>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Madryt, 05-12.05.2013

Status
Zamknięty.
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Verdasco 1.61 bet365✅✅✅✅ 7-6 (7-3) 6-2, udało się ale daję :zoltakartka::zoltakartka: za to co robił w pierwszym secie

Verdasco strasznie mnie zawiódł w meczu z Matosevicem, wszystko było ok do bodajże 8 gema przy stanie 5-2, głowa nie wytrzymała? I walił w auty i w siatkę ach mówię nie zagram nigdy już na niego. Ale prawdą jest że Verdasco to jeden z moich ulubieńców. Forma kiepska ale dziś gra u siebie w domu, i ma spore szanse na zwycięstwo. Po drugiej stronie siatki Goffin, mlody Belg , który formą też nie zachwyca. Ograł Pedro Souse czy Ungura ale to zawodnicy chalangerrowi i to nie z najwyższej półki. Dziwne jest to że potrafi urwać Seta (6-1,6-2) a potem dwa następne przegrać równie wysoko. Wspomnijmy jednak o tym jak zaczął się jego marsz w górę rankingu? a no tak jako LL wystąpił w French Open hehe, gdyby nie to to dalej tułał by się w chalangerach bo brak mu regularności, a w tym sezonie i formy. Verdasco na prawdę zawodzi, ale u siebie ma na pewno większą motywację i zrobi wszystko żeby wygrać. Przeciwnik to przełamania passy porażek w sam raz, spokojnie może go ograć, tylko ciekawe jak on do tego podejdzie? Czy zobaczymy Verdasce z początku meczu z Matosevicem? Czy zobaczymy tego załamanego gracza, któremu nic się nie chce, który przegrywa &quot;wygrany set&quot; i bierze się do roboty pod koniec meczu? Zobaczymy Ja wierzę w Hiszpana mimo słabej formy ma większe atuty po swojej stronie, a młody Belg mnie jakoś nigdy nie przekonywał i mam nadzieję że dziś mnie też nie przekona. Typ ryzykowany ale w obecnej formie obu panów daję 55/45 szans dla Hiszpana.


Simon Gilles Bet 365 1.44 ✅✅:zoltakartka::zoltakartka::zoltakartka:
Simon troszkę odpoczął, w Bukareszcie mu nie wyszło ale na rodaka powinno starczyć. Bennetau nie pasuje na mączke nawet w Madrycie, do tego bardziej skupia się na Deblu i ciężko mi powiedzieć coś pozytywnego w jego strone. Simon mimo iż nie najlepsza forma, ale poniżej pewnego poziomu nie schodzi dlatego uważam że jutro wygra. Bennetau tutaj zawsze odpadał albo w kwalach albo w pierwszych rundach, a Simon broni 3 rundy z tamtego roku.

Janowicz Bet365 1.72✅✅✅✅✅✅
Wiem powaliło mnie z tym typem, taki niby no bet. Ale ja widzę odpowiednią szansę na przełamanie dla Jurka. Dlaczego? Querrey tak jak Bennetau nie pasuje mi tutaj całkiem. Forma też nie najlepsza chociaż dawno nie grał. W poprzednich latach nic wielkiego tu nie osiągał. Jerzyk na pewno nie utrzyma się w pierwszej 30 do końca roku, ale jest bardziej ograny na clayu i bardzo. A że szybszy clay to dla jednego i drugiego odpowiada. Ciężki typ ale zdaję mi się że Jerzyk ma tu spore szanse.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
David Goffin (BEL) - Fernando Verdasco (ESP)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Fernando Verdasco (ESP)

Kurs: 1.57✅


Jeden i drugi nie są w swoim szczytowym okresie. Liczę, że Verdasco odbuduje się na swojej ziemi, to jest chyba najlepszy do tego moment. Tenis, który obecnie prezentuje Goffin nie powinien przeszkodzić w zwycięstwie Hiszpanowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
J.Benneteau - G.Simon @1.44 bet365
Zaczynamy wielki turniej w Madrycie a na początek proponuję typ na mecz żabojadów:razz: Oboje nie grają w tym sezonie jakoś rewelacyjnie ale jeśli mówić jakieś dobre rzeczy o grze któregoś z nich to na pewno jest to Simon. Benek ostatni raz przeszedł drugą rundę jakiegoś turnieju uwaga!... w Marsylii 20 lutego co mówi dużo o jego formie. Simon na wpadce w Monter Carlo zagrał dosyć dobry turniej w Rumuni gdzie odpadł dopiero ze zwycięzcą tego turnieju Rosolem. Forma po stronie Simona umiejętności także chyba nie ma argumentu przemawiającego za Benkiem dlatego stawiam zdecydowanie na Simona.
Oj ja byłbym baaaardzo ostrożny i zastanowiłbym się trzy razy przed postawieniem kasy na Simona... To jeździec bez głowy i nie wiadomo co mu może strzelić w trakcie danego spotkania, gracz strasznie chimeryczny. Z Benneteau znają się bardzo dobrze, grali ze sobą już kilka razy, bilans delikatnie na korzyść Simona (4-3) ale w tym roku w Rotterdamie i rok temu na AO górą był Benek...
Czy Simon w Rumunii zagrał dobrze ? Bardziej jego przeciwnicy jeszcze słabiej, Nieminen nieco przemęczony, Brands zagrał słabe spotkanie... Wcześniej w Monaco wpadka z Carrero-Busta, a jeszcze wcześniej w DC przegrana gładziutka z Monaco i Berlocqiem - w zasadzie przez Simona Francja odpadła z Pucharu Davisa... Zatem, czy forma jest po stronie Simona ??? Raczej nie bardzo...
Julien owszem może i też nie gra dobrze, podobnie jak Simon raczej pod formą, ale jak Benek się zmotywuje to potrafi grać na równi z najlepszymi. Po za tym jest znacznie lepszy psychicznie, a jak jest w formie to bardzo regularny... Teraz w wielkiej formie Benek nie jest, ba, nawet w średniej nie jest, ale wg mnie powalczy dziś z Simonem i seta powinien spokojnie ugrać.
Ten mecz to w zasadzie nie powinno się ruszać, bo wg mnie każdy wynik baaardzo możliwy. Wcale się nie zdziwię jak gładko wygra Benek, albo jak po walce wygra Simon. Kurs jednak na WIN SImona za niski w stosunku do ryzyka jego trafienia, ja osobiście wygrałem opcję przecikow Simonowi (do dubelka dokładam seta na Zeballosa - bardziej na przełamanie Argeńtyczyka):
????J. Chardy (-1.5 Sets) vs H. Zeballos (+1.5 Sets) dla Mecz (1.629) WYNIK 64 76 ⛔
???? J. Benneteau (+1.5 Sets) vs G. Simon (-1.5 Sets) dla Mecz (1.820) WYNIK 62 po pierwszym secie ✅
KURS:
2.964
PinnacleSports
EDIT:
Dwie piłki setowe Zeballos miał w drugim secie, szkoda że nie wykorzystał przynajmniej jednej szansy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Po pierwsze typ się wydaję pewny ale nie ma takie czegoś jak pewniak. Sam go postawiłem, widać to na poprzedniej stronie. Jasne że Starszy Francuz jest groźny ale on poprostu mi się nie widzi na clayu:p Simon gra mądrze i rozsądnie ale tak jak w Monte Carlo czasami nie atakuje i wyczekuje błędów rywala a tak się nie da wygrywać ciągle. Mecz zdecydowanie powinien wygrać Simon a jak będzie? zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Simon jeźdźcem bez głowy ? Zależy w jakim sensie, bo jeśli chodzi o jego grę to przecież typowy przebijak rzadko podejmujący ryzyko...
Jeździec bez głowy w sensie, że jest to zawodnik bardzo chimeryczny, nieobliczalny, nieprzewidywalny, słaby psychicznie... To że przebijak to inna bajka, bo Ferrer też jest powiedzmy że przebijakiem (nie lubię tego pojęcia) a jednak psychikę ma znacznie silniejszą... Chodziło mi o wątek HOT HEAD.
Takich bzdur jakie tutaj wypisujesz dawno nie czytałem :zoltakartka: Ten mecz to prawie peffka a ty tu o jakimś no becie mówisz to po pierwsze. Wypominasz jedną wpadkę w Monte Carlo a o tym że Benek w ostatnim tygodniu dostał lanie od amatora w Portugalii to nie wspomnisz. Simon w formie nie jest to fakt ale Benek jest w fatalnej formie i przegrywa z każdym jak leci a to że Simona forma zwyżkuje świadczy turniej w Rumuni. Gdzie porównywać porażki z Monaco w Argentynie do tego że dziś nie pokona kompletnie bez formy Benka. Jeśli Simon straci seta w tym spotkaniu bedę maga zaskoczony i max co ugra w tym meczu Benek to Tb.
Co wg Ciebie jest bzdurą zasługującą na zółtą kartkę ??? ???? wyluzuj ... Widzę, że nie zrozumiałeś mojego postu, w którym chciałem jak zwykle pokazać drugą stronę medalu a nie iść w ciemno na WIN Simona. Jak ten mecz to wg Ciebie peffka to gratuluję !! Po takim kursie znajdę Ci kilka innych zdarzeń o wiele bardziej prawdopodobnych... Jak można pisać że mecz to peffka zwłaszcza jak gra Simon ??? Po za tym nie wypomniałem jednej wpadki SImona tylko przedstawiłem kilka ostatnich spotkań - czytać proszę ze zrozumieniem!!
Ten amator o którym piszesz to gracz bardzo zdolny, Carreno-Busta, z którym nie jeden zawodnik jeszcze będzie miał problem... Po za tym, młody Hiszpan zagrał w Portugalii turniej życia jak narazie dochodząc do półfinału.
Jak chcesz to sobie graj Simona, nie bronię Ci przecież, ale weź się opanuj z tą pewnością tego typu i możesz się zdziwić jak już nie jeden na tym forum jak faworyt straci seta albo i mecz...
Finalizując, nie wiem czy zwróciłeś uwagę że gram na SETA na Benka a nie na mecz, więc negując mój typ jesteś pewny że Simon wygra dziś 2:0... Wg mnie bardzo mało prawdopodobne ...
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Powiedziałem prawie jest to peffka a nie peffka więc czytać ze zrozumieniem kolego to tu musisz chyba;) Co do kursu na to spotkanie to mega value i warto to grać chociażby dlatego. Gracz zdolny ile to ja już słyszałem razy i zawsze albo prawie zawsze kończyło sie podobnie czyli poziom ITF. Polecam Simona nawet po 1.40 !
Ucinam tę do niczego nie prowadzącą rozmowę... Nie rozumiesz, że ja w swoich postach zawsze staram się obiektywnie pokazywać obydwie strony a nie pisać że jakiś tym WEJDZIE NA PEWNO i pisząc tylko analizę pod typ!!
Prawie peffka ???? czyli co ??? Ogarnij się, bo wprowadzasz ludzi nie znających stylu gry Simona w błąd... Jest to jeden z najbardziej chimerycznych graczy w całym tourze i jak piszesz grając w meczu z innym Francuzem, który zna jego styl gry bardzo dobrze, że to PRAWIE PEFFKA to ja już nie mam nic do dodania ...
Ja polecam seta na Juliana po kursie 1,90 - mecz zweryfikuje kto był bliżej prawdy po jakim kursie i ryzyku ... WYNIK 62 po pierwszym secie ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gju 134

gju

Użytkownik
bet na Simona w meczu z Julkiem nie jest żadną pewką albo prawie pewką.
Simon oczywiście jest faworytem tego meczu, bo JB bez formy, ale dajmy sobie spokój z takimi określeniami. ????
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? B. Tomic vs R. Stepanek dla Mecz. WYNIK 36 26 ⛔
KURS:
2.490
PinnacleSports

Wg mnie Pinnacle przesadził z kursem na Tomica. Gdyby Radek był w formie to nie zagrałbym tego na pewno, ale Stepanek jest daleki od dobrej formy... Widziałem jego mecz z Troickim ostatnio w Monachium i wyglądał bardzo kiepsko, w drugim secie Czech wygrywał 4:2 żeby przegrać drugiego seta i cały mecz 46 46. Wcześniej porażki z Ramosem czy Gulbisem też mu chluby nie przynoszą...
Z drugiej strony młody wilczek z Australii. Fakt, że Tomic preferuje gra na szybszych nawierzchniach i raczej najgroźniejszy jest &quot;u siebie&quot; ale myślę, że przy takiej dyspozycji Stepanka i na CLAY będzie potrafił dziś powalczyć...
Spotkali się raz, rok temu dokładnie też w Madrycie w pierwszej rundzie - górą był Stepanek. Czas na rewanż !
 
robel 153

robel

Użytkownik
Powiedziałem prawie jest to peffka a nie peffka więc czytać ze zrozumieniem kolego to tu musisz chyba Co do kursu na to spotkanie to mega value i warto to grać chociażby dlatego. Gracz zdolny ile to ja już słyszałem razy i zawsze albo prawie zawsze kończyło sie podobnie czyli poziom ITF. Polecam Simona nawet po 1.40 !
peffka - ty chyba nie wiesz co to znaczy. Value jest ale na Benka. Jak przeczytałem pogrubione zdanie to padłem. To, że nie oglądasz spotkań i typujesz po rankingu lub wynikach to już twoja sprawa ale nie wprowadzaj ludzi w błąd. Faworytem na pewno Simon ale po takim kursie nie opłaca się grać.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Fognini F. (Ita) - Youzhny M. (Rus)
Youzhny co prawda urwał ostatnio seta Novakowi jednak jego gra dalej woła o pomstę do nieba. Fabio to bardzo specyficzny gracz, jest w stanie wygrać z każdym ale także przegrać z każdym. Jego porażka w Portugalii na pewno była niespodzianką jednak Pablo Carreno-Busta jest ostatnimi czasy na fali i porażka z nim wielkiej hańby Włochowi nie przynosi. Wracając do jutrzejszego meczu, obaj panowie nie są w swojej najlepszej dyspozycji jednak w lepszej jest Fabio. Całkiem dobry turniej w Monaco. Rzekłbym nawet, że świetny, porażka dopiero w półfinale i to z Djokoviciem. W Portugalii trochę słabszy występ jednak myślę, że na &quot;tysiączkę&quot; Fognini będzie dużo bardziej skoncentrowany i zdeterminowany. Nie sądzę aby Rosjanin, który na ostatnie 11 meczów wygrał tylko 3, był w stanie przejść w 1 rundzie przez taką ciężką przeszkodę jaką niepodważalnie jest Fognini. Jeśli wyżej notowany zawodnik zagra swoje to powinien bez problemu wygrać.
Fognini @ 1,69 pinnacle
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
patrzę kursy i nic mi nie przychodzi do głowy. Jedynie Tipsa
Tipsa gra słabo ale i Monaco nie gra rewelacyjnie. Tutaj szybciej jest niż w Monte Carlo dlatego widzę tutaj szansę dla Serba. Serb broni półfinału z tamtego roku. Obaj nie są w najwyższej formie więc czemu nie spróbować? a kurs przesadzony według mnie, Tipsa umie grać jeszcze w tenisa i przy nie najlepszym serwisie Monaco ma tutaj szanse.
Tipsarevic 2.75 bet365
no i wcześniej już to pisałem że liczę na Jurka
Janowicz 1.72 bet365
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jasne, zeJerzy jest faworytem i powien wygrac. Mnostwo elementow poprawil a rywal bez formy i slabo grajacy na clayu. Nie lubie zmanierowanego Jerzyka ale to sa zaklady a wiec biznez i sentymenty na bok. W jakim elemencie Amerykanin jest lepszy? Napewno poruszanie sie po korcie i chyba koniec atutow Jankesa.

Jerzyk 1.72 2.5/10
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? J. Tipsarevic vs J. Monaco dla Mecz. WYNIK ?
KURS:
2.840
Stawka: 70 | Zysk: 130.20 PLN
PinnacleSports
Przeglądając ofertę na mecze w poniedziałek/wtorek od razu wpadło mi w oko powyższe spotkanie. Zagrałem już dziś w kierunku Tipsy i może wielu z Was zaskoczyłem tym typem. Kursy moim zdaniem są zdecydowanie zawyżone, więc postanowiłem zagrać już dziś, bo wg mnie do jutra spadną i to sporo...
A czemu Janko w tym spotkaniu ma być zwycięzcą ??? Bo czas najwyższy, żeby w końcu Janko wrócił do lepszej dyspozycji, do odbudowania formy (podobnie jak dziś Verdasco)! Wg mnie Madryt dla Janko jest do tego miejscem bardzo dobrym, gra mu się tutaj dobrze, a zeszłoroczny wynik półfinałowy i przegrana z Fedexem, który później de facto wygrał cały turniej, tylko temu dowodzi. Wspomnę jeszcze, że Janko rok temu w drodze do półfinału tego turnieju, pokonał m.in Simona i Djokovica.
Owszem ktoś powie, że Janko ostatnio nie gra dobrze, porażka w Monachium z Brandsem, wcześniej poległ z GGL w Rumunii, czy porażka z Dimitrovem w Monte-Carlo. Turniej jednak w Mardycie to MASTERS 1000 i wątpię, że drugi raz z rzędu odpadnie w turnieju takiej rangi już w pierwszym spotkaniu, jak to ostatnio miało miejce w Monte-Carlo z Dimitrovem... Janko to ciągle TOP10 i na pewno tego zawodnika nie można skreślać, nawet pomimo może nie najlepszej postawy w ostatnich tygodniach.
Monaco ?? Początek sezonu tragiczny, przegrywał w zasadzie wszystko poza występami w Pucharze Davisa... Ostatnie tygodnie jednak to już spory progres formy, całkiem niezłe występy w Monte-Carlo i Barcelonie, ale czy na pewno jego forma jest taka super żeby pokonać Janko gładko na co wskazują kursy ??? Wg mnie nie i mecz powinien być wyrównany, a jak tak to aktualny kurs na Janko to ogromne VALUE. Rok temu Monaco tutaj nie grał, więc punktów żadnych nie broni (w przeciwieństwie do Serba).
Grali ze sobą pięć spotkań, bilans 3-2 dla Tipsy, ostatnie trzy mecze wygrał Serb ale po walce. Jutro moim zdaniem będzie podobnie i pewnie walki nie zabraknie, ale ja się skłaniam w kierunku Tipsy.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jurek 1,77 unibet
Skusił mnie tutaj kurs. Korty w Madrycie szybkie, to dla Jurka dobrze. Polak ograny na cegle, w tamtym sezonie ponad 30 meczów, świetny bilans. Wiadomo na poziomie challi, ale pokonał kilku niezłych grajków, Volandri itp. Amerykanin w mizernej formie, sezon na cegle po prostu trzeba przecierpiec, na pewno nie liczy na jakies super wyniki. Czeka go cieżki mecz, bo Jurek będzie grał swoje, może zostać szybko przełamany, a wtedy Jurek pewnie dociagnie do końca taką przewage. Janowicz jest trochę nie wiadomą, ostatnio problemy zdrowotne, teraz miał pare dni przerwy i czuje, że tutaj powalczy, w 2r Berdych może być fajny mecz. Jutro to Polski grajek powinnien rozdawać karty...
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Isner J. - Garcia-Lopez G. 2 2,45 ⛔
Pinnacle




Dla mnie super value. Ja rozumiem, że mączka w Madrycie nie należy do najwolniejszych, ale proszę was - kurs na hiszpana na mączce przeciwko dwumetrowemu Johnowi, który w tym roku nawet na swoim twardym terenie spisywał się przeciętnie w granicach 2,5? Pobieram bez pytań i spokojnie mogę polecić. Isner to typowy zawodnik przewidziany na twardą, najlepiej szybką nawierzchnię gdzie można puścić kilkanaście asów i tutaj szukać przewagi. Garcia-Lopez typowy ziemniak, może nie jest to zawodnik najwyżej klasy ale ja szanse oceniam tutaj w skali 55-45 dla hiszpana.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Lopez F. v Gimeno-Traver D.
2.25 Bet365

v

Wewnątrz hiszpański pojedynek w pierwszej rundzie turnieju z cyklu Masters w Madrycie. Faworyt bukmacherów to Gimeno-Traver, jednak powodów takiej decyzji nie zauważam. Zapewne bukmacherzy sądzą, że Lopez jest bez formy bo nie gra już dwa miesiące. W Madrycie trenuje od kilku dni, pogrywa z Milosem Raoniciem. Daniel Gimeno-Traver w poprzednim tygodniu grał w Oerias, jednak pozytywnym występem tego nie nazwę. Dobry pierwszy set z Robredo a potem myśli wzięły górę i po wszystkim. Dziś będzie grał przed własną publicznością więc może być podobnie, Daniel ma bardzo słabą psychikę, a doświadczony Lopez może to dziś wykorzystać. Panowie spotykali się raz w bezpośrednim pojedynku, nie całe dwa lata temu w Gstaad, gdzie po krótkim meczu wygrywał starszy z Hiszpanów, Feliciano Lopez. Dla Lopeza będzie to turniej inaugurujący sezon na mączce, młodszy z Hiszpanów, Gimeno-Traver gra już od początku sezonu, jednak niczym wielkim pochwalić się nie może. Bilans 4/8 mówi sam za siebie. Poza ćwierćfinałem w Vina del Mar, odpadał w pierwszych rundach lub przechodził do R16 jednak po pokonaniu zawodników z poziomu Challengerów (Lajovic, wyjątkiem jest tutaj wygrana z Berlocqiem). Dziś ten mecz oceniam 50/50 tylko z tego względu, że Lopez na mączce się jeszcze nie pokazał. Jest on jednak dla mnie faworytem. Lopez w tym sezonie gra mało, druga runda Australian Open, i finał w Memphis to turnieje gdzie Hiszpan pokazał się z dobrej strony. Kurs satysfakcjonujący, trzeba grać, polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Mayer F./Seppi A. vs. Marrero D./Verdasco F. 1,48 DOXXbet ✅
W ostatnim czasie stworzyła nam się naprawdę świetna Hiszpańska para, specjalnie pod sezon na cegle. Dwa turnieje na cegle i dwa naprawde dobre wyniki, teraz grają u siebie i na pewno po ciuchu liczą na kolejne dobre wystepy, może jakiś finał. Na poczatek dwóch singlistów, w średniej formie, w deblu bez sukcesów... Wiadomo deble rządzą się własnymi prawami, ale na papierze ten bet wygląda bardzo dobrze, zobaczymy jak będzie na korcie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Isner J. - Garcia-Lopez G. 2 2,45
Pinnacle


Dla mnie super value. Ja rozumiem, że mączka w Madrycie nie należy do najwolniejszych, ale proszę was - kurs na hiszpana na mączce przeciwko dwumetrowemu Johnowi, który w tym roku nawet na swoim twardym terenie spisywał się przeciętnie w granicach 2,5? Pobieram bez pytań i spokojnie mogę polecić. Isner to typowy zawodnik przewidziany na twardą, najlepiej szybką nawierzchnię gdzie można puścić kilkanaście asów i tutaj szukać przewagi. Garcia-Lopez typowy ziemniak, może nie jest to zawodnik najwyżej klasy ale ja szanse oceniam tutaj w skali 55-45 dla hiszpana.
POPIERAM TYP z tym że ja gram wariant bezpieczeniejszy - tylko na seta na GGL. Isner to Isner, niby CLAY ale przecież w tym roku pokazał, że i na tej nawierzchni gra dobrze, wygrał przecież turniej w Houston... Moim zdaniem będzie ostra walka w tym meczu i zapewne się nie skończy na dwóch setach, ale typowanie kto wygra mecz bardzo trudne tutaj... Seta jednak GGL powinien Isnerowi ugrać grając na &quot;własnych śmieciach&quot;.
Dokładam &quot;gwiazdeczkę&quot; Dolgo, który powinien sobie poradzić z będącym w słabej formie Haase. Przegrana Ukraińca w tym meczu bardzo mnie zdziwi. O Dolgo pisałem ostatnio w meczu Z Dodigem, który przegrał, ale nie grał źle. To raczej Dodig w tamtym spotkaniu zagrał super a Ukraincowi jakby do końca nie zależało. Tutaj MASTERS 1000 więc raczej nie powinien odpuścić. Umiejętnościami bije na łeb rywala, jak zagra na 70% swoich możliwości to powinno być gładko...

???? R. Haase vs A. Dolgopolov dla Mecz (1.441) WYNIK ?
???? J. Isner (-1.5 Sets) vs G. Garcia-Lopez (+1.5 Sets) dla Mecz (1.518) WYNIK 75 76 :sad: a miał dwie piłki setowe ⛔
KURS:
2.187
PinnacleSports
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 23

matosevic

Użytkownik
Mimo,że to dział ATP dam ako łączone WTA i ATP ???? Ostatnie 2 dni stawiałem sobie od tak w fortunie i o dziwo przedwczoraj ako 4.5 weszło , wczoraj 6.48 , forma na madryt jest ,dobre analizy więc podam tak jak jest w naziemnych(oczywiscie wyzsze kursy sa w internetowych bukach ale pokieruje sie kursami takimi jakimi stawiam w tej fortunie

Mayer - Matosevic 1.40
Mój ulubieniec gra dno, ale to dlatego,ze nie po prostu to nie jest jego nawierzchnia i nie te korty + zmeczenie z poprzednich meczy , został w turnieju dzieki LL przez wycofanie sie Belluciego. Mayer bankowy ????

Dimitrov - Marti 1.14 ,
Tego nie trzeba analizować Marti ma jeden z głównych atutów serwis a dokładniej siła, lecz jest on nieregularny w swoich serwisach i przy lepszych graczach daje się czesto przełamac , Dimitrov klasa sama w sobie a pokazał co juz potrafi na tym Surface

Sharapova(-6.5) - Dulgheru 1.6 -
kurs świetny z racji tego ,ze Sharapova nie jest chimeryczna zawodniczka, tym bardziej bardzo wazny turniej , a jak Marie dobrze znamy , niszczy w poczatkowych rundach przeciwniczki, nie daje im dobrze wejsc w mecz a juz jest GSM, dobra psychika by nie wyjsc zmeczona na polfinal i finał waznego turnieju ;) jak ktos powie no bet to doslownie wysmieje

McHale - S. Peng 1.67 (7-5,5-7,6-1) ✅✅
Ta strata 2 seta to tylko moment słabej psychiki bo każdy swój serwis lajtowo do 15 wygrywała , gdzie Peng kazdy do 30 , a gdy przyszlo do nerwówki to została złamana, lecz 3 set deklasacja.
Są takie momenty podczas wybierania m
eczy do obstawienia i gdy sie zobaczy własnie &quot;ten&quot; to pojawia sie banan na buźce, tak samo mialem z McHale jak zobaczylem z kim gra i jaki kurs na nia dali buki, cóż nie powiem Peng nie jest jakas słabą zawodniczka, ale McHale w koncu forma zwyzkowa nie to co ostatnimi miesiacami a u Peng jest natomiast odwrotnie nie bede tego kompletnie analizował tutaj,nie ma prawa ten mecz nie wejsc ( chyba,ze jakas kontuzja by była )

Radwanska - L. Robson 1.12

Nic dodać nic ując.

Kerber - Cornet 1.2 ( 6-4, 6-2) ✅✅
Tak jak zapowiadałem tak sie stało 2-0;) 1 set był meczarnia ale pozniej jakos poszlo

&quot;piekny&quot; kurs jak na to ,z kim Andżela gra, oczywiscie Ci co kieruja sie tylko i wylacznie statystykami to powiedza, ze Kerbet moze wtopić ledwo sie wybroniła z Hsieh, jak dla mnie to po prostu przedłużyła sobie Andżela mecz by wczuc sie w nawierzchnie na kolejne fazy meczu, teraz to już nie bedzie takiego przedłużania 3 setówek z takimi slabymi zawodniczkami;)

Mattek Sands/Mirza - Hantuchova/Medina 1.65

Mirza zawodniczka z 16 tytulami w grze podwojnej Mattek z 11 oczywiscie wszystko ranki WTA a nie itfow , gdyby nie fakt,ze Mattek juz odpadła z gry pojedynczej bym tego nie stawił, lecz jak Mattek nie ma w pojedynczej + mirza gra teraz tylko w mieszanej i podwojnej i obie zawodniczki maja wielkie doswiadczenie, to z wszystkich deblowych meczy stwierdzam,ze ten mecz jest najpewniejszy, Medina dalej gra w singlu , a dla mnie granie na 2 frontach działa na komfort psychiczny, zmniejszajac zaangazowanie, to taki niby maly argumencik przeciw temu deblowi , ale wystarcza poprzednie.

Ja sobie stawiam dzisiaj za 50 pln w fortunie ako 9.46 i jutro ide odebrac 410 zł ???? powodzonka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
???? Denis Itomin-Xavier Malisse Typ 1 1,80 Pinnacle✅✅✅ Gładka wygrana Uzbeka ????
Typ bardziej na przeczucie,oglądałem Denisa w Portugalii i nie wyglądał źle,bardziej cenie Uzbeka niż chimerycznego Belga który straszliwe męczył się w kwalifikacjach i to odbije się na jego dzisiejszym przygotowaniu fizycznym, Denis wypoczęty powinien spokojnie ogarnąć Xaviera
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom