>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Monte Carlo, 10-17.04.2011

Status
Zamknięty.
mozi 552

mozi

Użytkownik
Przed chwilą pisałem posta, ale skoro chcecie poznać opinie innych na temat jutrzejszych meczów to się wypowiem. Jak dla mnie największym underdogiem jest oczywiście Gimeno-Traver, ale o nim już pisałem. Jeśli chodzi o zdecydowanych faworytów to wydaje mi się, że najmniejszych problemów nie powinni mieć Gasquet (o nim pisałem na poprzedniej stronie) i Almagro (H2H 4:0 z Granollersem, Nico to spec od cegły, nie przegrywa raczej z ogórkami).
Z niższych kursów odradzam grania na Troickiego (ja widzę tu 1.05), gra z reprezentantem gospodarzy, który dostał dziką kartę Lisnardem. Kto interesuje się tenisem wie o dziwnych wynikach w tym turnieju, może wykreowanych przez typerów, ale akurat od meczu gospodarzy księstwa trzymajcie się z daleka, tym bardziej że kurs nawet na podbicie jest śmieszny. Robredo także bym nie zaryzykował. Hiszpan powinien wygrać, jest faworytem, ale wraca po kontuzji, nie wiadomo ile miał czasu na przygotowania do tego meczu, a Dodig jest w formie, Dodig gra w tym roku &quot;jak nie on&quot; i przypomnę, że niedawno, bo w końcówce ubiegłego roku obaj panowie się mierzyli i wtedy Chorwat w hali oddał Robredo 5 gemów, więc coś jest na rzeczy. Faworytem jest także Davydenko, on natomiast jest kompletnie bez formy, a rywal potrafi grać na cegle. Ja na Kolię po tak niskim kursie bałbym się zagrać.
W najciekawszych meczach zagrają Youzhny z Mayerem, Stepanek z Bagietą i Tsonga z Monaco. Wszystkie te mecze to moim zdaniem spotkania, które typerzy powinni omijać szerokim łukiem. To pierwsza runda, nie da się określić dyspozycji danych tenisistów, a cała wymieniona szóstka (łącznie z Baghdatisem i Tsongą) potrafi grać na cegle i to bardzo skutecznie. Jużnemu przytrafiła się wpadka w Miami, ale to tylko jedna wpadka, wcześniej prezentował się solidnie, H2H z Mayerem jakby chciał powiedzieć odpuść sobie (3:3). Monaco to świetny ceglarz, ale nie imponuje w tym roku formą, a z Tsongą przegrywał nawet na cegle i to gdy grał dużo lepiej (2009 French Open). Na te mecze jutro szczególnie radziłbym uważać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Rochus, Olivier - Chela, J-I
Typ: 2
Kurs: 1,42
Buk: Unibet
Stawka: 4/10

Rochus ostatnio niezle wyniki, 1/8 w Miami i porażka dopiero z Federerem. Tutaj przeszedł kwale, trzy sety z Paire i wczoraj gładkie 6:3,6:3 z . Roger-Vasselin. Chella nieudane starty na hardzie ale wcześniej podczas turniejów w Ameryce Południowej jedne finał i półfinał. Cegła to jego żywioł i w takim turnieju nie może przegrać w 1r, Belg na pewno grozny ale Chela za solidny i Oliver już nie te lata. Spodziewam sie wyrównanego meczu ale jak Chela nie zrobi jakieś dziwnej akcji to powinien tutaj wygrać.
 
P 13

pipel

Użytkownik
Dlouhy/Tipsarevic-Monfils/Tsonga 1 1,50
Dlouhy szału może nie robi ale jest napewno lepszym deblistą niż któryś z francuzów, a do tego ostatnio dobre występy Tipsarevica sklaniają mnie do takiego typu. Warto wspomnieć że Monfils wraca po długiej przerwie, a i Tsonga też jakoś nie gra tego co wcześniej.

Butorac E./Rojer J.J.
- Garcia-Lopez G./Montanes A. 1 1,60
Butorac i Rojer nie zawodzą, nie zdarzają im się wpadki, mają umiejętności i są głodni sukcesu, a GGL ostatnio słabo z formą, Montanes bez serwisu i pod siatką też szału nie robi.

Llodra/Zimonjic
-Granollers/Robredo 1 1,50
Niby pewka, Llodra już z głównego turnieju odpadł i chociaż w deblu powinien zachować twarz i nie dać ciała. Ogólnie faworyci tego spotkania są lepsi.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Volandri (+1,5 seta) - Cilic 1,87 3/10

Volandri nic wielkiego nie gra ale w obecnej dyspozycji jest w stanie zrobic jakas niespodzianke na takich kortach. Cilic na cegle grac potrafi ale wiadomo, ze woli inne warunki. Korty sa wolne, Vol bardzo ogarny na takiej cegle. Moze warto nawet zaryzykowac 3,35 lub wiecej na jego wygrana. Wazne aby nie robil sam tyle bledow co w Maroku bo masa bh wywalonych. Marin kiedys bazowal na graniu serwis - fh, potem sam siebie zaczal wykanczac przedluzaniem meczow nie wiadomo po co. Na pewno kurs nie oddaje szans, Volandri ma szerszy repertuar zagran na wolnych kortach, Cilic potrafi generalnie to samo tylko, że takie elementy jak skrot, bieganie do przodu, zwrotnosc to wszystko jest na wyzszym poziomie u Wlocha wiec kto wie...
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
J a osobiście zaryzykuję typ na Włocha,Volandri jak już pisze Rox faktycznie w wybornej formie nie jest,ale powiem szczerze,że zauważam lekki progres i lubię na niego postawić,kiedy gra jako underdog i nie ma nic do stracenia,a kiedy pokonać Chorwata,jak nie na tej nawierzchni i w tym turnieju,Marin odpadł dość szybko z turnieju w Miami,nie oglądałem jakiś czas jego spotkań,ale znam go dobrze i wiem,że Filippo może dziś powalczyć,tym bardziej,że Marin 2 ostatnie spotkania przegrał.Ostatnio oglądałem całe spotkania Pipo z Luczakiem i Pospisilem w Barletcie,dużo wyrzucał,bo ryzykował i nie wdawał się w dłuższe wymiany,potrafił wyciągnąć przegrany już praktycznie mecz z Czechem,było tam co prawda kilka śmiesznych sytuacji,bo głównym był Włoch i zaliczył wiele autowych na korzyść Volandriego,Pospisil się kłócił i pokazywał piłki wyraźnie w polu a sędzia na to z tym Włoskim akcentem &quot;Ju Ar Rong Jaroslav&quot; ???? No i było pozamiatane,3 set tamtego spotkania już w świetnym stylu dla Włocha,jeżeli zagra tak dziś,to może sprawić niespodziankę.
Cilić vs Volandri
@3,25
Bet365
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Tsonga-Monaco Dokladny wynik 2-0 Tsonga @3,8
Owszem, dla Juana najlpaszą nawierzchnią jest właśnie cegła, jednak nie jest to już ten sam zawodnik co kilka lat temu.Tsonga to showman tenisa, który posiada dobry serwis i popoełnia mało niewymuszonych błędów.Monaco jak dla mnie przegra dzis w 2 setówce.
Davydenko-Haase 1set Haase @2,50
Stawiam 1 set na Robina, który lubi grać wtedy gdy nie jest faworytem.Nikolaj z meczu na mecz gra coraz gorzej, i nie przypuszczam aby na clayu poprawił swą gre.Młody i ambitny holender moim zdaniem wejdzie w mecz bardzo dobrze, szybko przełamie Ruska i 1 set pojdzie jak gorki.
Gil-Stakvowski-2 @2,75
Stawiam na Staha, ponieważ dla mnie jest lepszym graczem.Posiada mocny serwis, zdobywa dużo pktow z 1 podania.Gil runde kwalifikacyjną przebrnol bez problemu wygrywajac 2 spotkania po 2-0 jednak jak dla mnie nieco lepszym grajkiem jest Sergiej ktory wygra dzis z Francuzem.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Tsonga-Monaco Dokladny wynik 2-0 Tsonga @3,8
Owszem, dla Juana najlpaszą nawierzchnią jest właśnie cegła, jednak nie jest to już ten sam zawodnik co kilka lat temu.Tsonga to showman tenisa, który posiada dobry serwis i popoełnia mało niewymuszonych błędów.Monaco jak dla mnie przegra dzis w 2 setówce.

Davydenko-Haase 1set Haase @2,50
Stawiam 1 set na Robina, który lubi grać wtedy gdy nie jest faworytem.Nikolaj z meczu na mecz gra coraz gorzej, i nie przypuszczam aby na clayu poprawił swą gre.Młody i ambitny holender moim zdaniem wejdzie w mecz bardzo dobrze, szybko przełamie Ruska i 1 set pojdzie jak gorki.

Gil-Stakvowski-2 @2,75
Stawiam na Staha, ponieważ dla mnie jest lepszym graczem.Posiada mocny serwis, zdobywa dużo pktow z 1 podania.Gil runde kwalifikacyjną przebrnol bez problemu wygrywajac 2 spotkania po 2-0 jednak jak dla mnie nieco lepszym grajkiem jest Sergiej ktory wygra dzis z Francuzem.
Wg mnie pic na wode te analizy do tych typów.Gil na clayu czuje się bardzo dobrze,Stakhovsky może ma i dobry serwis,ale na mączce ten serwis dużo traci.Z głębi pola zdecydowanioe Gil i wg mnie to on wygra to spotkanie.Tsonga 2-0?no way.Może to i showmen,ale co ma to wspólnego z dobrą grą?Monaco na clay umie grać i myśle,że to dzisiaj udowodni wygrywając z Francuzem,który w tym roku bez formy.Plus dla Tsongi,że gra u siebie.Denko może i z meczu na mecz coraz gorzej,ale grać jeszcze potrafi.Haase do ogrania.Typ na 1 set to jak dla mnie nieco loteria i szanse wg mnie 50/50
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
TENIS, ATP Monte Carlo 16;30
Cilic- Volandri
typ: +4.5 games Volandri
1.75
Expekt
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju masters series w monte carlo chorwat marin cilic spotka sie z wlochem filippo volandrim.
Nie od dzis wiadomo ze Marin to zawodnik najlepiej czujacy sie na szybkich nawierzchniach. Posiada dobry serwis i swoja gra opiera glownie na nim i ofensywnie z glebi kortu. Volandri natomiast na clayu czuje sie jak ryba w wodzie. Dlugie wymiany, regularna gra to dla niego chleb powszedni. Zdecydowanie bardziej zatem nawierzchnia z jaka mam doczynienia w monte carlo pasuje Filippo Volandriemu.
Widać to chocby po ostatnich wynikach Chorwata. W Marsylii gdzie doszedl do finalu turnieju jest bardzo szybki hard, natomiast juz w Miami i Indian Wells gdzie hard bardziej przypominal w szybkosci maczke Cilic odpadl kolejno w I i II rundzie. Dla Cilica jest to pierwszy turniej w tym sezonie na tej nawierzchni kortu, napewno wiec trudno mu bedzie odrazu przejsc jak gdyby nigdy nic i grac na 100%.
Volandri natomiast solidnie ogrywal sie z ceglana maczka przed tym turniejem. W challengerze we Wloszech udalo mu sie dotrzec do finalu, w Casablance ogral Benneteau, w Monte Carlo bezproblemowo przebrnal przez kwalifikacje.
Monte-Carlo, Monaco, Qualifying, Europe
10/04/2011 Qualification round Volandri, Filippo vs. Luczak, Peter 2:0 6:4 6:1
09/04/2011 Qualification round Volandri, Filippo vs. Schukin, Yuri 2:0 6:3 6:1
Casablanca, Morocco, Africa
07/04/2011 R16 Volandri, Filippo vs. Montanes, Albert 0:2 1:6 4:6
05/04/2011 R32 Volandri, Filippo vs. Benneteau, Julien 2:0 7:5 6:3
Barletta, Italy, Europe
03/04/2011 Final Volandri, Filippo vs. Bedene, Aljaz 0:2 5:7 3:6
02/04/2011 Semifinals Volandri, Filippo vs. Haider-Maurer, Andreas 2:0 6:4 6:3
01/04/2011 Quarterfinals Volandri, Filippo vs. Pospisil, Jaroslav 2:1 6:7 7:6 6:1
30/03/2011 R16 Volandri, Filippo vs. Luczak, Peter 2:1 2:6 6:3 7:6
28/03/2011 R32 Volandri, Filippo vs. Crugnola, Marco 2:0 6:1 7:5
Mysle ze Wloch w tym meczu jesli zagra oczywiscie na 100% swoich mozliwosci jest w stanie pokusic sie o niespodzianke i awansowac do drugiej rundy turnieju. Cilic nie jest wirtuozem gry na clayu i bardzo wolna nawierzchnia jaka jest w Monte Carlo moze mu wybitnie nie przypasowac.
Za drobne rowniez 2-0 dla Volandriego 5.50 Bet365 i na zwyciestwo 3.27 Pinnacle
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik


Julien Benneteau - Jarkko Nieminen @ 1.72 Bet365 ✅✅✅ 64 36 67

Benek podobna pod forma wiec Nieminen dobrze trafil. Rywal jak na 1 runde idealny (H2H 3-0) , Fin po wielu kontuzjach odbil sie od &quot;dna&quot; i pnie sie coraz wyzej w rankingu. Jarrko to twardziel ktory kiedys byl naprawde wysoko w rankingu ATP (w 2006r byl 15 a teraz 56). Mysle ze Fin nie powinien miec wielkich problemow z wygrana. Kurs zajebisty. Zdecydowanie typ dnia!
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik


Julien Benneteau - Jarkko Nieminen @ 1.72 Bet365

Benek podobna pod forma wiec Nieminen dobrze trafil. Rywal jak na 1 runde idealny (H2H 3-0) , Fin po wielu kontuzjach odbil sie od &quot;dna&quot; i pnie sie coraz wyzej w rankingu. Jarrko to twardziel ktory kiedys byl naprawde wysoko w rankingu ATP (w 2006r byl 15 a teraz 56). Mysle ze Fin nie powinien miec wielkich problemow z wygrana. Kurs zajebisty. Zdecydowanie typ dnia!

Nieminem zupełnie jak Benek ostatnio nie pokazuje nic nadzwyczajnego.Niewiem gdzie on się pnie co raz wyżej w rankingu bo albo ostatnio spadł w rankingu.Fin bez formy,Julien gładko ograł Kubota i poradził sobie z Tomicem,więc już ograny jest w dodatku u siebie i większe value w kursie widze nan iego niż na słabego obecnie Jarkko.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Obejrzałem meczyk Cilica z Volandrim. Pytanie mam z czystej ciekawości. Piszecie, że Volandri nie jest w najwyzszej formie. Co rzeczywiście było widać - szybkie baty 2-0. Jaki jest zatem sens albo co Wami kierowało podając ten typ wiedząc, że Volandri jest nie w formie a gra z Cilicem, który pionkiem w tenisie nie jest. Sam zagrałem ten typ czytając opinie o tym spotkaniu, ale już na samym początku zwróciłem uwagę, że piszecie, iż Volandri jest nie w formie, a mimo to gracie na niego. Tak delikatnie mówiąc jedno wyklucza drugie jak dla mnie...
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Obejrzałem meczyk Cilica z Volandrim. Pytanie mam z czystej ciekawości. Piszecie, że Volandri nie jest w najwyzszej formie. Co rzeczywiście było widać - szybkie baty 2-0. Jaki jest zatem sens albo co Wami kierowało podając ten typ wiedząc, że Volandri jest nie w formie a gra z Cilicem, który pionkiem w tenisie nie jest. Sam zagrałem ten typ czytając opinie o tym spotkaniu, ale już na samym początku zwróciłem uwagę, że piszecie, iż Volandri jest nie w formie, a mimo to gracie na niego. Tak delikatnie mówiąc jedno wyklucza drugie jak dla mnie...
Pretensje zachowaj dla siebie.Sam grasz i sam decydujesz co stawiasz i za ile,ale jeśli nie zbyt dobra forma Volandriego jest podstawą do postawienia na Włocha a potem piszesz,że wg Ciebie jedno wyklucza drugie to po co stawiałeś?Pomyśl zanim coś zrobisz,to,że inni coś robią nie znaczy,że Ty też masz tak robić.

P.S
Niech nikt sobie nie pomyśli,że czepiam się typerów stawiających na Volandriego w tym spotkaniu:grin: Chodzi mi tylko o tą konkretną sytuacje;)
 
S 0

saju

Użytkownik
Mozi swietne typy! Gimeno rzeczywiscie sie przełamał! zarobilem troche dzieki temu. Poza tym ogladalem dzisiaj mecz Stepanka z Baghdadisem i tak jak mowiles wynik wcale nie byl tutaj oczywisty ;)
chcialem jeszcze raz pogratulowac takich dobrych analiz, czekam na nastepna runde ;]
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Nieminem zupełnie jak Benek ostatnio nie pokazuje nic nadzwyczajnego.Niewiem gdzie on się pnie co raz wyżej w rankingu bo albo ostatnio spadł w rankingu.Fin bez formy,Julien gładko ograł Kubota i poradził sobie z Tomicem,więc już ograny jest w dodatku u siebie i większe value w kursie widze nan iego niż na słabego obecnie Jarkko.
Ogranie Kubota to zaden wyczyn bo to przeciez zwykly pionek a Tomic to pyskaty chlopiec ktory ma sie Bog wie za co a nie jest tak duzym talentem jak sie wydawalo , po drugie brak mu doswiadczenia. Jarkko po raz 4 pokona dzis Benka!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pretensje zachowaj dla siebie.Sam grasz i sam decydujesz co stawiasz i za ile,ale jeśli nie zbyt dobra forma Volandriego jest podstawą do postawienia na Włocha a potem piszesz,że wg Ciebie jedno wyklucza drugie to po co stawiałeś?Pomyśl zanim coś zrobisz,to,że inni coś robią nie znaczy,że Ty też masz tak robić. P.S Niech nikt sobie nie pomyśli,że czepiam się typerów stawiających na Volandriego w tym spotkaniu Chodzi mi tylko o tą konkretną sytuacje
Ale mam zero pretensji do kogokolwiek ;) Po prostu tylko pytam z ciekawości, żeby na przyszłość wiedzieć czytając typy. A że popełniłem błąd to jasna sprawa, ale nie o tym piszę jeśli nie zauważyłeś ;) Po prostu intryguje mnie to, że wiecie, że Volandri jest w nie w formie, a mimo to stawiacie nawet na możliwość wygranej...To mnie ciekawi.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ogranie Kubota to zaden wyczyn bo to przeciez zwykly pionek a Tomic to pyskaty chlopiec ktory ma sie Bog wie za co a nie jest tak duzym talentem jak sie wydawalo , po drugie brak mu doswiadczenia. Jarkko po raz 4 pokona dzis Benka!
Mecz trwa co prawd,ale może i masz racje,że ogranie Kubota czy Tomica to w sumie żaden wyczyn a wręcz powinność,ale Jarrko nawet takich &quot;osiągnięć&quot; ostatnio nie ma.Porażki ostatnio z Kukushkinem czy z Robertem świadczą o jego formie i pisanie,że to typ dnia i wogle jest wg mnie mało adekwatne do prawdopodobieństwa trafienia typu na Fina.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Kevin Anderson - Fabio Fognini
Typ: 1
Kurs: 2,37
Anderson to ponad 2-metrowy tenisista dysponujący świetnym serwisem i BH. Fognini ma na koncie więcej wygranych turniejów na cegle (innych nie wygrywał), jednak w tym roku spisuje się dużo gorzej od swojego jutrzejszego rywala, zarówno w Indian Wells i w Miami odpadał w 1 rundach, a jego ostatni turniej to Casablanca na jego teoretycznie ulubionej nawierzchni, gdzie stoczył 3-setówki z Granollers-Pujolem i Kavcicem, a w 3 rundzie przegrał 0-2 z Montanesem. Kevin natomiast nie grał w ostatnim czasie na clayu i to jedyny argument jaki jutro widzę przeciwko niemu. W tym roku wygrał jeden turniej, u siebie, w Johannesburgu. W Miami dotarł aż do półfinału, w którym przegrał z późniejszym mistrzem, niepokonanym w tym roku, Djokovicem. Head2Head na korzyść Andersona, grali ze sobą raz, na trawce, w 2009 roku w Londynie. Obstawiam, że trudno będzie złamać serwis Andersona, zwłaszcza, że Fognini nie gra w tym momencie wybornie. Podręcznikowy value bet.
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
Anderson i swietny bh :d niezle :grin:
i doszedl do QF w Miami nie polfinalu
ja za to obstawiam, ze nietrudno bedzie zlamac fogniniemu serwis andersona i obstawiam, ze o wiele trudniej bedzie jemu utrzymac wlasny,
a ten mecz na trawie to juz zupelnie bez znaczenia
bzdurne argumenty typu nie neguje
Kevin Anderson - Fabio Fognini
Typ: 1
Kurs: 2,37
Anderson to ponad 2-metrowy tenisista dysponujący świetnym serwisem i BH. Fognini ma na koncie więcej wygranych turniejów na cegle (innych nie wygrywał), jednak w tym roku spisuje się dużo gorzej od swojego jutrzejszego rywala, zarówno w Indian Wells i w Miami odpadał w 1 rundach, a jego ostatni turniej to Casablanca na jego teoretycznie ulubionej nawierzchni, gdzie stoczył 3-setówki z Granollers-Pujolem i Kavcicem, a w 3 rundzie przegrał 0-2 z Montanesem. Kevin natomiast nie grał w ostatnim czasie na clayu i to jedyny argument jaki jutro widzę przeciwko niemu. W tym roku wygrał jeden turniej, u siebie, w Johannesburgu. W Miami dotarł aż do półfinału, w którym przegrał z późniejszym mistrzem, niepokonanym w tym roku, Djokovicem. Head2Head na korzyść Andersona, grali ze sobą raz, na trawce, w 2009 roku w Londynie. Obstawiam, że trudno będzie złamać serwis Andersona, zwłaszcza, że Fognini nie gra w tym momencie wybornie. Podręcznikowy value bet.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
dawczan:

Tenis to gra bledow, Cilic na tej nawierzchni czesto popelnia UE jeden po drugim. To, że dzis tak nie bylo to tez zasluga rywala.

Co do jednego z opisow Volandriego to jednak zasugeruje, ze Włoch z Casablance grał inaczej. Sam chcial konczyć wymiany, czesto atakowal z bh na winnera jak byla taka okazja lub jak nie chcialo mu sie za duzo biegac a fh ma calkiem agresywny wiec zapewne dzis zagral w tym stylu i przewaga regularnosci nad rywalem nie byla taka zauwazalna.

Tak mysle, meczu nie widzialam ale wynik jest jaki jest.
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Przed chwilą pisałem posta, ale skoro chcecie poznać opinie innych na temat jutrzejszych meczów to się wypowiem. Jak dla mnie największym underdogiem jest oczywiście Gimeno-Traver, ale o nim już pisałem. Jeśli chodzi o zdecydowanych faworytów to wydaje mi się, że najmniejszych problemów nie powinni mieć Gasquet (o nim pisałem na poprzedniej stronie) i Almagro (H2H 4:0 z Granollersem, Nico to spec od cegły, nie przegrywa raczej z ogórkami).
Z niższych kursów odradzam grania na Troickiego (ja widzę tu 1.05), gra z reprezentantem gospodarzy, który dostał dziką kartę Lisnardem. Kto interesuje się tenisem wie o dziwnych wynikach w tym turnieju, może wykreowanych przez typerów, ale akurat od meczu gospodarzy księstwa trzymajcie się z daleka, tym bardziej że kurs nawet na podbicie jest śmieszny. Robredo także bym nie zaryzykował. Hiszpan powinien wygrać, jest faworytem, ale wraca po kontuzji, nie wiadomo ile miał czasu na przygotowania do tego meczu, a Dodig jest w formie, Dodig gra w tym roku &quot;jak nie on&quot; i przypomnę, że niedawno, bo w końcówce ubiegłego roku obaj panowie się mierzyli i wtedy Chorwat w hali oddał Robredo 5 gemów, więc coś jest na rzeczy. Faworytem jest także Davydenko, on natomiast jest kompletnie bez formy, a rywal potrafi grać na cegle. Ja na Kolię po tak niskim kursie bałbym się zagrać.
W najciekawszych meczach zagrają Youzhny z Mayerem, Stepanek z Bagietą i Tsonga z Monaco. Wszystkie te mecze to moim zdaniem spotkania, które typerzy powinni omijać szerokim łukiem. To pierwsza runda, nie da się określić dyspozycji danych tenisistów, a cała wymieniona szóstka (łącznie z Baghdatisem i Tsongą) potrafi grać na cegle i to bardzo skutecznie. Jużnemu przytrafiła się wpadka w Miami, ale to tylko jedna wpadka, wcześniej prezentował się solidnie, H2H z Mayerem jakby chciał powiedzieć odpuść sobie (3:3). Monaco to świetny ceglarz, ale nie imponuje w tym roku formą, a z Tsongą przegrywał nawet na cegle i to gdy grał dużo lepiej (2009 French Open). Na te mecze jutro szczególnie radziłbym uważać.
Super typy Mozi, oby więcej takich :!: Wszystkie typy i analizy trafione. Może jedynie lekkiej problemy miał Gasquet, który swój mecz wygrał 2:1.
Tak podsumowując twoje typy i analizy:
Gimeno-Traver + Wynik: 2:0 :razz:
Gasquet +/- Wynik: 2:1
Almagro + Wynik: 2:0
Odradzałeś grania Troickiego i dobrze. W pierwszym secie męczył się, wygrał go dopiero po tie breaku.W drugim secie już był zdecydowanie lepszy.Robredo swój mecz wygrał 2:0
A mecze które radziłeś omijać szerokim łukiem,wszystkie kończyły się po 3 setowych bojach. Więc dla mnie + ;)
Czekam na kolejne typy z tenisa. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom