>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Monte Carlo, 10-17.04.2011

Status
Zamknięty.
drago 108

drago

Użytkownik
:|
Skąd ta pewność w Murrayu :O
Andy nic nie gra, jest w fatalnej formie. Jestem zdziwiony, że ktoś probóje grać na Szkota, na przełamanie passy po kursie 1.45. Radek to nie jest leszcz, ja tutaj widzę mecz na styku i skłaniałbym się ku grze na Czecha. +3.5g widnieje na necie, wg mnie warte gry. ⛔
Z opcji 1 2 na jutro wybrałbym:
Robredo jest* w dobrej formie, przed IW wygrał Santiago i zaliczył finał w Buenos Aires. *- właściwie to był, jedyna niewiadoma, czy po kontuzji w IW już jest wszystko w prządku - proponuję grę tam, gdzie za krecz jest zwrot i można być spokojniejszym. Verdasco gra słabo. Całkowicie wytrącony z formy... Tommy na tym poziomie powinien go ograć, a kurs 1.7 jest zachęcający. ✅
Monfils... wraca po kontuzji z San Jose... kolano albo bark, nie dały mu zagrać z Raonicem w półfinale. Jego mecz ze Smyczkiem był dziwny. Tim był w stanie wygrać, bodajże miał setowe w 2. secie, a w 1. został przełamany przy *4/5. Jednak Tim był gospodarzem, więc tutaj dziwne historie, jak to zwykle. Gdyby Gael mial większą motywacje do gry w tenisa nie miałbym zastrzeżeń, bo G-Travera powinien ograć szybciej niż Beneto Kubota. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
nie wiem jak kursy ale jednynie moge zagrac Ferrera,Robredo,Almagro
reszta dla mnie to beda znowu cuda lepiej uderzyc w chalangery: Muller,De Voest,Tursunov,Merwe,Schutler,Acasuso, Bagnis cos z tego można wybrac
zarówno Ferrer jak i Robredo wygrali na mączce wiecej spotkan ze swoimi rywalami Almagro myśle że też da rade+ serwismeni z cheli Giles,Dima, Rick
 
prof 12,6K

prof

Użytkownik
David Ferrer - Feliciano Lopez @ 6.20 Bet-at-home ⛔
David Ferrer - Feliciano Lopez +1.5s @ 2.90 Bet-at-home ⛔
Handicap na seta napewno sie oplaca a ten pierwszy to dla ryzykantow.

Tak wiem David Ferrer z byle kim na cegle nie przegrywa ale Lopez dla mnie nie jest byle jakim tenisista. H2H 6-5 dla Felka z czego tylko 2 z 11 meczy rozegrane zostaly na clayu - 2 zwyciestwa Ferrera. Ten kurs zmiazdzyl system bo mocne faworyzowanie Ferrera to zrozumiale ale powinno tu byc cos kolo 1.20 - 4.00 a nie az tak duzo. Lopez nie boi sie gry , gra zdecydowanie + dobry serwis ktory naawet na cegle przynosi mu spora ilosc pkt. Sporo wlasnie bedzie zalezec od serwu jak bedzie siedziec tak jak w tie breaku przeciwko Tipsarevicowi to szansa na zwyciestwo bedzie , bez serwisu nie widze oczywiscie Felka w tym meczu bo regularnosc Ferrera go &quot;zniszczy&quot; i o przelamania wtedy nie bedzie trudno. Felek wyeliminowal groznego Tipsarevica a z Ferrerem tez moze powalczyc. Oboje znaja sie z pewnoscia jak lyse konie , niespodzianka z Malisse nie wyszla no ok ale tutaj moze byc inaczej.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Rafael Nadal - Jarkko Nieminen : Games Handicap ( 0 : 7.5 ) @ 1.96 Betsson ⛔
Uważam, że kurs na Hiszpana jest trochę przesadzony, dlatego handicap 7,5 gema biorę w ciemno. Niby wiadomo, że Nadal nie ma sobie równych na clayu, ale kto oglądał pojedynek Nieminena z Benneteau ten wie o czym mówię. Mecz ten stał na niezwykle wysokim poziomie, obaj zawodnicy zaprezentowali kawał na prawdę dobrego tenisa. Osobiście żałuję, że Fin już w drugiej rundzie trafił na Rafee, bo móglby jeszcze pograć. Po kilku wpadkach w tym sezonie widać u niego zdecydowany progres formy - gra kombinacyjnie, dysponuje bardzo dobrym serwisem, nieźle porusza się po korcie. Myślę, że te atuty spokojnie pozwolą ugrać 5 gemów. Jeśli tylko trema go nie zje i zagra tak jak ostatnio to jestem spokojny o ten typ.
 
john90 115

john90

Użytkownik
to co Panowie dzisiaj wyczyniacie jest żałosne ;) w szczególności Lewus ... podawaj jakieś racjonalne argumenty a nie rzucasz hasła jak małe dziecko i liczysz, że ci się coś na tacy poda ...
Co do moich typów na dziś:
Garcia Lopez - R. Gasquet - typ na win 1.45 moim zdaniem pewny, ale ja jako zwolennik handi stawiam -3.5 Expekt na Ryszarda 1.85. Garcia męczył się z bardzo słabym zawodnikiem gospodarzy Millot 6-4; 6-2, z zawodnikiem, który gra praktycznie na challengerach. Fakt Gasquet z Istominem też nie bez przeszkód, bo zaledwie 2-1 (przegrany 1 set) a różnica gemów łączna - 3, jednak myślę, że Garcia nie ma większych szans z Francuzem. U Gasqueta od 2 seta &quot;coś zaskoczyło i ta gra wygląda już znacznie lepiej.A Garcia w tym roku nie gra dobrze i swoje pojedynki raczej przegrywa.
Jak mówiłem wszystkie 3 zakłady na Gasqueta weszły ???? ✅✅✅ 2-0; -3.5 gema i win ????
Cilic - Riba typ oczywiście 1, ale zastanawiam się tutaj dość mocno. Typ na win się nie opłaca 1.18. Spodziewam się łatwego zwycięstwa Cilica 2-0 (moim zdaniem pewny typ na dziś - 1.48). Ryzykowne jest obstawienie meczu -5.5 gema na Cilica 1.85, jednak moim zdaniem powinien to ugrać. Cilic pokazał w pierwszym spotkaniu, że gra solidnie i wygrana 6-2, 6-1 to potwierdza. Rywal nie był zbyt wymagający jednak pokazał, że trzyma swój poziom, a Riba hmm.. no tutaj wielu z nas wtopiło kasę, ale tym razem już Riba żegna się z turniejem. Mój typ to poniżej 20 gemów - stawiam na pewne 2-0 ale kurs dla mnie marny, -5.5 tez warto ale musiałby przykładowo 6-3;6-3 a przy poniżej 20 gemów mam zapas jeszcze 1 gema ;) na 6-4 bo wtedy ich suma wynosi 19 - kurs taki sam 1.85 Expekt.
Krecz i awans Cilica wiec na 0 ????

Monfils - jestem jego fanem, mimo, że po kontuzji to jednak jeżeli nie będzie pajacował tylko dobiegał do piłek w swoim kapitalnym stylu i walczył gładki Win, tymbardziej, że gra u siebie. kurs. 1.50
zwycięstwo tak jak pisałem ✅

Simon -
Montanes - bardzo lubię obu zawodników i nie zgadzam się z opiniami wcześniejszymi na temat gry Simona, że nie grał dobrze. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, bardzo mało błędów, rozgrywał naprawdę bardzo dobry i pewny mecz. Ten mecz będzie bardzo zacięty i niektórym radziłbym no bet, jednak ja z większej sympatii do Simona stawiam na niego, żeby się lepiej oglądało ???? Dodatkowo w tym roku spory awans w rankingu Francuza. Wielki talent 2008/9 myślę, że znowu da nam o sobie przypomnieć i wydaję mi się, że jeszcze dziś Gilesa nie pożegnamy z turnieju.
A tutaj bez komentarza co do innych typerów ;) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Albert Montanes - Gilles Simon 2-0 @ 3.90 Betsson⛔
Nie rozumiem dlaczego Simon jest faworytem tego meczu.. jedyne rozsądne wytlumaczenie dla mnie jest takie, że gra u siebie, jednak to mnie nie przekonuje. Francuz nie prezentuje się zbyt dobrze - w pojedynku z Belluccim pokazał, że gra niepewnie, ma słabą zagrywkę, popełnia sporo niewymuszonych błędów, zwłaszcza przy swoim podaniu. Gdyby Brazylijczyk zachowal zimną krew w momentach, w których mógł przełamać serw przeciwnika, za pewne wygralby z Francuzem. Myślę, że takich błędów nie popelni doświadczony Montanes i wykorzysta nienajlepszą formę przeciwnika. Hiszpan pewnie pokonał całkiem nieźle grającego Malisse, dlatego sądzę, że i dzisiaj z łatwością wygra w dwóch setach.
 
marekkk4 0

marekkk4

Użytkownik
Po pierwsze jakie gra u siebie przecież to francuz a rezyduje w Szwajcarii po drugie stosunek meczy przemawia na korzyść Simona 2:1 w tym na cegle wygrał właśnie Simon A po trzecie właśnie o to chodzi by w takiej tzn. nie najlepszej formie jakiej się jest umieć wygrać więc skoro tak źle grał a wygrał i to dość łatwo bo 6:3, 6:2 z Belluccim to i Montanesa pokona.
 
marekkk4 0

marekkk4

Użytkownik
Ja bym nie stawiał na Murraya ponieważ ostatnio ma tak kiepską formę, że kursy ok 1,4 - 1,5 to żadna rewelacja przy jego ostatnich wtopach w pierwszych rundach z takimi zawodnikami jak Boghdatis, Young czy Bogomolov Jr. I choć bilans ze Stepankiem to 3:1 dla Murraya to ostatni mecz ich obu był w 11.2009 i wygrał go Stepanek 2:1.
Myślę, że nie warto stawiać na Murray tylko na Stepanka ale w pojedyńczym kuponie kurs w okolicy 2,7 - 2,8 jest tego wart. Powód po pierwsze Stepanek gra u siebie bo rezyduje w Monaco, po drugie Forma Murraya nic dodac nic ując katastrofalna, po trzecie bo mi się tak wydaje.
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Monfils przed chwilą wygrał. Kolejnym jego rywalem będzie Frederico Gil, Francuz nie wyglądał na to by był w optymalnej kondycji, a Portugalczyk w tym turnieju widać radzi sobie całkiem dobrze, co sądzicie? Stać go na pokonanie Monfilsa?
 
T 0

---typer15---

Użytkownik
Ja bym nie stawiał na Murraya ponieważ ostatnio ma tak kiepską formę, że kursy ok 1,4 - 1,5 to żadna rewelacja przy jego ostatnich wtopach w pierwszych rundach z takimi zawodnikami jak Boghdatis, Young czy Bogomolov Jr. I choć bilans ze Stepankiem to 3:1 dla Murraya to ostatni mecz ich obu był w 11.2009 i wygrał go Stepanek 2:1.
Myślę, że nie warto stawiać na Murray tylko na Stepanka ale w pojedyńczym kuponie kurs w okolicy 2,7 - 2,8 jest tego wart. Powód po pierwsze Stepanek gra u siebie bo rezyduje w Monaco, po drugie Forma Murraya nic dodac nic ując katastrofalna, po trzecie bo mi się tak wydaje.

To źle ci się wydaje. Murray może w formie nie jest, ale znowu nie jest tak tragicznie. Gracz pokroju Stepanka jest jak najbardziej do ogrania przez Szkota i to już na początku turnieju. Co z tego, że ostatni mecz wygrał Czech? Warunki się zmieniają, czasy się zmieniają, doświadczenie i umiejętności. To że Andiemu nie idzie aktualnie nie oznacza, że będzie to trwało ciągle. Moim zdaniem dzisiaj jest idealna okazja ku temu, aby się przełamał i zaczął wygrywać. Ponadto w końcówce meczu z Baghdatisem Radek upadł i miał jakiś problem z ręką - brał medical timeout.

Jak dla mnie dobry typ to:

Andy Murray pokona Radka Stepanka @ 1.48 Unibet ✅
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dziwny był wtorek w Monte Carlo. Typy 1/4, wiadomo, że nie zawsze się wygrywa, ale te wyniki po prostu mnie zdziwiły. Może nie Hanescu, bo wiadomo, że jest lekko chimeryczny, a takiemu tenisiście słabsze wyniki się czasami przytrafiają, tym bardziej że kilka dni temu grał jeszcze w Casablance. Maximo dzisiaj na równi walczy z Almagro, więc jest w naprawdę dobrej formie. Oglądałem wczoraj mecz Tsongi i Gulbisa. Ten pierwszy grał zupełnie nie w swoim stylu, zachowawczo, a wiadomo że jeśli wymiany się przeciągają, to Tsonga nie ma szans na dobre wyniki. Ljubicic grał też na całkiem wysokim poziomie, a najwięcej punktów (poza serwisem) zapewnił mu mocny forhend, podkreślę jeszcze raz - najlepsze uderzenie Ivana z Chorwacji. Tsongi na przyszłość nie można skreślać, za tydzień, dwa może być innym zawodnikiem, potencjał dalej w nim drzemie. Gulbis nie grał bardzo słabo wczoraj. Może nie porwał, ale też nie był to bardzo słaby mecz. Raonic kolejny raz mnie zadziwił, mając często nawet dużą przewagę w wymianach z głębi kortu. Do niedawna klasyfikował się dla mnie raczej obok takich graczy jak Karlovic, jednak teraz coraz bliżej mi do ocenienia go w sposób podobny do Del Potro, czyli gracza który mimo że jest wysoki, znakomicie radzi sobie z głębi kortu, potrafi dobrze się ustawić, zejść niżej na nogach i często skończyć akcję. Naprawdę nie spodziewałem się, że to akurat on ze wszystkich talentów w tour, nagle przebije się do czołówki. Brawo!
Właśnie z powodu tych wczorajszych wyników rano postanowiłem odpuścić sobie pierwsze mecze, bo znów widziałem dużo typów, ale przypomniałem sobie o wczorajszej skuteczności. Wyniki raczej normalne, ale miałem dzisiaj trochę szczęścia. Wczoraj przeglądając ofertę rzucał się oczy kurs na Verdasco, ale mimo wszystko po przeanalizowaniu tego meczu więcej argumentów było za Robredo. Kurs jednak był za niski, więc odpuściłem. Dzisiaj zalogowałem się popołudniu u buka z komórki, a kurs na Robredo to aż 3.00!? Zagrałem, bo o kontuzji Robredo jeszcze wczoraj nic nie słyszałem i wracając do domu zobaczyłem, że mecz skończył się gładkim zwycięstwem Tommy&#39;ego. Znów błąd buków? Czy jakieś lewe info dostali? Nie mam pojęcia... Na dzisiaj:
Jurgen Melzer - Robin Haase 1 @ 1.87 Pinnacle ✅

Poszaleli? Praktycznie równe kursy w meczu półfinalisty French Open i 9 rakiety świata z Haase, który ograł przedwczoraj Davydenkę bez formy. Robin znakomicie radzi sobie na cegle, ale na poziomie chall. Dużo biega, dużo przebija, gra bardzo niewygodnie dla rywala, ale na ogół w meczu to on trzyma inicjatywę. Melzer udowodnił mi zeszłym sezonem, że na cegle jest czołowym graczem tour. Znakomicie serwuje, do tego bardzo często biega do siatki, co w przypadku meczów z takimi rywalami na ogół skutkuje masą punktów od rywala, który przestraszony bije w siatkę lub aut. A Melzer volley ma niesamowity, jeśli już piłka jest w zasięgu to błędy zdarzają się bardzo rzadko. Cóż, jak dla mnie kurs pomyłka :cool:
Po meczu: Oglądałem od drugiego seta, przebieg taki jak się spodziewałem. Melzer nie tak często bywał pod siatką co mnie zdziwiło. Ciekawe jak wyglądał pierwszy set...
Radek Stepanek - Andy Murray 1 @ 2.75 ⛔ (najlepiej atakować na live :razz: - na szczęście Stepa od początku walił po autach i po kilku minutach było 1:3 - nie zagrane ;) )
Pozostałe dzisiejsze mecze już rozpoczęte, może zaraz zaatakuje Stepanka na live, ale muszę pooglądać chwilę mecz, bo jeśli skuteczność przy siatce nie będzie najwyższa to nie ma szans. Na pewno musi wkalkulować kilka udanych passing-shotów Murraya, bo mijać Andy potrafi na pewno, reszta w rękach Radka. Murray na cegle tak na prwadę nie istnieje, choć dzięki talentowi i poziomie, na który wszedł kilka lat temu, dla ogórków jest bardzo groźny. Typ podaje w ciemno, sam zagram za chwilę.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Jutro w Monte Carlo bardzo ciekawy dzień. W czwartek zostaną rozegrane wszystkie spotkania trzeciej rundy ;) &quot;Tylko&quot; osiem spotkań, ale już na najwyższym poziomie, o tenisistach wiemy dużo więcej niż przed turniejem, czas na wnioski. Na razie z turnieju odpadło zaledwie 4 rozstawionych tenisistów! Dosłownie wszystko na niebie i ziemi wskazuje na to, że zobaczymy wspaniały finał Federer - Nadal, ale nie ma co tak daleko wybiegać w przyszłość. Poniżej króciutko o typach:
Ivan Ljubicic - Tomas Berdych 2 @ 1.43
Ivan Ljubicic jest w niezłej formie, ale wątpię by wystarczyło to na Tomka Berdycha. Półfinalista French Open 10&#39; jest w niezłej formie, widziałem mecz z solidnym i walecznym Rochusem i nie dał mu szans. Ljubicicowi po części awans zapewnił Tsonga, który wyszedł na kort, ale zachowywał się tam jak nie on. Czech od pewnego czasu nie schodzi poniżej pewnego poziomu, co ważne potrafi się zmobilizować na ważny turniej i myślę, że tutaj zrobi to co ma zrobić, czyli dojdzie w drabince do Nadala.
Andy Murray - Gilles Simon 2 @ 2.50
Nie wierzyłem w Simona przed turniejem, ale miło mnie zaskoczył, cały urok tenisa. Murray pokonał Stepanka, ale Czech grał tragicznie, trzymał się końcowej, wyrzucał piłki po autach, źle wszedł w mecz. Szkot to nie jest tenisista na cegłę i nawet dziś było to widać. Jest kiepski w wymianach, przebija te piłeczki tak, że rywal taki jak Simon będzie mógł często kontrować, a jeśli wda się w dłuższą wymianę to i tak może liczyć na sporo błędów Szkota. Myślę, że Simon to wygra.

Tommy Robredo - Viktor Troicki 1 @ 1.65

Myślę, że Robredo dzisiaj udowodnił, że jest w formie - gładko rozprawił się z Verdasco. Troicki trafi poza hardem większość swoich atutów, grał nawet z Robredo w Monte Carlo i to w ubiegłym sezonie (śmiem twierdzić, że Hiszpan był wtedy w gorszej formie) i został odprawiony z kortu z 7 gemami. Robredo to doświadczony i waleczny Hiszpan, z wspaniałą techniką i solidną psychiką. Gdy jest w pełni zdrów i jego forma jest optymalna (sądzę że musi być to dla niego najważniejszy okres w sezonie) to nie przydarzają mu się wpadki.

Zastanawiam się jeszcze nad Almagro. Ograł w zeszłym roku Melzera na cegle 2:0, powinien mieć z nim łatwiej niż z Maximo. Melzerowi dzisiaj mecz podarował Haase, ale nie ma nawet sensu porównywać go z Almagro. Tylko poczekam z tym typem jeszcze, bo nie wiem czy Nico nie ma jakiejś kontuzji. Z niższych kursów nie widzę innej opcji jak awans do 1/4: Nadala, Federera i Ferrera. Monfils dzisiaj kiepsko, bez serwisu z Gilem będzie ciężko, a dzisiaj Gimeno za łatwo wygrywał punkty przy jego podaniach.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Monte Carlo 12-30
Robredo Tommy- Victor Troicki
typ: 2-0
2.5
Bwin
Analiza
Jutro w spotkaniu trzeciej rundy turnieju masters series w monte carlo Hiszpan Tommy Robredo zagra z Serbem Victorem Troickim.
Nie od dziś wiadomo, że Hiszpanie najlepiej czuja sie na ceglanej maczce. Tak jest rowniez z Robredo. Z taka nawierzchnia mamy wlasnie doczynienia w Monte Carlo. Hiszpan w tym turnieju radzi sobie jak do tej pory bardzo dobrze. W pierwszej rundzie oddal zaledwie 5 gemow Dodigowi, natomiast w II rundzie ogral innego Hiszpana Verdasco ogrywajac go 6:4 6:3. Troicki natomiast ma w tym turnieju problemy. W pierwszej rundzie z Lisnardem nie bylo juz latwo. Mimo, ze Serb ogral go w pierwszym secie 6-1, to w drugim juz niemilosiernie sie meczyl wygrywajac dopiero po tiebreaku. W drugim swoim meczu w trzech partiach ogral Fabio Fogniniego. Obaj zawodnicy grali w tym turnieju juz przeciwko sobie. W ubieglym roku, w drugiej rundzie Hiszpan okazal sie lepszy wygrywajac gladko w dwoch setach. Sadze, ze jutro powinno byc podobnie. Widać po dwoch rozegranych spotkaniach ze w lepszej formie wydaje sie byc Hiszpan. Ponadto Robredo duzo lepiej czuje sie od Serba na cegle. Tommy jest zawodnikiem regularnym,grajacym kontowo i powinien zabiegac jutro Serba, ktory raczej preferuje bardziej ofensywna gre. Robredo gral juz w tym sezonie na maczce, wygral w Santiago, byl w polfinale w Buenos Aires. Wydaje sie jednak, ze w Monte Carlo Robredo jest w lepszej dyspozycji i moze zajsc naprawde daleko. Jesli tylko zagra jutro tak jak w poprzednich meczach w tym turnieju to powinien gladko ograc Serba i awansowac do kolejnej rundy.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
podobnie jak pawel
-Robredo jeżeli zdrowy to w 2 setach powinien odprawić Vicotra
-Melzer dzisiaj coś o przerwy prosił, wiec chyba nie jest do końca OK, a Haase oddał mu mecz, chociaż momentami Jurgen pokazywał klasę, jednak na Nico to nie wystarczy
-Ferrer z hc można próbować, bo Raonic mi tu nie pasuje kompletnie, a David na tej nawierzchni to koks...ale tu możę być różnie z tym hc, ale Ferrer bankowo
-Gil bardzo solidny na cegle, a Geal nie w pełni formy, kurs malutki, już lepiej coś na Frederico
 
drago 108

drago

Użytkownik
Tommy Robredo v Viktor Troicki @1.6 krecz
Nie będę powielał opinii o tym meczu, bo po co w kółko to samo. Kursy powinny raczej spadać.
Milos Raonic +5.5g v David Ferrer @1.66 ⛔
Handi takie, na jakie liczyłem. Milosa niełatwo przełamać, David coś o tym wie, w końcu grali na AO, gdzie wyczyny Ferrera są znane każdemu. MRaonic ograł Gulbisa, który na ziemi słabiakiem na pewno nie jest, szkoda, że nie widziałem spotkania, bo jestem ciekaw jaki opór stawiał Ernests. Ferrer zdecydowanie tutaj powinien wygrać, ale handicap powinien zostać pokryty.
Jurgen Melzer v Nicolas Almagro @1.5 ⛔
Almagro wraca na clay po IW&amp;Miami. Już nie raz wspominałem podczas tych dwóch turniejów o świetnej dyscpozycji Nico, któremu hard raczej nie wyszedł, ale to nie tu są jego priorytety. Melzer... trzeba przyspieszyć tempo wylotu z TOP10.
Frederico Gil v Gael Monfils @1.5 ⛔
To już całkiem krótko. Monfils na clayu po prostu jest lepszy, jednak w jego przypadku bet na niego nigdy nie będzie pewniakiem, chyba, że nagle zmieni podejście do tenisa.
Andy Murray v Gilles Simon NB
Myślałem o becie na Simona. Murraya nie trawie, ale w końcu się przełamał i wygrał mecz z Radkiem. To spotkanie będzie dla niego solidnym egzaminem, niczym dzisiejszy test rocznika &#39;95.
 
T 0

---typer15---

Użytkownik
Frederico Gil - Gael Monfils

Wiadomo, porównywać obu panów nie trzeba - dzieli ich spory ranking, ale on nie gra. Monfils jest 10, a Gil 82 w singlowym rankingu ATP. Z tym, że Gael wczoraj zagrał słabo, a Frederico trzyma swoją równą formę. Historia spotkań między tymi tenisistami pokazuje, że nigdy mecze nie kończyły się łatwymi zwycięstwami Francuza. W pierwszym ich spotkaniu w Marekeszu panowie grali 3 - setowe spotkanie, a w AO 2011 były rozgrywane 4 sety.

Dla mnie bardzo prawdopodobnym scenariuszem jest to, że po raz trzeci Frederico Gil nawiąże rywalizację na korcie z Gaelem Monfilsem i ugra co najmniej 1 seta.

Frederico Gil + 1.5 seta @ 1.55 Unibet ✅
 
K 0

kamkot

Użytkownik
Ljubicic, Ivan - Berdych, Tomas Stawiamy na handicap -2,5 gema opcja bwin k.1,65
Od czego zacząć. Przede wszystkim różnica rankingu, ale jak wiadomo ranking nie gra. Ponad 30 miejsc o czymś świadczy. W spotkaniach pomiędzy tymi dżentelmenami remis 2:2. Ale dwa zwycięstwa Chorwata na hardzie, a tu będą rywalizować na clayu. Niedawno Ljuba skończył 32 lata, także czas świetności ma za sobą, a dla Czecha powinien być to najlepszy okres w karierze, myślę, że ma szanse wzbić się do czuba w tej dziesiątce, w której zresztą już jest. Gabaryty porównywalne i te warunki u obu całkiem niczego sobie. Jeśli chodzi o formę u Chorwata, kilka poprzednich turniejów niezbyt udanych. Porażki zaraz na początku, tutaj narazie nieżle się trzyma, pokonał Tsongę i Chardy&#39; ego, Berdych odprawił z kwitkiem Rochusa, a poprzednio odpadł w ćwierćwinale po trzysetowym pojedynku z Nadalem w Miami. Według mnie lepszym tenisistą jest Czech, ma lepszą kondycję, jest młodszy, powinien zdecydowanie zwyciężyć w tym pojedynku.
Nadal, Rafael - Gasquet, Richard handi gemy +7 Francuzika pinnacle 1,77
Tutaj zdecydowanym faworytem pojedynku będzie Hiszpan, właściwie nie ma się co za bardzo rozpisywać. Hiszpan nr 1 rankingu, Francuz pod koniec pierwszej 20. Dotychczas 7 pojedynków pomiędzy nimi, 7 zwycięstw numeru 1. Wiek praktycznie ten sam, Francuz młodszy o kilkanaście dni, ale osiągi juz nieporównywalne. Zwycięzca może tu być tylko jeden, ale ja obstawiam według mnie dość bezpieczny handicap gemowy. Francuz dość bezpieczne podanie, dlatego zapas 7 gemów powinien mu spokojnie wystarczyć.
Cilic M. (Cro) - Federer R. (Sui) handi gemy +5,5 dla Cilica bet365 1,66
Chorwat jeszcze bardzo młody, natomiast Szwajcar u schyłku juz raczej swojej pięknej kariery. Różnica w rankingu 20 miejsc, w umiejętnościach 2 klasy. Ale niestety Szwajcar nie robi się coraz młodszy i nie może już forsować tempa jak kiedyś. Zreszta nie musi tego robić. Zwycięstwo to zwycięstwo, więc chyba nie będzie biegał do każdej piłki i właśnie na to liczę. Dotychczas tylko raz się ze sobą spotkali, co także może mieć znaczenie. Szwajcar za czasów świetności najlepiej grał z tymi, z którymi spotykał się najcęściej, ma niesamowita umiejętność czytania gry, dlatego tak łatwo mu szło z zawodnikami jego pokolenia, których jak to się mówi znał od podszewki. Tutaj Cilicowi nie miał pewnie zbyt wielu okazji sie przyjrzeć, gdyż ten na turniejach najwyższej rangi występuje zaledwie od paru lat, poza tym jego słuszny wzrost też nie jest bez znaczenia, liczę na to, że utrzyma większą część własnych podań. Na tym turnieju obaj raczej bezproblemowo jak narazie, liczę tu na wyrównany pojedynek przynajmniej pod względem wyniku.
Chela J.I./Soares - Stakhovsky S./Youzhny 2 pinnacle 1,81
Tutaj nie będe sie rozpisywał bo i nie ma za bardzo po co. Dla mnie zdecydowani faworyci. Chela/Soares debel z przypadku ???? . Tzn pierwszy raz graja ze sobą i narazie idzie im to nadspodziewanie dobrze, dwa zwycięstwa. Nie twierdzę, że nie posiadają umiejętności deblowych, szczególnie Soares, ale myślę że brak zgrania w końcu da o sobie znać. Para ze Wschodu natomiast jakieś doświadczenie w grze deblowej juz posiada,, wygrali nawet turniej w Dubaju. W grze pojedynczej wszyscy, którzy grali czyli nie licząc Soaresa pozostała trójka, już odpadli. Teraz pozostaje im się skupić na grze deblowej, w której dla mnie faworytami sa ci lepsi ????
 
krocze-szatana 18

krocze-szatana

Użytkownik
Wszystkie znaki na niebie i korcie wskazują na to, że dziadek Ljubicic wygra z Berdychem.
Pomimo problemów z nogą, plecami, pomocy masażysty i 6 lat różnicy między zawodnikami :p
I kupon **** strzelił :p
Ljuba czarny koń turnieju ????
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Nie czarny koń, tylko pseudo gwiazdy typu Berdych i wcześniej Tsonga grali taki dramat, że szkoda słów. Czech zresztą jest na czarnej liście wielu forumowiczów. Facet ma świetne możliwości, ale czasami gra taką padakę, że aż się odechciewa na to patrzeć. Dzisiaj wszystko walił albo w aut albo w siatkę. Do tego biegał do siatki w zupełnie nie przygotowanych akcjach. To było żałosne w pełni tego słowa znaczeniu. Nie umniejszam jednak Chorwatowi. To szalenie inteligentny zawodnik, który po prostu ma koncepcje i ogranicza niepotrzebne błędy do minimum. Gra swoje i jeśli trafia na takiego Berdycha to zgarnia całą pulę.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Up: po to właśnie stworzono grę live, żeby takie znaki na niebie i walenie po siatkach i autach wykorzystać. Uwielbiam to

cd samych zawodników, to Tomek strasznie drewniany dzisiaj był. Ljuba mimo wieku nadal ma wielkie chęci i nawet nie do końca zdrowy zlał Tomka

w drugim meczu Raon mi trochę stracha napędził w 2 secie, ale na szczęście Ferrer ogarnął Kanadyjca. Raonowi jak zafunkcjonował nieco (bo ogólnie lipa) serwis to od razu robił sobie przewagę. Ale na szczęście równie szybko przygasł. Jakby nie było w 2 secie pokazał zęby
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom