>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo - 16.04-23.04.2017

Status
Zamknięty.
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Ktoś może wie dlaczego taki spadek kursu na zwycięstwo w meczu deblowy:
Carreno-Busta P. / Garcia-Lopez G. - Arneodo R. / Nys H. Z 9.50 na Unibet poleciało na 5.70. Coś się wczoraj stało Buście podczas meczu z Fogninim czy może GGL`owi?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ktoś może wie dlaczego taki spadek kursu na zwycięstwo w meczu deblowy:
Carreno-Busta P. / Garcia-Lopez G. - Arneodo R. / Nys H. Z 9.50 na Unibet poleciało na 5.70. Coś się wczoraj stało Buście podczas meczu z Fogninim czy może GGL`owi?
Nie szukałbym w tym drugiego dna, bardziej traktowałbym to jako zwykły ruch kursów. PCB zaliczył wczoraj długi mecz z Fogiem, a GGL poleciał już z singla z Mannarino, więc niektórzy na podstawie tego mogą wyciągać różne wnioski i kierować się w stronę Francuza oraz gracza gospodarzy.


Zverev/Zverev-Kohlschreiber/Thiem ZWROT, Kolba/Thiem zastąpieni przez parę Ramos/Lorenzi
Kohlschreiber/Thiem 2.90 1xbet


Kolejne poszukiwanie wyższego kursu spowodowane sporymi ruchami. Na start coś w stylu 1.7-2.1. To byłem w stanie zrozumieć i myślę, że taki rozkład był praktycznie odpowiedni, chociaż nie powiem, przy 1.72-1.73 myślałem, że jeżeli kurs na braciszków podskoczy do 1.8-1.9, to będę coś myślał w ich stronę. Tak samo było w IW, gdzie przy równym rozkładzie kursów byłem skłonny zagrać Zverevów po prawie 2.00. Tutaj wchodzimy na cegłę i szczerze mówiąc powiedziałbym, że mączka powinna bardziej służyć Kolbie i Dominikowi. Ostatnio pisałem o Miszy w kontekście jego meczu w parze z Lorenzim przeciwko Berlocqowi i Nikosiowi. Jego styl gry bardziej pasuje na szybsze nawierzchnie, więc siłą rzeczy na ziemi powinien wypadać gorzej. Aleks potrafił fajnie prezentować się na cegle, ale też wydaje mi się, że na hardzie zagrałbym lepiej. Thiem najlepiej radzi sobie właśnie na mączce, Kolba ostatnio też dobrze pograł w Maroku, więc jestem w stanie uwierzyć, że stać ich tutaj na dobry występ. Wiadomo, że każdy z tej czwórki traktuje debla jako dodatek, więc nie dadzą się zabić za ten mecz, jednak myślę, że szanse rozkładają się tutaj o wiele bardziej wyrównanie, niż wskazują to obecnie kursy, więc 2.90 jest już popularnym value.

Kohlschreiber wycofał się z turnieju gry pojedynczej, więc mam obawy, że w deblu może również nie wystąpić.
Fakt, moje niedopatrzenie. Skoro wycofał się z singla, to podobnie powinno być z deblem. Aż dziwne, że jeszcze tego nie ogłosili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arass1 237K

arass1

Użytkownik
Zverev/Zverev-Kohlschreiber/Thiem
Kohlschreiber/Thiem 2.90 1xbet

Kolejne poszukiwanie wyższego kursu spowodowane sporymi ruchami. Na start coś w stylu 1.7-2.1. To byłem w stanie zrozumieć i myślę, że taki rozkład był praktycznie odpowiedni, chociaż nie powiem, przy 1.72-1.73 myślałem, że jeżeli kurs na braciszków podskoczy do 1.8-1.9, to będę coś myślał w ich stronę. Tak samo było w IW, gdzie przy równym rozkładzie kursów byłem skłonny zagrać Zverevów po prawie 2.00. Tutaj wchodzimy na cegłę i szczerze mówiąc powiedziałbym, że mączka powinna bardziej służyć Kolbie i Dominikowi. Ostatnio pisałem o Miszy w kontekście jego meczu w parze z Lorenzim przeciwko Berlocqowi i Nikosiowi. Jego styl gry bardziej pasuje na szybsze nawierzchnie, więc siłą rzeczy na ziemi powinien wypadać gorzej. Aleks potrafił fajnie prezentować się na cegle, ale też wydaje mi się, że na hardzie zagrałbym lepiej. Thiem najlepiej radzi sobie właśnie na mączce, Kolba ostatnio też dobrze pograł w Maroku, więc jestem w stanie uwierzyć, że stać ich tutaj na dobry występ. Wiadomo, że każdy z tej czwórki traktuje debla jako dodatek, więc nie dadzą się zabić za ten mecz, jednak myślę, że szanse rozkładają się tutaj o wiele bardziej wyrównanie, niż wskazują to obecnie kursy, więc 2.90 jest już popularnym value.
Kohlschreiber wycofał się z turnieju gry pojedynczej, więc mam obawy, że w deblu może również nie wystąpić.
 
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Giles Simon - Novak Djokovic
3:6, 6:3,5:7 ✅
1 handicap + 5.5 gemów, Unibet 1.87
W bezpośrednim pojedynkach prowadzi Djoko jak to w większości przypadków. Serb w tym sezonie prezentuje się PONIŻEJ oczekiwań, wygrał tylko w Doha a poleciał sensacyjnie podczas AO z Istominem. W Acapulco i Indian Wells również wtopy zbyt szybko jak na takiego gracza. To będzie jego pierwszy mecz na mączce w tym sezonie gdzie często bywa trudny, patrz porażka rok temu z Vesleyem. Simon również pod formą od dłuższego czasu. Tutaj w przeciwieństwie do Novaka miał już przetarcie bo pokonał Jazirego gładziutko w dwóch setach. Każdy fan tenis pamięta ich spotkanie z AO gdzie Novak popełnił ponad 100 UE. Francuz może przebijać w nieskończoność, jest regularnym tenisista, bardzo dobrze gra w defensywie i potrafi dobrze kontrowac,o ile ma dzień oczywiście. Nie spodziewam się tutaj niespodzianki aczkolwiek taki handicap biorę. Wynik w stylu 6:4, 6:3 dla Serba i mecz na plus. Gdzie wartym odnotowania jest to, że zagrają ze sobą dopiero pierwszy raz na clayu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ktoś może wie dlaczego taki spadek kursu na zwycięstwo w meczu deblowy:
Carreno-Busta P. / Garcia-Lopez G. - Arneodo R. / Nys H. Z 9.50 na Unibet poleciało na 5.70. Coś się wczoraj stało Buście podczas meczu z Fogninim czy może GGL`owi?
Jednak to nie był zwykły spadek kursów. Ewidentnie widać, że Hiszpanie mają ten mecz w tylnej części swojego ciała. Staram się nie doszukiwać w tenisie handlowania, ale jak można wytłumaczyć proste oddanie swojego podania ze stanu 40-0 przeciwko mega przeciętnej parze? Para dogów nic nie gra, a właśnie wygrała seta. Bardzo podejrzane i szczerze mówiąc służby, które zajmują się handlowaniem w sporcie powinny się przyjrzeć temu spotkaniu.
Zmarnowany wolej na siatce przez GGL tracący podanie na 3-5 w drugim secie podsumowuje ten handel. PARODIA.
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Jednak to nie był zwykły spadek kursów. Ewidentnie widać, że Hiszpanie mają ten mecz w tylnej części swojego ciała. Staram się nie doszukiwać w tenisie handlowania, ale jak można wytłumaczyć proste oddanie swojego podania ze stanu 40-0 przeciwko mega przeciętnej parze? Para dogów nic nie gra, a właśnie wygrała seta. Bardzo podejrzane i szczerze mówiąc służby, które zajmują się handlowaniem w sporcie powinny się przyjrzeć temu spotkaniu.
Zmarnowany wolej na siatce przez GGL tracący podanie na 3-5 w drugim secie podsumowuje ten handel. PARODIA.
Właśnie chciałem napisać coś o tym meczu. Trzeba łapać w tym turnieju spadki bo tu przypadków nie ma. Sam pograłem 50 zł na to spotkanie bo turniej w Monte Carlo a taki zjazd kursowy wskazywał na jedno. Kolejny mecz tej pary przeciwko Rojer J-J. i Tecau H. tu już chyba &quot;wpadki&quot; ze strony faworytów nie będzie.
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Ramoc-Berlocq
typ: over 2,5 seta 2,40 Unibet
mecze tych panów obfitują w sety, czemu tym razem miałoby być inaczej ?
Zverev-Lopez
typ: Zverev 1,30 Betfair
Lopez poruszał się dość ociężale po korcie, stawiam na szybkość Zvereva, korty są bardzo wolne
 
dx2 235,6K

dx2

Użytkownik
Schwartzman-Bautista A. 2 @1.5
Bautista jest dla mnie faworytem tego meczu i juz. Hiszpan mial bardzo trudny mecz z Basilashvilim, ale naprawde ladny to byl mecz na tzw. typowe wyniszczenie. Doceniam Schwartzmana i ten tenisista zrobil ogromny postep w dwoch ostatnich sezonach, a po drodze wygral nawet turniej ATP w Stambule, ale to jednak duzo wiekszy turniej, Bautista jest w swiatowej czolowce. Pewnie troche przelaman w meczu bedzie w meczu, Schwartzman jednak nie ryzykuje az tak jak Basilashvili czasem. Bautsita zagral w Monte Carlo juz sporo edycji. Schwartzman tylko jedna. Typuje wygrana bardziej renomowanego tenisisty w wielkim turnieju.
Pouille-Lorenzi 1 @1.4
Pouille na pewno jest w piatce najbardziej utalentowanych zawodnikow, ktorzy sa w czolowce. Swietny tamten rok, ten narazie slabszy, ale na cegle moze sie juz czas rokrecic. Dobry turniej zagral Pouille rok temu w Monte Carlo. Lorenziego podziwiam za upor i walecznosc, bo Wloch zaczal robic wyniki na pzoiomie w tym wieku, ale Pouille ma mozliwosci, a nawet serwis bedzie pomocny i w takim meczu wciaz wydaje sie faworytem. Niewwele moze ten mecz Pouille&#39;a z Harrisonem powiedzial, ale mam przeczucie, ze Francuz zagra dobrze. Typ typowo kombinacyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Thiem - Haase DW 2-0 @ 1.51

Spróbujemy tutaj w stronę Dominica. Owszem pod względem doświadczenia odstaje od swojego dzisiejszego rywala, ale możliwości posiada bardzo duże. Czego najlepszym dowodem jest jego dziewiąta pozycja w rankingu ATP. Obaj zawodnicy stworzeni są przede wszystkim do gry na mączce. Jednak w tym sezonie więcej na tej nawierzchni pograł Thiem. Forma widać, że jest: wygrana w Riom ćwierćfinały w Acapuulco i IW to pokazują. Haase tak naprawdę gra w kratkę, doszedł do półfinału w Dubaju, by później odpaść bardzo szybko w IW i Miami. Wygrał dwa mecze w Davis Cup, ale były to raczej wymęczone zwycięstwa. Nie powinien być to jednostronny pojedynek, ale stać tutaj Thiema na wygranie w dwóch setach.
 
tmh 0

tmh

Użytkownik
Właśnie chciałem napisać coś o tym meczu. Trzeba łapać w tym turnieju spadki bo tu przypadków nie ma. Sam pograłem 50 zł na to spotkanie bo turniej w Monte Carlo a taki zjazd kursowy wskazywał na jedno. Kolejny mecz tej pary przeciwko Rojer J-J. i Tecau H. tu już chyba &quot;wpadki&quot; ze strony faworytów nie będzie.
Niby racja, ale na Monte Carlo ostatnio różnie bywa z tymi faworytami. np. 1 set Goffina wczorajszy ???? Zastanawiam się czy nie pograć dzisiaj Arneodo/Nys +1,5 seta, kurs fajny. Poczekam czy będą jakieś spadki kursów.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Thiem D. - Haase R.
Haase R. +1,5 seta ::: 2,30 ::: 1/3 ⛔
H2H 1:1 z lat 2014-2015. W obu meczach padły 3 sety i na to samo liczę tym razem. Ostatnio trochę napisałem o Haasie więc nie widzę sensu się powtarzać. Miał zagrać z Delbonisem skończyło się na Dzumhurze 2:0, a warto dodać do tego, że Bośniak bronił tutaj w Monte-Carlo sporo punktów, rok temu ograł między innymi solidnego Berdycha.
Thiem solidnie gra, mocno perspektywiczny zawodnik, wygrał turniej w Rio nie tracąc nawet seta. Jednak zdarzają mu się wpadki takie jak z Querreyem w Acapulco 6:1 7:5 który rok temu wygrał, czy ostatnio w Miami 6:1 7:5 z Borna Coricem. Myślę, że to będzie zacięty mecz kto wie czy nie z tie-breakiem, kurs całkiem wysoki.
Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Monte Carlo (Monako), ziemna
Godzina: 12:20
Spotkanie: Alexander Zverev - Feliciano Lopez
Typ: 2
Kurs: 3,92
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Kursy według mnie przesadzone więc idę w stronę Lopeza. Owszem Zverev jest tutaj faworytem ale nie żeby dać tak niskie kursy na jego wygraną. Lopez może jest już stary ale na cegle nadal jest groźnym zawodnikiem i młodziutki Zverev będzie się tutaj musiał mocno namęczyć aby wygrać. W swoich pierwszych spotkaniach Zverev pokonał Seppiego 2-0 (6-1 , 6-2) natomiast Hiszpan ograł Medvedeva 2-0 (7-6 , 7-5). Za Alexandrem napewno przemiawia to, że miał dzień więcej na regenerację, bo on swój mecz grał przed wczoraj natomiast Lopez wczoraj. Napewno również jest zawodnikiem mocniejszym fizycznie, no bo jednak jest dużo młodszy i potężniejszy niż Feliciano. Za Hiszpanem z kolei przemawia doświadczenie, większa cierpliwość i to, że te korty w Monte Carlo są bardzo wolne i to myślę, jest plus dla Hiszpana. Po tych kursach wolę spróbować w stronę wygranej Feliciano. Nie twierdzę, że wygra po prostu ja próbuję w jego stronę, bo napewno Alexandrowi nie pójdzie tak łatwo jakby kursy wystawione przez buków na to wskazywały. Jeżeli ogra Hiszpana to ale będzie musiał się sporo tutaj napracować. Ja próbuję tutaj na Feliciano, bo ostatnio jest w dużo lepszej dyspozycji niż na początku roku i jego forma wydaje się rosnąć. To jest tylko moje prywatne zdanie na temat tego meczu oczywiście nikt z nim nie musi się zgadzać ;) Ja próbuję na &quot;dziadka&quot;, bo jest w stanie tutaj młokosa zaskoczyć na tym wolnym korcie ;)
⛔ 2-0 (6-0 , 6-4)
EDIT:
Chyba uwierzyłem w Lopeza bardziej niż on sam haha
Słabiutki występ, niewymuszonych błędów co nie miara, Hiszpanprzegrał sam ze sobą
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Bautista Agut- Schwartzman, Bautista zwycięstwo za 1,52 (Fortuna) ⛔ 0:2 (3:6, 6:7) Hiszpan nie potrafił wykorzystać prowadzenia w drugim secie 5:2 z podwójnym przełamaniem...

Ja w tym meczu również idę w stronę Hiszpana. Za Bautistą przemawia na pewno doświadczenie z turniejów tej rangi, pamiętać bowiem należy, że nie jest to jakiś podrzędny turniej, tylko impreza Masters Series. Mobilizacja na pewno będzie na najwyższym poziomie u obu zawodników, ja jednak widzę przewagę bardziej doświadczonego z nich. Schwartzmanowi na pewno nie można odmówić ambicji i woli walki, bo jest chyba jednym z najbardziej zadziornych i walecznych zawodników w tourze, jednak pewnych aspektów nie jest w stanie przeskoczyć. Ma on zaledwie 1,70 m, co na pewno nie pomaga mu w zagrywaniu mocniej piłki czy to ze strony forhendowej czy backhandowej. Dodatkowo bardzo kuleje u niego serwis i mimo że na nawierzchni ziemnej łatwiej te niedostatki zneutralizować, to na pewno obniża to szanse Argentyńczyka.

Bautista to chyba jeden z najbardziej uniwersalnych zawodników wśród szeroko rozumiej czołówki. Bardzo dobrze porusza się po korcie, ma całkiem niezły i skuteczny serwis, potrafi fajnie przyśpieszyć grę i na pewno jest niewygodnym przeciwnikiem, groźnym dla każdego. To taka trochę tenisowa &quot;hybryda&quot;, bo posiadł to, co w hiszpańskiej szkole tenisa najlepsze, czyli szaleńcze bieganie za każdą piłką, wolę walki i ambicję, precyzję uderzeń, a dodał do tego dobry serwis i płaską grę. Tak jak zauważył dx2 Bautista ma znacznie większe doświadczenie w tak prestiżowych imprezach. Ostatnio odpadał tutaj z Federerem i Berdychem, co ujmy mu na pewno nie przynosi.

Bautista dobrze zaczął sezon, od wygranego turnieju w Chennai, później zaliczył 4 rundę Australian Open, gdzie fajnie powalczył z Raoniciem. Później przyszedł lekki dołek i przegrane z: Goffin, Verdasco i Federerem,czyli zawodnikami klasę wyżej niż Schwartzman. Od Miami nigdzie nie grał więc powinien być wypoczęty i spokojnie dzisiejszego rywala ograć.

Dodatkowo:
Bautista Agut -3,5 gema za 1,96 (Fortuna) ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
H 430

hanii

Użytkownik
Zverev A./Zverev M. - Kubot L./Melo M.
Typ:2
Kurs:1,5 betathome ✅
Para deblistów, w której stronę dzisiaj się kieruję ostatnio załapała fenomenalną formę oraz mieli lekkie przetarcie z clayem (wprawdzie nieudane), co nie zmienia faktu iż dobrze czują się na tej nawierzchni, a Kubot w parze z Peya ograł gładko 2:0 braci w zeszłym roku. Ponadto wydaje mi się, że pojedynek z Lopezem odciśnie piętno na Aleksandrze, a Misha uważam, że jest bez formy.
Edmund K. - Nadal R.
Typ: Nadal 2-0 1,17 betathome ⛔
lub
poniżej 21,5 gemów kurs 1,31 ⛔ Śmiech na sali generalnie, pierwszy set gładko 6:0, a później kabaret.
unibet
Odrodzony Rafa wraca do swojego królestwa, broniąc tytułu oraz jednocześnie będąc faworytem w mojej opinii. Edmund nie zachwyca wynikami i zostanie pożarty przez zmobilizowanego i głodnego Nadala, nie oczekuje żadnych problemów również sugerując się występami z ostatniego roku, gdzie na clayu Nadal gładko przechodził pierwsze rundy.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Fognini/Wawrinka - Mahut/Herbert Typ: 0:2 [Dokładny wynik w setach] @ 2.20 Bwin ✅

Wawrinka/Fognini to debel poskładany specjalnie na potrzeby Mastersa w Monte Carlo. O dziwo w niedzielę Stan i Fabio pokonali parę Nestor/Mirnyj, którzy również swego czasu odnosili sporo sukcesów w deblu. Jednakże obecnie Białorusin i Kanadyjczyk to co najwyżej przeciętni debliści i ta porażka nie jest znowu aż taką wielką niespodzianką. Czemu więc stawiam dziś przeciwko Fogowi i Stanowi. Po pierwsze Włoch już wyleciał z turnieju single więc jego dalsza gra w turnieju deblowym w obliczu rozpoczynającego się sezonu gry na ziemi jest ni kij ni w oko. Wawrinka, ani nie jest jego stałym partnerem deblowym, a więc zgrania pomiędzy nie ma obecnie, a i na przyszłość też nie ma co szlifować, gdyż na Rolandzie Fabio zagra zapewne z kimś innym w parze. Stan z kolei grał dzisiaj trzy sety singla z Veselym i będzie mieć to spotkanie w nogach. Oczywiście intensywność gry w debla nie jest aż tak duża, jednak w starciu z obrońcami tytułu z poprzedniego roku nie wróże Szwajcarowi i Włochowi powodzenia. Mahut/Herbert to zgrana para, której jednak na początku roku jakoś za bardzo nie szło. Obaj odpadli już z singla wiec mogą skoncentrować się tylko na deblu. W mojej ocenie bardzie zgrani i zmotywowani Francuzi powinni wygrać to w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Grigor Dimitrov - Jan Lennard Struff
2 handicap +1.5 seta,Unibet 1.85
6:4, 3:6, 2:6 ✅
Bułgar zaczął fenomenalnie sezon. Wygrana w Brisbane, porażka w podczas AO po 5 setach z Nadalem w półfinale i wygrana w Sofii. Później obniżył loty patrz dwa ostatnie mecze tj. Wtopa z Pellą 6:3, 7:6 czy jego pierwszy mecz w sezonie na glinie z powracającym po kontuzji Robredo. Wiadomo, że Niemiec to inna para kaloszy, ale to będzie jego już 7 mecz na clayu, a ogrzanie to ważna sprawa. Tutaj przechodził przez kwalifikacje gdzie stracił seta. Ogólnie nie pokonał nikogo dobrego ale pewność siebie jest. Dima to talent który nie może na dłuższą metę wystrzelić, nie ma regularności turniejowej. Niemiec poprowadzi zupełnie inny,toprny raczej tenis, siłowy a nie jak Grigor taktycznie. Dodatkowo Struff mierzy prawie dwa metry i serwis dostarcza mu wiele prostych punktów nawet na clayu. Moim zdaniem Niemiec urwie seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 21

sebinho22

Użytkownik
Masakra co się dzieje z tym sportem, wczoraj Real, dzisiaj niby nic nie znaczący dla świata mecz debla Arneodo/Nys, ale poziom ustawki duuużo wyższy. Jedna z najlepszych par świata i tak perfidnie oddawać mecz. Podnoszą temu przy siatce każdą piłkę byle mieć pewność, że stracą punkt, w gemie gdzie łamią się z 40:15 specjalnie psuty pierwszy serwis byle ułatwić return amatorom. Ale ATP ma to gdzieś i tak, lepiej ukarać 1000 zawodnika rankingu, że ustawił jednego gema w jakimś ITF-ie za 100 euro
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Masakra co się dzieje z tym sportem, wczoraj Real, dzisiaj niby nic nie znaczący dla świata mecz debla Arneodo/Nys, ale poziom ustawki duuużo wyższy. Jedna z najlepszych par świata i tak perfidnie oddawać mecz. Podnoszą temu przy siatce każdą piłkę byle mieć pewność, że stracą punkt, w gemie gdzie łamią się z 40:15 specjalnie psuty pierwszy serwis byle ułatwić return amatorom. Ale ATP ma to gdzieś i tak, lepiej ukarać 1000 zawodnika rankingu, że ustawił jednego gema w jakimś ITF-ie za 100 euro
Przecież trąbiłem już o tej parze w 1R, kiedy to GGL z PCB perfidnie oddali im mecz. Dzisiaj zaczęło się od 4-1 i myślałem, że Rojer z Tecau pokażą tym zerom gdzie ich miejsce, ale jednak nie, mamy powtórkę z pierwszego meczu, czyli kolejny handel w Monte Carlo. W normalnych warunkach, czyli we wszystkich innych turniejach ATP ta para już dawno byłaby poza rywalizacją, a tutaj zaraz wskoczą do kolejnej rundy... Parodia i tyle dobrego, że dzieje się to tylko tutaj, gdzie indziej gospodarze nie są tak promowani.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom