>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Monte Carlo, 10-17.04.2011

Status
Zamknięty.
cathos 58

cathos

Użytkownik
Kuponik na Jutro
Kohlschreiber, P - Federer, Roger 0:2 ✅
1.30zł Unibet
Tipsarevic J. - Lopez F. ⛔
1.54 zł Unibet
Starace P. - Riba P. ⛔
1.64 zł Unibet
Gulbis, E - Raonic, M / Raonic, M + 1.5 seta ✅(jak w masełko)
1.58 zł Unibet
AKO : 5.19 zł
Analiza :
Jutrzejszy dzień (12.04.2011) będzie obfitował w bardzo ciekawe mecze gdzie nie wszystko jest rozstrzygnięte w przedbiegach zacznijmy od meczu Kohlschreiber&#39;a z wszystkim znanym Fedexem. Federer zmierzył się z Philippem pięć razy wszystkie wygrał nie tracąc seta oprócz 08/01-09 w Doha w ćwierćfinale był to kort twardy , co prawda pozostałe mecze miały miejsce na trawie jednakże nie zmienia to faktu iż Roger jest w posiadaniu recepty na Niemca.Ddatkowo Fedex poki co jest w znakomitej formie , miażdży wszystkich rywali aż do finału gdzie z reguły przegrywa ;) . Natomiast Niemiec gra bardzo w kratke potrafi wygrać z Soderlingiem po czym przegrać z Del Potro. Dlatego też nie widze innego wyniku niż 2;0 dla R.F.
Nad parą Starace - Riba zastanawiałem się najmniej, ci panowie spotkali się ze sobą raz : (22/07-10) w Hamburgu na cegle mecz zakończył się wynikiem 4:6 6:4 6:4 dla Starace i jestem przekonany ,że i tym razem Potito wygra , może nawet bez straty seta ;) Utwierdza mnie w tym przekonaniu jeszcze bardzo słaba forma Pere&#39;a jak i to ,że w ostatnich 2 meczach musiał grać 3 sety wiec prawdopodobnie coś mu w nogach zostało.
Gulbis - Raonic , zdaje sobie sprawę iż wielu z was wierzy w zwycięstwo Gulbisa i nie bardzo rozumiem czemu ;]. Wiadomo Gulbis wyrobił sobie markę ale to Raonic gra bardzo konsekwentnie ulegając bardzo rzadko np. Roddick&#39;owi czy Djokovic&quot;owi , potrafił rozprawić się 2:0 z Verdasco co świadczy na korzyść Kanadyjczyka. Natomiast Gulbis nie gra sezonu życia , porażka z Argentyńczykiem Berlocq&#39;a tylko to potwierdza. Co prawda te porażki miały miejsce na kortach twardych ale mimo wszystko nie wierze w wygraną Gulbisa do zera w tym meczu.
Mecz Tipsarevic - Lopez będzie jednym z najciekawszych mecz, Serb i Hiszpan spotkali sie 4 razy, na korzyśc Hiszpana 3:1 jednakże wszystkie 3 mecze w których wygrał Hiszpan odbyły sie na kortach twardych/dywan. Natomiast Serb wygrał ich ostatni mecz na Rolland Garros dwa lata temu , co dziwne ponieważ to Hiszpan powinien króolwać na swoich rodzimych kortach (ziemnych). Za Serbem przemawia także jego ostatnia forma wygrywa dużo meczy , przegrywa z takimi zawodnikami jak Simon czy Del Potro . Z drugiej strony ma do pokonania zawodnika ,który na kortach ziemnych sobie nie radzi a poza nimi też nie napawa optymizmem. Dlatego też stawiam w tym meczu na tak zwanego Tipsika.
To moj pierwszy tego typu post proszę o wyrozumiałość ????
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Kevin Anderson - Fabio Fognini
Typ: 1
Kurs: 2,37

Anderson to ponad 2-metrowy tenisista dysponujący świetnym serwisem i BH. Fognini ma na koncie więcej wygranych turniejów na cegle (innych nie wygrywał), jednak w tym roku spisuje się dużo gorzej od swojego jutrzejszego rywala, zarówno w Indian Wells i w Miami odpadał w 1 rundach, a jego ostatni turniej to Casablanca na jego teoretycznie ulubionej nawierzchni, gdzie stoczył 3-setówki z Granollers-Pujolem i Kavcicem, a w 3 rundzie przegrał 0-2 z Montanesem. Kevin natomiast nie grał w ostatnim czasie na clayu i to jedyny argument jaki jutro widzę przeciwko niemu. W tym roku wygrał jeden turniej, u siebie, w Johannesburgu. W Miami dotarł aż do półfinału, w którym przegrał z późniejszym mistrzem, niepokonanym w tym roku, Djokovicem. Head2Head na korzyść Andersona, grali ze sobą raz, na trawce, w 2009 roku w Londynie. Obstawiam, że trudno będzie złamać serwis Andersona, zwłaszcza, że Fognini nie gra w tym momencie wybornie. Podręcznikowy value bet.
Gram to samo ale:
1.Anderson nie ma dobrego backhandu
2.Przy podaniu Andersona będzie dużo sytuacji po 30:30
3.Licze na wspaniałą głupote Fogniniego i odpuszczanie meczu jak coś mu nie będzie wychodzić to zaraz zaczyna rzucać rakietą
4.Fognini też będzie miał spore problemy z utrzymaniem własnego serwisu
5.Stawiając na Fogniniego nigdy nie możesz być pewny czy to jest czysty mecz w jego wykonaniu
6.Serwis Andersona na tej wolnej cegle nie jest aż tak efektywny
7.Anderson robi dużo błędów z obydwu skrzydeł
8.Ten mecz to tak naprawde loteria ale nigdy ani złotówki nie postawiłbym na Fogniniego który umiejętności ma duże ale on jest takim pajacem jak ktoś go wytrąci z równowagi to już po nim zaczyna rzucać rakietą i to jest ten moment kiedy można liczyć że włoch zacznie coś odp.......ć
Tak czy inaczej stawiam jutro dużo na Andersona przynajmniej wiem że zagra na 100% swoich możliwości.Co do jutrzejszych spotkań to pokusiłbym się o handicap setowy dla Kochlschreibera z Federerem który tak naprawde nie ma formy.Oczywiście jest cały czas grozny dla każdego ale jakoś tak powoli przestaje w niego wierzyć.
 
john90 115

john90

Użytkownik
Witam serdecznie ???? śledzę Wasze poczynania od dłuższego czasu ale jakoś się nie udzielałem więc czas na zmiany ;)
Na jutro tak jak większość widzę zauważyła spotkanie warte zagrania to:
Anderson - Fognini typ: 1 Expekt kurs 2.10 ⛔
Patrząc na ostatnie wyniki Andersona ten typ wydaje mi się pewny. Gra bardzo solidnie, zdarzają mu się jednak często jeszcze te jego głupie błędy i momenty dekoncentracji jednak Fognini to mnie wcale nie przemawia. Wyniki Andersona w ostatnim czasie również dobre: Miami wygrane z naprawdę bardzo dobrymi graczami i to tylko w jednym spotkaniu 2-1, a takto 2-0 i dopiero porażka w QF z niepokonanym Djoko. Jednak w IW zdecydowanie nieudany występ ale patrząc z kim przegrywał w tym roku Fognini mimo, że dobrze się czuje na tej nawierzchni myslę, że spokojnie można grać za spore pieniądze na Kevina ????
Belluci - Simon - typ 2 1.70 ✅
Gry Belucciego nie lubię i nie do końca wierzę w tego zawodnika a za to jestem zdecydowanym zwolennikiem od dłuższego czasu Simona i wydaję mi się, że nie powinien mieć jutro większych problemów z wygraniem z Bellucim nawet 2-0 ale dla większej pewności typ na zwycięstwo.
i ostatni typ, który również zagram raczej za większą kasę jak Kevina.
Pere Riba - Starace - typ 2 Expekt 1.60 ⛔ no tutaj się zawiodłem niestety ... ale bywa i tak
Najczęściej puszczam zakłady na handi -/+ po lepszych kursach i tak będzie i w tym przypadku. Expekt nie podał jeszcze jaki będzie handi ale spodziewam się -2.5/ max -3.5 i wtedy zdecydowanie stawiam na Starace z - handi. Riba męczył się już w kwalifikacjach po 2-1 i nie przemawia za mną gra tego zawodnika. Spotkali się rok temu więc to pewnie nie ma większego znaczenia ale spotkanie wygrał Starace 2-1 (6-4; 4-6; 6-4). Ale moim zdaniem Starace gładko wygra to spotkanie, raczej 2-0 ale wolę grać handi niż stawiać 2-0 ????
Sorry za kompletny brak profesjonalizmu ale uczę się dopiero ;)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Pierwszy dzień typowania całkiem udany, jutro ciąg dalszy pierwszej rundy i kilka spotkań drugiej. Kompletne kupony, które będę grał w tym tygodniu można znaleźć w moim temacie, który ostatnio zaniedbałem i nie podawałem tam wszystkich typów, ale postaram się w tym tygodniu poprawić regularność. Przechodzę od razu do jutrzejszych spotkań:
Thomaz Bellucci - Gilles Simon 2 @ 1.73 Ladbrokes ✅
Już przed turniejem w Casablance miałem obawy o dyspozycje Simona na cegle po zmianie stylu gry i po tym co widziałem w meczu ze Starace twierdzę, że miałem rację. Nie wiem czy jest to spowodowane kontuzjami, a co za tym idzie brakami kondycyjnymi (w co wątpię), czy po prostu trenerzy Simona uznali, że tak grając będzie skuteczniejszy, ale nie wyglądało to najlepiej. Mimo to Simon to wciąż czołówka światowego tenisa i z niżej notowanymi rywalami na ogół dalej będzie wygrywał. W ostatnim meczu do porażki przyczyniła się też świetna gra w defensywie Starace, który naprawdę wszystkie piłki przebijał, do wszystkiego biegał, nie robił błędów z bekhendu. Tych ostatnich spodziewam się u Bellucciego, gdyż właśnie bekhend to jego słabsza strona, ale Simon to znakomity taktyk i zapewne po kilku gemach będzie wiedział na którą stronę kortu ma zagrywać, by rywal sam zaczął oddawać mu punkty. Bellucci to typowy tenisista na clay, który podczas meczu jest przyklejony do końcowej linii i przebija piłeczkę, zmienia przy tym często rotacje, potrafi zagrać defensywnie, a gdy jest taka potrzeba zaatakować lepszym forhendem. Dodam do tego jeszcze bardzo nieprzyjemny serwis, nie mocny, ale urozmaicony, z przeróżnymi rotacjami. I to starcza na większość &quot;ogórków&quot; z jego levelu, ale przecież Simon nie będzie miał problemów z odbieraniem slajsów, nie powinien też oddać inicjatywy na korcie Brazylijczykowi, a jego podania także (przy returnie Francuza) nie będą aż tak skuteczne, jak w meczach z graczami &quot;niższych klas&quot;. Co prawda Simon nie wypadał w ostatnich latach dobrze w Monte Carlo, bodajże od 2006 roku nie przeszedł pierwszej rundy, nawet w tych lepszych sezonach, ale przecież Bellucci też tu nie pograł za wiele (nie wygrał meczu w MC), to młody chłopak, od niedawna gra na poziomie ATP i brak doświadczenia, a może bardziej różnica w doświadczeniu obu panów może tutaj mieć kluczowe znaczenie. Nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie, ale jest o co walczyć, bo w tej ćwiartce najwyżej rozstawionym tenisistą jest Andy Murray, więc droga do półfinału jest najprostsza z możliwych ;) Jo-Wilfried Tsonga - Ivan Ljubicic 1 @ 1.52 Pinnacle ⛔
Kolejny mecz dwóch &quot;armat&quot;, ze świetnymi serwisami, doskonałymi volleyami i mocnymi forhendami. Mimo to uważam, że we wszystkich tych aspektach lepszy jest Tsonga, ale u niego dużo zależy od aktualnej dyspozycji. Wczoraj bałem się na niego zagrać, w meczu z Monaco, ale wygrywając udowodnił, że forma jest, bo samym podaniem takiego gracza jak Monaco nie da się ograć. Wątpię żeby Tsonga jakoś specjalnie przedłużał akcję, pewnie gdy tylko nadarzyła się okazja starał się kończyć, ale skoro wygrał to wnioskuję, że piłeczki musiały mu siedzieć w korcie. Ljuba przegrał już w tym roku z Tsongą w hali, myślę, że jutro wynik będzie podobny. Podoba mi się Francuz na cegle, chociaż wcale do niej nie pasuje (teoretycznie). Natomiast Ivanowi poza halami większych sukcesów już nie wróżę.
Ernests Gulbis - Milos Raonic 1 @ 1.57 Ladbrokes ⛔
Również zdążyłem polubić Raonica w tym roku, to fajnie grający chłopak, ale bądźmy obiektywni, z takim stylem nie zwojuje niczego na cegle. Spójrzmy na Roddicka, Karlovica i ich niepowodzenia nawet w najlepszych latach na tych kortach, zobaczmy nawet na Cilica, który przecież bije na głowę Raonica pod względem gry z głębi kortu, a nawet pracy nóg, która nie jest u niego idealna i on także nic. Dlaczego nagle Raonic miałby ugrać coś na cegle? Tym bardziej, że zagra z bardzo niewygodnym dla siebie rywalem Łotyszem Gulbisem. Przecież on ma znakomite passing shoty, świetny forhend, technikę, rajdy do siatki rywala powinien z łatwością karcić, a z głębi kortu przewagę powinien mieć jeszcze większą. Serwis Raonica na cegle traci dużo, a o przełamanie Łotysza również będzie ciężko. Kanadyjczyk w drugiej rundzie jest głównie dlatego, że grał ze słabiutkim Llodrą w pierwszej.
Victor Hanescu - Maximo Gonzalez 1 @ 1.91 Pinnacle ⛔
Doceniam Maxiego, ale więcej atutów i to zdecydowanie widzę po stronie Rumuna, który w Casablance wyglądał całkiem nieźle. Ogólnie Maxi świetne wyniki na cegle, ale w challengerach, na wyższym poziomie raczej dostaje bęcki i tak będzie i tym razem, bo na niższym poziomie nie ma rywali grających tak jak Hanescu. Solidny z obu stron, mocno serwuje, biega do siatki. Maxiemu brakuje podania, brakuje kończącego uderzenia i bekhendu. Nadrabia sprytem i ambicją, ale i to może być za mało na Rumuna. Federer nie powinien mieć problemów z Kolbą, ale sami wiemy jaki jest kurs. Wczoraj podbijałem główny typ kursami 1.20 i na jutro widzę ciekawe mecze z podobnymi kursami, z których skorzystam. Berdych musi pokonać Rochusa, ma dużo więcej atutów, power w łapie, malutki Belg przegrywa już na starcie warunkami fizycznymi (nie wspominając o umiejętnościach). Półfinalista French Open powinien jutro wygrać swój pierwszy mecz tutaj. I nawet 1.25 na Montanesa jest do przyjęcia. To ceglany solidniak, który nie przegrywa z byle kim. Malisse od dawna nie ugrał nic na cegle, styl kompletnie nie pasuje do tej nawierzchni, spodziewam się gładkiego zwycięstwa faworyta. Jeśli chodzi o No Bety to jutro moim zdaniem nie warto stawiać nic w meczu Tipsarevica i Lopeza. Tipsar ma dobry sezon, ale wciąż potrafi zagrać słabo po serii dobrych spotkań, w dodatku to pierwszy mecz na cegle i nie wiadomo jak będzie się sprawował. Fela to zawsze niewygodny rywal i dlatego lepiej tu uważać. Garcia-Lopez grał na szybkiej cegle w Houston, wrócił do Europy dopiero w niedzielę, czeka go mecz z kwalifikantem, a kurs zaledwie 1.20, odradzam. Starace również musi być zmęczony, grał w Casablance najwięcej setów, ostatnie w niedzielę, a Riba to niewygodny rywal, po kwalifikacjach. Takich meczów raczej nie powinno się ruszać, szanse minimalnie większe daje Włochowi, ale dokładnie to samo pokazuje kurs, więc odpuszczam. I ostatni mecz o którym dużo pisaliście. Fognini - Anderson. W żadnym razie nie szukałbym tutaj niespodzianki, bo Fognini w Casablance grał naprawdę solidny tenis, a na cegle Anderson to dużo mniej groźny gracz niż na hardzie. W ostatnich latach grał na mączce niewiele, a wyniki były bardzo przeciętne. Fona wiadomo spec od cegły, ale lubi zrobić dziwny wynik, dlatego nie stawiam na niego gdy jest faworytem. ----
Typów jest dość sporo, na pewno zagram wszystkie, w moim temacie podam jeszcze jak sparuje te typy w kupony ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jo-Wilfried Tsonga - Ivan Ljubicic 1 @ 1.52 Pinnacle
Kolejny mecz dwóch &quot;armat&quot;, ze świetnymi serwisami, doskonałymi volleyami i mocnymi forhendami.
Chciałem ale nie mogłem tego przemilczeć:
Ljubicic i mocny forehand nie mają punktów stycznych


albo inaczej: jeśli on ma mocny forehand to każdy ma ????
 
J 11

jaco69

Użytkownik
Gonzalez M. - Hanescu V. @ 2.01
Anderson K. - Fognini F. @ 2.44
Millot V. - Garcia-L. G. DW 0:2 @ 1.72
Hanescu w sobote zakończył mecz półfinałowy ze Starace. Także mowy o zmęczeniu nie powinno być tym bardziej ,że podróż nie była daleka z Maroka do Monako. Rumun jest w dość dobrej dyspozycji i powinien wygrać z Gonzalezem który jednak cały czas jest solidny ale na poziomie Chalenngerów.
Gdyby Fognini z Andersonem grali na Hardzie brałbym w ciemno kurs 1.50 Anderson z pocałowaniem ręki. Kevin jest w świetnej formie w Miami rozegrał bardzo dobry turniej. Tutaj naprzeciw stanie nieobliczalny Włoch który specjalizuje się w kortach ziemnych i już wiadomo dlaczego kursy są takie a nie inne. Myślę jednak ,że po tak wysokim kursie można spróbować bo przecież nawierzchnia to nie wszystko a również liczy się forma zawodników oraz w tym typie również może pomóc sam Fognini który jest graczem bardzo chimerycznym.
Garcia wraca do formy. Po serii porażek L5 rozegrał bardzo dobre 2 spotkania w Houston gdzie zrobił na mnie ogromne wrażenie grając z Cuevasem. Niewątpliwie powrót formy planował na korty ziemne i Moim zdaniem mu się to udało. Milot jest na luzie do pyknięcia 2:0 i betsson trzyma ładny kurs na to zdarzenie także biorę.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
E Gulbis vs M Raonic
Typ: 2:0 (zakład na sety)
Kurs: 2.37
Spotkanie to powinno pokazać, jak faktycznie zdolny jest Milos Raonic. Kanadyjczyk niewątpliwie jest utalentowanym zawodnikiem, który już teraz może grać na wysokim poziomie na szybkich nawierzchniach. Jednak w mojej ocenie do tego by z sukcesami grac na ziemi wciąż jeszcze musi się sporo uczyć. Jak pokazał pojedynek ze słabiutkim ostatnio Llodrą sam serwis na ceglastej nawierzchni nie jest już gwarantem zwycięstw. Dlatego też stawiam na Gulbis, który co prawda ma za sobą fatalną kampanię na szybkich nawierzchniach w Stanach Zjednoczonych, to jednak od dłuższego czasu wyraźnie sygnalizuje, że nawierzchnia ziemna należy do jego ulubionych. Zdają się to potwierdzać zeszłoroczne wyniki w Mastersach (półfinał w Romie, gdzie pokonał Federera oraz ćwierćfinały w Madrycie i Barcelonie), jak również odniesione w bardzo dobrym styl zwycięstwo nad Alexandrem Dolgopolovem. Dlatego też stawiam na zdecydowane i pewne zwycięstwo Łotysza, którego na chwilę obecną na nawierzchni ziemnej cenię zdecydowanie wyżej niż Milosa Raonica.
 
M 1

maticmg

Użytkownik
Monte Carlo - Janko Tipsarevic vs Feliciano Lopez
powiecie mi coś ciekawego o tym typie widziałem jak Kanko gra na twardym imyślęze powinien sobie poradzićz lopezem ale moja wiedza na temat tenisa nie sięga daleko więc pytam o rady ???? grać ?
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Maximo Gonzalez - Victor Hanescu @ 1.90 Bet365 ⛔ 36 75 61

Cegla to zywiol obu panow , Maximo to sprytny i solidny tenisista ale topowym grajkiem jest jedynie w challengerach i najlepiej oczywiscie radzi sobie w Ameryce. Hanescu ostatnio gra przyzwoicie i na tym poziomie rozgrywek Maximo powinen poraz kolejny spasowac.


edit: Hanescu 63 54 30-0 przy wlasnym serwie i dal sie odlamac do 30 a potem gladko przegral. Zenada ????
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Mój aktywny powrót planuje na RG 2011, ale nie mogę przejść obojętnie koło tego meczu !

Federer - Kolschreiber 7.00

Pamiętam Feda z zeszłego sezonu i jego mega wtopy na mączce ! Sam nie wierzyłem i przyzekłem sobie ze w następnym roku będę polował na szwajcara na mączce - moment doskonały. Jak Fed podejdzie do meczu na luzaka z lekkim grymasem na twarzy a Koli uwierzy i zagra swój najlepszy tenis to wszystko jest możliwe. Może szwajcar odpusci i pojedzie na 2 tygodniowe wakacje, jeszcze się zdąży nagrać przed Roland Garros. Szansa przed niemcem ogromna, jak zagra swój tenis życia to jest w stanie pokonać FEda. Szanse 70 do 30 na Ferdka ale tenis to tez niespodzianki i sensacje !

@ oglądałem Kole jak grał z Delem na twardych w Stanach i kto wie, kto wie...Fed tez ma czasami dziwne dni... Andre@


---
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
co dziwne ponieważ to Hiszpan powinien króolwać na swoich rodzimych kortach (ziemnych).
A co Cię w tym dziwi? OD kiedy Lopez radzi sobie dobrze na cegle? Unika wymian, lubi grac serve voley, atakuje. Co ma komu dać analiza z tak poważnym blędem. Ile jeszcze będziecie powtarzać, że Hiszpan = cegła. Paranoja.

Ljubicic i mocny forehand nie mają punktów stycznych
Chorwat dyponuje bardzo mocnym uderzeniem z fh, stosuje fh różnie i nie zawsze stawia na siłe ale więcej glupoty chyba się nie da napisać. Neguje bowiem znów ktoś włączy mecz Ivana i poczuje się oszukany.

Rochus około 4,5 wygląda ciekawie. Berdych co jakiś króki czas kompromituje się różnymi wtopami typu Davis Cup. Oli udowodnił wszystkim w kwalach i w 1 rundzie, że takim kelnerem to jeszcze nie jest, kurs przeszacowany. Seta może ugrać, na to kurs 2,32 lub handi gemowe ale setowe raczje lepsze.

Riba tez może powalczyć ze Starace. Finał Włocha tragiczny i nie będize mu tu łatwo wygrać z regularnym rywalem. Starace mocno bije z fh kiedy nie ma dobrej pozycji i zaczynaja sie mnozyc niewymyszone bledy.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Oglądam spotkanie Bellucciego z Simonem i żałuję,że przespałem z betem na Francuza,nie przypuszczałem nawet,że Buki wystawią na niego tak dobry kurs,Bellucci to jeden z najbardziej zrytych psychicznie zawodników z Top 100,Simon nie gra nic wielkiego,a on wyrzuca 80% piłek po autach ???? Miałem pisać łapcie drugiego seta dla Simona,ale już jest brejk na starcie i nie warto:?w następnej rundzie gram przeciwko Simonowi.
 
cathos 58

cathos

Użytkownik
Równieżoglądam ten mecz , i powiem szczerze moim zdaniem Bellucci gra wcale nieźle miał parę okazji ma mocny forehand nie gra źle , myślę ze ma spore szanse na czołówkę w przyszłości. Co do Simona jest to ostatni meczyk w 2 moich taśmach i to o niego bałem sie najbardziej ;p Nie polecam grać go w przyszłych rundach : ( ale co ja tam wiem)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Równieżoglądam ten mecz , i powiem szczerze moim zdaniem Bellucci gra wcale nieźle miał parę okazji ma mocny forehand nie gra źle , myślę ze ma spore szanse na czołówkę w przyszłości. Co do Simona jest to ostatni meczyk w 2 moich taśmach i to o niego bałem sie najbardziej ;p Nie polecam grać go w przyszłych rundach : ( ale co ja tam wiem)
A ja odnoszę całkiem inne wrażenie. Takie, że Bellucci jest TRAGICZNY! Ten bh jego to jakaś totalna pomyłka. FH niekiedy mu siądzie, przegoni Simona raz na 3 gemy, ale tak poza tym to słabo. Bardzo słabo.
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Ernests Gulbis - Milos Raonic @ 1.53 Ladbrokes

Łotysz chyba wraca na wlasciwe tory , dobry mecz z Dolgopolovem gdzie ogral go gladko 2-0 w setach. Raonic jakis dziwny mecz z Llodra zaliczyl gdzie przegral drugiego seta 6-0 :eek:. Kanadyjczyk traci sporo atutow na tej nawierzchni a glownym atutem jest mega dobry serwis ktory nie bedzie tak pomagal jak na hardzie. Gulbis lub grac na maczce , stac go na bardzo duzo , ogrywal i rozgrywal dobre mecze z najlepszymi tensisitami swiata wiec konfrontacja z Raonicem powinna byc dla niego teoretycznie latwa.

Albert Montanes - Xavier Malisse @ 4.33 Bet365 ⛔ 64 62

Kurs na Malisse wydaje mi sie mocno przesadzony. Monti jest raczej w sredniej formie , Belg go ogral juz w tym sezonie na AO 3-0 w setach , wiem wiem inna nawierzchnia ale moze faktycznie Montiemu zle sie gra z Belgiem bo w H2H 0-2 i 0-6 w setach 2x na Hard - Wielkie Szlemy. Teraz cegla gdzie niby Malisse nigdy nic wielkiego niegra ale to tylko tenis z takim rywalem moze Xavi sie postara bo zna tego pana bardzo dobrze. Dodatkowo mialem sen ze Malisse wygra , smieszne ? wiem ale moze cos w tym jest ???? Na koniec dodam ze to 1 runda gdzie czesto padaja niespodzianki.
 
john90 115

john90

Użytkownik
A ja Andre@ się z Tobą kompletnie nie zgadzam ???? Federer ma swój najlepszy czas za sobą ale jednak poniżej określonego poziomu nie schodzi ???? mój typ tutaj to -4.5 gema Federer kurs 1.85 Expekt . Uważam, że kurs za słaby nawet na 2-0 bo 1.35 Expekt (chociaż zagrałem na taśmie po 2-0 Feda, Simona i Hanescu) ale jako singiel puściłem -4.5 na Szwajcara i myślę, że bez większych problemów to powinien ugrać. Typ również, który postulowałem Simon wszedł a co więcej bo stawiałem 2-0 i -2.5 gema. Bardzo solidna jego gra i mało UE więc nie zgadzam się z poprzednikiem Cathos - ja na Simona zagram jeszcze ale do analizy innego dnia ;) ✅✅✅
Pozdrawiam John
 
john90 115

john90

Użytkownik
Dodatkowe typy na dziś ????
Riba - Starace - powtórzę się, że stawiam na Starace kurs 1.85 -2.5 gema Expekt. Jednak bez większych analiz. Riba nie gra ostatnio zbyt dobrze, męczył się w kwalifikacjach po 2-1 więc liczę na dość łatwe zwycięstwo Starace. Tutaj niestety ⛔ jak większość chyba zawiedliśmy się na tym spotkaniu.
Rochus - Berdych - typ oczywiście na Berdycha z tym jednak, że idę na całość. Typ - 5.5 gema kurs 1.75 Expekt. Handi jest duże, ale liczę, że Thomas będzie się chciał szybko uporać ze swoim rywalem podobnie jak Roger więc liczę, że pokryje nawet tak duże handi. Typ 2-0 Berdych moim zdaniem pewny na dziś. ✅✅ Tak jak pisałem pewny typy na dziś ???? zarówno 2-0 weszło i dla odważnych -5.5 gema. 6-2 6-3
Pozdrawiam John
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
dzisiaj miałem trochę więcej czasu i spędziłem sobie go z tenisem i moją ukochaną grą live...

podziele się ogólnymi wrażeniami

Tipsarević - Lopez
Oglądałem od drugiego seta. Żaden niczym mnie nie zachwycił, w sumie to był średni mecz. Trochę wymian było, ale z reguły jeden i drugi się niecierpliwił i autów lub siatek oglądaliśmy sporo. Lopez mi się podobał trochę w swoich gemach, bo choć błędy popełniał i oczy zamglone jak zwykle miał, to był zdecydowany i nie bał się gry. Tipsar pod koniec powalczył, ale w TB popełnił bodajże df no i potem Lopez tylko serwisem seta dokończył. Z Ferrerem nie daje mu większych szans

Bellucci - Simon
Brazylianiec nie wymaga komentarza. Simon dał zarobić ładne pieniążki, nie grał żadnej rewelacji, konsekwentnie przebijał tak, żeby Tomek się gotował. Gilles będzie cisnął z Montanesem. ten niby w nienajgorszej formie, ale jak serwis średnio wychodzi to gemy otwarte. Dla mnie Francuz

Anderson - Fognini
cóż w 1 secie Fabio jak to w jego stylu musiał troszkę popajacować, ale już potem wziął się do roboty i łamał Andersona lekko. Serwis nie funkcjonował to raz, dwa swoje dorzuciła nawierzchnia. Na wymianach to wiadomo, że jak tylko Fabio cyrków nie będzie odstawiał to dominacja będzie po stronie Włocha. W dwóch ostatnich setach Fabio grał dość pewnie, trzymał piłkę w korcie. Dalej gra z Troickim. Serb męczył się długo z Lisnardem, potem dopiero zdominował drugiego seta. Wcale nie skazywałbym Fogniniego na pewną porażkę

Kolia - Roger
Cóż standard. Roger do półfinału lub finału będzie master. A potem zobaczymy... 6:2 6:1 i niech to wystarcza za komentarz. Roger będzie prawdopodobnie podejmował Cilica więc raczej 2:0 siądzie

Tsonga - Ljubicic
Frajerstwo pierwszego. Miał serwis na seta i zwalił w głupi sposób gema. Potem w TB miał mini brejka i też w smieszny sposób oddał. w 2 secie miał 4:1 i w tym momencie poszedłem sobie na trochę od kompa i jak wróciłem myślałem że obejrzę 3 set. A tu 6:4 skończył Chorwat. Niewiem co się tam stało ale Tsonga jest chyba baaardzo pod formą. A mecz z Monaco sugerował, że trochę się ogarnął. Ljuba zagra z Tomkiem Berdychem. Jak dla mnie Ivan, ale wątpliwości spore mam

Gulbis - Raonić
Na tym meczu zarobiłem najwięcej. Już 1 set wyraźnie pokazał że Ernests ma dzień odpału. Pobrałem mocno po 1,5 =Milosa i się nie zawiodłem. Stracha miałem tylko jak Łotysz wybronił 3 meczowe piłki i złamał Milosa. Na szczęście tylko się potwierdził dzień odpału i zaraz dał się złamać chyba do zera. Mili nie zawiódł i dał ładnie zarobić. Dalej zagra zapewne z Ferrerem i tu będzie ciekawie, choć faworyzowałbym (buki napewno zrobią to dosadniej) Davida



Na jutro widzę ciekawą opcję na Stepanka z Andym, ale o tym potem
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Witam,dużo napisaliscie już o spotkaniu Simona a jutro koleś gra z Montanesem,który broni w tym turnieju sporo punktów,jeżeli Simon nic specialnego nie grał to może warto łapać hiszpana po kursie 2,40 , do tego dochodzi jutro do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy dwoma hiszpanami,swietni fachowcy od mączki chodzi oczywiście o Verdasco (finalista z 2010 roku!) oraz Robredo,osobiście postawie na tych co bronią dużo punktów,forma panów może nie jest równa ale to jest ich miejsce na poprawę jej ????
Montanes-Simon 1 ( kurs 2,40)
Verdasco-Robredo 1 (kurs 2,10)
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Richard Gasquet - Guillermo Garcia-Lopez @ 1,44 Pinnacle ✅ [6/2 6/1]
Z formy Hiszpana, która pozwoliła mu pokonać nawet Nadala, mało co zostało i choć sezon na clayu pozwolił mu odbić się od serii 4 porażek, to żeby pokonać Gasqueta trochę zabraknie. Ryszard Lwie Serce co prawda w pierwszej rundzie stracił seta, ale pozostawił po sobie korzystne wrażenie w następnych dwóch będąc bezapelacyjnie lepszym tenisistą. Jutro powinno być podobnie.

Andy Murray - Radek Stepanek @ 1,45 Expekt ✅ [6/1 6/4]
Szkot od stycznia nic nie wygrał. Na szczęście dla niego jutro przerwie tą passę. Tak się zastanawiam, czy w dyspozycji, w której był w amerykańskich Mastersach pokonałby Stepanka? Myślę, że tak, ale nie ma to znaczenia, bo wierzę że coś wreszcie u niego zaskoczyło i poobijany po ostatnim meczu Czech zostanie odesłany do domu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom