>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Indian Wells, 07-17.03.2013

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zupełnie się z powyższym nie zgadzam i gram na butnego kangura. Spotkają się 2 bardzo dobrze technicznie wyszkoleni tenisiści, grający na zbliżonym poziomie. Co ważne poziom Australijczyka ciągle rośnie, natomiast Francuz raczej postępów w swojej grze nie robi.
Piszesz, że &quot;Gasquet w mojej opinii pod wieloma względami jest lepszym graczem niż jego rywal&quot;, a nie wymieniasz ani jednego. Moim zdaniem jedynym elementem tenisowym, który Richard ma lepszy od Tomica jest backhend. Co do innych - serwis na korzyść Tomica, forhend też, gra przy siatce zbliżony poziom, technika również.
Piszesz, że poza Australią Tomic gra słąbo. Tu również się nie zgadzam. We wspomnianym turnieju w Marsylii doszedł do finału, gdzie miał 5 piłek meczowych z Tsongą, który regularnie ogrywa Gasqueta. Obaj zagrali wspaniale w tamtym finale, Australijczyk miał trochę pecha, że go nie wygrał.
Podsumowując, dla mnie lekkim faworytem spotkania jest Tomic i biorę go po kursie 2.74 w Pinnacle
B. Tomic vs R. Gasquet 1 @ 2.74 Pinnacle
O czym Ty w ogóle bredzisz?. Gdzie Tomic doszedł do finału? kiedy? . Z Tsongą to On grał w trzecij rundzie i zresztą tradycyjnie poza Australią dostał baty. Wcześniej po mękach ograł Klizana i Dev Varmana.
Tomic już pokazał tutaj, że jest kompletnie pod formą męcząc się niebywale z Belluccim który ostatnio nawet na ulubionej mączce dostaje baty od challengerowców. Mieć przez cały mecz jedynie 2 bp z Belluccim to już jest pokaz drewniactwa, miał szczęście że wykorzystał to co miał, ale z lepszym rywalem to nie przejdzie.
Technika na zbliżonym poziomie? ???? Nie no gościu, skończ.
Karlovic - Sock @ 1 (1.75) Sportingbet ✅
Karlo prezentuje się tutaj zaskakująco dobrze, nie stracił jak do tej pory seta w swoich dwóch pierwszych meczach na turnieju. Ani razu nie został jeszcze przełamany, jak zawsze serwuje na genialnym poziomie. Ostatnio mecz z Levinem jak za najlepszych lat, znakomity serwis + nawet 3 breaki w całym meczu co jest jak na Ivo świetnym wyczynem. Nie sądzę, aby Sock przeszkodził mu w przejściu do następnej rundy.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Burdello bum bum.
Donskoy E. - Ito T.
typ: Donskoy E. ✅✅✅ 6:2 6:1
kurs: 1.46 Betsson

Bardzo lubię Donskoya i jego grę. Dla mnie chłopak ma papiery na granie i na bycie nawet w top20. Tutaj przeciwko Ito powinien sobie poradzić, bo wydaje się, że Japończyk powinien być idealnym rywalem dla zawodnika z Rosji na pierwszą rundę. Poprzeczka wg mnie nie za wysoka, ale też lekceważyć Tatsumy nie można. Zawodnik z kraju kwitnącej wiśni, też prezentuje grę na niezłym poziomie i może trochę napsuć rywalowi krwi. Jeżeli Donskoy wytrzyma przyspieszenia Ito, które z pewnością będzie grał to Evgeny powinien sobie poradzić. Zarówno jeden jak i drugi ostatnio nic ciekawego nie prezentowali, ale dziś liczę, że to właśnie Donskoy przełamie ostatnią gorszą passę i awansuje do drugiej rundy, w której czeka już Murray.

Ebden M. - Kuznetsov A.
typ: Ebden M. ✅✅✅ 6:3 4:6 6:4
kurs: 1.68 # Pinnacle

Ebden przebrną kwalifikacje i dobrze trafił, bo jest duża szansa, że zobaczymy Australijczyka w kolejnej rundzie. Nie wiem jak tam wyglądają jego punkty, ale z pewnością awans do drugiej rundy Mastersa zbliży go do pierwszej setki, w której już dawno powinien być. Dla mnie Ebden to dobry zawodnik, a jak wchodzi mu pierwsze podanie to nawet więcej, niż dobry. Dziś po drugiej stronie Kuznetsov, który bardziej preferuje cegłe, niż hard. Jednak potencjał zawodnik z Rosji posiada i nie można go lekceważyć. Ja jednak gram na Ebdena liczę, że ubiegłoroczny dobry wynik da mu pewności siebie i pokaże swój najlepszy tenis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grigor 21

grigor

Użytkownik
No to tak na świeżo po meczu który właśnie oglądałem
Andujar - Johnson 2:1
Natępny mecz Andujar trafia na T.Haas&#39;a i moim zdaniem idzie na odstrzał.
Adnujar - Haas 2 ( 0:2 w setach) Kurs jaki będzie taki biorę.
Korty w Indian są... wolne, strasznie wolne.
Andujar - pierwszy serwis lipa i rzadko wchodzi, drugi to po prostu okazja do kończącej piłki. Beckhand słaby albo nieużywany. W ogóle mecz z Johnsonem powinien przegrac. Amerykanin w przedostatnim gemie sam siebie przełamał. Gdzieś sie chyba spieszył bo po pierwszym &quot;siatkowo/autowym&quot; serwisie automatycznie drugi wypuszczał w siatę albo jakiś flak co Andujarowi ledwo ledwo udało sie wykorzystac. Oboje byli siebie warci ???? Mecz słaby.
Andujar - odwrotne crosy albo zagrania w dłuż linii niedokładne trafiające w środek kortu. Topspinowe zagrania wysoko nad siatką niemal loby... jeżeli tak ma wyglądac jego gra przeciwko Haasowi to wynik już znam. Haas&#39;a dwa ostatnie mecze w Stanach oglądałem, w tym ten ostatni przegrany z Gulbisem - grał przyzwoicie a nawet bardzo dobrze i powinien wygrac. Z Gulbisem przegrał gdyż po kilku błędach zagotowało mu sie w głowie.Wściekał sie na wiatr!!! Wiatr był tak silny że nosił piłki po autach. Nerwy i utrata koncentracji byla przyczyną porażki. Haas nie schodzi poniżej swojego poziomu, doświadczenie i rutyna przeważy w meczu z Andujarem.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Pablo Andujar -Steve Johnson
Typ: Andujar ✅✅✅ e: win 2:1
Kurs: 3,14
Bukmacher: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']Pinnacle[/URL]


Polecam niezły kurs na handi setów na Hiszpana.
+1,5 Unibet 1,63 ✅✅✅
Może i kiepski mecz, ale co moje to moje ???? Tj myślałem - Johnson mimo, że gra ciągle na hardzie w USA nie jest w stanie wykorzystać kiepskiej dyspozycji Hiszpana, a wręcz mu się podkłada momentami. Co do meczu z Haasem to wydaje mi się, że kurs na 2:0 dla Niemca to nie będzie value:p
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Wszedłem sobie w zestawienia II rundy turnieju w Indyjskich Studniach i widzę cztery oczywiste typy:
Janowicz - Nalbandian 1 @ 2,43 (Pinnacle) ✅
Jerzy to potencjalny zwycięzca takich turniejów jak ten, nie trzeba chyba przypominać, że w kategorii &quot;ostatnie występy w ATP 1000&quot; to on aktualnie rządzi w tym cyklu ;) Nalbandian oczywiście będzie biegał jak opętany, wybroni dużo więcej piłek niż choćby reprezentanci drewnianej frakcji cyklu ATP w rodzaju Berdycha czy Bolelliego. Jednakże aczkolwiek skądinąd Argentyńczykowi obce są terminy &quot;wysoka regularność&quot; jak i &quot;wybitny spryt w grze&quot;. Polak nie poradzi sobie bez firmowego serwisu i mocnych forhendów, ale szansa, że obydwa właściwie zadziałają jest naprawdę bardzo duża. Oczywisty typ na Janowicza.
Mayer - Goffin 1 @ 2,14 (Pinnacle) ✅
No niby tutaj szanse są w regionach 50/50. To nie trzecia czy czwarta runda, poziom zupełnie do ogarnięcia dla Niemca, Mayer ma wszystko by wygrać z Belgiem. No, wszystko... oprócz formy. Ale przy 50% szans oczywisty typ ląduje na panu z wyższym kursem.
Tipsarević - Gulbis 1 @ 2,20 (Betfred) ⛔
Panowie bukmacherzy raczą żartować sobie ;) Jasne, Tipsa nie jest w formie, Gulbis wręcz przeciwnie. Ale 80% potencjału Serba i okazjonalne szybsze przebieranie nóżkami swobodnie wystarczy do zwycięstwa. Byle tylko panu w kolorowych okularach się chciało.
Verdasco - Nieminen 1 @ 2,15 (Pinnacle) ⛔
Tutaj można mieć najwięcej wątpliwości, Fernando spuścił z tonu w ostatnim czasie i nawet w takich meczach jak ten nie jest faworytem. Ale akurat przeciwnik nie jest żadną maszynką do ogrywania takich biegaczy jak Verdasco, więc kalifornijskie słoneczko powinno bardziej odpowiadać Iberyjczykowi rodem z plaż Morza Śródziemnego niż Finowi, który gustuje w innych klimatach pogodowych (a najbardziej w halowych klimatyzacjach i jarzeniówkach).
W sumie ( 2,43 + 2,14 + 0 + 0 ) / ( 4 x 1 ) - 1 = 14% ROI. ✅
 
M 2

messsi18

Użytkownik
Janowicz - Nalbandian 1 @ 2,43 (Pinnacle)
Jerzy to potencjalny zwycięzca takich turniejów jak ten, nie trzeba chyba przypominać, że w kategorii &quot;ostatnie występy w ATP 1000&quot; to on aktualnie rządzi w tym cyklu ;) Nalbandian oczywiście będzie biegał jak opętany, wybroni dużo więcej piłek niż choćby reprezentanci drewnianej frakcji cyklu ATP w rodzaju Berdycha czy Bolelliego. Jednakże aczkolwiek skądinąd Argentyńczykowi obce są terminy &quot;wysoka regularność&quot; jak i &quot;wybitny spryt w grze&quot;. Polak nie poradzi sobie bez firmowego serwisu i mocnych forhendów, ale szansa, że obydwa właściwie zadziałają jest naprawdę bardzo duża. Oczywisty typ na Janowicza.
Z całym szacunkiem dla kolegi wyżej, ale totalnie nie zgadzam się z tym typem. Jak dobrze wiemy - nawierzchnia IW jest dosyć wolna (argument przeciwko bombom serwisowym Jurka), a do tego na kortach panuje bardzo silny wiatr (kolejny argument przeciwko zawodnikom serwującym - niższy procent pierwszego podania spowodowany wiatrem powoduje mniejszą ilość asów u &quot;serwismanów&quot;). Do tego warto zwrócić uwagę, iż Nalbandian należy do zawodników dobrze returnujących, a więc podsumowując - jestem przeciwko hurra-optymizmowi dot. Jurka Janowicza na tym turnieju.
Nalbandian 1.70 (Pinnacle)
 
N 31

nazz

Użytkownik
Jerzy to potencjalny zwycięzca takich turniejów jak ten, nie trzeba chyba przypominać, że w kategorii &quot;ostatnie występy w ATP 1000&quot; to on aktualnie rządzi w tym cyklu ;)
Pod dachem. W IW dość mocno wieje, a korty są wolne.
Jednakże aczkolwiek skądinąd Argentyńczykowi obce są terminy &quot;wysoka regularność&quot; jak i &quot;wybitny spryt w grze&quot;.
Pan raczy żartować... ubaw po pachy ???? Akurat Nalbandian swoją grę opiera na sprycie, bo kondycyjnie to on za dobry nie jest. Jakoś nie widzę go biegającego jak &quot;opętany&quot; i nie wiem czy ktokolwiek sobie to wyobraża biorąc pod uwagę jego ostatnią formę.
Mayer ma wszystko by wygrać z Belgiem. No, wszystko... oprócz formy.
Oprócz formy i młodości. Zapomniałes dodać, że Goffin ma wszystko by wygrać z Mayerem. A jeśli mecz nie jest 50-50 tak jak uważasz to co wtedy? Margines 0,14 to mało. Widać masz bardzo dokładną metodę obliczania szans. Tylko dziwne, że mając tak dokładne oko zauważasz odstępstwo rzędu 0,14 podczas gdy można spokojnie wyhaczyć kurs 3 podczas gdy powinien wynosić np. 1,4, co daje margines przewagi rzędu 2,6.
Tipsarević - Gulbis 1 @ 2,20 (Betfred)
Panowie bukmacherzy raczą żartować sobie ;) Jasne, Tipsa nie jest w formie, Gulbis wręcz przeciwnie. Ale 80% potencjału Serba i okazjonalne szybsze przebieranie nóżkami swobodnie wystarczy do zwycięstwa. Byle tylko panu w kolorowych okularach się chciało.
No chyba Ty raczysz żartować (ponownie). Gulbis jest prawie kompletnym zawodnikiem, jego gra jest bardzo ostra, potrafi zagrozić każdemu, nawet Nadala na mączce pocisnął do granic. Teraz złapał świetną formę, wygrał po raz drugi turniej w Delray Beach, ma bilans 7-0 na hardzie w tym roku (10-0 doliczając kwalifikacje), a Ty grasz na kontuzjowanego Tipsarevica, który od czasu kreczu w Australian open zaliczył 3 przegrane w pierwszych rundach? Wiesz co oznacza kontuzja dla zawodnika z top 10? To oznacza poważne zakłócenie planu treningowego, a przy dzisiejszej intensywności zawodowego tenisa oznacza, ża Tipsarevic prezentuje aktualnie poziom spoza pierwszej pięćdziesiątki rankingu albo nawet spoza setki. Trochę nie ogarniasz obstawiania tenisa, bo jeśli nie rozumiesz tempa zmian, które daje nam przewagę nad bukmacherami, to zawsze będziesz tylko fishem dla bukmacherów.

Verdasco - Nieminen 1 @ 2,15 (Pinnacle)
Tutaj można mieć najwięcej wątpliwości, Fernando spuścił z tonu w ostatnim czasie i nawet w takich meczach jak ten nie jest faworytem. Ale akurat przeciwnik nie jest żadną maszynką do ogrywania takich biegaczy jak Verdasco, więc kalifornijskie słoneczko powinno bardziej odpowiadać Iberyjczykowi rodem z plaż Morza Śródziemnego niż Finowi, który gustuje w innych klimatach pogodowych (a najbardziej w halowych klimatyzacjach i jarzeniówkach).
Kolejny genialny typ na kalekę. Uparłeś się, że takie będziesz grał czy co? Verdasco to typ zawodnika, który ma potencjał techniczny na regularne top 10, ale jego martwica mózgu powoduje, że ma 2-3 miesiące formy raz na 2-3 lata. I wtedy można na niego grać, bo są wysokie kursy, a jak się mu ten okres kończy to się wtedy gra przeciwko niemu, bo wówczas przeciwko niemu są wysokie kursy.

Janowicz może pyknąć Nalbandiana, ale może też dostać solidne baty. Bardzo trudno jest przewidzieć jak będzie Nlabandian grał, bo aktualnie cała jego forma to kwestia dyspozycji dnia. Jak wstanie prawą nogą to wymiata, jak lewą to dostaje bęcki. Zawodnik enigma po prostu. A jak Janowicz zagra w wietrze to też nie wiadomo. Dla Janowicza najbliższy sezon to okres bardzo newralgiczny, bo wszystko jest nowe. Byle g...o, na które innym nie drgnie powieka może go rozproszyć albo sprawić, że nie będzie się czuł dobrze i coś mu będzie przeszkadzało. Zaczyna się dlaniego latanie po całym świecie i musi nauczyć się dostosowywać do zmian stref czasowych, nowych okoliczności, kultury, wyzwań, mediów, itp. Jest tyle czynników, które mogą popsuc grę, że aż głowa mała. Przyleciał do USa prosto z Europy, a Nalbandian grał w Am. Południowej, więc nie zmienia zbytnio strefy czasowej, a nawet jeśli , to i tak dla niego to nie nowość. W marsylii Janowicz grał dobrze, ale tu jest wszystko inne - wiatr, wolniejszy kort, inna strefa czasowa. Kursy na ten mecz są wystawione bardzo dobrze i nie ma co tu szukać. Po tym meczu można będzie stawiać ew. zwycięstwo Nalbandiana albo Janowicza w całym turnieju, bo obaj są wycenieni na ponad 300, więc poniżej 230 kurs nie powinien spaść. Pewnie będzie ok 300 na Janowicza i ok 230 na Nalbandiana. Teraz nie ma co grać obu, skoro jeden z nich na pewno odpadnie.
Nie ma za bardzo co grać, bo buki jeszcze wszystkich kursów nie wystawiły. Atrakcyjne na pierwszy rzut oka wydają się być:
Anderson +4,5 &gt; Ferrer @ 1,81
Gasquet -3 &gt; Tomic @ 1,91
Wawrinka -4,5 &gt; Odesnik @ 1,81
ale kursy trochę kiepskie.
PS. Odesnik jest personalizacją moich wyobrażeń dot. tego jak wygląda &quot;troll&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Na szybko i bez kursów i buków, bo idę się kąpać:

Nalbandian - jak najbardziej tak - JJ może mu póki co buty czyścić, Jurek coś tam swoim serwisem ugra, ale w wymianach nie ma szans

Haase⛔⛔⛔ e: przebieg tego meczu to dla mnie szok - jego rywal to już tenisowy wrak, a mianowicie mowa o Blake&#39;u. Doświadczenie vs młodość. James Blake już schodzi ze sceny i więcej można się po nim spodziewać obecnie w deblu (ładnie gra z Sockiem) niż w singlu. Im mniej biegania i ciężkich piłek do bronienia, tym dla niego lepiej. Ostatnio w Delray Beach przegrał z Gulbisem, a wcześniej w Memphis po wygranej z Mayerem uległ młodemu Sockowi w dwóch setach. Wyniki na AO i z chalengera z Dallas chluby wielkiej mu nie przynoszą, więc nie można mówić, że jest w formie. Jedyny atut to własny teren. Haase też nie błyszczy formą (3 wtopy z rzędu), ale w porównaniu z Blakiem ma atut w postaci regularnego, mocnego serwisu dającego wiele punktów i spokój przy swoim podaniu. H2H 2:1 na korzyść Holendra - 2 ostatnie mecze na czysto.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Haha, wiedziałem, że zaraz odezwie się &quot;znafca&quot; i przeanalizuje moją radosną twórczość upchaną w tych kilku niezbędnych linijkach zamieszczonych pod typami. Tak po prawdzie to wszelkie analizy i bajeczne prozatorskie uzasadnienia można o kant parapetu rozbić, liczą się tylko typy i ich skuteczność.

A jeśli mecz nie jest 50-50 tak jak uważasz to co wtedy? Margines 0,14 to mało. Widać masz bardzo dokładną metodę obliczania szans. Tylko dziwne, że mając tak dokładne oko zauważasz odstępstwo rzędu 0,14 podczas gdy można spokojnie wyhaczyć kurs 3 podczas gdy powinien wynosić np. 1,4, co daje margines przewagi rzędu 2,6.
Przecież nie będę wykładał tutaj metodyki analizy numerycznej kursów, tym bardziej, że pewnikiem i tak nic z tego nie pojmiesz. Skup się. Napisałem &quot;szanse są w regionach 50/50&quot;. Nie: &quot;Mayer ma dokładnie 50,000% szans na wygraną&quot;. Kurs 2,14 na Niemca można zinterpretować przykładowo, że jakiś spec od cyferek u buków oszacował jego szanse na wygraną z Goffinem na wartość równą około 0,44. Ja z kolei widzę, że on tych szans ma więcej, więc kurs 2,14 jest warty uwagi. To proste. Naprawdę.


Ty grasz na kontuzjowanego Tipsarevica, który od czasu kreczu w Australian open zaliczył 3 przegrane w pierwszych rundach? Wiesz co oznacza kontuzja dla zawodnika z top 10? To oznacza poważne zakłócenie planu treningowego, a przy dzisiejszej intensywności zawodowego tenisa oznacza, ża Tipsarevic prezentuje aktualnie poziom spoza pierwszej pięćdziesiątki rankingu albo nawet spoza setki.
Widzę, że szkoda klawiatury na komentowanie tego bełkotu. Stawiaj jak chcesz, podałem swoje argumenty, jeśli ci się nie podoba to po prostu zagraj po swojemu. Nadzwyczaj gładko ci idzie sprowadzanie Tipsarevicia do poziomu zawodnika spoza TOP100. Skoro Gulbis jest takim mocarzem w porównaniu z Serbem to śmiało, postaw na niego. Z twojej &quot;analizy&quot; wynika, że kursy na Gulbisa nie powinny przekraczać 1,10. Postaw. To świetna okazja zarobku. Na złość mnie, na złość Tipsareviciowi i głupim bukmacherom.

Trochę nie ogarniasz obstawiania tenisa, bo jeśli nie rozumiesz tempa zmian, które daje nam przewagę nad bukmacherami, to zawsze będziesz tylko fishem dla bukmacherów.
Z pełnym przekonaniem stwierdzam czytając twoje prowokacyjne wypociny, że jeśli ktoś na tym forum jest encyklopedycznym przykładem &quot;bukmacherskiego fisha&quot; to jesteś nim ty.
Szczerze radzę, zamilcz już lepiej i nie kompromituj się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
P. Kohlschreiber - B. Paire @1.83 - Bet365 ⛔
Grzech nie spróbować pograć w stronę Niemca przy takim kursie. Francuz w I rundzie ogromne męki z Kubotem, panowie się łamali na potęgę. Gdyby Łukasz miał lepszą głowę odprawiłby go z turnieju i to on dziś grałby z Kohlim. 6 razy stracił swój serwis, co w meczu z Niemcem będzie niedopuszczalne, jest to zawodnik o klasę lepszy niż nasz zawodnik i myślę, że nie wypuści nawet jednego breaka na set i będzie spokojnie kontrolował mecz.
Benoit po dobrym występie w Montpellier później 3 porażki w początkowych rundach, z Bagietą, z Devvarmanem i z Lorenzim. Wczoraj po serii czterech porażek z rzędu w końcu odniósł zwycięstwo w mocno przeciętnym stylu.
Kohli grał mniej, ostatni mecz na DC z Berlocqiem, w którym skreczował. Miesiąc przerwy powinien dobrze wpłynąć na jego dyspozycję. Ogólnie rzecz biorąc bardziej przekonuje mnie do siebie w tym sezonie Niemiec, bardzo podobał mi się jego występ w Doha, mimo że odpadł w II rundzie, to grał przepiękny, techniczny tenis. Na AO z kim miał wygrać to wygrał, Raonicowi nie dał rady, ale swoje zrobił. Kursy na Niemca zapewne spowodowane długą przerwą i kreczem.
Mimo wszystko jest on moim zdaniem graczem, który odprawi Paire z turnieju, bo zasłużył on na to już w poprzedniej rundzie. Jeśli nie będzie trzymał serwisu tak jak z Łukaszem, to Niemiec gładko w dwóch setach da radę.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
No wlasnie i tutaj wlasnie jest pewien klopot. Kohlschreiberduzo lepszy zawodnik, nie schodzacy ponizej bardzo dobrego poziomu w IW, tylko zdrowie Niemca po wielkim znakiem zapytania. Ostatni mecz Niemca w Davis Cupie, gdzie Niemcy walczyly z Argentyna w Davis Cupie i wtedy wynik byl sprawa otwarta jeszcze. Kohlshcreiber kreczuje w 5 secie z Berlocqiem, mimo ze prowadzi w decydujacej partii 6-5. Pozniej kolejne Kohlschreiber nie mogl chodzic, a strony internetowe nt. Niemca publikuja zdjecia Kohlschreibera poruszajacego sie o kulach. Normalnie to kurs bylby w granicach 1.3 na Niemca, jak podejrzewam, ale kondycja Kohliego jest naprawde duza niewiadoma i stad to ryzyko.
 
N 31

nazz

Użytkownik
P. Kohlschreiber - B. Paire @1.83 - Bet365
Grzech nie spróbować pograć w stronę Niemca przy takim kursie. Francuz w I rundzie ogromne męki z Kubotem, panowie się łamali na potęgę. Gdyby Łukasz miał lepszą głowę odprawiłby go z turnieju i to on dziś grałby z Kohlim. 6 razy stracił swój serwis, co w meczu z Niemcem będzie niedopuszczalne, jest to zawodnik o klasę lepszy niż nasz zawodnik i myślę, że nie wypuści nawet jednego breaka na set i będzie spokojnie kontrolował mecz.
Benoit po dobrym występie w Montpellier później 3 porażki w początkowych rundach, z Bagietą, z Devvarmanem i z Lorenzim. Wczoraj po serii czterech porażek z rzędu w końcu odniósł zwycięstwo w mocno przeciętnym stylu.
Kohli grał mniej, ostatni mecz na DC z Berlocqiem, w którym skreczował. Miesiąc przerwy powinien dobrze wpłynąć na jego dyspozycję. Ogólnie rzecz biorąc bardziej przekonuje mnie do siebie w tym sezonie Niemiec, bardzo podobał mi się jego występ w Doha, mimo że odpadł w II rundzie, to grał przepiękny, techniczny tenis. Na AO z kim miał wygrać to wygrał, Raonicowi nie dał rady, ale swoje zrobił. Kursy na Niemca zapewne spowodowane długą przerwą i kreczem.
Mimo wszystko jest on moim zdaniem graczem, który odprawi Paire z turnieju, bo zasłużył on na to już w poprzedniej rundzie. Jeśli nie będzie trzymał serwisu tak jak z Łukaszem, to Niemiec gładko w dwóch setach da radę.
Jak miesiąc bez treningu po naciągnięciu mięśnia (uda bodajże) może dobrze wpłynąc na dyspozycję Kohlschreibera? Jakiś wysyp typów na kaleki ostatnio. Poza tym Paire też miał jakąś kontuzję, choć nie kreczował. Było to widać po tym jak odpuścił finał w Marsylii. Stąd te 3 pierwsze rundy. A wyprawa na mączkę w Acapulco ewidentnie potwierdza to, że nie jechał tam aby grać, ale aby się opalać. Nikt z topowych zawodników nie zmienia nawierzchni na jeden tydzień. Mecz totalna enigma i nie wiadomo co się stanie. Nic dziwnego, że bukmacherzy dali równe kursy.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Nie chodzi mi o to, że lepiej będzie grał po miesięcznej przerwie, tylko o to że dobrze dla jego zdrowia i zarazem dyspozycji że nie grał przez ten czas, bo mógłby pogłębić uraz. Źle to ubrałem w słowa, w każdym razie to miałem na myśli.
 
N 31

nazz

Użytkownik
No na pewno jakby grał dalej to by został kaleką do końca życia, więc przerwa w przypadku kontuzji to zawsze dobra decyzja, ale fakt jest taki, że kontuzja uniemożliwia trenowanie. Efekty długotrwałego treningu mijają po miesiącu od zaprzestania treningu. Ukrwienie i wzmocnienie mięśni mija, czas reakcji maleje, zapomina się szczegóły. Paire za to nie musiał zaprzestawać gry, więc to pewnie było jakieś naciągnięcie albo coś mu strzykało gdzieś w stawie. Ale i tak ten mecz jest nie do grania. Zagadkowośc tego spotkania uniemozliwia wybranie czegokolwiek, co by dało przewagę nad marżą bukmachera. 90% meczów jest nie do grania, a tylko mała część jest do grania. No chyba, że yield na poziomie 2% kogoś zadowala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Benneteau - Dodig 1 Unibet 1.52
Tutaj widzę pewny win Francuza, który po turnieju w Marsylii odpoczywał co moim zdaniem wyjdzie mu na dobre. Jest już wiekowym zawodnikiem i po zwycięstwie na Federerem czy Simonem widać było pewne zmęczenie. Tutaj rywal w pierwszym meczu zdecydowanie w zasięgu Juliena. Dodig w pierwszej rundzie bez problemów pokonał młodego, grającego głownie na kortach ziemnych Pelle. W poprzednich turniejach bez rewelacji, grał na miare swoich możliwości. Wygrywał te mecze w których był faworytem, a gdy trafiał na mocniejszych rywali jak Youzhny, Cilic czy Haas żegnał się z turniejem. Dziś będzie podobnie, możliwe, że w 3 setach, ale ostatecznie ulegnie faworyzowanemu Francuzowi.
Isner - Hewitt 1 Unibet 1.52
Big John broni tu pkt za ubiegłoroczny finał w którym uległ Federerowi, po drodze pokonując Djokovicia. W moim odczuciu forma Amerykanina po słabszych występach w końcówce i początku nowego sezonu idzie w górę. W USA pokonał już m.in. Andersona i nie wyobrażam sobie, aby mógł odpaść na tak wczesnym etapie. Jeśli ma się gdzieś odrodzić to tylko tu, na własnej ziemi. Rywal wydaję się do tego idealny. Utytułowany, ale raczej u schyłku swojej bogatej kariery. Ostatnio coraz trudniej przychodzi mu wygrywanie spotkań. Już w pierwszej rundzie oddał seta Rosolowi. Jak w każdym meczu Isnera prawdopodobnie zobaczymy tie-break, ale zwycięsko z nich będzie wychodził właśnie Isner, głownie dzięki swojemu serwisowi.
Do tego polecam
Gulbis - Tipsarevic 1 Unibet 1.94 (już pisałem dlaczego)
Seppie - Brands 2 Unibet 2.12
 
grigor 21

grigor

Użytkownik
Janowicz - Nalbandian 1 @ 2,25 Bet365
Ciekawa napinka na temat powyższego spotkania ???? Co tu jest do analizy? 1.Wiatr może jest może nie ma - ktos ślinił i wystawiał tam dzisiaj palec sprawdzając siłe w skali buforta? - na razie głucha i ciemna tam noc. 2. Kort może i wolny ale Janowicz to nie tylko serwisman jak ktoś wyżej napisał. Chłopak ma po prostu wszystko żeby zajśc na szczyt i jego wystepy są raz lepsze raz gorsze ale będzie szedł w góre. Potrafi zaserwowac bombę, potrafi rąbnąc z forhandu 160 km/h , potrafi zmieniac tempo gry i rewelacyjnie porusza sie na korcie. W dzisiejszym meczu gra przeciwko Dawidowi który jeszcze niby chciałby coś jeszcze ugrac ale prawda jest taka że powoli zbliża sie do zakończenia swojej kariery. To juz nie ten sam Nalbandian co kiedys. Nie widzę tu argumentów dlaczego Jurek nie miałby z nim wygrac. Nie widziałem ani jednego ani drugiego jeszcze na korcie w Indian, nie wiem jaką prezentują formę dlatego nie stawiam tego meczu a jedynie liczę na zwycięstwo Janowicza i trzymam za niego kciuki jako kibic.
Nie mogę zamieszczac jeszcze linków ale ...na YouTube jest taki filmik : A look at Jerzy Janowicz
Janowicz to nie tylko serwis ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
scyth 98

scyth

Użytkownik
Janowicz - Nalbandian 1 @ 2,25 Bet365
Ciekawa napinka na temat powyższego spotkania ???? Co tu jest do analizy? 1.Wiatr może jest może nie ma - ktos ślinił i wystawiał tam dzisiaj palec sprawdzając siłe w skali buforta? - na razie głucha i ciemna tam noc. 2. Kort może i wolny ale Janowicz to nie tylko serwisman jak ktoś wyżej napisał. Chłopak ma po prostu wszystko żeby zajśc na szczyt i jego wystepy są raz lepsze raz gorsze ale będzie szedł w góre. Potrafi zaserwowac bombę, potrafi rąbnąc z forhandu 160 km/h , potrafi zmieniac tempo gry i rewelacyjnie porusza sie na korcie. W dzisiejszym meczu gra przeciwko Dawidowi który jeszcze niby chciałby coś jeszcze ugrac ale prawda jest taka że powoli zbliża sie do zakończenia swojej kariery. To juz nie ten sam Nalbandian co kiedys. Nie widzę tu argumentów dlaczego Jurek nie miałby z nim wygrac. Nie widziałem ani jednego ani drugiego jeszcze na korcie w Indian, nie wiem jaką prezentują formę dlatego nie stawiam tego meczu a jedynie liczę na zwycięstwo Janowicza i trzymam za niego kciuki jako kibic.
Nie mogę zamieszczac jeszcze linków ale ...na YouTube jest taki filmik : A look at Jerzy Janowicz
Janowicz to nie tylko serwis ????
Moim zdaniem jest to tylko serwisman. Chyba, że Twoim zdaniem jego dropshoty są na wysokim poziomie ???? Oprócz tego &quot;świetnego&quot; elementu w wymianach jest słaby. A i serwis jak wiadomo nie zawsze mu siedzi. Ma sporo asów ale jak na kogoś kto ma takie warunki zalicza sporo błędów.
Osobiście pograłem Nalbandiana. Nie twierdzę, że to jakieś mocno pewny typ ale nie sądzę żeby Jurek sobie dziś poradził z Argentyńczykiem
 
N 31

nazz

Użytkownik
Trochę myślalem o tym typie i musze przyznać, że rzeczywiście trochę bardziej sie skłaniam ku Janowiczowi. Na pewno jest ryzyko różnych przeciwności, o których pisałem wcześniej, ale z drugiej strony on jest na drodze ku górze, a Nalbandian ku dołowi. Janowicz jest młody, świeży i gra z najlepszymi jak równy z równym, podczas gdy Nalbandian nie ma już potencjału by zagrozić najlepszym. Ja Janowicza widzę w pierwszej dziesiątce na stałe. Jego gra jest bardzo podobna do gry Federera. Gra chwytem wschodnim, ma bardzo podobny swing z nadgarstka osiągnięty przez pełny skręt tułowia przy forehandzie (co jest rzadkością). Ma świetne czucie i możliwośc grania skrótów własnie dzięki temu chwtywi, bo z chwyty wschodniego do kontynentalnego jest tylko minimalny obrót raczki rakiety w dłoni. Sam tak gram i wiem. Do tego można nawet nie zmieniać chwytu na kontynentalny jeśli czasu nie ma i da się grać skróty chwytem wschodnim. Seris ma bardzo ostry i jest zawodnikiem pełnego ataku. Na bycie dominatorem jednak jest za wysoki, bo optymalny wzrost to 185 cm. 206 cm daje już dużą przewagę niższym zawodnikom pod względem zwinności. Jego gra potrafi uczyniś bezradnym nawet najlepszego gracza. janowicz to będzie widział w swojej grze coraz częściej i zdanie sobie sprawy z tego, że to po prostu działa jest dla niego tylko kwestią czasu. Jak już osiągnie tę pewność, że ma wzystko by regularnie notować ćwierćfinały i półfinały dużych imprez oraz finały mniejszych, to top 10 będzie stało dla niego otworem. Najważniejsze by utwierdził się mocno w tym przekonaniu i aby momenty niepewności nie powodowały serii kilku przegranych znienacka punktów. Indian Wells sprzyja mocno serwującym graczom. Rok temu w finale grał Isner, a w 2010 na koniec kariery wygrał tu cały turniej Ivan Ljubicic (w finale z Roddickiem). Pinnacle zdjęło ofertę na zwycięzcę turnieju, ale jeśli się pojawi i Janowicz będzie powyżej 300 to trzeba brać.
Edit: Janowicz @ 351 @ 5Dimes.
 
boogmacher 6

boogmacher

Użytkownik
Sat 3/9 J. Janowicz 2.270 ✅
12:30 PM D. Nalbandian

PinnacleSports

Nie rozumiem za bardzo tej całej debaty na temat Janowicza. Rozumiem, że jest młody i dopiero zaczyna gre na najwyższym levelu, ale nie bardzo widze szanse żeby przegrał z zawodnikiem pokroju Nalbandiana grajać w dodatku na hardzie. Argentyńczyk w tym roku rozegrał na hardzie jedno spotkanie - przedwczoraj z Granollersem, który jest bez formy i który potrafił przegrać z Violą czy Dancevicem. Jurka widziałem w meczu z Benneteau i Berdychem i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jak dla mnie taki kurs na Polaka to bardzo duże value.
 
N 31

nazz

Użytkownik
Granollers nie jest bez formy. Akurat złapał trochę formy ostatnio i w pierwszym secie męczył Nalbandiana, bo prowadził breakiem. Mecz Janowicz z Berdychem był niezły i rzeczywiście nie widać aby Janowicz się jakoś gubił pośród najlepszych, bo dotrzymuje kroku. Jak na początki w świecie wielkiego tenisa jest wszystko ok. Wyniki są, co prawda nie bez przerwy, ale nie ma serii pierwszy rund, więc nie wpada w jakieś mentalne pułapki tylko się pnie. Do pierwszej dwudziestki brakuje mu 500 punktów, co nie powinno być dla niego problemem do końca sezonu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom