>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Tour - Madryt, 04-11.05.2014

Status
Zamknięty.
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Isner John -Ferrer David 1 handicap +3.5 gemów Bet365 1.83
4:6, 4:6 za optymistyczny typ jednak ⛔⛔⛔
VS.


Hiszpan który na mączce rozegrał ponad 450 meczów,a z czego wygrał ponad 315 zmierzy się z Amerykaninem Isnerem, który robi postępy nawet na takiej wolnej nawierzchni w ostatnich latach. Ferrer uważany za największego walczaka,strasznie eksploatuje organizm, jego gra jest jeszcze bardziej mordercza niż Nadala, jestem ciekaw jak jeszcze długo. Ponieważ David co turniej poskreśla, że gra bardzo siłowy tenis i cieszy się z każdego szybko wygranego spotkania. Ostatnie turnieje w Europie w kratkę ponieważ w Monte Carlo doszedł do półfinału pokonując po drodze Chardego, Dimitrova i Nadala po 2:0 i przegrał z Wawrinką 6:1, 7:6. Następnie porażka z Gabashvilim w I rundzie w Barcelonie i teraz w Madrycie pokonał Ramosa 7:6, 5:7, 6:3. John natomiast zaczął znacznie gorzej ponieważ porażką w Houston z Brownem 6:4, 6:7, 7:6. Drugi turniej czyli obecny, Madryt i pokonanie 7:6, 6:4 Gabashviliego oraz Matosevica 7:6, 6:7, 7:5. Spotykam się z opiniami,że Amerykanin nie potrafi grać długich meczów i Ferrer go zajedzie....tylko,że to Isner również słynie z meczów &quot;maratonów&quot;. Zapewne w meczu będzie tie brek i to może nie jeden. Powtórzę się,a w rozgrywce dodatkowej wszystko jest zawsze możliwe, dodając fakt,że Isner jest królem tie breaków. Będą to zapewne szybkie gemy, John będzie wygrywał punkty przez serwis i forhend,a Ferrer przez rozrzucenie przeciwnika lewo,prawo czy też skrót. Ferrerowi częściej wpadają się wpadki,a przeciwnik nie należy do ciapciów. Tak jak w poprzednim typie jaki podałem,nie twierdzę,że Isner wygra ten mecz,ale moim zdaniem handicap pokryje.
 
goralzywiec13 172

goralzywiec13

Użytkownik
mecz : Lopez F. - Thiem D.
Typ : Lopez. F wygra mecz
kurs @ 2,3
stawka 5/10j
Witam troche slow ode mnie : Thiem moze i pokonal Wawrinke no ale co z tego ? Przegral na swojja prosbe pierwszy set perfekt a kolejne tylko gorzej, nastpenym moim argumentem jest to iz po kazdym niespodziance pora odpasc z turnieju w bardzu wiel przepadkach to sie ujawnia , trzecim moim argumentem jest to iz Lopez gra u siebie i neich pan wyzej nie pisze ze to nie ma znaczenia jest to bardzo wielkie znaczenie, doping bardzo pomaga wiem to z wlasnego doswiadczenia. Lopez dosc dobrze czuje sie na Clay&#39; u mimo ze w tym roku nie rozegral tutaj zbyt wielu meczy, dla mnie to latwa wygrana Lopeza gdyz Domonic nie wytrzyma presji ze jest faworytem i bedzie chcial za mocno tej wygranej , mysle ze typ bardzo warty uwagi ???? pozdrawiam jesli pomoglem nieco jasniej to prosze lapke w gore ????
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Roberto Bautista-Agut vs. Santiago Giraldo
typ: 1
kurs: 1.90
BET365
Kursy już zaczynają spadać i nie ma co się dziwić, ale do rzeczy:
Santiago Giraldo to gracz, który rzeczywiście jest w tzw gazie i gra bardzo solidnie. Świetnie się prezentuje w każdym meczu. Gra przede wszystkim bardzo regularnie. Tyle tylko, że czasem wygrywa mecze nie przez swoją dobrą grę, a przez brak gry po drugiej stronie siatki. Tak było dzisiaj. Murray po jednej zepsutej w sposób lekko mówiąc idiotycznie śmieje się z siebie i namiast zacząć grać to psuje kolejne 2 w taki sam sposób albo wystawia piłkę na wysokość 2 metrów w karo serwisowe no to taki zawodnik jak Giraldo musi to skończyć. Z Tsongą jak to z Tsongą coś mu nie idzie to już nie zacznie. Hewitt już ma swoje lata i poziom nie ten co kiedyś.
Co do Bautisty. Nie jestem jego dużym fanem, ale jego tenis jest bardzo solidny i bardzo skuteczny. Tak jak jego jutrzejszy przeciwnik to bardziej przebijacz niż ktoś kto od razu chce wygrać winnerem. Tylko jak dla mnie jest wciąż lepszy od Kolumbijczyka. Serwis owiele bardziej skuteczny. Rozgrywanie piłek i dłuższe wymiany. To będzie przeważało na korzyść Hiszpana jutro. Jak Giraldo zagra pare piłek więcej i znowu chce zagrać swój odwrotny forehand często, nawet bardzo często przy wysokiej piłce gra w aut.
Podsumowując: Wytrzymywanie wymian oraz większa skuteczność będzie jutro + po stronie Hiszpana do wygrania tego meczu. Nazwiska przez jakie przeszedł Giraldo na nic nie wskazują, bo nie były to mecze w których miażdżył swoich rywali tylko wymuszał większość błędów, których jutro nie popełni Roberto Bautista-Agut
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Uwaga! Lecimy jutro na grubo Panowie i Panie!
???? Nadal R. - Berdych T.
Berdych T. ::: 7,06 ::: Pinnacle ::: 2/10
Berdych T. +5 gemów ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 4/10
Berdych T. +1,5 seta ::: 2,71 ::: Pinnacle ::: 3/10
Historia tego meczu zaczęła się... 8 lat temu, a dokładnie w Madrycie w 2006 roku gdzie reprezentant Czech pokonał Rafaela Nadala 6:3 7:6(6). Wszystko by było w porządku gdyby nie fakt, że Tomas Berdych uciszał wtedy hiszpańską publiczność co odbiło się dużym echem w mediach. Od tego czasu Nadal pokonał Berdycha 17 razy! W tym aż 5 razy rok temu, ale Hiszpan z roku 2013, a obecnie to dwa różne światy. Wystarczy napisać, że Nadal wygrał turniej w Sao Paulo, Acapulco, Indian Wells (Masters), Barcelonę, Madryt (Masters), Rzym (Masters), Roland Garros (Szlem), Montreal (Masters), Cincinnati (Masters) i US Open (Szlem). W tym roku &quot;Rafa&quot; jedyne co wygrał to marną ATP 250 w Doha na początku sezonu i turniej w Rio, co w porównaniu z poprzednim sezonem wygląda bardzo marnie, żeby nie powiedzieć beznadziejnie. O porażkach z Ferrerem już w ćwierćfinale w Monte-Carlo czy z Almagro w Barcelonie nawet nie wspomnę. Hiszpan jeszcze radzi sobie z zawodnikami klasy typu Seppi, Ramos, Monaco, Nieminen, Dodig, ale jeżeli poprzeczka jest postawiona wyżej w okolicach top 10 to robi się już naprawdę gorąco.
Berdych wie na co go stać i wie jeszcze lepiej niż my wszyscy co dla niego znaczy mecz przeciwko Rafaelowi Nadalowi. Moim zdaniem jest to najlepsza okazja by w końcu odgryźć się Nadalowi za te wszystkie 17 porażek pod rząd, bo jak nie teraz to kiedy? Berdych solidnie tutaj wygląda, oglądałem jego mecz z Dimitrovem i powiem tylko tyle... Czech znany był kiedyś ze słabej psychiki, a w meczu z Bułgarem to on w końcu pokazał, że ma &quot;jaja&quot; i od połowy 2 seta to on kontrolował w zupełności mecz. Do tego moim zdaniem obecnie największym problemem Nadal jest kiepski serwis, skoro prawie 33 letni Jarko Nieminien zdołał go dzisiaj przełamać, to podwójnie zmobilizowany Berdych nie powinien mieć z tym większych problemów. Po takim kursie aż grzech nie zagrać!
Wynik: 6:4 6:2 ⛔
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
Na początku zaznaczam że nie jestem żadnym hejterem, bo czytam analizy w temacie tenisa regularnie, natomiast sam dość rzadko wypowiadam się tutaj. Skupiam się na podawaniu typów w moim temacie. Ale do rzeczy, piszę odnośnie analizy powyżej napisanej przez użytkownika Mateusz190. Takie analizy nie powinny tu się pojawiać, sa kompletnie niedorzeczne i rzucają mylne światło dla laika który ma ochotę zainwestować w jakiś mecz. Argumenty w stylu Giraldo wygrywa, bo przeciwnicy kolejno: Murray się śmieje sam z siebie i psuje piłki ( to jest czołówka ATP i każdy ma jakieś tam swoje trudne chwile i swoje zachowania, natomiast to że wystawia piłki do ataku Giraldo było spowodowane tym że poprzednie uderzenia Giraldo były bardzo dobre), Tsonga to Tsonga i jak mu coś nie idzie to nie idzie, a Hewitt jest stary i przez to gra gorzej. Tak nie można pisać aby analiza była wartościowa, to są ogólniki i żadne to spostrzeżenie. W podsumowaniu : &quot;Nazwiska przez jakie przeszedł Giraldo na nic nie wskazują, bo nie były to mecze w których miażdżył swoich rywali tylko wymuszał większość błędów&quot; Nazwiska typu Murray, Tsonga, Almagro, Fognini, Robredo na nic nie wskazują? Na tym polega tenis aby wymuszać błędy rywali i samemu popełniać ich mniej i uważam że to olbrzymi plus Giraldo i jutro właśnie ta cecha da mu zwycięstwo. Strasznie mnie wymęczyła ta twoja analiza ( wiem nie musiałem jej czytać).
Co do samego meczu to dodam że w turnieju głównym Giraldo stracił tylko 2 razy swój serwis 10 razy przełamując swoich rywali, a byli nimi Hewitt, Tsonga, Murray. Natomiast Bautista 4 razy przegrał swój serwis 9 razy łamiąc rywali ( Robredo, Verdasco, Kubot) - stosunkowo słabsi rywale od rywali Giraldo. Co więcej Bautista pokazał że ma okresy słabszej gry, jak w 1 secie z Verdasco, czego nie widziałem u Giraldo. Giraldo jest w gazie i na pewno łatwo mu nie będzie ale licząc że sowim ofensywnym stylem zepchnie Hiszpana do defensywy i nie pozwoli mu na kontrataki.
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Bautista A.-Giraldo 1 @1.9
Hiszpan moim zdaniem wygra ten mecz. Twierdze tak patrzac przez pryzmat meczu Bautisty z Verdasco, gdzie obydwaj zagrali swietny mecz. Juz wspominalem, ze aby pokonac Verdasco tutaj to trzeba zagrac wiecej niz bardzo dobrze i tak wlasnie zagral Bautista z rodakiem. Mecz z Kubotem tutaj wiele nie wniesie, bo Polak dzis ograniczal sie jedynie do prob mocnego returnu i ataku, takze wymiany byly zasadniczo krotkie z tego tytulu. Giraldo gra bardzo dobrze, zawsze lubilem Santiego za widowiskowa gre, ale stawiam na Bautiste, ktory znakomicie trzymie pileczke w korcie. Mysle ze jakies podobienstwa pomiedzy tenisem Verdasco i Bautisty mozna znalezc. W meczu z Verdasco-Bautista, Fiasco wykonywal wrecz nieprawdopodbne ataki, a na strone Hiszpana wracalo doslawnie prawie ze wszystko. Juz pomijam ogromna roznorodnosc zagrac w tym meczu, takze jezeli Bautista zagra na tym samym poziomie to widze go w polfinale.
Kei tez wygrac powienien, ale kursy juz polecialy w granice 1.15, wiec nic to zasadniczo nie daje w formie czystego zwyciestwa.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Nadal Rafael-Berdych Tomas ; Tomas Berdych wyra pierwszy set Bet365 4.50
6:4, 6:2 Jednak głowa ciągle ta sama... ⛔⛔⛔
VS


Zgadzam się całkowicie z AKA SHAKAL i również dodam coś od siebie. Na wstępie przytoczę bezpośrednie pojedynki jakich było łącznie 21! Z czego 18 jest na korzyść Nadala,a zaledwie tylko trzy razy wygrał Berdych. Pierwszy mecz odbył się bardzooooo dawno temu ponieważ w 2005 roku i tam w finale Bastad na kortach ziemnych wygrał 2:6, 6:2, 6:4 Hiszpan,oczywiście nie będę przepisywał wszystkich wyników tych spotkań ponieważ to nie ma sensu, każdy może sobie to sprawdzić. Czech wygrywał z Nadalem prawie 10 lat temu,pierwszy raz w 2005 i dwa razy w 2006 roku,kolejne mecze od 2007 aż po 2014 padały łupem króla mączki. Panowie grali na każdej z możliwych nawierzchni,ostatni mecz miał być w bieżącym roku w Miami,ale Tomas wycofał się. Teraz wypadałoby napisać o formie w obecnym sezonie. Czech sezon ma bardzo dobry,patrząc od początku: Doha porażka w I rundzie z Karlovicem 7:6, 7:6 lecz to początek rok i wiele wtop jest najlepszych zawodników, Kooyong omijam, AO dojście do półfinału gdzie został pokonany przez Wawrinkę, Davis Cup dwa wygrane mecze po 3:0 z Sijslingiem i De Bakkerem, Roterdam wygrana turnieju, Dubai finał i porażka z Feererem w trzech setach, Indian Wells tutaj zaliczył wtopę ponieważ porażka z Bautistą-Agutem, Miami to właśnie dojście do półfinału i oddanie meczu walkowerem o czym pisałem przed chwilą, Monte Carlo porażka w II rundzie z Garcia Lopezem który doszedł tam do ćwierćfinału urywając seta Djoko. No i ten nieszczęsny finał w Portugalskim Oeiras...tam kolejny raz Berdych zaprezentował nam dlaczego mimo fantastycznych umiejętności nie był nigdy wyżej niż 5 na świecie, psychika. Pierwszego seta w finale z Berloqiem wygrał 6:0, wszystko zapowiadało się, że Czech wygra gładko i drugiego seta,ale tak się nie stało. W drugim secie Argentyńczyk stanął na nogi i wygrał 5:7,a w trzecim zaczęła się parodia czyli 5 gemów z rzędu dla Berloqa, wynik trzeciego seta to 1:6. To jest właśnie cały Berdych potrafi zagrać fenomenalnie z najlepszymi,a później coś w jego głowie się wyłącza i mamy kaplice w jego wykonaniu. W Madrycie pokonał Andersona 6:1, 6:4 który w ostatnim czasie jest całkowicie bez formy oraz Dimitrova. Z Bułgarem pierwszego seta przegrał do trzech, ale zdołał wygrać drugiego jak i trzeciego do trzech i dwóch. Mimo,że stracił seta z Grigorem,to mecz stał na wysokim poziomie i prezentował się Czech z bardzo dobrej strony. Co do Nadala...opisywałem go już nie raz w tym sezonie i mimo,że wygrywa w Madrycie w imponującym stylu dalej uważam,że to nie ten sam Nadal jaki był w tamtym roku. Oczywiście prawdziwych mistrzów poznaje się często po tym jak im nie idzie. Niby wygrał w Doha, Rio de Janeiro, finał w Miami i finał Australian Open ale...w Dubaju pokonał Monfilsa i Gulbisa z tych &quot;znaczących&quot; , w Rio to jedynie Dolgopolova z tych &quot;lepszych&quot;, w Miami Hewwit, Istomin, Fognini, Raonic i porażka z Novakiem. Najlepszym turniejem z godnymi rywalami był AO,reszta to dla Rafy tylko przystawki,a nie główne dania. Mimo wszystko Wawrinka nie był tam faworytem a wygrał. Dodatkowo przegrana z Dolgopolovem w Indian Wells. No i ostatnie wyniki porażka z Almagro w Barcelonie oraz z Ferrerem w Monte Carlo. Może teraz podam mało istoty fakt ale według kursów wyglądało to mniej więcej tak: Wawrinka-Nadal 5.09-1.18, Dolgopolov-Nadal 6.20-1.12, Ferrer-Nadal 7.45-1.09, Almagro-Nadal 6.52-1.11. Rok 2014 jest już jego najgorszym, ponieważ nie mamy jeszcze połowy sezonu a zaliczył tyle wtop. Powtórzę to co napisałem poprzednio, Hiszpan wygrywa w tym turnieju ale nie w stylu w jakim zupełnie nas do tego przyzwyczaił. Trzymam się dalej swojej wersji czyli mnóstwo jak na Nadala niewymuszonych błędów jak i znacznie gorszy serwis. Pokonał tutaj Monaco 6:1, 6:0 z którym ostatnio gra mu się wybitnie dobrze bo rok temu podczas French Open na tablicy wyników zapisał się 6:2, 6:0, 6:0, no i Fina, Nieminena który sezon ma kiepski bardzo w ostatnich turniejach. Rafa słabszych graczy powala w lepszym czy też gorszym stylu ale jak przychodzi mu się zmierzyć z kimś lepszym to już zaczynają się schody. Dodatkowo jak wiemy, korty nie są tak wolne jak w Monte Carlo, Barcelonie czy w Paryżu,one są znacznie szybsze to daje fory Berdychowi. Niby ten H2H bardzo korzystny dla Nadala,ale pamiętajmy z jakimi zawodnikami Hiszpan ma problemy z zawodnikami którzy grają płaskie piłki,takie zagrania które niwelują piekielne rotacje. Takimi zawodnikami byli właśnie Almagro, Ferrer, Dolgopolov, Wawrinka i nawet Gabashvili kto oglądał ten wie o czym piszę, czy idąc nawet w rok 2013 gdzie Rafa miał znacznie lepszą formę. W 2013 roku właśnie przez płaskie uderzenia został wyeliminowany dwa razy przez Ferrera, Del Porto, strata seta z Brandsem, Klizanem, Gulbisem. Panie Berdych jak nie teraz nie przełamiesz tej serii porażek z Nadalem to ja nie wiem kiedy... Umiejętności masz,także trzymam kciuki za Twoją głowę! W tym typie widzę ogromne value i bez zawahania stawiam na wygraną podopiecznego Tomasa Krupy.

P.S z racji tego,że typ na zwycięstwo jest już podany, wpisuje wygraną na pierwszego seta. Ponieważ jak Berdych ma wygrać to musi wygrać I seta,jeśli przegra I to główka może zrobić swoje....i później nastąpi kolejna wtopa.
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Rafael Nadal - Tomas Berdych
over 19,5 @1,65 Unibet

Wszystko co ważne zostało już napisane o tym spotkaniu w analizach powyżej, więc nie będę się powtarzał. Ja wybrałem bardziej pewny typ czyli typ na ilość gemów. Na pewno będzie walka w tym spotkaniu i nie wierze żeby przegrany nie zdobył 8 gemów.
Powodzenia.

Rafa fenomenalny ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dzisiaj na pewno w którymś meczu padnie jakaś niespodzianka, duże szanse są w meczu Nadala i Lopeza. Ferrera odpuszcza, ale uważam osobiście, że swoim monotonnym przebijaniem zajedzie Gulbisa i ostatecznie wygra mecz. Bukmacherzy musieliby dać 1,70 na Hiszpana by mnie przekonać do gry na niego.
???? Bautista-Agut R. - Giraldo S.
Baurtista-Agut R. ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 3/10
Trudno mi powiedzieć o formie Girlado bo nie do końca mu ufam. Niby ostatnio wygrywa dużo meczy, ale jak przychodzi jakiś ważny mecz to dostaje 2:0 i &quot;leci do domu&quot;. W Houston przegrał w Verdasco w dwóch setach, w finale Barcelony od Japończyka dostał 6:2 6:2. Rywali których pokonuje są albo bez formy, albo nie potrafią dobrze grać na nawierzchni ziemnej.
Hiszpan za to w Madrycie gra dość dobrze, pewne zwycięstwo nad Robredo, dobry mecz z Verdasco i moim zdaniem bardziej sprzyja mu nawierzchnia, bo to nie jest naturalna mączka, tylko mączka na hali, dość szybka, a Bautista-Agut to jeden z nielicznych Hiszpanów który gra lepiej na szybszych nawierzchniach.
Wynik: 6:3 6:4 ✅
???? Nishikori K. - Lopez F.
Lopez F. ::: 6,76 ::: Pinnacle ::: 2/10 ⛔
Lopez F. +5,5 gemów ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 2:2 i napiszę tak... W 2011 wygrał Lopez, w 2013 Kei, później znowu Lopez, znowu Kei, a teraz... Teraz uważam, że kurs jest mocno przesadzony na Japończyka. Ostatnio w tenisie mieliśmy dość sporo niespodzianek, a najlepszym tego przykładem jest porażka Wawrinka z Thiemem.
Nishikori wygrał mecz z Raonicem, ale Kanadyjczyka uważam za tenisowe drewno które w dłuższych wymianach nie istnieje. W pierwszym secie Kei stracił podanie i kto wie jakby ten mecz dalej się potoczył gdyby nie odłamał podania Raonica. Warto dodać, że Milos już po pierwszym gemie wziął medial-timeout i miał masowany bark/ramię. Po takim kursie warto wejść w ten typ nawet z powodu wyrównanego H2H. Lopez swoimi slajsami będzie taktycznie zwalniał grę przeciwko dobrze poruszającemu się Japończykowi.
Wynik: 6:4 6:4 ✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bautista Agut 1.94 2/10 marathon✅
Wczoraj pograłam Hiszpana po 2, wiedziałam, że bedą spadki ale nie chciało mi się pisać analizy po nocach. Na pewno Giraldo nie jest faworytem. On jest tak malo stabilny, że nawet jak gra mocnego Chall u siebie to często trudne 3-setówki, dramatyczne tie breaki z leszczami. Kompletnie mu nie ufam. Z tak solidnym rywalem jak Bautista to nie widze argumentów, które przemawiają za Santim. Agut świetny z obu stron, potrafi grać w takich warunkach - hala clay. Umie przyspieszyć, umie bronić, niezle serwuje. Gracz kompletny tylko nie wybitny dlatego nie rbi mega sukcesów. Bardzo podoba mi sie Hiszpan w tym sezonie. Spora regularność. Barca i Monte Carlo 2 rundy ale zacięte mecze z dobrymi rywalami, myślę, że tu może być jeden z najlepszych turniejów w sezonie dla niego byleby tylko dziś wygrał. Giraldo ma strasznie chaotyczny tenis, przy tak poukładanym rywalu będzie mu ciężko. Faktycznie sporo wygrywa jak wspomniał Szakal ale większość to cieniasy lub gracze bez formy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
David Ferrer - Ernest Gulbis Typ: 2 @ 3.01 Pinnacle
To, że Ferrer będzie faworytem w starciu z Gulbisem można się było spodziewać, ale aż takie faworyzowanie Hiszpana jest moim zdaniem grubą przesadą. David od turnieju w Barcelonie ma problem z przywodzicielem. który przejawił się porażką w starciu z Gabashvilim. W Madrycie Hiszpan co prawda wygrał już z Alberto Ramosem jednak po ciężkim boju. Wczoraj w późnych godzinach wieczornych pokonał Isnera. Jednak Amerykanin nie postawił Hiszpanowi zbyt dużego oporu. Słabo funkcjonował serwis przez co prawie każdy swój gem serwisowy zaczynał od stanu 0-30. Z kolei Gulbis po małych problemach z Janowiczwem idzie przez turniej jak burza. W stosunku 2-0 pokonał znajdujących się w dobrej formie Dolgopolova oraz Cilica. Dzisiaj w mojej ocenie ma spore szanse na ogranie reprezentanta gospodarzy. Poza mocnym serwisem Gulbis potrafi również mocno bombardować z linii końcowej, jak również zrobić użytek z gry kątowej. Przy tym porusza się po korcie znaczniej lepiej niż taki Isner. Głównym czynnikiem będzie psychika Gulbisa, który często potrafi się zagotować. Na szczęście publiczność w Madrycie nie jest tak szowinistyczna, jak choćby w Oeiras także liczę, że Ernests skupi się przede wszystkim na grze.
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Dziś o 14 spotkanie w deblu Bryan, Bryan - Fyrstenberg, Matkowski.

1. Nie oglądałem ni jednych i drugich od jakiegoś czasu. Przemyślenia raczej statystyczno/życzeniowe.
2. O naszych deblistach wiele było powiedziane, w tym roku nie ma przyśpiewek o zwycięstwie bo wywalczyli tylko jeden finał- w Bukareszcie. Niedawno zresztą, przegrany z parą Rojer Jean-Julien / Tecau Horia.
3.a. Rojer/Tecau w tym roku akurat zaczęli ze sobą grać, do tego elegancko. (Casablanca i Bukareszt zwycięski, też na clayu).
3.b. Rojer/Tecau mieli wczoraj spotkanie z Bryanami w 2R, było 7-5, 3-6, 11-9 i zakończyli turniej w ten sposób.
3.c. W pierwszej rundzie wygrali faworyzowani kursami, z wynikiem 6-3, 1-6, 10-7 z parą Fognini / Gonzalez
-którzy grali pierwszy raz w parze, choć para obiecująca, bo:
-Fognini wiadomo jak gra na clayu, a w deblu w Barcelonie w półfinale z Melzerem
-Gonzalez natomiast z Lipsky’m elegancko nawet, zresztą przegrał właśnie w tej parze z Fyrst/Mat w 2 setach w Bukareszcie, ale jako para zdobyli Oreias.
[crossuje się to wszystko, stąd post punktowany by nie zgubić myśli : ]
4. Fyrstenberg, Matkowski. zagrali w 1R z Murray / Peers i było 2-6, 6-3, 10-6.
-pólfinaliści ostatnio z Casablanki, z Bukaresztu (gdzie przegrali z Rojer/Tecau)
-do tego zwycięzcy z Monachium. Stąd podejrzewam głównie porażka z Polakami, którzy nie rozgrywają sezonu życia. Ileż można mieć dobrych turniejów pod rząd. Stąd zresztą będzie kierunek myśli przy typie.
5. Fyrstenberg, Matkowski 2R : Kubot Lukasz / Lindstedt Robert . Para po Australian Open nie zachwyciła już. Ale pojedynek był super zacięty widać: 7-5, 6-7, 13-11.
Bryanowie wygrali 5 turniejów z rzędu, nie sądzę by potknęli się akurat na naszych, ale wygląda mi, że nie zatrymfują, mimo że bronią zwycięstwa sprzed roku.
Jeśli ktoś oglądał ostatnio to proszę o komentarz, ale moim zdaniem scenariusz na kolejny mecz 3 setowy jest prawdopodobny. Mimo, iż 3 set jest akurat spoko stroną naszych deblistów, to nie sądzę by Bryanowie byli w zasięgu, w tym pozbawionym sukcesów sezonie. Ale 1 set owszem.
h2h 17-7, ostatnio 3 setówki częstę między nimi. Na clayu przewagę w h2h mają jeszcze wyraźniejszą nad naszymi. Trzeba by też zobaczyć jak tam u Polaków z kondycją, bo jakby to ująć delikatnie: połowa naszych deblistów wygląda czasem jakby waliła do obiadu gęste piwo.
spotkanie 3 sety: 3,02 Milenium ⛔
e: No i pary starczylo tylko na 1 seta. 7:6(4), 6:3.
 
thecopro 157

thecopro

Użytkownik
Ferrer David - Gulbis Ernests
Całkowicie zgadzam się z @Valverde, raczej wszystko zostało już napisane. Gulbis bardzo poważnie podszedł do tego turnieju, chociaż oglądając mecz z Janowiczem odniosłem wrażenie, że momentami podchodził zbyt olewatorsko, ale kolejne konfrontacje potwierdziły, że było to tylko moje złudzenie. Bowiem gra tutaj fantastycznie. Ernests to chorobliwy perfekcjonista i jeżeli coś nie idzie po jego myśli wygląda jak gotujący sie czajnik, tak jak wspomniał przedmówca - jego opanowanie będzie odgrywać kluczową rolę. Nie jestem aż tak odważny, aby postawić na niego czysty win, ale proponuję coś bezpieczniejszego:
Pinnacle:
Gulbis +1,5 seta - 1.77
| 7-6 6-3 (fenomenalny mecz, Ferrer tym razem zbyt mocny)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
C 54

cp-company

Użytkownik
Pierwsza sprawa - to, że nie pisze pseudo analiz na 5 stron to nie znaczy, że macie kasować moje posty i to jeszcze z trafionego typu. A teraz do sedna
Nadal-Berdych 1 @1,17 marathon
Na ta chwilę jest 1,17 ale widzę, że gracie prawie wszyscy na Berdycha to poczekam aż jeszcze podskoczy mi lokata. Mam wrażenie, że Wy na tym forum to szukacie na siłę dużych kursów, jakiś wymyślonych value. Sprawa jest prosta, Rafa broni tytułu, bilans na clay w tym roku to 11/2 przy 6/2 Berdycha. H2H 18:3 dla Nadala oczywiście. A więc krótko, mobilizacja jest, forma jest, przeciwnik leży także Nadal to wygrywa i tyle. A Wy drodzy forumowicze możecie mnie teraz bombardować jakimiś statami kto ile piłek wygrywa z drugiego podania itd, i oczywiście grać na Czecha, a ja poczekam jeszcze do co najmniej @1,20 i atakuje mocno. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Roberto Bautista-Agut v Santiago Giraldo over 21,5 gema @1,65
Roberto Bautista-Agut v Santiago Giraldo over 2,5 seta @2,20

Kursy na zwycięstwo według mnie wystawiony prawidłowo, bo to po prostu musi być bardzo wyrównany mecz. W tym spotkaniu zdecydowanie postawię na over. A czemu? Otóż obydwaj panowie są w znakomitej formie. Zacznijmy od Bautisty. Świetne poruszanie się po korcie, trzyma piłkę w korcie jak mało kto, nie podpala się i gra swoje, potrafi zamęczyć rywala. Ostatnio dobrze mu się wiedzie i przyjemnie się ogląda jego tenis. Mimo to nie traktowałbym tego pojedynku jako 100% zwycięstwo Hiszpana. Przywoływane tu już były jego wielkie zwycięstwa, w tym nad Verdasco. Tylko kto oglądał mecz ten wie, że 3. set mógł się potoczyć inaczej, kiedy przy 1:1 Dasco miał 40:0*- nie wykorzystał tego i się posypał kompletnie. Bautista tylko dokończył dzieła. Dzięki temu swojemu rytmowi, Bautista jest w stanie powalczyć na mączce praktycznie z każdym, ale naprzeciwko siebie ma dzisiaj nie byle kogo.
Giraldo świetnie wszedł w tę clayową część sezonu. Bilans 13-2 budzi podziw- nie wiem, jak można pisać, że się mu nie ufa, że często zawodzi(dla porównania bilans Hiszpana- 5:2 na clayu). Przegrana z Nishikorim i Dasco to akurat nie powód do wstydu(Bautista też dopiero co przegrał z Japońcem- po prostu skośnooki ma taki szybki styl gry, pełen techniki i szybkości, że wielu zawodników się przy nim gubi). Mi się bardzo podoba jego gra, bo polega głównie na ofensywie. Zamiata przede wszystkim forehandem, ale BH też nie jest przecież słaby. Czuje się pewnie, dużo ryzykuje i dużo na tym zyskuje. Czyści linie , jak trzeba to zagra krócej. W meczach które oglądałem(np. wczoraj z Murrayem) jego taktyka i precyzja uderzeń były po prostu niesamowite. Ktoś tu napisał tak:
czasem wygrywa mecze nie przez swoją dobrą grę, a przez brak gry po drugiej stronie siatki. Tak było dzisiaj. Murray po jednej zepsutej w sposób lekko mówiąc idiotycznie śmieje się z siebie i namiast zacząć grać to psuje kolejne 2 w taki sam sposób albo wystawia piłkę na wysokość 2 metrów w karo serwisowe no to taki zawodnik jak Giraldo musi to skończyć.
Wiem o którą piłkę chodzi. Przy BP i 2. serwisie chciał wejść mocniej w piłkę na returnie, ale nie udało się. A czemu zagrał tak niecierpliwie? bo widział, że zdecydowaną większość akcji z neutralnym początkiem wygrywa Kolumbijczyk. W dodatku stres i złość, bo był to jedyny BP jego w całym meczu(Tsondze też dał tylko jedną możliwość przełamania- nie udało się)- więc tak, Santi dobrze serwuje ;) Kompletnie był bezradny Szkot, ten sam który dzień wcześniej wytrzymywał niebywałą presję ze strony Almagro w 3. secie. Giraldo po prostu ma formę i nie widzę powodów, dla których miałby nagle srogo przegrać.
Agut świetny z obu stron, potrafi grać w takich warunkach - hala clay. Umie przyspieszyć, umie bronić, niezle serwuje.
Dokładnie to samo mógłbym napisać o Giraldo w obecnej formie, nie traktujmy Kolumbijczyka jakby jechał na farcie- bilans 13-2 nie bierze się znikąd.
Podsumowując, to spotkanie zapowiada się w mojej opinii jako bardzo wyrównane. Dwóch zawodników specjalnie &quot;przystosowanych&quot; do mączki, świetnie operujących w wymianach może nam zapewnić wspaniałe widowisko. Liczę przede wszystkim na wiele gemów(over 21,5 czy 22,5 może wejść nawet przy 2 setach), ale także na 3 sety.
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Kei Nishikori vs David Ferrer - Powyżej 2.5 @ 2.37

Japończyk tworzy historię. Gra bardzo ładny tennis dla oka. Ma wspaniałą serię wygranych na Clayu, wszystkich odprawia do domu 2-0. Z drugiej strony doświadczony Hiszpan, 14-3 (Clay). Myślę że to będzie dłuższa wymiana, stawiam na 3 sety.
--------------------------------
 
hans1 9

hans1

Użytkownik
Japończyk ma coś z plecami, więc jeśli nie wygra 2:0 to może zakończyć się przed czasem, więc typ na over 2,5 według mnie bez sensu. Ja polecam grę na Ferrera tam gdzie krecz to wygrana rywala.
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Japończyk ma coś z plecami, więc jeśli nie wygra 2:0 to może zakończyć się przed czasem, więc typ na over 2,5 według mnie bez sensu. Ja polecam grę na Ferrera tam gdzie krecz to wygrana rywala.
Skąd masz tą informację?? Nie mogę znaleźć tego info nigdzie... To pewna wiadomość??
 
hans1 9

hans1

Użytkownik
Skąd masz tą informację?? Nie mogę znaleźć tego info nigdzie... To pewna wiadomość??
Oglądałem jego spotkanie z Lopezem gdzie w drugim secie kilka razy zajmował się nim fizjoterapeuta, a mając w pamięci Miami i jego walkower w półfinale powstrzymał bym się z grą na kitajca. ;)
&quot;Nishikori was bothered by a back injury throughout the second set against Lopez.&quot;
h ttp://w ww.smh.com.au/sport/tennis/kei-nishikori-creates-history-for-japan-by-breaking-into-top-10-20140510-zr8qn.h tml
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wczoraj Nishikori brał medicale, kontuzja nie jest plecow ale to bez wiekszego znaczenia. Ja sie spodziewam walkowera juz przed meczem, over sobie mozna na pewno odpuscic. Normlanie to jest 50 na 50 a wrecz Kei faworytem jednak biorac pod uwage zdrowie Japonczyka to mysle, ze Ferrer bedzie w finale. Drugi set z Lopezem wygladal dosc slabo i ciezko bedzie Nishikoriemu powalczyc z rywalem i z bolem. Akurat Ferrer wybija sie z regularnoscia i bedzie potrafil wykorzystac slabosc rywala. Chociaz Ferrer to jak zwykle mala pewnosc gry, a to finaly a to 1 runda z Gabashvilim. No ale Mastersa nie pusci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom