>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Madryt, 05-12.05.2013

Status
Zamknięty.
novo 203

novo

Użytkownik
Panie i Panowie, kolejne promo. Kursy w meczu Djoko - Dimitrov jak widac 1,05 -11. Kolejne mega value w strone Bułgara. Wczoraj w pieknym stylu pogonił Martiego. Fenomenalny wachlarz zagran, swietny serwis. Młody talent bez dwóch zdań. Djoko zapewne nie będzie zaczynał Madrytu na 100%. Bułgar nie odda skóry łatwo. Także polecam kolejną promocję od buka:
✅Over 19,5 @1,9
✅Dimitrov +5,5 @1,72

Grac bo kursy bedą leciec na łeb na szyję. Pozdrawiam
Edit: Praktycznie znowu po 1. secie oba piki weszły. I$$i
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
???? Isner J. - Andujar P. 1.5 efortuna
Już się pojawiły analizy na Amerykanina z którymi się zgadzam, alei ja dodam swoje 3 grosze. Amerykanin w tym roku w lepszej dyspozycji niż jego przeciwnik - 13/11, Andujar - 8/13. Może mączka to nie jest mocna strona Amerykanina, nawet rzadko na niej gra. Dziś powinien bombardować swojego przeciwnika. Wygrał już w tym roku turniej na mączce w Houston, więc forma rośnie . Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki, dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie tak dużo znaczy.
???? Raonic M. - Verdasco F. 1.35 efortuna
Kanadyjczyk w formi e, która ciągle ro śnie w przeciwieństwie do swojego rywa la. Będzie pewnie chciał powalczyc o top8, ale by to osiągn ą ć trzeba takie mecze wygrywać. H2H jet remis 2-2. Wczoraj ogł ą dałem Raonica , wyglądał bardzo solidnie. Serwis siedzi oraz gra bardzo dobra. Nie widze dzisiaj innej opcji jak zwycięstwo Kanadyjczyka.
Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki, dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie tak dużo znaczy. Double @ 2,02
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt Debel ????
Spotkanie:Mariusz Fyrstenberg/Marcin Matkowski - Nicolas Almagro/Oliver Marach
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet

Mimo, że doświadczenie i zrozumienie większe jest po stronie pary Polskiej to jednak według mnie nie można lekceważyć duetu Almagro/Marach. Nicolas Almagro to zawodnik, który potrafi grać na kortach ziemnych i na pewno będzie sporym wzmocnieniem dla swojego współpartnera Oliviera Maracha, który swoją drogą jest znakomitym deblistą, który podobnie jak Almagro preferuje &quot;mączkę&quot;. Marach wygrał 12 turniejów deblowych (z czego 10 na &quot;mączce&quot;) w kolejnych 10 był w finałach (9 na &quot;mączce&quot;). Osobiście więc uważam, że będzie to bardzo ciężka para dla naszego debla.
Tym bardziej, że Frystenberg/Matkowski ostatnio na &quot;mączce&quot; grają bez rewelacji. W Monte-Carlo porażka z duetem Raonić/Tomić w Barcelonie pokonali jedynie duet Huey/Janowicz, a przegrali Marrero/Verdasco. Jakby nie patrzeć duet Almagro/Marach szczególnie na mączce prezentuje się nieco lepiej niż duety z którym nasz debel do tej pory miał okazję grać w tym roku na kortach ziemnych i z którymi nie radził sobie najlepiej.
Nie można również napisać, że duet Almagro/Marach to kompletna nowość, grali bowiem ze sobą w Miami w tym roku i doszli nawet tam do ćwierćfinału.
Myślę, że mimo, iż bukmacherzy większe szansę dają w tym spotkaniu naszemu eksportowemu duetowi to jednak nawierzchni i słabsze występny naszych zawodników sprawiają, że ja nieco większe szansę na zwycięstwo daję duetowi Almagro/Marach.
Raczej nie polecam, nawet przez chwilę myślałem, aby dać na naszych ale z nimi to nigdy nie wiadomo i w ogóle nie lubie grać debli więc odpuściłem. Mimo wielkiej sympati do Almagro to w deblu go kompletnie nie widzę, co z resztą potwierdzają jego wyniki w tych rozgrywkach, gra bardzo mało, i z marnym skutkiem. Volley Hiszpana jest jego najsłabszym zagraniem i jest na prawdę marny, drugi serwis też jest do zaatakowania. Marach też nie dysponuje jakimś atomowym serwisem i jak nasi będą dobrze returnować i serwis im będzie siedział to powinni to spokojnie wygrać. Są lepszym deblem, bardziej zgranym, także powinni ogarnąć.
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Co myślicie o typie handi +3,5 na Janowicza w jutrzejszym meczu?
Spotkanie dwóch serwisowców,przypuszczam,że nie będzie wielu przełamań,obaj panowie w dość nieciekawej dyspozycji. Najprawdopodobniej obejrzymy przynajmniej jednego tie-breaka. 365 jeszcze nie ustalił kursów,jednak myślę,że wystawią coś w okolicach 1,7-1,9.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Janowicz +1.5 s. - Berdych 1 1.85 3.5/10
Janowicz 3,5 1.5/10

Jerzyk ładny mecz z Samem, spokojna wygrana. Berdych męczy się na cegłe, przegrana z Fogninim i Robredo. W Barcelonie jeszcze to jako tako wyglądało ale jak zwykle słabiutka psychika zawiodła. Grali ze sobą w Marsylii i była 3-setówka, coś czuje, że jutro będzie podobnie. Wygrana Polaka też nie powinna zdziwić. Chociaż Czechowi gorzej idzie z przebijaczami to i tak tu jest spora szansa na wygraną Łodzianina. Nawet nie próbuje overa żadnego bo może się Czech wysypać na 0-2 i odjecieć do Rzymu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
John Isner - Pablo Andujar 2(+1.5sets) @ 1.72 Pinnacle 4-6,4-6 ✅ izzi

Nie sądzę, by zwycięstwo Isnera było tak oczywiste. John po bardzo słabym początku sezonu w końcu zaczął coś grać, czego efektem był triumf w Houston. Jednak czy na wolniejszej mączce będzie spisywał się równie dobrze, to mam wątpliwości. W Europie nigdy nic znaczącego na clay&#39;u nie osiągnął, więc czemu teraz miałoby być inaczej. Po prostu warunki fizyczne nie pozwolą mu konkurować z bardziej zwrotnymi i szybszymi zawodnikami. Mimo, że Andujar to zdecydowanie niższa półka(ponad 90 miejsc różnicy w rankingu ATP) to wcale nie można skreślać jego szans. W pierwszej rundzie pokonał Cilica, co było nie małą niespodzianką, a wcześniej przegrywał(po wyrównanej walce) tylko z tymi, którzy prezentują wysoką formę np. Kohlschreiber czy Haase. Uważam, że ma spore szanse na zwycięstwo przed własną publicznością, a wygranie seta powinno być formalnością.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Djoko (-5.5) - Dimitrov @ 1 (2.10) Pinnacle

Chyba można spróbować. H2H bardzo korzystne dla Novaka, w dwóch spotkaniach bez straty seta, w obu takie handi Serb ogarniał. Djokovic w bardzo dobrym stylu wygrał Monte Carlo (chociaż tam zaczął grać dopiero od spotkania z Nieminenem), więc można sądzić iż jest w bardzo dobrej dyspozycji. Dimitrov fajnie prezentował się w Monaco, ale potem w Barcelonie został błyskawicznie rozjechany przez Robredo, wczoraj też jakoś specjalnie efektownie Martiego nie rozjechał.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Djoko (-5.5) - Dimitrov @ 1 (2.10) Pinnacle
Chyba można spróbować. H2H bardzo korzystne dla Novaka, w dwóch spotkaniach bez straty seta, w obu takie handi Serb ogarniał. Djokovic w bardzo dobrym stylu wygrał Monte Carlo (chociaż tam zaczął grać dopiero od spotkania z Nieminenem), więc można sądzić iż jest w bardzo dobrej dyspozycji. Dimitrov fajnie prezentował się w Monaco, ale potem w Barcelonie został błyskawicznie rozjechany przez Robredo, wczoraj też jakoś specjalnie efektownie Martiego nie rozjechał.
A ja typuję odwrotnie. Djoko raczej wolno wchodzi w turnieje, rozkręca się z każdym meczem. Dimitrova nie łatwo przełamać, dlatego sądzę, że ugra te 7 gemów. Ostatnio pogrywa całkiem dobrze, nawierzchnia w Madrycie szybka, więc sądzę, że szansa na powodzenie całkiem spora. Podumowując: Dimitrov -5,5 1,85. ✅
 
M 56

mariusz201087

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Spotkanie: Djokovic N. - Dimitrov G.
Typ: Djokovic N. -5.5
Kurs: 2.1

⛔
Novo napisał ,że Dimitrov pogonił Martiego. Javier pogonił się sam waląc po autach a czasami trybunach, Grigor wcale go do tego nie zmuszał i również często posyłał piłke po za kort. Z fenomenalnego wachlarza zagrań widziałem tylko 2-3 skróty , prób było więcej.Serwis też nie był mocną strona Dimitrova w tej rywalizacji przegrał 2 do 3 z Javierem.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jednak czy na wolniejszej mączce będzie spisywał się równie dobrze, to mam wątpliwości.
Mączka w Madrycie nie jest wolniejsza od tej Houston, ja bym zaryzykował stwierdzenie, że jest szybsza. Oczywiście nie da się tego jednoznacznie powiedzieć, ale tu jest cholernie szybko, im dłużej oglądam te mecze tym jestem tego bardziej przekonany. Isner powinien to luźno ogarnąć, tak myślę. No a kurs w Pinnacle jest obecnie absurdalny, 1.60? WTF? jak dają to trzeba korzystać ile wlezie.

Isner (1.60) Pinnacle
 
B 3

biplan

Użytkownik
Panowie co sądzicie o jutrzejszym meczu debla panów:
Dimitrov.G./M.Raonic - R.Stepanek/T.Haas kursy 2.00 - 1.7
W deblu liczy się doświadczenie, ogranie, a pierwsza para jeszcze ze sobą nie grała, poza tym na pewno mniejszym sprytem się wykazują wobec pary starych wyjadaczy, którzy grali ze sobą kilkukrotnie, a większa część ich porażek to w sumie krecze, bądź w ogóle brak podjęcia rywalizacji z powodów zdrowotnych.
Jedynym mankamentem jest tutaj fakt, iż: Raonic właśnie odpadł z Verdasco, a Grigor gra właśnie z Djoko. Przypuszczalnie oboje zostaną wyoutowani. T. Haas z kolei gra o 12.00 (teoretycznie) mecz z Robredo, który dla starszaka może być męczący, zwłaszcza przy obecnej formie Robredo. Mecz debla zaplanowano na 14.40.
Osobiście daję 80% szans dla Stepanka i Haasa, ponieważ przemawiają za nimi doświadczenie, wcześniejsza gra ze sobą w parze, oraz... mączka przy serwisach Raonica i Dimitrova.

EDIT po wygranym meczu Grigora :cool: : nie sądzę, aby zregenerował się w pełni przez 15h po 3 setowym meczu z Djoko. Co do Haas&#39;a i Stepanka to panowie nie wyglądali w dniu dzisiejszym jakby cokolwiek im dolegało, więc liczę na wygraną &quot;starych wyjadaczy&quot;.
 
novo 203

novo

Użytkownik
Na jutro zapraszam już do gry na Haasa vs Robredo. W jakiej formie jest Haas każdy widzi. Niszczy rywali w każdym meczu. Po prostu fenomenalna dyspozycja. Do Madrytu po meczu z Seppim widac ze nie przyjechal na wakacje. Robredo przegrał z Seppim w QF w Oeiras. To mówi samo za siebie. A dzisiaj meczył się z ogórkiem Bagietą , który jest od formą od dawna. Zatem już dziś można grac smiało w stone Niemca oraz handicap ujemny, który zapewne będzie wynosil 3,5 kurs przybliżony 1,83:
✅Tommy Haas @1,44 Bet365
✅Tommy Haas -3,5 @1,9 Bet365
Tak jest !!! + kilka pików na win 2 seta przez Tommiego Haasa przy wysokich kursach. Tommy kandydat do winu w Madrycie.
✅Dimitrov +5,5 @1,72
✅Over 19,5 @1,9
⛔Scheepers +5,5 @1,72
✅Gimeno-Traver +5,5 @1,72
✅Over 19,5 @1,8
✅Haas @1,50
✅Pavlyuchenkova +5,5 @ 2,0
✅Over 19,5 @ 2,0
⛔Pavlyuchenkova +1,5 set @???
✅Haas @1,44
✅Haas -3 ,5 @1,9
⛔Azarenka+Ivanovic @1,4
9 W / 3L średni kurs @1,8
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Giraldo Santiago v Wawrinka Stanislas
5.27 Pinnacle Sports
Druga runda turnieju w Madrycie, spotkanie triumfatora turnieju z zeszłego tygodnia z reprezentantem gospodarzy. Ja typuję tutaj zwycięstwo tego drugiego i widzę na to niezłe szanse. Giraldo gra dobrze, dziś pokonał wyżej rozstawionego rywala - Martina Klizana, na dodatek bez żadnych problemów 2:0. Jutro zagra z Stanem Wawrinką u którego zauważyłem pewną tendencję. W tym roku był już w finale turnieju w Buenos Aires, gdzie przegrał z Ferrerem. Następnie zagrał słaby mecz i uległ Fogniniemu. Po wygranym turnieju w Oerias, w pierwszej rundzie pokonał Copila po nie zbyt łatwym pojedynku. Myślę, że coś nie tak jest z przygotowaniem Szwajcara, nie wiem - jedno jest pewnie, jutro może powtórzyć się sytuacja z Acapulco. Giraldo jest w gazie po dzisiejszym zwycięstwie, więc na pewno łatwo skóry nie odda. Obaj panowie nigdy na korcie się nie spotkali, jutro będzie szansa na konfrontację. Kurs mi bardzo odpowiada, Giraldo na pewno zagrozi wyżej rozstawionemu rywalowi. Santiago przed meczem z Klizanem pokonał Stakhovskiego i Portugalczyka, Joao Souza. Statystyk Kolumbijczyka nie będę przytaczać bo jak grał gdzieś dobrze w tym sezonie to w Challengerach. Powiedzmy sobie szczerze - ten sezon nie należy do niego, jednak jutro może zrobić duży krok do poprawy! Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
PANOWIE to nie jest chat !! Pogadajcie sobie na PRV jak macie problem... Proszę nie zaśmiecać więcej tematu!!
Mam nadzieję, że pierwsze i ostatnie ostrzeżenie wystarczy ...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Isner/Querrey - Benneteau/Zimonjic @ 1,64 Betsafe
Pisałem o parze francusko-serbskiej przy okazji finału w Monte Carlo, który wygrali po niezwykle emocjonującym meczu z bliźniakami. Widać, że ta mieszanka to dokonały pomysł. Benek ostatnio kiepsko w singlu, ale debla nie odpuszcza, a wręcz przeciwnie i przynosi to efekty. Zawsze przy siatce grać potrafił i wychodzi to w pojedynkach deblowych. Serb to wiadomo klasa sama w sobie - jeden z najlepszych deblistów ostatnich lat.
Na przeciwko? Dwa hamerykańskie drewna prosto z Ohio. Sam i John jedyne czym mogą nawiązać walkę to serwis. Jeżeli będzie siedział, a wiadomo, że serwować potrafią to mogą być groźni. Jak mogliśmy się jednak przekonać wczoraj i dziś - ten ich serwis nie jest tak skuteczny na mączce i obaj solidarnie przegrali swoje pojedynki w 2 setach z żadnymi wielkimi grajkami. Janowicz wyglądał znacznie lepiej niż w ostatnich meczach, więc Samowi można wybaczyć, ale to, że Isner ani razu nie potrafił przełamać Andujara i poległ łatwo to naprawdę sztuka. Odpadnięcie obydwu panów wiążę się też z tym, że singiel to dla nich priorytet, więc jeżeli odpali już, to raczej nie będą się zabijać za pozostanie w turnieju debla. Tym bardziej właśnie, że są bez szans na jakiś sukces na madryckiej mączce. Zupełnie przeciwnie Julien i Nenad, którzy czują się mocni i na pewno chcą powtórzyć sukces z MC. Kurs oferowany naprawdę wygląda wspaniale.
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Giraldo Santiago-Wawrinka Stanislas
5.27 Pinnacle Sports
Druga runda turnieju w Madrycie, spotkanie triumfatora turnieju z zeszłego tygodnia z reprezentantem gospodarzy. Ja typuję tutaj zwycięstwo tego drugiego i widzę na to niezłe szanse. Giraldo gra dobrze, dziś pokonał wyżej rozstawionego rywala - Martina Klizana, na dodatek bez żadnych problemów 2:0. Jutro zagra z Stanem Wawrinką u którego zauważyłem pewną tendencję. W tym roku był już w finale turnieju w Buenos Aires, gdzie przegrał z Ferrerem. Następnie zagrał słaby mecz i uległ Fogniniemu. Po wygranym turnieju w Oerias, w pierwszej rundzie pokonał Copila po nie zbyt łatwym pojedynku. Myślę, że coś nie tak jest z przygotowaniem Szwajcara, nie wiem - jedno jest pewnie, jutro może powtórzyć się sytuacja z Acapulco. Giraldo jest w gazie po dzisiejszym zwycięstwie, więc na pewno łatwo skóry nie odda. Obaj panowie nigdy na korcie się nie spotkali, jutro będzie szansa na konfrontację. Kurs mi bardzo odpowiada, Giraldo na pewno zagrozi wyżej rozstawionemu rywalowi. Santiago przed meczem z Klizanem pokonał Stakhovskiego i Portugalczyka, Joao Souza. Statystyk Kolumbijczyka nie będę przytaczać bo jak grał gdzieś dobrze w tym sezonie to w Challengerach. Powiedzmy sobie szczerze - ten sezon nie należy do niego, jednak jutro może zrobić duży krok do poprawy! Polecam!
???

Przed chwilą się skończył mecz Djokovica z Dimitrovem. Naprawde wielki szacun dla ludzi, którzy postawili jakikolwiek zakład na Dimitrova. Mecz naprawde ładny. W następnej rundzie Dimitrov spotka się ze zwycięzcą pary Giraldo-Wawrinka. Wawrinka co tu dużo pisać ma więcej argumentów dlatego DW 2:0 kurs 1,5 bet365. W następnej rundzie mam nadzieję na pojedynek Wawrinki z Dimitrovem.
A do tego dorzucam DW 2:0 Nishikoriego z Troickim po kursie 1,9. Widziałem Nishikoriego w meczu z Melzerem i zrobił na mnie wielkie wrażenie. Bardzo regularny tenis, ciężki do przełamania, wykorzystuje każde słabe zagranie przeciwnika, co przy takim zmiennym tenisiście jak Troicki będzie dużym handicapem dla japończyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? Tommy Haas - Tommy Robredo @1.40 Expekt 6:3 7:5
Kolejny piękny mecz, lecz tym razem bardziej zacięty. Obronione 4 piłki setowe w 2 secie - szacunek dla Niemca!

Po raz kolejny gram w stronę niemieckiego Tommy&#39;ego. Mecz z Seppim tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że forma którą prezentuje Haas spokojnie powinna wystarczyć nie tylko na Hiszpana, ale i może zaprowadzić go do dużo dalszej fazy turnieju. Niemiec zmiótł z kortu Andreasa po kolejnym, znakomitym meczu.
A co można powiedzieć o jego hiszpańskim imienniku? W sumie to nie za dużo. W 1 rundzie 2:0 z Baghdatisem, ale przy tej formie Cypryjczyka to naprawdę wielką sztuką byłoby przegrać takie spotkanie.
I w tym przypadku ja osobiście gram odważniej, stawiając 2:0 dla Niemca, lecz Expekt jeszcze kursów na handicap nie wystawił, więc podaje to co jest dostępne.
Przy okazji podaje jeszcze 2 typy które gram:
???? Kei Nishikori - Victor Troicki @1.30 Expekt 7:5 6:2
To co Kei zrobił w 1 secie, wychodząc ze stanu 2:5 do 7:5 - mistrzostwo świata. 2 set to już formalność będącego w gazie Japończyka
Japończyk wraca do gry. Pełna kontrola meczu z Melzerem, pewne podanie, bardzo dobra gra z głębi kortu jak i przy siatce. Może namieszać w tym turnieju. A Troicki? Ciężka 3 setówka z gospodarzem Puziolem bo i forma daleka od idealnej. Wg mnie pewne zwycięstwo Kei&#39;a.

???? Jerzy Janowicz (+1.5s) - Tomas Berdych @1.85 Bet-at-home 7:6 (7-3) 3:6 2:6
Jednak forma Berdycha poszła w górę, aczkolwiek nie na tyle, żeby ograć Jerzyka 2:0. Udało się wygrać 1 seta i typ wszedł po fajnym kursie.
Jerzyk nareszcie się przełamał. Dobry mecz przeciwko innej wieży, mianowicie Querrey&#39;owi. Jak to w takich meczach bywa, najważniejszy serwis. I w końcu trafiał tak jak należy przy jego warunkach, a jak siedzi serwis, to można ustawić przeciwnika jak się chce i zapytać grzecznie &quot;w który róg?&quot; ;) Natomiast jeśli chodzi o przedstawiciela naszych południowych sąsiadów, to Tomas dopiero zaczyna swój udział na Madryckich kortach. Zaczyna bez formy, której nie może złapać już od dłuższego czasu i osobiście wierzę, że przy pewnym serwisie JJ, Berdych będzie miał spory problem wygrać mecz, a przynajmniej nie 2:0. A formy życzę mu od następnego spotkania. ????

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
artorrotorro,
Typ na samuraja popieram. Tym niemniej nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Troicki jest pod formą. Oglądałem niedawno jego mecz z Bachinger (Monachium - 30 kwietnia) i choć rywal nie reprezentuje sobą jakiejś wielkiej klasy to mecz stał na niezłym poziomie i Serb popisał się kilkoma wyśmienitymi zagraniami. Troicki po prostu jest średniakiem, który pewnego poziomu nie przeskoczy. Nishikori w takim gazie jak obecnie jest po prostu poza zasięgiem Victora - podobnie TOP 20 (a nawet 30) ATP z wyjątkami potwierdzajacymi regułę.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Sam się trochę sobie dziwię, ale co tam... Przemyślałem sprawę i albo będzie to strzał w dziesiątkę albo totalne pudło.
Haas vs Robredo
Typ1: Robredo win ⛔⛔⛔6:3,7:5
Pinnacle 2,81
Typ2:Over 22,5 gema ⛔⛔⛔21 g
Pinnacle 2,26
e:Robredo nie grał źle, ale brakowało mu determinacji i ikry. Drugi set strasznie sfrajerzył przegrywając go do 5, pomimo przewagi w gemach 5:2. Haas wymiata jak młodzieniaszek
Haas ma obecnie świetny czas: gra super i jest na fali. Większość pewnie pobierze win Niemca, ale ja wyczekuję momentu słabości i sądzę, że nastąpi on jutro. Haas ma w tym sezonie na mączce bilans 5/1. Przegrał pierwszy mecz w Houston z Berankisem, ostatnio wygrał w Monachium cały turniej pokonując Gulbisa, Mayera,Dodiga i Kohliego, a w Madrycie ma już na koncie wygraną z Seppim. Robredo to też wyjadacz, ale specjalizujący się w grze na nawierzchni ziemnej. W tym roku grał na clayu już 22 razy i przegrał tylko 6 spotkań, ale nazwiska zwycięzców nie są przypadkowe (Raonic,Almagro,Ferrer). Ostatnio w Portugalii przegrał co prawda z Seppim, którego dziś gładko ograł Tommy, ale nie sugeruję się tym korespondencyjnym pojedynkiem. Robredo ostatnio przekonał mnie do siebie głównie za sprawą wygranych w Barcelonie z Dimitrovem czy Berdychem. Wygrana w Casablance też świadczy o jego potencjale (zwycięstwa z Andersonem, Wawrinką i Paire robią wrażenie). Haas jest na pewno nieco bardziej zmęczony ostatnią aktywnością, w Niemczech dziennikarze nie dawali mu spokoju i miał mało czasu na odpoczynek. W maju rozegrał już 5 meczów w dwóch różnych państwach i mimo, że wygląda ok fizycznie, kryzys musi nadejść. Wydaje mi się, że Robredo jest w stanie mu się postawić, a przy dłuższym meczu widzę dużą szansę dla Hiszpana, który gra u siebie i jest świetnym ziemniakiem.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Czech tutaj wydaje się być murowanym faworytem do zwycięstwa, wskazują na to m. in. kursy, które oscylują w granicach 1,40, jednakże nie warto grać moim zdaniem.

Oboje niezbyt dobrze zaczęli tę część sezonu, ale wiadome jest to, że dla obu mączka nie jest ulubioną nawierzchnią, ale no niestety, trzeba grać i pokazywać się z jak najlepszej strony. Jednak w tym meczu chcę się skupić na szansach Jurka, które moim zdaniem są całkiem przyzwoite, zwłaszcza z uwagi na to, że mogę porównać ich mecz z lutego podczas turnieju halowego w Marsylii. Tam Jurek przegrał w 3 setach, jednak dał się złamać tylko 2 razy, niestety dla niego były to kluczowe momenty, możliwe, że nie wytrzymał psychicznie, iż wiemy jaki Janowicz potrafi być na korcie. Szanse są zbliżone, obaj tracą na serwisie, więc moim zdaniem wygra ten, który będzie trochę bardziej regularny.

U obu tenisistów różnie to bywa, sytuacja może się zmienić w każdej chwili, więc przewiduję w tym pojedynku 3 sety i skłaniam się ku temu, by zagrać dodatni handicap Polaka. Na pewno żaden z nich nie ustąpi, prestiżowy turniej, RG się zbliża sporymi krokami, więc trzeba się pokazać. Mam nadzieję, że Jurek jest w pełni dyspozycji i po przekonywującej wygranej nad Querreyem solidnie powalczy z Berdychem.

Jerzy Janowicz(+3,5g) – Thomas Berdych

Typ: Janowicz

Kurs: 1,85 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom