>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Casablanca & Houston, 08-14.04.2013

Status
Zamknięty.
M 11

mg87

Użytkownik
Standardowo mój ulubiony turniej czyli CASABLANCA i granie przeciwko beztalenciom z Maroka. Co roku daja zarabiać ugrywając 1-3 gemy w meczu , a linie na ich mecze są w granicy 15-16 gemów.
Oswald - Sahli under 16,5 @1.9
Porażki z Karaghi czy Idi 0-2 mówią same za siebie. 4 gemów nie ugra 19 latek z Maroka.
Thiem-Chakrouni under 15.5 @1.9
Tutaj już mniej pewny typ , ale nadal mozna go pograć. Marokańczyk dostawał już kilka razy bęcki np. rok temu z Kuznetsovem 1-6 0-6 czy też z Glancym 1-6 1-6 lub z Ouhabem 2-6 0-6.Nie ma o czym mówić , jak Dominik zagra swoje to kolejne baty murowane.
Do tego mozna śmiało próbować Serre under 15.5 i Phau 15.5
Oby poszło jak rok temu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Casablanca, 6.04 15:00
Laaksonen - Starace
typ: 0-2
2,25
bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu kwalifikacyjnym do turnieju ATP w Casablance, doswiadczony Wloch Potito Starace zagra z 21 letnim Finem Henrim Laaskonenenem. Henri to nadzieja finskiego tenisa, ktory osiaga juz coraz lepsze wyniki , jednak narazie na poziomie ITFów czy challengerow. Ostatnio zaliczyl dwa niezle wyniki cwiercfinal w Chorwacji i finał w Portugalii na korcie ziemnym, jednak wciaz byl to poziom ITFowski. Fin to zawodnik malo ograny doswiadczony, szansa zagrania w kwalifikacjach do sporego turnieju ATP to dla niego spore wyroznienie. Naprzeciw niego stanie dzis jednak bardzo doswiadczony Wloch, Potito Starace, ktory na korcie ziemnym czuje sie jak ryba w wodzie. Choc w tym roku nie moze pochwalic sie dobrymi wynikami, to Wloch wystepuje jednak na szczeblu wyzszym niz Fin, challengerow lub turnieji ATP, a to duzo wyzsza polka. Dzis swoim doswiadczeniem, ograniem Wloch powinien przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Schmid-Laaksonen 2 @1.33
Laaksonen w przeciwienstiwe do Czecha nie jest postacia anonimowa. Laaksonen od ubieglego seoznu reprezentuje barwy Szwajcarii, mimo ze z pochodzenia jest Finem i to zaowdnik, ktory cos tam prezentuje na ten moment. Wcoraj wygrana ze Starace na pewno dobrze swiadczy. Nawet jezeli Starace gra juz coraz slabiej, co dobitnie uswiadomila mi porazka Potito w Rzymie w ubieglym sezonie z Kubotem, to jednak Starace w Casablance gral z reguly zawsze bardzo dobrze i raz zagral w finale. Nie wiem czy jeszcze cos dobrego czkea Starace, bo w tym roku nie potrafil nawet przejsc kwalifikacji w turniejach w Poludniowej Ameryce, ale tez na pewno nie oddal tego meczu Laaksonenowi za darmo i 3 sety zazarte zobaczylismy. Czech Schmid jest dla mnie zupelnie niewiadoma, ale po takim boju jaki wczoraj stoczyl Laaksonen, zeby poonac Starace to powinien smialo smignac blizej nieznanego Czecha.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Ziadi - Kavcic
Typ : under 17,5 gema
1,99 Pinnacle 5/10

Ziadi dostał dziką kartę do turnieju . Ponad 750 w rankingu .Turnieje ATP to nie jego poziom , gra w nich jedynie jak dostanie dziką kartę do turniejów rozgrywanych u siebie. Jego ostatnie występy to porażka w 2012 roku w Casablance z Mathieu 6-3 , 6-1 w Challangerze w Marrakech z Martim 6-4 ,6-1 i w Rabat z Olaso 6-2 , 6-3 . W każdym under pokryty i nie sądzę aby przeciwko solidnemu Kavcicovi , który bardzo dobrze czuje się na clayu Ziadi nawiązał walkę .
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Cassablanca
Spotkanie: Serra F. - Carreno-Busta P.
Typ: Serra ⛔⛔⛔ 1-2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Z całym szacunkiem dla Hiszpana, ale jak dla mnie to żaden z niego faworyt. Gra nieźle to fakt, ma kosmiczną passę i właściwie od lutego wygrywa wszystkie swoje mecze, ale... ale on gra tylko we futersach i na dodatek tylko w Hiszpanii. Większość pokonanych przez niego grajków to anonimy. Hiszpan zajmuje 293 miejsce w rankingu ATP stąd kurs na niego jak i stawianie go jako faworyta to pomyłka. Serra może i nic ciekawego nie gra, ale to jednak numer 139 na świecie. Ostatnio grywał ze Stachowskim, Brandsem czy Tursunowem, a więc z graczami z innej planety dla Hiszpana. Grali ze sobą raz w 2012 roku we Francji i wtedy Serra wygrał 6:4,6:2.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Za tydzien sie zacznie juz maraton duzych turniejow przed French Open.
Od przyszlego tygodnia Monte Carlo (od soboty kwalifikacje bodajze)... Polecam sprawdzic liste startujacy w Ksiestwie Monako (w tym potencjalnych graczy bioracych udzial w kwalifikacjach) i ostroznosc. Pozniej zaraz Barcelona, 2 troche mniejsze turnieje (debiut Oeiras i Monachium) w 1 tygodniu i zaraz znowu lecimy po kolei turnieje Masters Series czyli Madryt i Rzym. Nastepenie znowu 2 mniejsze turnieje w jednym tygodniu (Nicea plus World Cup w Dusseldorfie jak co roku) i od razu French Open. Zycze powodzenia w typowaniach. ????
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Lista graczy , którzy grają kwalifikacje w MonteCarlo oraz uczestniczą w turnieju w Casablance :

Andujar
Mathieu
Robredo
Zemlja
Ruffin
Montanes
Kamke

Na tych zawodników lepiej uważać zwłaszcza w późniejszych rundach .

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Z gory ostrzegam na stawianie przeciwko nim jednak ???? Wszyscy chyba pamiętamy jak to bylo np przed olimpiada... ile kasy ludzie stracili na takie typy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Houston - Kwalifikacje
???? Ginepri R. - Polansky P.
Ginepri R. ::: 1,50 ::: Bet365 ::: 5/10
Stawiam tutaj na Robbiego Ginepri z Florydy ze względów czysto sportowych. Jest w moim odczuciu znacznie lepszy niż Polansky który ostatnio wynikami nie zachwyca. Porażka w Kanadzie już w pierwszej rundzie przeciwko J. Mcgee, a wcześniej na kortach w Australii dwa razy przegrał z G. Jonsem. Wszyscy zawodnicy z poza 200 miejsca w rankingu. Tutaj co prawda ograł Franka Mosera, ale ogranie 37 letniego tenisowego emeryta po dwóch tie-brekach o niczym dobrym nie świadczy.
Ginepri jest na 287 miejscu w rankingu, ale te miejsce spowodowane jest przerwą jaką miał od US Open 2012 do turnieju w Dallas 2013 w 6 tygodniu roku. Teraz pnie się w rankingu i odnotowuje dobre wyniki, wygrał ostatnio z Zverevem, Jackiem Sock, Ungurem, Beckerem. Przegrał jedynie z Lu, ale tego można było się spodziewać i Melzerem, ale ten o dziwo doszedł nawet do ćwierćfinału w Miami.
Wynik: 7:6(5) 7:6(3) ✅
 
K 2

kollo22

Użytkownik
Tenis, ATP Casablanca, 9.04.
Garcia-Lopez,Guillermo- Gimeno-Traver, D.
Typ:
Garcia-Lopez,Guillermo + 1.5 seta

Bukmacher: Unibet, kurs - 1.73.


Analiza: Patrząc na przebieg pojedynków pomiędzy tymi zawodnikami , doszedłem do wniosku że to Garcia Lopez lepiej czuje się na clayu niż Gimeno- Traver. Jeżeli chodzi o ich bezpośrednie pojedynki to w lepszym świetle przedstawia się pierwszy z hiszpanów który wygrał wszystkie 3 mecze.
Guillermo ostatni mecz rozegrał w lutym w Buenos Aires gdzie przegrał z Foginim. Gimeno- Traver rozegrał ostatni mecz w Miami pod koniec marca gdzie po dość wyrównanym pojedynku przegrał z Berdychem w II rundzie.
Uważam że Traver lepiej czuje się na hardzie niż na clayu, co może wykorzystać Lopez i wygrać co najmniej jednego seta. Polecam zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Panowie ma moze ktos jakies info odnosnie Monfilsa... Jeszcze dzis mecz z Blake. Ciekawi mnie jak podejdzie on do tego pojedynku i czy nie bedzie fisiowal @1.5 to kurs wart jakiegos tam skromnego kapitalu.
 
I 14

ice05

Użytkownik
Pablo AndujarPablo Carreno-Busta[compare]First
57 rakieta zagra z 293, Andujar w tym roku i poprzednim katastrofalne wyniki, mial nawet 11 przegranych pod rzad w 1 rundach ale wszystko na poziomie atp, Busta jak wiadomo wspaniale wyniki wygrywa wszystko co jest do wygrania ale na poziomie futuresow, wczoraj o dziwo wygral z Serra ale moim zdaniem dziś nie da rady, Andujar czuje sie wspaniale w Casablance, broni tytulu a wygrywal tez w 2011, kurs jest znakomity, Busta chyba nowym Nadalem nie będzie ma już 22 lata, wczoraj dość sporo asów ale Pablo ma motywacje ogromną i zapewne przygotowywał się dość solidnie do tego turnieju, to jedyne tytuły w jego zawodowej karierze.
10/10 1.76 pinnek
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
no właśnie ja tak apropo tego meczu Andujara z Bustą, też uważam że wygra Andujar, ale seria Hiszpana jest po prostu imponująca, nawet jeżeli to tylko ITFy.

ale każda seria ma swój koniec i podpisuję się pod tym co napisał ice05, Andujar tutaj gra zazwyczaj dobrze, cegłę lubi no i doświadczenie nieporównywalnie większe od przeciwnika.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Houston i ATP Casablanca
???? Alund M. - Hewitt L.
Alund M. +3,5 ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 3/10
Co prawda w 2009 roku Hewitt wygrał ten turniej, ale tamtejszy poziom rywali był bardzo słaby, a w finale spotkał się z Waynem Odeśnikiem. Australijczyk na przestrzeni dwóch ostatnich lat zagrał 3 mecze na mączce i odnotował 3 porażki w 2012 roku, z Blaz Kavcicem, z Cedrik-Marcel Stebe i Florianem Mayerem.
Alund na mączce potrafi grać, a w 2012 roku rozegrał aż 79 meczy na tej nawierzchni, w 2013 już 19. Hewitt myślę, że pomimo doświadczenia jakie posiada to jednak przeciwko zawodnikowi preferującego korty ziemne będzie miał spore kłopoty i nie będzie to dla niego łatwe spotkanie. Hewitt to przebijacz i skróty grane pod siatkę Martina Alunda mogą mu przysporzyć sporo problemów. Ja się przy typie zabezpieczam jeszcze dodatnim handicapem.
Wynik: 4:6 6:3 6:1 ✅
???? Haase R. - Bautista-Agut R.
Haase R. ::: 2,32 ::: Pinnacle ::: 3/10
Moim zdaniem mecz z cyklu 50 na 50, choć ja tutaj delikatnie faworyzowałbym Holendra. Haase w tym sezonie nie ma szczęścia do losowań i trafiał na rywali znacznie lepszych od siebie lub będących w formie. Jedyną wpadkę jaką można mu przypisać to ta w meczu z Goffinem, ale pamiętam dobrze ten mecz bo go śledziłem. Pierwszy set &quot;prawie&quot; wygrał, a w trzecim przegranym przez niego 6:1, pojawiła się informacja o jakiejś kontuzji. To wszystko by tłumaczyło jego porażkę.
Na Davis Cupie pokonał Ungura, więc już chyba wszystko wróciło do normy. Haase często gra na mączce, co jest jakimś plusem przy typie.
Bautista-Agut w 2013 roku dość przeciętne wyniki i wcale mnie nie przekonują by w tym meczu na niego postawić jakąkolwiek gotówkę. Ostatnio w Miami pomimo wygrania 1 seta w meczu z Zemlją skreczował z powodu urazu mięśni brzucha. Tak szczerze to oprócz turnieju w Indiach na początku roku to późniejsze wyniki miał bardzo przeciętne. Kurs na Haasa warty gry i pomimo, że Bautista-Agut to dość dobry &quot;ziemniak&quot;, to jednak nadal uważam go za gracza na poziomie Challenger.
Wynik: 6:3 2:6 7:5 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Grega Zemlja - Matthias Bachinger
⛔ Bachinger 1,90 Bet365 ⛔ Początek turnieju w Casablance. Bilans spotkań w ostatnim czasie Niemca jest o niebo lepszy niż Słoweńca. Bachinger tym roku rozegrał 2 razy więcej spotkań od Zemlji, a dotychczasowy wynik jego meczy wynosi 11:9, natomiast Słoweńca 3:8. Niemiec doszedł do półfinału turnieju w Le Gosier, przegrywając w 3 setowym boju dopiero z Banoitem Paire. Zemlja natomiast w ostatnim czasie wygrał jedynie z Florianem Mayerem, oraz Roberto Bautistą po kreczu Hiszpana. Kurs jest tak wyrównany chyba jedynie ze względu na ranking Słoweńca, który jest 54 rakietą świata, natomiast Bachinger 105. Stawiam dziś zwycięstwo Niemca, który jest ostatnio w dużo lepszej formie niż jego dzisiejszy przeciwnik.
Wynik: 6:7, 7:5, 7:6​
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Cassablanca
Spotkanie: Andujar P. - Carreno-Busta P.
Typ: Andujar ⛔⛔⛔ e: no bez d..., jestem w szoku, dziwny mecz
Kurs: 1,96
Bukmacher: Unibet
Stawka: 8/10
Analiza:

Wczoraj grałem na Serrę przeciwko Carreno i nie wyszło, więc dziś konsekwentnie ponawiam swój typ. Serra był zawodnikiem z drugiej setki, a mimo to byłem zdziwiony, że faworytem jest zawodnik z końcówki 3 setki (pomimo fantastycznej formy z poziomu futersów). Wczoraj mu się udało, mimo że w 1.secie nic nie grał. Dziś o dziwo jest podobnie...tyle, że Andujar to zawodnik już z pierwszej 60 ATP. Sezon ma słaby, ale jest to powiązane z jego problemami ze zdrowiem. Na tym turnieju odnosił już dobre wyniki , a przez ostatnie 2 lata (za każdym razem finał) grał świetnie, więc dziś powinien odprawić z kwitkiem młodszego rodaka, bo to dla niego bardzo ważny turniej.

Dodatkowo:
Andujar -0,5 g Unibet 2,0 ⛔
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Melzer - Lorenzi 1.31 pinnacle✅

Na poczatku trzeba zaznaczyć, że to nie Jurgen Melzer, tylko GERALD, który pewnie dla wiekszości jest zawodnikiem anonimowym. Nie ma się co dziwć, 23 letni tenisita grywa jedynie na challangerach i to z mizernym skutrkiem, 2r to chyba nie są jakies wielkie wyniki. Dlatego spadł jeszce klase nizej i ostatnio grywał w półamatoskich futuresach. Lorenzi wiadomo, na cegle naprawde poziom ATP, obecnie to roznica dwóch klas. Myslalem, ze tutaj beda kursy max 1.15. No ale buki sie chyba troche obawiają Melzera, który w kwalach pokonał Kuznetsov czy Karlovica, którym na cegle nie idzie najlepiej co jest chyba oczywiste. Naprawde ogromny sukces, awans do turnieju ATP, jednak w losowaniu już nie miał szczescia, mecz do jednej bramki. Można się bawić w jakies jadni, dw 2:0 itp powinno wejsc, ja kurs 1.31 biorę z pocałowaniem reki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pezio 22,9K

pezio

Użytkownik
czy Karlovica, którym na cegle nie idzie najlepiej co jest chyba oczyiste.
Nawierzchnia w Houston ma tyle wspólnego z cegłą co nic. Karlovic w &#39;07 wygrał ten turniej a w &#39;11 był w półfinale. Rok temu w finale był tutaj Isner. Typowa amerykańska, bardzo szybka mączka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wiem, że w Ameryce jest Amerykańska mączka ???? Już chyba podczas turieju w zeszłym tygodniu u pań była taka dyskusja, wiec chyba drugi taz nie ma sensu sensu tego powtarzań. Mączka to mączka, w europie w hali są jeszcze szybsze a jakoś nikt sie nie czepia. Nie masz porównania ani ja bo nie gramy na takich kortach i nie wierz jaka jest róznica. A pisanie, ze nie ma nic wspolnego z cegła to... Nie podejmuje dyskusji ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom