>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo - 27.02-05.03.2017

Status
Zamknięty.
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Bautista - Verdasco 1 1,37 Unibet ⛔
Nie wierzę że wiekowy Fernando popełniający - jak się go zmusi - błąd za błędem wygra z regularnym do bólu Robertem. Spoglądam i nie widzę Verdasco dotychczas w Dubaiu, ale Roberto w poprzednim roku ćwierćfinał...
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Bautista - Verdasco 1 1,37 Unibet

Nie wierzę że wiekowy Fernando popełniający - jak się go zmusi - błąd za błędem wygra z regularnym do bólu Robertem. Spoglądam i nie widzę Verdasco dotychczas w Dubaiu, ale Roberto w poprzednim roku ćwierćfinał...
H2H 1:2 dla Verdasco
Po takim kursie nie warto tego grać, bo tak jak mówisz Verdasco potrafi wywalac raz za razem ale jak jest zmobilizowany to jest w stanie powalczyc z kazdym.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tomic B. - Young D.
Young D. +2,5 gema ::: 1,78 ::: 2/3 ▶
H2H 1:2 dla Donalda z lat 2015-2016, rok temu wygrał Tomic, ich mecze były dość zacięte. Young tutaj gra powiedzmy, że na &quot;specjalne zaproszenie&quot;, więc w mojej opinii skoro zjawił się w Meksyku to pociągnie to dalej. Półfinał w Delray Beach, półfinał w Memphis robią wrażenie, w porównaniu z wynikami Tomica które są wręcz beznadziejnie w roku 2017. Bernard co prawda rok temu zagrał tutaj w finale który przegrał z Thiemem, jednak aktualna sytuacja jego formy obrazuje, że coś tam nie gra u niego. W Australii słabo, w Memphis odpadł z Darian Kingiem +130 ranking, który rundę później ugrał 3 gemy z Kukushkinem. Głos rozsądku podpowiada, że słusznym typem jest tutaj gra w stronę Younga. Ja jeszcze dodatkowo zabezpieczam się dodatnim handicapem.
Wynik: (5)6:7 i krecz
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Dolgopolov A. - Cilic M.
???? Lorenzi P. - Lu Y.H.
Cilic M., Lu Y.H. +1,5 seta ::: 1,87 ::: 2/3 ✅ +1,74
H2H 1:1, ale to bez znaczenia bo z przed 6 czy 7 lat. Wydaje mi się, że tutaj Dolgopolov startuje tylko z musu bo ma dziką kartkę. Wygrał Buenos Aires, a później w Rio musiał skreczował z Bustą. Być może się wykurował kto wie, jednak Cilica akcje idą ostatnio w górę. Słabo zaczął sezon, ale ostatnio w Marsylii zagrał 2 tie-breaki ze zwycięzcą Tsongą. To jakiś dobry znak lepszej gry. Rok temu odpadł tutaj w 1 rundzie, ale wcześniej zagrał w finale Marsylii, więc mógł dać sobie na wstrzymanie.
H2H 2:1, hard to nie jest nawierzchnia Włocha, ale pokonał na niej dwa razy Lu. W każdym z trzech meczów Tajwańczyk urwał seta. Lu urwał ostatnio set Fritzowi czy Kyle Emund więc to dobry prognostyk przed tym meczem. Lorenzi w mojej opinii też często traci sety. Kto wygra? Trudno powiedzieć, ale liczę na seta dla Lu.
Wynik I: 1:2
Wynik II: 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Cilic vs Dolgopolov
Dolgopolov +1.5 seta
1.71 Unibet
Dolgopolov ostatnio w formie, wygrana w Buenos Aires, fajnie pogrywal w Rio no ale skreczowal. Cilic tak jak wspomnial kolega wyzej tak jakby zaczal lapac forme, ale on dopiero w tamtym roku gral tutaj po raz pierwszy i odpadl z Harrisonem w pierwszej rundzie, czy to w Dubaju nie pogrywal nigdy w tym okresie co daje mi do myslenia. Aleks wystepowal tutaj juz kilka razy zaliczajac w 2011,2014,2016 polfinal i w 2015 cwiercfinal. Broni tutaj 180 punktow, wiec dosyc sporo, nie wydaje mi sie zeby odpuscil patrzac na to ze lubi ten turniej.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Dolgopolov set @ 1,79 Sbobet ✅
Dolgopolov mecz @ 3,12 Sbobet
⛔
Trochę dziwne te kursy jak dla mnie. Okej, Dolgo zmienia nawierzchnię, ale w sumie Cilić też z hali na hard. Może i zmiana mniejsza, ale jednak. Inny klimat dla niego, natomiast Dolgo w podobnym klimacie już rozgrywał swoje mecze.
Ukrainiec broni punktów, jest w świetnej formie, dobrze serwuje i nie będzie tutaj jakimś chłopcem do bicia, żeby takie kursy wystawiać, zwłaszcza, że Cilić to nie ten zawodnik co zachwycał na Us Open. Marin bez przekonania, częste przestoje, spore błędy.
Jak dla mnie granie na seta Dolgo to dobra opcja, kurs też naprawdę fajny. Może i zgarnie win, ale to będzie lżej grane. Sądzę, że będzie wyrównany mecz i mamy tutaj value.
e: główny bet na ✅, o to chodzi ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tomic to jednak Tomic...
???? Bellucci T. - Schwartzman D.
Bellucci T. ::: 1,92 ::: 1/3 ⛔

H2H 2:1 z lat 2013-2015. Kursy na Brazylijczyka spadły, ja zagrałem +2 handicap na Thomaza już wczoraj, jednak Pinnacle wycofał już ten zakład. Wydaje mi się, że faworytem tego meczu powinien być właśnie Bellucci. Gra u siebie, na mączce jest mocny, H2H trochę go premiuje. Ostatnio pokonał Nishikoriego by później odpaść w bratobójczym meczu z Monteiro. Dziwne to trochę.
Schwartzman też nie da się ukryć, że jest o zbliżonym potencjalnie. Gdyby nie jego niski wzrost co wiąże się ze słabym podaniem pewnie byłby o wiele wyżej w rankingu. Wszystko musi wybiegać na korcie. Nie wiem czy nie lepszy typem byłby tutaj jakiś over gemowy. Kto chce niech próbuje.
Wynik: 0:2
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
???? Monflis - Evans
Typ: Evans +4.0 gemy @1.83 ▶
Evans gra bardzo solidnie ostatnio. Jak na siebie regularnie z linii końcowej i całkiem przyzwoicie serwuje. W tym turnieju, wczoraj, pokazał niezłą formę. Monflis ostatnio poniżej oczekiwań. Przegrana z Gasquetem w Marsylii. Ponadto Monflis raczej nie ma w zwyczaju niszczyć słabszych od siebie przeciwników. Potrafi wygrać z Raoniciem w dwóch setach bez tie-breaka, a potrafi męczyć się z Kohlschreiberem, którego powinien odprawić gładko. Wczoraj z Safwatem (199 ranking) udało mu się przełamać rywala jedynie dwukrotnie i bronił także kilku BP przy swoim podaniu. Myślę, że Evans ma szanse zachować twarz w tym meczu i pokryć handicap.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Bautista (-1,5s) - Verdasco ::: 1 ⛔
Pinnacle @2,02
Medvedev - Kohlshreiber ::: 1 ⛔
Pinnacle @2,8
Shakal, świetne typy, mam nadzieję, że będziesz postował z tą samą regularnością.
Na pierwsze spotkania w dubaju jeden agresywny typ w stronę faworyta, a drugi na doga. Wydaję mi się, że Bautista gra coraz lepiej. Tamten sezon był dla niego świetny i sądzę, że ten będzie jeszcze lepszy. W Sofii przegrał z Gofinem po ładnym pojedynku, a w Rotterdamie nie wystąpił chyba z powodu problemów z łokciem. Zagrał tutaj już jeden pojedynek, odprawił Khachanova w dwóch setach. Turniej rangi 500. Nic nie wskazuje, żeby miało się tutaj coś dziwnego. Verdasco przeplata świetne spotkania tragicznymi, z Djokoviciem zagrał świetny mecz w Dosze. Ale oglądając ich grę ostatnio wydaję mi się, że Bautista na hardzie powędrował na wyższe poziomy, a Verdasco został na swoim miejscu, nawet trochę obniżył formę. Pojedynkami bezpośrednimi bym się tutaj nie sugerował bo nie grali jeszcze na hardzie, a tam najlepiej czuję się Roberto.
Trochę mnie dziwi dlaczego tak wysoko ustawili linię na Medvedeva. Co oglądam ostatnio jak Kohlshreiber wygrywa to raczej z powodu słabej dyspozycji przeciwnika. Muller grał bardzo słabo wczoraj, serwis nie wchodził, a błędów z backhandu nie zliczysz. Pouille w Rotterdamie też grał na półgwizdka, po straconym serwisie puścił mecz. Poprzedni sezon kiepski, w tym też ciężko o jakieś sukcesy. Na temat Medvedeva już się nieraz wypowiadałem i często gram w jego stronę - bardzo ciekawy zawodnik.
 
sky 1

sky

Użytkownik
Pytanko do kogoś kto oglądał pojedynek Wawrinki i Dzumhura.
Dzumhur zagrał łądny mecz, czy Wawrinka po prostu mega cienko?

Pytam tak pod kątem stawiania dziś na Dzumhura z Granollers Puyol (1~1,66 lub 2+1,5seta ~1,41)

//po odpowiedzi do usuniecia oczywiscie
 
abc86 9

abc86

Użytkownik
Granollers-Pujol M. vs Dzumhur D.
typ:2 @ 1.793, Pinnacle ✅
W mojej ocenie Dzumhur ładnie grał z Wawrinką, o szczegółach nie powiem, bo się nie znam, ale miło się oglądało, nawet komentator się zachwycał grą Dzumhura. Dlatego dzisiaj na niego stawiam. Wawrinka dobrze zaczął, a potem całkowicie siadł, miał dużo niecelnych zagrań, które mam wrażenie były wymuszone dobrą dyspozycją Dzumhura.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Pytanko do kogoś kto oglądał pojedynek Wawrinki i Dzumhura. Dzumhur zagrał łądny mecz, czy Wawrinka po prostu mega cienko? Pytam tak pod kątem stawiania dziś na Dzumhura z Granollers Puyol (1~1,66 lub 2+1,5seta ~1,41) //po odpowiedzi do usuniecia oczywiscie
Oglądałem cały mecz. Wawrinka nie grał na 100%. Grał wolno i asekuracyjnie, a Dzumhur zmotywowany, grał mocno w obronie. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że Stanowie nie chciało się to Dzumhur ładnie grał. Grałbym w jego stronę z Marcelem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Shakal, świetne typy, mam nadzieję, że będziesz postował z tą samą regularnością.
MarinCilic ;) dzięki, zobaczymy czy czas pozwoli. U mnie często na forum jest tak, że raz 5 z rzędu się trafi i raz się przegra 5 z rzędu, taki urok bukmacherki.
Odnośnie Dzumhura to fajny mecz się zapowiada, rok temu na Indian Wells ugrał zaledwie 1 gema z Granollersem. ???? Damir już w Delray Beach urwał seta JMDP więc chyba można stwierdzić, że jest dobrze przygotowany. Pokonanie Wawrinki tylko to potwierdza.
???? Bautista-Agut R. - Verdasco F.
Verdasco F. +1,5 seta ::: 1,85 ::: 2/3 ✅ +1,70
H2H 1:2 z lat 2013-2015. Wszystkie mecze 3 setowe, dwóch Hiszpanów. Verdasco od jakiegoś czasu gra w kratkę, z Djokovicem w Doha miał 5-6 meczowych, zagrał kapitalnie, tak samo jak rok temu w Paryżu mógł zatrzymać rozpędzonego Murraya. Raz przegrywa z anonimami, raz gra kosmos. Trudno go przewidzieć, ale liczę na to, że tutaj w Dubaju przed szejkami i przed swoim kolegą z kraju zagra na wysokim poziomie. Agut jak zawsze gra solidnie, rzadko kiedy schodzi poniżej pewnego poziomu, ale zdarzają mu się przestoje. Tak szczerze to wszystko w rękach Verdasco.
Wynik: 1:2
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Dzumhur - Granollers 1 @ 1.85 Sbobet ✅

Jak najbardziej popieram grę na zawodnika z Bośni i Hercegowiny. Granollers to jest jeden z tych graczy z TOP 50, którzy najgorzej weszli w sezon. Bilans 2/4 mówi sam za siebie. Widać, że ostatnio więcej uwagi poświęca na debla, niż singla.

Dzumhur pozytywnie zaskoczył już w zeszłym tygodniu, gdzie powalczył z Delpo, mimo, iż był skazywany na porażkę w 2 setach. W Dubaju wyrzucił już z turnieju Wawrinkę. Myślę, że może nas jeszcze zaskoczyć w tym tygodniu. Granollers jest jak najbardziej w zasięgu. Patrząc na obecną formę, faworyt w tym pojedynku jest tylko jeden.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Berdych T. - Haase R.
Powyżej 20 gemów ::: 1,75 ::: 1/3 ✅
Rosol całe szczęście skreczował, jednak Haase w tym sezonie gra całkiem przyzwoicie. Urwał set Goffinowi, Gasquetowi, pokonał Ferrera, na AO zagrał 5 etówkę ze Zverevem. Widać, że w swoich meczach walczy. Zawsze można też spróbować opcji +1,5 seta.
Berdych gra solidnie, jednak wydaje mi się, że nie tak solidnie jak jakieś 2-3 sezony temu. Stara gwardia powoli się wypala, bo gdzie dziś jest Lopez, Isner, Ferrer? H2H 2:1, ale z przed 7 lat i więcej. Robin zagrał w 1 rundzie bardzo fajny mecz z Istominem, oddał zaledwie 6 gemów.
Wynik: 6:3 3:6 4:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Ewidentnie Wawrinka sprzedal mecz
Tak tak, masz racje. Zaryzykowal dozywotni ban od tenisa na oczach calego swiata, zeby zarobic na chleb. W koncu to bardzo ubogi gracz, ktory na samym korcie zarobil ponad 28 milionow dolarow, a z tytulu reklam pewnie tez grubo uzbieral. Tak ewidentnie sprzedal. Tak dla adrenaliny i dozywotniego zawieszenia, bo moglo mu nie starczyc do 1-ego. Poza tym Wawrinka to gracz, ktoremu nigdy w zyciu zapewne nie zabraklo mobilzacji. Co tam, ze sam mowil niejednokrotnie o tym szczerze, ze ma z tym czasem problem, ale to prawdopodobnie sobie wymyslil.

Nishioka-J.Thompson 1 @1.6
Nishioka naprawde gral ladnie ostatnio. Pokonal dwoch bardzo dobrych graczy w Acaulco tj. Socka i Harrisona. Sock wygral w tamtym tygodniu turniej w Delray, wiec tutaj jeszcze mozna podejrzewac, ze braklo mu cierpliwosci w tym meczu, poniewaz taki wlasnie jest Nishioka, ze rywale musze duzo tych wymian zagrac. Thompson jak juz wspomniano po AO i Pucharze Davisa zaczal grac duzo gorzej. Australijczykowi dopisalo szczescie, gra jako lucky loser, pokonal tez nienajlepiej hgrajacego ostatnio Feliciano Lopeza. Na pewno tenisisty, ktory wygra ten mecz, wynik bedzie sukcesem, poniewaz oni nie maja jakis wybitnych wynikow w turniejach rangi ATP 500. Wydaje mi sie, ze forma przemawia za Nishioka, a wydaje mi sie, ze dla przykladu taki Harrison by Thompsona ogral, wiec stawiam na Japonczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Pokonal dwoch bardzo dobrych graczy w Acaulco tj. Socka i Harrisona. Sock wygral w tamtym tygodniu turniej w Delray, wiec tutaj jeszcze mozna podejrzewac, ze braklo mu cierpliwosci w tym meczu, poniewaz taki wlasnie jest Nishioka, ze rywale musze duzo tych wymian zagrac.
Sock wczoraj do pewnego momentu nie miał z Japończykiem żadnych problemów, łamał go jak chciał. Po wygranym 1 secie miał BP w 1 gemie, przegrał go i w tym momencie zaczął się jego &quot;koncert&quot;. W 2 setach ugrał 3 gemy. 1 serwis nieco ponad 50%. Mecz ewidentnie &quot;puszczony&quot;. Sock w tym sezonie doszedł już do 3 finałów, więc zapewne chciał odpocząć. Poza tym w tenisie można sobie oddawać mecze bez żadnych konsekwencji, więc takie zagrywki to normalka. Tak więc tą wygraną brałbym z przymrużeniem oka.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Ggl @17
Mecz za moment, dlatego szybko i na temat, takie kursy to mogą być na meczach amatora z profesjonalista, ale nie tutaj, odpadają rozstawieni jeden za drugim, dzisiaj wydaje mi się, że Andy się nie zmobilizuje, ostatni ich mecz to win GGL&#39;A, po kursie 19, ja czuję pismo nosem i próbuje delikatnie. Nie pisze tu o aspektach czystki sportowych, bo wiadomo co by z tego wyszło, ale nie kurs 1.02 w turnieju rangi 500...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W nocy Djokovic z JMDP. ;) Przed rozpoczęciem turnieju w Dubaiu kurs na win Federera wynosił około 4,00. Mi się wydaje, że on jest #1 do końcowej zwycięstwa.
???? Delbonis F. - Ruud C.
???? Elias G. - Ramos A.
Delbonis F., Ramos A. ::: 1,89 ::: 2/3 ✅ +1,78
Tak jak już pisałem wcześniej, w 2014 roku Delbonis wygrał ten turniej, rok temu ATP Casablancę. Na mączce jest groźny, jest leworęczny, co prawda jego wyniki nie napawają optymizmem, to jednak coś tam wygrywa, porażka z Schwartzmanem i masa niewykorzystanych BP w Rio to nic złego.
Casper Ruud to jeszcze nastolatek, bardzo ładnie ostatnio gra, jednak ja młodym zawodnikom nie ufam. Ruud miał meczową z Bustą w Rio i mógł zagrać w finale na samym starcie! Jednak od meczowej nie wygrał żadnego gema, 8 pod rząd. Co tylko potwierdza jeszcze brak ogrania, dostał kubeł zimnej wody na głowę.
H2H 0:3 dla leworęcznego Ramosa. Ostatnio tydzień w tydzień piłuje wyniki na mączce - Quito, Buenos Aires, Rio, teraz Sao Paulo. Jest w mojej opinii o wiele lepszym zawodnikiem niż Elias który gra na pograniczu Challengera. Rok temu coś tam wygrywał, ale nie utrzymał takiego poziomu na dłużej. Ramos to ktoś kto ograł Federera w Szanghaju więc różnica w talencie jest tutaj olbrzymia.
W obu meczach nie wykluczam 3 setówek.
Wynik I: 2:0
Wynik II: 0:2
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Ggl @17
Mecz za moment, dlatego szybko i na temat, takie kursy to mogą być na meczach amatora z profesjonalista, ale nie tutaj, odpadają rozstawieni jeden za drugim, dzisiaj wydaje mi się, że Andy się nie zmobilizuje, ostatni ich mecz to win GGL&#39;A, po kursie 19, ja czuję pismo nosem i próbuje delikatnie. Nie pisze tu o aspektach czystki sportowych, bo wiadomo co by z tego wyszło, ale nie kurs 1.02 w turnieju rangi 500...
To będzie mecz amatora z pro, bo na inny statut GGL nie zasługuje i to już od jakiegoś czasu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom