>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Madryt, 05-12.05.2013

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Klizan 1,67 3/10 kaleka ⛔
Slabo wyglada w tym sezonie Giraldo i nic nie wskazuje, ze bedzie lepiej. Jeden dobry chall w przez 5 miesiecy. Niby Klizan nie lepiej ale jakos bardziej mu ufam, kilka meczow zacietych przegral a na cegle widac, ze zaskoczyl. Santi po kwalach i tylko tego sie boje ale 2-3 gemy i sytuacja sie wyrozna. Martin ma swoje cele, powoli wypada z 30 rakingu wiec ma o co grac. W Monachium dobry wystep, wysoki poziom meczu. Giraldo chaotyczny i za duzo swoich bledow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dimitrov Grigor - Marti Javier 2(+5.5gems) @ 1.75 Expekt 6-2,6-4 ⛔ zabrakło jednego gema

Początek madryckiego turnieju dla Dimitrova może nie być łatwy i przyjemny. Bułgar zajmujący wysoką 28.ą pozycję w rankingu ATP zmierzy się z Hiszpanem Javierem Marti, okupującym 211 miejsce. Różnica ogromna i patrząc przez ten pryzmat Grigor nie powinien mieć żadnych problemów z wygraną. Jednak mam pewne wątpliwości czy tak będzie. Marti jako typowy hiszpański tenisista, preferuje grę na clay&#39;u, a na własnym terenie powinien być szczególnie groźny. Ostatnie wyrównane spotkania z Carreno-Busta czy Tursunovem świadczą o jego niezłej dyspozycji. Jeśli zagra dziś na podobnym poziomie, możemy być świadkami kolejnego wyrównanego pojedynku. Dimitrov wiadomo - potencjał ogromny i wielki talent, świetny występ w Monte Carlo, ale w Barcelonie odpadł już w pierwszym meczu. Wygląda na to, że trudno jest mu grać bez przerwy na wysokich obrotach. Czy wygra? powinien, ale pogromu się nie spodziewam.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Na jutro wybrałem zajebisty meczyk a mianowicie:
Viktor Troicki-Marcel Granollers Typ 1 1,90 Pinnacle✅✅✅
Ostatnio niezła forma serba oglądałem go z Kohlschreiberem wyglądał bardzo dobrze, niezły serwis, przyzwoity fh i bh. Marcela miałem okazję oglądać w challengerze w Tunezji i był łamany w prawie każdym gemie przez Ouhaba z Algierii, tak wiem że każde spotkanie jest inne i że Marcel gra u siebie w Hiszpanii, ale nie widzę dla niego większych szans w starciu z Viktorem który jest w formie,h2h na korzyść Serba, nic dodać nic ująć, moim skromnym zdaniem typ ma bardzo duże szanse powodzenia.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? Tommy Haas - Andreas Seppi @1.55 Expekt 6:1 6:2
Tak jak się spodziewałem. Piękny tenis w wykonaniu Tommy&#39;ego i bezkonkurencyjne zwycięstwo.
A ja z kolei wybrałem pojedynek niemiecko-włoski. Tommy po miesięcznej przerwie wrócił do gry na clay&#39;u biorąc udział w domowym turnieju w Monachium. I to jak biorąc! Gulbis: zgubiony set ale mecz pod pełną kontrolą. Mayer? Szybkie i bezproblemowe 2:0. Dodig? Kolejne przekonujące zwycięstwo. A w finale pewnie 2:0 Kohlschreiber - forma naprawdę rewelacyjna! Pewny serwis, bardzo dobra gra z głębi kortu - takiego Tommy&#39;ego aż chce się oglądać.
A Seppi? Wg mojej osobistej oceny żaden z niego przeciwnik dla Niemca w takiej formie. Generalnie jego wyniki w tym roku nie są takie złe: Robredo pokonany 2:0, z rodakiem Fogninim porażka 1:2, ale po walce.
Nie oglądałem meczy Włocha na turnieju w Portugalii więc ciężko jest mi określić jego wartość, ale mi osobiście wystarcza to, co widziałem w grze Haas&#39;a w Monachium. Typ wg mnie dobry do zagrania, osobiście gram odważniej i stawiam 2:0 dla Haas&#39;a.

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
novo 203

novo

Użytkownik
No dokładnie. Nie rozumiem dlaczego kursy na Haasa są takie wysokie. Max dałbym na niego 1,2 - 1,3. Niemiec w fenomenalnej formie. W Monachium każdego ogrywał jak chciał, prezentując swietny poziom, niesamowite zagrania. Znakomity również serwis, co daje mu już pewną przewagę na starcie. Wygrany turniej, z jednym przegranym setem w taju z Gulbisem. Seppi coś tam pogrywa, ale nic specjalnego. Ferrer odprawił go w 2 szybkich setach. Włoch ugrał 4 czy tam 5 gemów. Haas powinien roznieśc Włocha ,więc nic jak tylko brac 1,5. Polecam ten pik.
Tommy Haas @1,5 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Raonic Milos - Verdasco Fernando 2:0 @ 1.80
Jak dla mnie typ wchodzi na lajcie. Verdasco jest w 2 rundzie dlatego, że w 1 grał z będącym w katastrofalnej formie Goffinem. W poprzednich turniejach Verdasco odpadał z Gulbisem(do zaakceptowania), Matosevicem (to już wygląda słabiej) i z Ramirez-Hidalgo (kompromitująca porażka). Bilans Fernando w tym sezonie to 5/11. Delikatnie mówiąc słabo. W meczu z Raonicem nie ma czego szukać. Milos w tym sezonie bardzo dobra forma. Gra dość prosty, ale bardzo skuteczny tenis. Spodziewam się tutaj łatwego zwycięstwa.
 
dx2 252,8K

dx2

Użytkownik
Klizan-Giraldo 2 @2.5
A to ja zaskocze i zagram w kierunku Giraldo. Santi nigdy nie wyszedl poza 2 runde w Marycie, ale nigdy tez latwych rywali nie mial i zawsze nawiazal walke, a taki mecz jak ze Stakhovskym, dla ktorego Madryt tez jest wazny, moze tylko pomoc. Klizan zagra tutaj pierwszy raz i Santi nie jest bez szans, skoro Kolumbijczyk potrafil wczesniej pokonywac kwalifikacje dwuktrotnie do Madrytui pokonywac Dolpolova bodajze i walczyc w 3 setach z bardzo mocnym w Madrycie Almagro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Joao Souza - Benoit Paire Typ: Paire [Set HC -1.5] @ 2.08 Pinnacle
Benoit Paire systematycznie pnie się w górę rankingu ATP potwierdzając skalę posiadanego talentu. W obecnym sezonie Francuz wygrał challenger w Le Gosier oraz zameldował się w finale turnieju w Montpellier. Najwyższy czas ażeby Francuz zaczął osiągać sukcesy poza Francją. Dzisiaj nadarza sie doskonała okazja do mocnego startu w turnieju rangi Masters w Madrycie. Rywalem będzie Joao Souza, który póki co jest zawodnikiem znanym przede wszystkim na poziomie challengerów. Dlatego też różnica umiejętności powinna być aż nadto widoczna. Dość powiedzieć, że Brazylijczyk przegrywał ostatnio z takimi &quot;tuzami&quot; jak Clezar, czy Andreozzi. Dlatego też stawiam na pewno zwycięstwo Francuza w dwóch, szybkich setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Joao Souza - Benoit Paire Typ: Paire [Set HC -1.5] @ 2.08 Pinnacle
Benoit Paire systematycznie pnie się w górę rankingu ATP potwierdzając skalę posiadanego talentu. W obecnym sezonie Francuz wygrał challenger w Le Gosier oraz zameldował się w finale turnieju w Montpellier. Najwyższy czas ażeby Francuz zaczął osiągać sukcesy poza Francją. Dzisiaj nadarza sie doskonała okazja do mocnego startu w turnieju rangi Masters w Madrycie. Rywalem będzie Joao Souza, który póki co jest zawodnikiem znanym przede wszystkim na poziomie challengerów. Dlatego też różnica umiejętności powinna być aż nadto widoczna. Dość powiedzieć, że Brazylijczyk przegrywał ostatnio z takimi &quot;tuzami&quot; jak Clezar, czy Andreozzi. Dlatego też stawiam na pewno zwycięstwo Francuza w dwóch, szybkich setach.
Pewne zwycięstwo Paire ??? Wątpię ... To kolejny z zawodników, których nazywam jako tzw. &quot;gwiazdeczki&quot;. Owszem talent posiada Paire i to spory, ale niestety podobnie jak Dolgopolov ma &quot;zryty beret&quot; - bardzo słabą psychikę... Oglądałem jego ostatni mecz z Hanescu w Portugalii i po prostu brak słów, taki leser na korcie, potrafi zagrać genialnie żeby później popsuć banalną piłkę. Zdecydowanie brak mu systematyczności i często traci sety nawet jak i wygrywa mecze, więc granie 2:0 w strone Paire to wg mnie spore ryzyko...
Ja zatem idę na seta w stronę Souzy (zagrałem też delikatniej że wygra mecz) bo ten chłopak ma spory potencjał na nawierzchni CLAY. Zresztą dla obydwóch zawodników &quot;Favourite surface is clay courts&quot;:
http://www.atpworldtour.com/Players/Head-To-Head.aspx?pId=SG64&amp;amp;oId=PD31
Owszem, tak jak pisał Valverde, może i różnica umiejętności jest spora, ale umijętności to nie wszystko... Souza jest zawdonikiem bardzo walecznym i mimo, że gra głównie na CLAY w Chellengerach to i tak jego wyniki tam są bardzo dobre (2013: Qualies &amp; CH 15-8; 2012 Qualies &amp; CH 20-13). Walecznością seta może dziś urwać chimerycznemu Paire - oj jak najbardziej !!
Kolega wyżej pisze, że &quot;Brazylijczyk przegrywał ostatnio z takimi &quot;tuzami&quot; jak Clezar, czy Andreozzi. &quot; - no ok, ale popatrzmy kogo pokonał tutaj w kwalach : Falla i Mathieu. To nie są grajki których łatwo ograć, nawet jak nie są w najwyższej formie. Widać zatem że mu bardzo zależy i w takich turniejach nie raz &quot;NO NAME&quot; dochodził do drugiej,trzeciej rundy - albo nawet dalej ????
Jeszcze jeden aspekt, w kolejnej rundzie przeciwnikiem zwycięzcy meczu Souza - Paire będzie NADAL !! Zatem Paire wie, że i tak wiele nie ugra w tym turnieju, co może podziałać na niego tłumiąco. Nie pisze że odpuści całkiem, ale może w kontekście odpadnięcia w kolejnym meczu nie dać z siebie maksa, co stworzy okienko na seta dla Brazylijczyka ????
Dokładam do dubelka HAASa, który ostatnio jest mega gazie i grał super w Monachium. Wątpię, że opuści MASTERSA tak szybko i przegra w pierwszej rundzie ...

???? Joao Souza (+1.5 seta) - Benoit Paire dla Mecz. (1.82) WYNIK 16 67 ???? miał 4 piłki setowe !! pech to pech
???? Tommy Haas - Andreas Seppi dla Mecz.(1.55) WYNIK ?
KURS:
2.82
Stawka: 60 | Zysk: 109.20 PLN
Expekt
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? Fabio Fognini - Mikhail Youzhny @1.6 Expekt 6:7 (4-7) 6:2 6:7 (5-7)
Nie potrafię wytłumaczyć tego co Fognini zrobił w 3 secie - 5:4, swój serwis, prowadził 40:0 i dał się złamać. Baniak się zagotował i przegrał.


Miałem już dzisiaj nic nie grać, oprócz wspomnianego wyżej Haas&#39;a i Paire, którego uważacie za faworyta, ale jak zobaczyłem kursy na ten mecz to jednak się skusiłem.
Włoch dotarł do finału turnieju w Monaco nierzadko grając piękny tenis. Pozostawił w polu Ramosa, powoli wracającego do formy Berdycha by w końcu w pięknym stylu wysłać do domu Gasquet&#39;a. Finał z Djoko kompletnie mu nie wyszedł, ledwie 3 ugrane gemy - mimo wszystko cały turniej na duży plus.
A Ruski? Dno i 100m mułu. Jedyny w miarę dobry mecz to porażka 1:2 z Djoko w Monaco. Od końca kwietnia nie grał, pewnie w spokoju przygotowywał się do turnieju w Madrycie.
Mimo wszystko, dla mnie to on sobie może trenować i miesiąc, a pomóc mu to za bardzo nie pomoże. Facet jest kompletnie bez formy i jeśli Fabio zagra na swoim dobrym poziomie jak na turnieju z Monaco, wygrać powinien bezproblemowo.

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Tpsarevic 2.75 bet365⛔⛔⛔⛔ szkoda Tipsy, w pierwszym secie było blisko

Jeszcze raz polecam zagranie na Janko. Serb broni półfinału z tamtego roku, w tym roku słaba forma ale dalej jest to groźny zawodnik. Powoli trzeba odbudowywać formę i pomimo ostatnich wpadek jest lepiej. Oglądałem jego wszystkie ostatnie cztery mecze i nie jest to super tenis ale żeby wystawiać taki kurs? Monaco jest faworytem ok też nie błyszczy ale forma napewno lepsza, chociaż należy pamiętać że również miał słaby start. Wyniki są nienajlepsze, ale jak by spojrzeć kogo pokonywał Monaco to aż tak dobrze to nie wygląda. Monaco pokonywał Smyczka, Ginepriego, Kliżana, Gulbisa, Chardego, Tomica, czyli zawodników słabszych. Tipsa ma szansa na zwycięstwo, ale również może wygrać Monaco. dla mnie to mecz 50/50 a bukmaherzy wystawili kursy 70/30 dla Monaco. Jak dla mnie to promocja. Przecież Monaco nie pokonał nikogo znaczącego w tym roku na początku sezonu przegrywał nawet z Bollelim czy Ruffinem. Tipsa ma tutaj dużo ptk do obronienia, mecz o wielką stawkę. Ja pobieram zawyżony typ na Tipsarevica. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
John Isner (USA) - Pablo Andujar (ESP)
Zakład na sety
Typ: 2:0
Kurs: 1.95⛔

Druga runda... Wybieram to spotkanie tylko z powodu spotkania Insera w I rundzie z Garcia - Lopez. Rozegrał dobry mecz; dysponując dobrym serwem. Jestem przekonany, iż zagra tak jak wczoraj, a nawet ciut lepiej i wygra dzisiejsze spotkanie 2:0.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Isner - Andujar
Isner zagral znakomity mecz wczoraj. Statsy ma kosmiczne, wlazil serwis niesamowicie chociaz trzeba przyznac, ze Garcia-Lopez dosc ociezale reagowal na bomby Isnera. Szczegolnie po drugim serwisie mogl powalczyc mocniej (Isner mial z drugieg 19 na 23 takze 82%). Andujar na takich kortach tez nie bedzie super latwy do ogrania wiec mi tu pasuje over gemowy. Forma Jankesa jakby poszla w gore, nie ma co skreles Amerykanina juz na starcie. Jesli zagra tak jak wczoraj to powinine wygrac ale 1,40 to chore, tutaj te 1,65 musialoby być zęby to mialo jakis sens, a bawic sie w DW to polecam isc na rulete.
23.5 w bwinie 1,85 3/10
h2h 1-0 dla Big Johna, 7-6 7-5 w 2012 w Toronto hard.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Fognini - Youzhny
typ: 2
2.44
Pinnacle

Fognini od występu w Monte Carlo grał tylko w Oeiras, dziwny mecz z Lorenzim i odpadnięcie z Carreno Bustą. Widziałem mecz z Lorenzim, dziwne że nie mógł ograć typowego przebijacza. Moim zdaniem ten występ w MC był jednorazowym wyskokiem, nie zanosi się żeby Fognini pukał do czołówki. Co do Jużnego, to mecze rozgrywają się w jego głowie, póki co bilans na ziemi 1:3. Porażka z Djokoviciem pokazała że stać go na dobry tenis, oczywiście nie widziałem tepo meczu. Wnioskuje tylko po wynikach i co poniektórych meczach, ale wydaję mi się że doświadczenie Jużnego tu jak najbardziej wystarczy, Fognini jakoś rewelacyjnie nie gra i m za drobne spróbuję na Michała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
hahah. Jak pani moderator chce kurs 1,65 jak gra 21 rakieta z 113?
Amerykanin pokazał wczoraj ogromną moc, nie ma wątpliwości, że to On jest tutaj faworytem. Wygrał turniej w Houston, pokonał Almagro,Monaco. Jasne szybka mączka, ale co z tego. W MC trzy sety z Gulbisem. Isner trzyma poziom, a szybka mączka w Madrycie ułatwia mu sprawe. Hizpan to typowy leszcz. Ogrywa zawodników na swoim poziomie, jak Chardy,Rufin czy Zemija(ich pokonał w ostatnich tygodnaich). Inser to zdecydowanie wyższa półka i kurs na niego naprawdę dobry.
Nie lubie się bawić w overy/under, no ale każdy ma inne podejście. Inser przy podaniu nie do ruszenia, a Hiszpan? Jak nie będzie trafiał 1 podaniem, Amerykanin na pewno będzie miał swoje szanse.
Inser 1,45 unibet
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Chardy J. - Simon G. - over 22,5 @ 2,00 (bet365) ✅ 4:6, 6:7 (5:7)
Ja widze dzisiaj tutaj over gemowy. Chardy pokazal sie z bardzo dobrej strony, konsekwentnie eliminujac Zeballos. Przez caly mecz Zeballos mial zaledwie 2 bp, ktorych nie wykorzystal, a mogl wygrac seta. Widac wiec, ze Chardy jest w formie i bedzie dzisiaj porzadnie bombardowal Francuza. A Simon, no niby jest tutaj faworytem, ale widac bylo nawet tutaj w dziale jakie byly sprzeczki co do jego osoby. W pierwszym meczu stracil seta z rodakiem Bennetau, lecz w pozostalych dwoch juz nie pozostawil zludzen, kto ma wygrac. W H2H widze mecz na RG, gdzie Panowie sobie pograli 4 sety. Nie widze powodu, dla ktorego ktorys z nich ma dzisiaj gladko wygrac w 2 setach. Czuje tutaj zaciety mecz.
 
novo 203

novo

Użytkownik
Kolejne value to pik w stronę Gimeno-Travera. Wczoraj zagrał dobry mecz z Feliciano Lopezem. Jego dzisiejszy przeciwnik Gasquet nie znajduje się w najlepszej dyspozycji. Pokonał Paire 2-1, który wiadomo jakim jest zawodnikiem. Potem 2-0 z Cilicem bez formy i baty 2-0 od Fogniniego. Uważam ,że Gimeno dziś powalczy. Kursy w tym momencie przesadzone 1,12-6. Dokładnie jak wczoraj w meczu Pań, który stawiałem. Także:
Over 19,5 @1,8
Gimeno +5,5 @1,72

Pozdrawiam normalnych
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Spotkanie: Murray A. - Mayer F.
Typ: Mayer +1,5 seta ⛔jakieś fatum:p w 1. secie Mayer miał 5 setboli, a w drugim prowadził 4:1 w gemach, by znowu dać się ograć w TB
Kurs: 3,15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dla Murray&#39;a to będzie dopiero trzeci mecz turniejowy na mączce w tym roku. Jak dotąd wystąpił na ziemi tylko w Monaco, gdzie pokonał Roger Vaselina 6:1,6:4, a następnie dostał baty od Stasia Wawrinki wygrywając jedynie 3 gemy. Niemiec ma w tym roku na mączce bilans 11 spotkań rozegranych, z czego tylko 3 przegrał (porażki z Haasem,Garcią Lopezem i Dimitrovem). Fakt, że nie mierzył się z mocarzami, ale jednak ma większe ogranie na ziemi niż Szkot, który ziemniakiem nigdy nie był jakimś szczególnym i nadrabiał wybieganiem i wolą walki. Spotkali się raz (nie licząc walkoveru) i wtedy, w 2011 roku na korcie ziemnym w Rzymie wygrał Andy w 3. setach (każdy z trzech setów kończył się wygraną do 1).
Dodatkowo polecam: Mayer +5,5 gema 1,82 Unibet ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt Debel ????
Spotkanie:Mariusz Fyrstenberg/Marcin Matkowski - Nicolas Almagro/Oliver Marach
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet

Mimo, że doświadczenie i zrozumienie większe jest po stronie pary Polskiej to jednak według mnie nie można lekceważyć duetu Almagro/Marach. Nicolas Almagro to zawodnik, który potrafi grać na kortach ziemnych i na pewno będzie sporym wzmocnieniem dla swojego współpartnera Oliviera Maracha, który swoją drogą jest znakomitym deblistą, który podobnie jak Almagro preferuje &quot;mączkę&quot;. Marach wygrał 12 turniejów deblowych (z czego 10 na &quot;mączce&quot;) w kolejnych 10 był w finałach (9 na &quot;mączce&quot;). Osobiście więc uważam, że będzie to bardzo ciężka para dla naszego debla.
Tym bardziej, że Frystenberg/Matkowski ostatnio na &quot;mączce&quot; grają bez rewelacji. W Monte-Carlo porażka z duetem Raonić/Tomić w Barcelonie pokonali jedynie duet Huey/Janowicz, a przegrali Marrero/Verdasco. Jakby nie patrzeć duet Almagro/Marach szczególnie na mączce prezentuje się nieco lepiej niż duety z którym nasz debel do tej pory miał okazję grać w tym roku na kortach ziemnych i z którymi nie radził sobie najlepiej.
Nie można również napisać, że duet Almagro/Marach to kompletna nowość, grali bowiem ze sobą w Miami w tym roku i doszli nawet tam do ćwierćfinału.
Myślę, że mimo, iż bukmacherzy większe szansę dają w tym spotkaniu naszemu eksportowemu duetowi to jednak nawierzchni i słabsze występny naszych zawodników sprawiają, że ja nieco większe szansę na zwycięstwo daję duetowi Almagro/Marach.
 
novo 203

novo

Użytkownik
Kolejne value to pik w stronę Gimeno-Travera. Wczoraj zagrał dobry mecz z Feliciano Lopezem. Jego dzisiejszy przeciwnik Gasquet nie znajduje się w najlepszej dyspozycji. Pokonał Paire 2-1, który wiadomo jakim jest zawodnikiem. Potem 2-0 z Cilicem bez formy i baty 2-0 od Fogniniego. Uważam ,że Gimeno dziś powalczy. Kursy w tym momencie przesadzone 1,12-6. Dokładnie jak wczoraj w meczu Pań, który stawiałem. Także:

✅ Over 19,5 @1,8
✅ Gimeno +5,5 @1,72


Pozdrawiam normalnych
Szczególne pozdrowienia dla admiratora poczynań Gasquet&#39;a - AKA Shakala :]
EDIT by kubamajcher:
Kolego, wyczuwam w Twoich postach niepotrzebną agresję (zarówno w dziale ATP jak i WTA)... Nie jest to mile widziane.
Po za tym Gimeno +5,5 @1,72 jeszcze nie wszedł wieć nie wiem czemu już rozliczasz na + ??? Co więcej, Gacquet prowadzi w drugim secie z breakiem, więc jeszcze może być nawet wynik 75 26 06 co na pewno nie pokryje HANDI. Proszę zatem nie rozliczać typów przed zakończeniem meczy...
Ok. Natomiast Aka Shakal wyśmiał moje piki, także go po prostu pozdrowiłem. Gdzie tu agresja.

EDIT by kubamajcher:
Zaczepne sąTwoje posty nie wiem w jakim celu ... Jak masz nosa i dobre typy dajesz to super, ale zbędne i ironiczne pozdrowienia sobie odpuść... Nikt na FORUM nie będzie takich słownych wojen prowadził, bo po prostu posty bedą usuwane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom