>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo - 27.02-05.03.2017

Status
Zamknięty.
A 498

adziu32

Użytkownik
Escobedo vs Johnson 1 @3,75 bet365
Mecz Johnsona z Escobedo zapowiada sie bardzo ciekawie i mecz bedzie bliski w przeciwienstwie do tego co proponuja nam bukmacherzy. Ten bardziej doswiadczony Steve Johnson obecnie ATP 26 charakteryzuje sie doskonalym serwisem i mocnym strzałem z forhendu, Wczoraj ograł Isnera 2x 6-4. Steve w tym roku gra caly czas na dobrym poziomie poza wpadka z Kukuszkinem nie mial porazek z nizej notowanymi rywalami.
Na AO odpadl w 2R z Wawrinka.
Ernesto Escobedo 20 letni kalifornijczyk dobija sie do TOP 100 rankingu i podejrzewam ze szybko do niej wskoczy. Mialem okazje obserwowac kilka jego meczow, odniósl kilka wygranych w turniejach rangi challenger Na AO blysnal wygrana z Medwiedewem w kolejnej rundzie zdolal urwac set Ferrerowi. W moim odczuciu Escobedo moze odniesc spektakularne zwyciestwo, to na Johnsonie bedzie spoczywac presja w tym meczu. Młody moze zagrac na luzie. Dla mniej przekonanych polecam set dla Escobedo.
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Escobedo vs Johnson 1 @3,75 bet365

Mecz Johnsona z Escobedo zapowiada sie bardzo ciekawie i mecz bedzie bliski w przeciwienstwie do tego co proponuja nam bukmacherzy. Ten bardziej doswiadczony Steve Johnson obecnie ATP 26 charakteryzuje sie doskonalym serwisem i mocnym strzałem z forhendu, Wczoraj ograł Isnera 2x 6-4. Steve w tym roku gra caly czas na dobrym poziomie poza wpadka z Kukuszkinem nie mial porazek z nizej notowanymi rywalami.
Na AO odpadl w 2R z Wawrinka.
Ernesto Escobedo 20 letni kalifornijczyk dobija sie do TOP 100 rankingu i podejrzewam ze szybko do niej wskoczy. Mialem okazje obserwowac kilka jego meczow, odniósl kilka wygranych w turniejach rangi challenger Na AO blysnal wygrana z Medwiedewem w kolejnej rundzie zdolal urwac set Ferrerowi. W moim odczuciu Escobedo moze odniesc spektakularne zwyciestwo, to na Johnsonie bedzie spoczywac presja w tym meczu. Młody moze zagrac na luzie. Dla mniej przekonanych polecam set dla Escobedo.
Wszystko fajnie, ale fajnie to za mało, opisz styl gry zawodników, ich zalety jak i wady. Przede wszystkim co może przyczynić się do ew zwycięstwa Escobedo?Bo skoro widziałeś jego grę . a ta &quot;Analiza&quot; nic nie zawiera w sobie prócz Typu!
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Escobedo ma dwie ręce i nogi i głowę posiada też
Sorry kolego, skoro chcesz mnie edukować to napisz analize innego spotkania a ja w ty, czasie wytkne bledy w twoich poprzednich. Pozdrawiam.
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Escobedo ma dwie ręce i nogi i głowę posiada też
Sorry kolego, skoro chcesz mnie edukować to napisz analize innego spotkania a ja w ty, czasie wytkne bledy w twoich poprzednich. Pozdrawiam.
To masz ostatnią z tego działu Analize w której się skupilem głównie na przeciwniku, bo to przemawiało za typem w pierwszej kolejności, a tu mój Prywatny Temat z typami/analizami. Ponadto czasami podaje typ/analize bez wielkiej argumentacji i uzasadnienia, a liczę na &quot;pomoc bogów&quot;, ale takie Info zamieszczam w danym opisie, że to warte ryzyka, małej stawki (tkzw value), czyli nawet brak argumentacji defakto argumentuje ;) Typowanie wiadomo zawsze nie wejdzie, ale Analiza musi być wartościowa, zawierać przydatne Info aby każdy czytający był po zapoznaniu się z nią trochę mądrzejszy
Ja czytając Twoją straciłem tylko czas, a suchy Typ mnie nie interesuje. Moja przykładowa Analiza jakby okazała się nawet przegranym typem, daje i tak wiele każdemu odbiorcy
Rozumiesz Ziom?
Więc podaj proszę to, co może się przyczynić do zwycięstwa Escobedo. Jakie atuty i zagrania mogą mu w tym pomóc, a co może zawieść u Johnsona na tle tego rywala i vice versa. Typ może nie wejść, mnie to nawet nie interesuje, bo ja nie gram cudzych typów, ale czytam analizy aby, uzyskać z nich Info o aktualnej formie, zachowaniu czy opis gry i to właśnie może mi pomóc dziś, bądź za jakiś czas. Dlatego ważne jest oglądanie spotkań (napisałeś że oglądasz) i umiejętne przekazanie tego obrazu w analizie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Poza tym w tenisie można sobie oddawać mecze bez żadnych konsekwencji, więc takie zagrywki to normalka.
Nie jest to prawda, co napisales. Zjawisko &quot;tankingu&quot; oczywiscie istnialo, istnieje i bedzie istniec. Przeciez to logiczne, ze najlepsi zawodnicy na najwieksze turnieje, gdzie sa najwieksze pieniadze, mobilizuja sie duzo bardziej. Tak jest chyba w kazdej dyscyplinie sportu.
Sedzia w trakcie meczu zawsze moze ukarac zawodnika ostrzezeniem, kara przegranego punktu, gema i meczu.
Poza tym ATP Rulebook w dziale &quot;The Code&quot; zobowiazuje teoretycznie zawodnikow do jak najlepszej gry.
Zarowno sedzia, jak i supervisor, moze nalozyc kare o nazwie &quot;lack of effort&quot;. W ostatnim czasie taka kara zostal ukarany m.in. Nick Kyrgios za wystep w Szanghaju, a pamietam, ze wczesniej karano w ten sposob m.in. Hanescu, Tomica czy Davydenke.
Poza tym zawodnicy graja w cyklu ATP, wiec sa niejako pracownikami i podlegaja wszelkim restrykcjom wladz ATP.
Wladze ATP moga za kazde takie przewinienie ukarac gracza finansowo kara 10,000 tysiecy dolarow oraz zawieszeniem az do 1 roku. Podczas takiego zawieszenia zawodnik oczywiscie nie moze uczestniczyc w turniejach i zarabiac pieniedzy. Nie wiem czy jakby po meczu kazano zaplacic ci 40 tysiecy złotych (w przeliczeniu dolara na złotówki), to bylbys zadowolony. To mniej wiecej tak jakbys po meczu musial kupic i oddac komus nowy samochod miejski z silnikiem 1.2 z salonu za darmo, bo nie wiem jak to porownac bardziej namacalnie.
Istnieje jeszcze szereg innych kar.
Kyrgios za swoje popisy w Szanghaju zostal ukarany wlasnie kara &quot;lack of effort&quot; (10,000$), slowna obraze widza (5000$) oraz niesportowe zachowanie (1500$), co dalo w sumie 16,500 dolarow. Mowiac w skrocie, musial zaplacic ok. 66 tysiecy złotych.
Poza tym ukarano go 8-tygodniowym zawieszeniem, dzieki czemu przegapil kilka bardzo lukratywnych turniejow na koniec roku, wiec tutaj stracil pewnie szacunkowo jeszcze wiecej przy potecjalnej dobrej grze. Ukarano go wiec zatem kilkukrotnie za jeden mecz.

Myslicie, ze Roger z Donskoyem na bank tez sprzedal, bo tez by mu do 1-ego kolejnego miesiaca moglo nie wystarczyc na chleb?
To sa oczywiscie wybrane punkty z meczu, poniewaz caly mecz tak nie wygladal.
https://www.youtube.com/watch?v=KZjRyYLc0zE
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Poza tym ATP Rulebook w dziale &quot;The Code&quot; zobowiazuje teoretycznie zawodnikow do jak najlepszej gry.
Zarowno sedzia, jak i supervisor, moze nalozyc kare o nazwie &quot;lack of effort&quot;. W ostatnim czasie taka kara zostal ukarany m.in. Nick Kyrgios za wystep w Szanghaju, a pamietam, ze wczesniej karano w ten sposob m.in. Hanescu, Tomica czy Davydenke.
Wymieniłeś kilka przykładów na przestrzeni lat. A odpuszczanie meczów przez faworytów jest nagminne. Ja nie mówię, że Sock sprzedał mecz. Zwyczajnie go odpuścił. Pewnie w następnym turnieju zmiótłby Japończyka z kortu. Czy myślisz, że tak doświadczeni zawodnicy nie wiedzą, jak przegrać mecz, żeby nikt się nie przyczepił? Wystarczy walić minimalnie po autach. Zawsze można wszystko zwalić na zmęczenie. Davydenko to był już skrajny przykład, bo tam chyba poszła duża kasa na to, że przegra. W ogóle to była spora afera i ten przykład pokazywano w jakimś filmie o korupcji w sporcie.
Ogólnie dla typerów takie sytuacje działają w 2 strony. Niby można wyczuć, że ktoś odpuści i zgarnąć dużą kasę, ale weź zgadnij, czy to nastąpi w tym czy w innym turnieju, jeśli ktoś jest w wybornej formie. To loteria.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Eh, tak jak przeczucie mnie zawiodło co do Andyego, tak już Roger zgodnie z planem moim zacnym, choć nie sądziłem, że to właśnie na niego padnie, bo tyle nie grał i w ogóle, no cóż, szkoda, że nie wybrałem RF&#39;a ????
 
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Wymieniłeś kilka przykładów na przestrzeni lat.
A ile ma tych przykaldow byc. Zawodnicy w przeciwienstwie do 90% uzytkownikow forum sa swiadomi, ze takie kary istenieja.
Nikt z nich sobie nie wyobraza, ze moglby jechac niewiadomo ile tysiecy kilometrow czasem, kupowac bilety, oplacac zakwaterowanie, utrzymywac caly rok sztab trenerski i co dajmy drugi czy trzeci mecz placic 40 tysiecy złoty kary za glupoty!!! Przeciez zatrudnieni przez nich ludzie nie dzialaja tam charytatywnie, a lotniska nie witaja ich grupowymi gratisowymi biletami z darmowymi przelotami przez cala kariere dla nich i ich sztabow.
Przeciez to logiczne, ze najlepsi zawodnicy na najwieksze turnieje, gdzie sa najwieksze pieniadze, mobilizuja sie duzo bardziej. Tak jest chyba w kazdej dyscyplinie sportu. Czasem role odgrywa tez czynnik zmeczenia. Czy ja mowie, ze u Socka na przyklad nie zadzialal czynnik zmeczenia?
Wracajac do meritum, napisales ze mecze mozna odpuszczac bez konsekwencji, to ci pokazuje na podstawie oficjalnych przepisow, ze jednak kary sa (moga je nakladac sedziowie w trakcie meczu jak i wladze ATP po meczu) i nie mozna odpuszczac bez konsekwencji.
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Nie jest to prawda, co napisales. Zjawisko &quot;tankingu&quot; oczywiscie istnialo, istnieje i bedzie istniec. Przeciez to logiczne, ze najlepsi zawodnicy na najwieksze turnieje, gdzie sa najwieksze pieniadze, mobilizuja sie duzo bardziej. Tak jest chyba w kazdej dyscyplinie sportu.
Sedzia w trakcie meczu zawsze moze ukarac zawodnika ostrzezeniem, kara przegranego punktu, gema i meczu.
Poza tym ATP Rulebook w dziale &quot;The Code&quot; zobowiazuje teoretycznie zawodnikow do jak najlepszej gry.
Zarowno sedzia, jak i supervisor, moze nalozyc kare o nazwie &quot;lack of effort&quot;. W ostatnim czasie taka kara zostal ukarany m.in. Nick Kyrgios za wystep w Szanghaju, a pamietam, ze wczesniej karano w ten sposob m.in. Hanescu, Tomica czy Davydenke.
Poza tym zawodnicy graja w cyklu ATP, wiec sa niejako pracownikami i podlegaja wszelkim restrykcjom wladz ATP.
Wladze ATP moga za kazde takie przewinienie ukarac gracza finansowo kara 10,000 tysiecy dolarow oraz zawieszeniem az do 1 roku. Podczas takiego zawieszenia zawodnik oczywiscie nie moze uczestniczyc w turniejach i zarabiac pieniedzy. Nie wiem czy jakby po meczu kazano zaplacic ci 40 tysiecy złotych (w przeliczeniu dolara na złotówki), to bylbys zadowolony.
Istnieje jeszcze szereg innych kar.
Kyrgios za swoje popisy w Szanghaju zostal ukarany wlasnie kara &quot;lack of effort&quot; (10,000$), slowna obraze widza (5000$) oraz niesportowe zachowanie (1500$), co dalo w sumie 16,500 dolarow. Mowiac w skrocie, musial zaplacic ok. 66 tysiecy złotych.
Poza tym ukarano go 8-tygodniowym zawieszeniem, dzieki czemu przegapil kilka bardzo lukratywnych turniejow na koniec roku, wiec tutaj stracil pewnie szacunkowo jeszcze wiecej przy potecjalnej dobrej grze.

Myslicie, ze Roger z Donskoyem na bank tez sprzedal, bo tez by mu do 1-ego kolejnego miesiaca moglo nie wystarczyc na chleb?
Ty dx2 jak wierzysz w to co napisałeś i tak postrzegasz rzeczywistośc, to zapewne lykasz w całości to, co w &quot;komunistycznej tv&quot; jest aktualnie, a w sejmie pracują dla dobra obywateli ...
Każdy kibic tenisa z głową na karku, nie wspominając o typujacych wie że władze ATP/WTA dają ciche przyzwolenie na tkzw ustawki i w ogóle w niczym nie przeszkadzają. Krygios dostał karę za olewke meczu i zwracania w ten negatywny sposób na problem &quot;zawodowców&quot; tej dyscypliny. On nie ustawił meczu, a poprostu nie chciał grać, a był na korcie. Czemu tak zrobił? Bo chciał zwrócić na coś uwagę, a dzień wcześniej on napisał tweet&#39;a że nie ma zamiaru wygrać w następnym meczu. Jego zawieszenie i karę trzeba traktować w ten sposób że ATP mu pogrozila, ze jak nie zamknie dzioba to straci licencje. Dla ochłody dostał tą pseudo karę i okres zawieszenia gdzie juz było po sezonie, a on deklarował że już nie gra do końca 16 roku. ATP ukarała tylko jakiś pionków z itf-ow wartych 5 euro, ponadto nie ATP to zrobiła, a w Sądzie udowodniono im winę, a że nikt poważny nad nimi nie stał, a byli &quot;samodzielni&quot;, to się tym zajęto (niczym w Polsce). Jak Davidenko zrobił numer z Vasalo w Sopocie te 10 lat temu, mieli nawet sms-y jak Vasalo pisał z Włoskim mafioso co ustawił to, w jakich momentach co ma robić, to ATP nic nie zrobiło i nikt nie usłyszał zarzutów (a jakiś Szerlok z U.K wynajęty przez betfair mówił że są 100% dowody). Wspomniany Włoch jest znany w Europie z organizowania w ten sposób spotkań tenisa, a w tamtych czasach robił to tak prymitywnie że biegał po turnieju z walizką pieniędzy, tak jak w Sopocie.
Dziś ustawki sięgają setek milionów euro na jednym turnieju, a nie 16 tys o których tak piszesz. W ten sposób jest prana kasa, bądź po prostu ktoś zarabia na wyniku, a robią to potężni ludzie. To tak samo jak niby politycy rządzą takim &quot;demokratycznym&quot; krajem jak Polska. Szerzej się nie ma sensu wypowiadac na ten temat (tak jak rozmowy o polskiej polityce nie mają sensu, bo ona nie istnieje), ale ostatni ustawiony mecz jaki oglądałem i jestem &quot;pewny na 100%&quot; to spotkanie &quot;handlarza&quot; Wawrinki TUTAJ w końcówce zeszłego sezonu na &quot;ziemi obiecanej&quot; w Petersburgu (Rosja). Tu nie było typowego tankowania, bo to finał i gra na 100%, ale tylko do pewnego momentu, po czym celowe wtapianie. Zapewne zgarną więcej za ten mecz, jak za wygranie czterech szlemow, więc skończ dx2 czytać gazety ... mać!
 
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Nie rozumiem jaki jest cel ustawiania meczu przez tenisiste dajmy TOP 10 czy TOP 20, ktory gra w turniejach transmitowanych i ogladanych na calym swiecie, ktory zarobil miliony dolarow na korcie i ryzykowanie swojej kariery, na ktora pracowal od okolo czasem 6 czy 7 roku zycia. Przerasta mnie to.
Ja rozumiem, ze sa przypadki gdzie tenisistow zawieszano dozywotnio lub na kilkanascie miesiecy, tylko takie rzeczy dzialy sie na niwie challengerowej. Kogo tam zawieszono? Daniel Kollerer czy ten tenisista o nazwisku Kuzmanov, ktorego pewnie nikt nie pamieta.
Czy te przypadki wloskich tenisistow we wloskich challengerach (Bracciali, Starace). Przypominam, ze tam tez graczy karano nie za samo ustawianie meczy, tylko czasem typowanie wynikow meczow nie swoich, co tez jest zabronione.
No tak byl jeszcze ten nieszczesny Sopot, ktory balansowal na krawedzi challengerowej i tych najmniejszych turniejow ATP. Ale to 10 lat temu wzwyz to tez inna era telewizyjna i dostepnosc transmisji (tak w ogole Vassallo Arguello a nie &quot;Vasalo&quot;)
Pisanie o ustawianiu meczu (nie tankowaniu) w bardzo duzym czy duzym turnieju, ktory oglada miliony ludzi na calym swiecie przez zawodnika ze scislej czolowki i ryzkowanie swojej kariery jest dla mnie smieszne, ale tak to mozna w kolko. Czy jak Andy Murray przegrywal wysoko mecz z Bogomolovem w prestizowym Miami czy z kretesem z Coricem w Dubaju, to czy odpuscil?
Tak, odpuscil i na pewno byl zle przygotowany, ale do terminu &quot;sprzedawanie&quot; czy &quot;ustawianie&quot; to bardzo daleka droga.
P.S. Poza tym panie dysortograf. Kilkanascie dni temu, mowil pan, ze nie prowadzi ze mna dyskusji, wiec polecam sie tego trzymac. Mi do szczescia Twoje opinie nie sa potrzebne, wierz mi, dam sobie rady sam. Pozdrawiam i tu zakonczmy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dziś Roger w 3 secie dał popis, 5:2 w gemach, później 5:1 w taju i lose match ;). maykixd miałeś nosa, niestety zły mecz wybrałeś.
A odpuszczanie meczów przez faworytów jest nagminne. Ja nie mówię, że Sock sprzedał mecz. Zwyczajnie go odpuścił.
W tym miejscu należy pójść o krok dalej i zadać pytanie po co się odpuszcza mecze? Przecież równie dobrze można zrezygnować z turnieju, robi to tak wiele zawodników. Jednak niekiedy bywa tak, że faworyt piłuje wynik 6:2 3:0 i później nagle... auty, siatka, gra na niesamowicie niskim poziomie, odwrócenie wyniku o 180 stopni. Odpowiedź na pytanie powinna być już wszystkim znana.
Oczywiście nie wykluczam, że zdarzają się też takie sytuacje zupełnie naturalnie, z czysto względów sportowych, jednak jest wiele podejrzanych meczów. Piłowanie wyniku przez jeden set by później sobie przegrać.
???? Djokovic N. - Del Potro J.
Del Potro J. +1,5 seta ::: 2,02 ::: 1/3 ✅
Del Potro J. +4 gemy ::: 1,85 ::: 1/3 ✅

H2H 11:4 z lat 2007-2016. W ostatnich 5 spotkaniach JMDP urwał seta, rok temu pokonał Djokovica po dwóch tie-breakach na Igrzyskach Olimpijskich. Argentyńczyk to klasa sama w sobie, ostatnio wrócił do tenisa po przerwie (znowu) i jego akcje w meczu na mecz będą rosły w górę. W Delray Beach zatrzymał go solidny Raonic.
Serb od jakiegoś czasu, od Roland Garrosa który wygrał jest jakiś nie swój. Kiedyś mówiono, a raczej pytanko kiedy wyprzedzi Federera w ilości zdobytych tytułów wielkoszlemowych, a teraz można zapytać czy w ogóle się zbliży. W Doha cudem obronił 5-6 piłek meczowych z Verdasco, na AO sensacyjna porażka z Djokovicem, na Davis Cup urwał mu set młodziak z Rosji. Tutaj w Acapulco w meczu z Klizanem musiał się nieźle napocić, w drugim secie 2 razy stracił podanie, w 1 secie raz było 15:40 i Klizan miał 3 BP. JMDP to jednak tenisowa półka wyżej. Można też spróbować opcję +4 gemy.
Wynik: 4:6 6:4 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Nie rozumiem jaki jest cel ustawiania meczu przez tenisiste dajmy TOP 10 czy TOP 20, ktory gra w turniejach transmitowanych i ogladanych na calym swiecie, ktory zarobil miliony dolarow na korcie i ryzykowanie swojej kariery, na ktora pracowal od okolo czasem 6 czy 7 roku zycia. Przerasta mnie to.
Ja rozumiem, ze sa przypadki gdzie tenisistow zawieszano dozywotnio lub na kilkanascie miesiecy, tylko takie rzeczy dzialy sie na niwie challengerowej. Kogo tam zawieszono? Daniel Kollerer czy ten tenisista o nazwisku Kuzmanov, ktorego pewnie nitk nie pamieta. Czy te przypadki wloskich tenisistow we wloskich challengerach. No tak byl jeszcze ten nieszczesny Sopot, ktory balansowal na krawedzi challengerowej i tych najmniejszych turniejow ATP. (tak w ogole Vassaol Arguello a nie &quot;Vasalo&quot;)
Pisanie o ustawianiu meczu (nie tankowaniu) w bardzo duzym czy duzym turnieju, ktory oglada miliony ludzi na calym swiecie przez zawodnika ze scislej czolowki i ryzkowanie swojej kariery jest dla mnie smieszne, ale tak to mozna w kolko.
Jaki ? O jakich Ty milionach mówisz człowieku ! Tenisista aby zarobił miliony to musi być w topie i poswiecic tyle lat oraz ponieść koszta finansowe gdzie defakto nie ma już tych milionów (dane ATP o zarobkach sa brutto!). Handlarze dostaja więcej za jedną ustawke , jak za wygranie Wielkiego Szlema. Już po raz któryś piszesz te farmazony, kup sobie telewizor, poznaj graczy i ich zachowania. Jak Ty spotkań tenisowych nawet nie oglądasz, to co tu mówić o zachowaniach i mentalności graczy. Więc czemu w ogóle zabierasz głos i fantazjujesz? proste, no bo nie masz wiedzy. Ja oglądam tenis od baaaardzo daaaawna. A jeszcze odniose się do tego, że napisałeś o ukaraniu Davidenko. Tak został ukarany bo w ten sposób po turnieju w Sopocie jak wszyscy na niego wsiedli to chciał odreagować i w czystym meczu zaczął prezentować pasywną grę i za to ATP niby go ukarała, że jest &quot;uczciwa&quot;, za pasywną grę a nie ustawki! Ty w ogóle wiesz o czym piszesz, bo po tej jednej informacji widać że Ty tylko czytasz jakies newsy z internetu i na tym się opierasz. Szkoda czasu dx2 na dialog z Tobą. A jak zaczniesz oglądać mecze to zwróć uwagę w tym sezonie na Almagro i jak on się przejmuje swoją karierą, kibicami i jakimiś milionami, tyle że on więcej może dostać pod stołem za jeden mecz, jak za swoją całą kariere i tyle on się przejmuje Tobą dx2. Ale on zapewne wie że Ty nie masz telewizora ???? i się nie dowiesz i tak Ci należy jedynie odpowiedzieć. Bo już raz tu pisałes że zawodnicy (sportowcy) to są jak Terminatory i mają wszystko wyuczone oraz to realizują w każdym momencie. To była kolejna głupota jaka tu padła z Twojej strony!
 
B 37

brawo-jasiu

Użytkownik
Nishioka - Thompson 1 1,54 unibet ✅
Haase - Dzumhur over 22,5 gema 1,86 unibet ✅
Ramos Vinolas - Elias Gastao 1 1,41 unibet ✅

Tylko króciutkie opisy : Nishioka w formie Thompsona cenię dużo niżej, grał ostatnio z Lopezem który praktycznie oddaje mecze waląc gdzieś po autach
Haase zrobił fajną formę, ogrywa rywali na swoim poziomie a nawet lepszych, Dzumhur wojownik nie odda nic za darmo.. Trudno mi wytypować kto wygra (choć minimalnie skłaniam się przy Haase) stąd over..
Ramos to dla mnie wyższa półka niż przeciwnik choć ostatnio gra w kratkę.. Elias to jednak bardziej na challenge zawodnik. Poza tym h2h - 3:0...
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Bet365
???? Monfils - Verdasco
Typ: Verdasco wygra 1. Set i przegra mecz @7.00
Tym razem tak. Za drobne proponuję spróbować, bo zarówno h2h jak i moje obserwacje wskazują na to, że tak się może skończyć. Wczoraj forehand Verdasco funkcjonował tylko w 1 secie, ale był naprawdę mocną bronią. Potem jednak osłabł i głównie był źródłem błędów.
H2H 4:0 dla Monfilsa, ale 3 ostatnie mecze zakończone wynikiem 2:1. Wczoraj także obaj panowie grali 3 sety. Oczywiście Monfils może tu spokojnie wygrać 2:0, dlatego nie ryzykują normalnego betu na +1.5s dla Verdasco, ale jeśli tu ma być znowu 2:1, to spodziewam się, że w takiej konfiguracji.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Haase R. - Dzumhur D.
???? Donskoy E. - Pouille L.
Haase R. +1,5 seta., Pouille L. ::: 1,78 ::: 2/3 ✅ +1,56
H2H 0:2 dla Dzumhura na mączce z 2016 roku. Niezwykle ciekawy mecz się zapowiada, miałem go co prawda odpuścić, później myślałem o overze gemowym, jednak ostatecznie skusiłem się na Haasa. Pisałem już, że w tym sezonie walczy w swoich meczach, urywa sety dobrym zawodnikom, co tylko potwierdził wczoraj ogrywając Berdycha. Dzumhur też źle nie gra, bo w Delray Beach urwał set JMDP, a tutaj w Dubaju pokonał Wawrinkę i bez problemu Granollersa. Jednak myślę, że Robin urwie chociaż jednego seta.
Tenis w pigułce - Donskoy z Gombosem z poziomu Challenger w Marsylii przegrywa 1:6 1:6, a wczoraj Rosjanin w Dubaju pokonuje Federera broniąc meczowe. H2H 1:1, jednak dla mnie &quot;Paulina&quot; jest teraz mocniejsza co już potwierdził finałem w Marsylii. Donskoy ma tutaj 4 mecze za sobą bo gra od kwalifikacji, za to Lucas wygrał 2 razy bardzo pewnie. Uważam, że wygra ten mecz, ale czy 2:0? Mocno bym się zastanowił.

Wynik I: 2:1
Wynik II: 1:2
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
ATP Dubai , 12:05
Damir Dzumhur - Robin Haase
Typ: Damir Dzumhur +2.00 gema @ 1.85
Pinnacle
Stawka: 5%
Typ: Damir Dzumhur 2-0 w setach @ 3.71
Pinnacle
Stawka: 1%
Króciutko i na temat (zaraz mecz). Haase to bardzo prymitywny grajek, jak Granollers którego wczoraj pokonał Dzumhur. Robin Haase nie gra nic wielkie z glebi kortu, a jego ofensywna to serwis i na hura do siatki, albo przebijanka na marnym poziomie przez środek kortu. Pokonanie Berdycha to żaden wyczyn, bo Czech zagrał bardzo słabiutko oddając za free punkty. W ogóle nie pracował na nogach i uderzał &quot;prostą ręką&quot;, po prostu nie przykładał się. Dzumhur preferuje takich rywali jak Haase, bo to on może w tedy prowadzić wymiany, stawiać warunki i grać z kontry, to jest jego żywioł.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Verdasco F. - Monfils G.
Verdasco F. +1,5 seta ::: 1,82 ::: 2/3 ✅ +1,64
H2H 0:3, ale z dość odległych czasów. Monfils gra na swoim poziomie, ale jakoś bez szału. Zdarzają mu się wpadki, czy straty setów, chociaż nie powinno to dziwić znając jego niektóre zachowania na korcie jak np. picie coli. Hiszpan gra w kratkę, ale jak już pisałem, jeżeli się stara w turnieju czy w meczach to potrafi zagrozić nawet ścisłej czołówce. Wczoraj ograł Aguta więc to dobry prognostyk przed tym meczem, jasno widać, że początek sezonu w Doha (meczowe z Djokovicem) i tutaj Dubaj czyli arabskie klimaty mu sprzyjają.
Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Verdasco (+1,5s) - Monfils ::: 1 ✅
Pinbet88 @1,819
Uwaga: ze względu na to, że Pinnacle nas opuszcza zastąpiłem go jego azjatycką podróbką. Loguję się do Pinnacle przez brokera asianconnect88. Na razie małe stawki i na próbę, zobaczymy czy wypłacają kasę. Jeżeli chodzi o zakłady to jest dosłownie do samo co na Pinnacle. Jak ktoś ma jakieś doświadczenia z brokerami to piszcie proszę.
Przechodząc do zakładu, w pełni popieram Shakala. Wczoraj grałem 2-0 dla Bautisty i mnie przewiozło bo jeszcze po pierwszym secie dołożyłem na Roberto. Fernando dobrze się poruszał i wytrzymał nawet przyzwoite tempo, które mu zaproponował Bautista. Monfils lubi pajacować, wczoraj oddał seta Evansowi, momentami fatalna gra. Spokojnie jestem sobie w stanie wyobrazić, że Fernando przejmuję inicjatywę na kilka gemów i dystansuje Gaela. Dobry kurs na seta.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Murray A. - Kohlschreiber P.
Kohlschreiber P.+1,5 seta ::: 3,58 ::: 1/3 ✅
H2H 4:1 z lat 2010-2015 i dosłownie w każdym z meczów Kolba urwał set. Nie ukrywam, że w typie jest ryzyko, ale sam kurs kusi. Gdyby wynosił on około 2,25-2,60 to typu bym nie zagrał, jednak teraz warto ugryźć ten typ.
Pamiętny finał z 2015 roku w Monachium gdzie o końcowym zwycięstwie zadecydował tie-break. Był to pierwszy w karierze turniej wygrany na mączce przez Murraya, tydzień później wygrał swój pierwszy Masters w Madrycie po drodze również pokonując Niemca.
Philipp od tego czasu odniósł wiele kontuzji, nie gra tak dobrze, jednak powoli chyba wraca do formy. Tutaj na razie zaliczył dwie wygrane i to dość pewnie, tak samo jak Murray. Po takim kursie w mojej opinii warto spróbować za mniejszą stawkę.
Wynik: (4)6:7 7:6(18) 6:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom