>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 06-16.03.2014

Status
Zamknięty.
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Federer - Dolgopolov
Typ: powyżej 22,5 gemów za 1,98 Unibet 7\10, ⛔ 16
Typ: Dolgopolov za 3,75 za 3,75 3\10 Bet365 ⛔
Według mnie Ukrainiec w końcu gra na miarę swojego talentu. Dawno nie widziałem tak zaskoczonego Nadala grą przeciwnika. Z Drugiej strony Roger, który już wszystko w tym sporcie wygrał i był na znaczkach Szwajcarii. Facet jest spełniony a gra w tenisa sprawia mu przyjemność. Niestety lata lecą a dzisiejszy tenis robi się coraz bardziej siłowo-atletyczny. Moim zdaniem Aleksandr ma na tym polu przewagę - pokonał lepszych przeciwników (Fogninni, Raonić, Nadal) niż Federer (Turnusuv, Hass, Anderson) i to daje mu pewność, że może dziś wygrać. Uważam, że mecz będzie zacięty dlatego gram na powyżej 22,5 gema i na wypadek gdyby jednak &quot;stary&quot; Arcymistrz miał lepszy dzień.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Federer - Dolgopolov
Typ: powyżej 22,5 gemów za 1,98 Unibet 7\10,
Typ: Dolgopolov za 3,75 za 3,75 3\10 Bet365
Według mnie Ukrainiec w końcu gra na miarę swojego talentu. Dawno nie widziałem tak zaskoczonego Nadala grą przeciwnika. Z Drugiej strony Roger, który już wszystko w tym sporcie wygrał i był na znaczkach Szwajcarii. Facet jest spełniony a gra w tenisa sprawia mu przyjemność. Niestety lata lecą a dzisiejszy tenis robi się coraz bardziej siłowo-atletyczny. Moim zdaniem Aleksandr ma na tym polu przewagę - pokonał lepszych przeciwników (Fogninni, Raonić, Nadal) niż Federer (Turnusuv, Hass, Anderson) i to daje mu pewność, że może dziś wygrać. Uważam, że mecz będzie zacięty dlatego gram na powyżej 22,5 gema i na wypadek gdyby jednak &quot;stary&quot; Arcymistrz miał lepszy dzień.
Zwróć uwagę, że Dolgo dotychczas strasznie męczył bh u przeciwników a Ferdkowi tylko w to graj ???? Ogólnie kursy spadają na Ferdka i się z tym zgadzam. Myślę, że kingu łasi się na wygraną w turnieju. Odpadł Nadal potencjalnie najgorszy przeciwnik dla niego (temat wałkowany przy każdej ich konfrontacji). Do tego jest w formie, poprawił wiele elementów w 2k14. Widzę spokojną wygraną szwajcara ale kurs niewarty ruszania.
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
Alexandr Dolgopolov - Roger Federer
typ Dolgopolov +1.5 set
kurs 1.98 Betsson
Trudno nie pochylić się nad kursem ok. 2 na seta dla Ukraińca. W tym turnieju Dologopolov gra wyśmienicie. Pokonał min Nadala, serwismena Raonica. Widziałem ten mecz z Raoniciem i doprawdy Kanadyjczyk nie miał nic do powiedzenia, a przecież grać potrafi. Ferdek też zaskoczył forma w tym roku, pomimo to uważam, że co najmniej seta (a moze mecz) straci.
Tegoroczny bilans na hardzie Dologopolow 10-4, Federer 17-2, Dolgopolow w 3 z 4 przegranych spotkań urwał seta, Federer w 6 z 17 wygranych spotkan stracił seta.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dolgopolov prawdopodobnie jest takim &quot;Ukraincem&quot;, jak Sharapova &quot;Rosjanka&quot;.
Jak zwykle kolejny babol w Twoim wykonaniu. Dobrze, że dodałes prawdopodobnie - mniej się skompromitowałeś. Dolgopolov mocno utozsamia się ze swoim krajem. Tak jak pisał Shakal w Rio grał z czarna wstążką i po finale wygłosił parę zdań na temat sytuacji na Ukrainie, więc jednak nie ma w dupie tego kraju.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Jonh Isner (+1,5s) - Novak Djokovic @2,4✅✅! ✅! Pinnacle hah ????
Big John zawsze stawia Serbowi trudne warunki. Novak często zniechęca się już gdy mamy 30-0 dla Isnera przy jego podaniu, nie ma co się dziwić, Amerykanina bardzo ciężko przełamać, szczególnie gdy ma dzień serwisowy i wysoki % pierwszego podania. Ostatnie ich mecze były zawsze zacięte, bardzo możliwy tutaj tie break.
Djok nie zachwyca tutaj grą, w meczu z Bennetau to bardzie Francuz przyznawał pkt Serbowi przez swoje błędy, Novak gra tu statycznie na przebicie, jego uderzenia nie mają tule mocy co fh dzisiejszego rywala.
Mecze z Isnerem mają swój urok a długie wymiany, które lubi Serb będą rzadkością, trafiony fh Isnera po kótrym nie będzie co zbierać lub prosty błąd, tak wyglądają w skrócie można opisać wymiany Johna, ale w meczu z Gulbisem można było zauważyć ze bh dość dobrze u niego funkcjonuje, który był konsekwentnie obijany przez Ernesta, który unikał zabójczego fh Isnera.
Set dla Amerykanina po takim kurcie to przyjemność, a nawet Jego zwycięstwo nad Serbem mnie nie zdziwi, gdy to Isner pokonał go już 2 razy na swojej ziemi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
goralzywiec13 172

goralzywiec13

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda
Dolgopolov A. - Federer R. : Federer z handi -5,5 gemow
Godzina rozpoczecia : 20;00
bukmacher : Unibet
kurs @ 3,95 ✅ wynik : (4:6, 1:6)
Analiza : Dzis o 20 zostanie rozegrany mecz pólfinałowy w ktorym wedlug mnie nie bedzie innego scenariusza tylko latwa wygrana starego niedzwiadka ktory w tym sezonie jest bardzo aktywny i zawsze dochodzi do finalow i rozgramia graczy z nizszej pulki bo Djokovica i Nadala to na tyle sily nie ma by mogł pokonac, lubi grac z takimi zawodnikami jak Dolgopolov, ktory jest zawdnikiem sredniej klasy ostatnio wygral z swietnie serwujacym Raonicem 2:0 przy czym w 2 secie odrobil breaka i jeszcze raz zlamal byla to troche nispodzianka wynik 2:0 kazdy spodziewal sie 3 setowki, Ale jak to Dolgopolov zawsze wahala mu sie forma mysle ze dzisiaj bedzie bez formy bo co za duzo to nie zdrowo a Federer w pełni to wykorzysta i bedzie chcial to wygrac szybko i gladko bo jesli chce zaistniec w finale musi byc wypoczety ale jak to wiadomo ze jak dzisiaj szybko nie wygra to sil w jego wieku nie bedzie duzych na final bedzie chcial szybko zbreakowac mysle ze pare razy w tym meczu mu sie to uda i pokryje spokojnie moj handicap ???? Jesli pomoglem prosze dac dzieki ???? Pozdrawiam GORAL !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Jak zwykle kolejny babol w Twoim wykonaniu. Dobrze, że dodałes prawdopodobnie - mniej się skompromitowałeś. Dolgopolov mocno utozsamia się ze swoim krajem. Tak jak pisał Shakal w Rio grał z czarna wstążką i po finale wygłosił parę zdań na temat sytuacji na Ukrainie, więc jednak nie ma w dupie tego kraju.
Nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma, bo ewidentnie masz ostatnimi czasy jakis problem. Policz sobie do 10, zrelaksuj, nie wiem ...
Zastanow sie chwile i pomysl. Wyobrazasz sobie, zeby ktorykolwiek tenisista/tenisiska odpowiedzial na pytanie ukierunkowane wzgledem swojego kraju negatywnie ? Maria Sharapova reprezentowala Rosja w Pucharze Federacji i na kazde pytanie dotyczace jej zwiazku z Rosji odpowie pozytywnie. I co ? Wyobrazasz sobie, dla przykladu, zeby ktorykolwiek tenisista/tenisistka podczas konkretnego turnieju w ktorym gra na dotyczace publiki odpowie, ze mu to obojetne ? Nie. To sa konwenanse, ktorych sie nie lamie i juz. Czy Ty uwazasz, ze ukrainskich tenisistow Dolgopolova czy Nedovyesova nauczyli grac zawodowo na Ukrainie, takiego Marcosa Baghdatisa na Cyprze czy Somdeva DevVarmana w Indiach. Przeciez oni musieli sie wyprowadzic ze swoich krajow jak setki innych tenisistow i poswiecic sie calkowicie tenisowi w najlepszych akademiach tenisowych. Tak naprawde to tacy tenisisci wychowani sa w zupelnie innych krajach i niejednokrotnie w zupelnie innych kulturach, a czy wyobrazasz sobie, zeby ktorykolwiek z nich opowiedzialby, ze kraj ktory na papierze reprezentuja jest im obojetny w obliczu takich wydarzen, ktore maja obecnie miejsce na Ukrainie ? Ja nie. Nie znam Dolgopolova osobiscie, Ty tez nie, zeby pisac o intensywnosci jego patriotycznych uczuci czy ich braku, wiec rownie dobrze moge uzyc terminow typu &quot;babol&quot; czy &quot;kompromitacja&quot; w Twoja strone, ale czy to do czegos kreatywnego nas doprowadzi... Jak dla mnie to minales sie z meritum i prawdziwa istota tego posta.
Mowiac krotko - po prostu nie uwazam, ze sytuacja na Ukrainie moze miec wplyw jakosciowy na mecz Dolgopolova z Federerem, tak samo nie uwazam, ze fakt piastowania stanowiska papieza przez Argentynczyka ma wplyw na gre Juana Martina del Potro, poniewaz takie opinie tez juz czytalem na tym forum. Jak uwazasz inaczej, to wylacznie Twoja osobista sprawa i nie zamierzam tego zmieniac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Federer R. - Djokovic N.
Federer R. +1,5 seta ::: 1,61 ::: Pinnacle ::: 2/10
Roger Federer wygra 1 seta i PRZEGRA mecz ::: 6,50 ::: Bet365 ::: 1/10 ✅
Myślę, że set dla Federera powinien być formalnością w tym meczu. Gra w tym roku świetnie, a w Dubaju to przecież Roger Federer pokonał Novaka Djokovica. Serb w prawdzie w roku 2014 nie jest w najwyższej formie, ale nie wierzę w to, że nagle zacznie przegrywać wszystkie finały lub większe imprezy. Jego forma prawdopodobnie będzie powoli rosła.
W tym meczu liczę na zacięte dobre spotkanie, 3 setowe podobne jak w Dubaju tylko tym razem myślę, że właśnie Federer dobrze wejdzie w ten mecz, a Djokovic odpali sobie genialne zagrania w drugim secie i nie popełni takich błędów w 3 secie jak wcześniej.
Wynik: 6:3 3:6 (3)6:7 ✅
 
S 2

seyonne

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej proponuję zakład na ten mecz, tyle że według mnie lepszym wyjściem będzie

Over 2.5 (Bet365) -&gt; 2.37 ✅✅
Jest to podobny zakład co wyżej, ale po zdecydowanie lepszym kursie.
Djokovic w mojej opinii zdecydowanie lepszy od Federera, ale zdarzają mu się dziwne przestoje i braki w grze co pokazał wczoraj w meczu z Isnerem. Potrafi stracić nagle kilkanaście punktów praktycznie bez odpowiedzi, po czym nagle zacznie grać ładnie i zacznie odskakiwać rywalowi. Wydaje mi się że zawodnik pokroju Federera, łatwiej wykorzysta tego typu chwilowe niedyspozycje i urwie w tym meczu jednego seta. Z drugiej strony, gdy Djoko zacznie grać tak jak powinien to Roger raczej polegnie.
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Z tym zdecydowanie lepszy absolutnie sie nie zgadzam, w czym lepszy? Obaj swiatowej klasy tenisisci i decyduja detale. Ogladalem ich poprzedni mecz i Federer wygral tamten mecz zimna glowa, Djokovic zaczal walic UE i nie mogl przestac. Az tak duzo czasu nie minelo od tamtego spotkania, Federer gra jeszcze lepiej. Dolgopolova (nazywanego rewelacja turnieju) odprawil raz dwa, Djokovic meczyl sie z Isnerem. Bedzie close game w tym spotkaniu, value po stronie Szwajcara.
Ja gram grubo na Rogera!
Federer - Djokovic 1 2.60 ComeOn
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Roger Federer DW 2:0 - Nowak Djokovic @4,8⛔⛔ Pinnacle zabrakło pary...
Federer gra tutaj jak natchniony, leje wszystkich równo, nie stracil jeszcze na tym turnieju seta, świetny 1st serve, który powoduje że od dwóch meczy nie stracił nawet swojego podania. Świetne poruszanie się po korcie, jednoręczny bh działa jak za dawnych lat, rzadkością są już tak popularne u niego w zeszłym sezonie odbicia ramą. Teraz uderzania są soczyste, mocne.Gra Novaka u odpowiada, Serb przebija piłki, które szczególnie na tym turnieju nie są jakoś kątowo zagrywane, jedynie z odwróconego fh można dostrzec kilka winnerów w caro serwisowe, poza tym uderzone piłki Nole nie beda sieć spustoszenia u Rogera w przeciwieństwie do np. topspinów Rafy, z którymi Szwajcar ma tyle problemów.
Ostatni ich odbył się tydzień temu, gdzie moim zdanie Novak grał w Dubaiu zdecydowanie lepiej niż tutaj a i tak przegrał z Rogerem. W Indial stracone sety z Gonzalezem, Cilicem, wczoraj z Isnerem, któremu dał się połamać, gdy serwował na mecz, rzucanie rakietą, to już nie ten świetne Nole, który nie dawał najmniejszym szans &quot;ogórką&quot;.
Dzisiaj Fedex jeśli tylko wejdzie w mecz bez takiego przestoju jak choćby w zeszłotygodniowym finale z Berdychem to spokojnie stać go na szybkie 2:0 z Novakiem.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej proponuję zakład na ten mecz, tyle że według mnie lepszym wyjściem będzie
Over 2.5 (Bet365) -&gt; 2.37
Jest to podobny zakład co wyżej, ale po zdecydowanie lepszym kursie.
Djokovic w mojej opinii zdecydowanie lepszy od Federera, ale zdarzają mu się dziwne przestoje i braki w grze co pokazał wczoraj w meczu z Isnerem. Potrafi stracić nagle kilkanaście punktów praktycznie bez odpowiedzi, po czym nagle zacznie grać ładnie i zacznie odskakiwać rywalowi. Wydaje mi się że zawodnik pokroju Federera, łatwiej wykorzysta tego typu chwilowe niedyspozycje i urwie w tym meczu jednego seta. Z drugiej strony, gdy Djoko zacznie grać tak jak powinien to Roger raczej polegnie
W czym lepszy? Na pewno nie w aktualnej formie i na pewno nie w tym turnieju.
Roger gra pewnie, chłodno i nie podpala się, robi mało błędów, w przeciwieństwie do Novaka. Dużo przestojów i głupich błędów. Kursy wystawione nieadekwatnie do prezentowanej formy w tym roku i na tym turnieju zwłaszcza. Novak przegrał w tym roku 2 razy, raz z Rogerem. Zwyczajnie prezentuje się lepiej i wątpię by nagle odpalił w finale, choć na pewno się zepnie :]
Może over gemowy 23 po 1.98 w Pinnacle, lub wspomniane over 2,5 seta.
pzdr.
E: @abraxas - Roger Federer DW 2:0 - Nowak Djokovic @4,8 Pinnacle - nęcące ????
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Masówka na Rogera, oglądając wczoraj dwa mecze stwierdzam iż wygra Nole hę co pokazał Federer wczoraj z Dołopolovem ? Nic ! to Ukrainiec sam się skończył w tym meczu podpalaniem się i waleniem na pałę.Novak na pewno się zepnie i wierze że to jednak on wygra a wczoraj z Isnerem klasy nie grał ale widać że mu zależy dziś zepnie 4 litery i wg mnie wygra.
Nole@1,55
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Czytam te wypowiedzi i czytam i tyle co tutaj głupot jest wypisanych to aż głowa mała. W 1 mogę się zgodzić, że dziś warto postawić na Federera bo jest value. Ale jak ktoś mi pisze, że BH Rogera w tym turnieju jest świetne i dokładne to większego żartu nie słyszałem. Federer popełnia bardzo dużo UE właśnie z BH a jak przebije to wcale nie jest to jakieś mocne i dokładne zagranie. Piszecie, że serwis 1st funkcjonuje ? Dla mnie mniej więcej 60-65 % pierwszego serwisu to nie jest dobry wynik. Świetne poruszanie się po korcie ? Wystarczyło, że Dolgo wczoraj przyśpieszył i z Rogera nie było co zbierać. Ale fakt, że obecny Nole to porażka i nie ma co tego ukrywać. To nie jest ten sam tenisista co kiedyś, stracony set np z takim zawodnikiem jak Gonzalez to po prostu kpina na takim poziomie. Dać się połamać Isnerowi 2x w 1 secie i to serwując na mecz to też kiepski wyczyn. Kiedyś Serb był bardzo solidny, i mała ilość UE to była jego jedna z głównych cech. Świetny w obronie i w odpowiednim momencie umiał zaatakować. Obecnie niestety tego nie widzę, nerwy też uderzają mu do głowy (wczorajszy mecz np), a kiedyś był wzorem do naśladowania jeżeli chodzi o psychikę. Typ bardziej przeciwko Nole aniżeli na Federera(ale trzeba zaznaczyć, że Szwajcar gra o niebo lepiej w tym roku i myślę że niedługo znowu zawita do TOP 3)
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Skoro Roger nic nie pokazał jak sugeruje Taktyk, to co powiedzieć o Novaku? ????
To dopiero jest kpina... że mu zależy? A Rogerowi nie? ???? Pisanie, że Ukrainiec sam się wyłożył jest trochę śmiechowe, jak gra Novaka z Gonzalezem np. Można napisać, że Cilic też sam się wyłożył... bardziej Djoko nic nie pokazał wczoraj, na czym można by zakładać, że dzisiaj wygra. A stwierdzenia typu, że na pewno się zepnie bo to finał to typowe myślenie życzeniowe i pod typ. W przekroju całego turnieju Roger gra lepiej, co nie znaczy, że wygra dzisiaj, to tylko sport :]

pzdr.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Nie wiem skad ta masowka na Rogera, Nole dzisiaj wygra i to jest fakt. Moze i Roger gra dobry turniej, ale Nole do finalu doszedl spacerkiem, kontrolujac kazde spotkanie. Kto ogladal mecze to wie o co mi chodzi i nie ma sie co sugerowac koncowymi wynikami i pitoleniem, ze Djoko ma przestoje. Ma przestoje bo chce je miec. Proste ;)

N.Djokovic vs R.Federer. Match Result: Djokovic, Novak To Win Kurs: 1.63 Marathon
✅ oj sie zdziwilem...
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Nie wiem skad ta masowka na Rogera, Nole dzisiaj wygra i to jest fakt. Moze i Roger gra dobry turniej, ale Nole do finalu doszedl spacerkiem, kontrolujac kazde spotkanie. Kto ogladal mecze to wie o co mi chodzi i nie ma sie co sugerowac koncowymi wynikami i pitoleniem, ze Djoko ma przestoje. Ma przestoje bo chce je miec. Proste ;)

Oj chłopie to sie dzisiaj zdziwisz. Nole do finału grał zawsze 3 sety oprócz QF. Jego przebijactwo na środek bedzie dzisiaj kopalnią punktów dla Feda. Zobacz na jego backhand... Najlepszy w tourze przerodził się w &quot;uff backhand przebiłem&quot; , zero firmowego zagrania po lini. Z forehandu mnóstwo błędów. Mentalnie jest rozbity, nie potrafi skończyć meczu. Federer gra dobrze, lepiej się porusza, popełnia mniej błędów. Jeśli bedą grać dodatkowo w wietrznych warunkach to Roger go rozjedzie.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Ludzie idźcie po rozum do głowy. Djoko jest cieniem Djoko taka prawda. Z drugiej strony Ferdek super dyspozycja. Nie chce mi się pisać szerzej(pare osób już to zrobiło) ale apeluje by podejść do sprawy obiektywnie a nie nazwiskiem. Taki kurs na Ferdka aż, prosi by wejść bo value jest przeogromne. Może faktycznie Dolgo sam przegrał ten mecz ale to nie zmienia faktu, że Szwajcar gra piękny tenis i na pewno ostrzy sobie ząbki na 4e miejsce w rankingu. Tym bardziej, że spokojnie jest w jego zasięgu ????
Ferdek @2.5 10/10 //tb zagrane jak amator. Spokojnie mogło być 2:0 ale masa UE w krytycznych momentach przesądziła. Szkoda
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Djoko 1.50✅ Był to mój ostatni typ na forum. Moja misja dobiegła do końca. Czas powiedzieć: Do widzenia, dzięki za wszystko. Życzę wszystkim powodzenia! To były fajne chwile i fajne czasy. Pozdrawiam!!!


Hm, dużo myśli przed tym spotkaniem:
Moje typy opieram od zawsze na różnych składowych, nie tylko człowiek żyje samym stricte tenisem. Wiadomo, ważna jest forma, ważna jest dyspozycja, ale dla mnie najważniejsza jest otoczka spotkania, to co się wydarzyło na przestrzeni tygodni, miesięcy w życiu prywatnym zawodników, to co się dzieje obecnie w ich karierze... itd
Federer
@ Wspaniały autorytet Edberga na nowo postawił Króla na nogi! Szwed to ułożony i ukształtowany facet. Najlepszy woleista, poukładany zawodnik...itd, to on sprawił że Szwajcar uwierzył na nowo w siebie.
@ Drugi powód dla mnie najistotniejszy to powszechnie znany fakt, że Król spodziewa się kolejnego potomstwa. Co za tym się kryje to każdy ojciec wie, można przenosić góry i zmieniać świat...
@ Szwajcaria - za namową Stacha zagrał Król wygrała z Belgradzie z wielką Serbią, fakt Djoko oduścił rozgrywki ale to znowu umocniło Króla w psychice!
@Federer jest zdrowy, to kolejny argument na korzyść Króla, w zeszłym sezonie miał duże problemy z plecami.
Od początku sezonu Szwajcar imponuje. Przegrał jedynie, w zasadzie podłożył się Lejtonowi w finale z gościnnej uprzejmości...i zaliczył psychiczną wtope z Rafą. Hiszpan wykończył jak zawsze jego głowe i jego pojedyńczy bekhend... Z resztą zawodników pewnie wygrywał!
To wreszcie do meritum. Mam na dłoni ten wygrany finał. W 1 secie Serb panował, potem przyszło rozluźnienie i zaczął się magiczny mecz dla Ferdka. Szwajcar u Szejków po Mastersie zazwyczaj tam odpoczywa. Oni traktują go jak BOGA. Ma tam apartament, tam ładuje akumulatory...czuje się jak w domu. Serb cały czas chciał odwrócić mecz. Jednak Szwajcar wygrał kilka sytuacyjnych piłek i Djoko odpuścił. Publika wyjątkowo była za swoim prawie &quot;mieszkańcem&quot; tego kraju. Nałożyło się tyle argumentów że Serb sie poddał. Aktualnie Szwajcar gra poprawnie. Nie maił dla siebie godnego rywala. W końcu jest Djoko i no właśnie...dla mnie Serb postawi się na maxa, zepnie 4 litery, będzie rwał &quot;beton&quot; z kortu.

Djoko
@ Jego &quot;symbioza&quot; z Borysem chyba nie wypalił. Jako zawodnika to niemca cenię, ale jako jego działalność po za sportową już nie bardzo. Celebryta, kobiecarz, testy na ojcostwo i morze procentów które wychlał...i on miał coś wnieść do tenisa Djoko, po prostu kabaret! Dobrze, że wrócił jego trener, zresztą cały turniej czuwa nad Djokiem i to dobrze.
@ Porażka ze Stachem mocno &quot;zakwasiła&quot; Serba. Jak mówił pojechał zaraz do Serbii i zaczął odwiedzać miejsca z dzieciństwa aby na nowo poukładać siebie...
@ Przegrany finał Devios Capa z Pepikami u siebie także miał zły wpływ na Djoko
Serb po mału odbudowuje swoją formę i pozycje. Momentami faktycznie psuje takie proste piłki, nie wytrzymuje banalnych wymian...ale nadrabia to motywacją i cholernie zależy mu na wygranych piłkach. Potrafi się wkur....tak, że następną wymiane prowadzi już pod swoje dyktando...to mi się w nim podoba!
Stawiam na Serba. Według mnie to właśnie chęć rewanżu, chęć pokazania że jestem w stanie na nowo grać dobrze zwycięży. Federer jak już mówiłem gra poprawnie, ale także popełnia dużo dziecinnych błędów...jego głowa na pewno będzie też dymiła od emocji. Według mnie Serb wygra. Emocjonalnie stawiam wyżej Djoko. Serb będzie skoncentrowany na maxa. W końcu odpali!

@ Jeszcze a propo meczu z Jaskiem, wielu kręci nosem na to spotkanie. Miałem okazje wiele razy grać z chłopakami którzy serwowali 200 km/h, i jak tu grać...podobnie było z Djokiem, miał tyle razy okazje na przełamia, ale &quot;drewno&quot; serwował takie petardy z odskokiem. Djoko zbierał te piłki praktycznie na wysokości głowy...było kwestią czas aż Serb wykończy Jaśka. &quot;Drewniak&quot; grał taki porwany tenis, że Serb nie wiedział jak go skutecznie ugryźć.

o 20 Aga walczy, cieszmy się tą chwilą, jak skończy kariere to będziemy czekać znowu kilkadziesiąt lat...była Jadzia, jest Aga...no i właśnie, sciskam kciuki za Iske! 1.000.000 $ do wygrania - kur...to jest nie możliwe, taka kasa...
---
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
S 9

smakosz2

Użytkownik
Novak Djokovic 1,5 bet365


Stawiam dzisiaj na Novaka. Myślę że bardzo, ale to bardzo będzie chciał udowodnić całemu światu że wszystko z nim jest w jak najlepszym porządku. Kto jak kto, ale Serb potrafi mobilizować się na mecze większego formatu, a ten dzisiejszy do przeciętnych nie należy. Jestem przekonany, że dzisiaj zobaczymy mega skupienie, co przełoży się na bardzo dobrą grę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom