>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Madryt, 04-11.05.2014

Status
Zamknięty.
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Almagro-A.Murray 2 @1.75
Almagro nie gra za dobrze ostatnimi czasy, takie mam odczucie. Niby wygral z Nadalem w Barcelonie, ale tutaj tez cos nie gra. Runde pozniej w polfinale nie mial sznas z Giraldo. Dzis w Madrycie tez meki straszne z Golubevem, nie czuje w ogole dystansu w korcie Hiszpan. Murraya co prawda nie bylo okazji zobaczyc jeszcze, ale on swoje zagra na bardzo dobrym poziomie jak to juz w Madrycie czynil. Poza tym cegla w Madrcyie nie jest tak szybka jak w Rzymie czy na French Open i to tez mam wraznie bedzie dzialac na korzysc Szkota niz majacego ostatnio duzy proble z regularnoscia Hiszpana. Stawiam na Murraya.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
na razie poki co zielono, wiec gramy dalej ????

Simon 1.36 bet365 ⛔⛔ o matko, wtopa roku! graty Łukasz :O
nie lubie grac na tego typu zawodnikow, ale gram zawsze przeciw Kubotowi, bo przegrywa z kazdym jak leci, fartem, bo dzieki zonie RF znalazl sie w drugiej rundzie jako LL, lecz to bedzie krotka przygoda w Madrycie, nie ma zadnych atutow, zeby powalczyc z wypoczetym Simonem...

Murray 1.72 ✅✅
- wyzej zostalo wszystko opisane, Andy jak to Andy znajac zyce opierniczy 1 seta 6:2, pozniej sie obudzi i opyka Almagro jak leci ????

i na deser gram Dolgo za 1.72 ⛔⛔ Ukrainka trafia na czarna liste ????
- ogladalem rowniez wczoraj dwoch Panow, zreszta strasznie lubie tenis Dolgo, ktoremu jak sie chce i przestaje pajacowac potrafi grac na najwyzszym poziomie, a Gulbis traci seta jako statysta ze slabiutkim Jurkiem, jezeli obaj zagraja normalnie to widze izi win Dolgo ????

powodzonka.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Lukasz Kubot - Gilles Simon Typ: Simon (-1.5 Sets AH) @ 2.11 SBObet ⛔
Łukasz Kubot ma sporo szczęścia, gdyż po porażce w kwalifikacjach z Gabashvilim znów jest w głównej drabince turnieju dzięki kreczowi Rogera Federera. Co więcej od razu znalazł się w drugiej rundzie, w której przyjdzie mu zmierzyć się z Gillesem Simonem. Polak spotkał się już z Francuzem w ćwierćfinale turnieju w Bukareszcie w 2012 r. Pamiętam tamto spotkanie. Simon będąc wówczas zdecydowanym faworytem w pierwszym secie zlekceważył Polaka, po czym w dwóch kolejnych partiach zdecydowanie wygrał podobnie zresztą jak całą imprezę. Dzisiaj spodziewam się zdecydowanie lepszej postawy Francuza, gdyż ewentualny awans do trzeciej rundy może okazać się punktem zwrotnym w niezbyt udanym dotychczas sezonie. Francuz może nie bije piłek tak mocno, jak Polak. Jest jednak na pewno o niebo dokładniejszy i lepszy technicznie. Polak z pewnością będzie starał się skracać wymiany i jak najwięcej wygrywać po pierwszym serwisie. jednak Francuz powinien go dosyć często mijać. Również między bajki należy włożyć cytowane powyżej wypowiedzi Polaka o tym, że clay jest jego ulubioną nawierzchnią. W wywiadach mówi się o różnych rzeczach (szopach etc.), często pod publiczkę. Gra Łukasza zdecydowanie najbardziej pasuje do nawierzchni szybkich gdzie użytek może zrobić ze swojego serwisu i grze przy siatce. Ceglana mączka w Madrycie (mimo, że jedna z szybszych z uwagi na wysokość oraz grę w hali) do takich na pewno nie należy.
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Murray, Peers + Dolgopolov = AKO @ 3.33

Dzisiejsze AKO zaczynam od meczu naszego debla, w Portugalii odpadli szybko, forma na Clayu również daleka od ideału 4/3. Przeciwnicy Marcina i Mariusza wygrali ostatnio Turniej w Monachium, gładko wygrywając w półfinale i finale po 2:0, forma 8/2.
Drugi mecz stawaim na korzyść Ukraińca. Ernest wczoraj z naszym Jerzykiem pokazał że dużym atutem jest u niego serwis, ale nie wygra się meczu tylko posyłając atomowe serwisy. W drugim secie nie istniał. Myślę że gorąca głowa Łotysza dziś pomoże Aleksandrovi. :cool:
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Nie znam się aż tak na tenisie ale czy nie warto w tym meczu pójść jednak w stronę Gulbisa po wyższym kursie ? Obaj są graczami chimerycznymi oraz posiadają gorącą głowę. Z tego co piszecie to Dolgo lepiej zaprezentował się wczoraj z Fogiem niż Gulbis z Jerzykiem. Ale ile razy było tak, że jednego dnia zawodnik grał na xx% swoich możliwości aby w następnym meczu zagrać o wiele lepiej ? Moim zdaniem w tym meczu może się zdarzyć wszystko a najlepszym rozwiązaniem jest chyba over gemowy. Wczoraj w meczu Ukraińca z Włochem typowałem na Foga ale moim głównym betem był over 22,5 gemów co siadło bardzo ładnie. Z resztą w meczu Ernestsa z Jurkiem tak samo grałem na ilość gemów. Moim zdaniem dziś również najlepszy wybór to pójście w stronę linii gemowej, a oprócz tego spróbuję zagrać w stronę Lotysza. Moim zdaniem to on zamelduję się w kolejnej rundzie.
Gulbis @ 2,00 ✅ 6:3 6:4
Powyżej 22,5 gemów @ 1,82
⛔
Unibet
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Almagro N. - Murray A.
Almagro N. ::: 2,04 ::: Pinnacle ::: 3/10
Almagro to specjalista od nawierzchni ziemnej, do tego gra u siebie, warto jeszcze dodać, że już raz na nawierzchni ziemnej pokonał Murraya. Pierwszym meczem na turnieju się nie sugeruje ponieważ początki czasami bywają trudne i wątpię by Hiszpan zagrał drugi dość przeciętny mecz. Golubev to w końcu ten zawodnik który pokonał Wawrinkę na Davis Cupie.
Murray na mączce gra dość kiepsko o czym każdy fan tenisa dobrze wie. Większe szanse na wygranie meczu daje oczywiście Nicolasowi, kursy (również teoretyczny faworyt) odwróciły się o 180 stopni i ja w to wchodzę.
Wynik: 1:6 6:1 4:6 ⛔
???? Dolgopolov A. - Gulbis E.
Dolgopolov A. ::: 1,79 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 1:1 i warto dodać, że to właśnie w tym roku na turnieju w Monte-Carlo górą był Dolgopolov. O Ukraińcu pisałem w tym sezonie już bardzo dużo, wystrzelił z formą, zaliczył parę półfinałów i ogólnie prezentuje się dość dobrze. W Madrycie w pierwszej rundzie pokonał nieobliczalnego Fogininiego co dobrze wróży przed tym meczem.
Gulbis poza halą nie gra aż tak dobrze, a w szczególności na nawierzchni ziemnej gdzie moim zdaniem traci parę swoich atutów. Dobrym pomysłem w tym meczu również jest zagrać over gemowy ponieważ Łotysz zaserwował z Janowiczem aż 18 asów.
Wynik: 3:6 4:6 ⛔
???? Youzhny M. - Lopez F.
Lopez F. ::: 2,31 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 2:4, ale warto dodać, że Hiszpan gra u siebie. Obaj są w podobnej kiepskiej formie, a zwycięstwo Rosjanina po 3 porażkach z rzędu nad Beckerem który od 2011 roku wygrał zaledwie 3 (wszystkie w 2014) mecze z 9 na nawierzchni ziemnej kompletnie mnie nie przekonuje.
Lopez w dobrym stylu pokonał Delbonisa serwując przy tym aż 18 asów. Porażka ze Struffem w Monachium który doszedł do półfinału turnieju to żadna ujma, przynajmniej moim zdaniem. Lopez powinien być w tym meczu faworytem.
Wynik: 6:3 3:6 4:6 ✅
???? Nieminen J. - Sijsling I.
Nieminen J. ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 3:2. Sijsling po 5 porażkach z rzędu w końcu odniósł tutaj w Madrycie aż 3 zwycięstwa, ale uważam, że pokonanie Mannarino z prawie setki rankingowej to żaden wyczyn. O Belluccim mam wyrobione własne zdanie, a Tommy Haas ostatnio się zaciął z formą, zresztą wiek nie pozwala mu grać tydzień w tydzień.
Fin Jarkko znany jest z tego, że świetnie pracuje na nogach niczym tenisowy bokser, ale niestety w tym roku wyników oszałamiających to on nie ma. Nie jestem przekonany co do tego typu, po prostu liczę tutaj na doświadczenie Nieminena.
Wynik: 6:3 6:2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Anderson - Berdych
Godzina 11.00
TYP : Berdych wygra 2:0
kurs 1,53 Bet 365

Polecam zagrać na zwyciestwo 2:0 Berdycha. W ostatnich 6 meczach Anderson przegrał 4 razy po 2:0 i to z przeciwnikami gorszymi od Berdycha, oczywiście poza Federerem. Patrząc na nawierzchnie Clay i rok 2013 sytuacja jest podobna. Zarówno w Rzymie jak i Madrycie Berdych odprawił Andersona po 2:0. Myśle, że dziś nie będzie żadnej niespodzianki i Czech pewnie i szybko wygra 2:0.
Berdych 6:1 6:4
 
thecopro 157

thecopro

Użytkownik
Kubot Łukasz - Simon Gilles
Dzisiaj z pewnością wielu tenisistów zazdrości Łukaszowi otrzymania drugiej szansy gry w madryckim turnieju i zagrania od razu w drugiej rundzie. Żadko zdarzają się takie okazje, dlatego nasz jedyny singlowy reprezentant na tym turnieju będzie chciał wykorzystać ją jak najlepiej. Kubot od zwycięstwa z mocnym Gabashvili w Oeiras wygląda całkiem przyzwoicie - szczególnie jego serwis i gra przy siatce. Co ciekawe w kwalifikacjach w Madrycie to Gabashvili wyszedł zwycięsko po dość wyrównanej walce - z perspektywy czasu opłaciła się wtedy tamta porażka. Jeśli chodzi o Simona to nie jest on w optymalnej formie, ale nie wiadomo też kiedy może wystrzelić - dla mnie człowiek zagadka. Spodziewam się zaciętej gry i prawdopodobnie 3setówki. Przynajmniej jeden set dla Łukasza. Powodzenia!
Pinnacle:
Kubot +1,5 seta - 1.91
| 7-5 2-6 6-4 (Piękny mecz Łukasza! W pełni zasłużone zwycięstwo)
edit:
Proponuję jeszcze za drobne coś w stronę Matosevica. Łatwe zwycięstwo z Kohlschreiberem robi wrażenie. Dobrze czuje się na tych kortach, dlatego liczę na ciekawe widowisko w jego wykonaniu.
Matosevic +1,5 seta - 1.88 | 6-7 7-6 5-7
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dimitrov - Copil
Dimitrov wygra 2:0
bet365 1,28
Dla mnie pewniak dnia jeśli chodzi o dzisiejszy tenis.
W zasadzie nie wiem, czy ten typ wymaga jakiejs szczegolnej analizy. Dla wszystkich, którzy czują tenis powinna być to oczywistosc.
Dla formalności Dimitrov wszystkie ostanie 5 meczy na mączce wygrane po 2:0.
Bilans H2H z Copilem 1:0 dla Bułgara wygrane oczywiście 2:0.
Myśle, że Bułgar jest w bardzo dobrej formie i dzisiaj bardzo szybko odprawi przeciwnika do domu.
Copil w ostatnich 4 meczach na clayu 2 porazki, 2 zwyciesta. Mysle, ze to nie jest zawodnik klasy Dimitrova i ja gram dzisiaj za grubsze ten typ.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Nestor D./Zimonjic N. - Lopez M./Granollers-Pujol M. @1,74 betgun ✅
Przyznam, że skusił mnie ten kurs na moim faworytów. Trochę mi się stare czasy przypominają, kiedy Daniel Nestor i Nenad Zimonjic trzęśli światem deblowym, a na cegle wygrywali turniej za turniejem. W tym sezonie wspólne granie im służy i u obu panów widać zwyżkę formy, choć jeszcze nie przypieczętowali tego jakim poważniejszym tytułem, mimo że dwie szanse były - w Dubaju na hardzie i Barcelonie na cegle. W pojedynku z Marcelem Granollersem i Marciem Lopezem moim zdaniem są faworytem. Od turnieju w Buenos Aires (którego obsada nie powalała) Hiszpanie słabo grają. Wczoraj udało im się przełamać złą passę z Monaco/F.Lopez, ale to może nie wystarczyć na Kanadyjsko-Serbski duet, który może rozbroić Hiszpanów zarówno na linii jak i na sieci, bo od siłowych rozwiązań w Hiszpańskim duecie jest raczej Marcel, który formą także nie błyszczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 181

wyar

Użytkownik
Mecz sie zaraz zaczyna,wiec szybko

Isner - Matosevic 1 DW 2:0 kurs 1.72 bet365 ⛔

Spotkanie dwoch serwismenow,niby ostatnie wyniki Matosevicia nie sa takie zle,ale jakos bardziej ufam Big Johnowi. Nawet,jesli dojdzie do tiebreak&#39;ow,to w nich Amerykanin powinien sobie spokojnie poradzic.Pokonal w 1 rundzie przyzwoicie spisujacego sie Gabashvili&#39;ego,a Matosevic fatalnie ostatnio grajacego Kohlschreiber&#39;a (polecam przypomniec sobie Stuttgart). Powodzenia
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Podziwiam ludzi, którzy w tym dziale regularnie dają typy na Dolgopolova. Przecież ten koleś jest parodią tenisisty. Największy bezmózg i najbardziej cipowaty zawodnik od kiedy interesuję się tenisem. W moim odczuciu jest on w stanie przegrać z każdym graczem z pierwszej 200 albo i 300 rankingu. Jak dla mnie to dla niego powinno zrobić się wyjątek i pozwolić mu grać w WTA, bo tam z jego psychiką pasowałby idealnie. Ale to pewnie nie tylko moje zdanie.
Od siebie daję typ na Cilica. Chorwat wczoraj gładko pojechał Sousę, mimo iż ten w żnującej formie w ostatnim czasie, ale jednak. Francuz wygrywa z kim ma wygrać i przegrywa z faworytami. Mimo wszystko jak dla mnie zbyt duża różnica klasy i dzis Cilic powinien spokojnie wygrać.
Cilic 2-0 1.65 Betsson
 
S 4

saszka87

Użytkownik
Nadal-Monaco typ poniżej 18,5 łatwo gładko i przyjemnie✅
kurs 1,72
mecz zaraz się rozpocznie więc nie będe się rozpisywał zbytnio. Monaco fajny chłopak i lubi grać na clayu ale nie ma żadnych argumentów na ugranie choćby seta w starciu z Nadalem jego ciągłe przebijanie nic mu nie da nie z Rafą który gdy zagra swoje zleje Juana gładko. Statystyki spotkań popierają moją tezę Monaco w starciu z Nadalem nie ugrał jeszcze seta więc taki underek to duże value jak dla mnie i stawiam grubo pozdro
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Podziwiam ludzi, którzy w tym dziale regularnie dają typy na Dolgopolova. Przecież ten koleś jest parodią tenisisty. Największy bezmózg i najbardziej cipowaty zawodnik od kiedy interesuję się tenisem. W moim odczuciu jest on w stanie przegrać z każdym graczem z pierwszej 200 albo i 300 rankingu. Jak dla mnie to dla niego powinno zrobić się wyjątek i pozwolić mu grać w WTA, bo tam z jego psychiką pasowałby idealnie. Ale to pewnie nie tylko moje zdanie.
Powiem tak, masz racje, Dolgopolov jest w stanie przegrać z zawodnikiem z poza pierwszej 100. Ale dodaj jeszcze, że jest on także w stanie wygrać z każdym z pierwszej 10. Ma mega talent ale ma też zrytą psyche. Akurat dzisiaj robił co mógł na korcie ale Gulbis okazał się za mocny. Potężny serwis Łotysza też zrobił swoje. To jest całe piękno tenisa.
Wczorajszy Gulbis z wczorajszym Dolgopolovem przegrałby na bank. Ale w tenisie gra się jeden na jeden. Znaczenia nabierają słabsze bądź lepsze dni i sztuką jest wychaczyć zawodnika z równą, dobrą formą który przez dłuższy okres będzie grał bardzo dobry tenis.
Pomimo tego, że jest to dział ATP posłużę się przykładem Caroliny Woźniackiej, która wczoraj zagrała kapitalne spotkanie z Makarovą by dzisiaj grać padake z Vinci. Tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć... To jest całe piękno tenisa. Wczoraj też Wawrinka nie miał prawa przegrać z młodym Thiemem tym bardziej, że wygrał pierwszego seta a zrobił to.
Najważniejsze to wychaczyć spotkania po wyższych kursach w których jest duża szansa na to, że mogą być strzałem w 10-tke. Bardzo dużo pojawia się tutaj analiz po kursach 1,30 bądź niższych. Taki typ każdy może wytypować bo istnieje duża szansa, że wejdzie. Jednak gdyby tak było, buki już dawno by zbankrutowały. Najwięcej zarabiają na tego typu niespodziankach bo wszyscy idą w ciemno na tego typu spotkania. Granie na zawodnika na dokładny wynik 2:0 po niskim kursie jest bardzo ryzykowne.
Pojawiają się również komentarze po spotkaniu dotyczące danego typu. Tak jak kolega wyżej napisał: czemu nie pojawią się one przed spotkaniem? Mam takiego kolegę w pracy którego dzień rozpoczyna się od tego, że tłumaczy mi jakie kursy wczoraj można było wychaczyć i że już miał to grać ale się wstrzymał. A przecież miał przeczucie, że dany zawodnik czy zawodniczka wygra. Zawsze oczywiście tego typu komentarze kieruje w moją stronę po spotkaniu, nigdy przed. Tak to ja też potrafię ;-)) Tutaj powoli zaczyna się robić podobnie.
Pozdrawiam
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Świetny komentarz użytkownika Type-man - nic dodać, nic ująć. Z typem na Berdycha za bardzo mi dziś nie wyszło, ale to tym bardziej pokazuje, że nieźle sobie poleciał w wała w Oeiras. Ale w końcu jedna z niewielu rzeczy gorszych (albo równie dotkliwych) w Czechach niż w Polsce to korupcja ;). Próbujemy dalej:
Tsonga - Giraldo, powyżej 22,5 gemów, kurs: 1,90 ⛔ widać za bardzo zaufałem Tsondze
Ostatnie 4 pojedynki Tsongi na kortach ziemnych:
Tsonga - Roger-Vasselin 2:1
Tsonga - Federer 1:2
Tsonga - Fognini 2:1
Tsonga - Kohlschreiber 2:1
Jeżeli dodamy do tego dwa ostatnie spotkania Giraldo:
Giraldo - Hewitt 2:1
Giraldo - Kamke 2:1
To mamy prawo spodziewać się wyrównanego, kto wie czy właśnie nie 3 setowego pojedynku między tymi panami.
Tsonga jest tenisistą bardzo chimerycznym - potrafi wygrać i przegrać z (prawie) każdym. Czasami gra magiczny i bardzo widowiskowy tenis, żeby za chwilę oddawać punkty rywalowi w sposób bezmyślny i irytować się na korcie jak dziecko. No ale taki już jego urok i za to jest w światku tenisowym kochany ???? . Natomiast Giraldo ostatnio osiągnął bardzo stabilną dyspozycję i na kortach ziemnych czuje się jak ryba w wodzie, bo lubi ganiać za piłką i jest ambitnym grajkiem. W turnieju w Barcelonie przegrał dopiero w finale z Nishikorim, z którym wygrać nie miał prawa. Wynik jest sprawą bardzo otwartą i można się spodziewać bardzo ciekawego i być może pełnego zwrotów akcji widowiska. Typ godny zwrócenia nań uwagę.
Dodam jeszcze jedno spotkanie, ale to tak bardziej na intuicję, bo po prostu czuję, że Mathieu postawi się Cilicowi. I nie zgodzę się co do różnicy klas, bo Mathieu w swojej karierze osiągał nie gorsze wyniki na clayu niż Cilic, który w dodatku nie jest specjalistą od tych kortów. A Francuz ciągle trzyma fason i dobry serwis, więc przełamań według mnie tak wielu tutaj nie będzie.
Mathieu - Cilic, powyżej 21,5 gemów 1,80 ✅
Pozdro.
 
S 4

saszka87

Użytkownik
popieram typ ludożercy odnośnie Tsongi i Giraldo jednak uważam że lepszą opcją wydaję się zagranie na sety powyżej 2,5 gdzie kurs na bet365 wynosi 2,50 . Tsonga ma jakieś wyraźne problemy z koncentracją nie potrafi utrzymać swojej dobrej gry przez dłuższy czas 4 ostatnie jego pojedynki konczyły się 3 setami. Santiago w bardzo dobrej formie i myśle że jest w stanie ugrać seta za drobne można pograć
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Raonic M. - Nishikori K. (0-2) @ Kurs: 2.00 ✅✅✅

Kei bardzo dobrze radzi sobie na Clayu (7/0), 6 ostatnich spotkań zakończone 2-0. H2H również po stronie Japończyka 0-1. Kanadyjczyk na Clayu (4/2), łatwa przegrana w Portugalii z Berlocq, w Madrycie na razie pokonał Francuza Chardy, Japończyk to Ekstraklasa. Stawiam na pewną wygraną. :cool:
--------------------------------
 
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Kubot-Bautista A. 2 @1.16
Posluze sie standardowym, aczkolwiek ekstrawaganckim haslem: &quot;jezeli ktos widzial mecz Bautisty z Verdasco to zrozumie&quot;. Hiszpanie zagrali swietny mecz po prostu. Nie moglem zobaczyc meczu Kubota z Simonem, ale ciezko uwierzyc mi ze mogl byc lepszy. Hiszpan w Barcelonie zdemolowal niewdawno Polaka w dwoch krotkich setach i tutaj tez winno byc zasadniczo latwa wygrana zawodnika gospodarzy. Nie wiem czy grac 2:0, jutro sie zastanawie nad tym glebiej, ale faworyt do zwyciestwa w tym meczu jest zdecydowany, jak sadze.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co powiecie na Dimitrova jutro z Berdychem ? 2,60 całkiem nieźle. h2h pomiędzy nimi na korzyść Bułgara 2-1, ale wszystko na twardej nawierzchni, więc nie ma się co sugerować. Ktoś patrząc na wynik dzisiejszego meczu mógłby powiedzieć, że Dima ledwo wygrał z marnym Copilem. Ale to co robił Rumun i dziś i z Granollersem to naprawdę świetny tenis. Mega dobry serwis + piłki na samą linię bardzo mocno grane. Dimitrov robił co mógł i robił to naprawdę dobrze. serwis tak samo fajnie mu siedział. Przyznam szczerze, że 1 seta ominąłem, więc nie wiem jak to wyglądało. Tomcio w Portugalii niby do finału doszedł, w zasadzie to w finale przycyrkował, ale nie ważne. jakoś jego gra ostatnio mnie nie przekonuje, a Dima dzisiaj naprawdę ogień. W mojej skromnej opinii 2,60 u niektórych buków na Bułgara to lekkie value i trzeba brać. I jeśli ktoś chce to grać to radzę się spieszyć bo kursy już lecą z 2,60 na 2,30-2,20.
???? G.Dimitrov - T.Berdych --&gt; 1 - 2,60 Unibet ⛔ 1-2
ed:// Jak ktoś pograł +1,5 seta na Dimę to szybko księgował.
 
G 0

gogo85

Użytkownik
Murray - Giraldo 2 4,18
Powiem szczerze że nie oglądałem spotkania ani jednego ani drugiego, ale te kursy dla mnie są zupełnie niezrozumiałe. Murray dziś pokonał Almagro, który dla mnie ostatnio prezentuje dość przeciętny poziom i kursy były dość wyrównane, natomiast Giraldo powiózł Tsonge który jest zawsze groźny na każdej nawierzchni. Oprócz tego Murray nigdy nie był wirtuozem na mączce natomiast Giraldo to specjalista tej nawierzchni. Ponadto Murray ostatnio za wiele nie grywał a Giraldo z ostatnich 10 spotkań przegrał tylko jedno. Jeśli tylko Giraldo wytrzyma presje a myśle że jest na tyle doświadczonym zawodnikiem to powinien powieźć Murraya. Murray zawsze czuł się dobrze na hiszpańskich kortach ale porownując obydwóch zawodników na pewno kursy powinny wyglądać zupełnie inaczej. Dlatego dla mnie jest to spore value i pobieram. Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom