicznością w drugiej, mimo że jest w bardzo dobrej formie? Błagam.
I jeszcze co do Paire - kiedy jest wyraźnym faworytem kursowym to warto grać w drugą stronę jakieś handicapy setowe czy nawet na wygraną przeciwnika. To jest szaleniec, showman, coś w stylu Kyrgiosa. Tak naprawdę spina się maksymalnie na te mecze z największymi tenisistami, a pozostałych lekceważy.
 
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
Mathieu dzisiaj bardzo regularny i skoncentrowany, wali mocne piły na prawo i lewo. To wystarczy na takiego klauna jak Paire. A szukanie jakichś teorii spiskowych, że niby on gdzieś tam do Rotterdamu ma jechać itp. jest po prostu śmieszne. Gość rozwalił Ymera w pierwszej rundzie i miał się podłożyć przed własną publicznością w drugiej, mimo że jest w bardzo dobrej formie? Błagam.

I jeszcze co do Paire - kiedy jest wyraźnym faworytem kursowym to warto grać w drugą stronę jakieś handicapy setowe czy nawet na wygraną przeciwnika. To jest szaleniec, showman, coś w stylu Kyrgiosa. Tak naprawdę spina się maksymalnie na te mecze z największymi tenisistami, a pozostałych lekceważy.
A benoit to nie Francuz ? :razz: teraz no niestety żałuje że nie analizowałem głębiej tego meczu , bo naprawdę ma pełno 3 setówek , a jego dzisiejsze zachowanie to przypomina mi sie odrazu jeden tenisista z challengerów :-|????
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
A szukanie jakichś teorii spiskowych, że niby on gdzieś tam do Rotterdamu ma jechać itp. jest po prostu śmieszne.
Prosze Cie... Bardzo ładnie, ze typ Ci wszedl. Niestety na sile teraz probujesz wcisnac swoja &quot;wielkosc&quot; i udowodnic cos co sie dzieje niejednokrotnie. Nie, nie jest to smieszne. Malo jeszcze widziales i na pewno nie sledzisz na biezaco list startowych tego pewien jestem. Najwazniejsze zdanie jest takie, ze ostatecznie decyzja co zrobi nalezy i tak do zawodnika, poniewaz nikt w glowie gracza nie siedzi. Te kalendarze startow i przyzwyczajenia zawodnikow to nie zart i czesto to pula nagrod determinuje udzial w konkretnym turnieju.
Przeciez to nie chodzi o fakt, ze koniecznie zawodnik przegra, tylko o ograniczenie zbednego ryzyka w typie! Decyzja ostateczna i tak podejmnie zawodnik.
Jezeli Ty nie zdajesz sobie sprawy, ze czasem sa przypadki ze zawodnicy graja na jeden-dwa mecze w mniejszym turnieju albo challengerze, zeby sie przygotowac do priorytetowego startu to nie wiem. Do tego nie potrzeba zadnych teorii spiskowych, gdyz czasem wazne jest zagranie dobrego meczu, a porazka na styku zawsze jest mozliwa i to chyba wie kazdy kto gral w tenisa nawet reakreacyjnie.
Wlasnie rowniez dlatego tenis nigdy nie zniknie z ofert bulmacherow.
Pociesze Cie z kolei, ze Mathieu rano zostal wykreslony juz z listy startowej do kwalifikacji z Rotterdamu. Osobiscie te listy startowe sprawdzalem wczoraj wieczorem, a nie dzis idac rano do pracy. Oczywiscie ze swojej strony przyznaje sie do bledu, tylko zeby wiedziec wszystko od &quot;A do Z&quot; to musialbym nic nie robic i tylko szukac informacji. Jezeli to jakis wyznacznik to Mathieu bedzie grac juz na 100% do konca turnieju i tak dzis tez zagral. Tylko po co wciskac na sile swoje, bo poczul sie ktos urazony? Jezeli lubisz ryzyko to Twoja sprawa i jeszcze nie raz sie nadziejesz z takim podejsciem. To zupelnie jak wiele osob tu piszacych nie zdawalo sobie sprawy jak wazne jest rozstawienie w kwalifikacjach i na czym polega efekt &quot;lucky losera&quot; (na szczescie ktos to madrze wyeliminowal od ubieglego roku). Ja staram sie brac wszystkie czynniki, ktore moga miec wplyw na typ i rozwazam wszelkie czynniki ryzyka ktore dotrzegam.
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Prosze Cie... Bardzo ładnie, ze typ Ci wszedl. Niestety na sile teraz probujesz wcisnac swoja &quot;wielkosc&quot; i udowodnic cos co sie dzieje niejednokrotnie. Nie, nie jest to smieszne. Malo jeszcze widziales i na pewno nie sledzisz na biezaco list startowych tego pewien jestem. Najwazniejsze zdanie jest takie, ze ostatecznie decyzja co zrobi nalezy i tak do zawodnika, poniewaz nikt w glowie gracza nie siedzi. Te kalendarze startow i przywyczajenia zawodnikow to nie zart i czesto to pula nagrod determinuje udzial w konkretnym turnieju.

Przeciez to nie chodzi o fakt, ze koniecznie zawodnik przegra, tylko o ograniczenie zbednego ryzyka w typie! Decyzja ostateczna i tak podejmnie zawodnik.

Jezeli Ty nie zdajesz sobie sprawy, ze czasem sa przypadki ze zawodnicy graja na jeden-dwa mecze w mniejszym turnieju albo challengerze, zeby sie przygotowac do priorytetowego startu to nie wiem. Do tego nie potrzeba zadnych teorii spiskowych, gdyz czasem wazne jest zagranie dobrego meczu, a porazka na styku zawsze jest mozliwa i to chyba wie kazdy kto gral w tenisa nawet reakreacyjnie.

Pociesze Cie z kolei, ze Mathieu rano zostal wykreslony juz z listy startowej do kwalifikacji z Rotterdamu. Osobiscie te listy startowe sprawdzalem wczoraj wieczorem, a nie dzis idac rano do pracy. Jezeli to jakies pocieszenie to Mathieu bedzie grac juz na 100% do konca turnieju i tak dzis tez zagral. Tylko po co wciskac na sile swoje, bo poczul sie ktos urazony? Jezeli lubisz ryzyko to Twoja sprawa i jeszcze nie raz sie nadziejesz z takim podejsciem. To zupelnie jak wiele osob tu piszacych nie zdawalo sobie sprawy jak wazne jest rozstawienie w kwalifikacjach i na czym polega efekt &quot;lucky losera&quot; (na szczescie ktos to madrze wyeliminowal od ubieglego roku). Ja staram sie brac wszystkie czynniki, ktore moga miec wplyw na typ i rozwazam wszelkie czynniki ryzyka ktore dotrzegam.

Wreście ktoś konkretnie opisał na czym opiera się w minimum granie tenisa w bukmacherce, ale jak dla mnie to i tak wkurzające jak przyjeżdzają tacy tylko po wpisowe lub zagrać dwie trzy rundy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ale jak dla mnie to i tak wkurzające jak przyjeżdzają tacy tylko po wpisowe lub zagrać dwie trzy rundy.
Uwierz mi na słowo, że jakbyś znał dokładny kalendarz startowy wszystkich tenisistów to byś tylko trafiał kursy po +3,00 i dziękował, że takie coś istnieje. Wszystko zależy od punktu widzenia ;). Jeżeli mamy jakiś argument za sensacją, to dla nas jest to tym lepiej bo my typerzy skupiamy się na wygrywaniu pieniędzy z zakładów, a nie na czystości sportu, chyba, że ktoś jest prawdziwym pasjonatem sportu to takie zachowania mogą go drażnić i nic w tym dziwnego nie będzie. Jednak nie jest to forum sportowe tylko forum bukmacherskie, a to jest znacząca różnica.
Ludzie tu żadne statystyki i formy ze wcześniejszych meczy nie dają żadnej satysfakcji wygranej. Jak podczas AO komentator podkreślił : &quot;Nie grają ani cyferki w statystykach ani wcześniejsze mecze tylko dyspozycja dnia&quot; A tego nikt nie przewidzi lepiej rzucić kostką lub dać chybił-trafił. R
To prawda tylko, że w zakładach bukmacherskich matematyka bywa niezwykle brutalna i tutaj niewiele ma do powiedzenia sama skuteczność w typowaniu. Bo równie dobrze można mieć typów 700 trafionych i 300 przegranych i być ogólnie ładnie w plecy, a też jest druga strona medalu vis a vis 300 wygranych i 700 przegranych po czym być na plusie.
Tu post który zacytowałeś na pierwszej stronie tego tematu, jest na plusie licząc płaską stawką - co z tego, że Chung nie wszedł? Liczy się to ile jesteśmy ogólnie w rozliczeniu na ✅. Niech każdy to zapamięta ;).
Nie ma sensu tracić nerwów nad pojedynczymi porażkami, takie zawsze będą i nic na to nie poradzimy, trzeba myślec bardziej długoterminowo.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Kohlschreiber P. - Troicki V. 2 @2,15 Pinnacle ::: 1,25/3j✅
Czasy, kiedy Niemiec był w pierwszej 20-ce rankingu ATP już minęły i nie wrócą. Philipp od pewnego czasu notuje zjazd w dół. Zeszły rok słaby, kilka porażek, które spokojnie mogły się nie zdarzyć. Z kolei ten rok póki co bez rewelacji, ale patrząc z kim musiał się mierzyć, nie można mieć mu za złe tych wyników - 2 runda Auckland - Tsonga, 1 runda Australian Open - Kei Nishikori. Tutaj póki co dwa mecze i pewna wygrana na Stakhovskym, ale mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie - mimo wyniku 6:2, 6:2 Niemiec 2 razy stracił swoje podanie. A i &amp; wygrywanych piłek po swoich podaniach mogłyby być wyższe - 71% po pierwszym i 44% po drugim. Co prawda na returnie 60%, ale Ukrainiec grał po prostu słabo. Z Dzumhurem stracił seta, nie potrafił wykorzystać wielu okazji do przełamań. Dużo lepiej wyglądał przy swoim podaniu ale powiedzmy sobie szczerze - rywal z poziomu challengerów.
Po drugiej stronie siatki stanie Victor Troicki. Serb dzisiaj z Brandsem zagrał dobry mecz, przy swoim podaniu grał kapitalnie - 8 asów, 0 DF-ów i przez cały mecz tylko 6 piłek oddanych rywalowi przy własnym serwisie - i to tylko z drugiego podania. Gdyby nie to, że Brands często ratował się mocnym i nieraz precyzyjnym podaniem mecz skończyłby się szybciej, bo w wymianach górą był Serb. Co prawda wiele ich nie było, z reguły akcje kończyły się maksymalnie w kilku uderzeniach. Victor pokazał kilka niezłych zagrań, choćby niektóry winnery z backhandu pobudzały publiczność do oklasków. Na returnie również spisywał się nieźle, a teraz otrzyma o wiele słabiej serwującego rywala. Troicki dobrze wszedł w sezon - wygrał w Sydney, na AO 3 runda i porażka z Milosem Raoniciem. Pokonał paru klasowych graczy, choćby Dimitrova. Mocno na niego liczę, w zeszłym roku w tym okresie był w ćwierćfinale. Jak dla mnie jest faworytem do zwycięstwa, mniej więcej na równi z Bautistą Agutem.
Arnaboldi A./Lopez M. - Venus M./Pavic M. 2 @1,58 Marathon ::: 1/3j✅
O ile Lopez, Venus i Pavic to typowi debliści, nie można tego powiedzieć o Arnaboldim. Włoch nie uczestniczy zbyt często w turniejach gry podwójnej - w challengerach czasem udawało mu się niezły wynik osiągnąć i wygrać, ale to były tylko challengery. Tam przeciwko takim parom jak Pavic/Venus nie grał. Generalnie Ci dwaj to jeszcze dość młodzi gracze, mam tu na myśli szczególnie Pavicia, którzy w tym roku mogą parę dobrych wyników wykręcić. O umiejętności deblowe Lopeza nie trzeba się martwić, w końcu ma na koncie wielkoszlemowe finały. Niemniej było to jeszcze wtedy, gdy partnerował mu Grannolers. Od czasu &quot;rozstania&quot; nie idzie mu już najlepiej, brakuje mu stałego partnera do gry przez co ciężko o dobre wyniki. Tutaj w parze z Arnaboldim grali tylko w jednym meczu, gdzie musieli toczyć, ale ostatecznie wygrali. 2 razy tracili własne podanie i, co bardzo ważne, wygrywali niecałe 60% piłek po pierwszym serwisie. Już po drugim mieli lepszy % wygranych piłek. Dla odmiany Pavicie przy własnym podaniu w obu meczach dobrze zagrali, do sporej ilości wygrywanych wymian dorzucali kilka wygrywających serwisów i asów. U Lopezów trochę więcej było z tym problemów. Na returnie obie pary wyglądały podobnie. Liczę mocno na młodszą parę, powinni tutaj wygrać.
Zverev + Seppi @2,31 1xbet ::: 0,5/3j⛔
Tu już będzie krótko. Klizan słaba forma o dłuższego czasu, wygranej nad amatorem Lazovem nie biorę pod uwagę. Z Rosolem wiadomo jaka jest sprawa - potrafi przejść kompletnie obok meczu. Seppi z De Bakkerem dobry występ, pozwolił rywalowi ugrać jedynie 3 gemy. Świetnie grał kątowo, na returnie dobrze wyglądał jednocześnie przy swoim podaniu nie pozwalając na zbyt dużo rywalowi. Dodatkowo rok temu w tym okresie był w finale turnieju w Zagrzebiu także trochę punktów do obrony ma.
Zverev zmierzy się z dziadkiem Berrerem, który zaskakuje tutaj dobrą formą. Z Vannim sporo się namęczył, ale wygrana nad Ciliciem zasługuje na uznanie. I mimo tego, że Ciliciowi coś tam chyba dolegało to i tak spory wyczyn. Berrer na razie tutaj dwie pewne wygrane, ale rywale nie byli z najwyższej półki. No, może Coricia można do tej wyższej półki zaliczyć, ale on jeszcze nie jest na tyle dojrzały, by utrzymywać stałą, wysoką formę. Zresztą po dobrym wyniku w Indiach przygasł i niespodziewanie szybko odpadł na Australian Open. Liczę, że młody Zverev zamęczy Niemca rozrzucaniem po korcie i swoimi mocno bitymi piłkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ja jeszcze dodam od siebie, że trzeba uważać (jak zwykle zresztą) na Verdasco, który zagra z Renzo Olivo na turnieju w Quito. Hiszpan znany jest z częstego przegrywania seta (był nawet na ten temat szeroki artykuł), a Olivo do wyjątkowo słabych rywali nie należy. Jeszcze wczoraj można było złapać całkiem ciekawy kurs na +1,5 seta dla Olivo.
Klasyka Verdasco. Znów oddany mecz, wygrywał już 3-1 w 3 secie i cudownym zbiegiem okoliczności skończyło się 3-6. Ale o tym, jakim mentalnym zerem jest Hiszpan, pisałem już podczas AO, więc nie ma co ponawiać tematu. Poruszam jego temat, bo chcę pograć przeciw jego ziomkowi Lopezowi. Dziwnym trafem dwóch hiszpańskich lalusiów często odpada w tej samej rundzie w tego typu turniejach. Myślę, że dziś będzie tak samo, bo turniej niskiej rangi i będą mogli sobie we dwójkę polecieć w balet na ekwadorskie dupy ;) To tak z przymrużeniem oka, bo Lopez jest dużo większym profesjonalistą niż jego ociężały umysłowo kolega, gdyby miała miejsce sytuacja odwrotna, to byłbym prawie pewny, że Fiasco to odpuści. Dlatego dla zabawy mozna pograć, bo kurs przyzwoity.
Lopez - Souza 2 3.0 Unibet⛔ jednak pograł na powaznie chociaż było blisko
 
Z 96

znafca

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montpellier
Spotkanie: Garcia-Lopez - Muller
Typ: Muller wygra 2-0
Kurs: 3.45
Bukmacher: Unibet
Godzina: 12:30
Analiza: W meczu 1/8 finału na turnieju w Sofii zmierzą się rówieśnicy. Po jednej stronie stanie 32-letni Hiszpan, a po drugiej Luksemburczyk. Bukmacherzy nie są pewni co do zwycięzcy w tym meczu, stąd kursy na obu panów bardzo zbliżone. Minimalnym faworytem jest Garcia-Lopez. Panowie juz mieli okazje ze sobą grać, aż 4-krotnie się mierzyli i za każdym razem zwycięsko z tego pojedynku wychodził Hiszpan. Dlaczego wiec stawiam na Mullera? Otóż te pojedynki miały miejsce 7-11 lat temu, a wiec sporo czasu temu. Wiele się zmieniło w grze obu zawodników. Garcia Lopez to typowy gracz na mączkę i to właśnie na tej nawierzchni osiągał najlepsze wyniki w swojej karierze Od niedawna całkiem nieźle sobie radzi na twardych kortach, które są zbliżone do gry w hali. Ale to wciąż nie to samo. Jeśli chodzi o grę w hali to Guilhermo ma slabe doświadczenie w porównaniu z dzisiejszym rywalem. Ujemny bilans spotkań 52/68 świadczy o tym ze nie bardzo czuje ten klimat. Natomiast Muller gra w hali znacznie częściej, jego bilans spotkań 124/90 mówi sam za siebie. Gracz, który dysponuje atomowym serwisem z pewnością lepiej odnajduje się na takich nawierzchniach. Z ostatnich spotkań, które rozegrał Garcia, bardzo podobny styl do dzisiejszego rywala ma Lukas Rosół, który dwukrotnie nie dawał szans Hiszpanowi. Po prostu Garcia nie bardzo sobie radzi z zawodnikami grającymi bardzo siłowo a dzisiaj przyjdzie mu sie zmierzyć z takim rywalem. Muller jest w bardzo dobrej dyspozycji, dlatego też nie widzę przeciwskazań zeby dzisiaj bez problemu wygrał.
 
D 706

don1

Użytkownik
Widać, Znafco,że nie oglądałeś spotkania spotkania Muller-Berankis. Muller zagrał bardzo słaby mecz, a Ty piszesz, że jest w dobrej dyspozycji wolne żarty. Gdyby nie to, że Berankis wykończył sie w końcówce drugiego seta podwójnymi i masą błedow to bylby trzecu set. Muller jest jalis nieswój. W Australii odpadla z Milmanen po slabym meczu. Wczoraj jego gra tez kiepska. Tylko pierwszy serwis funkcjonowal bez zarzutu. Slajsy z backhandu fatalne. Brak returnu. Garcia potrafi grac na hali. Spokojnie powinien zmusic do biegania Mullera. Jest bardziej regularny ale potrafi i mocniej zagrać. Dla mnie win Garcia Lopez pisze z tel sorry za bledy
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Garcia Lopez - Muller --- Garcia Lopez @ 1,99 Pinnacle ⛔
Ćwierćfinał turnieju w Sofii, który zastąpił ten w Zagrzebiu. Jak pamiętamy Garcia Lopez wygrał w 2015 turniej w stolicy Chorwacji i przydałoby się by grał w Sofii o jak najlepszy wynik. Muller wczoraj nie zagrał wybitnego spotkania z Berankisem. Serwis funkcjonuje, ale w wymianach ma niewiele do powiedzenia i jest taki nieco &quot;drewniany&quot;. Zresztą Mullera opisał już powyżej Don1. GGL lubi sobie poprzebijać i zagrać kątowo, więc Muller musi szukać sposobu na skracanie wymian. Myślę, że szanse na wygraną Hiszpana tu są. Dodam jeszcze, że zagrali ze sobą 4 razy do tej pory kilka lat temu na 3 różnych nawierzchniach i zawsze wygrywał Garcia Lopez. Pod dachem jeszcze nie grali, ale liczę, że Hiszpan wygra po raz 5.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Ok. Koniec. Bez obrażania, bez hejtów. Po prostu zadaję pytanie i proszę serdecznie o odpowiedź na PW np. A jeśli nie to o bana, wywalenie z forum, raka macicy cokolwiek bo po prostu kurka już nie mam siły. Jak to jest że ludzie piszą tutaj posty, dyskutują itd a ja nie mogę nic napisać bo po 5 minutach góra usuwacie moje posty? O co chodzi.
Co taki post wnosi do merytorycznej dyskusji? Zastanów się czasami i napisz coś, co może wnieść jakąś wartość do działu./Macko18
O matko co GGL robi... dobrze że ten mecz odpuściłem...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
To jak grał GGL nie należy komentować, Muller w następnej rundzie leci z turnieju, mecz na żenującym poziomie masa błędów z jendej jak i z drugiej strony, chyba moje zaufanie do Hiszpana się zakończyło

Żeby nie być gołosłownym:

Troicki 2,10 Bet365✅ - Kolba zagrał wczoraj katastrofalnie z Dzumhurem i wątpie aby w 1 dzień forma urosła, jeśli Troickiemu zostało choć zdzbło formy z Australii szybko odprawi Niemca z kwitkiem


Ramos 2,62 Bet365- h2h dla Ramosa i wydaje mi się że ten mecz to najlepsze Value, F. Lopez bazuje na serwisie i ciągłymi slajsami chce zamęczyć rywala, taka taktyka z Ramosem nie powinna być dla jego samego trudna, w 1 rundzie męki Lopeza z mega słabym w moim odczuciu Jao Souzą, napewno value w tym typie jest a i kurs kuszący
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
To jak grał GGL nie należy komentować, Muller w następnej rundzie leci z turnieju, mecz na żenującym poziomie masa błędów z jendej jak i z drugiej strony, chyba moje zaufanie do Hiszpana się zakończyło
Żeby nie być gołosłownym:
Troicki 2,10 Bet365 - Kolba zagrał wczoraj katastrofalnie z Dzumhurem i wątpie aby w 1 dzień forma urosła, jeśli Troickiemu zostało choć zdzbło formy z Australii szybko odprawi Niemca z kwitkiem

Ramos 2,62 Bet365- h2h dla Ramosa i wydaje mi się że ten mecz to najlepsze Value, F. Lopez bazuje na serwisie i ciągłymi slajsami chce zamęczyć rywala, taka taktyka z Ramosem nie powinna być dla jego samego trudna, w 1 rundzie męki Lopeza z mega słabym w moim odczuciu Jao Souzą, napewno value w tym typie jest a i kurs kuszący
Szkoda, że nie wspominasz o tym, że Ramosa nie powinno już tu być i prawie przegrał z Ramem, który na clayu grać nie potrafi. Typowa analiza pod typ tylko i wyłącznie o argumentach bez większego sensu. Souza mega słaby na clayu? Tisie.o jego dom i konik dzięki, któremu istnieje w ten. Jedyne słuszne zdanie tu to h2h i dodam od siebie że od paru lat dla Lopeza lepiej się gra na hardzie niż na clayu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom