>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Indian Wells, 10-20.03.2011

Status
Zamknięty.
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Tomas Berdych vs. Stanislas Wawrinka
16.03.2011, 21:00​
Na dzisiaj zdecydowanie polecam Stanislasa Wawrinkę! Szwajcar ewidentnie jest w formie, o czym świadczy wynik we wczorajszym meczu z Cilicem oraz styl gry. Nie miał problemów z zagrywaniem kończących piłek, backhand funkcjonuje bez zarzutu, nie popełniał zbyt wielu błędów w wyniku czego ograł nieobliczalnego Chorwata. Wszyscy doskonale z resztą wiemy, że gdy Stan jest w formie - nie warto wówczas grać przeciwko niemu.
Berdych miał znacznie łatwiejszą drabinkę w porównaniu do Wawrinki. Najpierw beznadziejny Kubot, który nic nie myśli na korcie, a następnie Bellucci którego gra na hardzie pozostawia wiele do życzenia. Nieźle serwuje oraz potrafi zagrywać potężne bomby z forehandu, jednak w starciu ze świetnie grającym technicznie Szwajcarem nie będzie miał lekko. Stanislas potrafi świetnie zmieniać rytm gry, przyspieszać akcje.. potrafi umiejętnie rozrzucać rywali po korcie, a z tego co wiemy Berdych nie jest najlepszym biegaczem. W Indian Wells panuje wysoka temperatura, co powinno zadziałać na niekorzyść Tomasa, który niezbyt lubi grać w takich warunkach.
W H2H mamy remis 4:4, jednak ostatnie 2 spotkania wygrał Szwajcar. Myślę, że w nieco lepszej formie jest aktualnie Wawrinka, który świetnie sobie radzi na takich nawierzchniach (z tego co wiem jest ona nieco wolniejsza, co z pewnością ułatwi zadanie Wawrince). Berdych natomiast nie gra ostatnio idealnie.. zdarzają mu się wpadki, czego klasycznym przykładem jest chociażby mecz z Golubevem podczas Davis Cupu.
Typ: Stanislas Wawrinka @2.00
 
M 28

mitch

Użytkownik
Widac, ze nie ogladales meczu bo postawa Raonica w TB byla po prostu zenuajca i kazdy gracz z top 200 by z nim tego tb wygał. Chyba 4 pilki w siatke, 2 outy, generalnie solidna olewka lub zabraklo umiejetnosci. Rywal nie musial nic robic aby to wygrac. Ogolnie Harison nie gral zle ale tak naprawde to zasluga rywala, ktory dlugimi momentami osmieszal sam siebie na korcie.
Harrison zagrał bardzo dobry mecz. Oczywiście, że w wielu momentach Raonic mu pomógł, ale nie umniejszajmy jego &quot;zasług&quot;. Pokonał rywala, będąc kompletnym underdogiem. Szacunek dla niego. Harrison ma zadatki na świetnego gracza. Pamiętajmy, że jest jednak młodszy niż kanadyjczyk, no i lepiej radzi sobie grając z linii końcowej. Mu też przyznać, że Harrison bardzo fajnie operował slicem.
Ogólnie rzecz biorąc - Nie ma co się teraz pastwić nad Raonicem. Może i faktycznie wyglądało jakby odpuścił TB, no ale taki jest tenis... Ile razy widzieliśmy spotkania gdzie zawodnicy dużo bardziej doświadczeni grali cały set dobrze, po to by w tiebreaku oddać kilka punktów bez walki.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Kohli (+4.5gema) - Del Potro 1 (1.85)✅✅✅
Konsekwentnie. o JDP już pisałem wcześniej gdy podejmował Dolgo. zabrakło 0.5gema żeby pokryło handi. Dziś linia jeszcze wyższa, a trzeba będzie zmierzyć się ze zwycięzcą meczu z Soderlingiem.
Berdych - Wawrinka 2 (1.95)✅✅✅
jestem pod dużym wrażeniem tego co zobaczyłem wczoraj. Wawrinki nie doceniłem. Szybko jednak Szwajcar złapał dobry rytm po powrocie na hard. Świetny return, sprawiał sporo problemów Cilicowi. Zresztą komu nie sprawia problemu piłka wracająca pod samą linie. Dokładnie, mocno z końcowej, parę świetnych serwisów. Wyglądał mocno. Berdych ze słabiuteńkim Belluccim dosyć szybko sobie poradził, ale widząc wczorajszą grę Stasia nie wypada nie zaryzykować.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Spotkanie : Berdych - Wawrinka
Typ:2
Kurs:.2.00
Bukmachers: Bet365

Po raz kolejny w Indian Wells gram na Wawrinke , po niezlym 2 i 3 secie w pojedynku z Davydenko zagral cale dobre spotkanie przeciwko Cilicowi , caly mecz bardzo dobrze serwowal nie dajac praktycznie szans na break pointa , nie mowiac o przelamaniu . Przy stanie 5-2 w 1 secie Szwajcar mial moment slabszej gry kiedy dal odrobic straty na 5-5 i to byla jedyna chwila slabosci w calym meczu. Pozniej przelamal na 7-5 i w 2 secie od poczatku dominowal nad Cilicem , kwestia czasu bylo przelamanie . Berdych to bardzo podobnie grajacy zawodnik do Cilica , liczy ze 1 serwis zalatwi mu mase punktow i gdy tak sie nie dzieje odrazu ma klopoty , Wawrinka pokazal ze potrafi utrzymywac pilke w korcie w mocnych wymianach z Davydenko i przeciwnik grajac ze Szwajcarem moze odniesc wrazenie ze uderza w sciane , im mocniejsze zagrania tym mocniejsza pilka wraca. Wawrinka pokazal z Cilicem bare BH z naprawde wysokiej polki , szczegolnie ten na dajacy 2 pilki setowe w 1 secie byl godny odnotowania . Wawrinka niewatpliwie w formie , pokonal 2 solidnych zawodnikow , serwis funkcjonuje jak nalezy i nie widze tego zeby Berdych byl w stanie go pokonac. Grali ostatnio w Chennai gdzie Stasiek wygral 6-4 6-1 , w tym meczu Wawrinka jak zazwyczaj praktycznie nie dal rywalowi szansy na przelamanie ( 1 break point ktory zostal obroniony) , przelamujac Berdycha w 4 z 5 okazji wykorzystujac przecietny 2 serw Czecha (41 % w tym spotkaniu). W Indian Wells pokonal Kubota i Belluciego a wiec rywali malo wymagajacych w ostatnim czasie. Stawiam na Wawrinke ktory jest graczem duzo bardziej wszechstronnym , Berdych nie bedzie mial dzis serwisu to przegra gladko ,
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djokovic N./Troicki V. - Bopanna R./Qureshi A. 2,00 Tobet 0:2 ✅
Na dziś polecam debel z tenisa ATP Indian Wells. Mecz zostanie rozegrany około godziny 23:00, ale znając życie mecz zapewne rozpocznie się dopiero w czwartek.
Stawka najniższa z możliwych bo to debel, a tu bardzo często odchodzą różne niespodzianki. Przykładowo dzisiejszej nocy odpadli z turnieju bracia Brayanowie, co jest na pewno nie lada sensacją.
Pierwsza para deblistów to dobrze znany Novak Djokovic, który w tym roku jeszcze nie przegrał żadnego meczu i jak na razie na to się nie zanosi. Wygrał Australian Open i turniej w Dubaju. Teraz swoich rywali również gromi jak chce i ile chce. Właśnie jest jedno ale, że Djoko to typowy singlista, a nie deblista. Troicki również nie preferuje często gry podwójnej. Natomiast Bopanna z Qureshim to ścisła czołówka debla. W tym roku co prawda nie prezentują tak wysokiej formy jak w 2010, ale nadal to trudni rywale. W poprzedniej rundzie pokonali wyżej notowanych kolegów Bhupathi M / Paes L. Mecz był dziwny nie ma co ukrywać, ale zwycięsko z niego wyszli Bopanna z Qureshim.
Djoko z Troickim w deblu na tym turnieju pokonali w pierwszej rundzie Chele i Monaco, ale Ci dwaj rywale preferują raczej grę na kortach ziemnych niż na twardych. W następnej rundzie w 3 setówce ograli Kubota z Marachem, więc też nie jest to imponujący wynik.
A teraz kolejny ciekawy fakt, los tak chciał, że Djokovic z Troickim spotkają się w R16 w singlu. Mecz jest planowany na godzinę 22:15. Więc na mecz deblowy nie będą w 100% wypoczęci co jest już kolejnym argumentem by zagrać na Bopanna R. z Qureshi A..
Do tego być może Djokovic będzie chciał zrezygnować z meczu deblowego i nie będzie grał na 100% swoich możliwości by być bardziej wypoczęty na mecze bardziej prestiżowe, singlowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fat77 11

fat77

Użytkownik
Sam Querrey - Tommy Robredo (2.67) ✅ Robredo wygrał nie tylko z Querreyem ale i z bólem bo grał z kontuzją
Tommy Robredo - zwycięstwo w 1.secie (2.37) ✅
Liczę na kolejne dobre spotkanie Robredo (H2H 1-0 dla Hiszpana), który w występie przeciwko Donaldowi Youngowi udowodnił, że mocny serwis rywala nie jest mu straszny. Jak wszyscy wiemy Robredo jest mistrzem gry w defensywie co powinno skutkować sporą liczbą niewymuszonych błędów ze strony nerwowego Sama, który unika długich wymian i stara się szybko kończyć akcje. Mecz SQ z Verdasco mnie nie przekonuje zupełnie, gdyż Fernando zagrał po prostu tragicznie będąc cieniem samego siebie. Robredo z kolei w ostatnim meczu miał bardzo wysoką skuteczność wygranych piłek po pierwszym podaniu, jeśli utrzyma dobrą dyspozycję serwisową nie powinno to przynieść Querreyowi zbyt wielu szans na przełamanie. Widzę tu ambitną postawę Hiszpana i jego zwycięstwo po zaciętym spotkaniu.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Do tej pory stawiałem na Sam&#39;a, ale tym razem odpuszczę. Głównie dlatego, że uważam, że Robredo to dla niego dużo groźniejszy rywal na tej nawierzchni. Jest jakieś małe value po stronie Tommy&#39;ego, ale zbyt małe by ryzykować większe pieniądze.
Widzę szanse niespodzianki w meczu Gasquet - Roddick. Niby Roddick ma niezły sezon, ale w rzeczywistości już w kilku meczach dawał się zbyt łatwo przełamywać. Chociażby z Tipsarevicem czy Berankisem w Memphis.
Wawrinka - Berdych: Wawrinka to mój typ dnia. Są to dwaj równorzędzni tenisiści, ale po 1 już raz w tym roku szwajcar odprawił do domu czecha, a po 2 Thomas, jednak zaraz musi bronić wielu punktów z Miami, więc wydaje mi się, że jeśli miałby jakoś podzielić siły między te dwa turnieje, to jednak turniej na Florydzie byłoby priorytetem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Berdych T. - Wawrinka S. 1,80
Widzę, że niezła masówka robi się na Stasia. Ograł Cilica, czy to jest jakiś wielki wyczyn? Chyba nie... Chyba zapominacie, ze Stasia już nie powinno być w turnieju no ale Davydenko serwował na mecz i sam oddał gema popełniając 4 niewymuszone błedy. Stracił podanie w tym meczu kilka raz. Berdych nie schodzi poniżej pewnego poziomu, tutaj gra pewnie i moim zdaniem pokona dzisiaj nierównego Szwajcara. Nie piszcie głupot ze jest w super formie bo ograł Cilica i zagrał kilka efektowych piłek.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Berdych T. - Wawrinka S. 1,80
Chyba zapominacie, ze Stasia już nie powinno być w turnieju.
To nie jest żaden argument. Co z tego, że nie powinno go być w turnieju? Przecież każdy mecz jest inny. Nie rozumiem takiego sposobu myślenia.
W zeszłym roku Nadal na Wimbledonie grał dwie pięciosetówki z przeciętnymi jak na niego rywalami (to był na pewno Robin Haase i chyba Peztschner) i co? Też go nie powinno być a wygrał cały turniej.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Chyba nie zrozumiales o co mi chodzi nie mam zamiaru Ci tłumaczyc. Wy sie zachwycacie po jednym meczu, bo ograł Cilica, po walce nie było to 6:2,6:2 tylko w każdej chwili mógł Stasiek przegrać seta i mecz mógł sie odwrócić. Nie piszcie bzdur ze jest w formie bo na podstawie wygranej z Cilicem tego nie moza stwierdzic jak z Davydenką grał dużżżżżo słabiej, tyle....
 
M 28

mitch

Użytkownik
Chyba nie zrozumiales o co mi chodzi nie mam zamiaru Ci tłumaczyc. Wy sie zachwycacie po jednym meczu, bo ograł Cilica, po walce nie było to 6:2,6:2 tylko w każdej chwili mógł Stasiek przegrać seta i mecz mógł sie odwrócić. Nie piszcie bzdur ze jest w formie bo na podstawie wygranej z Cilicem tego nie moza stwierdzic jak z Davydenką grał dużżżżżo słabiej, tyle....
Kto się podnieca, że wawrinka jest w świetnej formie? Co to znaczy &quot;Wy&quot;. Ja pisze tylko za siebie.
 
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Chyba nie zrozumiales o co mi chodzi nie mam zamiaru Ci tłumaczyc. Wy sie zachwycacie po jednym meczu, bo ograł Cilica, po walce nie było to 6:2,6:2 tylko w każdej chwili mógł Stasiek przegrać seta i mecz mógł sie odwrócić. Nie piszcie bzdur ze jest w formie bo na podstawie wygranej z Cilicem tego nie moza stwierdzic jak z Davydenką grał dużżżżżo słabiej, tyle....
Pewnie grałes Cilica, zauważyłem ze lubisz bardzo komentowac kogos typ i ostro mu zaprzeczać. Kazdy typuje jak uwaza. Z typen na Verdiego tez nie miales racji a jednak byles az za bardzo pewny siebie. Po prostu wyluzuj ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie grałem Cilica. WYrazam swoje zdanie, gracie wszysyc Wawrinke bo ograł Chorwata a zapominacie jakie padło grał z Davydenkom i tyle ????
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Chyba nie zrozumiales o co mi chodzi nie mam zamiaru Ci tłumaczyc. Wy sie zachwycacie po jednym meczu, bo ograł Cilica, po walce nie było to 6:2,6:2 tylko w każdej chwili mógł Stasiek przegrać seta i mecz mógł sie odwrócić. Nie piszcie bzdur ze jest w formie bo na podstawie wygranej z Cilicem tego nie moza stwierdzic jak z Davydenką grał dużżżżżo słabiej, tyle....
Berdych mistrz zawodu ???? tez w niego nie raz wierzylem i wychodzilo jak zawsze, mam nadzieje ze jak najszybciej zniknie z top 10 bo jest za slaby na ranking (nie obroni pkt na wimledonie i bedzie wypad)

jeszcze moze przypomne ich mecz w Chennai gdzie Wawrinka mega pod forma, kazdy mecz wymeczony,
kurs na Berdycha byl chyba 1.5 i co? i Wawrinka przejechal sie po slabeuszu i tyle

no i jeszcze porownywac Denke do Berdycha to jak czekolade do kupy ;]
 
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Nie grałem Cilica. WYrazam swoje zdanie, gracie wszysyc Wawrinke bo ograł Chorwata a zapominacie jakie padło grał z Davydenkom i tyle ????
Rozumiem ale ja jakos nie wierze w Berdycha...Wawrinka nawet w tej slabszej formie wydaje mi sie lepszym grajkiem. Sam sie jeszcze zastanawiam....szukam jakiejs malej niespodzianki... Robredo,Montanes(tutaj tylko ze wzgledu na wczorajsza wygrana ale nie ogladalem meczu , z tego co widze do Ivo powoli wraca do gry) i moze Gasquet ale wole nie grac przeciwko Roddickowi bo gra u siebie i tez jest bardzo mocny.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
Dodam coś od siebie. Otóż jak dla mnie ważnym argumentem i sprawdzonym w historii turniejów gdy jest taka sytuacja jest to,iż gdy Wawrina wygra,to w następnej rundzie zmierzy się ze swoim przyjacielem-sparingpartnerem Federerem i na tym zawsze mu zależy. Oprócz tego,też uważam,że ma formę. Do tego dorzucam,że Lyon dostanie żółtą kartkęw pierwszej połowie dziś i jest dobry kurs
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Berdych to mistrz kompromitacji. W zyciu zlamanego centa nie postawie na kogos takiego, psychika tragiczna. Wiekszosc meczow waznych przegrywa, chyba, ze wyraznie pomoze mu rywal, np. Roland Garros z Murrayem. Wawrinka jest na pewno faworytem tego meczu a kurs 2 jest nieporozumieniem. Tomas nie potrafi wygrac z Golubievem Davisa a tu ma nagle dojsc wysoko? Dlaczego? Nie widze ani jednego argumentu, który przemawia na Panem Zawod Co Mecz. W hali Berdych jest grozniejszy ale w takich warunkach regularnie sie kompromituje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mozi 552

mozi

Użytkownik
Rychu Gasquet - Andy Roddick 1 @ 3.30
Kurs znaleziony w moim buku czyli Betsafe, pewnie znajdziecie wyższy. Za około godzinę zmierzą się ze sobą tenisiści których bardzo lubię za ich bardzo efektowny tenis. Roddick mimo słabszej gry w końcówce poprzedniego sezonu i na początku tego jest zdecydowanym faworytem. AROD wygrał też 9 kolejnych spotkań (nie mowa tu o zmęczeniu, turniej w Memphis który wygrał rozgrywany był 2 tygodnie temu), ale tak naprawdę nie pokonał nikogo znaczącego jeszcze w tym sezonie (no podoba mi się tylko wygrana nad Raonicem, ale to inny typ tenisisty od Rysia). Widziałem go też w kilku meczach i nie wygląda Rod imponująco, robi za dużo błędów, zdarzają mu się przestoje na linii serwisowej. Po drugiej stronie siatki zobaczymy Francuza - Gasqueta, którego znakiem rozpoznawczym jest super bekhend. Oprócz tego? Solidność, nieprzewidywalność i co istotne dużo różnych pomysłów, z których nie zawsze coś wychodzi. Ostatnio jednak Riczi złapał rytm i muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem jego gry w Dubaju, tutaj jeszcze go nie widziałem, ale 4 gemy oddane Melzerowi o czymś świadczą. Myślę, że na pewno jest w stanie ograć dzisiaj pupila gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Djoko jedzie jak WALEC - gniecie wszystko co gra po drugiej stronie siatki ! To bedzie jego bodajze 15 wygrany mecz z rzedu, nie wiem jak stoi drabinka - ale do rzeczy, oglądałem Rafe na Devisie i fajnie to wyglądało, po kontuzji zero sladu, tutaj gra dla mnie jak z nut i wraca do swietnej formy, jak dojdzie do starcia Djoko - RAfa stawiam na hiszpana, obaj jak trafią na Ferdka to króla i grającą legendę tenisa niestety zleją. Andre@


---
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom