>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo - 27.02-05.03.2017

Status
Zamknięty.
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
ATP ACAPULCO
Kyrgios-Querrey godzina 5:00
Typ:Querrey win
Kurs 3.55
Bukmacher Unibet
Buenos Dijas Muchachos ???? Dzisiaj nad ranem zmierzą się Nick i Sam.Ja obstawilem wygrana Sama.Uważam że na tym turnieju może dużo zdzialac.Gra fajnie stara się chodzić do siatki ma silne uderzenia forhendem i dobry serwis Ale zdarzyły mu się wpadki Ale często się nim bronił.Tak jak tu pisali Kyrgios może pobujac w oblokach
a wtedy Sam weźmiemy sprawy w swoje ręce.Napewno ma spokojniejsza głowę niż Nick.Nie robi dla mnie wrażenia asy Nicka gdyż może być w tym meczu inaczej z a sami i % pierwszego serwisu.Może Samemu uda się Nicka przełamać jeśli zreturnuje to w akcji się może wszystko wydarzyć.Jeśli Tie break to może byc.Meczu nie obejrzę gdyż idę spać.pozdrawiam wszystkich ????
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Co Panowie myślicie o pojedynku Cuevasa z Carreno-Busta? Cuevas wykazał się chłodną głową w pojedynku z Diego Schwartzmanem. Carreno co prawda wygrał w 2 setach z Fogninim, lecz każdy wie, że ten Pan ma czajnik. Schwartzman jest dość regularnym zawodnikiem i większość meczów, w których jest faworytem to wygrywa.
Ja szedłbym tutaj w stronę Cuevasa z racji tego, że broni tutaj tytułu. Panowie mierzyli się ze sobą 4 razy. 2 razy na mączce i 2 razy na twardej. w ogólnym rozrachunku jest remis 2:2.(po zwycięstwie na obu nawierzchniach).
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Sousa - Ramos ::: 1 ⛔
BetOnline @2,12
Pinbet88 @2,11
Ja znowu w stronę Portugalczyka zagram. Wydaję mi się, że wyjdzie bardziej wypoczęty na kort dzisiaj. Jeżeli chodzi o umiejętności to zwodnicy o zbliżonych możliwościach. Ramos wczoraj miał dosyć długi mecz z Pellą i na koniec wydawał się zmęczony. Pella się strasznie spalił i popełnił serię błędów, która przekreśliła jego szansę. Sousa za to gładko z Delbonisem wygrał. Oglądałem go tylko z Olivo i tam wyglądał bardzo dobrze. Ta nawierzchnia w Sao Paulo jest strasznie wolna, długie wymiany tam się gra, ciężko o winnera. Wydaję mi się, że Joao będzie łatwiej wytrzymać trudy meczu. Ciekawe, że kursy mocno spadły od otwarcia bo linia na początku była w okolicy @2,4.
P.S. Dla osób, którzy grali na Pinnacle i szukają nowego buka to BetOnline jest całkiem ciekawą opcją. Mnie przede wszystkim przekonują wysokie kursy, marża tylko trochę wyższa niż w Pinnacle i profesjonalna obsługa. Poza tym bukmacher w pełni wiarygodny (rating a+ na SBR). Minusem mogą być niskie limity bo na tenisa są w przedziale 500$-2000$. Ale przynajmniej są zafixowane dla wszystkich na tym samym poziomie. Mi tam wystarczy taki limit. Obsługuje Skrill. Średnia oferta live na tenisa.
Jest opcja refer a friend - jak coś to piszcie na priv.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
???? Murray - Verdasco
Typ: Verdasco +5.0 gemów @2.09
Murray zdecydowanie lepszy w H2H, ale w 9 meczach do dwóch wygranych setów, tylko 2 razy pokrył ten handicap gemowy. Ponadto Verdasco obecnie w bardzo dobrej, jak na siebie, formie. Jedynie serwis nieco kuleje, ale forehand jest fenomenalny. Murray raczej nie jest jeszcze w najwyższej formie, jednak on zawsze potrafi zdeklasować rywala. Historia pokazuje jednak, że większość setów pomiędzy tymi zawodnikami kończyło się różnicą jednego przełamania lub w tie-breaku, więc ja spróbuję.
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Finał Dubaj 2017
Godzina: 16:15
Spotkanie: Murray - Verdasco
Typ: Verdasco
Kurs: 6.95
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Kwadrans po 16:00 w Finale zmierzą się Verdasco vs Murray. Jedno jest pewne Verdasco zostawi dużo zdrowia i energi na korcie, jak i zagra na 1000% aby wygrać ten mecz. To już ostatnie chwile jego kariery, ponadto jest w formie. Sprzyja mu ten klimat i wolny kort w Dubaju. Świetnie returnuje i nie zatrzymuje ręki z końcowej linii. Duże skupienie jak i wielka mobilizacja to jest to co zaprezentuje dziś Hiszpan. Murray łatwo nie będzie miał, a sfrustrowany ostatnio może przegrać z kazdym. To będzie wyrównany pojedynek.
 
H 124

hrotan

Użytkownik
Sam Querrey - Rafael Nadal
Zwycięzca meczu: S. Querrey ✅✅✅
Kurs:: 4,25
BetClic
Zwariowany turniej, zwariowany typ. Querrey genialna forma serwisowa, wczoraj pokonany gorąca głowa Kyrgios.
O Nadalu nie ma co pisać. Robi swoje na tym turnieju. Odnalazł formę. Ale jego pokonywał już taki Troicki i to nie tak dawno. I na to liczę tym razem!
Typ życzeniowy i nikomu go nie polecam. Querrey - jak nie teraz to kiedy!
 
M 23

mambak

Użytkownik
Szanowny Pan &quot;niewymuszony błąd&quot; Joao Sousa...komedię niezłą odstawił, wystarczyło postawić dyktę po drugiej stronie a i tak by się wyautował. Tego Ramosa to w finale któryś z panów Pablo zamorduje
 
D 319

defox

Użytkownik
Ten turniej w Sao Paulo to ogolnie jeden wielki wał. Ten palant Souza musiał się naprawdę mocno wysilać żeby to przegrać. A co zrobił wczoraj Diego Schwartzman? miał 5:2 albo 5:3 w drugim i 3;0 w 3 secie i przegrał.
 
J 47

januszo

Użytkownik
a genialna forma Big Sama i Nadala nie sprzyja przypadkiem tie breakowi w meczu? Moim zdaniem tak. Za 2.34 warto spróbować zdecydowanie. Do tego widzę over w dzisiejszym meczu Cuevasa z Carrero Bustą, postawiłem 21.5 do ako oraz 3 seciki drobniej. Nie podoba mi się to co piszecie o Sousie, zawsze miał zwiechy, ponadto wiadomo, że takie typowe ziemniaki łamią się dużo częściej. Szkoda czytać te wasze żale.
 
M 23

mambak

Użytkownik
Sam jesteś żal...nikt tu się nie żali a przedstawia to co dzieje się w tym turnieju. Jasne Sousa miewa odpały ale przegrać z taką kupą łajna jak Ramos (jak kolo o takich &quot;umiejętnościach&quot; może mieć taki rank?)...Schwartzman przynajmniej stwarzał pozory, że się stara i mu zależy ale Joao nawet tego nie potrafi. Zawsze imponował mi swoją walecznością...tutaj tego zwyczajnie nie było...porównaj sobie postawę Sousy w tym i poprzednim meczu z Delbonisem...nie mam pytań. Taki Delbonis wciągnąłby nieudacznika Ramosa nosem
 
H 124

hrotan

Użytkownik
Ostatnie dwa mecze Ramosa to jakieś nieporozumienie. On nic nie gra, i to bardziej jego przeciwnicy przegrywają niż on wygrywa. Serio, nie pojmuję tego.
Jak jutro wygra z Cuevasem to chyba zwątpie
Cuevas P. - Ramos A.
Zwycięzca meczu: Cuevas P.
Kurs:??
Typ przeciwko Ramosowi. Jeżeli on wygra ten turniej to nie mam już siły na tenisa na mączce.
Cuevas chyba powoli wraca i to cieszy
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Analizując mecz Sousy i Ramosa najkrócej mówiąc mecz musiał byc ustawiony. innej opcji nie ma;) teraz pare argumentów.. zabawne jest to że ustawiają na tyle sposobów. logicznie rzecz biorąc :
-ogladając mecze obydwu w ostatnim czasie Ramos był w gorszej formie od Portugalczyka zdecydowanie Sousa robił lepsze wrazenie. to argument pierwszy ;)
-nastepny argument to to że Sousa spedził prawie 3h godziny mniej na korcie niz Ramos przez ostatnie 2 dni.
-kolejna rzecz to po takim zacietym pierwszym secie w którym Ramos niewykorzystał tylu breakpointów bedąc bliski wydawało sie wygrania i ostatecznie go przegrawając, a potem był dwukrotnie przełamany w drugim secie-po takim obrocie spraw naturalną rzeczą powinno odciąc mu paliwo innym słowy odechciec mu sie grac (dodatkowo fakt ze był bardziej zmeczony) ...ale cudownie sie składa że przy tym jak Sousa serwował na mecz Ramos dostaje mega zapał przypomniał sobie jak genialnym jest tenisistą i jak duzo energii i koncentracji jeszcze ma w sobie!!!:cool:
-biorąc pod uwage jak normalnie Sousa potrafi walczyc i gryzc glebe grając i walczac na 100% o każdy punkt ( mozecie sobie właczyc mecz np z Sockiem ktory grał całkiem niedawno)w dzisiejszym meczu z Ramosem było widac po mowie jego ciała że to jest inny Sousa on wcale nie chciał wygrac meczu imitował walke.
-potem oczywiscie w 3 secie prowizorka że Sousa walczy miał 0:30 przy serwisie Ramosa na początku a potem jeszcze 15:40 w nastepnym gemie i nie wykorzystuje... i tak ludzie sobie oglądają taki mecz i myślą Woow jakie zwroty akcji i dramaturgia .. a to jest teatr dwóch aktorów wyrezyserowana scenka jak w hoolywood . Ja tez sobie zapamietam ten turnieje w brazylii jako istne Wałkando;)
Napisałem to dla osob które może nie są jeszcze świadome albo nie widzą tego jak duzo meczy i to nawet na tak wysokich etapach duzych imprez jest ustawiane czy po angielsku Fixowane;)
Dodam jeszcze przy okazji że jutro juz raczej bedzie bez jaj i napewno tytuł wezmie Cuevas- wystarczy im tych fixów;)Cuevas stracił ostatnio duzo punktów wiec zalezy mu na tytule zeby podrperowac ranking i nie spasc nizej



Żeby nie było wrzucam tez typ dzisiaj czyli ekscytujący mecz finałowy w imprezie Acapulco. Wczoraj to co pokazał Querrey to było mistrzostwo swiata ja go nigdy nie widziałem w takiej formie. Granie na 120 % i na takiej skutecznosci przy najważniejszych piłkach musi budzic szacunek.pokazał niesamowitą pewnosc siebie ogrywając pogromce Djokovica z poprzedniej nocy czyli nieobliczalnego Kyrgiosa.Do tej pory w turnieju pokonał Goffina, Thiema obu po 2:0 oraz Kyrgiosa który w tym turnieju jest w wybitnej formie.. czyli bardzo mocnych grajków czołówke obecnego tenisa . teraz przed nim Nadal prezentuje sie równiez mozna powiedziec genialnie moim zdaniem to własnie ta pewnosć siebie Quereya bedzie kluczowa i to jak wejdzie w mecz. moze go nie wygra ale Handicap +4,5 gema na Querreya jest wielce prawdopodobny;) takze proponuje
final Acapulco Nadal vs Querrey typ Sam Querrey +4.5 G kurs 1.71 Pinnacle
 
dx2 243K

dx2

Użytkownik
No masz racje. 4 razy wpisales nazwisko &quot;Souza&quot;, raz &quot;Sousa&quot;. Musialbys sie zdecydowac kto tu naprawde gral. Bo 4 razy zostal Brazylijczykiem, a raz Portugalczykiem. Brzmi bardzo rzetelnie. Widac, ze wiesz o czym mowisz &lt;standing ovation&gt;.
Swoja droga po takiej wypowiedzi, ze ktos nie wygral bo serwowal po seta, to idelanie pokazuje, ze ktos nawet rekreacyjnie nie gral w tenisa, ale takie to forum, ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania, niewazne czy jest ono mniej lub bardziej madre.
Pozdrawiam.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
No masz racje. 4 razy wpisales nazwisko &quot;Souza&quot;, raz &quot;Sousa&quot;. Musialbys sie zdecydowac kto tu naprawde gral. Bo 4 razy zostal Brazylijczykiem, a raz Portugalczykiem. Brzmi bardzo rzetelnie. Widac, ze wiesz o czym mowisz &lt;standing ovation&gt;.
Swoja droga po takiej wypowiedzi, ze ktos nie wygral bo serwowal po seta, to idelanie pokazuje, ze ktos nawet rekreacyjnie nie gral w tenisa, ale takie to forum, ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania, niewazne czy jest ono mniej lub bardziej madre.
Pozdrawiam.
DX2 dzieki za uświadomienie zapomniałem że jest jeszcze ten Brazylijski Souza przez Zet.Chodziło mi oczywiscie o Portugalczyka Joao Souse to chyba oczywiste.. pisałem o dzisiejszym meczu. A oglądałeś ten dzisiejszy mecz Ramosa i Sousy cały? powiem Ci że nie trafiłeś.. gram w tenisa i w piłke nożną oczywiście na amatorskim poziomie od jakis 20 lat.. rozegrałem możliwe tak na oko około kilkaset spotkań w tenisa z przeróżnymi przeciwnikami .i wiem ze jeśli przeciwnik stara sie i przegrywa przez dwa sety wszystkie najważniejsze punkty to nagle przy ostanim gemie jak serwuje na mecz nie dostaje olśnienia bo po prostu traci pewność siebie i jest zniechęcony..
 
M 23

mambak

Użytkownik
Nie ma co się denerwować...on zawsze ma czepia się literówek, tylko to potrafi. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi, tylko on ma z tym problem ???? Oglądałem ten mecz od deski do deski, tak jak wcześniejszy z Delbonisem i krótko mówiąc to była komedia przez duże &quot;K&quot;. Jeśli Ramos wygra ten turniej będzie to oznaczało, że Pablo też nieźle musiał wziąć do kiermany...mam nadzieję, że takich jaj już nie będzie. Trochę martwi mnie tak wysoki kurs na Cuevasa...czyżby buki coś wiedziały? ???? ????
Pablo Cuevas - Albert Ramos-Vinolas
Zwycięzca: Pablo Cuevas
Kurs: 1.5
Betsafe
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Sam jesteś żal...nikt tu się nie żali a przedstawia to co dzieje się w tym turnieju. Jasne Sousa miewa odpały ale przegrać z taką kupą łajna jak Ramos (jak kolo o takich &quot;umiejętnościach&quot; może mieć taki rank?)...Schwartzman przynajmniej stwarzał pozory, że się stara i mu zależy ale Joao nawet tego nie potrafi. Zawsze imponował mi swoją walecznością...tutaj tego zwyczajnie nie było...porównaj sobie postawę Sousy w tym i poprzednim meczu z Delbonisem...nie mam pytań. Taki Delbonis wciągnąłby nieudacznika Ramosa nosem
Sousa zawsze mial problemy z glowa. I jego tenis jest szarpany, technicznie Ramos jest lepszy i wygral tak jak to bylo wiadome przed spotkaniem. Ramos tez kondycyjnie jest dobrze przygotowany. Stawiac na Souse to tak jakby wyrzucic pieniadze na ulice. Po 5 godzinach i 30 minutach w przeciagu dwu dni final z Cuevasem nie w zasiegu Vinolasa, gdyby nie to powalczylby z urugwajczykiem bo jest to solidny i kondycyjnie dobry tenisista, no i ma technike, ktorej Sousie brakuje. Gdy serwis szwankuje Sousa gra kaszane.
 
ehe 11

ehe

Użytkownik
Panowie jak myślicie komu przerwa (Cuevas/Ramos) lepiej zrobi?
Pogranego mam Cuevasa... i odwieczne pytanie... zamykać nie zamykać...

50/50? Czy jednak bardziej w stronę Hiszpana?

ehh :? trochę jak wróżenie z fusów... ale może ktoś pomoże podjąć decyzję

dzięki
 
W 0

wisats

Użytkownik
Ja mam zagrane na pablo -2.5 gema i zamyka mi to kupon na ponad 5 stówek tylko ze mam zagrane w naziemnym także zostaje kibicowanie urusowi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom