>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Casablanca & Houston, 08-14.04.2013

Status
Zamknięty.
pezio 19,4K

pezio

Użytkownik
Wiem, że w Ameryce jest Amerykańska mączka ???? Już chyba podczas turieju w zeszłym tygodniu u pań była taka dyskusja, wiec chyba drugi taz nie ma sensu sensu tego powtarzań. Mączka to mączka, w europie w hali są jeszcze szybsze a jakoś nikt sie nie czepia. Nie masz porównania ani ja bo nie gramy na takich kortach i nie wierz jaka jest róznica...
No tak ale opierając się na wynikach tego turnieju(no i po prostu śledzeniu spotkań) w poprzednich latach widać, że nawet takie drewno jak Karlo potrafił wygrać czy dojść do półfinału. Po prostu serwis odgrywa tu większą rolę niż na typowej cegle niemniej typu nie neguję, Lorenzi powinien sobie poradzić.
Widzu/Jasne, masz racje, tu wiadomo szybsza mączka niz w europie...
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
to raczej nie zalezy od maczki a od podloza....sa to szybkie nawirzchnie bo warstwy maczki jest mniej niz zwyczajnie,takze takie turnieje jak Houston, Charlston, Madryt,Stuthgart oraz teraz Katowice do nich naleza. Jeszcze jesli pogoda dopisuje i jest cieplo to ziemia jest mega twarda,ale tego chyba nie musze tlumaczyc....
Mialem okazje ogladac w spodku jak wygkladaja korty i wyraznie bylo widac ze bedzie to szybki kort..

A odnosnie Isnera to na maczce ogral ogral Federera (co prawda w hali) oraz narobil stracha Nadalowi 2 lata temu urywajac 2 sety w Paryzu...
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Pablo Carreno - Busta - Kevin Anderson 2 1,50 bwin ✅
Oglądałem mecz hiszpana z innym hiszpanem Adujarem i gdyby nie fatalna gra Adujara w pierwszym secie przy swoim podaniu pewnie skończyło by sie 2 -0 Dla Adujara Jutro już znacznie bardziej wymagający rywal z którym nie daje Hiszpanowi szans i taki kurs ( chyba za niesamowitą serie zwycięstw Hiszpana ) to dla mnie promocja
Grega Zemija - Henri Laaksonen 1 1,37 bwin ✅
krótko i na temat Zemija wczoraj pokonał ostatnio dość dobrze dysponowanego Bechingera natomiast Laaksonen męczył się z zupełnie nieznanym zajmującym 923 Marokańczykiem Younesem Rachidi Zemija może nie błyszczy ale myślę że jutro powinien spokojnie ogarnąć szwajcara taki kurs biorę z pocałowaniem ręki
Ako 2.06
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
MECZ: Dev Varman S. - Ramirez-H.R.
KRAJ/LIGA: ATP Houston
TYP: 1
KURS: 1.90
BUK: TonyBet
STAWKA: 2/10
ANALIZA: Witam . Na dzisiaj proponuje spotkanie z tenisa obok ktorego nie mozna przejsc obojetnie kursy juz zabite na Varman . Patrzac na forme obu zawodnikow Ramirez od 6 meczy bez wygranej . Ten zawodnik ma juz swoje lata rocznik 1978 a wiec ma 35lat . Zawodnicy Ci spotkali sie w 2012 roku w US Open wtedy gora byl Ramirez wygrana w setach 3-1 . Sadze ze dzisiaj Varman wezmie rewanz i wygra swoje spotkanie .
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Anderson - Carreno-Busto
Anderson (1,45)
Fortuna

Chyba żarty sobie robią bukmacherzy z takich kursów. Anderson nie pozostawi Hiszpanowi złudzeń. Andujar odpadł wczoraj bo nie radził sobie z własnym serwisem. Kevin ze swoim podaniem nie będzie miał problemów i nie zafunduje rywalowi wielu breakpointów. Można zagrać nawet na dokładny wynik 2-0 bo niespodzianki w tym meczu nie będzie
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Steve Darcis - Kenny De Schepper
✅ De Schepper +4,5 gemów, 1,61 Bet365 ✅
Zaległe spotkanie pierwsze rundy w Casablance. Belg Darcis zmierzy się z 3 lata młodszym Francuzem De Schepperem. Forma faworyzowanego dziś Darcisa w ostatnich meczach nie zachwyca - jedno zwycięstwo z ostatnich sześciu spotkań to bardzo kiepski wynik. Darcis odpadł w kwalifikacjach w Miami, podobnie jak w Indian Wells, oraz przegrał w 2 rundzie w Dallas. Francuz natomiast rozegrał ostatnio dobre zawody, dochodząc do finału w Saint Brieuc. Obaj Panowie są blisko siebie w rankingu, Darcis - 108, De Schepper - 102. Stawiam dziś z podpórką 4,5 gemów na Francuza który jest w lepszej formie i jest w stanie wygrać, a już na pewno z takim handicapem.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Casablanca
Spotkanie: Darcis S. - De Schepper K.
Typ: De Schepper e:✅✅✅3:6,4:6 !!!
Kurs: 3,78
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Postanowiłem zaryzykować typ, który niewątpliwie ma w sobie value. Pojedynek zawodników, których w rankingu ATP dzieli 6 miejsc (Darcis 108, a De Schepper 102), a z kolei kursy buków dzieli kosmiczna różnica. Grali ze sobą raz w lutym tego roku, ale na hardzie w hali i wtedy wygrał Darcis 6:4,6:4. Belg generalnie preferuje hard i trawę, a ostatnio gra naprawdę słabo - na ostatnich 6 meczów przegrał 5 i od czasu turnieju w Quimper totalnie zawodzi. De Schepper natomiast ostatnio gra przyzwoicie- wystąpił w challengerze w Saint Brieuc i osiągnął tam finał, w którym przegrał bardzo zacięty mecz z Hutą Galungiem. Obaj nie grali ostatnio na mączce - ostatnie mecze na tej nawierzchni rozegrali latem zeszłego roku, więc cieżko powiedzieć kto lepiej się zaprezentuje. Waruki fizyczne na pewno na korzyść Kennego i moim zdaniem gra jest warta świeczki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Co myślicie na zagraniu na Cipolle w meczu z Lorenzim? Rok temu w Barcelonie na cegle gładka wygrana Flavio, co prawda w tym sezonie sporo przegrał ale nie jest dla mnie na straconej pozycji, Lorenziego oglądałem w Kolumbii i nie wywarł na mnie dobrego wrażenia, powinien już odpaść w 1 rundzie z Olivo, niby wczoraj gładkie zwycięstwo nad ITF-em Melzerem ale dzisiaj już zupełnie inny rywal. Licze na wasze opinie
 
S 0

sweetal

Użytkownik
wie ktoś może co jest przyczyną tak diametralnej zmiany kursów na Benoit Paire w spotkaniu z Aljazem Bedene??? (rano 1,57, obecnie około 2,0 na zwycięstwo Francuza)
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Anderson - Carreno-Busto
Anderson (1,45)
Fortuna

Chyba żarty sobie robią bukmacherzy z takich kursów. Anderson nie pozostawi Hiszpanowi złudzeń. Andujar odpadł wczoraj bo nie radził sobie z własnym serwisem. Kevin ze swoim podaniem nie będzie miał problemów i nie zafunduje rywalowi wielu breakpointów. Można zagrać nawet na dokładny wynik 2-0 bo niespodzianki w tym meczu nie będzie
Chciałem wam powiedzieć , że kursy na Andersona są takie wysokie nie w związku z tym, że buki wierzą tak bardzo w Carreno-Busto tylko dlatego że Anderson był kontuzjowany i dlatego nie zagrał w Pucharze Davisa przeciwko Polsce dzięki czemu szczęsliwie wygraliśmy bo inaczej mogło być krucho
edit@ tez zauwazylem bardzo wysoki kurs na Paire i jestem tym mocno zdziwiony
Edit2@ czytalem o tym a espn w zeszly czwartek, poszukaj moze znajdziesz
Widzu/ Nie wiem skad masz info o kontuzji Andersona, ja nic o tym nie wiem i wątpie aby cos mu dolegało. Nie grał w DC bo jest w konflikcie z federacją RPA i nie gra w DC od lat i dlatego go nie było a nie przz kontuzje. Kursy są takie na Andresona bo pewnie na cegle nie idzie mu najlepiej, woli szybkie korty....
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Chciałem wam powiedzieć , że kursy na Andersona są takie wysokie nie w związku z tym, że buki wierzą tak bardzo w Carreno-Busto tylko dlatego że Anderson był kontuzjowany i dlatego nie zagrał w Pucharze Davisa przeciwko Polsce dzięki czemu szczęsliwie wygraliśmy bo inaczej mogło być krucho

edit@ tez zauwazylem bardzo wysoki kurs na Paire i jestem tym mocno zdziwiony
To przez moja analize z rana w moim temacie ????

A tak poważnie Bedene jest w duzo wyższej dyspozycji w tym momencie niz Paire. Gra regularniej i jest w lepszej formie, rynek musiał sie skorygowac. Ja rano złapalem 1.50 na to ze Bedene ugra seta ????
 
midq 677

midq

Użytkownik
Almagro N. (Esp) vs. Monfils G. (Fra)
Wiadomo, Almagro ziemniak i bardzo dobrze czuje sie na mączce. Jednak Monfils po kontuzji wraca do całkiem dobrej dyspozycji. Każdy wie jaki jest francuz, może wygrać z każdym i może przegrać z każdym. Jeśli to będzie jego dzień to jest w stanie wygrać z hiszpanem mimo tego, że jest to mączka ale jednak amerykańska. Gdyby kurs oscylował koło 2.50-3.00 to bym go nawet nie ruszał, ale w to co proponuje pinnacle to myślę, że warto za drobne spróbować.
Monfils @ 3,97 pinnacle


Smyczek T. (Usa) - Monaco J. (Arg)
Monaco w tym sezonie gra tragicznie, niby wygrał jeden mecz w pucharze davisa, ale to był mecz u siebie na argentyńskiej mączce przeciwko słabo dysponowanemu Simonowi. Smyczek wyjdzie na ten mecz mocno zmobilizowany, gra u siebie. Amerykańska mączka szybsza od zwykłej, myślę, że Tim ma szanse ze słabo dysponowanym argentyńczykiem. Taka sama sytuacja jak u Monfilsa, gdyby kursy były niższe to bym nie grał, ale w takiej sytuacji za drobne warto.
Smyczek @ 4,39 pinnacle


Querrey @ 1,4 i Anderson @ 1,53✅ pinnacle
też dobrze wyglądają.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
A tak poważnie Bedene jest w duzo wyższej dyspozycji w tym momencie niz Paire. Gra regularniej i jest w lepszej formie, rynek musiał sie skorygowac. Ja rano złapalem 1.50 na to ze Bedene ugra seta
po czym wnioskujesz ze w lepszej? bo ja po wynikach i grze widze zupelnie co innego, bedene to strzaszny przecietniak ktory czesto ma tak zalosne wtopy ze szkoda gadac, a potem jego braciszek tlumaczy na fejsie ze dzis mu fh nie wchodzil (taka sytuacja byla kilka razy) ???? dramacik

Paire czesty olewacz, lubi sobie przypajacowac ale stawialbym na niego, bo jak mu sie chce to gra bardzo dobrze i jest level wyzej imo niz smiechowy aljaz

/ale jak widze co sie dzieje z kursami to widze ze lepszy moze nie wygrac
 
pezio 19,4K

pezio

Użytkownik
Marathonbet
Isner, John v Sock, Jack 2 @4,20
⛔ brawo Jacek, 6 MP w dupke
Jasiu nie przekonuje mnie w tym sezonie, słabo jak na niego funkcjonuje serwis, forhend to samo. Wiadomo, nawierzchnia w hjuston dość szybka, Jasiek broni punktów za ubiegłoroczny finał ale wtedy był w duuużo lepszej dyspozycji (w zeszłym roku bilans 46/22 w tym jak do tej pory 8/10). Sock młody wilk, nieźle serwuje lubi atakować i myślę , że dzisiaj zobaczymy tajbrek, a tam dużo zależy od szczęścia. Kurs przesadzony , inne buki mają sporo niższe.
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
DevVarman-Ramirez H.1 @1.65
Co prawda Hindus z pewnoscia nie czuje sie na cegle ta komfortowa jak na twardych nawierzchniach, ale technicznie jest przeciez bardzo dobrym graczem, a i argumentacja bedzie zupelnie inna. Somdev od poczatku roku wchodzi do turniejow z &quot;chronionym rankingiem&quot;, poniewaz jego kontuzja -w ubieglym sezonie jeszcze- trwala ponad 6 miesiecy. Somdev ma zatem 8 turniejow na poprawienie swojej pozycji rankingowej i idzie mu naprawde niezle. Nie wiem czy dobrze licze, ale DevVarman wykorzystal juz grubo ponad polowe tych wejsc, bo z &quot;chronionym rankingiem&quot; gral kolejno w Australian open (2 runda), Chennai (2 runda), Zagreb (2 runda), Marsylia (2 runda), Dubai (2 runda), Indian Wells (odpal 2 rundzie kwalifikacji) i Miami (3 runda). Nie jestem pewien co do AO oraz Chennai (czy Somdev czasem nie mial dzikiej karty), ale bodajze cala reszta to Somdev korzystal ze swojego chronionego rankingu. Jak widac tylko raz zdarzylo sie, ze Somdev odpadl w pierwszym meczu. Cala reszta przechodzil conajmniej runde, a dodam tez ze w tych drugich rundach tez np. w Zagrzebiu czy Marsylii przegral po duzych bojach z finalista Melzerem oraz Tomicem. Nie licze dokladnie, bo czas mnie nagli, jak ktos bedzie chciec to sobie doliczy dokladnie, ale ten turniej w Houston to juz jest 6 badz 7 wejscie Hindusa do turnieju, wiec zostaly ostatki. Dev Varmanowi zatem nie bardzo oplaca sie odpasc od razu w pierwszej rundzie. A rywalem jest dzis bodajze najstarszy zawodnik w pierwsze jsetce rankingu. Mimo ze to cegla, gdzie DevVarman gra zdecydowanie mniej to uwazam, ze HIndus sobie jednak poradzi w tym meczu. Bez szalenstw zatem w strone Hindusa.
Edit: Tak. W Chennai byla &quot;dzika karta&quot; dla Dev Varmana, ale i tak tych wejs z PR juz sporo, bo wciaz 5 czy 6.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Pablo Carreno-Busta - Kevin Anderson
Typ: 1
Kurs: 2,92 (BetFair)

Carreno-Busta wygrał 39 meczów pod rząd i zrobi wszystko, żeby wygrać po raz 40-sty. W pierwszej rundzie ograł tutaj Andujara (zwycięzce tego turnieju w 2011 i 2012 roku). 22-latek świetnie sobie poczyna. Bilans 29/0 na clayu w tym roku. Anderson ma 38/35 na mączce w całej karierze, nigdy nie czuł się tu jak ryba w wodzie, a to będzie jego pierwszy mecz w tym roku na tej nawierzchni. Kurs zajebisty, nawet jeśli Pablo nie sprosta wysoko rozstawionemu reprezentantowi RPA, w co wątpię, to spróbować trzeba i to mocniej.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Pablo Carreno-Busta - Kevin Anderson
Typ: 1
Kurs: 2,92 (BetFair)

Carreno-Busta wygrał 39 meczów pod rząd i zrobi wszystko, żeby wygrać po raz 40-sty. W pierwszej rundzie ograł tutaj Andujara (zwycięzce tego turnieju w 2011 i 2012 roku). 22-latek świetnie sobie poczyna. Bilans 29/0 na clayu w tym roku. Anderson ma 38/35 na mączce w całej karierze, nigdy nie czuł się tu jak ryba w wodzie, a to będzie jego pierwszy mecz w tym roku na tej nawierzchni. Kurs zajebisty, nawet jeśli Pablo nie sprosta wysoko rozstawionemu reprezentantowi RPA, w co wątpię, to spróbować trzeba i to mocniej.
spróbować trzeba i to mocniej ??? !!! Po co? Chyba po to żeby się pozbyć kasy... Anderson wg mnie już myśli o RG i dlatego postanowił wystąpić sobie na CLAY ale przecież jest on z dwa,trzy poziomy wyżej niż młody Hiszpan...
Podajesz zestawienie bilansów na CLAY (&quot; Bilans Carreno-Busta 29/0 na clayu w tym roku. Anderson ma 38/35 na mączce w całej karierze&quot;) ale już nie napiszesz, że ten bilans Hiszpan ma głównie w ITF ???? eeh, brak słów...
Oglądałem mecz Pablo contra Pablo i owszem młodzian prezentuje się całkiem ciekawie i może &quot;będą z niego ludzie w przyszłości&quot; ale głównie w tamtym meczu zawalił Andujar, sporo UE, pierwszy serwis porażka ... Andujar w tym sezonie próbuje powrócić do lepszej dyspozycji ale jeszcze mu się to nie udało i troche mu do tego brakuje - stąd porażka z Carreno-Busta.
Anderson to inna liga w prównaniu do Carreno-Busta i kurs 1.474 biore z pocałowaniem ręki. Co z tego że Anderson woli kort HARD, na CLAY z takim rywalem spokojnie powinien sobie poradzić ...
Do dubelka dokładam Zemlje - przegrana Grega lub Kevina baaaardzo mnie zdziwi

???? G. Zemlja vs H. Laaksonen dla Mecz (1.391) WYNIK 76 61 ✅
???? P. Carreno-Busta vs K. Anderson dla Mecz (1.474) WYNIK 36 36 ✅ dość gładko ...
KURS: 2.050
Stawka: 70 | Zysk: 73.48 PLN

PinnacleSports
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Houston
???? Smyczek T. - Monaco J.
Smyczek T. +4,5 ::: 1,86 ::: Pinnacle ::: 3/10
Rok temu Monaco wygrał ten turniej, ale był w znacznie lepszej formie i miał wtedy dość dobre wyniki. Teraz sytuacja jest zupełnie odwrotna, Juan Monaco w 2013 roku nie wygrał jeszcze ani jednego meczu na turnieju ATP. Wszystkie jego 3 zwycięstwa były na Davis Cupie, pod okiem własnej publiczności i na mączce. Ostatnio wygrał u siebie z Gillesem Simonem, ale te zwycięstwo prawdopodobnie spowodowane było tym, że Francuz miał jakieś kłopoty zdrowotne. W meczu do trzech wygranych setów Monaco z Tsongą ugrał tylko 6 gemów, marny wynik.
Może i Tim Smyczek rzadko gra na kortach ziemnych, ale ten akurat w Houston nie jest 100% kortem &quot;mącznym&quot; i wcale tutaj nawierzchnia nikogo nie faworyzuje. Kurs dość wysoki i wątpię by w tym meczu Argentyńczyk stworzył jakiś pogrom Amerykanina. Po takim kursie warto spróbować.
Wynik: (5)6:7 1:6 ⛔
 
P 160

peter42

Użytkownik
Carreno-Busta - Anderson
typ Carreno +1,5 seta
Expekt 1.65

Nie ma co za bardzo opisywać,zrobiono to wyzej.Ja postaram sie tylko wyciagnać wnioski. Carreno-Busta ma imponujacą passe nawet mimo tego,że ogywał glownie ogórków. Taka seria jednak buduje pewnosć siebie i napewno przyda mu sie w trudnych momentach z lepszymi graczami(Anderson). Poza tym wielu lepszym graczom nie udało by sie tego osiagnać, bo zawsze moga zdażyć sie słabsze chwile i o motywacje cięzko.Kolejna rzecz ,trzeba cos umiec nawet zeby ograc słabego Andujara, a Carreno-Busta nie gra zle. Z kolei Anderson robi systematyczne postepy na kazdej nawierzchni,napewno na te chwile to gracz duzo lepszy od Hiszpana. Pewnie tez wie o jego serii i bedzie sie starał mu ja popsuc,bo przeciez kazda seria kiedys sie konczy,(Hiszpanowi pewnie tez ona przeszkadza bo kazdy kto o nim mowi mysli o jego zwyciestwach). Ja zagram delikatnie +1,5 seta na Hiszpana, bo Anderson na cegle grał rok temu.a to kawał czasu.


Drugi typ to Laaksonen +1,5seta 1,8 w Expekcie(4setowe zmarnowane)⛔
Zemlja duzo lepszy od mlodego Szwajcara,ale jakby Bachinger był madrzejszy to on by dzis grał. Zemlja lubi sobie pofolgowac,czesto tracac seta lub przegrywajac bedac faworytem. Na strate seta z miejscowym przez Laaksonena bym nie patrzal,bo i Federer oddal seta Jazziriemu a i w przeszlosci miejscowi wygrywali po secie by w pozostałych dwoch przegrywac gładko. Henri przeszedł ładnie kwale czas pokazac cos w turnieju głownym. Turniej w Casablance,jest jak ten w Katowicach niespodzianki musza byc i to najlepiej w duzej ilosci.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Houston
Spotkanie: Ramirez Hidalgo R. - Verdasco F.
Typ: Ramirez Hidalgo +3,5g ✅✅✅ e:6:3,6:2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Hiszpański pojedynek na amerykańskiej mączce. Faworytem buków jest Verdasco (30. ATP), ale moim zdaniem Ramirez Hidalgo (117.ATP) może sprawić dziś sensację. W normalnej dyspozycji Verdasco nie grałbym tego typu, ale Fernando strasznie cieniuje w tym sezonie. Ostatnio przegrywał pierwsze mecze w Miami, IW czy San Jose (OMG-porażka ze Smyczkiem). Mączka to jego nawierzchnia, ale jego rodak też potrafi na niej grać, co pokazał pokonując Hindusa Dev Varmana 7:6,6:0. Verdasco w R32 grał z drewnianym Johnsonem, a mimo to w pierwszym secie decydował TB. Hidalgo może nie błyszczy, ale grał już w tym roku na mączce i moim zdaniem jest dobrze przygotowany do tego turnieju. Grali ze sobą do tej pory 2 razy (co prawda dawno temu) i 2 razy wygrał Hidalgo w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom