>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Madryt, 05-12.05.2013

Status
Zamknięty.
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Peya/Soares vs Fyrstenberg/Matkowski 6:4,6:0
Unibet 2,10 ⛔⛔⛔ zachciało mi się k..... Frytek i teraz brzuch boli:p
Na rozgrzewkę pierwszy typ deblowy. Faworytami są Peya i Soares, którzy grali dużo więcej na ziemi w tym roku i mają bardzo dobry bilans. Polacy jak na razie tylko 2/2, ale to nieobliczalna para, która dopiero wchodzi w grę na clayu w tym sezonie. Nasi rodacy są dłużej w Hiszpanii, bo ostatnio występowali w Barcelonie, więc aklimatyzacja na plus dla nich- rywale grali po Barcelonie jeszcze w Monachium, więc wracali do słonecznej Hiszpanii. Na papierze mecz wygląda na 50/50, więc pobieram naszych po lepszym kursie.
http://www.tenislive.pl/atp/mecz/alexander-peya-bruno-soares-VS-mariusz-fyrstenberg-marcin-matkowski/mutua-madrid-open-madrid-2013/
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Spróbujemy podtrzymać dobrą formę turnieju w Madrycie, więc dzisiaj polecimy trochę mocniej i zobaczymy co się będzie działo.
???? Kevin Anderson (+1.5s) - Tomas Berdych @1.95 Expekt 6:7 (5-7) 5:7
Niestety, nie udało się. Kevinowi zagotowała się chyba głowa, bo 2 razy w 1 secie serwował na wygranie tego seta i za każdym razem dał się złamać.

Kevin po dobrym meczu pokonał wczoraj Monaco 2:1. Szczególnie powrót w 3 secie ze stanu 2:4 do 6:4 może robić wrażenie, bo Argentyńczyk chłopcem do bicia nie jest, a jednak udało mu się go złamać 2 razy w końcówce i wygrać cały mecz, co przy zapewne nie małym zmęczeniu, może mieć znaczenie jeśli chodzi o jego formę psychiczną. Natomiast jeśli chodzi o Czecha, to sytuacja podobna do wczorajszego meczu z JJ. Również uważam, że Tomas ten mecz wygra, ale mimo wszystko dalej jeszcze nie jest w super formie i wg mnie, jeśli seta urwał mu Jerzyk, tym bardziej Kevin nie powinien mieć z tym problemów.
????Tommy Haas (+1.5s) - David Ferrer @1.60 Expekt 5:7 6:4 4:6
Powiem szczerze, że nie wiem jakim sposobem Tommy wygrał tego seta. Mecz jeszcze trwa, ale w tej formie jaką prezentuje dzisiaj Hiszpan, nie widzę szansy dla Niemca żeby ten mecz wygrał. Ferrer gra ZNA-KO-MI-TY tenis, a Haas i jego backhand - szkoda gadać. Ale typ na wygranego seta wszedł, więc nie ma tragedii.

Zachwytów nad Niemcem ciąg dalszy. Jego forma robi na mnie, i pewnie nie tylko na mnie, ogromne wrażenie. Z tym, że w przypadku tego meczu, ma na przeciwko siebie bardzo solidnego clay&#39;owca, do tego gospodarza. Lecz ja dalej będę się upierał, że dyspozycja Tommy&#39;ego jest na tyle dobra, że może ten mecz wygrać. Tutaj podaje typ bezpieczniejszy, na jednego ugranego seta, lecz osobiście gram na zwycięstwo Haas&#39;a po ładnym kursie @2.50
???? Kei Nishikori (+4.5g) - Roger Federer @1.80 bet365 6:4 1:6 6:2
Ryzykowałem handi na gemy w stronę Japończyka i typ którego najbardziej się bałem, wszedł. Wielki szacunek dla Kei&#39;a, że po drugim, sromotnie przegranym secie nie siadł psychicznie i wygrał ten mecz.

W tym wypadku trochę większe ryzyko bo gram na handicap gemowy w stronę Japończyka. Roger dopiero 1 mecz na clay&#39;u w tym roku i pewne 2:0 (6:3, 6:3) ze Stepankiem. Więc dlaczego gram na gemy dla Kei&#39;a? Po 1, Kei prezentuje się dobrze na kortach w Madrycie, wczoraj pięknie wyciągnął 1 seta z Troickim, widać że baniak mu się nie zagotował, tylko spiął poślady i wziął się ostro do roboty. Po 2, Stepanek to nie Kei i na odwrót. Jego forma w stosunku do Japończyka różni się znacznie, myślę że w przypadku spotkania obu tych Panów, mecz spokojnie wygrałby Nishikori. I w końcu po 3, jeśli Czech zdołał ugrać 6 gemów, to Japończyk spokojnie powinien ugrać 8 gemów i przy przegranej 4:6 4:6 zakład spokojnie wchodzi. Kurs ciekawy, można spróbować.
???? Grigor Dimitrov - Stanislas Wawrinka @1.60 Expekt 6:3 4:6 1:6
Meczu nie oglądałem więc wypowiadać się nie będę. Ale po wyniku w poszczególnych setach podejrzewam, że Bułgarowi brakło po prostu sił i dlatego nie dał rady postawić się Wawrince w 3 secie.
Rozumiem zachwyt nad Bułgarem. Piękny mecz z Djoko, naprawdę aż chciało się oglądać to spotkanie. Tylko wg mnie są 2 ważne aspekty dotyczące dzisiejszego spotkania: Grigor odniósł kontuzje (albo jak twierdzi Novo, miał skurcze) w meczu z Novakiem, całego 3 seta biegał, walczył, starał się ale widać było, że jakiś tam problem z nogą ma - mimo wszystko wygrał i za to należy mu się szacunek i brawa na stojąco. Lecz mając w nogach 3 godziny biegania, do tego trochę utykając, a nie wydaje mi się żeby to była zasłona dymna jak to ma czasami w zwyczaju robić Serb, to uważam, że będący w bardzo dobrej formie Wawrinka powinien wygrać ten mecz. Pewnie będzie przedłużał wymiany, ganiał Bułgara po korcie i jeśli nie zacznie wyrzucać piłki po autach, wygra ten mecz na 80%.

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Dimitrov G. v Wawrinka S.
2.78 Pinnacle Sports
Spotkanie R16, gdzie zobaczymy zawodnika, który pokonał lidera list ATP. Grigor Dimitrov po fantastycznym wtorkowym meczu, gdzie pokonał Djokovicia awansował to 1/8 turnieju w Madrycie. Jego rywalem będzie Stan Wawrinka, który na drodze do meczu z Bułgarem musiał pokonać Kolumbijczyka, Santiago Giraldo. Wcale to nie było łatwe spotkanie, jednak w pełni kontrolowane przez Szwajcara. Dimitrov narzekał na skurcze mięśni podczas meczu z Djokoviciem, jednak myślę, że w ciągu dwóch dni lekarze doprowadzili wszystko do jak najlepszego porządku. Jak dla mnie ten jutrzejszy mecz to 50/50. Dużo będzie zależeć od przygotowania fizycznego Bułgara, jeśli wszystko będzie w porządku to z całą pewnością powalczy o zwycięstwo. Kurs bardzo dobry, spodziewałem się niższego. Obaj panowie spotkali się raz, w Melbourne na kortach twardych w 2011 roku - wtedy gładko wygrał Stanislas Wawrinka. Szwajcar jest w dobrej dyspozycji, jak na razie wygrywa spotkania w roli faworyta w tym turnieju. Dimitrov w meczu z Djokoviciem się przełamał mentalnie. Pierwszy raz w meczu z tak dobrym rywalem nie wysiadł psychicznie, zawsze w końcówce pojawiały się błędy co skutkowało przegraniem meczu. To zwycięstwo go podbudowało i zapewne dziś będzie walczył o to samo!
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Ja dziś postawię na Wawrinkę. Dimitrov faktycznie zaimponował w meczu z Djokovicem, ale trzeba przyznać, że Serb nie zagrał na swoim poziomie. Dodatkowo te skurcze, a może to coś więcej, trudno powiedzieć. Czasu na regeneracje miał mniej, niż dwa dni, bo wczoraj jeszcze grał w deblu. Wawrinka w mega formie, wiele cennych zwycięstw i to właśnie na clayu, na którym gra już dłuższy czas. Te wszystkie argumenty skłaniaja mnie do postawienia na Szwajcara po kursie 1,60.
Dodatkowo polecam typ przeciwko polskiemu deblowi. Para Peya/Soares to ścisła czołówka. Rzadko przydarzają im się wpadki, czego nie można powiedzieć o Naszej parze, która gra w kratkę. Oczywiście mogą wystrzelić, bo doświadczenie i umiejętności mają, ale przeciwnicy ewidentnie są w gazie, wygrali turniej w Barcelonie, czas na kolejny tytuł. Kurs 1,65 zachęca.
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Oglądał ktoś Ferrera z Istominem ? Prosiłbym o jakies opinie o jego grze. Na pewno kurs na Haasa @2,62 to jest value. Szacuje szanse na 55-45 w strone Niemca. Także Haas +2,5 jak najbardziej warte gry, a nad grą na win Haas się zastanawiam.

Haas +2,5 @1,9 Bet365
W 1. secie Istomin niezle sie trzymal, bardzo dobra gra przy siatce, w miare niezly serwis, ale widac bylo, ze kwestia czasu jest jak Ferrer go dopadnie. 2. set to byla tylko formalnosc. Co do Hiszpana, to wygladal niezle, bez wiekszych problemow przy swoim serwisie, kontrolowal to spotkanie. Ja osobiscie gram jednak na Haasa i handi setowe w jego kierunku, mysle, ze stac go na zwyciestwo w tym spotkaniu, a z pewnoscia na urwanie seta Davidowi.
 
L 77

low

Użytkownik
Ja bardziej kieruje się w strone Dimitrova. Ten mecz z Djoko to może być dla niego punkt zwrotny kariery, bo w końcu pokonał top gracza i to w takim stylu. Da mu to sporo pewności i polepszy jego gre. Po za tym w jego narożniku pojawiła się znana osoba czyli Magnus Norman. To on doprowadził Soderlinga tak wysoko. Dimitrov już w Monaco grał ładnie z Nadalem i gdyby nie skurcze to kto wie czy nie pokonałby Hiszpana. Wawrzyn to oczywiście dobry gracz, ale Dima jest na fali i to może być jego turniej. Więc Dimitrov @2,69 pinnacle.

Tsonga -1,5s @2,20 pinnacle

Verdasco sezon słaby pokonał tutaj cienkiego Goffina i Raonica, ale z tym drugim równie dobrze mógł przegrać. Raonic na clayu to nie jest mocarz, jego gra nie pasuje pod tą nawierzchnie. Z roku na rok Nando robi się coraz słabszy w poprzednich trzech meczach z Tsonga nie urwał mu seta i myślę, że dziś będzie podobnie.
 
S 4

saszka87

Użytkownik
Nadal-Youzhny handi gemowe +6,5 po kursie 2,0
Zdecydowanym faworytem jest oczywiście Rafa i to że wygra nikt nie wątpi ja jednak zagram w stronę rosjanina który wydaję się być w dobrej formie wczoraj odprawił Almagro wcześniej Fogniniego myśle że jest wstanie ugrać po 3 gemy w setach
Anderson-Berdych Berdych wygra 2-1 kurs 3,75
typ napewno ryzykowny ale myśle ze warty zagrania Kevin jest w w stanie urwać seta wyżej notowanemu czechowi. Dobrze serwuje więc mysle ze bedzie wstanie utrzymać swoje podanie a jakas okazja na przełamanie Berdycha sie trafi. Dodatkowo 3 ostatnie mecze z udziałem czecha kończyły sie wynikiem 2-1
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Verdasco sezon słaby pokonał tutaj cienkiego Goffina i Raonica, ale z tym drugim równie dobrze mógł przegrać. Raonic na clayu to nie jest mocarz, jego gra nie pasuje pod tą nawierzchnie. Z roku na rok Nando robi się coraz słabszy w poprzednich trzech meczach z Tsonga nie urwał mu seta i myślę, że dziś będzie podobnie.
Niekoniecznie sie zgodze ze raonic na clayu jest slaby, robi progres,a rok temu o mały wlos nie wygral z pozniejszym triumfatorem.

Ja uważam ze hiszpan ma szanse w tym meczu. poczatek sezonu slaby ,ale mysle ze ten turniej to zmieni, po wygranej nad Raonicem pewnosc Siebie moze wrocic. Naprzeciw staje francuz Jo Tsonga, ktory jest w formie, ale z nim roznie bywa i czesto traci koncentracje. Mysle ze czeka nas ciekawe widowisko ktore pokryje over gemowy 21,5

Verdasco-Tsonga ✅
over 21,5 6:4,3:6, trwa 3 set
1,5 bet365


7/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Monaco - Anderson over 22.5
kurs: 1.75
Fortuna

Wyżej zostało napisane już że rok temu w Houston było 7:6 7:5, mniej więcej na tym opieram ten typ. Anderson jak to na wysokiego gracza przystało świetnie serwuje, tak więc liczę na podobny wynik jak rok temu, obaj powinni trzymać swoje podanie jak najdłużej. Co do Monaco to fakt, wczoraj uratował mecz z Tipsą, Anderson łatwo skóry nie sprzeda, początek sezonu dla tensisity z RPA świetny, finał w Casablance, qf w indian wells. Jak nie odda serwisu to wygra ten mecz.
Anderson win 2.9 Fortuna

Do tego myślałem Almagro - Youzhny +4.5 (1.8)
Fortuna
Ruski wczoraj uratował mecz z Fogninim, w wykonaniu Włocha kolejny dziwny mecz, wygrywał 5:3, i 3 gemy dla Jużnego, obronił dwa meczbole i poległ w tb. Śledziłem mecz na livescorze tak że nie wiem jak to wyglądało. H2H 4:0 dla Jużnego, ale tym się nie sugeruje, ostatni mecz 2 lata temu, ale właśnie dzięki tej statystyce ten typ wpadł mi w oko. Ponadto myślę że nie da się rozjechać tak łatwo Hiszpanowi, rusek jest jaki jest, nie zawsze trzyma nerwy na wodzy ale liczę że postawi się. Typy oczywiście za drobne, dobre próbuje swoich sił w tenisie
Anderson - Berdych
typ: over 9.5 pierwszy set (1.55)
oraz over 22.5 (1.8)

Na prędce bo zaraz mecz, wczoraj pisałem że ma dobry serwis Kevin, podtrzymuje to i liczę że w całym mecz postara się jak najdłużej trzymać podanie. H2h 6:0 dla Berdycha ale tym się nie sugeruję. Wczoraj Jerzyk urwał mu seta tak że mam nadzieję że i dzisiaj Czech będzie miał swe chwile słabości. Gracz z RPA jest ewidentnie w formie i dlatego stawiam tak że czysty win (3.2) Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? F. Verdasco/J-W. Tsonga (O 22.5) dla Mecz (1.833) WYNIK 64 36 26 ✅
???? R. Nadal/M. Youzhny (O 18) dla Mecz (2.020) WYNIK 26 36 ⛔
KURS: 3.702
Stawka: 52 | Zysk: 140.57 PLN

PinnacleSports

Bardzo mnie zdziwiła tak nisko wystawiona linia na OVER w meczu Nadal - Youzhny... Wczoraj tak samo nisko było wystawiona w meczu z Paire i długo się zastanawiałem czy grać czy nie. Ostatecznie odpuściłem a niepotrzebnie, bo linia została pokryta. Zatem, jak Paire ugrał NAdalowi 7 gemów, to nie wierze, że tak grający Rusek jak np. wczoraj, ugra mniej !! Wg mnie Rusek dziś znowu się postawi. Widać ogromną mobilizację, którą wczoraj jak zwykle chamsko w swoim stylu próbował rozbić Almagro udając się w trzecim secie poza kort na niby MEDICALA... To było bardzo nieuczciwe, aż sam sędzia się śmiał, bo Nicolasowi nic nie było, a próbował ochłonąć tylko ... Nic to nie dało i Rusek dobił wczoraj Hiszpana z zimną krwią ???? Dziś wg mnie też się z nim Nadal pomęczy...
Tsonga? Widziałem go w meczu z słabym Haase i nie było rewelacji... Holender mógł nawet ugrać seta ???? Verdasco super walczył z Raonicem i w zasadzie Kanadyjczyk bronił się głównie serwisem. Jak dochodziło do wymiany to w większości przypadków wygrywał je Verdasco. Widać, że mu bardzo zależy i coś czuję, że dziś będzie długi bój z Tsongą, który też nie zwykł odpuszczać nawet jak mu nie idzie...
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Zgadzam się z typami w stronę Youzhnego i sam gram +6,5 na ruska. Nie chce mi się wierzyć, że nie ugra sześciu gemów. Forma jest, na Nadala mobilizować się specjalnie nie trzeba. Wczoraj Paire ugrał 7 gemów, Miszka nie będzie dziś gorszy.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Kei Nishikori (JPN) - Roger Federer (SUI)
Ile gemów zostanie rozegranych podczas meczu?
Typ: Więcej niż 20,5
Kurs: 1.85✅

Roger Federer powraca po dwumiesięcznej przerwie, gdzie w 1/16 pokonał Stepanka 2:0. Teraz czas zmierzyć się z Kei Nishikori. W pierwszej rundzie pokonał Troickiego i może namieszać w tym pojedynku. Na pewno będzie walczył o każdą piłkę, gdzie wymiany będą dość długie, no i tutaj Federer musi zachować spokój.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Anderson-Berdych

ilosc gemow w secie 1 ✅

over 12,5 @ 3,25 bet365
6:7 (5:7)

Krotko i na temat bo juz trwa rozgrzewka, spotykaja sie 2 wiezowce, jeden w formie,drugi jej szuka. H2H 6:0 na korzysc berdycha, ale kazdy ich mecz byl zaciety, licze ze kevin bedzie solidnie serwowal czym zmusi do tego samego przeciwnika i w 1 secie zobaczymy 13 gemów.

....Ci panowie chyba dla Mnie zagrali tego seta, ostatnie 3 gemy to przełamania, Anderson pokazal jak bardzo nie potrafi grac z Berdychem,2 razy tracic podanie serwujac na wygranie seta, ale mecz trwa wiec moze moze... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
????Nadal R.(-6.5) - Youzhny M. 1.71 efortuna Obu zawodników nie trzeba przedstawiać. Wiadomo który jest lepszy. H2H to 9-4 dla Nadala. Dlaczego taki typ ? Rafa to jak wiadomo to król mączki, jednak widać, że po kontuzji nie gra tak jak kiedyś. Kiedyś niszczył swoich rywali, teraz po prostu z nimi wygrywa. Youzhny potrzebuje ugrać 6 gemów, aby ten typ siał. Paire ugrał 7, to niby dlaczego Yuzhny ma nie ugrać 6?
Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki, dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie tak dużo znaczy.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie rozumie, tego, że idziecie tak w strone Rosjanina. Przcież On wczoraj ledwo biegał. Wygrał ten mecz tylko i wyłącznie charakterem, Allmagro go zdecydowanie zabrakło. Wielki szacunek dla Mishy za ten mecz, ładnie wchodził mu 1bh, sporo winnerów, ale jak już pisałem jechał już na oparach, na emocjach. Dzisiaj pewnie ledwo stanie z łózka. Dzisiaj aby zrobić winnera z Rafą to będzie musiał przebić z 4,5 piłek wiecej, i dwa razy bardziej ryzykować... Może ugra 6 gemów, ale jestem pewny, że Rafa go spokojnie zdominuje. Będzie się krecił około 5 a 6 gemów dla Rosjanina.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Madryt Debel
Spotkanie: Marrero/Verdasco vs Granollers M./Lopez M.
Typ: Marrero/Dasco ✅✅✅7:6,6:3
Kurs:1,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Drugie dzisiejsze podejście do debla:p
Dlaczego ten mecz?
- przede wszystkim H2H z ostatnich 3 lat 3:0 na korzyść Dasco i Marrero (wszystkie mecze na mączce, a jeden tegoroczny)
- tegoroczny bilans na clayu 6/2 (wygrana z Nestorem/Lindstedtem , Frytką/Matką czy Mirnyiem/Tecau) przy bilansie rywali 2/2
Skąd więc tak wysoki kurs?no to jest ten myk, że Verdasco gra wcześniej singla z Tsongą:p Mam jednak nadzieję, że się mocno nie zmęczy (Francuz) i wybrany przeze mnie debel po raz kolejny odprawi rywali z kwitkiem
edit to wolnosc slowa:nie potrzebna ta ironia:p zauważ, że cały ten ranking można skwitować tak: bracia Bryan i ... cała reszta. Oba deble są z top8 i biorąc pod uwagę liczbę granych turniejów, to różnica punktowa nie jest duża, więc ten argument nie robi na mnie wrażenia w zestawieniu z H2H.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Skąd więc tak wysoki kurs?no to jest ten myk, że Verdasco gra wcześniej singla z Tsongą:p Mam jednak nadzieję, że się mocno nie zmęczy (Francuz) i wybrany przeze mnie debel po raz kolejny odprawi rywali z kwitkiem

ironicznie odpowiem...moze dlatego ze graja naprzeciw obecnie pary nr 2 na swiecie? ;) i zwyciezca WTF
 
A 21

adrianziomek18

Użytkownik
małe pytanko do oglądającyhc wczoraj mecz Monaco-Anderson...Kevin tak dobrze grał czy wygraną zawdzięcza połowie błędów Monaco?Oglądam właśnie Berdycha z Andersonem....można powiedzieć że Anderson 2 razy miał wygranego seta którego przegrał przez ....Słabą psychikę?Tak czy siak nic nadzwyczajnego panowie nie grają za to jeśli dalej Anderson bd marnował niektóe piłki to Berdych melduje się w kolejnej rundzie co sprawia że warto bd być może postawić na jego porażkę.... W tym meczu Berdych wygrał seta tylko dlatego że jeśli Andersonowi nie siadał 1 serwis to chłopak nie wiedział co ze sobą zrobić....auty w w kluczowych momentach lub brak dobiegu do piłki gdzie powinien spokojnie dobiec....
Polecam na live Berdych wygra 2 seta 1.44 5/10
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wawrinka Stanislas vs. Dimitrov Grigor 1,50 unibet✅
Fajny kurs, oczywiści po ograniu Djoka nie mógłbyć mniejszy. Wawrinka znowu w świetnej formie. Jego gra robi mega wrażenie, myśle, że moze go tutaj pokonać tylko Nadal, może Federer. Dimitrov zrobił mega wynik, ograł nr1, który oczywiście grał dużo poniżej swoich możlwości, ale brawo, że Bułgar to umiał wykorzystać, jest wielu grajkó któzy tego nie potrafią. Młodzian w ten mecz włożył 110% zdrowia, podczas 2 seta miał skórczę, dobrze, że miał jeden dzien wolnego, ale na pewno będzie czuł skótki. Stasiu go dzisiaj niezle przegoni po korcie ???? Szykuje się super mecz. Ale proste moim zdaniem- Wawrinak w takiej formie jest nie do ogrania przez takiego zawodnika, Bułgar się super pokazał, potwierdził wielki talent, ale dzisiaj przegra, pewnie po fajnym widowisku...
Edit: Tak jak przewidywałem, klawe widowisko za nami. Oj Dimitrov potwierdza mega talent. Strasznie się rozwinął. Dzisiaj trochę zabrakło głowy, Stasio ładnie go wypintkował w trzecim secie. Klasa Stasio, klasa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Andy Murray v Gilles Simon 2-0 @1,59 ⛔

Unikam raczej grania dokładnych wyników ale w tym wypadku się skusze. Murray zagrał bardzo zacięty mecz z Mayerem 7/6 7/6. Typowałem wtedy w stronę Niemca i było naprawdę blisko, w 1 secie w TB miał setową przy swoim serwisie, w 2 secie miał bodajże 4/1*. Panicz jednak kontrolował sytuację, bardzo pewnie serwował. Ogólnie mecz stał na dobrym poziomie. Simon mnie zupełnie nie przekonuje, jak na jego styl gry popełnia za dużo błędów. Z tragicznym ostatnimi czasy Bennetau ledwo wyciągnął mecz, z Chardym niby wygrał 2/0 ale Francuz mu pomógł (9DF, słaby procent 1st serve). Andy na mączce za pewnie się nie czuje, no ale słabego Francuza spokojnie powinien wypunktować. Poszaleje na returnie bo podanie Simona krzywdy nie robi. Spodziewam się wyniku w okolicy 6/3 6/4, tak na luzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom