>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

ATP Tour - Indian Wells, 07-17.03.2013

Status
Zamknięty.
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Świetne, ciekawe mecze były wczoraj. Nie zdążyłem napisać wczoraj, ale dostałem kawałek tortu dzięki zawodnikowi z RPA (handi na sety oraz handi +3,5g), a poza tym Jużny mnie nie zawiódł i ...dał ciała ???? Odpuściłem jednak mecz Jerzyka, ale szacun dla wszystkich, którzy czuli, że wygra. Ja przyznaję, że w niego nie wierzyłem w starciu z Nalbandianem. Gulbis wymiótł Tipsiego, ale ciężko na ten mecz nie patrzeć przez pryzmat anty-gry Janko. Na dziś:

Lu vs Klizan
Typ:Klizan ⛔⛔⛔e: mecz rozstrzygnął się w 2TB (oba do 5) -trzeba było grać over:p
2,35 Pinnacle
Przy całym szacunku dla Azjaty, Klizan to gracz z poziomu wyżej, nie błyszczy, ale takie mecze jak ten poiwinien spokojnie wygrywać. Ostatnio mierzył się z mocnymi rywalami (Tomic, Simon), więc dziś zadanie łatwiejsze i czas wygrać kilka meczów, by nie zmarnować całkiem tego sezonu.


Dolgo vs Berlocq
Handi setów +1,5 Berlocq ✅✅✅ e:1 set i już było na plus ????
Unibet 1,88
Ukrainiec pod kreską, strasznie gra w tym roku i mimo, że zawsze lubiłem jego styl to teraz nie widzę wcale go jako dobrego/powtarzalnego zawodnika. W tym roku nie wygrał z nikim istotnym, a jedyne zwycięstwa w ostatnim czasie zaliczył w Davis Cupie i Memphis. Ostatnio wtopił z Dodigiem i Matosevicem. Brylok z kolei to ziemniak, ale gra bardzo dobrze w tym roku i przeżywa drugą młodość. Prawie ograł Nadala w Sao Paolo, ale od tego czasu trochę słabiej się prezentuje. W IW pokonał już Giraldo, mimo że nie był faworytem. Ciężko powiedzieć kto wygra, ale liczę, że przy kiepskiej dyspozycji Dołgopolova Berlocq urwie przynajmniej 1 seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
M. Fish - B. Reynolds @1.66 - Bet365 ✅
Mardy co prawda ma już swoje lata i nie jest to już ten sam zawodnik co chociażby dwa lata temu, jednak tutaj na turniej u siebie na pewno będzie zmobilizowany na 100 %. Forma lepszego amerykańskiego gracza jest niewiadomą, ponieważ gra on mało turniejów, ostatni występ na US Open, gdzie oddał mecz z Federerem, po mękach w poprzedniej rundzie z Simonem. Jeśli zdecydował się na występ tutaj to zapewne dobrze przygotował się fizycznie, na swoim podwórku jest zawodnikiem zawsze bardzo groźnym. Pod względem umiejętności zjada on Reynoldsa na śniadanie, jest tenisistą o dwie klasy lepszym. Bobby to bardziej podwórko challengerowe, do poziomu Fisha nigdy się nawet nie zbliżył. Kurs wysoki zapewne z racji tego, że Mardy miał długą przerwę i ciężko coś powiedzieć o jego dyspozycji. Mimo wszystko, jeśli się dobrze przygotował to łyknie Reynoldsa w dwóch szybkich.

E: Fartownie, w następnej rundzie Fish leci z hukiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roy. 187

roy.

Forum VIP
Karlovic - Querrey
Bet365
TB w meczu @1.50 ⛔
TB w 1 secie @2.75 ⛔
over 23.5 @1.61 ⛔

Szczerze mówiąc to nie wydaje mi się, żeby trzeba było cokolwiek tutaj pisać. Dwóch serwismanów którzy opierają głównie swoją grę o serwis. Sam zdecydowanie pod formą w przeciwieństwie do Chorwata, ale tutaj nie trzeba być w formie, żeby doprowadzić do tb czy pokryć tą linię gemową z Ivo. Nie zdziwią mnie tu nawet 2-3 tie breaki a swoją drogą jak ktoś wie gdzie można zagrać taki zakład to niech pisze, bo może bym się skusił a sądzę, że kursy będzie nie kiepski. Dodam jeszcze, że na 6 ostatnich meczów między nimi 5 razy był over, 4 razy tb w 1 secie i 5 razy tb w meczu. Oczywiście są to tylko statystyki ale w moim mniemaniu powyższe typy są bardzo pewne.
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Mardy Fish - Bobby Reynolds
✅ 3 sety
2,25 Bet365 ✅
Wreszcie powrót Fisha po ponad półrocznej przerwie i pierwszy mecz od razu z rodakiem Reynoldsem. Bobby wszystkie tegoroczne mecze rozegrał &#39;u siebie&#39; w Stanach, a jego bilans do tej pory to 7:2. Dwa ostatnie mecze kwalifikacyjne skończyły się trzysetowym pojedynkiem i myślę że dziś również mecz skończy się taką ilością setów, ze względu na wielkiego nieobecnego do tej pory Fisha. Zdecydował się on wziąć udział w turnieju po tak długiej przerwie, więc na pewno przygotował się do niego bardzo dobrze oraz ma świeże zapasy sił. Jednak mimo wszystko systematyczna gra Reynoldsa oraz dobre wyniki w ostatnich meczach sprawiają, że daje dziś na zacięty 3setowy pojedynek, bez wskazania faworyta. Myślę, że kurs oraz wątpliwości co do dzisiejszego pojedynku byłyby inne, gdyby Mardy grał na bieżąco w ostatnich zawodach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
grigor 21

grigor

Użytkownik
Witam. Pisałem wcześniej, że odpuszczam typowanie pierwszej/drugiej rundy zanim nie zobaczę zawodników na korcie. Jak widac plan okazał sie słuszny. Kilka niespodziewanych roztrzygnięc i na pewno nie uniknąłbym wtopy. Isner, Ferrer czy nawet Tipsarevic to niektore pułapki które ciężko byłoby ominąc dlatego typowanie pierwszych rund mija sie z celem a do obstawiania skłania zapewne jedynie nałóg ;)
Po pierwszych meczach jesteśmy juz trochę mądrzejsi. Dzisiaj kolejny dzień siedzę spokojnie na d..., i obserwuję, abym mógł w poniedziałek coś upolowac. Jednak wspomniany wyżej nałóg nie pozwala też siedziec tak całkowicie bezczynnie. Aby podniesc trochę adrenalinę na dzisiaj leciutko zagram spotkanie:
Marin Ciclic - Albert Ramos
Typ:Ramos ⛔
4.0 Bet365
Gram lekko - for fun. Cilica ostatnie mecze w Stanach widziałem i wg mnie jest bez formy. Strasznie drewniany, bardzo kiepsko poruszał się po korcie (nie wiem jak w Indian - może bedzie inaczej). Serwis z którego jest znany zawodzi go, ale nawet jeśli miałoby się to dzisiaj zmienic to kort jest dosyc wolny a Ramos jest szybkim zawodnikiem znanym z refleksu. W ogóle wydaje mi się (tak z pierwszych obserwacji), że w Indian serwis nie bedzie kluczowym elementem do wygrywania spotkań ale sprawnośc fizyczna i umiejętnośc wygrywania wymian. W tym elemencie wg mnie Ramos bije Cilica dlatego stawiam na szybszego i regularniejszego Ramosa. Kurs 4.00 bardzo atrakcyjny i ucieszy mnie zysk w przypadku zwycięstwa, nawet grając za niewielkie pieniążki, natomiast strata nie zaboli mocno. Wg mnie Ramos wygra ten mecz.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Witam. Pisałem wcześniej, że odpuszczam typowanie pierwszej/drugiej rundy zanim nie zobaczę zawodników na korcie. Jak widac plan okazał sie słuszny. Kilka niespodziewanych roztrzygnięc i na pewno nie uniknąłbym wtopy. Isner, Ferrer czy nawet Tipsarevic to niektore pułapki które ciężko byłoby ominąc dlatego typowanie pierwszych rund mija sie z celem a do obstawiania skłania zapewne jedynie nałóg ;)
Twoje podejście jest trochę słabe. Zawodników trzeba obserwować non stop na różnych turniejach i wtedy ich forma nie jest niespodzianką. Jeżeli grasz tylko znane nazwiska to Twój problem, ale oni nie przegrywają sami ze sobą tylko mają po drugiej stronie innych zawodników, którzy też są pro i nie są w tourze z przypadku. Isner, Ferrer, Tipsarevic, a po drugiej stronie Kevin Anderson, Gulbis i Hewitt - to dobra ekipa. I moim zdaniem odpuszczanie 1. rund to właśnie strata szansy na wyłapanie sensacji i wysokich kursów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grigor 21

grigor

Użytkownik
Twoje podejście jest trochę słabe. Zawodników trzeba obserwować non stop na różnych turniejach i wtedy ich forma nie jest niespodzianką. Jeżeli grasz tylko znane nazwiska to Twój problem, ale oni nie przegrywają sami ze sobą tylko mają po drugiej stronie innych zawodników, którzy też są pro i nie są w tourze z przypadku. Isner, Ferrer, Tipsarevic, a po drugiej stronie Kevin Anderson, Gulbis i Hewitt - to dobra ekipa. I moim zdaniem odpuszczanie 1. rund to właśnie strata szansy na wyłapanie sensacji i wysokich kursów.
Spokojna Twoja rozczochrana ;) Obserwuje... nic innego poza obserwowaniem nie robię.
Własnie wyłapuje sensacje i wysokie kursy. Po przegranym pierwszym secie przez Ramosa stawiam na jego zwycięstwo w secie drugim ( kurs 3.4 ) oraz zwycięstwo w meczu ( kurs 9.0 ) - zakład na żywo.
... ale jednak dupa z tego wyjdzie. Uuu juz drugie przełamanie 1-4.Ramos się posypał ???? a w pierwszym secie tak ładnie gra.
 
pezio 31,9K

pezio

Użytkownik
Wawrinka v Hewitt 1 @1,45 Unibet

Petarda na jutro. Wawrina niby wczoraj pomęczył się trochę z Odesnikiem ale nie kierowałbym się tym zbytnio. Hewitt zagrał wczoraj słabo, pod koniec ledwo dychał. Podanie naprawdę mega słabe. Isner miał w cholere UE, serwis też nie funkcjonował należycie. Staszek go zje na luzie, handi -3,5 do brania będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Petzschner vs Nishikori
Typ: Handicap setów +1,5 Petzschner
Kurs: 2,25 ⛔⛔⛔ e:lipa -Kataniec na lajcie
Bukmacher: Unibet

Grali ze sobą do tej pory raz w Malezji i było wtedy 2:1 dla Japończyka. Dziś Nishikori zagra 1 mecz od czasu kreczu w Delray Beach z Karlovicem. Minęło 11 dni i ciężko powiedzieć w jakiej kondycji będzie faworyt z Japonii. Wcześniej grał mega solidnie, ale każde problemy zdrowotne powodują przerwę w treningach i lekki rozbrat z graniem. Niemiec pokonał w 1. rundzie solidnego Tursunowa w dwóch setach i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. W kwalach ograł Marchenkę (też do zera), a wcześniej osiągnął np ćwierćfinał w Zagrzebiu. Biorąc pod uwagę powrót po kreczu Azjaty uważam, że warto spróbować ten typ.
__________________
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Blake/Fish vs Lopez/Raonic
Typ:1 ✅✅✅ e: 6:3,6:3
Unibet
2,4

Od jakiegoś czasu zerkam na mecze deblistów i czasami zdarzają się bardzo dziwnie ustawione kursy (patrzcie finał Delray Beach, który zresztą zagrałem). Dziś wybrałem jeden z takich meczów. Amerykanie są bardziej zgrani, bo pierwszy raz zagrali razem w deblu już w 2009 roku. Ostatnio Blake grał w parze z Sockiem (z sukcesem), ale na IW dziś wraca do Fisha. Blake ostatnio lepiej wygląda mi w deblu niż w singlu, a Fish to dla niego dobry partner. Mają już na koncie wygraną z deblem Marrero/Verdasco (6:4, 6:4) i dziś zagrają z Raonicem i Lopezem. Obaj rywale to 2 wielkie chłopy z mocnym serwisem. Jak dla mnie takie zestawienie deblowe jest dość montonne i kiepskie. Będą nawalać ile wlezie i to cała ich strategia. Lopez może zagrać kilka volleyów, ale nie jest to tytan walki, a poza tym myślę, że Raonic bardziej skupia się na swoim ranku singlowym, więc nie będzie umierania na korcie w razie równego meczu. Grają razem dopiero 2 raz - spróbowali już w 2011 roku, ale wtedy trafili na braci Bryan i było pozamiatane. Na Indian Wells pokonali dość niespodziewanie Bhupathiego i Nestora, ale jutro Raonic gra o 18.00 mecz z Cilicem w singlu, więc raczj chilloutowo będzie się poruszał po korcie. Blake odpadł dziś z Tsongą, z którym małe szanse mieć będzie teraz Fish. A Feliciano Lopez odpadł w 1. rundzie z Gulbisem i chyba tylko treningowo traktuje ten debel. Myślę, że warto atakować ten typ.
 
grigor 21

grigor

Użytkownik
Koniec sapania, nadszedł ten czas - ostro odpalamy!
Lleyton Hewitt - Stanislas Wawrinka
typ; Wawrinka ✅
kurs; 1.33 Bet365
Co może Lleyton postawić na szale przeciwko Wawrince? Własciwie nic prócz chęci i waleczności, które to Wawrinka także posiada. Nie ta szybkość, nie ta precyzja i nie ten Lleyton co kiedyś. Słaby serwis i coraz słabsza kondycja. Wawrinka już w tym roku podczas Australian Open udowodnił swoją klasę i solidność tocząc wyrównane 5-cio setowe spotkanie z robotem Djokowicem. Kto oglądał chociażby ten mecz nie ma wątpliwości że starzejący się Hewitt wyżej Wawrinki nie podskoczy. Nie ma co więcej pisać. Po prostu pewniak.
Nicolas Almagro - Tommy Haas
typ: Almagro
kurs: 2.00 Bet365
Chociaż mecz dopiero jutro stawiam już dziś. Dziwi mnie mnie że za faworyta tego meczu uważany jest Haas i chwytam kurs na Almagro juz dzisiaj w obawie że spadnie. Widziałem Nicolasa juz w tym roku w akcji kilka razy i oglądałem wczorajsze spotkanie z Gimeno-Trawerem. Almagro w pierwszym secie trochę się boksował ale wynikało to z tego, iż ten chłopak jest bardzo butny i czasami przekonany o swojej wyższości lekceważąco podchodzi do teoretycznie słabszych przeciwników co zaobserwowałem w pierwszym secie. W drugim była już miazga. Almagro - serwis z niskiego podrzutu bardzo precyzyjny i szybki - siedzi mu. Jeden z lepszych jednoręcznych backhandów, świetnie nim operuje i często precyzyjnie uderza (kończąc) wzdłuż linni po krosowym zagraniu przeciwnika. Szybka ręka, miękki nadgarstek, uderzenia soczyste i celne bardzo ofensywne po rogach, nie jakieś tam przebitki. Bardzo szybki na korcie i ofensywnie nastawiony na kończące uderzenia. Super return.
Haas - regularność w grze dobra technika natomiast siła uderzeń nie taka jak u Nicolasa. Na korcie wolniejszy, Serwis - nic specjalnego przy dobrze returnującym Hiszpanie żaden atut. Niemiec ma trochę chłodniejszą głowę niż Nico ale i jemu też często się gotuje pod czaszką ( chociażby w fianle Delray Beach gdzie wyłożył sie Gulbisowi, - kto oglądał ten widział, jak się zagotował kiedy mu wiatr parę razy psikusa zrobił)
Nie jestem jakimś analitykiem tenisowym z wykształceniem dziennikarskim więc nie będę tu czarował i pisał wypracowanie. Moje oczy obu panów widziały w akcji, obraz został przekazany do mózgownicy a ta wysłała precyzyjny komunikat : w meczu Almagro - Haas zwycięzcą będzie Hiszpan!
Oprócz tego bokiem, ostrożnie
Andreas Seppi - Ernest Gulbis
typ Seppi ⛔ mecz przegrany ale ✅ handi +3,5 gema oraz +1,5 seta weszło
kurs 2.75
Albo zwycięstwo Seppiego albo jakiś handi na niego. Nie stawiam nigdy przeciwko komuś komu idzie na tzw. złamanie bo to mija się z celem. Skoro komuś idzie, ( a Gulbisowi ostatnio bardzo idzie ) tzn że jest zmotywowany, sprzyja mu szczęscie, wierzy w siebie i swoje umiejętności a do tego adrenalina skacze powyżej normy i bardzo pomaga. Głupotą jest stawiać przeciwko takiemu! .... ale... od kiedy to już Gulbis gra co drugi dzień ??? Nie ma bata zmęczenie musi czuć - to nie mechanizm ale żywy organizm. Seppi nie byle leszcz którego można rozwałkować. Jeśli nawet Gulbis (który w pierwszej rundzie Chelengera Bergamo nie dał rady naszemu Przysiężnemu ) wygra to spodziewam się że jakiś gemowy handi na Seppiego wchodzi.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Andreas Seppi - Ernest Gulbis
typ Seppi
kurs 2.75
Albo zwycięstwo Seppiego albo jakiś handi na niego. Nie stawiam nigdy przeciwko komuś komu idzie na tzw. złamanie bo to mija się z celem. Skoro komuś idzie, ( a Gulbisowi ostatnio bardzo idzie ) tzn że jest zmotywowany, sprzyja mu szczęscie, wierzy w siebie i swoje umiejętności a do tego adrenalina skacze powyżej normy i bardzo pomaga. Głupotą jest stawiać przeciwko takiemu! .... ale... od kiedy to już Gulbis gra co drugi dzień ??? Nie ma bata zmęczenie musi czuć - to nie mechanizm ale żywy organizm. Seppi nie byle leszcz którego można rozwałkować. Jeśli nawet Gulbis (który w finale Chelengera Bergamo nie dał rady naszemu Przysiężnemu ) wygra to spodziewam się że jakiś gemowy handi na Seppiego wchodzi.
Ile jeszcze razy bedzie walkowane zmeczenie Gulbisa w tym temacie? Najpierw madrzy pisali o tym, ze gra co 24h i dlatego musi w koncu odpasc, teraz co 48h czyli ma jeszcze wiecej czasu na regeneracje i to tez malo? To ile waszym zdaniem potrzebuje do tego, zeby w nastepnym meczu zagral jak nowo narodzony? (Chociaz udowadnia ze tak wlasnie jest z meczu na mecz) I jakim finale Challangera ? Czlowieku, on odpadl w 1 RUNDZIE po to, zeby pojechac na KWALE do ROTTERDAMU. Finał a 1 runda ... no ta prawie to samo. Seppi nic szczegolnego ostatnio nie gra i moim zdaniem dzis sie zegna z IW. Na Gulbisa w formie nie ma mocnych i udowadnia to ostatnio konsekwentnie. Juz nawet nie biore pod uwage ostatniego wygranego turnieju ale chociazby walke jak rowny z rownym z Berdychem czy tez dobry mecz z Del Potro.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Almagro Nicolas - Haas Tommy @ 2.00
Kolega wyżej wspomniał o tym meczu i ja się pod tym typem podpisuje 2 rękami. Ktoś kto wystawiał te kursy chyba strasznie spieszył się na kibel i nie myślał o tym jakie kursy wystawia. 1.40 to max jaki można było dać na Almagro. 2.00 to promocja stulecia. Almagro jest lepszy w każdym elemencie i jest w dużo lepszej formie. Tylko 5 porażek w tym sezonie: 2x Wawrinka, Ferrer, Nadal i Nalbandian, same klasowe nazwiska. Haas nie pokazuje nic specjalnego. Ostatnio porażka z Gulbisem po bardzo słabym meczu, wcześniej żenujące spotkanie z Dodigiem, gdzie Haas prowadzi w 1 secie 4:0, aby za chwilę przegrywać 4:5. Nie równa gra Niemca, cała masa banalnych błędów. Almagro to go dosłownie zniszczy. Serwis lepszy u Hiszpana, gry z linii końcowej to nie ma nawet co porównywać, bo tam Almagro góruje niepodzielnie. Przyspieszenie Almagro jest nieziemskie. Zarówno z forhendu, jak i genialnego backhandu. A jego zagrania backhandem po linii to jest po prostu bajka. Almagro by musiał stanąć i obrazić się na cały świat, żeby przegrać to spotkanie. Także korzystajcie z tej promocji, póki trwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
boogmacher 6

boogmacher

Użytkownik
Pon 3/11 J. Nieminen
11:05 AM K. Anderson 1.476 ✅

Anderson bez skrupółów odprawił Ferrera w poprzedniej rundzie, a wcześniej pokonał gładko w dwóch setach Hanescu. Nieminen pokonał Sijslinga oraz Verdasco, który ostatnimi czasy gra tylko dobrym nazwiskiem. Dużą przewagą zawodnika z RPA jest jego dobry serwis, który funkcjonuję na kortach IW. H2H zdecydowanie na korzyść Andersona. Panowie grali ze sobą w październiku ubiegłego roku i obydwa spotkania wygrał Anderson w dwóch setach.


Pon 3/11 J. Janowicz (+1.5 Sets) 1.885 ⛔
02:00 PM R. Gasquet

Mimo niezbyt dobrego występu Janowicza w meczu z Nalbandianem uważam, że Polak z meczu na mecz będzie grał coraz lepiej. Myślę, że wyciagnie jakieś wnioski po pierwszym spotkaniu i poprawi swoją grę. Pierwszy mecz zagrany, wygrany więc myślę, że zeszło z niego napięcie i zagra mniej nerwowo. Jeśli tylko poprawi pierwszy serwis i przestanie się podpalać, aby od razu kończyć wymianę przy drugim odbiciu to możemy liczyć na jakąś niespodziankę. Francuz potrafił tracić sety z Nieminenem, Benneteau czy Monfilsem więc jak dla mnie taki kurs to value do gry.

PinnacleSports
 
grigor 21

grigor

Użytkownik
Ile jeszcze razy bedzie walkowane zmeczenie Gulbisa w tym temacie? Najpierw madrzy pisali o tym, ze gra co 24h i dlatego musi w koncu odpasc, teraz co 48h czyli ma jeszcze wiecej czasu na regeneracje i to tez malo? To ile waszym zdaniem potrzebuje do tego, zeby w nastepnym meczu zagral jak nowo narodzony? (Chociaz udowadnia ze tak wlasnie jest z meczu na mecz) I jakim finale Challangera ? Czlowieku, on odpadl w 1 RUNDZIE po to, zeby pojechac na KWALE do ROTTERDAMU. Finał a 1 runda ... no ta prawie to samo. Seppi nic szczegolnego ostatnio nie gra i moim zdaniem dzis sie zegna z IW. Na Gulbisa w formie nie ma mocnych i udowadnia to ostatnio konsekwentnie. Juz nawet nie biore pod uwage ostatniego wygranego turnieju ale chociazby walke jak rowny z rownym z Berdychem czy tez dobry mecz z Del Potro.
Ale jesteś pieniacz hehe... pisałem w tym samym poście o finale Gulbisa w Delray Beach wiec omyłkowo przemycił mi sie finał w Chelengeru. Jasne że to nie był finał i pierwsza runda i zwykłu chochlik drukarski. Nie sugeruje sie tym co było wałkowane wczesniej. Gulbis jest w formie to raz - jasna sprawa. Gulbis to nie Djokowic czy Federer - to dwa. A trzecie to nawet koń kiedyś stanie i nie pociągnie dalej. Czy ja zachęcam kogoś do stawiania przeciwko Gulbisowi??? Umiesz czytać? Piszę chyba wyraźnie kto jest dla mnie super typem a przestrzegam jedynie przed graniem na Gulbisa i wiązaniem z nim nadziei. Ja osobiście postawie na Seppiego bo podoba mi sie jego gra a Gulbisa nie cenie najwyżej. Podziękował
 
N 31

nazz

Użytkownik
Almagro jest lepszy w każdym elemencie.
Nie jest. Nie ma tej cierpliwości co Haas i tego opanowania, a co za tym idzie nie umie tak dobrze wyczekiwać dogodnego momentu na atak. A tak poza tym to raczej pokazał się w meczu z Nadalem od lepszej strony, a Haas ostatnie mecze średnio gra. Kursy rzeczywiście powinny faworyzować Almagro, ale 1,4 to przesada. 1,55-1,6 to najniższy jaki powinien tu być (no chyba, że bierzesz kursy z BAH albo naziemnych, gdzie 1,4 = 1,55 u normalnych bukmacherów).
 
maciaba 2

maciaba

Użytkownik
Jak dla mnie:
R. Gasuqet - J. Janowicz
Gasquet 2:0
Gasquet miał bardzo dużo odpoczynku po ostatnim przegranym meczu z Muller&#39;em, w którym nie wiem co się stało. Dużo czasu na trening, podkręcanie aktualnej formy (bo nie można napisac, że Gasquet jest bez formy). Uważam, że Gasquet jest zdecydowanie lepszy od Janowicza oraz zdecydowanie bardziej regularny i bardziej odporny psychicznie. Oglądałem mecz Janowicza i drżałem patrząc na jego grę. Nie dość, że non stop podwójne błędy przy serwisie (nawet 2 razy pod rząd) to jeszcze się denerwował jak coś nie wchodziło, już tylko czekałem aż się wścieknie i będzie po grze. Bardzo dużo pomagał tutaj Nalbandian. Jedyne co stało na dość dobrym poziomie to return, kilka punktów Janowicz tym ugrał. Momentami to było istne WTA, przełamanie Janowicza, za chwile przełamanie Nalbandiana. Jeżeli o mnie chodzi, to nawet jeżeli Janowicz JAKIMŚ CUDEM wygra, to i tak nie postawie już na niego złotówki ;p
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Na dzis wypatrzylem dwa typy:
J. Janowicz v R. Gasquet
Tie break w meczu? TAK @ 2,00 (bet365) ⛔
Wszyscy skazuja naszego Jurka na doslownie pozarcie przez Francuza, wytykaja mu jego nieregularnosc itp. Owszem, moze to i prawda, ale chyba kazdy widzi tendencje, ze co z tego, iz ktos zagra slaby mecz, skoro nastepny gra bardzo dobrze i zupelnie wbrew logicznym argumentom. Jerzyk juz pokazal ze potrafi sie spiac, dlatego wcale nie uwazam, ze bedzie to mecz w stylu 6:4 i 6:3. Seta ugrac powinien, a juz dojsc do TB w ktoryms z setow - czemu nie? Potencjal i serwis ma. Jego trener napewno mu wytyka jego nieregularnosc i on doskonale sobie zdaje z tego sprawe. Musi to poprawiac.
Nieminen J. v Anderson K.
Tie break w meczu? TAK @ 2,10 (bet365) ⛔
Lubie Andersona i uwazam ze ma swietny potencjal. Pokazal klase w meczu z Ferrer&#39;em i jest tutaj slusznie uwazany za faworyta. Po drugiej stronie mamy jednak Niemien&#39;a, ktory tez nie jest tutaj z przypadku. Pogromu mocnego byc nie powinno, H2H nam mowi ze dwa mecze wygral Anderson i w obydwoch byl TB. Czemu wiec ma nie byc go dzis? Po kursie 2,10 zdecydowanie sie bardziej oplaca zagrac ze bedzie, niz ze nie bedzie ;-)
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Nie jest. Nie ma tej cierpliwości co Haas i tego opanowania, a co za tym idzie nie umie tak dobrze wyczekiwać dogodnego momentu na atak. A tak poza tym to raczej pokazał się w meczu z Nadalem od lepszej strony, a Haas ostatnie mecze średnio gra. Kursy rzeczywiście powinny faworyzować Almagro, ale 1,4 to przesada. 1,55-1,6 to najniższy jaki powinien tu być (no chyba, że bierzesz kursy z BAH albo naziemnych, gdzie 1,4 = 1,55 u normalnych bukmacherów).
Wszystko byłoby fajnie, tylko mecz jest jutro a ty mówisz o Haasie z przed kilku sezonów, gdzie był nawet numerem 2 rankingu i grał w półfinałach Szlemów. Jak wygląda gra Haasa teraz? Brak cierpliowści, 0 przygotowania, 0 konsekwencji, 0 czegokolwiek. Totalny chaos. Almagro nie dość, że dysponuje masakrycznie większą siłą ognia, to właśnie ostatnio gra bardzo mądrze z głową i sensacją będzie jeśli on przegra w tym spotkaniu seta.
 
E 0

ej-szikago

Użytkownik
Ile jeszcze razy bedzie walkowane zmeczenie Gulbisa w tym temacie? Najpierw madrzy pisali o tym, ze gra co 24h i dlatego musi w koncu odpasc, teraz co 48h czyli ma jeszcze wiecej czasu na regeneracje i to tez malo? To ile waszym zdaniem potrzebuje do tego, zeby w nastepnym meczu zagral jak nowo narodzony? (Chociaz udowadnia ze tak wlasnie jest z meczu na mecz) I jakim finale Challangera ? Czlowieku, on odpadl w 1 RUNDZIE po to, zeby pojechac na KWALE do ROTTERDAMU. Finał a 1 runda ... no ta prawie to samo. Seppi nic szczegolnego ostatnio nie gra i moim zdaniem dzis sie zegna z IW. Na Gulbisa w formie nie ma mocnych i udowadnia to ostatnio konsekwentnie. Juz nawet nie biore pod uwage ostatniego wygranego turnieju ale chociazby walke jak rowny z rownym z Berdychem czy tez dobry mecz z Del Potro.
pienisz sie jak mydło w sraczu , chłopie zluzuj trochę gacie
ja również dzis stawiam na Seppiego , nie dlatego że Gulbis będzie zmęczony a dlatego że Seppi jest po prostu lepszym graczem kiedy prezentuje swoją normalną formę , dużo regularniejszy i po prostu kurs 2,75 to Value na Seppiego
gdyby były kursy po 1,8 to nie ruszałbym tego spotkania ale 2,75 to aż żal nie skorzystać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom