>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Casablanca & Houston, 08-14.04.2013

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Casablanca
???? Klizan M. - Anderson K.
Powyżej 21,5 gemów ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 3/10
Przewiduję tutaj długi mecz i wcale nie jest powiedziane, że zobaczymy tutaj 2 sety. Klizan lubi ten turniej i w końcu przyszedł czas turniejów na mączce. Wszyscy wiemy, że Martin bardziej lubi grać na takiej nawierzchni niż na kortach typu hard. Tutaj na rozkładzie ma już Volandriego i Robina Haase, wszystko w dwóch setach. Po drugiej stronie siatki mamy Afrykanina Andersona który w 2013 roku prezentuje wysoką formę. Kevin woli grać na hardach, ale to nie świadczy o tym, że na cegle nic nie potrafi, na pewno po dwóch zwycięstwach będzie chciał awansować do finału i meczu łatwo nie odda. Co mnie zdziwiło w meczu Andersona przeciwko Zemlji to, że w drugim secie pomimo prowadzenia 5:2 o mały włos Grega nie doprowadził do wyrównania stanu seta, a Anderson miał problem z utrzymaniem własnego podania.
Wynik: 6:2 4:6 2:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Zgadzam się z Shakalem, oglądałem wczoraj mecz Andersona z Zemlja i jakoś nie przekonywała mnie gra Andersona. Wygrał 6-4 6-4 ale tak naprawdę mogło być całkiem inaczej, problemy z wygraniem własnego serwisu, równowagi, Zemlja nawet miał w 1 secie przy serwisie Andersona 40-0 mógł go spokojnie przełamać ale niestety coś siadło. Gdyby zagrał trochę lepiej to wynik wczorajszego meczu mógłby być inny. Klizan wygrał 2 poprzednie mecze 2-0. Wczoraj w 1 secie trochę się pomęczył,ale za to drugi już wygrany gładko 6-1. Gra naprawdę solidnie na tym turnieju i myślę że dzisiejsze spotkanie będzie wyrównane, możemy się spodziewać 3 setów a nawet wygranej Słowaka. Dlatego gram:
Klizan M. - Anderson K. 6-2 4-6 2-6
Klizan M. +2,5 gemy @ 1,8 Bet365 ✅✅
dla bardziej odważnych Klizan M. @ 2,30 Bet365 ⛔ szkoda tego trzeciego seta ..
 
C 334

copper

Użytkownik
Czy jest mi ktos w stanie wytłumaczyć racjonalnie co w meczu z Robredo zrobił Wawrinka bo nie ogladałem trzeciego seta. Mam zasadę,że nie gram kilku zawodnikow od lat m.in Davydenki, Stosur, Wawrinki i kilku innych z róznych powodów. Dziś się wyłamałem od zasady bo wydawało mi się sprawą niemozliwą żeby Robredo z nim nawet powalczył...Po pierwszym secie zacząłem kibicować Robredo bo miałem wrażenie że chodzi mu po głowie skreczowanie, bo nie istniał na korcie....ucieszyłem się jak wygrał pierwszego gema...po czym Wawrinka kompletnie rozkojarzony puścił mecz bez walki....
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Knowle J. / Polasek F. - Klizan M. / Zelenay I 0:6 (!!!) 6:3 10:5
typ: 1
kurs: 1,55
bukmacher: bet-at-home

Dziewiąta para deblowego rankingu ATP, a na turnieju w Casablance rozstawiona z numerem pierwszym, spotka się z parą Klizan/Zelenay. Wg mnie faworyci są tylko jedni i jest to para austriacko-słowacka.
Knowle/Polasek w swoim pierwszym meczu po niesamowicie wyrównanym i ciężkim meczu pokonali 2:1 parę
Emmrich/Junaid, następnie w 1/4 pokonali również wynikiem 2:1, lecz dużo bezpieczniej parę Paire/Wawrinka.
Z kolei debel Klizan/Zelenay w pierwszym swoim łatwo rozprawili się z parą Delgado/Norman po czym dość niespodziewanie pokonali numer 3 turnieju w Casablance, parę Cermak/Martinak.
Jak widać, w turnieju teoretycznie lepiej radzą sobie mniej doświadczeni i ograni Klizan/Zelenay, lecz z uwagi na to, że Klizan właśnie rozgrywa w singlu 3 setówkę z Andersonem jestem w stanie polecić parę Knowle/Polasek po kursie 1,55
(bet-at-home wycofał ofertę z zakładów, będzie tylko możliwość grania live. Kurs wzięty ze strony z wynikami)
EDIT: Jednak nawet na live nie ma tego meczu. Nie wiem jaki jest tego powód, może u innego buka da się postawić.
Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Witam Panowie, oczywiście tuż przed jutrzejszym finałem w Houston pojawią się analizy, ale chciałbym zapytać osoby, które oglądały mecz Almagro z Williamsem o ocenę gry Hiszpana. Spodziewałem się, że Almagro będzie poważnym faworytem przed finałem, ale patrząc na to, co robi Monaco myślę, że to on wart będzie inwestycji w finale ;) Ze statystyk widać, że praktycznie w każdym gemie serwisowym Almagro oddawał punkty Amerykaninowi, co prawda bez większego zagrożenia wyniku ale jednak. Czy Willams tak tragicznie serwował, czy to Almagro tak walczył przy jego podaniu?

Taaaa......
Żenada :p
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Williams miał problem z nogą , co przeszkadzało mu w swobodnym serwowaniu , wspominał o tym już przed dzisiejszym meczem więc nie brałbym tego meczu jako wyznacznika formy Hiszpana , choć widziałem Almagro w kilku meczach tutaj i według mnie prezentuje się dobrze . Powinien poradzić sobie z Monaco ,ale to czy zagram na niego zależy jakie kursy wystawią bukmacherzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
K.Anderson - T.Robredo

No i mamy finał,gdzie spotka się Hiszpan Robredo z zawodnikiem Republiki Południowej Afryki Andersonem. Szczerze? nie oglądałem ich półfinałowych spotkań. Anderson wygrał ze Słowakiem Klizanem 2-1 w setach(2-6,6-4,6-2) chodź śmiem twierdzić że bardziej to Słowak te spotkanie przegrał na własne życzenie. Anderson nie gra w tym turnieju na miarę własnych możliwości, wymęczony ćwierćfinał, wczorajszy półfinał który mógł skończyć się całkowicie inaczej. Moim zdaniem limit szczęścia się wyczerpał. Z drugiej strony siatki Stanie Robredo, który wygrał wczoraj z Wawrinka 2-1(1-6,6-3,6-2) nie wiem co się stało ze szwajcarem po pierwszym secie ale oglądałem ćwierćfinał Hiszpana z Francuzem Paire i po wygranym w 1 secie TB oddał głupio 2 seta żeby w trzecim wygrać do zera. Jeśli Hiszpan wytrzyma psychicznie ten mecz to powinien to wygrać. Do tego Anderson gra jutro w Monte Carlo, więc myślę że będzie chciał raczej tam coś ugrać więc może ten mecz odpuścić. Ode mnie:
T.Robredo @2.0 Bet365 ✅✅✅ , do tego na live pograne w trzecim secie @2,27
T.Robredo DW 2-0 @3.0 Bet365 to za drobne .. ⛔ ogladalem tylko od 3 seta wiec nie wiem jak to wygladalo w drugim gdy przegral 4-6
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 334

copper

Użytkownik
Moim zdaniem wczorajszy mecz Andersona z Klizanem stał na dużo wyższym poziomie niż mecz Robredo z Wawrinką. Klizan robił co mógł i grał naprawdę dobrze ale mimo to nie starczyło na Andersona. Wawrince zabrakło tego co pokazał Klizan czyli woli walki i determinacji, sprezentował mecz Robredo, który w moim odczuciu nie zasłużyl na finał. Jestem bardzo ciekawy dzisiejszego finału. Będę bardzo zdziwiony jak wygra go Robredo. Jeśli Anderson zagra na swoim normalnym poziomie to nie widzę szans na win Hiszpana.

Anderson 1,80
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
K.Anderson - T.Robredo
No i mamy finał,gdzie spotka się Hiszpan Robredo z zawodnikiem Republiki Południowej Afryki Andersonem. Szczerze? nie oglądałem ich półfinałowych spotkań. Anderson wygrał ze Słowakiem Klizanem 2-1 w setach(2-6,6-4,6-2) chodź śmiem twierdzić że bardziej to Słowak te spotkanie przegrał na własne życzenie. Anderson nie gra w tym turnieju na miarę własnych możliwości, wymęczony ćwierćfinał, wczorajszy półfinał który mógł skończyć się całkowicie inaczej. Moim zdaniem limit szczęścia się wyczerpał. Z drugiej strony siatki Stanie Robredo, który wygrał wczoraj z Wawrinka 2-1(1-6,6-3,6-2) nie wiem co się stało ze szwajcarem po pierwszym secie ale oglądałem ćwierćfinał Hiszpana z Francuzem Paire i po wygranym w 1 secie TB oddał głupio 2 seta żeby w trzecim wygrać do zera. Jeśli Hiszpan wytrzyma psychicznie ten mecz to powinien to wygrać. Do tego Anderson gra jutro w Monte Carlo, więc myślę że będzie chciał raczej tam coś ugrać więc może ten mecz odpuścić. Ode mnie:
T.Robredo @2.0 Bet365 ✅✅✅ , do tego na live pograne w trzecim secie @2,27
T.Robredo DW 2-0 @3.0 Bet365 to za drobne .. ⛔ ogladalem tylko od 3 seta wiec nie wiem jak to wygladalo w drugim gdy przegral 4-6
Brawo typ ci wszedł, ale jak czytam takie analizy to chce mi się płakać i jestem bliski powieszenia się. Zaznaczasz, że nie oglądałeś półfinałów, ale jednocześnie stwierdzasz, że to Słowak przegrał to spotkanie na własne życzenie, a nie Anderson wygrał. Możesz mi wyjaśnić na podstawie czego postawiłeś takie stwierdzenie? Bo ja nie znajduję innego wytłumaczenia, jak to, że wymyśliłeś to sobie na potrzeby typu. Następnie piszesz bzdury o słabej grze Andersona i wymęczonym ćwierćfinale. Kolejny raz się pytam na podstawie czego to piszesz? Anderson osiągnął ćwierćfinał dzięki dwóm pewnym zwycięstwom 2:0. Także ja się pytam gdzie tu jest to wymęczenie? Także proszę cię ogarnij się po oczy bolą od czytania takich bzdur. O Robredo piszesz tylko, że kupił sobie 2 spotkania z Paire i Wawrinką. W ogóle na tym turnieju ponad 75% meczy to były jakieś ustawki. Myślałem, że w finale zagrają już normalnie, ale nie. Robredo kupił sobie tytuł na zakończenie kariery.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Brawo typ ci wszedł, ale jak czytam takie analizy to chce mi się płakać i jestem bliski powieszenia się. Zaznaczasz, że nie oglądałeś półfinałów, ale jednocześnie stwierdzasz, że to Słowak przegrał to spotkanie na własne życzenie, a nie Anderson wygrał. Możesz mi wyjaśnić na podstawie czego postawiłeś takie stwierdzenie? Bo ja nie znajduję innego wytłumaczenia, jak to, że wymyśliłeś to sobie na potrzeby typu. Następnie piszesz bzdury o słabej grze Andersona i wymęczonym ćwierćfinale. Kolejny raz się pytam na podstawie czego to piszesz? Anderson osiągnął ćwierćfinał dzięki dwóm pewnym zwycięstwom 2:0. Także ja się pytam gdzie tu jest to wymęczenie? Także proszę cię ogarnij się po oczy bolą od czytania takich bzdur. O Robredo piszesz tylko, że kupił sobie 2 spotkania z Paire i Wawrinką. W ogóle na tym turnieju ponad 75% meczy to były jakieś ustawki. Myślałem, że w finale zagrają już normalnie, ale nie. Robredo kupił sobie tytuł na zakończenie kariery.
analizowalem z kolega to spotkanie, on ogladał obydwa spotkania, mogłem napisać racja . Pisałem o cwiercfinale z Zemlja, gdzie niby wygral 6-4 6-4 , ale słowak mial kilka szans na odwrocenie losow spotkania, kilka tie-breakow, chociazby w 1 secie przy stanie 3-4 czy w drugim przy stanie 2-3 lub 4-5 gdzie mogl wyrownac na 5-5 . a Ty zagrałeś Andersona dziś , przegrał i szukasz usprawiedliwień ; )
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
analizowalem z kolega to spotkanie, on ogladał obydwa spotkania, mogłem napisać racja . Pisałem o cwiercfinale z Zemlja, gdzie niby wygral 6-4 6-4 , ale słowak mial kilka szans na odwrocenie losow spotkania, kilka tie-breakow, chociazby w 1 secie przy stanie 3-4 czy w drugim przy stanie 2-3 lub 4-5 gdzie mogl wyrownac na 5-5 . a Ty zagrałeś Andersona dziś , przegrał i szukasz usprawiedliwień ; )
Nie musisz mi się tłumaczyć, choć jak to robisz robi się jeszcze śmieszniej :p Możesz coś więcej opowiedzieć o tych tie-breakach, które miał Zemlja w meczu który zakończył się wynikiem 6:4 6:4 ???? ???? Jak ty nie znasz podstawowych zwrotów to o czym my rozmawiamy. I jak dla ciebie zwycięstwo jest wymęczone, bo rywal miał kilka break pointów(bo o to ci chyba chodziło ???? ???? ) to robi mi się jeszcze słabej i prawie mdleję. Także daj sobie spokój z obstawianiem tenisa.
I nie pisz co ja zagrałem, bo nie masz o tym zielonego pojęcia. Lepiej skup się na sobie.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Panowie, do rzeczy i analiz ????
???? Nicolas Almagro - John Isner (+1.5 seta) dla Mecz WYNIK 63 w pierwszym secie :cool:
KURS:
2.260

PinnacleSports

Jak dla mnie baaaardzo mocno przesadzony kurs. Owszem może BIG JOHN ostatnio nie gra najlepiej (jak można powiedzieć że osiągnięcie finału to &quot;nienajlepiej&quot; ???? ), ale stara się wrócić do formy i wg mnie pomalutku mu się to udaje... Oglądałem jego wczorajszy mecz z Monaco i wyglądało to już nie najgorzej, serwis funkcjonował w miarę dobrze, sporo akcji kończył zaraz po serwisie, którym ustawiał sobie punkty. Monaco starał się i robił co mógł, ale jak już dał się Johnowi złamać to o odłamanie było baaaaaaardzo trudno.
Bardzo podobnie moim zdaniem może być i dziś, a znając temperament i HOT HEAD Almagro wiele może nie być potrzebne żeby złamać serwis Nicolasa a to już połowa sukcesu. Almagro do tej pory nie miał rywala godnego uwagi, a i tak stracił seta z Monfilsem. Oglądałem mecz Almagro - Lorenzi i Hiszpan wcale mnie swoją grą nie przekonał...
Jeżeli chodzi o H2H to grali ze sobą dwukrotnie rok i dwa lata temu i obydwa mecze były bardzo zacięte:
Head-to-Head matches
37/2012 ATP Davis Cup, ESP-USA, 3-1 (ESP) Clay Nicolas Almagro John Isner 6-4 4-6 6-4 3-6 7-5
25/2011 ATP Wimbledon (GBR) Grass Nicolas Almagro John Isner 7-6(3) 7-6(5) 6-7(5) 6-3
Po za tym JOhn gra jakby nie było u siebie i kibicie fajnie mu pomagają, wczoraj to przynajmniej było zauważalne. Rok temu też w tym turnieju był w finale i w trzech setach uległ Monaco, teraz czas na wygraną (a przynajmniej na walkę i urwanie seta Almagro)!
Wg mnie kurs mocno przesadzony i cały czas rośnie (w sumie to nie wiem czemu)... Mam nadzieję że nic Isnera nie boli i będzie w pełni dysponowany w dzisiejszym finale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom