>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Monte Carlo, 10-17.04.2011

Status
Zamknięty.
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Nie jestem jakimś wielkim ekspertem tenisa ale pamiętam mecz z zeszłego roku na French Open jak Melzer bez problemów ograł Ferrera 6-4 6-0 7-6 więc kurs za Ferrera jest za niski. Moim typem tutaj jest Melzer, jeszcze przed wystawieniem kursów typowalem jego zwycięstwo.
 
babe 17

babe

Użytkownik
David Ferrer - Jurgen Melzer
Typ: 1 -3,5
Kurs: 1,72
Buk: Tobet
Stawka: 5/10

Jak dla mnie kurs promocja. Nie mam wątpliwości, iż to Hiszpan wygra te spotkanie i minimum 4 gemami np 6:4,6:4, nie wierze w jakies 7:5,7:6 to nie hard ani trawa. Tutaj David ma ogromną przewagę na rywalami. Widziałem dzisiaj mecz Melzera, pokonał Rogera ale nie był to jakiś nieziemski mecz w jego wykonaniu, Roger to już nie ten Roger i pokonanie go nie jest wielką sztuką. Jurgen po prostu wykorzystywał błędy Rogera sam nie popełniał ich za dużo, obronił kilka BP w kluczowych sytuacjach i wygrał mecz, jedna piłka mogła obrócić losy tego spotkania moim zdaniem(jakiś BP) Jutro zupełnie inna historia, Ferrer człowiek ściana, zabiega Melzera nie mam co do tego wątpliwości. Melzer i tak wykonał świetną robotę, jutro dostanie niezłą lekcje gry na cegle od Hiszpana...
Nie masz wątpliwości że Ferrer wygra? To ciekawe spojrzenie. Żebyś się nie zdziwił. Z kim przegrywają takie ściany do odbijania jak Ferrer, właśnie z takimi jak Melzer. Przypomnij sobie French Open 2010 i 3-0 dla Melzera w niecałe dwie godziny.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
tutaj wszyscy zapomnieli o mentalnosci Melzera

Melzer ktory do tego turnieju nic nie gral, totalne nic teraz gra dobry turniej - ok

Melzer jest graczem nieobliczalnym i po dobrym meczu z jego strony nigdy nie oczekuje na taka sama forme bo zazwyczaj mu sie to nie zdarza na drugi dzien

EDIT: no i Melzer w 1szym secie pokazal jakim jest zawodnikiem, gra sie posypala ladnie po odlamaniu
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
tutaj wszyscy zapomnieli o mentalnosci Melzera

Melzer ktory do tego turnieju nic nie gral, totalne nic teraz gra dobry turniej - ok

Melzer jest graczem nieobliczalnym i po dobrym meczu z jego strony nigdy nie oczekuje na taka sama forme bo zazwyczaj mu sie to nie zdarza na drugi dzien
Jakbys tyle imprezowal co on to tez nie mialbyś formy na drugi dzien. Zawsze obstawianie Melzera to ruletka bo on bedzie mentalnie przygotowany do meczu to tego nie wie nikt nawet on sam. Zdarzało mu sie ostro pic dzien przed meczem ale tu mamy Monte Carlo a nie chall wiec raczej powinien sie opamietac. Wygrana nad Federerem dodaje skrzydel ale zazwyczaj jak ktos wygrywa z Fedem, Nole, Nadalem to na drugi dzien cieniuje.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Jakbys tyle imprezowal co on to tez nie mialbyś formy na drugi dzien. Zawsze obstawianie Melzera to ruletka bo on bedzie mentalnie przygotowany do meczu to tego nie wie nikt nawet on sam. Zdarzało mu sie ostro pic dzien przed meczem ale tu mamy Monte Carlo a nie chall wiec raczej powinien sie opamietac. Wygrana nad Federerem dodaje skrzydel ale zazwyczaj jak ktos wygrywa z Fedem, Nole, Nadalem to na drugi dzien cieniuje.
akurat piszac to pamietalem o pamietnej wygranej nad Nadalem w Shanghaiu i nastepny dzien wtopa z Monaco, mecze ogladalem i poprostu w meczu z Rafa sie wystrzelal

no i caly czas mam w pamieci jego ostatnie mecze ktore byly TRAGICZNE
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jakbys tyle imprezowal co on to tez nie mialbyś formy na drugi dzien. Zawsze obstawianie Melzera to ruletka bo on bedzie mentalnie przygotowany do meczu to tego nie wie nikt nawet on sam. Zdarzało mu sie ostro pic dzien przed meczem ale tu mamy Monte Carlo a nie chall wiec raczej powinien sie opamietac. Wygrana nad Federerem dodaje skrzydel ale zazwyczaj jak ktos wygrywa z Fedem, Nole, Nadalem to na drugi dzien cieniuje.
z tego co się orientuję to Melzer od przygody z &quot;kakaowym oczkiem&quot; nie pije alkoholu w nadmiernych ilościach:razz:
 
M 55

meggie1

Użytkownik
J. Chela/B. Soares - R. Bopanna/A. Qureshi
typ:2
kurs: 1,68
⛔ 6:2, 6:7, 10:7 ⛔
Niestety nie doceniłam Cheli i Soaresa.

Na dziś zbyt wiele meczy nie ma z racji tego że turniej dobiega już końca.
Zamiast na siłę wybierać między spotkaniami singlowymi postanowiłam zainwestować w debla.
Parze Chela/ Soares trzeba przyznać że ładnie się zgrała, przechodząc powoli kolejne rundy, w których to zazwyczaj mieli odpaść. Soares jest przede wszystkim deblistą, który jednak swoje sukcesy osiągał głównie w parze z Melo. Z Chelą stworzyli na szybko parę, która okazała się być małą niespodzianką. Mimo, że oboje na tych kortach czują się dobrze, to myślę, że na tym ich przygoda w Monte Carlo się zakończy. Bopanna/Quereshi to nie byle jaki zlepek. To debliści, którzy mają za sobą większe doświadczenie (chodzi mi o to że są bardziej zgrani). Jakoś bardziej przekonują mnie ich umiejętności i mimo, że mecz może być wyrównany, to spodziewam się tu wygranej Bopanny i Quereshi.

Ponadto gram Murraya +6. Kurs ok.1,7. Myślę, że warty gry, wygrana Nadala nie podlega dyskusji, jednak skoro Gasquet ugrał mu 6 gemów to czemu Murray miałby być gorszy, zresztą to nie 1-wsza runda, zostali tylko najlepsi, więc i mecze powinny być nieco bardziej zacięte. Aczkolwiek w tym przypadku spodziewam się raczej 2-setowego pojedynku. Liczę tylko na to że Murray nie da się stłamsić jak dziecko i trochę pogra.

Nadal-Murray ✅ 6:4, 2:6, 6:1 ✅
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Ferrer – Melzer 1 1,45 (bwin) – 10/10✅
Ferrer(-2,5 gema) – Melzer 1 1,67 (eurobet) – 8/10✅
Jestem przekonany, że z tego pojedynku Ferrer wyjdzie zwycięsko. Wczoraj w meczu z Troickim pokazał kawał dobrego tenisa. Jego regularność i solidność dziś powinny wybić z głowy Austriakowi wygraną.
Melzer wczoraj rozegrał bardzo dobre spotkanie z Federerem, miał sporo szczęścia i w najważniejszych momentach, co dziwne to on zachował „zimną krew”. Roger miał wiele sytuacji do odrobienia strat, ale za każdym razem czegoś mu brakowało.David jest cierpliwym zawodnikiem i na pewno zdoła kilka razy przełamać rywala.
Moim zdaniem dziś w pierwszym półfinale obejrzymy krótki, jednostronny pojedynek na korzyść Davida Ferrera.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Nadal – Ferrer(+1,5 seta) 2 2,99 (10bet) – 5/10
Bukmacherzy zdecydowanie przesadzili z kursami w tym spotkaniu. To, że Nadal jest faworytem nie podlega dyskusji, jednak Ferrer powinien mieć w tym meczu swoje szanse. 2,99 na wygranie chociaż 1 seta przez Ferrera? Super…dla mnie to duże value, bo ja bym tyle wystawił na zwycięstwo całego meczu przez Davida.
W tym roku grali już ze sobą, podczas Australian Open, Ferrer wygrał 3-0, ale trzeba wziąć poprawkę, ponieważ Nadal grał z kontuzją. Mimo tego to zwycięstwo dla Ferrera jest ważne, choćby z aspektów psychologicznych.
Dziś Murray pokazał Nadalowi, że wcale nie jest „maszyną” i można z nim powalczyć na kortach ziemnych. Ferrer także tanio skóry nie sprzeda, swoją pracowitością na korcie i maksymalnym zaangażowaniem może zniwelować mniejsze umiejętności.
Ja liczę na długi, trzysetowy pojedynek, który miejmy nadzieje dostarczy nam wiele emocji i dużo dobrego tenisa! Vamos Ferrer!!
 
J 11

jaco69

Użytkownik
Ferrer wygrał na AO z Nadalem bo ten grał z mocną kontuzją.
Dla mnie to tylko i wyłącznie może iść w jedną stronę w przypadku takiego gracza jak Hiszpan który jest zawsze strasznie zmobilizowany ---&gt; srogi rewanż za AO i zbicie tutaj Ferrera 2:0
Nadal na ziemi to niszczyciel ,Ferrer też jest solidnym graczem nawet wstawiłbym go do top5 na ziemi ale nie oszukujmy się styl Ferrera pasuje Nadalowi idealnie także przewiduje tutaj gładkie 2-0 dla Nadala.
pozdro
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Wczoraj Murray sprawił ogromne kłopoty Nadalowi i to nie świadczy dobrze o dyspozycji Rafaela. Może ma jakieś problemy zdrowotne, nie mam pojęcia, ale wczoraj bardzo się męczył. Grał 13 gemów przy swoim podaniu, z czego stracił aż 6. Andy miał 12 break pointów. Do tego grali 3 godziny, a Ferrer nieco ponad godzinę (jakby tego było mało, to Ferrer grał przed Nadalem). Kurs na Nadala jest śmieszny.
Ferrer @ 7 Tobet
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
W tym spotkaniu nie za bardzo widzę jakąś ofertę bądź niespodziankę. Nadal wygra ten mecz i zemści się za bolesną porażkę w AO. Jedynie małej szansy można doszukiwać się w wygranym jednym siecie Ferrera. Po wypowiedzi Nadala po wczorajszym meczu wywnioskowałem że strasznie spisał się na ten mecz żeby nie przegrać i dziś powinno być już trochę mniej błędów i lżej. Ferrer dopiero w drugim secie półfinału zaczął grać jak powinien. 12:4 w H2H to nie przypadek a Nadal takich meczów nigdy nie odpuszcza.
Nie będzie w tym meczu niespodzianki!
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dzisiaj w żadnym wypadku nie dopatrywałbym się niespodzianki w Hiszpańskim finale. Myślę, że mecz będzie stał na wysokim poziomie, nie zabraknie breaków z obu stron, ale wygra Nadal i to zapewne 2:0. Co do wczorajszego meczu to Murray zagrał bardzo dobrze. W zeszłym sezonie Szkot zarzekał się, że będzie pracował nad poprawą gry na cegle, wtedy to nie zaowocowało, teraz chyba coś im wyszło. Szkot potrafił wytrzymać długie wymiany, znakomicie serwował, a co więcej wytrzymał naprawdę szalone tempo Rafy. Uważam, że zrobił spory postęp i w tym sezonie na cegle będzie mocniejszy niż kiedykolwiek. Szczególnie w Paryżu, gdzie nawierzchnia jest szybsza niż ta w MC czy Barcelonie. Dzisiaj mecz lepiej obstawiać na live.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Mozi wczoraj Murray zagrał bardzo dobrze 2nd set i wtedy Rafa nie bardzo mógł coś zrobić. Nadal to nie maszyna, to też człowiek, którego da się ograć.
Wiadomo może być tak, że będzie 2-0, wcale mnie to nie zdziwi... Jednak myślę, że na 50% 1 seta chociaż wygra Ferrer, dlatego kurs 2,99 wziąłem z pocałowaniem ręki ;)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Kamil widzę właśnie, że typujesz zwycięstwo Hiszpana, ale śmiem twierdzić że jest tzw. maszyną do wygrywania na cegle. Przecież on praktycznie nie popełnia błędów, problemy miał z Murray&#39;em bo ten poza świetną grą z głębi kortu miał wielki atut w postaci super serwisu, którym zdobył masę punktów przy swoim podaniu i nie dawał Nadalowi za wielu szans na przełamanie. Do tego bardzo często i zaskakująco przyśpieszał akcję, co istotniejsze bardzo rzadko popełniał błędy. W grze z innym solidnym Hiszpanem jakim jest Ferrer mecz będzie bardziej jednostronny. 1.40 na DW 2:0 jest do grania, przypomnę finał z zeszłego roku kiedy to oddał Verdasco 1 gema! W ogóle Rafa ma większe problemy z tenisistami, którzy serwisowo są w dobrej formie, przypomnę inny mecz - ćwierćfinał French Open z Almagro którego co prawda ograł 3:0, ale po wielkich męczarniach i 2 tie-breakach, a to dlatego że ten tego dnia znakomicie trzymał serw.
Dobrze kombinujesz, ale takie typy nie przeciwko Nadalowi, wczoraj stracił seta, nie wierzę w to żeby dziś stracił kolejnego. Nadalowi nie przydarzają się dwa słabsze mecze z rzędu, na ogół na cegle nie ma takich wcale, a trzeba przyznać, że wczorajszy mecz rozegrał na minimalnie niższym poziomie niż zwykle. Jednak życzę powodzenia, sam ten mecz zamierzam typować wyłącznie na live.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom