>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo - 27.02-05.03.2017

Status
Zamknięty.
H 124

hrotan

Użytkownik
Steve Johnson - Marin Cilic
Zwycięzca meczu: S. Johnson
Kurs: 2,90
BetClic
Marin Cilic męczył się w ostatnim meczu z Coricem który aktualnie nie potrafi znaleźć formy i trochę błądzi na korcie. Seta urwał mu też zmęczony Dolgo który zaliczył istne tournee po Ameryce Południowej
Natomiast Johnson w Acapulco spisuje się znakomicie. Odprawiony Isner i Escobedo. A w tym meczu kurs na Johnsona to aż 2,90 i ja w to wchodzę. Serwis działa i potrafi nim dużo zdziałać (tylko 2 punkty stracone w drugim secie przeciwko Escobedo przy własnym serwisie)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Hrotan weź pod uwagę, że Isner jest kompletnie bez formy, Escobedo to 20 latek, a Coric i Cilic pochodzą z Chorwacji, więc doskonale się znajdą. Powodzenia z typem, ja na Twoim miejscu jakbym grał w stronę Steva to +1,5 seta, albo handicap gemowy. Powodzenia!
W Sao Paulo uważałbym dzisiaj na Cuevasa i Bustę.
???? Melzer G. - Schwartzman D.
???? Giannessi A. - Fognini F.
Schwartzman D., Fognini F. ::: 1,77 ::: 2/3 ✅ +1,54
Schwartzman ostatnio gra bardzo dobrze, przegrał z Nishikorim finalistą w półfinale Buenos Aires, ale urwał tam set. W Rio pomimo porażki 2:0 z Thiemem, to miał masę BP na przełamanie, mecz stał na wysokim poziomie. Tutaj oddał zaledwie 2 gemy Bellucciemu, gospodarzowi turnieju! Melzer jest ponad 50 miejsc w rankingu za nim, reprezentant poziomu Challenger niż ATP. Schwartzman jest tutaj słusznym faworytem meczu.
H2H 0:1 dla Włocha, z przed 7 lat. Fabio już rundę wcześniej grał z kolegą z Włoch, Cecchinato, wygrał 2:0. Tym razem liczę na to samo. Giannessi to zawodnik z poziomu Challenger, gra tutaj od kwalifikacji, dwa mecze wygrał po kreczach. Pokonanie Silvy w 1 rundzie też nie robi wrażenia, bo Hiszpan jest kompletnie bez formy.
Wynik I: 0:2
Wynik II: 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Już myślałem, że Donskoy przejdzie dalej broniąc meczowych.
Jak widzicie Novaka z Kyrgiosem? Tutaj ciekawa opinia o wynikach Djokovica czy Murraya:
https://forum.bukmacherskie.com/f12/dyskusje-na-temat-tenisa-turniejow-itd-133907-5.html#post6337077
???? Thiem D. - Querrey S.
???? Johnson S. - Cilic M.
Thiem D., Cilic M. ::: 1,37 ::: 1/3 ⛔

Rok temu grali tutaj w półfinale, wynik to 6:2 6:2 dla Thiema i znowu idę w kierunku młodego Austriaka który jak widać rozkręcił się w turnieju. Querrey też nie gra źle, ale to nie ten sam zawodnik co kilka sezonów temu. Od jakiegoś czasu gra na mocno średnim poziomie. Thiem od 7 meczów nie stracił nawet seta.

H2H 0:2 dla Cilica i idę również w jego stronę w tym meczu. Bardziej go cenię jako zawodnika niż Johnsona, w końcu wygrał US Open. Chorwat od jakiegoś czasu gra coraz lepiej, Steve również, ale on tak poza serwisem to nie ma tak dużego wachlarzu zagrań. Pokonanie Isnera bez formy i 20-latka Escobedo mnie cały czas nie przekonuje.
Wynik I: 0:2
Wynik II: Johnson oddał mecz walkowerem...
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Kyrgios 21 latek, w swojej karierze ma zwycięstwa nad:
- Murrayem,
- Nadalem,
- Federerem,
- Wawrinką,
- Raoniciem,
- Berdychem,
- Goffinem.
Australijczyk to świrus, któremu bardzo często odbija kolba. Jednak umie pokonać tych największych. Przeciwko Novakowi jeszcze nie miał okazji zagrać, ale jakoś Serb mnie nie przekonuje w tym sezonie. To nie jest ten sam Djoković, który miażdzył swoich rywali i nie dawał nawet najmniejszych nadziei na sprawienie niespodzianki.
Kyrgios posiada bardzo dużą palete zagrań w tym również tych nieszablonowych. Potrafi mocno huknąć z forehandu a to niewątpliwie będzie potrzebne do zdobywania punktów z świetnie broniącym Djokoviciem. Pytanie na to spotkanie jest takie; jak będzie zachowywał się Kyrgios w momencie kiedy coś nie będzie szło po jego myśli, czy zachowa zimną krew i koncentracje i podejdzie ogólnie do spotkania mocno zmotywowany czy wyjdzie z założenia, że lepiej popajacować, wdać się w utarczke słowną z sedzią lub kibicami (w Acapulco miał już epizod po spotkaniu z Selą gdzie jakaś tam awantura wynikła).
Stawiam tu na element zaskoczenia, który to może zaprezentować Kyrgios. Djoko jeszcze przeciwko niemu nie grał a przecież Nadal i Federer w pierwszych starciach z Kyrgiosem polegli.
Kyrgios 3.75 bet365✅✅
Kyrgios zebrał ostatni skalp, którego brakowało w jego gablocie. 25 asów.. nie mam pytań
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
H 124

hrotan

Użytkownik
Guido Pella - Albert Ramos
Zwycięzca meczu: G. Pella⛔⛔
Kurs:: 2,55
BetClic
Dzisiejsza noc minęła pod znakiem underdogów. Najpierw Querrey, a potem Kyrgios dali mi zarobić ponad 1500 złotych, a łączny kurs mojego kuponu wyniósł ponad 20!
Idę za ciosem. Oglądałem cały mecz Ramosa z Eliasem którego powinien rozbić na pył. O choć wynik 2-0 sugeruje łatwe zwycięstwo, to ja w tym meczu widziałem nieporadność, auty, siatki.
Ponadto niedawno tylko nieznacznie wygrał z Pellą. Typ przeciwko Ramosowi, a nie za Pellą.
To co zrobił Pella mając praktycznie na tacy mecz...
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Co myślicie o tie breaku w meczu Verdasco z Haase? Nie siedzę w tenisie ale analizując statystyki i ich obecną formę to całkiem możliwe, prawda? Kurs 2,38 w Fortuna.✅
edit: TB już w pierwszym secie, chociaż Haase mógł to złamać w 9 gemie.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
???? Kyrgios - Querrey
Typ: Querrey +1.5seta @1.99 ✅
Kyrgios to bez wątpienia największy tenisowy talent w obecnym tourze. On sam jest też tego świadom, stąd zapewne jego częste wygłupy. Wczoraj odprawił Djokovicia, więc na pewno w głowie już się zagotowało nieźle. I na przeciwko staje Querrey. Solidny, niewygodny, bo trzymający własny serwis, grający mocny tenis i też będący w niezłej formie - wczoraj odprawił Thiema. To są okoliczności idealne, żeby Kyrgiosowi odbiło. Idealnie byłby złapać handicap +4 gemy, ale kursy zbyt niskie. Dlatego ja stawiam na seta dla Querreya, bo spodziewam się zaciętego meczu, z małą ilością przełamań i co najmniej jednym tie-breakiem. Plus ten bonus, że Kyrgiosowi zawsze może odbić i może oddać seta za darmo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Verdasco F. - Haase R.
Powyżej 21 gemów ::: 1,71 ::: 2/3 ✅ +1,42
Wszystko w tym meczu wskazuje na over gemowy - to zdanie dla kogoś komu nie chce się dalej czytać. H2H 3:3 z lat 2011-2016, urywali sobie po secie, grali tie-breaki. Tutaj w Dubaju obaj są w formie. Verdasco w arabskich klimatach w 2017 roku (Doha, Dubai) gra świetnie, Haas w 2017 urywa sety zawodnikom z czołówki, walczy w meczach. Ograł Berdycha, Dzumhura w formie, Hiszpan za to na rozkładzie ma Monfilsa, Aguta. Stawka jest o finał turnieju, więc żaden z nich nie odpuści. Wynik np. 7:6 6:3 będzie rozliczony pozytywnie.
Wynik: 7:6(5) 5:7 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Co myślicie o tie breaku w meczu Verdasco z Haase? Nie siedzę w tenisie ale analizując statystyki i ich obecną formę to całkiem możliwe, prawda? Kurs 2,38 w Fortuna.
Typujac ten mecz trzeba się kierować tylko jednym czynnikiem. Oni obaj są handlarzami, znają się i wiedzą jak to wykorzystać (a raczej ich ktoś &quot;wykorzystuje&quot;)

@ 2.80 na Haase to raczej obowiązek w starciu z Verdasco. Bardzo realne 3 sety i bardzo modne ostatnio w ustawkach, takie niby &quot;alibi&quot; że była pseudo walka
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Sousa - Delbonis ::: 1 ✅
BetOnline @2,38
Przy tym kursie biorę tutaj Portugalczyka. Oglądałem go wczoraj z Olivo i wyglądał na świeżego i zmotywowanego. Grał na swoim poziomie, agresywnie, wszystko funkcjonowało normalnie, stąd wynik 2-0 z przeciętnym Argentyńczykiem. Zauważyłem, że jeżeli w małym odstępie czasu grają dwaj zawodnicy o zbliżonym poziomie to raz wygrywa jeden raz drugi. Tak było ostatnio w parach Istomin-Bedene, Skugor-Klein, Bagnis-Lajovic. Jednak tym razem nie korzystam z mojej teorii (Panowie grali w tym roku w Buenos Aires) bo wydaję mi się, że Delbonis słabo wygląda. Jakoś jego gra z Ruudem mnie nie przekonywała. W ogóle średnio zaczyna ten sezon. Nie widzę specjalnie co miałoby przemawiać za tym, żeby upatrywać w Frederico faworyta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Hasse 2,75 @bet365
Uważam, ze będzie to zacięty pojedynek, ale mimo wszystko wygra Holender. Hasse trzyma serwis. Verdasco ma lekkie przestoje w swojej grze wygrywał 4:1 w 3 secie z Bautista potem oddał gema przy swoim serwisie bodajże z dwoma podwójnymi błędami. Gdy tylko Holendrowi serwis bedzies siedział tak jak w ostatnich meczach powinien to wziąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Tenis - ATP Dubai
Fernando Verdasco - Robin Haase, 14.05
Typ: Robin Haase wygra 2-0 w setach
Kurs: 5,14
Pinnacle
Stawka: 1%
Typ: Robin Haase +3.50 gema
Kurs: 1.80
Pinnacle
Stawka: 5%

Cóż za półfinał ATP Dubai. Dziś zmierzy się ze sobą dwóch &quot;pewnych fixiarzy&quot; tj Verdasco vs Haase. Jednego się obawiam tj rozstrzygnięcia 2-1 w setach dla Haase, ale liczę na szybki zjazd 0-2 w setach i pasywną grę Verdasco. Mimo &quot;zamiłowań&quot; obu tenisistów Holender Robin Haase w czysto sportowej rywalizacji ma duże szanse na wygranie 2-0. To on ma lepszy serwis i bardzo dobrze czuje się na tej nawierzchni kortu centralnego w Dubaju. Piłka tam odbija się bardzo wolno, co bardzo odpowiada Holendrowi. Ostatnio bardzo go niedocenilem, pewnie też ze względu na to że mam go za &quot;sprzedajną ku .. &quot; a on pierwszy raz zaskoczył mnie pozytywnie w tej swojej &quot;karierze&quot;. Bardzo dobrze serwuje i porusza się tutaj. Wykorzystuje małe szybkości wymian gdzie bardzo dobrze zamyka uderzenia nadgarstkiem i to on przejmuje inicjatywę. Ma duży zasięg ramion i to pozwala mu łapać trudne piłki i mijać rywala przy sieci, co czynił już z Dzumhurem i dzięki temu pokonał Bosniaka. Fernando Verdasco nie gra tu nic wielkiego. Monfils grając z nim przebijał tylko balony na środek kortu. Ostatnio często czarny Francuz tak się zachowuje myśląc że coś wygra w takich warunkach, a widać gołym okiem ze to może dać tylko jeden efekt tj pewną porażkę. Zrobił co zrobił, a teraz wracam do Verdasco. Fernando Verdasco mimo że miał podane zwycięstwo to musiał grać na pełnych obrotach i każdą piłę na dwieście procent. Dziś już nie będzie tak łatwo i nie on będzie dominował w wymianach. Verdasco serwisem głównie wprowadza piłkę bądź jak obawia się returnu, to popełnia bledy serwisowe. Z końcowej lini już nie będzie tak łatwo, bo Haase zagra bardzo mocno, a nie balona na środek kortu. Haase wygra dziś masę bezpośrednich punktów i to on melduję się w Finale ATP Dubai 2017.

E:
Haase chyba śniadania dziś nie gryz. To co gra z końcowej lini to sam balon, Verdasco z tego gra płasko winnera, a Haase tylko balon i balon, nawet nie zaryzykuje jeden raz. Zawodnik rangi challenger max i do fixow , oby pokrył handicap i papa. Spotkamy się na cegle przy fixowaniu z Haase..
Haase przez 22 gemy grał cały czas pod górę tkzw balon, nawet na balon Verdasco odpowiadał balonem. Ostatnie 3 gemy zaczął przyspieszać i prowadzić wymianę, to wygrał seta a Dasco nie miał nic do powiedzenia. Takiej gry spodziewałem się że strony Haase przez cały mecz, a nie w 2-3 gemach. Grał tak zachowawczo, jakby bał się o to że odpadnie mu ręką po wykonaniu zamachu. Tą samą maniere ma też Krygios, np ostatni jego mecz z Tsonga w 1/2 we Francji bodajże
Oby kolejnych gemow nie grał tylko pod górę, bo to drewniany koleś ...
Holenderski polglowek...
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
POwiem tak oglądałem cały mecz hasse z verdasco i holener zagrał co najmniej dziwnie i strasznie zachowawczo taki tenis jak z berdychem czy dzumhurrem grał moze prze kilka gemów na 30 rozegranych. w obu setach miał prowadzenie breaka i w obu przypadkach oddał.trzeci set w którym powinien po drugim secie
miec dodatkowy zastrzyk adrenaliny grał mega padake . Ale tak jakby sie zastanowic po wygranych dogów Querreya i Kyrgiosa wczesniej trudno było sie spodziewac że dog wygra 3 mecz z kolei.;;)))))
 
J 47

januszo

Użytkownik
takiego tupetu jak u gracza Sylwester nie widziałem, gra underdoga na 2:0 i jeszcze go obraża tutaj. Żenada. Żeby nie było offtopu, to gram dzisiaj w stronę Schwartzmanna z Cuevas. Na Marathonie jest 1.79 i to moim zdaniem szaleństwo. Oglądałem ze 4 ostatnie mecze Schwartzmanna, pokazywał się solidnie na różnych pułapach trudności, przegrał w ostatnich meczach tylko z Thiemem, który na mączce okazał się niepokonany. H2H 3:1 dla niziutkiego Argentyńczyka. Idę za tym betem czujką, która ostatnio sprawdza się bardzo, niestety przez mus pisania analiz nie daje tego tutaj. Jak coś polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Dzisiaj próbujemy na mączce mały dubelek.
Fognini +1,5 seta ⛔ + Pella +1,5 seta ✅ @ 2,37 ⛔ Unibet
Na początek pierwsze starcie. Fabio ,,gorąca głowa&#39;&#39; Fognini kontra solidny do bólu Carreno Busta.
Z Włochem jest ten problem, że pod kopułą ma tam istny misz-masz. Potrafi zagrać genialnie, potrafi od niechcenia. Na mączce porażka między innymi z Robredo czy też Ramosem (co chluby mu nie przynosi, chociaż przegrana z Albertem jest jeszcze wytłumaczalna). Tutaj jednak jest dogiem a w takich meczach warto próbować coś w jego stronę, bo zawsze można się mile zaskoczyć.
Naprzeciw Busta - solidne wyniki, ostatnio nawet finał. Patrząc jednak na drabinkę to nie było tam nikogo ciekawego naprzeciw. Dolgopolov skreczował ewidentnie zmęczony po wygranym turnieju, wiekowy Estrella, Ruud (z solidnym wystrzałem formy, ale wciąż młody - a praktycznie w meczu z nim Busta był już jedną nogą poza turniejem) czy też Souza to solidne przeciętniaki - nic więcej. Gdy trafił na Thiema to zaliczył szybki zjazd do bazy...Na kolejny turniej na mączce.
Historia ich gier nie jest specjalnie długa, poza ostatnim starciem w 2016 roku grali zazwyczaj (2 pozostałe przypadki) 3 sety. Co ciekawe, wszystkie mecze wygrał Carreno - można zatem oczekiwać, że nie leży on Fogniniemu. Dlatego też gram bardziej asekuracyjnie na seta dla Włocha. Trzeba pamiętać, że pomimo dosyć marnych rywali Busty, nie zaliczył on jakiejś spektakularnej wtopy w ostatnim czasie (a regularność w tenisie to ważna cecha). Fognini zaś, potrafi spieprzyć nawet wygrane starcia, bo mu się nie chcę czy...chyba on sam nie wiem czemu.
Do dubla dorzucam Pellę i jego seta - gra niemal u siebie a podejmuje Ramosa. Nie zaliczył dobrego wejścia w ten sezon, teraz po przejściu na korty ziemne próbuje swoich sił (raczej z marnym skutkiem). Na pewno martwić powinna porażka z Estrellą, ale ten grajek mimo wieku potrafi czasem coś zagrać (chociaż dla mnie i tak jest często przeceniany). Przegrał także z Ramosem po bardzo wyrównanym pojedynku i właśnie tam mieliśmy już trzy sety (z bodaj nawet tie - breakiem w ostatniej partii).
Ramos to nieobliczalny tenisista, lewa ręka i solidne wyniki na południowoamerykańskiej mączce. Na pewno jest to dobry okres dla tego zawodnika, przegrywał tylko z gośćmi, którzy mogli mu zagrozić (nawet w domniemaniach przedmeczowych - po prostu równymi sobie czy też lepszymi). Czy przegra tym razem z Pellą? Nie jestem do końca przekonany, ale wiem, że spotkanie to może i powinno być dość długie. Liczę tutaj na przynajmniej seta dla Pelli, u którego chyba w końcu coś drgnęło. Czasami gracze jego pokroju potrzebują takiego turnieju jak ten, aby coś w ich grze ruszyło na dobre. Na plus także ogranie Berlocqa i to 2:0 - zawsze groźnego na tej nawierzchni i cenionego zwłaszcza w południowoamerykańskich klimatach ziemnych.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Cuevas P. - Schwartzman D.
Schwartzman D. ::: 1,78 ::: 3/3 ⛔
H2H 1:3 z lat 2013-2017, dwa ostatnie mecze wygrał Schwartzman, raz na turnieju w Belgii rok temu pod koniec sezonu 2:0 i w tym roku spotkali się na Australian Open, wynik 6:3 6:3 6:0 dla Argentyńczyka. O Schwartzmanie już pisałem ostatnio, że całkiem nieźle gra, urwany set Nishikoriemu w Buenos Aires, solidna walka i wiele niewykorzystanych BP ze zwycięzcą Thiemem w Rio, a tutaj oddał 2 gemy Bellucciemu.
Cuevas jest mocny na mączce, rok temu wygrał w tym okresie 2 turnieje (Rio i Sao Paulo), ale teraz jest cieniem samego siebie. Rok temu na mączce ograł Nadala, w tym roku odpadł z Challengerowcem Arthur De Greef który odniósł z Urugwajczykiem dopiero 2 zwycięstwo w karierze o randze ATP. Rundę później De Greef przegrał 7:5 6:0 z Clezarem. Szczerze trzeba przyznać, że Schwartzman lepiej się prezentuje i jest on słusznym faworytem tego meczu.
Wynik: 2:1
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Querrey vs Kyrgios 1 @ 3.95 Royrichie ✅✅✅

Brawa dla Kyrgiosa za mecz Djokovicem, ale nie oszukujmy się on na te mecze z lepszymi ma inny poziom motywacji i inną głowe. Ile on genialnych meczy rozegrał, a w następnej rundzie nagle bencki. Nie ukrywam, że Kangur jest jednym z moich ulubionych tenisistów za wszechstronność i te jego zagrania na korcie gdzie znajdziemy drugiego chłoptasia co sobie z grając z Novakiem robi przebicia spod nóg ???? coś pięknego. Nie wiem czemu, ale biorąc pod uwagę całokształt jego kariery mam przeczucie, że poleci bo Sam bardzo dobrze się tu prezentuje. Solidnie Kończy wymiany i trzyma serwis mimo, że umiejętnościami odbiega od Kangura to nadrabia doświadczeniem i spokojem na korcie i myśle, że ten czynnik tutaj przeważy.

Ps: Czasem pisze, a czasem poprostu obserwuje to forum i taka dygresja wobec paru użytkowników. &quot;Wygrałem 1500 jestem niesamowity bla bla bla&quot;, ale kuponu na forum nie było ???? Po co to pisać? Przedłużenie coconess? Takie pierdoły to można pisać na forum dla samotnych pań. Jeszcze jedno nie będę wskazywał palcem, ale pojawiają sie wpisy pewnej osoby, która myśli, że zjadła wszystkie rozumy i krytykuje innych użytkowników jeżeli coś wpiszą. Pozwole sobie rzucić takim niedokładnym cytatem &quot;człowieku czy wiesz co piszesz on to bierze luźniutko i fala hejtu i zarozumialstwa. Jeżeli trafiony typ bukmacherski i krytyka innych sprawia niektórym przyjemność to zmiana forum byłaby idealnym pomysłem. Bo nikogo tu nie interesują urażona duma, ambicja czy chęć wywyższenia się nad innymi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Carreno Busta - Fognini ::: 1 ✅
BetOnline @1,59
Fognini, gracz, który najwyżej w rankingu na 13 pozycji. Świetny technik, ma znakomitą rękę do tenisa ale brakuje mu w tym momencie regularności i determinacji. Widać po jego języku ciała, że mu nie zależy za bardzo. Poprzedni sezon na mączce zupełnie nic specjalnego, bilans 11/9. W tym sezonie jeszcze nie pokonał nikogo poważnego, a powód jest taki, że on gra teraz po prostu słabo. Taki Ramos to go ogrywa spokojnie.
Nie jestem fanem Carreno Busty ale na Fogniniego to jest dobry pick. Gracz kompletny, spokojny, raczej nie można się spodziewać u niego jakichś dziwnych zachowań. W tym sezonie pokazał już trochę dobrego tenisa. Widać, że jest w sprawny i zdeterminowany, żeby coś wygrać. Kurs głowy nie urywa ale przekonanie do zakładu całkiem spore.
https://www.betonline.ag/
niezłe kursy, mała oferta, dobry rating na SBR
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Murray A. - Verdasco F.
Powyżej 19,5 gemów ::: 1,81 ::: 1/3 ⛔
Verdasco F. +1,5 seta ::: 2,82 ::: 1/3 ⛔
Verdasco F. +5 gemów ::: 2,02 ::: 1/3 ⛔

H2H 11:2 z lat 2003-2016 czyli grubo ponad dekada dobrej gry. Dosłownie w 4 spotkaniach było poniżej linii. Pozostałe ich mecze były niezwykle zacięte, z tie-breakami, urywali sobie po secie.
O Verdasco już bardzo dużo napisałem w skrócie to - jest w formie, w sezonie 2017 w Doha i teraz w Dubaju gra na genialnym poziomie co tylko potwierdził dojściem do finału.
Spotkali się rok temu pod koniec sezonu w Paryżu i tam o mały włos, a to właśnie Hiszpan zatrzymałby genialną serię Szkota i kto wie czy wtedy zostałby tym wymarzonym numerem #1 na koniec sezonu. Linia 19,5 gemów jest naprawdę bardzo nisko wystawiona przynajmniej w mojej opinii. Mnie tutaj nie zdziwią 3 sety. Przypomnijcie sobie kursy z finału Masters w Cincinnati z przed roku.
Tutaj sobie możecie sprawdzić ich potyczki H2H:
https://matchstat.com/tennis/h2h-odds-bets/Andy%20Murray/Fernando%20Verdasco
Wynik: 6:3 6:2
 
ranczo0123 510,1K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP Sao Paulo 2017
Godzina:
5:00
Spotkanie:
Kyrgios - Querrey
Typ:
Querrey +1.5seta
✅ tak jak mowilem. Kyrgiosa odcielo w 2 secie
Kurs:
1.95
Bukmacher:
Bwin
Analiza:
Krotko, zwiezle i na temat. Serwismen jakim jest niewatpliwie Querrey idzie przez ten turniej jak burza stracil tylko jednego seta w 3 meczach na tym turnieju. Jest w swietnej dyspozycji co potwierdza win z Goffinem oraz Thiemem. W obu tych przypadkach byl underdogiem a mimo to gladko wygrywal po 2:0. O ile win nad Goffinem ktory jest w przecietnej formie moze nie zrobic na kims wrazenia o tyle gladki win nad Thiemem wprost przeciwnie. Na drugim biegunie Kyrgios. Niewatpliwie wielki talent a zaraz pajac ktoremu od czasu do czasu mozg fixuje. On bilans ma taki jak rywal czyli oddany jeden set w 3 meczach. Wczoraj 2:0 odprawil nie byle kogo bo Djokovicia ale Nick ma to do siebie ze na zawodnikow z topu spina mocno dupke. Mysle ze po takim winie moze sie podpalic i troche popajacowac sobie dzisiaj. Biorac pod uwage swietna forme Querreya oraz to ze Kyrgosowi czasem mozg szwankuje mysle ze tego jednego seta moze na spokojnie wziac. Kurs na faworyta zdecydowanie wedlug mnie zanizony i nie oplacalny, az sie prosi zeby grac w druga strone bo tutaj widze value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom