>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 07-17.03.2013

Status
Zamknięty.
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Bogomolov-Pella 1 @1.5
Roznica jest taka, ze Bogomolovowi cykl Indian Wells-Miami nie jest obcy, a Pella przyjezdza tutaj po raz pierwszy. Bogomolov technicznie dobry gracz, ktory pokonywal juz w przeszlosci i kwalifikacje do IW i Miami, chociaz na pewno brakuje do dyspozycji, ktora Bogomolov prezentowal pod koniec roku 2011 i poczatku 2012. Bogomolov jednak grywal tutaj juz w Memphis i Delray i cos tam sie ruszylo w jego grze. Pella wieksza sila, ale od strony technicznej cos temu graczowi cos jednak brakuje, a ze zagra w tych turniejach por az pierwszy to Amerykanin (bo tak raczej wypadaloby nazywac Bogomolova, ktory od 2012 znowu reprezentuje Rosje na potrzeby Davis Cupu) powinien go skasowac.
Th.Alves-Haider M. @1.72
Tutaj tez predzej widzialbym wygrana Brazylijczyka. Wyniki Haider Mauera na twardej nawierzchni w ostatnih dwoch sezonach nie powalaja. Haider Mauer byl kiedys doslownie o krok od wygrania turnieju halowego w Wiedniu, ale pozniej wystaepy Austraiaka na twardej nawierzchni to wrecz dramat i czegos ewidentnie tutaj brakuje. Alves raz przebranal kwalifikacje do IW w swojej karierze, niezle gral w Stanach z Amerykanami w meczu Davis Cupu USA-Brazylia, wiec opcja z Brazylijczykiem bardziej mi odpowiada.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Do dwóch kolegów powyżej.
Głupotą jest pisanie o jakimkolwiek zmęczeniu Francuza, który w Delray Beach rozegrał raptem pięć spotkań.
Gulbis rozegrał osiem spotkań i ma też mieć problemy z regeneracją przed dzisiejszym pojedynkiem?
Bądźmy poważni.
To jest profesjonalista i taki wysiłek fizyczny jest wpisany w ten sport.
Misza to jeździec bez głowy, ciężko znaleźć jakiekolwiek argumenty za Niemcem.
Forma, stabilność powinny wystarczyć na chimerycznego Miszę.
Roger Vasselin to win 1,40
rowniez twierdze ze vasselin powinien spokojnie ogarnac niemca, roger akurat dobrze mija a zverev po smiesznych slajsach lubi pobiec do siaty, no i przede wszystkim atuty ofensywne na rogerem

niemiec to sie nadaje na kwale do czelkow co najwyzej
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Niektórzy chyba zapominają ze hard na IW jest bardzo wolny a piłka odbija sie wysokim kozłem + wiaterek , dlatego radze to brac pod uwage
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
warto to dać człowiekowi bez nóg na ulicy, a nie grać na jakiegoś juniora-amatora.
Poziom bzdur sięgnął momentami zenitu. Dobre argumenty - wariacje kursów. HAHA faktycznie wszystko zmieniało się jak w kalejdoskopie.
Niektórym się wybitnie coś pomieszało i powielają jakieś głupoty, których sami nie sprawdzili. Fakt faktem, że Gulbis to milioner, który gra w tenisa hobbystycznie i ciężko przewidzieć kiedy zagra z jakimś zaangażowaniem, ale chciałbym przedstawić listę zawodników z którymi w zeszłym roku przewalił Łotysz i powiedzcie mi jak ma się do niej Christian Harrison:
Youzhny, Llodra, Raonic, Matosevic, Llodra, Bubka, Greul, Tomic, Kolba, Janowicz, Giraldo, Kukishkin, Janowicz, Bolelli, Verdasco, Mathieu, Granollers, Johnson, Bautista, Tipsarevic, Dutra da Silva, Juska, Brands..
Większość graczy z touru, kilki challengerowych nazwisk, ale no właśnie - CHALLENGEROWYCH. Graczy, którzy na poziomie challi całkiem nieźle sobie radzą, a Harrison to jest nikt na razie i w futuresach też przegrywa.
Turniej prestiżowy, Gulbis w formie. Musiałby odstawić szopkę jakiej tenisowy świat dawno nie widział, żeby to przegrać. Kurs 1,1 za mało? To łapcie 1,30 na 2-0. Przecież jak ma odpuścić, to nie będzie się pieprzył 3 setów ;)
Przeciez to jest SPORT, tu logika nie daje nic. Typ na Harrisona jest w jakis sposob value i warto go zagrac nawet za zlotowke. Od dawna smiesza mnie wszystkie argumenty, ktore w ogole nie maja pokrycia z rzeczywistoscia. Gdyby to logika decydowala o sukcesie, to wygrywalby kazdy, a jak jest to wiadomo. Jedyne co tutaj oplaca sie zagrac to albo Harrisona albo odpuscic.
Gulbis 2-0 @ 1,30 99% szans
Harrison win @ 10,00 1% szans.
nie wiem gdzie tu value, ale wolę tą złotówkę zainwestować w Gulbisa i wygrać grosze, niż przegrać ją bankowo.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Karlovic - Ungur @ 1 (1.50) Unibet ✅
Dr. Ivo dopóki się nie zmęczy to ciągle coś tam jeszcze ogarnia, to jego pierwszy mecz na Indian Wells, zagra na świeżości i powinien Rumuna odprawić. Karlovic z reguły w pierwszych rundach nie odpada. Pokonywał swoich pierwszych rywali zarówno w Zagrzebiu (Dimitrov), jak i Memphis (Petzschner) i Delray Beach (Kei). Wiadomo jakie są atuty Chorwata i jak On gra, gra oparta na bądź co bądź podaniu na genialnym poziomie i S&amp;V będzie dla kurdupelka Ungura bardzo trudna. Moim zdaniem warto to łapać.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Gulbis 2-0 @ 1,30 99% szans
Rzeczywiście... tie-brek 4:4 i drugi serwis Łotysza, przychodzi podwójny błąd i robi się później pierwszy SP dla AMATORA (jak go niektórzy tutaj nazywali). Później jest 5:6 i Gulbis robi kolejny podwójny błąd i w końcu traci 1 set z zawodnikiem z miejsca 392. Sensacja?
 
K 3

kj1992

Użytkownik
Stakhovsky S.-Zverev M. 1 @1,62 (fortuna)
Kolejna runda kwalifikacji, do turnieju glownego, gdzie tak naprawde niemca juz nie powinno, wygrane pnk. z pierwszego podania zaledwie 50%, nie wspomne juz o drugim podaniu, ktory rowniez na fatalnym % skutecznosci. To nie Zverev wygral to spotkanie a Vasselin je poprostu przegral (nie wiem ile znaczaca byla kontuzja- medical w drugim secie), ale pewni mozemy byc ze ukrainiec bedzie bardzo solidny na podaniu, i nie bedzie oddawal podobnie jak francuz podan. 8/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Indian Wells - Kwalifikacje
???? Gulbis E. - Rochus O.
Rochus O. ::: 3,07 ::: Pinnacle ::: 1/10

Typuję z podobnych powodów co i ostatnio przeciwko Gulbisowi, Olivier Rochus to już jest półka wyżej niż Harrison. Młody Amerykanin sensacyjnie wczoraj urwał set dobrze dysponowanemu Łotyszowi, warto też dodać, że Gulbis został przełamany przez takiego gracza. Nawierzchnia nie jest tutaj taka szybka i dość dobry serwis Ernestsa traci w jakimś stopniu na swojej wartości.
Oczywiście argumenty sportowe przemawiają za typem na Łotysza, ale ja osobiście w tym meczu doszukuję się tutaj niespodzianki.
Wynik: 6:1 3:6 6:2 ⛔
 
nalog 40

nalog

Użytkownik
Rufin G. (Fra) - Petzschner P. (Ger) 1,75

Wybrałem ten mecz ponieważ wydaje mi się, że będzie bardzo ciekawy i zacięty. Bardzo chciałbym żeby Niemiec w końcu pokazał się w jakimś turnieju bo ostatnio mało o nim się słyszy a wg. mnie to dosyć solidny zawodnik. Niestety nie mogę ocenić formy Petzschnera ponieważ nie oglądałem meczu a bez tego ciężko jest cokolwiek napisać, to że ograł Marchenko w 2 setach daje jakieś nadzieje w meczu z Francuzem. Słysząc nazwisko Niemca przed oczami mam długie wymiany oraz dużo rozegranych gemów ;) Nie wiem jak Rufin będzie znosił wcześniej wspomniane wymiany. Jeśli Niemiec będzie regularny i precyzyjny w wymianach Rufin będzie miał problemy z przełamaniem. Liczę tu na jakiś TB więcej niż 21.5 gema. Moja rozkmina pewnie dla niektórych wyda się mało przydatna gdyż nie zamieściłem tu ani 1 mocnego argumentu który przemawiałbym za wygraną Petzschnera ale to eliminacje wszystko się może zdarzyć. Mam przeczucie że jednak Petzschner zostanie zwycięzcą tego spotkania.
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
Trzeba się pilnie wsłuchiwać/wpatrywać w wieści płynące ze Stanów, czy ktokolwiek (najlepiej z rozstawionych) nie wycofa się z turnieju głównego. Gulbis jest pierwszy w kolejce, by zostać LL i nie omieszka skorzystać z okazji, by &quot;odziedziczyć&quot; lepszą drabinkę. Wtedy typ na Rochusa nabierze szczególnej jakości.
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Jesse Levine - Ivo Karlovic 1 1,8 bwin ⛔
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Kanadyjczykiem a Chorwatem zdecydowałem się zagrać tutaj na Kanadyjczyka Ponieważ Karlovic ma już swoje lata a hard w IW jest wolny więc jeśli będzie dochodzić do wymian więcej szans daje tutaj Kanadyjczykowi który dodatkowo gra u siebie wczoraj po wygranym 1 secie z Kundlą 60 w drugim prowadził już 3 :1 i dziwnie go przegrał 3:6 jednak w 3 secie opanował sytuacje wygrywając 6 : 3 Karlovic tradycyjnie wygrał po 2 tb w których Ungur miał również swoje szanse i on nawiasem mówiąc mógł wygrać ten mecz w 2 setach myśle że dziś Kanadyjczyk nie zmarnuje okazji i odprawi już wiekowego Chorwata
Makabra tak słabej postawy Levina to się nie spodziewałem jeszcze DF w 2 secie przy bp ???? pozostawie to bez komentarza
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Brands Daniel vs. De Voest Rik 1.32 Betfair 9/10✅

Wczoraj mnie Rik trochę zaskoczył, pokonał Darcisa, ale to bardziej Belg ten mecz przegrał. Miałem nadzieje, że po słabym jak narazie sezonie zacznie sobie lepiej poczynać ale się myliłem. Rik to doświadczony grajek i wykorzystał bez problemów dyspozycje Belga. Dzisiaj inna bajka. Na przciw niego staje fantastycznie wrecz dysponowany od początku sezonu Brands, notuje naprawde świetne wyniki już od kwali AO. Jak przegrywa to naprawde z zawodnikami z top30 i to najcześciej po walce. Ogromna siła gry po jego stronie, dobry serwis mocne płaskie uderzenia, skracanie gry i przejmowanie inicjatywy. To Niemiec będzie dzisiaj rozdawał karty, a De Voest w mojej opini będzie bez szans, może uda mu sie doprowadzić do Tb, a tam na pewno już szanse ma spore na seta... Myśle, że na nic wiecej.
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Ebden - Dancevic 2 Bet-at-home 1.6 ⛔
Wg bukmacherów zapowiada się bardzo wyrównany pojedynek. Natomiast moim zdaniem to Dancevic jest tu zdecydowanym faworytem. Obaj ostatnio nie zachwycają, ale mimo wszystko w ostatnich meczach lepiej prezentuje się Kanadyjczyk, pokonał m.in Levine&#39;a. W pierwszej rundzie oddał zaledwie 4 gemy solidnemu Kamke. Ebden natomiast męczył się z Golubevem. Dla mnie zdecydowanie Dancevic.

Levine - Karlovic 1 Sportingbet 1.83 ⛔
O ile wczoraj stawiałem na Chorwata to dziś bez namysłu stawiam na Levine&#39;a. Karlovic niemiłosiernie męczył się ze słabiutkim na hardzie Ungurem i wygląda na to, że jego kariera dobiega końca. Levine jest dla niego za solidny. Możliwe, że bedą tie breaki, ale to młodszy Amerykanin powinien dostać się do turnieju głownego

Oprócz tego warto zagrac :
Berankis - Pospisil 1 Sportingbet 1.4 ⛔
Tursunov - Alves 1 Sportingbet 1.2 ✅
Brands - De Voest 1 Sportingbet 1.29 ✅
Munoz - Ignatik 1 Sportingbet 1.67 ✅

Szkoda słow. O ile porażke Dancevicia jestem w stanie zrozumiec to nie mam pojecia dlaczego Levine i Berankis tak łatwo przegrali. Tursunov widze ze w pierwszym secie też baty. Bez komentarza.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Berankis-V.Pospisil 1 @1.4
Berankis ma duzo wiecej atutow tenisowych. Pospisil ma niezle podanie, ale jego czestotliwosc nie przekracza w meczach z lepszymi grajkami 50 procent i tu Berankis bedzie miec pole do popisu. Kiedys tam Vasek nawet przebranal kwalifiakcje do IW, ale wtedy rywale nie byli jacys strasznie wymagajacy, a tutaj trafia sie tenisista z zadatkami na bardzo dobrego gracza, ktory ogral przedewszystkim rowniez niezle grajacego Rhyne&#39;a Williamsa. Berankis winien zatem znalezc sie w turnieju glownym.

Dancevic-Ebden 2 @2.62

Tutaj tego kursu nie rozumiem... Dancevic ok tez zna te turnieje, chociaz pewnego poziomu nie przeskoczy i nigdy w takich turniejach prawdopodobnie niczego nie zwojuje. Ebden rok temu byl az w czwartej rundzie tego duzego turnieju (tak tak to nie pomylka), a wczoraj w nielatwym meczu ogral zawodnika o nawet dosc podobnej charakterystyce tj. Golubeva, wiec czemu dzisiaj ma nie powtorzyc tego wyczyna, tym bardziej ze jak widac Australijczyk ma o co grac.
Russell-Reynolds
Dalbym na Russella, ale w kwalifikacjach najwyzej rozstawieni sa Gulbis (1) i Russell (2), a przy tak obszernej drabince, moze wystarczyc miejsc do jednego badz nawet dwoch lucky loserow, wiec chyba niewarto jednak, a szkoda bo Russell w &quot;czystej grze&quot; wydaje sie byc tutaj faworytem.

Brands-de Voest

Tego meczu tez ogolnie nie polecam, bo de Voest ma tutaj w tym turnieju juz wygrane mecze z prekwalifikacji, a tez w przeszlosci mial tutaj jakies pozytywy, wiec podejrzewam ,ze moze narobic sporo problemow Niemcowi, niezaleznie od wyniku, wiec kurs nie do konca adekwatny do meczu.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Gulbis E - Rochus O (1.45) Pinnacle
Wg mnie, kurs, na Ernesta, nie jest wcale taki mały, aby z niego nie skorzystać. Dlaczego on? już tłumaczę. Na hardzie, potrafi pokrzyżować plany nie tylko takim graczom jak Berdych, ale wydaję mi się, że z Belgiem, będzie miał nieco ułatwione zadanie, gdyż Rochus, nie jest regularny.. na twardej nawierzchni.. Gulbis, ze swoim mocnym serwisem jeśli tylko będzie utrzymywał swoje podanie to śmiało ten mecz może wygrać.. ✅
Tursunov D - Alves T (1.24) Pinnacle Do singla Ernesta dokładam również spotkanie Tursunov&#39;a, który zagrał dobry turniej w Marsylii, widać że lubi grać na tej nawierzchni, ma niesamowicie mocny serwis.. a Brazylijczyk, często popełnia podwójne faule.. i głupie błędy w wymianach, więc taki dubelek, sobie stworzyłem.. na obu panów.. ✅
Ako: 1.80 ! i Siadło... ;)
 
midq 677

midq

Użytkownik
Spory zawód wczoraj Roger-Vasselin i Devvarman mi sprawili... szkoda...
Na dzisiaj tripelek co by zmniejszyć straty
Brands✅ + Stakhovsky:-(⛔ + Tursunov✅ @ 2,20 pinnacle

Brands jak dla mnie murowany faworyt tego meczu, świetny sezon, będę BARDZO zdziwiony jeżeli przegra ten mecz. Typ na Stakhovskiego głównie przeciwko Zverevowi, który z Eduardo zagrał fatalny mecz a mimo to wygrał. Sergiej powinien mocniej trzymać swoje podanie i według mnie ma duże szanse na wygraną. Tursunov jest jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu, w tym roku zaliczył bardzo dobry turniej w Marsylii, powinien odprawić brazylijczyka bez straty seta.
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Indian Wells, kwalifikacje
Spotkanie: Ricardas Berankis - Vasek Pospisil
Typ: Berankis 2:0
Kurs: 1,83
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Druga i ostatnia runda kwalifikacyjna mężczyzn, przed piątkowym rozpoczęciem turnieju. Berankis wczoraj rozprawił się z silnym Amerykaninem Rhynem Williamsem bez straty seta, oraz bez przełamania ze strony gospodarza. Ostatnie jego turnieje są jak najbardziej na plus - 15:3. Kanadyjczyk natomiast rozegrał w tym roku zaledwie 6 meczy z czego przegrał 4. Myślę, że Litwin który jest na fali szybko rozprawi się z Pospisilem i będzie czekał na piątkowy główny turniej.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Odesnik W. - Viola M.
typ: Viola M. ⛔ 7:6 4:6 7:6
kurs: 2.10 # WilliamHill


Nie wiem skąd takie kursy na Odesnika, chyba bukmacherzy przeceniają jego zwycięstwo nad Ramem w pierwszej rundzie kwalifikacji. Samego spotkania pomiędzy Odesnikiem, a Ramem nie widziałem, ale miałem okazję, zobaczyć ostatni pojedynek Rama z Berdychem i zagrał bardzo słabo. Odesnik nigdy mnie na hardzie nie przekonywał, fakt on lubi mączkę, a te korty w Indian Wells nie należą do najszybszych i to z pewnością jest atutem Amerykanina, jednak ja i tak idę w stronę Włocha. Viola to dla mnie chłopak, który co raz bardziej mnie przekonuje. Fakt ostatnio go nie widziałem, ale na początku sezonu oglądałem jego poczynania i wyglądało to przyzwoicie. Nie tylko dobry mocny serwis, ale też bardzo skuteczny fh zapadł mi w pamięci. Jeżeli właśnie uderzenie z fh będzie funkcjonowało na odpowiednim poziomie to powinien sobie poradzić z dzisiejszym rywalem. Viola ostatnio trzy kolejne kwalifikacje przeszedł (Zagrzeb LL, Rotterdam oraz Dubaj) i tutaj w Kalifornii powinno być podobnie. Obecnie 123 najwyżej w całej karierze i dzielnie zbliża się do pierwszej setki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Leonardo Mayer - Xavier Malisse 2 1,57 Expekt
Zdecydowałem się na grę na Malissa ponieważ ma już za sobą cykl turniejów w Usa ładnie powalczył z Isnerem w 1 secie którego nawiasem mówiąc powinien wygrać pokonał Falle i przegrał z ostatnio będącym w niezłej dyspozycji De La Navą. Mayer przyjeżdza tutaj po niezłym występie w Acapulco jednak na Hardzie jakoś nigdy mu się nie wiodło za bardzo dlatego myślę że zwycięzca tego meczu będzie Malisse
Bjorn Phau - Alejandro Falla 2 1,48 Expekt ( mecz jutro ale gram dubla )
Tutaj krótko i na temat Niemiec w katastrofalnej dyspozycji przegrywa wszystko jak leci zdziwił bym się gdyby Falla z będącym w takiej dyspozycji zawodnikiem miał jakieś problemy ja nie przewiduje a kurs niezły
 
grigor 21

grigor

Użytkownik
Witam wszystkich.
Interesuje się tenisem od dawien dawna, ponad 10 lat uprawiam ten sport (amatorsko)
Od jakiegoś czasu śledzę forum i Wasze typowanie spotkań tenisowych.
Nasuwają mi się pewne uwagi, którymi chciałbym się podzielić. Czytam wiele analiz, które oparte są tylko i wyłącznie na podstawie statystyk dostępnych na stronach ATP lub podobnych. Otóż, często są błędnie wyciągane wnioski a typowania nietrafne. Tenis to indywidualna gra i o tym czy ktoś wygra mecz decyduje wiele czynników: dyspozycja danego dnia, jego nastawienie psychiczne, nastawienie do przeciwnika ( czy się lubią czy nie ). Często jedna zepsuta piłka, złe zagranie lub decyzja sędziego wpływa na wynik całego spotkania, więc...
Wynik meczu tenisowego najlepiej typować NA ZYWO podczas ogladania meczu.
Dziwią mnie analizy na pierwsze spotkania, kiedy nie znamy formy i dyspozycji. Po za tym, ( aktualnie Indian Wells) nie ma jeszcze kamer na kortach w Indian Wells, (pojawią się chyba od soboty 2 runda ATP i bodajże 3 WTA) wiec jak można typować wyniki nie widząc gry zawodnika a tylko na podstawie przebiegu zapisu livescore? Nie będe sie wiecej rozpisywał i udawał jakiegoś mądrali. Kończąc powiem tylko, że nie typuje nigdy za wieksze stawki pierwszych rund - oglądam mecze i na podstawie obserwacji podejmuje przyszłe decyzje. Jak się turniej rozkręci będą relacji podziele się z Wami moimi typowaniami.
Na dzisiaj tylko za drobne gram takiego dubelka:
T.Bellucci - B.Tomić 2 1.33 ✅
G.Muller
- P.Lorenzi 1 1.53 ⛔
Bet365
Bez analizy, uważam typowanych za lepszych.
No i własnie, tak się konczy typowanie pierwszych rund. Słaby kondycyjnie ze średnim serwisem Paolo w 2 setach konczy z bardzo dobrym serwisem i dobrze ostatnio prezentującego sie Mullera. Czemu??? Nie wiadomo, przecież nikt nie miał szans zobaczyc tego meczu.
Grane było za za drobniaki... ale pytam się po co? Nie lepiej było na piwo wydac zamiast wróżyc z fusów? ????
Zaczną się transmisje, pooglądamy zaczniemy typowac. Do zobaczenia za 2-3 dni ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom