>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Monte Carlo - 16.04-23.04.2017

Status
Zamknięty.
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Masakra co się dzieje z tym sportem, wczoraj Real, dzisiaj niby nic nie znaczący dla świata mecz debla Arneodo/Nys, ale poziom ustawki duuużo wyższy. Jedna z najlepszych par świata i tak perfidnie oddawać mecz. Podnoszą temu przy siatce każdą piłkę byle mieć pewność, że stracą punkt, w gemie gdzie łamią się z 40:15 specjalnie psuty pierwszy serwis byle ułatwić return amatorom. Ale ATP ma to gdzieś i tak, lepiej ukarać 1000 zawodnika rankingu, że ustawił jednego gema w jakimś ITF-ie za 100 euro
Też zwróciłem uwagę na ten mecz, wynik mi się tylko rzucił w oczy, bo faktycznie aż ciężko w to uwierzyć. Wczoraj też ograli dobry debel, ale ustawek bym się tu nie dopatrywał. Kto miałby to ustawiać niby ? Rojer z Tecauem sprzedawali by mecz amatorom ? Z drugiej strony poziom sportowy to jest przepaść, widziałem parę razy Hugo Nysa i śmiem twierdzić, że jest to bardzo słaby zawodnik nawet na poziomie challengerów.
 
S 21

sebinho22

Użytkownik
Przecież mecz debla bardzo łatwo ustawić, nie trzeba być wirtuozem, żeby trafiać w karo serwisowe i dokładać rakietę, gdy przeciwnik podnosi każdy return. To co Rojer gra to jest jakiś nieśmieszny żart.
6:5 30-30 serwis jakiegoś karła z Monaco i co robimy? wywalamy returny w siatkę dla pewności.
tiebreak? lecimy to samo, podnosimy każdy return i ładujemy w siatkę od czasu do czasu. 100% legit mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Nie wierzyłem nigdy w żadne ustawki, UEFAlony, przekręty w sporcie na najwyższym poziomie, ale ten mecz faktycznie był strasznie dziwny. Nie wiem o co tam chodziło, ale wyglądało na to jakby Rojery musiały przegrać. To nie jest poziom ITF i ciężko uwierzyć w ustawkę, ale to chyba nie było czyste spotkanie.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Przecież mecz debla bardzo łatwo ustawić, nie trzeba być wirtuozem, żeby trafiać w karo serwisowe i dokładać rakietę, gdy przeciwnik podnosi każdy return. To co Rojer gra to jest jakiś nieśmieszny żart.

6:5 30-30 serwis jakiegoś karła z Monaco i co robimy? wywalamy returny w siatkę dla pewności.

tiebreak? lecimy to samo, podnosimy każdy return i ładujemy w siatkę od czasu do czasu. 100% legit mecz
He he byc moze Federacja Monako dba o swoich zawodnikow w taki lub inny sposob. Zawsze Arneodo gral tu z kolega z Davis Cupu Balleretem. Zagraja sobie teraz w cwiartce, zapewne na wiekszym korcie ku uciesze gawiedzi....mi to sie podoba.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Panowie ustawki byly i bedą, sukcesem jest je znalezc i dobrze wytypowac. Wczoraj np. warto bylo wziac wygrana Bayernu po 2.7 ale juz awans Realowi musial zapewnic sedzia, dajac czerwona kartke Vidalowi. W tenisie jest o wiele wiecej ustawek ;)
Co do meczow.
Na jutro ide w Berdycha z Cilicem 1.8 i Stana z Cuevasem 1.4 Sportingbull
Berdych jak to on, slaba glowa ale z Cilicem powinien wygrac. Nie podam za wiele argumentow ale czuc wygrana czecha. Raz,ze mial waleczne boje juz w tym turnieju, walka z Kuznetsovem i Haasem i jest gotowy do kolejnego trudnego meczu. Cilic wg mnie nadal nie ta forma co kiedys i nic ciekawego przed Monte Carlo nie pokazal. Gladka wygrana z Chardym, ale nie robi to na mnie wrazenia, Chardy poziom slaby. Berdych wygra ten mecz.
Drugi pojedynek to Stan. O ile STan spina sie tylko na szlemy, to w innych turniejach slabizna, no ale czy juz polegnie w 2 rundzie ? Watpie. Cuevas wygrywa turnieje na maczce mniejszej rangi, tutaj ze Stanem na bank bedzie czul respekt, a dwa Cuevas nigdy mnie nie przekonywal, ten jego ostatni turniej wygrany na maczce z Ramosem na takim farcie, ze szkoda gadac. Stan to wezmie bo jest po prostu lepszym tenisista.
Oboje polegli w dwu setach. Jednak piłka nożna lepiej mi wychodzi niz typowanie tenisa, no ale Stas przegrywajacy z Cuevasem w dwu setach . tragedia.
 
H 430

hanii

Użytkownik
Przy stanie 4-1 dla Rojer/Tecau poczułem, że będzie gładkie zwyciestwo. Natomiast po odłamaniu też czułem, że coś w tym meczu śmierdzi. Przy stanie 4-3 i serwisie Arneodo/Nys kurs dalej oscylował w granicy 4,0 na parobów teraz żal dupe ściska, że się nie skorzystało ;)
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
To, co odstawił dzisiaj Bautista, to jest istna parodia ???? drugi set to 10 przełamań w 12 gemach... gorzej, niż baby. Tragedia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Struff-Schwartzman 2 @1.56 &lt;tutaj formalnosc po super meczu Schwartzmana z Bautista w poprzedniej rundzie&gt; ✅
Raczej spodziewalem sie Bautisty w tym miejscu, ale Schwartzman byl dzis wspanialy. Zreszta od strony tenisowej super sie mecz ogladalo, piekne wymiany, wspanaily tenis. Bautista byl jak sciana, a Schwartzman jak dwie sciany. Ogolnie nie rozumiem ludzi, ktoryz krytykuja zaowdnikow za ilosc przelaman w meczu. Przeciez te przelamania w tym meczu byly do przewidzenia i odsyalm do wczorajszej analizy przed meczem. Meczu nie mierzy sie iloscia przelaman. Mecz Schwartzmana i Bautisty byl naprawde swietnym meczem. Cenilem nieduzego Argentynczyka, ale teraz po tym meczu cenie go jeszcze bardziej. Gra swietnie. Zero paniki, ciezko z nim wygrac wymiane z glebi kortu. Nie wiem jak tam gral Struff, ale tutaj chyba nie najlpesza dyspozycja Dimitrova ostatnio. Bulgar gral swietny seozn, ale na cegle sie zacial. W takiej formie to na Schwartzmana.
Thiem-Goffin 1 @1.58 &lt; a tutaj znowu sie nadzialem...bycie pazernym nie zawsze poplaca&gt; ⛔
A tutaj dam na Thiema. Na AO wygral Goffin, na cegle w Monte Carlo wieksza szanse daje Thiemowi. Austriak naprawde ma to cos na kortach ceglanych. Zreszta do teraz pamietam ubiegloroczny mecz Thiema z Nadalem. Mial Nadal mega problemy i sporo break-pointow wybronil wtedyHiszpan, a na koncu Nadal wygral caly turniej. Theim sadze, bedzie sie tutaj liczyc.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Co do meczow.
Na jutro ide w Berdycha z Cilicem 1.8 i Stana z Cuevasem 1.4 Sportingbull
Berdych jak to on, slaba glowa ale z Cilicem powinien wygrac. Nie podam za wiele argumentow ale czuc wygrana czecha. Raz,ze mial waleczne boje juz w tym turnieju, walka z Kuznetsovem i Haasem i jest gotowy do kolejnego trudnego meczu. Cilic wg mnie nadal nie ta forma co kiedys i nic ciekawego przed Monte Carlo nie pokazal. Gladka wygrana z Chardym, ale nie robi to na mnie wrazenia, Chardy poziom slaby. Berdych wygra ten mecz.
Zero merytorycznych argumentów, strzał na ślepo, tak mi się wydaje to podam typ na forum.
Berdych gra tragicznie ostatnio, dobrze zagrał w tym roku jeden turniej w Miami. Teraz w Monte Carlo gra z urazem, z Haasem brał medicala, ma otejpowaną kostkę i widać że nie jest w pełni sprawny.
Cilic też gra słabo w tym roku, ale na schorowanego i bez formy Berdycha wystarczy.
✅ Cilic izzi 6-2, 7-6
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
matiee 407

matiee

Użytkownik
Zgadza się z górą.
Berdych mnie w ogóle nie przekonuje. Chorwat też nie, ale bardziej mnie nie przekonuje jednak Czech ????
Nie będzie to łatwe spotkanie dla jednego i drugiego i ogólnie mając na uwadze zdrowie Berdycha to radzę stawiać na Cilica u buka, gdzie nie ma zwrotu za krecz.
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Berdych- Cilic
typ:Cilic-0,5 Pinbet 1,925
Berdych ma problemy ze stopą, Cilic wypadł lepiej
Zverev-Nadal
typ:Zverev +4 1,877 Pinbet
Nadal to już nie jest ten Nadal, Zverev robi się coraz lepszy, zmiazdzył Seppiego i Lopeza
Ramos-Murray
typ:Murray 1,232
Ramos to świetny przebijacz, ale na Murraya zabraknie siły
Struff-Schwartzman
typ:Schwartzman -2,5 1,862 Pinbet
wyniki Struffa mogą robić wrażenie, jednak więcej szans daję jutro małemu argentyńczykowi
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wczoraj oglądałem mecz Nadala i się tak zastanawiam, czy gość się dopiero rozkręca czy na chwilę obecną nie ma pary. Gdzie jak gdzie, ale na cegle takiego Edmunda to powinien przegonić po korcie a on z nim wiele siłowych wymian prowadził, mało rozrzucał. Edmund potencjał ma, nie powiem, ale słynnych rogali za nic by nie odbierał. Serwis Hiszpana spokojnie do łamania, wyraźne przestoje. Waleczność była, nawet jak ptak chciał przeszkodzić w graniu Nadal był bardzo spięty i niepewny dalszej gry. Ale takie spięcie w jego przypadku działa na niekorzyść, za sztywne ręce ma. Może dlatego tak grał, nie wiem.
Jeżeli zagra tak jak wczoraj a Zverev się nie spali to Rusek czy tam Niemiec może to zamknąć w dwóch setach. Ale nie można wykluczyć, że dzisiaj wyjdzie inny Nadal
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Nadal - Zverev (+1,5 seta) 2 @1.77 unibet ⛔ wynik: Nadal 6-1 6-1 kompromitacja moja i Zvereva

Sporo dzisiaj ciekawych pojedynków, gdzie niekoniecznie faworyci muszą być górą. Ja postawię na wygranego seta przez młodego Zvereva. Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w ostatnich czasach nie jest bez szans w konfrontacji z królem Monte Carlo. Rafa wygrał tutaj 9-krotnie i na pewno ma wielką ochotę na jubileuszowy, 10 triumf. Ale w dzisiejszym meczu będzie musiał zagrać o wiele lepiej niż, przykładowo, we wczorajszym spotkaniu z Edmundem, jeśli chce przejść dalej. Nadala każdy zna, najlepiej czuje się na mączce, gdzie może grać 3 metry za linią końcową, a jego forhandowe topspiny są najskuteczniejsze właśnie na pomarańczowym. Z tym, że, o ile kilka sezonów temu nikt nie miał z nim szans na clay&#39;u, ostatnio coraz więcej tenisistów zaczyna mu się dobierać do skóry. Po pierwsze, Nadal ma już ponad 30 na karku, więc najlepsze lata gry ma już raczej za sobą. Po drugie, dużo zawodników potrafi już odpowiadać na jego zagrania. Kluczem jest szybkie wejście na piłkę i zagranie mocnego, płaskiego backhandu (bo właśnie tam Rafa kieruje zdecydowaną większość piłek z praworęcznymi tenisistami). Alexander jest wysokim tenisistą, więc tym łatwiej będzie mu kontrolować te uderzenia. W tym turnieju póki co Niemiec prezentuje się bardzo dobrze. Wygrał 2 spotkania, oba po 2-0, w których stracił tylko 6 gemów. Rafa grał tylko wczoraj i po 1 secie wydawało się, że czeka nas egzekucja na Edmundzie. Tymczasem Brytyjczyk zaczął grać mocniej i pewniej, a Rafa, trochę zaskoczony dobrą postawą rywala, pogubił się na korcie i konieczny był 3 set.

Do tej pory grali ze sobą 2-krotnie. Oba pojedynki wygrał Hiszpan. Ale w każdym z nich tracił seta (odpowiednio 3-2 i 2-1). Co prawda grali ze sobą na twardej nawierzchni, ale, jak już wspomniałem, Zverev potrafi grać też na kortach ceglanych. Myślę, że młody Niemiec, mimo tylko 20 lat, jest już tenisistą na tyle obytym na światowych kortach, że nie przestraszy się konfrontacji z Rafą w Monte Carlo i powalczy o jak najlepszy rezultat. Nadal raczej nie zagra tak słabo, jak w swoim 1 meczu, więc szykuje się ciekawe spotkanie. Set dla Zvereva jak najbardziej w zasięgu jego możliwości.
 
F 129

fascio

Użytkownik
Nadal - Zverev (+1,5 seta) 2 @1.77 unibet

Sporo dzisiaj ciekawych pojedynków, gdzie niekoniecznie faworyci muszą być górą. Ja postawię na wygranego seta przez młodego Zvereva. Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w ostatnich czasach nie jest bez szans w konfrontacji z królem Monte Carlo. Rafa wygrał tutaj 9-krotnie i na pewno ma wielką ochotę na jubileuszowy, 10 triumf. Ale w dzisiejszym meczu będzie musiał zagrać o wiele lepiej niż, przykładowo, we wczorajszym spotkaniu z Edmundem, jeśli chce przejść dalej. Nadala każdy zna, najlepiej czuje się na mączce, gdzie może grać 3 metry za linią końcową, a jego forhandowe topspiny są najskuteczniejsze właśnie na pomarańczowym. Z tym, że, o ile kilka sezonów temu nikt nie miał z nim szans na clay&#39;u, ostatnio coraz więcej tenisistów zaczyna mu się dobierać do skóry. Po pierwsze, Nadal ma już ponad 30 na karku, więc najlepsze lata gry ma już raczej za sobą. Po drugie, dużo zawodników potrafi już odpowiadać na jego zagrania. Kluczem jest szybkie wejście na piłkę i zagranie mocnego, płaskiego backhandu (bo właśnie tam Rafa kieruje zdecydowaną większość piłek z praworęcznymi tenisistami). Alexander jest wysokim tenisistą, więc tym łatwiej będzie mu kontrolować te uderzenia. W tym turnieju póki co Niemiec prezentuje się bardzo dobrze. Wygrał 2 spotkania, oba po 2-0, w których stracił tylko 6 gemów. Rafa grał tylko wczoraj i po 1 secie wydawało się, że czeka nas egzekucja na Edmundzie. Tymczasem Brytyjczyk zaczął grać mocniej i pewniej, a Rafa, trochę zaskoczony dobrą postawą rywala, pogubił się na korcie i konieczny był 3 set.

Do tej pory grali ze sobą 2-krotnie. Oba pojedynki wygrał Hiszpan. Ale w każdym z nich tracił seta (odpowiednio 3-2 i 2-1). Co prawda grali ze sobą na twardej nawierzchni, ale, jak już wspomniałem, Zverev potrafi grać też na kortach ceglanych. Myślę, że młody Niemiec, mimo tylko 20 lat, jest już tenisistą na tyle obytym na światowych kortach, że nie przestraszy się konfrontacji z Rafą w Monte Carlo i powalczy o jak najlepszy rezultat. Nadal raczej nie zagra tak słabo, jak w swoim 1 meczu, więc szykuje się ciekawe spotkanie. Set dla Zvereva jak najbardziej w zasięgu jego możliwości.
Ja to myślę czy Niemiec czasem nie wygra tego meczu ale 2.93 w STS i chyba za mało żeby ryzykować
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Witam

Panowie czy możecie się wypowiedzieć na temat tego dubla ?
Moim zdaniem over w meczu Nadala ze Zverevem bardzo możliwy. Nie sądzę, że będzie to jednostronne spotkanie, jak pisałem już w analizie, Zverev urywał seta w każdym meczu z Hiszpanem, a nie wierzę w to, że Rafa &quot;u siebie&quot; może przegrać bez wygrania choćby seta. 3 sety możliwe, a wtedy over praktycznie pokryty.

Co do meczu Cilica z Berdychem, to ja go nie ruszam. Obaj tenisiści bardzo chimeryczni, obaj w dość słabej formie w tym sezonie. Cilic to w ogóle katastrofa, 6 wygranych meczów i 7 przegranych m.in. z Kovalikiem, czy Fritzem. Czech trochę więcej tych zwycięstw ma, ale też szału nie robi. W bezpośrednich meczach jest prawie remis, więc nie jest tak, że któryś ma na drugiego patent. Nie wiem jak ze zdrowiem Berdycha, bo ktoś wyżej wspominał, że ma problem z kostką.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Monte Carlo (Monako), ziemna
Godzina: 11:00
Spotkanie: Andy Murray - Albert Ramos
Typ: 2
Kurs: 4,29
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Gram tutaj na Ramosa pod wpływem tego co wczoraj widziałem w meczu Murraya. Szkot nie jest w najwyższej formie po kontuzji i to było wczoraj bardzo widoczne. Dużo niewymuszonych błędów i według mnie na ten moment nie jest gotowy na długie wymiany a takich dzisiaj brakować nie będzie. Po takim kursie wolę spróbować na wygraną Hiszpana. On na cegle jest mocnym zawodnikiem a Andy już wczoraj miał problemy w meczu z Mullerem i dziś będzie miał jeszcze większe. Murrayowi brakuje siły, czucia piłki to wszystko wczoraj było bardzo widoczne. To nie jest ten turniej, nie ta forma, widać, że potrzebuje jeszcze trochę czasu aby dojśc do swojej normalnej dyspozycji. Albert na cegle jest zawodnikiem bardzo mocnym i z taką dyspozycją Andy w tym meczu nie ma czego szukać. Po takim kursie i takiej dyspozycji Szkota żal tego byłoby nie spróbować zagrać na wygraną Alberta ????
✅ 1-2 (6-2 , 2-6 , 5-7)
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
ranczo0123 494,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja to myślę czy Niemiec czasem nie wygra tego meczu ale 2.93 w STS i chyba za mało żeby ryzykować
W STS kazdy kurs jest smieciowy i nieoplacalny. Nie dosc ze 2.93 jest bardzo niskie jesli porownasz z konkirencja to jeszcze z podatkiem robi sie ten kurs jeszcze bardziej gowniany bo 2.57. W normalnych bukach Zverev stoi po 3.20 i to juz jest kurs ktory mozna grac
Zverev +1.5 seta
Gram Zvereva z prostego powodu. Nadal jest juz wiekowym zawodnikiem do tego himerycznym. Zverev jest mlody z wielkim talentem i swietnym serwisem. Seta mysle ze spokojnie wygra a i sadze ze powalczy o koncowy triumf w spotkaniu bo sadze ze jest w duzo lepszej formie
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
Sorry za offtop ale ta ruska strona podawana przez kogoś tutaj nie działa. Gdzie oglądacie mecze? jakieś legitne strony by sie przydały
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom