>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Monte Carlo, 10-17.04.2011

Status
Zamknięty.
mozi 552

mozi

Użytkownik
Oleksandr Dolgopolov - Ernests Gulbis 2 @ 2.81 ✅
Dolgi zrobił wielkie postępy, wzmocnił się i są tego efekty w postaci czołówki rankingu. Cegła to jego żywioł, ale dziś zagra w pierwszej rundzie w Monte Carlo z bardzo niewygodnym rywalem. Gulbis to wielki talent i mimo słabszej formy ostatnio liczę na dobre występy tego gracza na cegle. Wydaje się, że nie pasuje do tej nawierzchni, a jednak gra bardzo solidnie. Podanie, rozrzucający forhend, brak dziury z drugiej strony. To powinien być zacięty mecz, dziwie się, że bukmacherzy tak bardzo faworyzują Ukraińca. Przypomnę tylko, że w ubiegłym sezonie na cegle Gulbis ogrywał takich tenisistów jak: Federer, Feliciano Lopez, czy Montanes. Dziś najwięcej będzie zależało od głowy i nastawienia młodego Łotysza.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Oleksandr Dolgopolov - Ernests Gulbis 2 @ 2.81
Dolgi zrobił wielkie postępy, wzmocnił się i są tego efekty w postaci czołówki rankingu. Cegła to jego żywioł, ale dziś zagra w pierwszej rundzie w Monte Carlo z bardzo niewygodnym rywalem. Gulbis to wielki talent i mimo słabszej formy ostatnio liczę na dobre występy tego gracza na cegle. Wydaje się, że nie pasuje do tej nawierzchni, a jednak gra bardzo solidnie. Podanie, rozrzucający forhend, brak dziury z drugiej strony. To powinien być zacięty mecz, dziwie się, że bukmacherzy tak bardzo faworyzują Ukraińca. Przypomnę tylko, że w ubiegłym sezonie na cegle Gulbis ogrywał takich tenisistów jak: Federer, Feliciano Lopez, czy Montanes. Dziś najwięcej będzie zależało od głowy i nastawienia młodego Łotysza.
Po pierwsze Gulbis to nie talent raczej beztalencie miał kiedyś serwis teraz juz nawet tego nie ma&gt;Pewniejszym typem wydaje sie 2:0 dla Dolgo
nawierzchnia pod ukrainca forma też główka także lepiej pracuje mój typ 2:0 Dolgo
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Po pierwsze Gulbis to nie talent raczej beztalencie miał kiedyś serwis teraz juz nawet tego nie ma&gt;Pewniejszym typem wydaje sie 2:0 dla Dolgo
nawierzchnia pod ukrainca forma też główka także lepiej pracuje mój typ 2:0 Dolgo
Dokładnie.Dolgopolova czuje się jak ryba w wodzie na clayu a Gulbis ostatnimi czasy gra poprostu fatalnie.Niby zapowiadał się kiedyś na bardzo dobrego gracza,ale poprostu zgasł.Niewiem co wpłynęło na taki &quot;rozwój&quot; kariery Ernesta,ale dzisiaj z Ukraińcem za dużych szans nie ma.Kursy o dziwo rosną na Dolgo co mnie dziwi,ale z drugiej jednak strony za godzine,może dwie pewnie będzie można złapać ładny kursik na Ukraińca.
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
Gulbis to wielki talent czy tego chcesz czy nie, sami zawodnicy z top10 nawet tak twierdza, jedyny zawodnik, ktory mogl wygrac rok temu z Nadalem na clayu (Rzym), ja bym odpuscil ten mecz bo spotyka sie 2 fixerow z bloku wschodniego z duzymi znajomosciami itp wiec jedynie co grac to underdoga albo odpuscic :]
Po pierwsze Gulbis to nie talent raczej beztalencie miał kiedyś serwis teraz juz nawet tego nie ma&gt;Pewniejszym typem wydaje sie 2:0 dla Dolgo
nawierzchnia pod ukrainca forma też główka także lepiej pracuje mój typ 2:0 Dolgo
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Michael Llodra - Milos Raonic @ 1.83 Bet365

Milos Raonic od Australian Open do 3 rundy Indian Wells imponowal forma i wynikami i nagle odniosl 2 rozczarowujace porazki z Harissonem po 3 setowce oraz z Devermanem 0:2. Chyba Kanadyjczyk sie wyczerpal na jakis czas i dzis moze miec problemy z doswiadczonym Francuzem. Raonic na cegle gral ostatnio w 2009r wiec tu rodza sie watplwosci czy ogarnie temat na tyle by pokonac dzisiaj Llodre. Mysle ze nie , mimo iz Michael na cegle nigdy nic wielkiego na dluzsza mete nie pokazywal to jednak jego doswiadczenie moze zaprocentowac. Mlody gowniarz kontra stary wyjadacz ja jestem za Francuzem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dolgopolov A. - Gulbis E. 1,40 0:2 ⛔
Dolgopolov A. jest znacznie lepszym zawodnikiem niż jego przeciwnik. Formę jaką Ukrainiec prezentuje w tym roku może niektórych nawet zadziwiać. Natomiast przeciwnik bez większych sukcesów, więcej porażek niż sukcesów w tym roku.
Dolgo jak już przegrywa to z przeciwnikiem z wyższej półki, bądź też z zawodnikiem który jest w formie. I tak oto przegrał z Nadalem, Del Potro, Ferrerem czy Almagro. Wszyscy zawodnicy to klasa sama w sobie. Gulbis mocno spuścił z tonu w tym roku.
Porażka Ukraińca będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
TENIS, ATP Monte Carlo 16:30
Kohlschreiber- Golubev
typ: 2-0
2.10
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju masters series w monte carlo Philip Kolschreiber z Niemiec zagra z reprezentantem kazachstanu Andreyem Golubevem. W Monte Carlo zawodnikom przyjdzie grac na korcie ceglanym. Sposrod tych dwoch zawodnikiem zdecydowanie lepiej na takiej nawierzchni radzi sobie Niemiec. Kohlschreiber to zawodnik grajacy duzo topspinem, jest zawodnikiem regularnym, potrafi jednak rowniez gdy nadarzy sie do tego okazja zaatakowac. Golubev natomiast najlepiej radzi sobie na szybszych nawierzchniach.
Golubev wystepowal tydzien temu na kortach ziemnych w Casablance. Kazach odpadl juz w pierwszym spotkaniu. ulegl Ribie w 3 partiach.
Kohlschreiber nie wystepowal nigdzie tydzien temu, przygotowywal sie do tego turnieju. Ostatnio jednak niemiec spisywal sie bardzo dobrze w indian wells i miami. W jednym i w drugim turnieju mielismy doczynienia z wolnym hardem, bardziej przypominajacym clay niz normalny hard. Wygrana z Soderlingiem w Indian Wells i dwa zaciete spotkania, ostatecznie przegrane z Del Potro, lecz o zwyciestwach Argentynczyka w tych spotkaniach decydowaly niuanse.
Miami, USA, Ameryka
26/03-11 R64 Kohlschreiber, Philipp vs. Del Potro, Juan Martin 1:2 76 46 57
Indian Wells, USA, Ameryka
16/03-11 R16 Kohlschreiber, Philipp vs. Del Potro, Juan Martin 0:2 67 67
14/03-11 R32 Kohlschreiber, Philipp vs. Soderling, Robin 2:0 76 64
13/03-11 R64 Kohlschreiber, Philipp vs. Smyczek, Tim 2:1 26 62 76
Bukmacherzy praktycznie nie daja szans na zwyciestwo Kazacha w tym meczu. Ja dziś zgadzam się z nimi, sadze ze Niemiec nie powinien w tym meczu stracic chocby seta. Jesli tylko zagra dziś tak jak gral w ostatnich tygodniach powinien bezproblemowo znalezc sie w II rundzie turnieju.
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
Dolgo jest jaki jest (wina tego co na niego stawia w takich meczach ...) wystarczy spojrzec na mecze z zeszlego roku:
- dolgo - skugor
- dolgo - youzhny
- dolgo - petzschner
- dolgo - ferer (US open, 3-0 dla ferrera w betfair przy kursie @1.18 :razz ????
- dolgo - ljubicic
- dolgo - tursunov
nie wszystkie przegral, chodzi o dziwne spadki na bf i nieporownywalne kursy i pieniadze postawione :cool:
Ale poleciał sobie w kulki Dolgo przeszedł obok meczu dziwne bo jeśli nie chcesz grac to po co wogóle na kort wychodzic,nie wierze w nagła forme Gulbisa
chłopak daleko i tak nie zajdzie mam spore watpliwości co do czystości tego meczu
szkoda Dolgo idz sobie odpocznij startowe zainkasowałeś kasa sie zgadza
żenada ????
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
tu nie chodzi o twoja wiare, nie wiare. Gulbis na clayu jest bardzo grozny i potrafi ograc absolutny top. Dolgopolov do takiego topu nie nalezy.
każdy kto wie co nieco o tenisie i sledzi aktualne wyniki wie ze Gulbis jest pod forma a Dolgo ten mecz odpuścił zdecydowanie
Dolgo ogrywał nie takich grajków ja beznadziejny Gulbis dlamnie to drewno o psychice małego chłopca jak cos nie idzie to miota sie po korcie i łamie rakiety
Powtarzam raz jeszcze Dolgo mecz odpuscił nie jest mozliwe zeby kolo grał piach jak drewniak z łotwy i nagle na cegle o
ogrywa ukrainca tak łatwo
zaraz ktos napisze ze kiedys Gulbis pogonił po korcie Nadala a ja odpowiadam z innej beczki kiedys bokser Kevin Mcbride złał Tysona i co z tego jak jest słaby
 
F 0

fish11

Użytkownik
każdy kto wie co nieco o tenisie i sledzi aktualne wyniki wie ze Gulbis jest pod forma a Dolgo ten mecz odpuścił zdecydowanie
Dolgo ogrywał nie takich grajków ja beznadziejny Gulbis dlamnie to drewno o psychice małego chłopca jak cos nie idzie to miota sie po korcie i łamie rakiety
Powtarzam raz jeszcze Dolgo mecz odpuscił nie jest mozliwe zeby kolo grał piach jak drewniak z łotwy i nagle na cegle o
ogrywa ukrainca tak łatwo
zaraz ktos napisze ze kiedys Gulbis pogonił po korcie Nadala a ja odpowiadam z innej beczki kiedys bokser Kevin Mcbride złał Tysona i co z tego jak jest słaby
Dokładnie tak Dogopolov przyjechał po wpisowe i tyle wyszedł na korty przegrał 1-6 1 seta i już odpuścił w drugim choć przełamał i miał 3-1 i swój serwis to solidny grajek spokojnie seta powinien wygrać to ten dał sie przełamać i skończyło się jeszcze jednym przełamanie przy stanie 4-5 i wynik końcowy 4-6
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Montanes-Malisse typ 1 może nie jest w świetnej dyspozycji oglądałem jego mecze w Casablance w ostatnim meczu z Andujarem który zresztą wygrał ten turniej zaprezentował się słabo bez wiary wyglądał na zmęczonego natomiast z Fogninim oraz z Volandrim nawet nawet zdecydowanie Malisse nie czuje się dobrze na clayu na dodatek na swoim ulubionym hardzie grał przeciętnie nic nie wskazuję żeby coś się zmieniło ostatnim czasem więc typuję Montanesa dodatkowo bez analizy Robredo ,Gasquet 2:0.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
każdy kto wie co nieco o tenisie i sledzi aktualne wyniki wie ze Gulbis jest pod forma a Dolgo ten mecz odpuścił zdecydowanie
Dolgo ogrywał nie takich grajków ja beznadziejny Gulbis dlamnie to drewno o psychice małego chłopca jak cos nie idzie to miota sie po korcie i łamie rakiety
Powtarzam raz jeszcze Dolgo mecz odpuscił nie jest mozliwe zeby kolo grał piach jak drewniak z łotwy i nagle na cegle o
ogrywa ukrainca tak łatwo
zaraz ktos napisze ze kiedys Gulbis pogonił po korcie Nadala a ja odpowiadam z innej beczki kiedys bokser Kevin Mcbride złał Tysona i co z tego jak jest słaby
Tzn. Gulbis juz nigdy nie odnajdzie formy? To oczywiste ze kiedys dolek minie i bedzie znowu wzrost formy.

Kazdy kto wie cos o tenisie i sledzi aktualne wyniki wie, ze gulbis byl pod forma. a to czy jest wiedza tylko ludzie ktorzy zasiedli na trybunach w monte carlo. Chyba zreszta rozumiesz o co mi chodzi, dalsza dyskusja nie ma sensu.

Plus jeszcze propozycja na jutro:
Już teraz pogram na Robredo zanim kurs spadnie.
Dodig na clayu to gracz challengerowy i z takimi zawodnikami przegrywa. W zeszłym sezonie ograny przez berlocqa, machado, lorenziego, rosola czy navarro-pastor - sami zawodnicy challengerowi. nikogo ze szczeblu atp nie pokonal w ostatnim czasie, a Robredo to jeden z lepszych zawodników na tej nawierzchni. Poza tym bardzo podobała mi się jego gra amerykach - poludniowej i polnocnej.
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
tak tylko Boredo jest bezposrednio po kontuzji co zawsze powoduje obnizke formy, a Dodic z swietna gra defensywna po najlepszym poczatku sezonu w swojej karierze i niezlych mechach ostatnio z Delpo czy Soda w stanach bedzie ciezkim zawodnikiem do pokonania, jesli tylko serwis bedzie funkcjonowal moze byc szybko, ale dla chorwata, Robredo slabo dzisiaj w deblu co do meczow Dodica w zeszlym sezonie to ogolnie pogrywal w challach i tymi wspomnianymi porazkami bym sie nie sugerowal, mecze na poziomie atp w tym roku pokazaly, ze spokojnie moze skonczyc rok w top50, z kim djoko przegral jedynego seta na AO? wlasnie z Dodiciem
Tzn. Gulbis juz nigdy nie odnajdzie formy? To oczywiste ze kiedys dolek minie i bedzie znowu wzrost formy.

Kazdy kto wie cos o tenisie i sledzi aktualne wyniki wie, ze gulbis byl pod forma. a to czy jest wiedza tylko ludzie ktorzy zasiedli na trybunach w monte carlo. Chyba zreszta rozumiesz o co mi chodzi, dalsza dyskusja nie ma sensu.

Plus jeszcze propozycja na jutro:
Już teraz pogram na Robredo zanim kurs spadnie.
Dodig na clayu to gracz challengerowy i z takimi zawodnikami przegrywa. W zeszłym sezonie ograny przez berlocqa, machado, lorenziego, rosola czy navarro-pastor - sami zawodnicy challengerowi. nikogo ze szczeblu atp nie pokonal w ostatnim czasie, a Robredo to jeden z lepszych zawodników na tej nawierzchni. Poza tym bardzo podobała mi się jego gra amerykach - poludniowej i polnocnej.
 
P 13

pipel

Użytkownik
Stepanek R.-Baghdatis 1 1,77✅
Baghdatis przegrywa co może i to czego nie może przegrać też przegrywa. Strasznie wyrzuca albo wali w siatkę. Wcześniej niby wina paznokcia ale ile już czasu minęło od Miami i poprawy żadnej nie widać ,a że Stepanek to solidny gracz to powinien odprawić bardzo słabo grającą Bagietę.
Nawiasem mówiąc poprostu nie wierze jaka z tego Golubeva jest sprzedajna menda.. Potrafi grać bardzo dobrze i chociażby ostatnio nawiązać walkę z Berdychem czy teraz Kolbą albo przegrać np z takim Ribą. Dlaczego Atp płaci mu i jemu podobnym za robienie takiego gówna.
I jeszcze taka mała ciekawostka z fortuny:
Tenis M. | Wygra przynajmniej jeden turniej
wszystko tak - nie
info tak - nie tak nie Więcej data 18266 Federer z W.Szlema w singlu 2011
 
F 10

forioku

Użytkownik
witam mam zamiar zrobic taki oto zaklad Victor Troicki v Jean Rene Lisnard + Richard Gasquet v Denis Istomin + Nicolas Almagro v Marcel Granollers chcialbym postawic na ten kupon dosc wysoko i tutaj moja prosba do znawcow tematu czy sa jakies przeciwwskazania co to ktoregokolwiek z moich wyborów / za konkretne sugestie z góry dziękuje
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Santiago Giraldo - Daniel Gimeno-Traver 2 @ 3.36 Pinnacle ✅
Gimeno-Traver zaliczył ciekawy start sezonu i z bilansem 0-10 króluje wśród najgorszych tenisistów czołówki w pierwszych miesiącach roku. Dwie z tych dziesięciu porażek poniósł właśnie w meczach z Giraldo. Skąd więc ten typ? Czas na przełamanie, bo Daniel to bardzo ciekawy tenisista, który na cegle potrafi być bardzo groźny, idealna szansa na to w dużym turnieju w Monte Carlo. Mobilizacja więc będzie mega, prawo przerwania serii też po jego stronie, umiejętnościami na cegle także nie odstaje. Wyróżnię jego znakomity forhend i rotacje które dokłada do każdego uderzenia. Oba mecze z Giraldo rozgrywał na hardzie, pierwszy przegrał gładko, drugi już po ciężkim, trzy setowym boju i to całkiem niedawno bo w IW. Widać, że wyciąga wnioski, a w dodatku na hardzie Giraldo ze swoim dużo ofensywniejszym stylem powinien mieć ogromną przewagę, skoro tam miał problemy to tu spodziewam się dużo, dużo większych ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
relacja z goraca dyskutowanego pojedynku, tym razem napisana przez kogos kto mecz widzial:
&quot;The first thing I have to say is that he was impressive from the begining to the end of the match! I saw so much beautiful shots from him. Dolgo was not good today, but it was Ernests&#39; fault. I have nothing negative to say: he constructed his points, he never lost his nerves, even when almost all the spectators was for Dolgo... He was too good today and showed who was the boss&quot;
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Witam postanowiłem się zarejestrować tu żeby wymieniać swoje spostrzeżenia z Wami;p interesuję się tenisem od ponad roku czasu no i obstawiam;)
na jutro myślę że warto zagrać Stepanka,Robredo, zastanawiam się nad 2;0 dla Gasqueta a Wy jakie macie typki?? co sadzicie o Tsondze??oraz o meczu Youżny - Mayer??
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Witam postanowiłem się zarejestrować tu żeby wymieniać swoje spostrzeżenia z Wami;p interesuję się tenisem od ponad roku czasu no i obstawiam;)
na jutro myślę że warto zagrać Stepanka,Robredo, zastanawiam się nad 2;0 dla Gasqueta a Wy jakie macie typki?? co sadzicie o Tsondze??oraz o meczu Youżny - Mayer??
To może napisz dlaczego zastanawiasz się nad tymi typami a nie oczekujesz,że podamy gotowe analizy na tacy..włóż coś od sobie a napewno ktoś skomentuje;)
 
F 10

forioku

Użytkownik
To może napisz dlaczego zastanawiasz się nad tymi typami a nie oczekujesz,że podamy gotowe analizy na tacy..włóż coś od sobie a napewno ktoś skomentuje;)
Troicki wiadomo raczej nie odpada z zawodnikami pokroju Lisnarda jednak nie lubie grac vs localboye do tego niski kurs weic nie wiem czy tego meczu nie odpuszcze , Granollers ma bardzo niekorzystny bilans vs Almagro 4:0 wiec wydaje sie Nicolas ma patent na tego gracza , no a Istomin ostatnio jakos forma nie powala a Gasquet mial udany turniej w miami a teraz bedzie grac u siebie ( Monaco mozna traktowac praktycznie jak Francie ???? )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom