>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Indian Wells, 07-17.03.2013

Status
Zamknięty.
pampus 81

pampus

Użytkownik
Gulbis E. - Tipsarevic J.
Tipsarevic J. ::: 2,26 ::: Pinnacle ::: 5/10
Tak było ostatnio:
Gulbis E. - Harrison C.
Gulbis E. - Rochus O.
Gulbis E. - Lopez F.
Kurs delikatnie przesadzony, bo przecież Serb to ścisła czołówka ATP, gracz z rankingu Top 10, może i jego forma w tym sezonie nie jest najwyższych lotów to na pewno na tym turnieju Tipsarevic zagra na swoje 100%. Gulbis ciągnie tą swoją wspaniałą serię zwycięstw, ale przyjdzie w końcu taki moment, że nie da rady zwyciężyć. To będzie jego czwarte spotkanie które będzie rozgrywał co 24 godziny. Dziś liczę na jego słabszy dzień.
Boże, bożenko... czy Ty to widzisz...
Najpierw trzeba być doinformowanym, o której gra Gulbis a potem pisać swoje wypociny.
Gulbis jest obecnie w formie, ma taki wachlarz zagrań, że może wyjść z każdej sytuacji, tylko problemem jest głowa. Widać jednak, że w tym sezonie na czymś mu zależy i kroi każdego jak chce. Tipsarevic nie może początku sezonu zaliczyć do udanych, passa 4L jest i będzie nadal istnieć. Jak się jest sportowcem to gra się nawet 2 mecze dziennie, a organizm nie odczuwa tego ;) Gulbis będzie mieć niełatwą przeprawę, ale wyjdzie z niej zwycięsko. Pozatym, musi się zrewanżować za ostatnią przegraną przeciwko Serbowi w Vienna.
Gulbis @ 1.78 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Pablo Andujar -Steve Johnson
Typ: Andujar ✅✅✅ e: win 2:1
Kurs: 3,14
Bukmacher: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']Pinnacle[/URL]

Ten kurs to jakiś żart chyba. Fakt, że Andujar nie grał jak dotąd dobrze, a wręcz kiepsko (tylko 2 wygrane spotkania w tym roku na 9 rozegranych), ale grał z mocnymi rywalami (Benneteau, Zeballos, Montanes). Amerykanin ma lepszy bilans w tym roku , ale to nie jest żaden wielki gracz tylko siłowy przebijacz, który ma lepsze warunki fizyczne niż umiejętności. Rankingowo jest za Hiszpanem o prawie 100 miejsc, a nikt w ATP na darmo nie jest w top50. Hiszpan według mnie dopiero zaczyna się rozkręcać w tym sezonie i jego najlepsze chwile wciąż przed nim. Po okresie nieudanych występów na mączce zagra na hardzie, który nie jest super szybki, więc spokone powinien się przestawić. Johnson od AO gra tylo w Stanach, ale nic nie zwojował poza ćwierćfinałęm na hawajach i w San Jose, gdzie przegrywał już mecze z niezłymi bądź też dobrymi zawodnikami (Smyczek, Haas). Steve ostatnio odpadł w 1 rundzie w Memphis z R.Williamsem i dziś też nie wróżę mu powodzenia.

Polecam niezły kurs na handi setów na Hiszpana.
+1,5 Unibet 1,63 ✅✅✅

Tisparevic vs Gulbis
a patrząc na powyższą dykusję, to jestem zdecydowanie za Tipsim i też coś delikatnie w tym kierunku zrobię. Erneścik miał swoje 5 minut, a właśnie jest 5 po i czas na niego. Tu musi zadziałać zasada przełamania serii i to w przypadku obu zawodników.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
zgadza się, Gulbis jest w gazie, kolega Shakal się pomylił, ale..... no właśnie podstawowe pytanie brzmi kogo ogrywał Gulbis? na swoim rozkładzie ma Querreya no i Hassa, ok robi wrażenie, Janko same porażki niestety ale czy to już go skreśla? na pewno nie, Serba stać na zwycięstwo i to od jego dyspozycji będzie zależeć wszystko. Gulbis ma super passę fajnie ale co z tego że wygrał 11 meczy skoro ograł można powiedzieć dwóch zawodników z czołówki. A wcześniej potrafił przegrać z Michałem tak? zgadza się, teraz grają na nawierzchni twardej, a porażki odnotowywał w hali. Gulbis jest na gazie jest w lepszej dyspozycji ale to wcale nie znaczy, że wygra, Janko musi się w końcu obudzić a wiemy jaki Gulbis potrafi być... nie wiem na kogo trafi w nastepnej rundzie w razie awansu ale Shakal próbował 3 razy i uważam że teraz za 4tym razem mu się uda i jego typ się sprawdzi. Pamiętam jak w tamtym roku w Cincinatti Janko przegrał z Andujarem a potem dotarł do ćwiercfinału Us Open. Często tak jest niby zawodnik bez formy a jakoś wygrywa i przechodzi pierwszą czy drugą rundę. Ja uważam że może być różnie ale stawiam w tym meczu na Serba i tym razem trzymam stronę Shakala.
 
D 0

damian199453

Użytkownik
Wydarzenie: D. Tursunov- P. Petzschner
typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek panów w turnieju Indian Wells. Sklasyfikowany na 76 miejscu Rosjanin Tursunov zmierzy się zajmującym 119 miejsce Niemcem Petzschnerem. Obaj musieli przejść kwalifikacje. Tursunov przegrał w nich seta z Alvesem, który prezentował się całkiem dobrze w ostatnich meczach. Niemiec jest w turnieju głównym między innymi dlatego, że ostatniej rundzie kwalifikacji walkowera dał jego rywal Rufin. Ostatni turniej Tursunova na twardej nawierzchni w Dubaju pokazał jego potencjał. doszedł tam do ćwiecfinału przegrywając z kapitalnie dysponowanym Berdychem. Po drodze pokonał między innymi Llodre i Hajka. Ma bardzo dobry serwis którym ustawia sobie wymiany. Sądze,że gdyby nie walkower Francuza Petzschnera nie oglądalibyśmy nawet w turnieju głownym. Licze tutaj na pewne zwycięstwo Tursunova.
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Ebden-And.Kuznetsov 1 @1.57
Ten typ podbijam z wczoraj, bo bardzo licze na Australijczyka.
S.Johnson-Andujar 2 @3.05
Co to w ogole jest za kurs? OK, Hiszpan na pewno prezentuje sie slabiej w tym roku niz w poprzednim sezonie jak dotad, ale rowniez dobrze moze zaskoczyc taka dyspozycja jka rok temu w Indian Wells(4 runda) albo 2 lata temu w Miami (3 runda). W ubieglym sezonie Andujar dotarl do 4 rundy, ogrywajac w IW kolejno Robina Haase, Floriana Mayera i Ramosa Vinolasa, po czym przegral dopiero z Djokovicem, urywajac mu przy tym seta (0-6 7-6 2-6).
Pytanie brzmi tylko na ile Andujar moze zblizyc sie do tego co gral tutaj rok temu, bo w takiej formie po prostu ogralby mlodego Amerykanina. Niemniej jednak przy takim kursie to az zal nie probowac ustrzelic Hiszpana, ktory a noz zagra znowu lepiej, wiec jest to niewatpliwie interesujacy underdog.
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Non stop piszecie o zmęczeniu Gulbisa i co ? nic, cały czas wygrywa. Męczy się zazwyczaj z zawodnikami słabszymi, jakby chciał wygrac jak najmniejszym nakładem sił co nie zawsze mu wychodzi (patrz Harrison), ale wczoraj gdy trzeba było sie zmoblizowac na Lopeza nie dał mu szans. Teraz ma dzień przerwy i Janko. Jasne, że Serb to świetny zawodnik top 10, ale jeśli znacznie nie poprawi swojej dyspozycji, którą prezentował w ostatnich turniejach to widzę to 2 szybkie sety dla Gulbisa. Oczywiście istnieje możliwośc, że Tipsa nagle zagra na miare swoich umiejętności, ale ja w to nie wierze.
Gulbis - Tipsarevic 1 Bwin 1.72 ✅
Gulbis - Tipsarevic DW: 2:0 Bwin 2.6
✅

Do tego popieram typ na Andujara. Rok temu było bardzo podobnie, przed Indiana Wells praktycznie same porażki, a potem okazało się że doszedł do 4 rundy pokonując Haase, Mayera i Ramosa, ulegając dopiero Djokoviciovi 1:2. Johnson natomiast po tym jak postraszył Almagro w AO, gra bardzo przeciętnie. Porażki z Reynoldsem, Smyczkiem czy Williamsem.
Andujar - Johnson 1 Bwin 3.0 ✅
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
M.Matosevic - T.Robredo 1 1,96 Pinnacle ✅✅✅ szybko latwo i przyjemnie
Dziwię się że nikt jeszcze nie wrzucił tego typu . Jak dla mnie najlepiej wyglądający typ na dziś. Matosevic od początku sezonu gra tylko na hardzie, prawie od 1 miesiąca w Stanach, po drodze zaliczając półfinał w Memphis gdzie skreczował po 1 secie . Potem porażka w 1 rundzie z Soeda w 3 setach wiec nie mysle aby cos złego działo sie z jego zdrowiem. Matosevic bardzo fajnie sie rozwija , z sezonu na sezon jest coraz lepszy , powolutku wchodzi w swój prime . Powiedzieć tego nie można napewno o jego dzisiejszym rywalu , T.Robredo , ostatni mecz na hardzie grał prawie 2 miechy temu, tłukł sie teraz w Ameryce Południowej na mączce , gdzie żadnych większych wyników nie osiągnął, formy wielkiej nie ma . Nie chce mi sie rozpisywać o poszczególnych atutach zawodników bo raczej każdy szanujący sie typer który interesuje sie tenisem dobrze wie co prezentują ci zawodnicy. Matosevic jest w formie , dobrze czuje sie w USA i moim zdaniem to on będzie rozdawał karty w tym meczu . Jak Marinko zagra swoje to gładkie 2-0 jakby Tommy zaprezentował nagła zwyżkę formy to może urwie seta ale to wszystko . Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 0

damian199453

Użytkownik
Spotkanie: Seppi- Brands
Typ: Brands
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
W tym meczu widze jednego faworyta, a jest nim Niemiec Daniel Brands. Ma 25 lat i notuje najlepszy okres w karierze. Łatwo przebrnął przez kwalifikacje,a w 1 rundzie szczególnie w 1 secie zmiażdzył do zera solidnego Baghdatisa. Brands ma kapitalne warunki fizyczne które potrafi zamienic w swój atut. Dzieki swojemu piekielnie mocnemu serwisowi nie daje szans rywalom na przełamanie. Juz w Australian Open zaprezentował sie bardzo dobrze urywaja w 2 rundzie seta Tomicowi. Seppi w Australian Open tez zaprezentował sie bardzo dobrze dochodzac do 4 rundy. Jego forma od tamtego czasu jednak spadła w dól, a forma Brandsa wrecz przeciwnie cały czas rosnie. Sadze ze po zaciety meczu wygra Niemiec.
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
W sumie zgadzam się z szakalem, Gulbis w końcu kiedyś musi się zatrzymać, 11 zwycięstw pod rząd to dla niego już za dużo, Tipsarevic za to od 18 stycznia bez wygranej więc najwyższy czas na przełamanie się z obu stron. A na dziś bym dawał:
Matosevic - Robredo 1,90
Tursunov - Petzschner 1,50
Sock - Karlovic 2,00
Cirstea - Garrigues 1,72
Bet365
 
midq 677

midq

Użytkownik
Popieram kolegę wyżej, już wczoraj grałem za grosze Daniela z Bagietą a dzisiaj zagram go z Seppim. Daniel w dobrej formie w tym roku a na hardzie gra wręcz świetnie. Dobry bilans nie wziął się z niczego, solidny serwis i dobra gra z głębi kortu to klucz do zwycięstwa.
Brands @2,08 pinnacle (było nawet 3)⛔
Brands 2:0 @ 3,25 bet365
⛔

Janowicz J. (Pol) - Nalbandian D. (Arg)
Pierwszy mecz Jurka w tym turnieju. W Rotterdamie przegrał w 1 rundzie z Hanescu jednak już w następnym turnieju pokazał się z dobrej strony, nawet urwał seta Berdychowi. Nalbandian grał ostatnio głównie na mączce, przegrał z Bedenem w Acapulco. Dla mnie lekkim faworytem jest Janowicz a dla bukmacherów Nalbandian więc to skłania mnie do zagrania tego typu.
Janowicz @ 2,18 pinnacle
✅

Nadal vs. Harrison
Faworyt tego meczu jest jeden, hiszpan wraca do dobrej formy a kurs 1,12 dobry do grania przy zakładach wielokrotnych.✅
 
sportowiec2012 14

sportowiec2012

Użytkownik
IVO KARLOVIC - JACK SOCK​

Typ: Powyżej 9.5 gemów w 1.secie@ 1.50 STS


Typ dla mnie jest warty zagrania. Karlovic swoją grę opiera na własnym serwisie. Jest bardzo wysoki(208 centymetrów) i bardzo rzadko następuje przełamanie jego podania. Chorwat rzadko przełamuje swoich rywali w pierwszych setach. W wielu meczach Karlovica, w pierwszym secie, jest tie break. Opierając się na statystykach, w ostatnich meczach piętnastu meczach bilans wynosi 12 -3. U Amerykanina bilans wynosi 9-6 na korzyść typu. Jednak w tego rodzaju zakładzie, trzeba liczyć na szczęście. Kursy na zwycięstwo w całym spotkaniu są bardzo wyrównane.
 
maciaba 2

maciaba

Użytkownik
Giraldo z Berlockiem też się zastanawiam nad tym meczem. Generalnie Berlock ma chyba jakiś spadek formy albo po prostu przegrana z Gimeno-Traverem była jakimś przypadkiem (chociaż wtopił sromotnie 2:0). Z kolei wcześniej urwał seta Nalbandianowi i nawet Nadalowi. Robi to niezłe wrażenie jednak to wszystko było na mączce. Tutaj jest hard i w sumie niewiadomo co się wydarzy. Korci mnie zagranie na Berlocq&#39;a ale to trochę loteria chyba... chyba, że ktoś ma jakieś ciekawe argumenty za.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
James Blake vs Robin Haase
Haase 1.83
Bet365

Niestety Blake to już nie ten sam zawodnik co kilka sezonów temu, od jakiegoś czasu notuje spadek, który trwa już od jakiegoś czasu. Ostatnio grał raczej w Challengerach, a i tam nie osiągał jakichś fantastycznych wyników. Ćwierćfinały na własnym terenie, odpadnięcie w drugiej rundzie kwalifikacji do Australian Open, a w ostatnich dwóch tygodniach porażka w drugiej rundzie z Sockiem i w pierwszej w Delray Beach z Gulbisem. W Memphis wygrał z Mayerem (który patrząc na ostatnią jego formę był w jego zasięgu). Z drugiej strony o osiem lat młodszy Holender Haase, który nie osiąga jakichś fenomenalnych wyników, a zaczął sezon gorzej jakie były przewidywania. Półfinał w Zagrzebiu i porażka z Melzerem, a potem dwie porażki w pierwszych rundach z Gulbisem i Simonem (Gulbis ostatnio w na prawdę dobrej formie, porażka z Simon też nie powinna dziwić). Haase ostatnio grywa na poziomie wyżej od Blakea, grywa z lepszymi zawodnikami, sam jest w lepszej formie, a jedynym plusem Jamesa może być gra przed własną publicznością, przez co pewnie mamy wyrównane kursy.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Phau, B - Falla, A (1.40) ⛔
Davydenko, N - Mathieu P-H (1.34) ✅ / Ako: 1.88 / Unibet !
Nie będę się za bardzo rozpisywać, ale widzę dwóch panów których postawiłem w następnej rundzie, ze względu na to, że Kolumbijczyk biję o klasę Niemca, ma dobry serwis i dobrze potrafi zachowywać się w wymianach.. a Niemiec, wg mnie tutaj zbyt wielkiego meczu dla siebie nie osiągnie, bo zwykle w takich turniejach szybko odpada..
Natomiast Rosjanin, na twardej nawierzchni plasuję się całkiem nieźle i choć było widać jak zagrał w Marsylii, to jednak śmiało mogę twierdzić, że będzie mierzył wysoko.. Zwłaszcza, że dla niego każdy punkt, nawet w podaniu serwującego jest na miane złota..
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tabelka - ciekawostka
Tak sprawdziłem z ciekawości tabelkę i wychodzi z niej to, że Djokovic spotka się w ćwierćfinale z Tsongą, a Murray z Del Potro. Półfinał niestety możemy mieć Murray - Djokovic. Z drugiej strony tabelki ćwierćfinał Berdycha i Ferrera, oraz Nadal - Federer. Biorąc pod uwagę dość słabą dyspozycję Nadala (choć to jeszcze jest wielka niewiadoma) to w finale wcale nie zdziwi mnie obecność Berdycha, jeżeli utrzyma swoją wysoką formę i przejdzie półfinał. Może być ciekawie :grin: !
 
michu00 86

michu00

Użytkownik
???? Tomic B. - Gasquet R.
Gasquet R. ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 5/10

To jest mój osobisty bet dnia! Francuz rozgrywa dobry sezon w tym roku, widziałem go parę razy i naprawdę solidnie się prezentuje. W Marsylii co prawda przegrał z Mullerem, ale ja na ten mecz przymykam oko bo tam Richard prowadził w trzecim secie 5:3 30:0 i ostatecznie przegrał mecz.
Tomic to talent, ale ten talent nie może wypalić. Na Australijskiej ziemi Bernard jeszcze sobie jakoś dobrze radzi, ale poza jego kontynentem już tak dobrze nie gra. Tutaj ograł w pierwszej rundzie Bellucciego, ale w porównaniu z Gasquetem to żadny rywal. Do tego młodzieniec Tomic ma swoje humory na korcie i nie jest on stabilnym graczem. H2H 0:1 z 2012 roku na turnieju w Bangkoku. Spodziewałem się przy tym typie kursów na Francuza w granicach 1,20-1,40. Gasquet w mojej opinii pod wieloma względami jest lepszym graczem niż jego rywal.
Zupełnie się z powyższym nie zgadzam i gram na butnego kangura. Spotkają się 2 bardzo dobrze technicznie wyszkoleni tenisiści, grający na zbliżonym poziomie. Co ważne poziom Australijczyka ciągle rośnie, natomiast Francuz raczej postępów w swojej grze nie robi.
Piszesz, że &quot;Gasquet w mojej opinii pod wieloma względami jest lepszym graczem niż jego rywal&quot;, a nie wymieniasz ani jednego. Moim zdaniem jedynym elementem tenisowym, który Richard ma lepszy od Tomica jest backhend. Co do innych - serwis na korzyść Tomica, forhend też, gra przy siatce zbliżony poziom, technika również.
Piszesz, że poza Australią Tomic gra słąbo. Tu również się nie zgadzam. We wspomnianym turnieju w Marsylii doszedł do finału, gdzie miał 5 piłek meczowych z Tsongą, który regularnie ogrywa Gasqueta. Obaj zagrali wspaniale w tamtym finale, Australijczyk miał trochę pecha, że go nie wygrał.
Podsumowując, dla mnie lekkim faworytem spotkania jest Tomic i biorę go po kursie 2.74 w Pinnacle

B. Tomic vs R. Gasquet 1 @ 2.74 Pinnacle
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tak sprawdziłem z ciekawości tabelkę i wychodzi z niej to, że Djokovic spotka się w ćwierćfinale z Tsongą, a Murray z Del Potro. Półfinał niestety możemy mieć Murray - Djokovic. Z drugiej strony tabelki ćwierćfinał Berdycha i Ferrera, oraz Nadal - Federer. Biorąc pod uwagę dość słabą dyspozycję Nadala (choć to jeszcze jest wielka niewiadoma) to w finale wcale nie zdziwi mnie obecność Berdycha, jeżeli utrzyma swoją wysoką formę i przejdzie półfinał. Może być ciekawie :grin: !


Wg mnie Nadal, to powoli łapie swój rytm.. i po kontuzji powoli wraca do gry i może go zobaczymy w finale.. ale, wolałbym finał Rogera, z Nadalem jak już.. ale szkoda że on nie nastąpi.

^^
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
We wspomnianym turnieju w Marsylii doszedł do finału, gdzie miał 5 piłek meczowych z Tsongą, który regularnie ogrywa Gasqueta. Obaj zagrali wspaniale w tamtym finale, Australijczyk miał trochę pecha, że go nie wygrał.
Nie doszedł do finału tylko do ćwierć finału, a jak już wywołałeś do tablicy mecz z Tsongą, to czemu nie napiszesz o jego pierwszym meczu z Klizanem w którym wygrał tie-brek ze stanu 1:5 i bronił dwa MB. Równie dobrze już w pierwszej rundzie mógł pożegnać się z turniejem.
 
maciaba 2

maciaba

Użytkownik
Nadal chyba wiele udowodnił miażdżąc Ferrer&#39;a 6:0, 6:2 w finale w Acapulco. Nie wiem co się tak wszyscy uczepili, że on wciąż &quot;wraca&quot; do formy. Jak na moje to w tym meczu pokazał, że co go nie zabije to wzmocni =D
 
kvelk1 125

kvelk1

Użytkownik
James Blake vs Robin Haase
Haase 1.83
Bet365


Niestety Blake to już nie ten sam zawodnik co kilka sezonów temu, od jakiegoś czasu notuje spadek, który trwa już od jakiegoś czasu. Ostatnio grał raczej w Challengerach, a i tam nie osiągał jakichś fantastycznych wyników. Ćwierćfinały na własnym terenie, odpadnięcie w drugiej rundzie kwalifikacji do Australian Open, a w ostatnich dwóch tygodniach porażka w drugiej rundzie z Sockiem i w pierwszej w Delray Beach z Gulbisem. W Memphis wygrał z Mayerem (który patrząc na ostatnią jego formę był w jego zasięgu). Z drugiej strony o osiem lat młodszy Holender Haase, który nie osiąga jakichś fenomenalnych wyników, a zaczął sezon gorzej jakie były przewidywania. Półfinał w Zagrzebiu i porażka z Melzerem, a potem dwie porażki w pierwszych rundach z Gulbisem i Simonem (Gulbis ostatnio w na prawdę dobrej formie, porażka z Simon też nie powinna dziwić). Haase ostatnio grywa na poziomie wyżej od Blakea, grywa z lepszymi zawodnikami, sam jest w lepszej formie, a jedynym plusem Jamesa może być gra przed własną publicznością, przez co pewnie mamy wyrównane kursy.
Żeby nie powielać typu, z którym w pełni sie zgadzam, to pozwolę sobie na cytat. Zwycięstwa Blake&#39;a nic nie znaczące. Mój typ jednak, z uwagi na ostatnie zdanie kolegi, będzie nieco odwazniejszy.
Blake-Haase DW 1:2 @4,00 Bet365⛔
Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom