>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Madryt, 04-11.05.2014

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Rafa wraca. Po kompletnie nieudanej przygodzie z Barceloną, gdzie zasadniczo turniej sobie odpuścił (i chyba słusznie) zaczął solidne przygotowania do Roland Garros i mamy tego efekty. Prawda jest taka, że po odpadnięciu Wawrinki mało kto może przeszkodzić w zdobyciu tytułu w domu przez Nadala, który z pewnością ma ochotę rozentuzjazmować rodaków. Ekspresowe zwycięstwo z Monaco, oddając zaledwie jednego gema - i to przy własnym podaniu... Czy może powtórzyć się to z Nieminenem? Owszem, jak najbardziej. Jarkko jest już, mniej więcej, obyty na mączce. Podróże po Monte Carlo, Bukareszcie, Monachium i teraz Madrycie sprawiają, iż ma już jako-takie ogranie w obecnym sezonie. Niemniej jednak - ciągle jest chimeryczny. Bilans 3:3, jeśli chodzi o porażki to najbardziej utkwiła mi w pamięci ta z Fallą w Monachium, gdzie został po prostu rozbity, zniszczony, nie wychodziło mu zupełnie nic. Jeśli chodzi o przeciwników na clayu w tym sezonie to, zasadniczo rzecz biorąc, nie pokonał nikogo poważnego. Okej, nadużycie, jest Mayer, ale poza tym... Haase? Jest równie chimeryczny, co Jarkko a Sijsling na clayu jest po prostu przeciętniakiem.
Po Monachium Jarkko miał tydzień na poprawienie swojej formy, być może popracował nad czymś, czego nie wiem. Niemniej jednak, mając na uwadze mecz z Fallą w Monachium nie jestem w stanie zaufać Finowi. Nadal prezentuje się bardzo dobrze, myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej a apogeum formy przyjdzie dopiero we Francji, niemniej jednak sądzę, że Jarkko nie ma czego szukać przeciwko Rafie. Handi jest duże, jednakże jestem w stanie zaufać Hiszpanowi, który z pewnością chce zabawiać publiczność w domu. Jeśli chodzi o h2h to obaj panowie mierzyli się razem 7. razy - zaledwie raz Nieminen urwał seta Nadalowi - w Barcelonie - aż 8 lat temu.
Jeśli ktoś się boi tak wysokiego handi to może przeczekać początek meczu - imo Nadal nie wszedł zbyt dobrze w mecz z Monaco, rozpędził się dopiero z czasem, dlatego istnieje prawdopodobieństwo, iż złapie się łagodniejszy handicap.
Rafa Nadal - Jarkko Nieminen; Nadal -7,5 @ 2,25 (Bet365) 12:5, ależ pech ⛔
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Raonic Milos-Nishikori Kei 1 handicap +3.5 gemów Bet365 1.72

6:7, 6:7 ✅✅✅

VS.


Moim zdaniem będzie to bardzo interesujący mecz,ponieważ Raonic jest w najwyższej formie, wdarł się do TOP 10, plasuje się na 9 miejscu,a Kei jest w mega gazie wygrywając już 7 mecz z rzędu. Raonic pod wodzą Ivana Ljubicica i Ricardo Piattiniego gra swój najlepszy tenis, ci trenerzy wyciągają z niego cały talent jakim dysponuje,a zapewne będzie tego jeszcze sporo. Kanadyjczyk I rundę miał wolną,a w II pokonał bez żadnych problemów Chardego 6:3, 6:3. W pierwszym secie Raonic stracił przy swoim podaniu 3 punkty,a w drugim 6. Japończyk po wygranym turnieju w Barcelonie pokonał Dodiga 6:4, 6:4, miał tam jedną wpadkę przy serwisie,ale wiadomo,że tego nie należy brać pod uwagę,a w drugiej rundzie na &quot;łopatki powalił&quot; Garcie-Lopeza 6:1, 6:3. Panowie grali ze sobą zaledwie raz, było to w 2012 roku,finał na nawierzchni twardej w Tokio gdzie Nishikori wygrał 6:7, 6:3, 0:6. Milos wtedy zajmował 15 pozycję,a Kei 17,faworytem był Kanadyjczyk, teraz mamy odwrotną sytuację. Dwóch graczy i dwa zupełnie inne style gry, Raonic siłowa gra, piekielny serwis oraz forhend, a Nishikori bajeczne poruszanie się na korcie oraz technika godna mistrza. Jeśli Ronic będzie trzymał swój serwis to prawdopodobnie dojdzie do tie breaka, a wiadomo tam szanse teoretycznie są 50-50 %. Sugeruje się jeszcze jednym aspektem,a mianowicie...Japończyk po wygranym turnieju często odpadał w I/II rundzie,podam przykłady. Rok 2014 wygrana turnieju w Memphis,porażka w II rundzie Delray Beach (przez krecz). Rok 2013 wygra ponownie turnieju w Memphis aby odpaść w I Delray Beach (przez krecz). Rok 2012 wygrana turnieju w Tokio aby później odpaść w Shanghai Masters II rudna. Sięgając jeszcze dalej...rok 2010 wygrana Knoxville challenger i później porażka w II Champaign challenger. W każdym bądź razie było tego sporo, moim zdaniem kursy są mocno przesadzone.Nawet jak Raonic nie wygra tego meczu to moim zdaniem pokryje ten handicap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Kubot-Bautista A.
under 19,5 @2,02 Unibet

Tak oczywiście polak zagrał dobre spotkanie z francuzem w drugiej rundzie ale pokażcie mi kiedy on ostatnio zagrał dwa dobre spotkania pod rząd? Nie sądze żeby Łukasz mógł tu ugrać więcej niż siedem gemów. Zresztą Hiszpan to inna półka gry na tej nawierzchni niż Simon. Oglądałem spotkanie z Verdasco i byłem pod dużym wrażeniem, świetny mecz obu panów. Bautista gra u siebie na swojej preferowanej nawierzchni i jest w świetnej formie. Licze tu na zdecydowane zwycięstwo Hiszpana! ????
Powodzenia.
 
el-bet 109

el-bet

Użytkownik
Murray - Giraldo 2 4,18
Powiem szczerze że nie oglądałem spotkania ani jednego ani drugiego, ale te kursy dla mnie są zupełnie niezrozumiałe. Murray dziś pokonał Almagro, który dla mnie ostatnio prezentuje dość przeciętny poziom i kursy były dość wyrównane, natomiast Giraldo powiózł Tsonge który jest zawsze groźny na każdej nawierzchni. Oprócz tego Murray nigdy nie był wirtuozem na mączce natomiast Giraldo to specjalista tej nawierzchni. Ponadto Murray ostatnio za wiele nie grywał a Giraldo z ostatnich 10 spotkań przegrał tylko jedno. Jeśli tylko Giraldo wytrzyma presje a myśle że jest na tyle doświadczonym zawodnikiem to powinien powieźć Murraya. Murray zawsze czuł się dobrze na hiszpańskich kortach ale porownując obydwóch zawodników na pewno kursy powinny wyglądać zupełnie inaczej. Dlatego dla mnie jest to spore value i pobieram. Powodzenia
Murray - Giraldo 2 @2.87 (bet365)
Murray w 3 secie z Almagro miał mnóstwo szczęścia, w sumie to nie wiem jak on wygrał ten mecz. Giraldo jak wszyscy wiemy jest specjalistą od gry na clay&#39;u, czego nie można powiedzieć o Murray - jest on naprawdę przeciętny na tej nawierzchni.
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
M. Roanic(+1,5) - K. Nishikori
2 @2.00 Unibet

Japończyk idzie jak burza wygrał turniej w Barcelonie tracąc tylko jednego seta przez całe zawody ze świetnie spisującym się na tej nawierzchni Bautista. W Madrycie w pierwszej rundzie odprawił Garcie-Lopeza oddając mu tylko cztery gemy. Na tej nawierzchni zdecydowanie więcej atutów ma Japończyk dlatego stawiam tu na jego pewne zwycięstwo bez straty seta.
Powodzenia.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Dimitrov - Berdych
A ja znowu pójdę w stronę ilości gemów. Wczoraj w meczu Dolgopolov - Gulbis linia nie została pokryta, ponieważ Łotysz odprawił Ukraińca w szybkich dwóch setach co było chyba lekką niespodzianką zwłaszcza, że wszyscy typowali Dolgo. Ja nauczony doświadczeniem z przeszłości, że gdy &quot;wszyscy&quot; albo większość grają w stronę jednego zawodnika, warto pójść w stronę przeciwną. Nie zawsze tak jest ale zdarzają się takie sytuacje. Grigor kontynuuje swoją zwycięzką passę. Wygrany turniej w Bukareszcie, tutaj odprawieni Carreno-Busta i wczoraj Copli. Tomas jak wiadomo czołówka więc o jego formę chyba nie trzeba się martwić. Moim zdaniem Dimi może tutaj powalczyć dlatego proponuję.
Dimitrov +1,5 seta @ 1,55 ✅ 6:3 3:6 2:6
Ponad 22,5 gemów @ 1,80 ✅
6:3 3:6 2:6

Unibet
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Dimitrov G. - Berdych T.
Dimitrov G. ::: 2,48 ::: Pinnacle ::: 1/10
Dimitrov G. +3,5 gemy :::1,63 ::: Pinnacle ::: 1/10 @Edit: Zabrakło 1 gema ???? .
Powyżej 23 gemów ::: 1,91 ::: Pinnacle ::: 1/10 ✅
H2H 2:1, ale ich każdy mecz był zacięty, bo 3 setowy w spotkaniach do dwóch wygranych setów. Dimitrov w tym roku wygrał aż 9 spotkań na nawierzchni ziemnej ulegając tylko Ferrerowi w Monte-Carlo. Bułgar jest jeszcze młodym zawodnikiem i nie bardzo biorę pod uwagę jego ostatni mecz z Copilem z którym się musiał mocno namęczyć by wygrać. Jeden gorszy mecz na turnieju to nic nowego.
Berdych ostatnio delikatnie obniżył loty, choć nadal jest to mocny zawodnik. To jednak wpadka w finale z Carlosem Berlocqiem czy Garcia-Lopezem w Monte-Carlo nic dobrego nie wróży. Mecz powinien być zacięty, bo obaj Panowie mają dobre serwisy. Większe szanse na zwycięstwo daje oczywiście Bułgarowi.
Wynik: 6:3 3:6 2:6 ⛔
???? Lopez F. - Thiem D.
Lopez F. ::: 2,61 ::: Pinnacle ::: 3/10
Osobiście nie ufam zawodnikom dość młodym którzy wchodzą dopiero do czołówki ATP. Thiem z rocznika 1993 i już jest faworytem meczu? Nie przesadzajmy. Oczywiście przeszedł kwalifikacje pokonał Tursunova bez formy i Wawrinkę, ale o meczu ze Szwajcarem mam wyrobioną własną opinię.
Lopez gra u siebie, pokonał w dobrym stylu Delbonisa i Youzhnego, widać, że zależy mu na tym turnieju. Do tego jest leworęcznym zawodnikiem, oraz bardziej doświadczonym. Kursy powinny przynajmniej moim zdaniem wyglądać mniej więcej 55%-45% na korzyść Feliciano.
Wynik: Mecz się nie odbył ▶
???? Giraldo S. - Murray A.
Giraldo S. ::: 3,01 ::: Pinnacle ::: 1/10
Giraldo S. +4,5 gemy ::: 1,57 ::: Pinnacle ::: 2/10
Giraldo ostatnio w świetnej formie, w 2014 roku bilans na nawierzchni ziemnej 15:6. Warto dodać, że zaliczył finał w Barcelonie. Tutaj pomimo, że gra od kwalifikacji to już zaliczył udane 4 zwycięstwa i to między innymi nad Tsongą.
Murray jak już pisałem wcześniej, nie jest wirtuozem na kortach ziemnych i już wczoraj mało brakowało by odpadł z Almagro, niestety Hiszpana zawiodła znowu psychika i w kluczowym momencie meczu dał się przełamać. Andiego przynajmniej teoretycznie powinien znowu czekać trudny mecz. Po takim kursie warto zaryzykować.
Wynik: 6:3 6:2 ✅
???? Gulbis E. - Cilic M.
Cilic M. ::: 2,40 ::: Pinnacle ::: 3/10
Uważam, że kurs jest przesadzony w tym przypadku. H2H 1:2, ale z przed 7-8 lat. Cilic w tym roku gra bardzo solidnie, jeżeli wskoczy na swój normalny poziom to Gulbis będzie miał w tym meczu sporo kłopotów. Uważam ten mecz typowym 50% na 50% szans. Łotysz pomimo zwycięstwa nad nieobliczanym Dolgopolovem i Janowiczem nadal jego gra mnie do końca nie przekonuje.
Wynik: 6:3 6:4 ⛔
???? Kubot L. - Bautista-Agut R.
Powyżej 18,5 gema ::: 1,62 ::: Pinnacle ::: 2/10
Kubot będzie miał okazję odegrać się za kompromitujący wynik z Barcelony 1:6 0:6. Stawka meczu jest dość spora, a ja osobiście uważam, że Polacy im dalej są w turnieju tym grają lepiej i szybciej odpadną w pierwszych rundach niż w dalszej fazie. Stawka delikatnie niższa bo wiem na co stać Hiszpana Bautistę-Aguta który tutaj niewykluczone jest, że zajdzie dość daleko. Nie kieruję się w tym meczu żadnym patriotyzmem, tylko po prostu uważam, że Łukasz Kubot powalczy w tym meczu.
Wynik: 4:6 2:6 ⛔ @Edit: Pół gema ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
???? Lopez F. - Thiem D.
Lopez F. ::: 2,61 ::: Pinnacle ::: 3/10
Osobiście nie ufam zawodnikom dość młodym którzy wchodzą dopiero do czołówki ATP. Thiem z rocznika 1993 i już jest faworytem meczu? Nie przesadzajmy. Oczywiście przeszedł kwalifikacje pokonał Tursunova bez formy i Wawrinkę, ale o meczu ze Szwajcarem mam wyrobioną własną opinię.
Lopez gra u siebie, pokonał w dobrym stylu Delbonisa i Youzhnego, widać, że zależy mu na tym turnieju. Do tego jest leworęcznym zawodnikiem, oraz bardziej doświadczonym. Kursy powinny przynajmniej moim zdaniem wyglądać mniej więcej 55%-45% na korzyść Feliciano.
Wynik:
Tu się zgodzę ponieważ bardzo często jest tak, że jak jakiś słabszy zawodnik wygra ze zdecydowanym faworytem to w następnym meczu już nie gra tak dobrze i odpada. Pamiętam jak jakiś czas temu Stakhovsky wygrał z Federerem żeby w następnym meczu odpaść z kim słabszym (już nie pamiętam z kim). Thiem wyrzucił za burtę Wawrinkę i trzeba przyznać, że zrobił to w bardzo dobry stylu. Uważam jednak, że w dniu dzisiejszym to Hiszpan wyjdzie zwycięzko z pojedynku i popieram typ AKA SHAKAL.
Lopez @ 2,40 mecz się nie odbył
Unibet
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Pozwolę się wtrącić do dyskusji o meczu Dimitrova i Copila.

Nie chodzi o umniejszanie wczorajszych dokonań rumuńskiego tenisisty, tylko o poważne potraktowanie postawy Bułgara. W pierwszym secie faktycznie był nieobecny, rozkojarzony, trochę zły w środku i popełniał masę niewymuszonych błędów. To ma ogromne znaczenie bo Copil widząc, że przeciwnik ma jakiś problem mógł się rozkręcić. Śmiem twierdzić, że Bułgar w pełni zaangażowany lepiej by odbierał mocny serwis, lepiej returnował i podejmowałby bardziej słuszne decyzje, a niektóre naprawdę przyprawiały o ból głowy. Gdyby te warunki zostały spełnione, Copil nie szalałby aż tak bardzo i prawdopodobnie nie przełamałby Bułgara.

Oczywiście trzeba mu oddać, że idealnie serwował, świetnie grał serw i wolej i w ofensywie prezentował się jak zawodnik ze ścisłego topu. Naprawdę przyjemnie się na niego patrzyło. Ale gdy Dimitrov miał lepsze momenty w swej niedyspozycji i udawało mu się przechodzić do ofensywy, to Copil już nie był tak mocny i nie wytrzymywał wymian. Wraz z biegiem czasu Dimitrov popełniał trochę mniej błędów, bo całkiem nie przestał ich popełniać i już jechali gem za gem. Copil dalej zadziwiał, ale miewał już problemy. Ostatecznie przegrał nieznacznie.

Dzisiaj dużo będzie zależeć od dyspozycji Bułgara, jeśli wyjdzie taki rozkojarzony jak wczoraj, to nawet serwis może go nie uratować. Berdych to wyjadacz i w takich sytuacjach jak wczoraj by sobie poradził.

Problem jednak polega na tym, że gra Berdycha jest mało przekonująca. Wygrywa, co ma wygrać, ale nic poza tym (poza sporadycznymi wyjątkami). Wczoraj jak Anderson się wyluzował i zaczęły działać środki przeciwbólowe to ładnie pogrywał i Czech musiał się nieźle wysilić. Jeśli Dimitrov będzie trzymał serwis to niewykluczone będą tie breaki. Jeśli będzie skoncentrowany, to w gemach serwisowych Berdycha też będzie mógł coś zdziałać.

Dla mnie mecz dobry do gry live, przed meczem nie jestem w stanie przyjąć klarownego stanowiska. Nawiasem mówiąc, obecnie przed meczem w ogóle jest mi ciężko stawiać pewnie na kogokolwiek. Co raz ktoś ma zły humor, ktoś ma drobne kontuzje utrudniające grę, ktoś ma dzień konia, komuś się zwyczajnie nie chce itp. Nie wiem, może mi się wydaję, ale mam wrażenie, że kiedyś było tego mniej.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Dimitrov-Berdych
Typ:2
Kurs: 1.52
Bukmacher:Expekt
Jeśli chodzi o spotkanie równie grającego Czecha z nieobliczalnym Grigorem to nie widzę innej opcji niż wygrana Tomasa. Typ opieram głównie na nierównej grze Grigora aniżeli jakiejś kosmicznej formie Tomasa, Czech gra swój równy tenis który jest równie skuteczny na nawierzchni ziemnej w przeciwieństwie do niektórych drzew które opierają swój tenis tylko i wyłącznie na serwisie i to w dodatku głównie na nawierzchniach typu hard, polecam z całą przyjemnością.
Gulbis-Cilic
Typ:1
Kurs:1.65
Buk:Expekt
Gulbis mnie zaczyna przekonywać co do swojej dobrej aktualnie formy, uważam że po wczorajszym meczu trochę odetchnął i odpoczął, Cilic natomiast zagrał 3 bardzo długie sety co niestety na jego drewniany styl gry i słabą kondycję będzie miało ogromne znaczenie, jeśli nawet dojdzie do 3 seta to niestety zacznie szybko wyparowywać a przekonają się już Państwo o tym za kilka godz., polecam również z całego serca i na dokładkę proponuję jako pewniaka Bautistę - Kubot wczoraj w 3 secie ledwo zipiał a Simon(pomimo zupełnie przeciętnej gry) przegrał ten mecz tylko na własne życzenie, nie chcę się mylić ale swoim kobiecym serwisem zagrał chyba naszemu rodakowi z 15 asów, polecam te typy z całego serca.
 
aviciii 516

aviciii

Użytkownik
???? Dimitrov G. - Berdych T.
Dimitrov G. ::: 2,48 ::: Pinnacle ::: 1/10 ⛔
Dimitrov G. +3,5 gemy :::1,63 ::: Pinnacle ::: 1/10 ⛔
Powyżej 23 gemów ::: 1,91 ::: Pinnacle ::: 1/10 ✅
bilans: -1

H2H 2:1, ale ich każdy mecz był zacięty, bo 3 setowy w spotkaniach do dwóch wygranych setów. Dimitrov w tym roku wygrał aż 9 spotkań na nawierzchni ziemnej ulegając tylko Ferrerowi w Monte-Carlo. Bułgar jest jeszcze młodym zawodnikiem i nie bardzo biorę pod uwagę jego ostatni mecz z Copilem z którym się musiał mocno namęczyć by wygrać. Jeden gorszy mecz na turnieju to nic nowego.
Berdych ostatnio delikatnie obniżył loty, choć nadal jest to mocny zawodnik. To jednak wpadka w finale z Carlosem Berlocqiem czy Garcia-Lopezem w Monte-Carlo nic dobrego nie wróży. Mecz powinien być zacięty, bo obaj Panowie mają dobre serwisy. Większe szanse na zwycięstwo daje oczywiście Bułgarowi.

Wynik:

???? Lopez F. - Thiem D.
Lopez F. ::: 2,61 ::: Pinnacle ::: 3/10

Osobiście nie ufam zawodnikom dość młodym którzy wchodzą dopiero do czołówki ATP. Thiem z rocznika 1993 i już jest faworytem meczu? Nie przesadzajmy. Oczywiście przeszedł kwalifikacje pokonał Tursunova bez formy i Wawrinkę, ale o meczu ze Szwajcarem mam wyrobioną własną opinię.
Lopez gra u siebie, pokonał w dobrym stylu Delbonisa i Youzhnego, widać, że zależy mu na tym turnieju. Do tego jest leworęcznym zawodnikiem, oraz bardziej doświadczonym. Kursy powinny przynajmniej moim zdaniem wyglądać mniej więcej 55%-45% na korzyść Feliciano.

Wynik:

???? Giraldo S. - Murray A.
Giraldo S. ::: 3,01 ::: Pinnacle ::: 1/10
Giraldo S. +4,5 gemy ::: 1,57 ::: Pinnacle ::: 2/10

Giraldo ostatnio w świetnej formie, w 2014 roku bilans na nawierzchni ziemnej 15:6. Warto dodać, że zaliczył finał w Barcelonie. Tutaj pomimo, że gra od kwalifikacji to już zaliczył udane 4 zwycięstwa i to między innymi nad Tsongą.
Murray jak już pisałem wcześniej, nie jest wirtuozem na kortach ziemnych i już wczoraj mało brakowało by odpadł z Almagro, niestety Hiszpana zawiodła znowu psychika i w kluczowym momencie meczu dał się przełamać. Andiego przynajmniej teoretycznie powinien znowu czekać trudny mecz. Po takim kursie warto zaryzykować.

Wynik:

???? Gulbis E. - Cilic M.
Cilic M. ::: 2,40 ::: Pinnacle ::: 3/10

Uważam, że kurs jest przesadzony w tym przypadku. H2H 1:2, ale z przed 7-8 lat. Cilic w tym roku gra bardzo solidnie, jeżeli wskoczy na swój normalny poziom to Gulbis będzie miał w tym meczu sporo kłopotów. Uważam ten mecz typowym 50% na 50% szans. Łotysz pomimo zwycięstwa nad nieobliczanym Dolgopolovem i Janowiczem nadal jego gra mnie do końca nie przekonuje.

Wynik:

???? Kubot L. - Bautista-Agut R.
Powyżej 18,5 gema ::: 1,62 ::: Pinnacle ::: 2/10 ⛔

Kubot będzie miał okazję odegrać się za kompromitujący wynik z Barcelony 1:6 0:6. Stawka meczu jest dość spora, a ja osobiście uważam, że Polacy im dalej są w turnieju tym grają lepiej i szybciej odpadną w pierwszych rundach niż w dalszej fazie. Stawka delikatnie niższa bo wiem na co stać Hiszpana Bautistę-Aguta który tutaj niewykluczone jest, że zajdzie dość daleko. Nie kieruję się w tym meczu żadnym patriotyzmem, tylko po prostu uważam, że Łukasz Kubot powalczy w tym meczu.

Wynik:


Nie mogę z tymi twoimi typami, trafiasz tak rzadko i grasz ewidentnie pod kurs, szukasz czegoś na co nie ma żadnych szans.

Dzisiaj są trudne mecze, ale ostatnio ładnie sklejam, więc coś*skrobnę.


Dimitrov - Berdych @2 1.53 ✅
Niech ktoś mi mówi, że to przypadek, że Copil miał super dzień, tak miał, ale Bułgar nie zagrał już tak świetnie, zagrał dobry mecz z Carreno, ale Berdych jest bardzo trudno odłamać, a Dimitrov wczoraj miał trochę szczęścia, Copil wygrywał szybciej swoje podania niż on swoje własne...

Raonic - Nishikori @1 3.40 ⛔ graty za dypa na keia, ale mial swoje szanse milos, oj mial..
Uwielbiam takie masówki na Keia, kto widział Raonicia z Chardym ten wie, że gość grał*jak na sparingu, na totalnym luzie, mocno serwis, piłka mu tak siedziała na rakiecie, co nie przyłożył z forehandu to winner, dobry przy siatce, do tego ładuję*asy z drugiego serwisu, ciężko będzie go przełamać keiow, ggl bardziej przebija i trzyma piłkę, raonic z kolei gra mocno, kurs wysoki ja gram na raonicia i raonic 1 set.

Nadal - Nieminen @2-0 1.08 ✅
Nawet mi sie nie chce nic pisac, Nadal go rozjedzie, ale uwazalbym z tym handi na 7,5 bo tak naprawde musi byc wynik 6/3 6/2 aby zostal pokryty.. ✅

Kubot - Bautista @0-2 1.36 ✅
Wczoraj zlapalem ten kurs po 1.57. To totalny bet dnia, 2 tyg temu spotkanie rozegrane i jednego gema zlapal lukasz, simon gra bardzo slabo ostatnio, simon mogl nawet ten mecz wczoraj wygrac, troche mial pecha w 1 secie, kubotowi troche sie udalo, ale umowmy sie on nie trzyma pilki z tylu kortu, przebija 4-5 razy, idzie na volleya, kazdy normalny gracz potrafi go minac, a simon ladowal prosto na niego, tez lubi zepsuc tego volleya, nie widze zadnych szans zeby kubot tu cos ugral i zadne powyzej gemy tu nie maja racji bytu...

Giraldo - Murray @2 1.38 ⛔
zmiana zdania, giraldo przytrzymal tsonge, ale nie poradzi sobie z murrayem

Lopez - Thiem @2 1.50 - walkower thiema
Thiem wywalil z turnieju wawre, potrafi z tego bekhendu zagrac fenomalnie, super serwuje, koles bedzie na pewno lada momentem w top 20 jak nie wyzej.. a lopez? po za wczorajszym meczem z youznnym, ktory tez nie blyszczy, nie idzie mu za dobrze ostatnio.. przegrana chociazby ze struffem, gdzie thiem jak dla mnie jest lepszy zawodnikiem od struffa, dominic wygra ten mecz.

Ferrer - Isner @2 4.33
Ferrer gra dno, zagralem na 2-0 z ramosem, a ten w ogole nie gra jak to on.. zatracil regularnosc, slabo serwuje, ramos mnostwo razy go przelamywal, wyrzucal takie oczywiste pilki.. a isner idzie w turnieju, wygrywa, czesto sa tie breaki, ciezko bedzie ferrerowi go odlamac, ja gram tu isner na caly mecz i na 1 seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
to i ja zabiorę głos...
w meczu Dimitrova z Berdychem widzi mi się wyrównane spotkanie, raczej powinny to być trzy sety ale wydaje mi się, że górą będzie Bułgar, widziałem go ostatnio kilka razy i uważam, że jest w dobrej formie, pamiętać trzeba, że każdy mecz jest inny, ogólnie forma jest, przewidywalny Tomasz powinien zakończyć dziś swój udział w turnieju singlistów.
Thiem jest dla mnie faworytem, pewnie Lopez powalczy ale górą powinien być Austriak. Dla mnie Hiszpan to przeciętny gracz, wiadomo co gra, wszystko zależy w tym meczu od poziomu Thiema, a ten jest w formie.
no i w meczu Bautisty z Kubotem, to chyba nie trzeba nikogo przekonywać jakiego farta ma Łukasz, udało się z Simonem, brawo dzięki tym punktom przeżyje turnieje na ziemi, ale jest po prostu słaby, Buatista go pokona spokojnie w dwóch setach i uważam, że śmiało można to dokładać to kuponów.
a w meczu Raonic - Nishikori będzie wyrównane spotkanie, trudno mi wskazać zwycięzce, over gemowy i 3 sety mi się widzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Thiem, Dominic vs Lopez, Feliciano
Typ: Lopez, Feliciano (+3.5) @ 1.74 Marathon ZWROT Walkower - Lopez

Po niespodziewanym triumfie Thiema nad Wawrinką, teraz przychodzi dla dla Austriaka nawet trudniejsze zadanie, głównie psychologicznie. Przeciwko faworytowi nic nie musiał, bo porażka była oczekiwana, ale dzisiaj role się odwróciły i to Thiem musi potwierdzić swoją wartość w roli faworyta, a to nieporównanie większy ciężar do udźwignięcia. Przykładów z historii, gdy następny mecz po ograniu głównego faworyta był dla doga ostatnim w turnieju jest aż nadto, żeby tylko wspomnieć Rosola z Nadalem w Wimbledonie 2012, czy kilka wtop Sereny z ostatnich lat. Ale i tak największym problemem Thiema będzie Lopez, który na własnych śmieciach gra lepiej niż zwykle, po trudnych trzysetówkach ograni Delbonis i Jużnyj, w czym pomogły dobrze funkcjonujący serwis i slajs, który potrafi uprzykrzyć życie takim ofensywnym graczom jak młody Austriak. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że razem z kwalifikacjami będzie to dla Thiema piąty mecz w 6 dni, co paradoksalnie mimo wczorajszego wolnego dnia może sprawić, że to Hiszpan będzie dzisiaj świeższy na korcie. Podsumowując, nie widzę powodów by aż tak faworyzować Austriaka, a już na pewno nie powinna to być jego wygrana z Wawrinką.
 
J 1

jorgus007

Użytkownik
Frystenberg/Matkowski-Kubot/Lindstedt 1 Kurs: 1,61
Wydaje mi się ze Frystenberg i Matkowski powinni sobie poradzić wczoraj w zaciętym meczu pokazali charakter wygrywając z parą Murray/Peers. Nie wiem w jakiej formie jest Lindstedt ale Kubot nie zachwyca o 15:30 ma mecz z Bautistą a o 18 bedzie musiał znowu wyjść na kort. Myślę, że to za dużo dla Kubota jak na jeden dzień. Stawiam na duet Frystenberg/Matkowski.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Frystenberg/Matkowski-Kubot/Lindstedt 1 Kurs: 1,61
Wydaje mi się ze Frystenberg i Matkowski powinni sobie poradzić wczoraj w zaciętym meczu pokazali charakter wygrywając z parą Murray/Peers. Nie wiem w jakiej formie jest Lindstedt ale Kubot nie zachwyca o 15:30 ma mecz z Bautistą a o 18 bedzie musiał znowu wyjść na kort. Myślę, że to za dużo dla Kubota jak na jeden dzień. Stawiam na duet Frystenberg/Matkowski.
z Bautistą nie zmęczy się mocno bo przegra pewnie szybko w dwóch setach.

jednak debel to całkiem inna sprawa, ciekaw właśnie jestem formy Lindstedta, bo Kubot pokazał tu dobre czucie piłki, świetnie sobie radził na siatce, serwis też niezły, w singlu w wymianach ma zbyt mało argumentów ale w deblu powinien pokazać się z dobrej strony, co do Frytki i Matki to ich forma, umiejętności na ziemi wiadomo jakie są, szału nie ma, jeśli bym wiedział, że Lindstedt zagra poprawnie skłonił bym się ku nim, ale tego nie wiem, więc odpuszczam, ogólnie jak to w deblach na ziemi, ciężko coś wytypować, większość spotkań bardzo wyrównanych, decydują pojedyncze piłki, decydują szczegóły, odradzam granie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hayto 631

hayto

Użytkownik
Raonic - Nishikori
over 21.5 gemów @ 1.55 Marathonbet ✅ 26 gemów​

Nishikori w znakomitej formie. W tym roku na cegle 7-0, wygrał turniej w Barcelonie i teraz pewnie przedarł się do 3 rundy. Jego oponentem będzie Milos Raonic. Kanadyjczyka zawsze uważałem za &quot;drewnianego&quot; zawodnika, ale powoli się z tego wycofuje, ponieważ widać, że zaliczył progres. Zagrał dobry turniej w Monte-Carlo. W Oeiras odpadł z Berlocqiem, który jak się później okazało wygrał cały turniej. Póki co w Madrycie rozegrał jeden mecz, ale bezproblemowo sobie poradził z Chardym. Panowie już raz się spotkali w Tokio i rozegrali, wtedy 3 setowe spotkanie. Dziś przewiduje podobnie, Raonic dysponuje dobrym serwisem + dobra dyspozycja, Kei w życiowej formie, a więc powinno być bardzo ciekawie.
Gulbis - Cilic
over 22 gemów @ 1.65 Marathonbet ⛔ 19 gemów​

Tutaj dla mnie typowy nobet dlatego idealnie pasuje, by pograć over gemowy. Obu Panów raczej nie trzeba przedstawiać. Gulbis bardzo dobry, ale himeryczny zawodnik. Ernests jak i Marin dysponują bardzo dobrym serwisem. Łotysz, póki co gra dobrze: półfinał w Barcelonie, tutaj ograł już Janowicza i Dolgopolova. Cilić w ostatnim spotkaniu zagrał średnio, ale ostatecznie sobie poradził po trzech setach z Mathieu. Obaj zawodnicy godni siebie. Ze sobą mierzyli się trzy razy (dawno temu) i były to trzy wyrównane spotkania. Podobnie jak w meczu opisanym wyżej spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania.
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Prawie wszyscy się tu wykłócają o zwycięstwa poszczególnych zawodników, ale granie jakichkolwiek rozstrzygnięć dzisiaj według mnie mija się z celem, bo oprócz meczu Nadala i Bautisty wszystko dzisiaj pozostaje sprawą otwartą (chyba, że progresywnie po wysokich kursach np. Isnera, Raonica czy Giraldo). Nawet co do Nishikoriego nie jestem przekonany, mimo że gra fantastycznie, ale to są buki, sport, tenis, dyspozycja dnia, a kurs zdecydowanie nie zachęca do gry na win Japończyka, więc odradzałbym.
Ja ze swojej strony zaproponuję takie oto dwa spotkania, nad którymi nie ma się co rozwodzić, bo zostało już wiele na ten temat napisane wcześniej:
Nishikori - Raonic, powyżej 9,5 gema w 1 secie, kurs: 1,65 ✅
Dimitrov - Berdych. powyżej 9,5 gema w 1 secie, kurs: 1,65 ⛔ oj Berdych, Berdych, znowu się na Tobie przejechałem...
Cała czwórka panów dysponuje bardzo poprawnym i solidnym serwisem, więc wydaje mi się, że przynajmniej w 1 secie może dojść nawet do dwóch TB, dlatego pobieram te kursy i widzę bardzo dużą szansę na wejście. A niektórym użytkownikom na forum polecam więcej luzu i dystansu, bo bardzo często w tenisie decyduje dyspozycja dnia i to, jak dany styl konkretnego zawodnika pasuje jego rywalowi, a nie stricte statystyki.
Pozdro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Nestor D./Zimonjic N. - Peya A./Soares B. @2,18 marathonbet ✅
I znowu małe kursowe zaskoczenie, bo raczej spodziewałem się tendencji fifty-fifty, a tu jednak bukmacherzy faworyzują Austriacko-Brazylijski duet. Czy słusznie? Mam co do tego pewne wątpliwości, bo dla pary Peya/Soares ten sezon już nie jest tak udany. Teoretycznie clay powinien im sprzyjać, ale jak pokazują ostatnie wyniki, tak nie jest. Przede wszystkim nie udało się wygrać żadnego tytułu, pomimo trzech finałów, co jest jednak znamienne dla pary, która w ubiegłym sezonie była swego rodzaju objawieniem. Już ich tournee po Brazylii daje sporo do myślenia i porażka w Sao Paulo z Garcia-Lopez/Oswald, bo porażkę w Monte Carlo z Bestią i Jużnym jestem w stanie przełknąć. Podsumowując, jest to taki typ trochę bardziej przeciw Peya/Soares niż na Nestor/Zimonjić, którzy we wczorajszym pojedynku mieli trochę problemów z utrzymaniem podania w pierwszym secie, jednak reakcje były natychmiastowe. Jednak Alex i Bruno też nie są tacy nieskazitelni - Treat Huey i Dominic Inglot zdołali im także wyrwać niemalże wygraną partię. Będzie interesujący pojedynek i ja mimo wszystko widzę Kanadyjczyka i Serba w kolejnej rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ja osobiście pograłem dzisiaj Thiema . Ciężko mi się odnieść do ostatniego meczu młodego z wawrinką bo nie oglądałem, ale ogładałem go w Barcelonie i gra naprawde solidnie. Wiadomo są akcje kiedy widac jego niedoświadczenie i trochę gorąca głowa, którą pokazał w meczu z Giraldo , przegrał w sumie wygrany mecz ale za przeciwnika ma Lopeza . Oglądałem wczoraj jego spotkanie i szału nie ma . Tak samo rusek mógł to wygrać Hiszpana często bronił serwis. Okej tego slajsa ma niewygodnego ale wczoraj mecz pokazał że cały czas nie idzie na tym ciągnąć i nie raz się przejechał. Thiem to zawodnik z perspektywami jest na fali, i myśle że takiego zawodnika jak Lopez powinien pokonać a tu że gra u siebie dla mnie nie ma największego znaczenia .
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Kubot +5,5g @ 1,80 Bet365
Moim zdaniem dzisiaj Łukasz powalczy i stawiam dodatni handicap, linia spora, kurs bardzo mi odpowiadający. Wczoraj grał Łukasz grał pewnie, pomimo podwójnych błędów serwisowych nieźle serwował i regularny gracz jakim jest Simon na mączce mu nie podołał. Dobra ofensywa Łukasza to był klucz do sukcesu, często dochodził do siatki co przynosiło wiele punktów. Nie sądzę, aby Baurista był lepsze w passing shotach od Francuza, więc dziś też może zdobyć w ten sposób wiele punktów Łukasz. Oczywiście nie jest to łatwe zadanie, bo Hiszpan w dobrej formie. Grali ze sobą w Barcelonie, Łukasz tam ugrał tylko 1 gema, ale po tym co zobaczyłem wczoraj jestem skłonny zagrać na niego. Go Polska !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom