>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Madryt, 04-11.05.2014

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Thiem - Tursunov
Tursunov @ 3,75 Bet365
Tursunov +4,5g @ 1,90 Unibet

Moim zdaniem kursy przesadzone, ja rozumiem, że Dominic w dobrej formie i jego ulubiona nawierzchnia to clay, ale Tursunov nie byle jaki zawodnik. Rosjanin na mączce nigdy orłem nie był, ale zdarzało mu się wygrywać z lepszymi tenisistami od Thiema, przykładem może być Haase, z którym wygrał w Monte Carlo. Dmitry całkiem nieźle porusza się po korcie, solidny backhand i dobry forehand, którym potrafi zaskoczyć, więc wcale Thiem nie powinien mieć łatwo, chociaż dysponuje dobrym serwisem. Mimo wszystko, taki doświadczony tenisista jak Tursunov powinien sobie lepiej poradzić niż wczoraj Matosević, który mając zapewniony awans prowadził wyrównany pojedynek. Moim zdaniem warto spróbować, pomimo niekorzystnych statystyk gram te 2 typy i liczę na zysk.
 
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Verdasco+Youzhny @1.6-1.7
Verdasco gra z Seppim. Seppi dobrze gra, ale zeby pokonac tutaj Fiasco to naprawde trzeba grac wiecej niz bardzo dobrze. Od kiedy turniej przeniesiono na korty ceglane Verdasco tylko raz przegral w 1 rundzie z Yen Hesenem Lu, poza tym srednio jest to cweircfoinal, w tym pokonanie Nadala. Seppi dobry gracz, ale akurta w Madrcyie Fiasco gra duzo lepiej.
Youznhy tez w sumie dosc dawno nie wygral meczu, przegral w 1 rundzie w Monte Carlo, Bukareszcie i pierwszy mecz w Monachium (z triumfatorem Klizanem w 3 secie tie-breaka). Tutaj tez zdecydowanie trzeba naprawde zagrac wiecej niz bardzo dobrze zeby ograc Rosjanina. Beckerowi na to jednak zbyt duzychszans nie daje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Verdasco+Youzhny @1.6-1.7

(...)
Youznhy tez w sumie dosc dawno nie wygral meczu, przegral w 1 rundzie w Monte Carlo, Bukareszcie i pierwszy mecz w Monachium (z triumfatorem Klizanem w 3 secie tie-breaka). Tutaj tez zdecydowanie trzeba naprawde zagrac wiecej niz bardzo dobrze zeby ograc Rosjanina. Beckerowi na to jednak zbyt duzychszans nie daje.

Mikhail Youzhny (-1.5 Sets) vs Benjamin Becker (+1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 63 64 ⛔
KURS: 2.090
PinnacleSports

Witam po kilkudniowej przerwie ????
Trochę się nie zgodzę z kolegą powyżej. Nie rozumiem na jakiej podstawie Becker nie ma tutaj zbyt dużych szans z Ruskiem bez formy ? Polecam oglądniecie sobie jego meczu z Haase w Rumunii na dowód aktualnej dyspozycji Youzhnego. Ostatniego jego meczu z Klizanem nie wiedziałem (majówka ważniejsza ???? ), ale wg mnie zbyt duże jest ryzyko w graniu na WIN Ruska po takim marnym kursie - wolę po zdecydowanie lepszym kursie zagrać na seta Beckera, który tutaj już pokonał w kwalach Berrera i Tomica nie będąc w żadnym z tych spotkań faworytem.
Podsumowując, zamiast grać na Ruska w wątpliwej formie po kursach ~~1,25 wolę zagrać na kwalifikanta na seta. Nie twierdzę, że Becker to wygra, ale seta jak najbardziej jest w stanie Ruskowi ugrać.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Benoit Paire 2.37 bet365 - zwrot
Dawno nie widzialem Francuza jednego jak i drugiego w dobrej formie, Simon typowy przebijaka, jak dla mnie cienizna straszna, z drugiej zas strony pajacowaty mlody Francuz, ktory grac potrafi, ale podobnie jak JJ zaczal robic sobie jaja... teraz wraca na duzy turniej i mysle, ze wnioski zostaly wyciagniete z poprzedniego pajacowania i wezmie sie chlop do roboty, a Simon jak to Simon nigdy dla mnie nie mial atrybutow po swojej stronie, przebija, przebija, przebija... jezeli Benoit zagra na swoim normalnym poziomie, to chocby Gilles stanal na glowie to nic nie zrobi, dlatego 2.37 uwazam za promocje i pobieram ????

Edit. Ktos wie co tam sie stalo?
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dimitrov Grigor-Carreno-Busta Pablo 2:0, Bet365 1.53

VS.


Wiem,że kurs nie powala na kolana ale nie można ciągle ostrzeliwać wysokich kursów. Carreno-Busta Pablo zachwycił wszystkich rokiem 2013 ponieważ wygrał 97 meczy,a przegrał zaledwie 18 w tym 70 razy wygrywał na mączce,przegrywając przy tym 12 razy. Ja również mam do niego za to szacunek,ale nie jakiś powalający na kolana. Od początku stycznia,aż do 24 marca grał w futuresach, jak wiadomo tam gra 90% kelnerów,ale on sam wtedy był 654 także szacunek mimo wszystko. Następnie swoich sił próbował w challengerach oraz już w turniejach ATP. Pokonanie takich zawodników jak Andujar, Benneteau, Fognini, urwanie seta Wawrince i wiele innych wyników zrobiło dobre wrażenie. W tym roku Hiszpan zaczął od razu z grubej rury,czyli od występów najwyższych rang. No i? Żarło,żarło i jak na razie zdechło. Patrząc od początku roku: Chennai porażka w I rundzie z Bhambirim, Auckland porażka w I rundzie z Kohlschreiberem, Australian Open porażka w I rundzie z Benneteau, Vinda del Mar porażka w II rundzie z Chardym, Buenos Aires porażka w I rundzie z Robredo, Rio de Janeiro porażka w I rundzie z Robredo,Indian Wells porażka w I rundzie z Lorenzim, Miami porażka w I rundzie z Souzą, Casablanca pokonanie Kamke, Nedovyesova i porażka z Granollersem, Monte Carlo to był jego najlepszy turniej ponieważ pokonał Dodiga, Monfilsa, aby przegrać z Djoko, wcześniej tam jeszcze najpierw przechodził przez kwalifikacje, poległ z Donskoyem,ale grał później w turnieju jako szczęśliwy przegrany. W Barcelonie porażka z Kuznetsovem i w Oeiras pokonał Kukushkina aby przegrać z Hanescu. To byłoby na tyle jeśli chodzi o wyniki Hiszpana, jego gra jak na razie jest jak puzzle,a on sam nie potrafi ich poskładać. Dimitrov również młody i utalentowany zawodnik, w wieku Pablo,no ale Grior jest już o kilka poziomów wyżej od swojego dzisiejszego rywala. Ranking 14 czyli najwyższy w karierze,za pasem wygrany turniej w Bukareszcie,obsada może nie z TOP 10 ale wygrał z Vesleyem, Stakhovskim, Monfilsem i Rosolem po 2:0. Moim zdaniem Bułgar gra w chwili obecnej swój najlepszy tenis i dzisiaj również to pokaże pokonując Pablo 2:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Raonic-Chardy 1 @1.35
Raonic na takich graczy jak Chardy jest wrecz stworzony. Obydwaj nie sa mistrzami returnu i ich gra opiera sie w duzej mierze o serwis, ale Raonic jest w tym elemncie i tak lepszy. Kanadyjczyk po prostu zniecheci Francuza w mojej opinii. Raonic powiedzial w wywiadzie, ze duzo go nauczyla ubiegloroczna porazka tutaj. Zrestza 2 latat temu Federer, ktory wygral cale Mutua Madrid ledwo co pokonal Raonica tutaj, wiec zasadnie Kanadyjczyk jest faworytem tego meczu.
Verdasco-Bautista A. 1 @1.65
Bautista gra bardzo dobrze, w Barcelonie w sumie to jako jedyny postawil opor Nishikoriemu, ale jak wspomnialem zeby wygrac w tym turnieju z Verdasco to trzeba grac wiecej niz bardzo dobrze. Oczywiscie wygrana Bautisty nad Robredo to spory pozytyw, ale Verdasco tez by tego Robredo ogral. Poza tym tutaj moze zaprocentowac doswiadczenie z tego turnieju, a tym starszy Hiszpan zdecydowanie przewyzsza rodaka, takze stawiam jednak na Fiasco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
el-bet 109

el-bet

Użytkownik
Cilic - Sousa 2 @4.33

Cilic początek roku miał znakomity. Marin jest bardzo niebezpiecznym zawodnikiem na nawierzchniach szybkich, ale na clay&#39;u to już zupełnie inna bajka. Uważam, ze Sousa to specjalista od tego typu nawierzchni i powinien sobie z nim poradzić. Kurs jest wręcz wymarzony.
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ Haas T.-Sijsling I.
Tenis - Madryt ATP clay-single | 1 | 1.40 | ⛔ 6-3, 1-6, 4-6
Bet 365
Starcie starego dobrego Tommy&#39;ego Haas&#39;a z 10 lat młodszym kwalifikantem- Sijsling&#39;iem.
Holender ewidentnie ostatnio pod formą, od ponad 2 miesięcy w zadnym turieju nie zabawił dłuższej niż 2 dni (w wiekszości odpadał już w pierwszych rundach). Co innego Haas, który w każdym turnieju przechodził minimum 1 rudne. W ostatnim turnieju w Monachium Tommy odpadł w półfinale z późniejszym triumfatorem tej imprezy- Klizanem. H2H 3:0 na korzyść Niemca, jednak wszystkie mecze były rozgrywane na nawierzchni twardej. Dla mnie Haas zdecydowany faworyt tego pojedynku.
▶ Berdych ,Isner - Erlich, Rosol
Tenis - Madryt ATP clay-deble | 1 | 1.55 | ✅ 6-3, 6-4
Bet 365
Obie pary w debla wspólnie zwykle ze sobą nie grają, jednak więcej argumentów w tym spotkaniu powinni mieć Czech wraz z Amerykaninem. Erlich bardzo przeciętny ostatnio deblista (zaledwie 3 wygrane w 2014r). W Madrycie Rosol &quot;zdążył&quot; już pożegnać się z turniejem w singlu, natomiast Isner nieźle pokazał się z dobrze ostatnio sobie poczynającym sobie na mączce Gabashvilim. Pomógł mu w tym wydatnie serwis, który w deblu ma jeszcze wieksze znaczenie. John wcisnął rywalowi 14 asów, co patrząc na ceglaną nawierzchnię i tylko 2 sety jest niezłym wynikiem.
Warto wspomnieć, że Big John w parze z Querreyem byli już w finale w Madrycie, gdzie ulegli braciom Bryan dopiero po Super Tie Breaku, a nastepnie wygrali turniej w Rzymie ATP 1000. Oczywiście są to wyniki sprzed 3 lat, wiec można patrzeć na nie z lekkim przymrużeniem oka. Jutro siła i pewność serwisu oraz lepsza forma powinny dać zwycięstwo dwóm panom z Czech i USA.
 
K 6

kzo555

Użytkownik
hmm ja dzis ide w strone andersona 1.61, fognini 1.954 raonic 1.37 wszystko efortuna.
kevin spotyka sie dzisiaj z radkiem ktory wraca rozluzniony po wystepie w rodzimych czechach na challengerku ktorego chyba odpuscil bo o zgrozo jesli przegral walczac to dzis nie bedzie z czego zbierac. anderson moze maestro maczki nie jest ale emeryta pewnie pogoni i odpadnie w next rundzie.
KAPITAN FOG. najbardziej psychiczny zawodnik touru, potrafi wygrac do zera a nastepnie przegrac do 0. na temat jego umiejetnosci duzo juz bylo wszedzie napisane, dolgo to nie jest cierpliwy zawodnik rowniez, ostatnio troche obnizyl loty. wyzej cenie wlocha w tym starciu czajnikow. kto sie pierwszy zagotuje ten przegra
raonic. super serwis, niezla gra kontowa bardzo podobala mi sie jego gra przy siatce z robredo. co troche mnie zdziwilo no ale taka taktyka przyniosla upragniony skutek. chardy tez ma serwis tylko juz nie super, raczej nie powinien zagrozic raonicowi ktory bedzie go sukcesywnie punktowal.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Janowicz Jerzy-Gulbis Ernests- 0:2, Unibet 1.78
7:6, 3:6, 6:2 ⛔ Szkoda tego straconego seta :-|
VS.

Jak widzę typy w kierunku Janowicza ponownie z augmentacją &quot;wiem,że potrafi on dobrze grać i typ na przełamanie&quot; to mnie skręca w brzuchu. Nasz Polak jest przecież totalnie bez formy i w chwili obecnej gra jak jakaś 200 rakieta świata. Wszystko zaczęło się 14 lutego w Rotterdamie przeciwko Berdychowi, przegrał z nim tam 6:7, 6:2, 6:4.No i później już się posypało...przegrał łącznie 7 spotkań pod rząd i moim zdaniem przegra też ósme. Przegrywał z takimi zawodnikami z jakimi nie powinien przegrać. Indian Wells porażka z Fallą 6:3, 2:6, 7:6, Miami przegrana z Bautistą 4:6, 1:6, Poslka i Davis Cup porażka z Coricem 6:2, 2:6, 5:7, 7:5, 4:6, następnie z Cilicem 6:3, 7:6, 4:6, 1:6, 3:6, Monte Carlo przegrana z Llodrą 4:6, 2:6 no i moim zdaniem największy cyrk jaki się dział czyli przegrana z Melzerem 6:4, 7:6. Nie było transmisji co do meczu z Melzerem,ale kurde..... drugi set 5:4 Jurgen serwuje ma 40:15 i od tego momentu stracił wszystkie punkty, przegrywając gema. Myślałem,że to Jerzego zmotywuje,doda sił,a co się stało? Oddaje serwis do zera,ale żeby było jeszcze, lepiej później Melzer traci swoje podanie do 15 i mamy tie break, gzie Polak przegrywa 7:1. Janowicza serwis nie istnieje na dłuższą metę w chwili obecnej! Żeby nie być gołosłownym podaje argumenty: Mecz z Llodrą przegrywa swoje podanie pierwszy raz do 15, drugi do zera, trzeci do 30 i czwarty zaczyna od 15:40, aby przegrać na przewagi. Przytoczę jeszcze statystki serwisu z dwóch meczów Jerzego w tym roku na clayu, 7 asów przy 12 podwójnych błędach, 1 serwis 47%, wygrywane piłki po pierwszym serwisie 63%, wygrywane piłki po drugim serwisie 36%,z returnem również słabo bo 27% z pierwszego i 49% z drugiego. Gulbis w tym sezonie o wiele lepiej,ostatnio dotarł w Barcelonie do półfinału pokonując po drodze Gimeno Travera 7:5, 7:6, Montanesa 7:5, 6:1, Gabashviliego 6:1, 6:4 i porażka z Nishikorim 6:2, 6:4 który ten turniej wygrał. Ogólnie w wymianach lepszy jest Ernests,w chwili obecnej serwis lepszy Ernests, psychika sportowa względnie na równi ale w chwili obecnej Janowicz z głową ma problemy. Ogólnie moim zdaniem Gulbis pokona dzisiaj naszego Polaka w dwóch setach.
Jeszcze H2H 3:2 dla Łotysza,ale teraz nie ma co się tym sugerować.
 
mocce 2K

mocce

Użytkownik
Trochę nie zgodze sie z panem wyzej. Rozumiem ze Jerzyk bez formy, beznadziejna gra w ostatnich meczach itp itd , mozna wymienic mnostwo argumentow zeby grac dzis na Gulbisa, ale po takim kursie ? no way. Jak Jurek grał z Nadalem to byly na Polaka tylko nieco wyzsze kurse, no bez przesady. Kim jest niby Gulbis zeby go az tak faworyzowac? Psychika tak samo &quot;mocna&quot; jak u Janowicza. Racja, umiejetnosciami moze i ciut przewyzsza naszego zawodnika no ale nie az tak zeby polak nie mogl nawiazac walki. Jurek grac potrafi i jak sie zepnie i forma ciut wzrosła w co wierze to o seta moze nie byc az tak trudno. Z Cilicem powalczyl, z Rafa walczyl , z innymi topowymi walczyl to czemu ma przegrac gladko z Łotyszem? Dla mnie to bedzie ciekawy mecz, polak musi w koncu sie obudzic, a chimeryczny,strzelajacy fochy Gulbis jest idealnym przeciwnikiem do tego.
Janowicz +1,5 seta @2,13 Pinnacle
Janowicz +4,5 gema @1,74 Pinnacle szkoda bo mógł powalczyć o mecz , pierwszego seta miał na widelcu ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Według mnie totalnie nie ma value na takie kursy, jakie dają przeciwko Jerzykowi. On ma przede wszystkim obecnie problemy z głową, a ta zawsze może odpalić. Gdyby dali na Ernestsa kurs &gt;1,6 to czemu nie, ale jeśli dają 1,7-1,8 na zwycięstwo 2:0? ???? Kursy są wystawione raczej prawidłowo, value bym się nie doszukiwał w tym typie, co najwyżej grę na siłę. Wg mnie 50/50 z tym DW, a kurs nie przemawia do mnie. Uważam, że to spotkanie to typowy NO BET jako pre-match, trzeba czekać na LIVE. ;)
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Z mojej strony takie typki:
Raonic @1,37
Milosa nie trawię pod każdym względem,jednak zaimponował mi bardzo mądrą grą z Raonicem, potrafił wykorzystać słabe strony przeciwnika do maksimum. Przegrał w Estoril z Berlocqem, ale patrząc na wszystkie cyrki z tego turnieju, to chyba nikt z top15 nie brał tego turnieju na serio. Chardy niczym mnie nie zachwyca,nie jest graczem z dobrym returnem,co w starciu z Kanadyjczykiem może okazać się kluczowe, podobnie jak kiepska gra Francuza w obronie(może tak jak jego dziadek nie stawia wystarczającego dużego oporu przeciwnikowi). Milos nie jest wirtuozem na tej nawierzchnii, to na tych kortach ma najgorsze wyniki,jednak nie wydaje mi się,aby już dziś musiał pakować się na lot do domu.
Haas @1,48⛔ kto oglądał ten widział co on robił ⛔
Tommy formą w tym roku nie zachwyca,podobnie jak Sijsling. Prześledziłem trochę jego fejsbuki,twiterry i inne instagramy i wychodzi na to,że Haas 2 tygodnie trenował w Monachium,gdzie odpadł w półfinale z późniejszym triumfatorem turnieju. Tutaj nawierzchnia będzie podobna, więc to może stanowić dobry znak dla niemieckiego staruszka. Holender w kwalach pokonał chimerycznego Bellucciego i bezbarwnego w tym sezonie Mannarihno, który w tym sezonie prezentuje challngerowy poziom. Po takim kursie warto spróbować
@1,14 Almagro✅
Liczę na podtrzymanie dobrej formy Nikusia z Barcelony. Golubev gra przyzwoicie,jednak jeśli Hiszpan postawi takie warunki rywalowi jak w Barcelonie, to nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem Kazacha.
@1,12 Ivanovic
Wiem,że nie ten dział,no ale jak już podaje całe ako, to zrobię to tutaj. Bojana na ostatnie 10 pojedynków wygrała tylko 3, natomiast Ana przegrała tylko 2. Nawet na tle statysyk wygląda to kiepsko, a co dopiero jeśli weźmiemy pod uwagę,że starsza z Serbek prezentuje tenis ze znaczniej wyższej półki. Nie widzę większych szans dla Jovanovski.
AKO @2,64 ComeOn
PS: wg mnie żadnego value nie ma w kursach
@1,21 Cilic --- @1,23 Isner --- @1,11 Wawrinka --- @1,21 Nishikori ---
I przestrzegam przed graniem Federera jutro - Szwajcar jeszcze nawet nie przyjechał do Madrytu, Mirka ma jakieś problemy w 8. miesiącu ciąży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Ernests Gulbis vs Jerzy Janowicz dla Mecz. WYNIK 76 36 62 ⛔
KURS: 4.070
PinnacleSports
Ernests Gulbis (-1.5 Sets) vs Jerzy Janowicz (+1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 76 36 62 ✅
KURS: 2.190
PinnacleSports
@edit
szkoda troche pierwszego seta, bo miał już Łotysza przełamanego :;/:

Eeeh, jaki ten nasz Naród zawistny i pamiętliwy... Dziś dla wielu osób Jerzyk kojarzy się tylko z powyższym wpisem na DEMOTACH. Dajmy temu już spokój ... Chłopak popełnił błąd, ale przecież to w dalszym ciągu bardzo utalentowany i zdolny tenisista. To że ma zryty beret to inna bajka, ale przecież też dzięki swojej nieprzewidywalności osiągał największe sukcesy...
Od jakiegoś czasu owszem Janowicz znajduje się w dołku z formą ale skoro rok temu Madryt był miejscem gdzie Janowicz wrócił na dobre tory to i teraz może być podobnie. W Madrycie gra się znacznie szybciej niż na stadardowej mączce, więc myślę że ten aspekt jak najbardziej może Janowiczowi tylko pomóc. Dziś w zasadzie może stać się wszystko w tym spotkaniu, ale aż takie faworyzowanie Gulbisa wg mnie jest pomyłką. Zarówno jeden jak i drugi to gracz z nieokiełznanym charakterem, mający spore poczucie własnej wartości, bardzo nieprzewidywalny. Potrafią wygrać z faworyzowanym rywalem ale i przegrać wygrany mecz (jak to zrobił Gulbis z Benkiem w Miami). Zarówno jeden jak i drugi posiada bardzo dobre podanie i potężny forhand. Ogólnie umiejętności czysto tenisowe są mniej więcej podobne, jak i zresztą aktualny ranking - no ale ranking nie gra. Dziś wg mnie będzie się liczyła dyspozycja dnia. Janowicz na pewno będzie się w końcu przerwać tę fatalną serię porażek, a mentalnie Madryt może być na to dobrym miejscem.
Ja dzisiaj Jerzykowi jeszcze dam kredyt zaufania, ale każdy niech sobie gra jak uważa... Kursy wg mnie mocno przesadzone i nieadekwatne do zestawienia umijętności zawodników.
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Benoit Paire 2.37 bet365 - zwrot
Dawno nie widzialem Francuza jednego jak i drugiego w dobrej formie, Simon typowy przebijaka, jak dla mnie cienizna straszna, z drugiej zas strony pajacowaty mlody Francuz, ktory grac potrafi, ale podobnie jak JJ zaczal robic sobie jaja... teraz wraca na duzy turniej i mysle, ze wnioski zostaly wyciagniete z poprzedniego pajacowania i wezmie sie chlop do roboty, a Simon jak to Simon nigdy dla mnie nie mial atrybutow po swojej stronie, przebija, przebija, przebija... jezeli Benoit zagra na swoim normalnym poziomie, to chocby Gilles stanal na glowie to nic nie zrobi, dlatego 2.37 uwazam za promocje i pobieram ????

Edit. Ktos wie co tam sie stalo?
Benoit ma poważną kontuzję kolana, już wycofał się z Mastersa w Rzymie i najprawdopobniej nie zagra na Garrosie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
l3ochnia 1,2K

l3ochnia

Użytkownik
Myślę że Ci którzy obstawili że Madryt wygra Nadal zgarną dobre pieniądze, jedynym zawodnikiem w obecnej sytuacji który może zagrozić Hiszpanowi jest Wawrinka. Bardzo lubię patrzeć co Staszek wyprawia swoim backhandem.
Co do gry Janowicza, obserwując mecz zauważyłem że kluczowym momentem była ta spina w trzecim secie gdy Janowicz zdobywając punkt krzyknął to swoje &quot;Come on!&quot; a Łotysz wywalił mu ironią... Janowicz niestety ma mega słabą głowę i pierwsza lepsza prowokacja w jego stronę kończy się tak jak dzisiejszy mecz.
Ja osobiście zagrałem u buków +4,5 na Janowicza bo wiedziałem że będzie to gra serwisów i tak też było.. Weszło? Weszło... a kurs był prawie 2,0
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Berdych - Anderson +1,5 seta, kurs: 2,40 ⛔ Okrutnie się jednak pomyliłem, wybaczcie.
1,20 na zwycięstwo Berdycha to są niezłe jaja, bo z Andersonem zawsze toczył wyrównane i pełne zwrotów akcji boje, a jeżeli dodamy do tego fakt, że ostatnio chwilami gra na poziomie niższym niż żenujący, to biorę taki kurs w ciemno. Anderson nie jest wybitnym graczem - jest dość przewidywalny, ale jest solidny i ma mocny serwis, a to wystarczy, żeby ugrać seta w meczu z Czechem nic nie prezentującym sobą ostatnimi czasy ;)
Dobra passa musi zostać podtrzymana, a jak ????
Swoją drogą właśnie zakończyłem oglądanie meczu Nishikoriego z Garcią Lopezem i trzeba przyznać, że to co gra ostatnimi czasy Japończyk to jest prawdziwa miazga. Raonica powinien połknąć bez większych przeszkód.
Pozdro.
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Dolgopolov vs Gulbis @1,88 expekt ⛔⛔ 0:2 ten mecz pokazał, jak ważny w tenisie jest mocny serwis
Obejrzałem dzisiaj spotkania obu panów. W moim odczuciu jutro Gulbis za wiele nie będzie miał do powiedzenia w meczu z Ukraińcem. Dzisiaj Dolgopolov zagrał świetne spotkanie z Fogninim, funkcjonował serwis, backhand, forehand... O ile się nie zagotuje jutro powinien połknąć Gulbisa spokojnie.
Co do Łotysza to w drugim secie z Janowiczem dzisiaj poprostu asystował Janowiczowi. W dwóch pozostałych setach również nie zachwycił.
Porównując to co zobaczyłem w obydwu spotkaniach obejrzanych w całości, Dolgopolov jest dla mnie ewidentnym faworytem.
PS&gt; Uwazac ze stawką bo wiadomo co Dolgopolov potrafi momentami wyczyniać na korcie... I radze się śpieszyć bo kursy na 100% polecą w dół.
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Z taka gra jak w meczu przeciwko Thiemowi to Wawrinka pozjada wszystkich i w finale spotka się z Nadalem. Mimo to, że Thiem nie jest jakąś mega wysoką poprzeczką to prawie że bezbłędna gra Wawrinki, idealne dropshoty, piękny backhand sprawiają wrażenie, że z taką formą to i z Nadalem, który gra przed własną publicznością może sobie poradzić. Kto wie ? Może Nadal odpadnie wczesniej ? Po meczu sprawdze jaki kurs na Wawrinke, wczesniej byl na unibecie w okolicach 4.
/edit
wiadomo, napisalem o nim same superlatywy i gosc zostaje przelamany xD
Zauważyłem, że bardzo emocjonalnie oceniasz grę w tenisa albo mało profesjonalnie. To, że ktoś zagrał fenomenalnie pierwszy set nie znaczy, że już jest &quot;mistrzem świata&quot;. Pamiętam chyba Twoją wypowiedź odnieśnie spotkania Kubota chyba z Gabashvilim które wygrał Kubot (nie to ostatnie). Również wypowiadałeś się w podobnym tonie. Nie ocenia się zawodnika na podstawie jednego meczu a tym bardziej seta.
Co do Thiema to zawodnik ten ma 20 lat i wróżę mu wielką przyszłość (top10 osiągnie na bank). Potrafi grać z najlepszymi i stawiać im twardy opór. Moim zdaniem ma dużo większy talent niż nasz Janowicz. W dzisiejszym spotkaniu postawił akurat Wawrince bardzo wysoko poprzeczkę. Świetna gra kątowa, serwis, drop shoty, inteligencja na korcie - chłopak naprawdę ma talent. Ale mniejsza o to. Podsumowując: Nie typuje się zwycięzcy turnieju na podstawie rozegranego przez niego pierwszego seta w pierwszym turniejowym meczu.
Nie zaczynając nowego wpisu nawiążę jeszcze do typowania zwycięzcy ATP 1000 Madryt. Uważam, że granie po 2,20 na Nadala jest bez sensu. Hiszpan ewidentnie bez formy, dodatkowo świetna gra innych zawodników np. Nishikoriego mogą budzić wątpliwości, czy aby na pewno &quot;król mączki&quot; nie zostanie strącony z tronu.
Poza tym gwarantuje, że zliczając kursy jakie będzie można wyłapać grając na żywo, na 100% będzie można więcej zarobić niż grając przed rozegraniem pierwszego spotkania na faworyta nadala.

PS.Wawrinka za burtą;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom