>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 07-17.03.2013

Status
Zamknięty.
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Anderson (vs Nieminen) &amp; Gulbis (vs Seppi) 1.90 @ Bet365
Anderson 6/3 6/1; Gulbis 5/7 6/3 6/4


Popularny dubel na dzisiaj, ale forma obu zawodników lepsza od przeciwników. Anderson h2h 3-0, wszystkie spotkania na twardej nawierzchni tak jak i dzisiaj. W tym roku finał w Sydney, gdzie przegrał z reprezentantem gospodarzy Tomiciem, później porażki tylko z Berdychen i Isnerem. Świetne wyniki zawodnika RPA (oby nie zagrał w Davis Cupie z naszą Reprezentacją;)). Dzisiaj przeciwnikiem Fin Nieminen, w tym roku solidne wyniki, ćwierćfinały w Sydney i Rotterdamie i półfinał Montpellier. W pierwszej rundzie w Indian Wells wygrał z Sijslingiem 2-1, mimo wygranej męczył swoje gemy serwisowe, a w każdym z trzech setów mimo przełamań na początku zaraz później oddawał swoje podanie. Druga runda to przejechanie się jak walec po Hiszpanie Verdasco oddając tylko jednego gema. Trzeba przyznać, że Verdasco popełniał sporą liczbę błędów, co dało taki wynik. Jarko solidnie oddał inicjatywę Nando, a tamten wyrzucał sporo piłek.

Gulbis to niespodzianka ostatnich tygodni wygrana po przejściu kwalifikacji w Delray Beach, niezłe wyniki w Marsylii i Rotterdamie (porażki z Berdychem i Del Potro). A wszystk oto zaczęło się od porażki w Challengerze Bergami z naszym Michałem Przysiężnym. Ernest znany jest z jego podejścia to tenisa. Ma bogatego ojca, niczego mu nie brakowało, a sama gra w tenisa dla niego to hobby. Nie ma co się oszukiwać, potencjał ma, a na szybkich nawierzchniach daje sobie dobrze radę. Motywacja jest, ktoś w Dyskusji pisał, że był tak skoncentrowany z Lopezem, że nie wiedział jaki jest wynik w gemie ;) Wcześniejsze spotkania tutaj to wygrane z Lopezem i Tipsarevicem, szczególnie to drugie spotkanie, gdzie oddał Janko tylko 2 gemy mówi sama o sobie. Nawet jeśli Serb był po kontuzji to oddanie przez niego 2 gemów jest niespodzianką. Jeśli chodzi o h2h to na korzyść Gulbisa, 3-1 i porażka tylko na mączce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
N.Almagro vs T.Haas / To Win Match - Almagro, Nicolas @ 1.94
Marathonbet

Bez jaj co to za kurs. 1,5 do 2,5 to jest max co bym tutaj widział, a po tym 2,5 i tak nie zaryzykowałbym na Haasa. Almagro to w tym momencie klasa wyżej, a mocna pozycja w rankingu Tommiego to wynik grania sporej ilości turniejów i grania z zawodnikami niżej notowanymi. Almagro w zeszłym roku doszedł tu do ćwierćfinału odpadając dopiero z Djokoviciem.
 
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
J. Janowicz (+3,5)- R. Gasquet @1.8 - Bet365 ⛔
J. Janowicz- R. Gasquet @3.75 - Bet365 ⛔
Wprawdzie w bukmacherce nie powinno być miejsca na patriotyzm, jednak decyduję się na zagranie na HC w stronę Jurka. Pierwszy mecz w wykonaniu Polaka przeciętny, nie było rewelacji, ale też nie było tragedii. Brakowało przede wszystkim regularności, serwis też funkcjonował średnio, zdarzało się sporo błędów. Jak wiadomo, obecnie Richie to zdecydowanie wyższa półka niż Nalba. Jednak jakby nie patrzeć to jest to zawodnik, którego nasz Jurek przy dobrej grze jest w stanie ograć. Gasquet ten sezon ma znakomity, wygrał już 2 turnieje, w Doha i w Montpellier. Jednak i jemu zdarzają się słabe mecze, przykład turnieju w Marsylii, przed własną publicznością z Mullerem. Wprawdzie wtedy gra toczyła się na hali, tutaj na kortach Indian Wells serwis ma trochę mniejszą siłę rażenia, mimo to można zrobić krzywdę, przekonał się o tym np. Ferrer w meczu z Andersonem. Nie ma co ukrywać, że bardzo dużo zależy o dyspozycji serwisowej Jerzego. Ja osobiście wierzę, że Polak jest w stanie doprowadzić do przynajmniej jednego TB, a nawet urwać seta. Przy korzystnym układzie serwisu, w jednym secie TB, a w drugim porażka z jednym przełamaniem pokrywa HC. Stawka bez szaleństw, bo jeśli będzie mocniej zawiewać to Jurek może przegrać gładziutko. Jeszcze wczoraj na Janowicza były kursy w granicach @2.70. Dziś @3.75 też za drobną stawkę jest jak najbardziej do gry.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
J. Janowicz (+3,5)- R. Gasquet @1.8 - Bet365
J. Janowicz- R. Gasquet @3.75 - Bet365

Wprawdzie w bukmacherce nie powinno być miejsca na patriotyzm, jednak decyduję się na zagranie na HC w stronę Jurka. Pierwszy mecz w wykonaniu Polaka przeciętny, nie było rewelacji, ale też nie było tragedii. Brakowało przede wszystkim regularności, serwis też funkcjonował średnio, zdarzało się sporo błędów. Jak wiadomo, obecnie Richie to zdecydowanie wyższa półka niż Nalba. Jednak jakby nie patrzeć to jest to zawodnik, którego nasz Jurek przy dobrej grze jest w stanie ograć. Gasquet ten sezon ma znakomity, wygrał już 2 turnieje, w Doha i w Montpellier. Jednak i jemu zdarzają się słabe mecze, przykład turnieju w Marsylii, przed własną publicznością z Mullerem. Wprawdzie wtedy gra toczyła się na hali, tutaj na kortach Indian Wells serwis ma trochę mniejszą siłę rażenia, mimo to można zrobić krzywdę, przekonał się o tym np. Ferrer w meczu z Andersonem. Nie ma co ukrywać, że bardzo dużo zależy o dyspozycji serwisowej Jerzego. Ja osobiście wierzę, że Polak jest w stanie doprowadzić do przynajmniej jednego TB, a nawet urwać seta. Przy korzystnym układzie serwisu, w jednym secie TB, a w drugim porażka z jednym przełamaniem pokrywa HC. Stawka bez szaleństw, bo jeśli będzie mocniej zawiewać to Jurek może przegrać gładziutko. Jeszcze wczoraj na Janowicza były kursy w granicach @2.70. Dziś @3.75 też za drobną stawkę jest jak najbardziej do gry.
Jeśli uważasz, że Anderson wygrał mecz z Ferrerem serwisem to powinien najpierw też mecz obejrzeć ;)

Jurek nie ma szans na wygranie z Gasquetem, nie oszukujmy się. Ten kurs na Francuza to i tak pomyłka, nie na tak wolnych kortach. Tutaj JJ nie wyserwuje meczu, bo z tym mieli poważne problemy nawet tacy serwismani jak Isner. Bardzo ciężko jest tutaj posyłać wygrywające serwisy, piłka cholernie zwalnia po pierwszym odbiciu. Z resztą to wszystko było widać już w meczu z Nalbandianem, który łamał Jerzego zdecydowanie zbyt często. Między techniką obydwu graczy jest dosłowna przepaść, Janowicz jeszcze wiele musi się nauczyć aby grać na poziomie chociażby zbliżonym do Francuza. Patriotyczne wyrzucanie kasy w błoto, tak to można nazwać.

Gasquet -2.5 (1.56) Pinnacle ✅

Federer -4.5 (1.60) Fortuna ✅

No i do tego znów pora pograć Federera, On lubi tą nawierzchnie. Fedex nie jest mega returnerem, tak jak chociażby Djoko czy Murray, dlatego na bardzo szybkich kortach często ma poważne problemy z łamaniem rywali. Tutaj jednak pierwszy mecz z Istominem pokazał, ze tych problemów mieć nie będzie.
Dodig nie powinien być tutaj żadnym zagrożeniem dla Szwajcara, a handi +4.5 gema nie ma większych szans obronić.

Nadal -5.5 (1.85) Pinnacle

Kogoś w Pinnacle zdrowo poniosło z tym kursem, oj zdrowo ???? . Nie wiem czym Mayer ma tutaj powalczyć z Nadalem, ale ledwie trochę ponad tydzień temu obaj Panowie spotkali się w Acapulco i tam Rafito rozniósł Argentyńczyka 6:1 7:5. Wiadomo, że to była mączka, ale to handicap dla obu zawodników bo jednak Mayer również jest specjalistą od gry na cegle a na hard przyjeżdża niechętnie.
Kolejny raz warto wspomnieć o mega wolnej nawierzchni jaką tutaj mamy, co oczywiście jest sporym ułatwieniem dla Nadala.

Berdych -4.5 (1.55) Milenium ✅

Promocyjny kurs. Tomek jest w fantastycznej formie, również zagra z Mayerem, ale z jego Niemiecką &quot;wersją&quot; ???? . Niemiec w przeciwieństwie do Argentyńczyka woli hard, ale również w przeciwieństwie do Argentyńczyka jego forma jest tak tragiczna, że aż bolą zęby. Mayer na ostatnie 14 spotkań wygrał 4 i z reguły dostają potężne baty od zawodników wcale nie ze ścisłego topu. Jeszcze kilka tygodni temu w Rotterdamie Denko wywalił go w stosunku 6:3 6:2, potem postanowił pojechać do Memphis gdzie dostał lekcje od dziadka Blake&#39;a. Berdych powinien go zgładzić.

Oprócz tego zgadzam się z dwoma typami Jaspera, ale nie będę się już powtarzał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roy. 187

roy.

Forum VIP
Czy ja zachęcam kogoś do stawiania przeciwko Gulbisowi??? Umiesz czytać? Piszę chyba wyraźnie kto jest dla mnie super typem a przestrzegam jedynie przed graniem na Gulbisa i wiązaniem z nim nadziei. Ja osobiście postawie na Seppiego bo podoba mi sie jego gra a Gulbisa nie cenie najwyżej. Podziękował
Piszesz swoja analize o tym, ze twoim zdaniem wygra Seppi, wiec co to jest jak nie zachecanie? Zreszta nie wiem w ogole o tym piszesz. Chyba sam tego nie wiesz. I nie, nie umiem czytac - zgaduje sobie o co moze ci chodzic ????
pienisz sie jak mydło w sraczu , chłopie zluzuj trochę gacie
ja również dzis stawiam na Seppiego , nie dlatego że Gulbis będzie zmęczony a dlatego że Seppi jest po prostu lepszym graczem kiedy prezentuje swoją normalną formę , dużo regularniejszy i po prostu kurs 2,75 to Value na Seppiego
gdyby były kursy po 1,8 to nie ruszałbym tego spotkania ale 2,75 to aż żal nie skorzystać
Gdzie ja siespinam? Jak ktos pisze, ze Gulbis gral w finale challangera z Przysieznym a pozniej jeszcze poprawia sie, ze chodzilo mu o ostatni final gdzie gral z Vaselinem a nie Przysieznym to mam ubaw po pachy. Ciezko sprawdzic informacje na jakiejkolwiek stronie? To po 1, po 2 jesli dla ciebie Seppi jest lepszym graczem niz Gulbis kiedy jest w formie to ja nie mam nawet zamiaru dalej komentowac tych twoich bredni ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
To i ja się włączę do dyskusji odnośnie meczu Gulbisa i zgodzę się z kolegą roY, że jeśli Seppi jest lepszym graczem od Gulbisa to ktoś tutaj chyba lubi sobie pożartować.
Tym bardziej patrząc na formę obu graczy. Gulbis w obecnej dyspozycji grał równy mecz z Berdychem i sprawił mega dużo problemów Del Potro. Resztę przeciętniaków których miał na swojej drodze rozjechał z palcem w d. Co pokazał Seppi? 3 wygrane gemy z Djokovicem? ???? baty od Bachingera? ???? Nie żartujmy. Obecnie nie ma elementu w którym Włoch byłby lepszy od dzisiejszego rywala. Szczególnie fatalnie prezentuje się serwis Seppiego, zgoła odmiennie od tego co swoim podaniem prezentuje Gulbis. Włoch praktycznie tylko wprowadza piłkę do gry, nawet przeciętni zawodnicy nie mają najmniejszego problemu z łamaniem go po kilka razy w meczu.
Gulbis (1.46) Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ale potem pewne zwycięstwo z Kohlshreiberem
Niemiec grał na jednej nodze, widać, że po powrocie z poważnej kontuzji jeszcze wiele pracy przed nim. Ja liczyłem na dobry powrót Philippa, ale się przeliczyłem. To, że ktoś się z kimś męczył w I rundzie o niczym nie świadczy, Gilles powinien zabić Paire swoim przebijaniem do bólu. Łukasz Kubot w meczu z Paire aż 14 razy się przełamali. Jakbym miał grać to na Simona, bo kurs 1,60 jest jeszcze &quot;kuszący&quot; do gry przy takich okolicznościach.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
W meczu Jurka jesli ktos chce sie podeprzec patriotyzmem proponuje zagrac ponizszy zaklad. 2 Przelamania Gasqueta w pierwszym secie? Dla mnie to nierealne, predzej Jurek cos wykombinuje, jak dla mnie Jurek w dalszym ciagu jest nieobliczalny, z najlepszymi nie wygra, ale z Gascquetem jakas niespodzianke moze sprawic i na pewno nie byla by to dla mnie jakas wielka sensacja, gdyby odprawil Francuza po 3 setowym pojedynku.
R.Gasquet vs J.Janowicz. 1st Set Total Games: Over [email protected] Marathon ⛔ JJ chyba nie zdazyl sie obudzic...
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Z tych trzech wyżej wymienionych najbardziej jestem pewny Simona. Paire pomęczył się z Kubotem, wygrał z kulawym Philippem. Co do Gulbisa to tak jak Shakal, będę dawał przeciw niemu aż w końcu era wygranych się skończy, ale dałbym dziś nawet bezpieczniej z jakimś handicapem gemowym na Seppiego. Tak samo na Nieminena, Anderson wygrał z Ferrerem i w ciągu 2 dni kurs spadł na niego o prawie 30 groszy, ale jaki jest twardy Fin każdy wie. Także dziś same handi!:
Nieminen +3,5 1,66
Seppi +3,5
1,72
Goerges +3,5
1,90

Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mouris 38

mouris

Użytkownik
Moim zdaniem spotkania Haas-Almagro , Simon-Paire są śliskie.
Pisanie, że kurs na Almagro to value jest nadużyciem. Oglądał ktoś wczoraj mecz Almagro z Gimeno Tarverem, szczególnie początek spotkania?. Almagro wygrał, ale męczył się niemiłosiernie. Wynik meczu na pewno nie odzwierciedlał postawy obu tenisistów. Haas z kolei nie jest jakimś zawodnikiem no name, który się położy na korcie. Jak Almagro zagra tak jak wczoraj w pierwszym secie to Haas go zje. Buki wiedzą co robią wystawiając takie kursy.
Dla mnie No BET

Drugi mecz: Simon-Paire. Simon to, że gra dalej zawdzięcza głupocie(można użyć mocniejszych słów)Lorenziego . w trzecim secie Lorenzi prowadził 5-1, 30-0 i przegrał 5-7. Pierwszy set 3-0 dla Lorenziego i porażka 3-6. Wielki szacunek tylko nie wiadomo do kogo? Simon w całym meczu 10 podwójnych błędów. a z pierwszego podania wygrał 53% punktów......Nie sądzę, że miał chwilowe, aż takie zaćmienie . Paire nie widziałem w tym roku, ale z Kohlschreiberem przy swoim pierwszym podaniu miał 96%wygranych punktów, 8 asów, i jeden podwójny błąd. Bardziej skłaniam się w stronę Paire.

edit: B.Paire-G.Simon 1 (-1.5 Sets)@3,99 pinnacle ⛔

Oba spotkania tj.Almagro-Gimenez i Simon-Lorenzi widziałem-co do opinii to jest oczywiście moja osobista refleksja więc proszę o nie napadanie na mnie :p
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 6

paulsien

Użytkownik
W meczu Jurka jesli ktos chce sie podeprzec patriotyzmem proponuje zagrac ponizszy zaklad. 2 Przelamania Gasqueta w pierwszym secie? Dla mnie to nierealne, predzej Jurek cos wykombinuje, jak dla mnie Jurek w dalszym ciagu jest nieobliczalny, z najlepszymi nie wygra, ale z Gascquetem jakas niespodzianke moze sprawic i na pewno nie byla by to dla mnie jakas wielka sensacja, gdyby odprawil Francuza po 3 setowym pojedynku.

R.Gasquet vs J.Janowicz. 1st Set Total Games: Over [email protected] Marathon
Nie jestem pewien i typu nie neguje, ale jeśli Gasquet rozpocznie mecz i raz przełamie Janowicza to wynik może się skończyć 6:3 dla Richarda, tak samo w odwrotną stronę dla Janowicza, wszystko zależy od tego kto zacznie serwować ????
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
- Z tygodnia na tydzień moje kolano jest sprawniejsze – powiedział Nadal. Ostatnio ani razu nie odczułem bólu. Nie wiem jak będzie w Indian Wells, gdzie będzie ono bardziej eksploatowane.

- Nie spodziewam się czegoś szczególnego po tym turnieju. Nie stanie się nic, jeśli odpadnę w pierwszych etapach. Muszę oszczędzać kolano, aby dalej myśleć o swojej karierze i możliwości gry w tenisa – zakończył Rafa.
tenisportal.pl
Ja od siebie proponuje baczne obserwowanie gre Nadala na live bo jeśli trafi na dzień swojego przeciwnika to może odpaść bardzo szybko z tego turnieju. Utwierdziła mnie w tym jego powyższa wypowiedź. I już w pierszym meczu męczył się z Harrisonem, który obecnie przegrywa wszystko. Widziałem go w meczu z Djoko na AO i taki Serb rozjechał równo Amerykanina. Pozwoliłem sobie porównać tutaj Rafe do Nole bo przecież Hiszpan to nadal czołówka i zaskoczeniem było (przynajmniej dla mnie) że wygrał turniej w Acapulco. Także jakieś handi w dzisiejszym meczy w stronę Mayera ja najbardziej wskazane:
Leonardo Mayer +6 - Nadal @1,85 Expekt Zwrot
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Blake J./Fish M. - Lopez F./Raonic M.
typ: Lopez F./Raonic M.
kurs: 1.65 # Tobet

Co tu dużo pisać, dwóch porządnych bombardierów serwisowych w jednej parzy to jest coś. Raonic, który jest uznawany za jednego z najlepiej serwujących zawodników w tej chwili na świecie, gra razem z również całkiem niezłym podającym, czyli Feliciano Lopezem. Zarówno jeden jak i drugi do deblistów się nie zaliczają. Dla Raonica będzie to zaledwie czwarte spotkanie w grze podwójnej w tym roku, a dla Hiszpana drugie. Jednak mimo tego jestem dość spokojny o ich dzisiejszą wygraną. W pierwszej rundzie pewnie pokonali parę, która była uznawana nawet w roli faworytów do wygrania całego turnieju, a jednak Raonic i Lopez bardzo pewnie pokonali Bhupathiego i Nestora 6:4 7:6. Serwis siedział, aż miło tej Hiszpańsko Kanadyjskiej parze. Dziś przeciwko im Blake i Fish, którzy wczoraj grali swoje spotkania singlowe, Blake odpadł, Fish po mękach awansował dalej i widać, że jest jeszcze daleko do swojej optymalnej formy. Osobiście ta Amerykańska para mnie nie przekonuje. W pierwszej rundzie pokonali Verdasco i Marrero, jednak trzeba napisać, że tutaj w Indian Wells, Dasco gra straszny piach, bo przecież ugrał zaledwie gema Nieminenowi w meczu singlowym. Wg mnie jeżeli Lopez i Raonic będą trzymać serwis to wygrają to spotkanie. Odebrać im gema będzie bardzo, ale to bardzo ciężko, a swoje szanse na przełamanie Blake i Fisha z pewnością będą mieli. Dla mnie jest to dobry bet na dziś !
 
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
Jeśli uważasz, że Anderson wygrał mecz z Ferrerem serwisem to powinien najpierw też mecz obejrzeć ;)
Nigdzie nie napisałem, że wygrał ten mecz serwisem. Napisałem, że napsuł krwi Ferrerowi a to chyba jest zasadnicza różnica, o czym chyba Cię nie muszę przekonywać. Nie możesz zaprzeczyć, że serwis był jednym z ważniejszych elementów, które przyczyniły się do zwycięstwa Andersona. Fakt, że zagrał świetne spotkanie i to nie tylko dzięki temu wygrał. Z tym, że kompletnie przekręciłeś moje słowa,
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Nigdzie nie napisałem, że wygrał ten mecz serwisem. Napisałem, że napsuł krwi Ferrerowi a to chyba jest zasadnicza różnica, o czym chyba Cię nie muszę przekonywać. Nie możesz zaprzeczyć, że serwis był jednym z ważniejszych elementów, które przyczyniły się do zwycięstwa Andersona. Fakt, że zagrał świetne spotkanie i to nie tylko dzięki temu wygrał. Z tym, że kompletnie przekręciłeś moje słowa,
jak można inaczej zinterpretować słowa, że &quot;serwis ma trochę mniejszą siłę rażenia, ale i tak można zrobić krzywdę, o czym przekonał się Ferrer z Andersonem&quot;? No nie rób z ludzi idiotów. Odnosiłeś się ewidentnie do SERWISU w kontekście meczu Andersona z Davidem, na co Dawid słusznie cię skontrował. Albo więc napisałeś głupoty, ale udajesz, że nie o to chodziło albo nie potrafisz przelać &quot;na papier&quot; tego co myślisz i chcesz przekazać. Tylko takie wnioski mi się nasuwają - mi jako postronnemu widzowi ;)
 
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
jak można inaczej zinterpretować słowa, że &quot;serwis ma trochę mniejszą siłę rażenia, ale i tak można zrobić krzywdę, o czym przekonał się Ferrer z Andersonem&quot;?
To, że zrobił krzywdę serwisem to nie znaczy od razu, że tym elementem wygrał mecz. Aż tak trudno to pojąć ? Gdyby Ferrer wygrał ten mecz, napisałbym to samo, bo dzięki dobremu serwisowi Anderson ustawiał wymiany i zdobywał sporo łatwych punktów = robił krzywdę serwisem. Może na przykładzie siatkówki będzie Ci łatwiej zrozumieć. Przykładowo &quot;ZAKSA zrobiła dziś krzywdę serwisem drużynie JSW, bo dzięki temu elementowi zdobyła sporo punktów&quot; a to nie jest jednoznaczne z tym, że wygrała ten mecz dzięki temu. W kontekście spotkania Janowicza z Gasquetem chciałem nawiązać do tego, że mimo ta nawierzchnia jest stosunkowo wolna, to i tak przy dobrze funkcjonującym serwisie może dzięki temu elementowi zdobyć sporo punktów = napsuć krwi = zrobić krzywdę. Przemyślcie zanim się dopierdolicie o jakieś wyrwane z kontekstu zdanie. Peace
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
no właśnie w tym rzecz, że Anderson nie bardzo ustawiał sobie wymiany serwisem, tylko w trakcie przejmował inicjatywę i kończył albo Ferrer popełniał sporo błędów.
Jeżeli miałbym powiedzieć co zadecydowało o zwycięstwie Andersona w tym meczu, to nawet nie pomyślałbym o serwisie.
 
N 31

nazz

Użytkownik
Anderson już dawno udowodnił, że jest kimś więcej niż Karlovic i Isner (tylko serwis). Mentalnością ataku bije innych &quot;serwisowych chłopców&quot; na głowę.
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Novak Djokovic - Grigor Dimitrov @ 13.00 Bet365
Szanse w typie upatruje w tym ze Djokovic niespodziewanie mial problemy z Fogninim w 1 rundzie gdzie przy prawie wygranym meczu oddal seta i napoczatku 3 seta Włoch mial break pointa ale jak to Fabio przestraszyl sie szansy i poslal prosty return w siate. Pierwszy gem 3 seta byl dlugi ale przy rownowagach wloch psul wszystko na potege. Fabio tak po zatym zagral dobry mecz . Wiadomo ze mecz meczowi nie rowny , ze Serb bardzo mocny psychcznie ale Dimitrov z kazdym turniejem , z kazdym miesiacem dojrzewa do coraz to lepszych wynikow. Napoczatku roku zagral bardzo dobry mecz z Murrayem ulegajac mu nie znacznie. Powoli zaczyna regularnie ogrywac tenisistow klasy Baghdathisa czy Tomica. Ten Sezon po za jedna zrozumiala i druga niezrozumiala wpadka ma bardzo dobry. W 1 rundzie gladko odprawil Ebdena przy duzym % wygrywanych pilek z 1 serwisu. Wiem ze Serb w koncu ulegnie kiedy kursy beda podobne wysatwionena na jego przeciwnika jak dzis i mam nadzieje ze to bedzie wlasnei ten mecz. Warunek jest taki aby Dimitrov zagral wyrownany mecz i wykorzsyta l szanse ktore zdobedzie bo zazwyczaj kiedy sa sytuacje na styku w gemach to Djokovic pokonuje swoich rywali mocna psychika. Stawialem juz pare razy przeciwko Serbowi np w zeszlym sezonie gdy gral z Nadalem , Murryem czy z Monaco i za kazdym razem zaliczal comebacki. Poprostu czekam kiedy mu sie powinie noga i nawet wysokie umiejetnosci nie starcza na zrobienie comebacku. Dimitrov jest dobrym tenisita i skoro zapowiada sie to gracz na top10 to ma umiejetnosci aby takie niespodzianki od czasu do czasu sprawiac. Niby &quot;marne szanse&quot; ale sprobowac mozna.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Indian Wells
Spotkanie: Querrey vs Matosevic
Typ: Matosevic ⛔⛔⛔E:świetny mecz, żal pierwszego TB, 2:1
Kurs: 3,14
Bukmacher: Pinnacle

Szukam niespodzianki i myślę, że tu ją mogę znaleźć. Sam pokonał w 1. meczu Karlovica, który najlepsze lata ma już za sobą. Odpadł w Delray Beach w swoim 2. meczu z Gulbisem (wcześniej awansował po kreczu Russella), a w Memphis także w drugim występie przegrał z ...Matosevicem (pokonał za to Fallę 2:0). Czyli ciężko coś o nim powiedzieć tak naprawdę odnośnie ustabilizowanej dyspozycji. Australijczyk z kolei jest niezłej formie i naprawdę solidnie się prezentuje. W rankingu ATP jest 53. miejscu (30 pozycji za Amerykaninem), ale ciągle notuje progres. Na IW pokonał już takich wyjadaczy jak Robredo i Monaco, nie tracąc przy tym seta. W lutym na 10 meczów przegrał tylko 3, czyli tak samo jak Querrey. Zapowiada się ciekawy mecz. 22 lutego w Memphis skończyło się 6:3, 4:6, 5:7 i mam nadzieję, że dziś będzie podobnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom