>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Dimitrov-Schwartzman over 3,5 seta @1.55 <trzeba bylo zagrac po prostu na Schwartzmana, a nie dodawac formy Dimitrovowi patrzac na kurs>

Wydaje mi sie to calkiem dobre rozwiazanie. Dimitrov na razie idzie jak burza, jest bardzo skuteczny na 1 podaniu i liczby robia wrazenie, wiec dyspozycja dobra. Sadze, ze w poprzendich edycjach to 4 razy na 5 faworytem bylby jednak Schwartzman. Argentynczyk potrafil robic przeciez tu swietne wyniki, gral w polfinale, toczyl dobre mecze z Nadalem.
Schwartzman zagrla dobre turnieje w Monte Carlo i Barcelonie. W Madrycie Dimitrov ogral go 6-3 6-0, ale sadze ze ten wynik jest bardzo mylacy Madryt to nigdy nei byl dobry turniej dla Argentynczyka, a sam Schwartzman mial duzo w nogach przy jego bieganiu. W Rzymie jeden wygrany mecz z Kecmanovicem po trudnym boju i porazka z Gironem, ale to tez mozna zakladac, ze tu juz priorytetem nie byl wynik. Tutaj juz jest turniej docelowy i trzbea siegnAc po dobra gre. Moze ja nie doceniam Dimitrova, bo dawno na French Open nic dobrego nie pokazal, ale tez sadze ze bukmacherzy nie doceniaja Schwartzmana w zwiazku z czym jestem zdania, ze ten mecz troche potrwa i nie skonczy sie straight sets.
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
Murray/Soares - McDonald/Paul [2] @4.00 Totalbet
Murray/Soares - McDonald/Paul [+1.5 seta] @1.77 Totalbet
6-7 6-4 3-6 - mniej więcej takiego przebiegu się spodziewałem

Kurs zdecydowanie przeszacowany przeciwko rozstawionej parze. Jakoś tak się składało, że w deblu w ostatnich latach bardzo często oglądałem ich mecze i po ponownym połączeniu sił, a nawet za czasów swojego parowego prime na mączce byli dosyć przeciętną parą. Rywale? Amerykanie, więc niby mączka nie jest ich nawierzchnią, ale Paul wygrywał juniorski RG w 2015 w finale z Fritzem, więc coś tam pograł i ma o niej pojęcie. Mackenzie z kolei w singlu jest w 3r, inna sprawa niż debel, ale u niego forma wydaje się być okej tutaj w Paryżu. Dwie pary, których mączka nie jest najmocniejszą nawierzchnią. Jest value.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3142
drexton 3K

drexton

Użytkownik
John Isner - Bernabe Zapata Miralles
John Isner 1.6
Na początku myślałem, żeby pograć Zapatę podobnie jak z Fritzem, czyli +1,5 seta, ale Fritz nie grał za dobrze, a i tak seta z Zapatą wygrał. Do tego popatrzyłem w statystyki jak tam Isner sobie radził ( nie glądałem go niestety ) i na 21 swoich gemów raz dał się
przełamać i tylko dwa razy było po 40. A więc widać, że jest duuża moc na serwisie i na to liczę!
❌A jednak trzeba było uderzać w kierunku Zapaty....
 
Ostatnia edycja:
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Zobaczymy jak się skończy mecz, obyś miał do przodu, jednak złotówki bym na to drewno nie postawił. Amerykanów na FO, jeżeli chodzi o UE pokonał tylko Bułgar w dniu dzisiejszym.

W szlemach najgorsze jest to, jak czekasz na spotkanie, ale przed, na korcie pojawiają się Panie. Wszystko zdążysz zrobić.
Oglądam i się zastanawiam, czy ktoś naprawdę gra WTA.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Rune, Gaston over 3,5 seta 1,70
Rune wnet murowanym faworytem. Ja bym się nawet ostrożnie skłaniał ku Gastonowi, który umie się zmobilizować na dużych imprezach. Jeszcze jest u siebie, co ewidentnie mu sprzyja. Nie mam jednak takiej brawury, by postawić na underdoga. Młodziak może to wygrać, ale nie przyjdzie mu łatwe zwycięstwo, o ile w ogóle. Gaston tego seta minimum wykręci, a też nie wierzę że zdolniacha z Danii się z.... przed francuska publicznością i dostanie do jaja. Mecz dnia moim zdaniem. Szykuje się dobre granie w tenisa. Oczywiście oprócz innego kandydata na mecz dnia, czyli spotkania Hurkacz - Goffin, gdzie prawdopodobny jest tie-break realnie w 1.secie (do czego nas trochę przyzwyczaił Hubert).
 
Ostatnia edycja:
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Jak można grać na tego drewniaka jeszcze z zapata który jest solidnym graczem na ziemi ten kurs dziś na zapate to była promocja :)
Uwielbiam takie bezsensowne wpisy. Znawca od siedmiu boleści. Prujesz się po meczu a sam pewnie pograłeś po kursach 😂. Chyba, że pokażesz, że zagrałeś Zapate to wtedy zwrócę Ci honor. Chociaż jestem prawie pewny, że nie będę musiał.
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Panowie Sinner vs mc donald według was over gemowy w meczu , widać ze Mc donald w formie postawi sie :)
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
A co sądzicie o meczu Goffin z Hurkaczem? Nie znam się za bardzo, ale pachnie mi tutaj co najmniej 4 setami. Over 3,5 seta chyba do grania, co?
 
adik1992 401,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
A co sądzicie o meczu Goffin z Hurkaczem? Nie znam się za bardzo, ale pachnie mi tutaj co najmniej 4 setami. Over 3,5 seta chyba do grania, co?
W teorii powinno wejść ale tak samo powinno być wczoraj w meczu Dimitrova a było szybkie 3:0.

Ja dziś próbuje Medvedev @1,65 6:2 6:4 6:2
1xbet

Rusek z roku na rok robi postepy jeżeli chodzi o grę na clayu czego wynikiem był zeszłoroczny ćwierćfinał. W tym roku gładko odprawił dwóch typowych ziemniaków. Kecmanovic tez się rozwija jednak uważam że więcej może zdziałać na szybszych nawierzchniach. Liczę że Danil zamęczy go swoją regularnością i nie wytrzyma Serb tempa długich wymian. Kurs bardzo okazały i żal nie spróbować.

Do tego o31,5 gema w meczu Ruud - Sonego @1,61
Według mnie buki nie doceniają Włocha albo za bardzo przeceniają Ruuda. Norweg ma problemy z zawodnikami grającymi ofensywnie i dobrze serwującymi a taki jest Włoch. Nie okupuje się za linią i nie czeka na rozwój sytuacji tylko stara się przejmować inicjatywę. Podobnie było w meczu z Tsongą gdzie francuz często chodził do siatki. Uważam że Sonego stać na wygranie seta o ile wcześniej coś mu nie przeskoczy w głowie bo potrafi się zagotować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +199
adik1992 401,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
możesz sie wypowiedziec na temat meczu mc donalda ?:d adik1992
Nie widziałem w tym turnieju McDonalda ale patrząc po tym co gra Sinner też bliżej mi do jakiegoś overa gemowego czy setowego. Zdarzają się Włochowi przestoje w meczach i nie bardzo rozumiem dlaczego jest tak mocnym faworytem. Wiadomo na mączce radzi sobie lepiej od Amerykanina ale to jest szlem i nie tacy mieli problemy.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Goffin D. - Hurkacz H.
Liczba tie-breaków: Powyżej (0.5) @ 1.67
Liczba tie-breaków: Powyżej (1.5) @ 5.00
STS

Zapowiada się wyrównany mecz dla obu i dlatego ciekawą opcją mogą być tiebreaki. Zarówno Hurkacz jak i Goffin dobrze pilnują swoich serwisów w tym French Open: Hubert w dwóch poprzednich rundach z Zeppierim i Cecchinato (2 x po 3-0) nie dał obu Włochom ani jednej szansy na przełamanie, z kolei Belg w poprzednich meczach z Lehecką i Tiafoe (2 x po 3-1) dawał rywalom po 7 szans na przełamanie. Generalnie na mączce nie jest tak łatwo o tiebreaki na na twardych nawierzchniach, ale myślę, że w tym zestawieniu może być o to łatwiej. I nawet nie chodzi o ich niedawne starcie w Rzymie zakończone wygraną Belga po dwóch tiebreakach. Chodzi o to że Goffin wyraźnie nie jest wygodnym matchupem dla Polaka a to zbliża mocno poziomy obu zawodników, a że obaj potrafią skutecznie serwować i pilnować swoich gemów to tiebreaki powinny się pojawić. A szans na to może być więcej, bo przecież w ewentualnym 5 secie też może być supertiebreak.
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Rune-Gaston 2 @3.55
Gaston +1,5 seta @2.3

Dzis bedzie bardzo ryzykowny typ na mlodego niewysokiego Frnacuza. Sadze, ze jest to mozliwe Musimy sie tu cofnac dwa sezony wstecz do French Open, gdzie 19-letni Gaston z dzika karta dotarl do 4 rundy i tam zapadly w pamiec jego dwa mecze.

Gaston-Wawrinka 2-6 6-3 6-3 4-6 6-0 (3 runda)
Thiem-Gaston 6-4 6-4 5-7 3-6 6-3 (4 runda)

Niewysoki Francuz jezeli chodzi o granie i przebijanie pileczki to naprawde jest dobry, gracz typu moga mnie przelamac w kazdej chwili, ale moge przelamc i ja. Beznadziejnie gral w tym sezonie Francuz, ale tutaj to jego zwyciestwo nad De Minaurem juz dalo do myslenia w 1 rundzie i sadze, ze moze zaksoczyc ponownie. O Holgerze Rune juz duzo cieplych slow w tym roku powiedzialem, ale tutaj Gaston bedzie meic ogromne wsparcie. Od tego roku na French Open wprowadzono wieczorne sesje, a ze wilgotnosc wtedy zdecydowanie wikesza to pilka tak szybko tez latac nie bedzie. Wydaje mi sie, ze to moze byc mecz dlugi emocjonujacy, a Francuz gdy zlapie rytm to umie podjac rywalizacje z Wawrinka, Thiemem czy chociazby z Medvedevem jak bylo w koncowce ubieglego seoznu w hali Paris Bercy. Uwazam, ze jest tu szansa na zwyciestwo, wiec po takim kursie grzechem byloby nie sprobowac.


Poza tym mam jakies przeczucie, ze Badosa moze miec dzis ciezko z Kudermetova, ale nastawiam sie na ten wieczorny mecz turnieju mezczyzn.

 
Ostatnia edycja:
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Goffin gra na jednej nodze od drugiego seta. Czego to pieniądze nie mogą.
Szybkie 3:0, ale gaża zostaje cała.
 
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Djokovic vs Schwatrzman @ Schwartzman + 2,5seta
<mało, zdecydowanie za mało dobrych momentów i dobrej gry ze strony Diego... w zasadzie tylko początek drugiego seta w którym zagrał odważniej, ofensywnie wchodził w kort, przejmując inicjatywę i kończąc akcję. Niestety szybko oddał przełamanie, później kilka szans i niewykorzystanych breaków na ponowne przełamanie ale się nie udało i było Diego... do końca był już tylko tłem dla Djoko>

Nie wiem czy opłacalne i rozsądne będzie granie przeciwko Novakowi, po stronie którego jest niemal wszystko i we wszystkim chyba góruje nad swoim dzisiejszym rywalem aczkolwiek pokuszę się o ten typ z uwagi na nawierzchnię, bo jeśli Diego ma się gdzieś postawić to właśnie tutaj. Liczę na ambicję i nastawienie Schwartzmana, na jego podejście do tego spotkania jak i to, że będzie mu dziś ta piłka "siedziała" na rakiecie. On wie, że jeśli ma się gdzieś postawić i po walczyć z takimi nazwiskami jak Djokovic czy Nadal, to jest w stanie to zrobić na tym turnieju, na tej nawierzchni. Wierzę, że będzie mu dziś zależało i zobaczamy wyrównane spotkanie, w którym tego seta mam nadzieję ugra... a po ciuchu może i coś więcej.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 401,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Djokovic - Schwartzman set z najmniejszą sumą gemów o7,5 @1,82
1xbet

Szykuje się nam mecz pełen długich akcji i spora ilość przebijania. Licze że Diego postawi się Novakovi i ugra w każdym z setów min. 2 gemy. Djokovic poza meczem z Nishioką nie wygrywa łatwo setów. Przeważnie wystarcza mu przewaga jednego przełamania. Argentyńczyk to niewygodny rywal o czym nie raz przekonał się Nadal w Paryżu i mam nadzieję że dziś też Diego pokaże swoje dobre oblicze.

Kaczanow - Alcaraz set z najmniejszą sumą gemów o7,5 @1,62

Tak jak wyżej. Rusek jest w stanie dzięki serwisowi ugrac po min 2 gemy. Nie spodziewam się szybkiej wygranej Alcaraza.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam szanownych profesorów, nie uważacie że linia w meczu Novaka z Diego jest bardzo kusząca, tj. Over 29,5 gema przy 1.70 kursie, wiemy kto wygra ale mnóstwo możliwych wyników 3 setowych przy jednoczesnej wygranej zakładu, to samo z Felixem wiemy jaki jest chimeryczny ale zobaczcie jak sie meczy Nadal chodzi mi tylko o kondycje , nie wierze zeby gladko wygral w 3 setach, over 33,5 przy 1.80 ładnie wygląda prawda, z góry dzięki o jakąkolwiek odpowiedź
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Witam szanownych profesorów, nie uważacie że linia w meczu Novaka z Diego jest bardzo kusząca, tj. Over 29,5 gema przy 1.70 kursie, wiemy kto wygra ale mnóstwo możliwych wyników 3 setowych przy jednoczesnej wygranej zakładu, to samo z Felixem wiemy jaki jest chimeryczny ale zobaczcie jak sie meczy Nadal chodzi mi tylko o kondycje , nie wierze zeby gladko wygral w 3 setach, over 33,5 przy 1.80 ładnie wygląda prawda, z góry dzięki o jakąkolwiek odpowiedź
Djoko myślę że tak ale Nadala bym nie tykał. Auger ma tendencję do spalania się w meczach z najlepszymi. Może nawet to wygrać ale może przegrać 6:1 6:2 6:1
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Auger A.-Nadal
Nadal i under 41,5 gema @1.45

Jest to zaklad z fortuny, gdzie niestety nie poiadam konta, ale polecic typ przeciez moge. Nadal powiedzial dwa dni temu, ze z van de Zandschulpem zagral najlepszy mecz w tym roku na cegle, wiec to dobrze wrozy. Potencjalny mecz z Djokovicem tuz tuz i ja licze, ze Nadal bedzie w stanie go wygrac, chcoiaz nie bedzie faworytem juz mozna smialo powiedziec patrzac na kursy na koncowe zwycisestwo czy zwyciezcow etapow wystawionych przez bukmacherow.

Ogolnie Nadal duzo gadal, rowniez odniosl sie do wspolpracy wujka Toni'ego z Augerem, ze to nie bedzie miec zadnego znaczenia, ze bedzie na finale Ligi Mistrzow itd. Generalnie jednak mecz trzeba wygrac i czekac na ten pojedynek z Djokovicem. Spodziewma sie rosnacej dyspozcyji Hiszpana, mysle ze wygra to Rafa w miare pewnie, a taka zbita linia gemowa wydaje mi sie w miare bezpieczna i jest do pokrycia nawet przy 4 setach, wiec wydaje mi sie to dobry typ, zeby go skombinowac. Ja tam nawet licze na 3:0 dla Nadala szczerze powiedziawszy i pokaz dobrej gry.
 
Ostatnia edycja:
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
No spodziewałem sie bardziej wyrównanego meczu Novaka z Diego a tu dominacja i 7 gemów ugranych przez Diego w meczu. Ciekawe czy doczekamy się meczu z Nadalem w 1/4 bo chyba tylko Nadal bez problemów zdrowotnych może wygrać ze skoncentrowanym i w formie Novakiem. Alcaraz nie powinien zagrozić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom