>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Brisbane, Chennai, Doha

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Być może Gulbis jest dwa kroki przed Evansem na tym etapie, jednak warto zwrócić uwagę na Brytyjczyka, który jest na prawdę utalentowanym shotmakerem, bardzo dobrze dysponowanym technicznie i potrafiącym zamykać rywali z głebi kortku swoimi slajsami i jednoręcznym bh. Przekonał się o tym w ubiegłym roku bezradny Nishikori podczas US Open i młody, gniewny Tomić, który był tak pewny siebie przed tamtym starciem, że ledwo był w stanie ugrać seta. Daniel się rozwija i na pewno stać go na rywalizacje, tym bardziej z takimi pół-główkami pokroju Gulbisa, wobec którego nigdy nie wiadomo czego tak na prawdę oczekiwać. Ponadto Łotysz debiutuje dziś w cyklu, podczas gdy dla Brytyjczyka będzie to już 4 mecz w Katarze, tak więc sprawy czysto techniczne ma z pewnością dopracowane.

I&#39;ll take the shoot.

Daniel Evans - Ernests Gulbis [4,05] PinnacleSports (2:6, 6:4, 0:6) ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Brisbane + Live ATP Chennai
???? Dimitrov G. - Cilic M.
Cilic M. ::: 2,40 ::: Pinnacle ::: 2/10
Tak jak się spodziewałem Chorwat nie miał łatwego meczu z Denisem Istominem, ale tego można było się spodziewać. Uzbek od lat na australijskiej ziemi notuje dość dobre wyniki. W meczu padł psychicznie i jako pierwszy stracił podanie... pod koniec 3 seta.
Warto dodać dobrą dyspozycję serwisową Chorwata, uważam ten mecz typowym 50/50, a nawet ze wskazaniem delikatnie w stronę Martina Cilica. Dimitrov może rozwalać sobie &quot;jakiś&quot; Haasów, ale jutro na korcie prawdopodobnie czekają go duże problemy. Na pewno po takim kursie warto zagrać w stronę &quot;doga&quot;.
Wynik: 5:7 5:7 ✅
- - - - -
Edit by qbali:
▶ z całym szacunkiem ale typy LIVE zachowaj dla siebie - w temacie nie podajemy typów LIVE - ok?
▶ Odpowiedź (1:25) ????
LIVE:
Polecam zagrać Kudryavtseva A. w meczu przeciwko Bautista-Agut (ATP Chennai). Pierwszy set wygrał 6:4.
Kudryavtseva A. (RUS) 1,84 ✅
Dokładny wynik 2:0 2,40
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
Kohlschreiber vs Andujar @ 1,14 ✅
Chyba wiadomo kazdemu ze Kolba wszystkim doslownie przewyzsza Pabla, na dodatek Hiszpan nie pokazal nic w poprzednim sezonie. Kurs nie jest powalajacy, ale typ jest pewny, wiec warto dorzucic na podbitke. Bo moim zdaniem i tak te 1,14 to promocja.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Kohlschreiber vs Andujar @ 1,14
Chyba wiadomo kazdemu ze Kolba wszystkim doslownie przewyzsza Pabla, na dodatek Hiszpan nie pokazal nic w poprzednim sezonie. Kurs nie jest powalajacy, ale typ jest pewny, wiec warto dorzucic na podbitke. Bo moim zdaniem i tak te 1,14 to promocja.
Pablo Andujar [ESP]- Phillip Kohlschreiber [GER] WYNIK 67 26 ⛔ Pablo miał piłkę setową - było bardzo blisko
TYP: Pablo Andujar [ESP] +1.5 seta
KURS: 2.64
ComeOn

Bez urazy ale jak czytam, że &quot; i tak te 1,14 to promocja&quot; to mi ręce opadają... Jak to niby promocja ? Owszem Kohli jest tutaj zdecydowanym faworytem, ale Andujar w roli UNDER DOGA już nie raz pokazywał pazura i granie na WIN po takim kursie na Kohliego dla mnie mija się z celem. Moim zdaniem wcale Kohli tak łatwo sobie może nie poradzić. Wiadomo, początek sezonu, z formą może być różnie, konia z rzędem temu kto wie w jakiej formie jest Kohli a w jakiej Andujar !! ????
Grali ze sobą raz rok temu, wprawdzie na CLAY ale walka była spora i w zasadzie o końcowym sukcesie decydował TIE BREAK w trzecim secie!! Dziś może być różnie, ale wcale nie skreślałbym tutaj Hiszpana. Kurs na seta na Pablo w pełni mnie zadowala i zdecyduje się w to uderzyć.
 
K 6

kzo555

Użytkownik
Richard Gasquet [FRA] - Hossam Karim [EGY] ⛔
TYP: HOSSAM KARIM @22 efortuna

Wystep ryśka w tym turnieju pod znakiem zapytania był, kontuzja pleców dość uciążliwa, gram na Egipcjanina licząc na problem zdrowotny Gasqueta i jego krecz który w fortunie jest zwycięstwem Karima.
 
dx2 259,2K

dx2

Użytkownik
A.Murray+Ferrer @ ok.1.3
(Murray-F.Mayer+Ferrer-Brands)
Taka kombinacje proponuje. Postawie na duze nazwiska zamiast na spekulacje. Murray wiadomo duzo historii tutaj w Dausze za nim, byly triumfator, czlowiek z topu. Wczoraj chyba honorowo Szkot ostanowil odprawic anonimowego rywala 6-0 6-0. Wczesny etap turnieju, wiec Muzza mimo ze po przejsciach zdrowwotnych powinien ogranac Niemca, ktorego wczoraj mogl odprawic Michal Przysiezny.
Ferrer gra z Brandsem. Obydwaj ubieglororczni finalisci. Ferrer wczoraj swietny mecz z Dolgopolovem zagrali. Brands sila sila i jeszcze raz sila. Wczoraj David radzil sobie z mocnymi podaniami Ukrainca. Ferrer jak zwykle w przyszlym tygodniu wybierze sie zapewne do Auckland, gdzie regularnie gra z sukcesami, ale turniej w Doha bardzo bogato stoi pod katem finansowym, wiec Hiszpan przeciez nie zabierze zabawek ot tak sobie.
P.S. Happy New Year oczywiscie wszytskim uzytkownikom !
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Daniel Brands (+4,5 gema) - David Ferrer 2.00 Bet365
Mam nadzieję że Brands utrzyma formę z poprzedniego spotkania. Sądzę że pokryje handi, wiele będzie zależało od pierwszego serwisa. W ostatnim spotkaniu gładko rozprawił się z poprzednim finalistą, Davydenko. Ferrer natomiast zmierzył się z Dolgopolovem i stracił seta. Czuję że to spotkanie będzie wyrównane podobnie jak to poprzednie Ferrera. Jak będzie spotkanie wyglądało tak naprawdę zależy głownie od Brandsa bo ma atuty aby coś w tym meczu ugrać. Ferrer jest tenisistą bardzo pracowitym i regularnym, ale już w meczu z Dolgo zdarzyły mu się przestoje i liczę że tak samo będzie w meczu z Niemcem.
✅ 6-4 7-5 Nie spodziewałem się że tak łatwo pójdzie ????
R Gasquet - G Monflis Powyżej 23,5 gema 2.00 Bet365
Co tu dużo pisać, każdy ich zna niezwykle ciekawie zapowiada się to spotkanie, w końcu na przeciw siebie stanie 2 rodaków. Historia ich spotkań jest bardzo wyrównana. I uważam że taki sam będzie to spotkanie, nie umiem wybrać tu faworyta ale myślę że chłopaki uraczą nas dobrym tenisem. Sądzę że wynik rozstrzygnie się w 3 secie. W Comeon można także zagrać powyżej 22,5 gema po kursie 1.93
⛔ 20 gemów. Szkoda że Gasquet miał problemy ze zdrowie, w innym wypadku over padłby
GL!
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Gasquet R. v Monfils G. ✅
1,80 Marathon
Każdy kto oglądał wczorajszy mecz Richarda, mógł zauważyć, że coś z nim jest nie tak, jakiś uraz musiał mu dogorywać. Komentator Eurosportu również mówił, że na twiterze francuska dziennikarka informowała o kontuzji. Ma to być kontuzja pleców lub barku. Sam znalazłem ten artykuł, gdzie informują nas o tym, że Gasquet w piątek w Doha nabawił się kontuzji. Z Hossamem mógł sobie pozwolić na grę na pół gwizdka, jednak były kłopoty w pierwszym secie. Dzisiaj zadanie będzie cięższe bo gra na pół gwizdka nie wystarczy. Rywal to Gael Monfils, po meczu z Giraldo wydaje mi się, że w końcu podchodzi do sezonu od początku do końca na poważnie, bardzo mądrze grał przeciwko Kolumbijczykowi. Informacja na temat kontuzji musi być prawdziwa, skoro tak są wystawione kursy, dodatkowo wczoraj podczas meczu z Egipcjaninem Gasquet informował nas, że coś jest nie tak przez grymas twarzy. Obaj zawodnicy się bardzo dobrze znają, spotykali się już kilkukrotnie na korcie, bilans pojedynków bezpośrednich to 5-4.
Ogólnie podsumowując to Gasquet nie ma żadnych szans na wygranie z Monfilsem nie grając na 100%. A jeśli zacznie na maksimum swoich możliwości to nie wystarczy mu nawet na set. Oglądałem mecze obu Panów i lepsze wrażenie na mnie zrobił Gael. Ktoś może powiedzieć, że to z sympatii ale opinia jest czysto obiektywna. Dodaje jeszcze link do artykułu na temat kontuzji Richarda Gasquet.
http://www.midilibre.fr/2013/12/30/tennis-dechirure-intercostale-pour-gasquet-forfait-pour-doha,802760.php
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Karlovic- Brown
1,66 bet 365 ⛔
o godzinie 15:00 ( pewnie nieco pozniej ) rozpoczyna sie spotkanie pomiedzy zawodnikami ktorzy sa zalezni od wlasnego serwisu, Ivo jednak ma zdecydowanie wiecej zaoferowania oprocz solidnego serwisu, jedyna szansa dla niemca w tym meczu jest trafianie na oslep returnow ktore beda wchodzily, bo tak tez potrafi grac, sila X gwalt, w przeciwnym wypadku chorwat zamelduje sie w kolejnej rundzie, lubi tutaj grac i nie zamierza wiesza rakiety za szyba mimo 35 ( rocznikowo) lat. Jego styl gry nie wymaga ekploatacji organizmu,tylko koncentracji. Ogranie Berdycha traktuje z przymrozeniem oka, poniewaz czech nigdy nie traktuje poczatku sezonu powaznie,natomiast Brown pokonal Dodiga ktory poki co nie ma formy,ogladalem go 2 tyg temu w czechach na zywo. Mozliwe ze ma mocne treningi bo nie widac swiezosci u niego .
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik

Gasquet R. - Monfils G. 1.725 Pinnacle 2-6 5-7 ✅

Pojedynek rowieśników z Francji. Monfils jest nisko w rankingu ze względu na swoją kontuzję w tamtym roku, ale powoli wraca na właściwe tory. Najważniejsze to chyba to, że Gasquet boryka się z kontuzją. Oglądałem Monfils i gra naprawdę dobrze, widać że mu zależy. Osobiście i tak bym stawiał na Monfilsa, nawet gdyby drugi Francuz nie był kontuzjowany. Sytuacja jest jaka jest i przy kontuzji Gasqueta trzeba to wykorzystać i zagrać na Gaela. Kursy są poprostu wyborne przy takim obrocie sprawy.
Jeśli skorzystałeś z analizy klinkij dzięki, będę wdzięczny !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
rickross 71

rickross

Użytkownik
Lu Y-H. -Pospisil V. 2 1.66 bet 365 Atp Chennai
Kolejny dzien turnieju w Indiach . Zdziwil mnie tak wysoki kurs na utalentowanego kanadyjczyka,ktory jeszcze wzrosl.Vasek w poprzednim sezonie zaczal pokazywac jaki drzemie w nim talent. Zdecydowanie wiecej argumentow po jego stronie,dobry mocny serwis i niezly forehand w zupelnosci powinny wystarczyc na Tajpeiczka. Lu miewa serie wygrywanych meczow lecz w turniejach o nizszej randze gdy przychodzi mu rywalizowac na poziomie atp wyglada to raczej miernie. Ogladalem kilka jego meczow w poprzednim sezonie i zrobil na mnie zle wrazenie,serwis typowo techniczny ktory nietrudno zlamac,nadrabia regularnoscia podczas wymian lecz brakuje mu konczacych uderzen.W pierwszym meczu ze Smyczkiem przegrywal juz 1-4 co potwierdza tylko ze na szybkiej nawierzchni jego serwis nie jest atutem w przeciwienstwie do Vaska ktory nie dal sie ani razu zlamac z malo wymagajacym przeciwnikiem Edmundem lecz kanadyjczyk znany jest z duzego% wygrywania wlasnych gemow. Moim zdaniem o wiele latwiej bedzie przelamac Lu niz Vaska i to bedzie klucz do wygrania tego meczu.
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Daniel Brands - David Ferrer @ Brands + 4.5 gema 1.87 Unibet
2:0 (6:4 ,7:5)

Ciężko dziś coś pisać głowa boli , ale zdecydowałem się na ten typ jak dla mnie spokojnie do ogarnięcia taka linia przez Niemca . Ferrer niby forma jest , ale wczoraj się trochę pomęczył z Dolgopolovem . Brands ma bardzo dobry serwis i jeżeli tylko utrzyma go na odpowiednio wysokim poziomie to 8 gemów lajtowo ugra , a nie zdziwi mnie nawet jego końcowy triumf ;)
powodzenia​
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Richard Gasquet v Gael Monfils
Monfils wygra 2-0 @ 2.37 bet365
✅✅✅

Jak już tutaj wyżej stawiano na zwycięstwo Monfilsa to ja zaryzykuję i postawię na jego zwycięstwo w setach do zera. Gasquet podobno boryka się z kontuzją i według mnie głupotą byłoby ryzykować czymś poważnym przed AO, myślę, że Gasquet zagra tak byleby dograć to spotkanie do końca, bez agresywnej gry. Monfils za to ma na pewno większe ambicje niż druga runda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Witam wszystkich starych znajomych i nowych userów w Nowym Roku!!


Call me crazy man, ale ja tam dziś puszczę kupon w stronę Ryszarda G.
Nie widziałem co prawda jego poprzedniego meczu i te info o kontuzji jest trochę niepokojące, ale wydaje mi się, że gdyby coś poważnego się zadziało to kurs na Gasqueta oscylowałby przy 3,0. Jeśli wyjdzie na kort to przypuszczam, że będzie w stanie zagrać, a wtedy zdecydowanie jest moim faworytem. Monfils to zawodnik z porcelany i w każdym jego meczu to on jest potencjalnie narażony na krecz z dużo większym prawdopodobieństwem niż rywal. W normalnych warunkach kurs byłby odwrócony, ale jeśli dojdzie do meczu to wolę grać Rysia, który jest solidnym, powtarzalnym graczem, a Le Monf gra pod publiczkę, wariacko i nierozsądnie. Ogląda się go świetnie, ale co z tego... Warto grać u buka, gdzie szybki krecz nie równa się wygranej.

Spotkanie: Gasquet vs Monfils
Typ: Rysiu ⛔⛔⛔ 2:6,5:7
Kurs: w okolicach 2,3 u większości buków
Stawka: 6/10

e: dziwię się Ryszardowi, że wyszedł na ten mecz skoro nie mógł nawet serwować i zapuszczał podanie w stylu Radwańskiej:p mimo wszystko był bliski doprowadzenia do TB
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
WITAM.No to sypnelo nam dzisiaj niespodziankami.Murray,D.Ferrer no i kilka mniejszych jak np. Verdasco porazka z Hanescu (chociaz wcale nie dziwie sie ze hiszpan polegl, znajac jego imprezowy tryb zycia no i nadejscie Nowego Rok trzeba bylo oblac ???? .. Karlovic przegrywajac z D.Brownem sie rowniez nie popisal..Tak wiec mamy poczatak sezonu i tak naprawde nie wiemy kto jest w jakiej dyspozycji.Argumenty ze komus lezy dany turniej bardziej niz inym(patrz Davydenko w Doha-dostaje lanie w 1R od... Brandsa, ktory dzisiaj odprawil D.Ferrera) ze musi wygrac bo broni punktow za zeszly sezon itp. mozna sobie wlozyc miedzy bajki. Pozatym Australian Open na horyzoncie.........Samych wygranych w Nowym Roku zycze! ????
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
A ja się bardzo przyglądam takim spotkaniom jak Cilic z Samurajem z lekkim wskazaniem na Chorwata oraz na spotkanie Garcia-Lopeza kontra Ben Paire ze wskazaniem na Paire kurs ako wynosi ogółem z tego dubla 3,2 więc nie jest zle, także wysokich wygranych w nowym roku życzę ale prawdziwe granie zacznie się w AO. Pozdrawiam ????
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Argumenty ze komus lezy dany turniej bardziej niz inym(patrz Davydenko w Doha-dostaje lanie w 1R od... Brandsa, ktory dzisiaj odprawil D.Ferrera) ze musi wygrac bo broni punktow za zeszly sezon itp. mozna sobie wlozyc miedzy bajki.

Tą tezę możesz sobie włożyć między bajki. Pewnie, że każdemu z zawodników bardziej bądź mniej leży dany turniej, a dokładnie nawierzchnia, atmosfera, piłki itp. Jak ktoś broni punktów też spina się mocniej - sprawa oczywista, a Ty ją kwestionujesz ? Ferrer odpadł bo co raz częściej dobre momenty przeplata słabszymi, z resztą Brands znakomicie serwował i nie ma o czym gadać. Nie wiem co ma na celu przywoływanie Denki jako przykładu, przecież ten gość już tylko odcina kupony, nie miałem wtedy czasu napisać w dziale, ale każdy typ w jego stronę to na tę chwilę absolutna kpina z własnego budżetu nie mówiąc już o polecaniu ruska innym.

Ode mnie promo w Paddym, jeśli ktoś tam gra:
http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-brisbane-2014/anderson-kevin-groth-samuel-KSNjmQ2d/#over-under;2

Widzę tu bity over i trochę się spóźniłem, a z zasady nie gram linii powyżej 22.5. Niestety moja przygoda z tym bukiem skończyła się na jednym becie.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Feliciano Lopez - Lleyton Hewitt
over 22.5 gems @ 1.94 marathonbet
Według mnie szykuje się dosyć ciekawe spotkanie na kortach w Brisbane, były numer jeden światowego rankingu podejmie Australijczyk Lleyton Hewitt podejmie dzisiaj Hiszpana Feliciano Lopeza. Będzie to czwarty pojedynek obu zawodników, wszystkie poprzednie zwyciężył Australijczyk bez straty seta, jednak trzeba zaznaczyć to, że ostatni mecz odbył się na początku 2007 roku. Na pewno dużym plusem dla Hewitta będzie to, że właściwie gra na własnym terenie i kibice będą po jego stronie. Hewitt z pewnością będzie chciał się pokazać przez Australian Open z dobrej strony. Lopez jak deklaruje, najlepiej czuje się na twardej nawierzchni, co pokazują osiągnięcia (mało ich, ale najwięcej właśnie na twardej nawierzchni). Według mnie over dosyć niski, zmierzy się dwóch doświadczonych zawodników i mam takie przeczucie, że zobaczymy trzy sety ???? .
Marius Copil v Gilles Simon
Gilles Simon wygra 2-0 @ 1.83 bet365
Pierwszy mecz dla Francuza rozstawionego w tym turnieju z numerem trzecim. Jego przeciwnikiem będzie Rumun, który przeszedł przez kwalifikację. Trochę trudno ocenić formę Simona gdy nie rozegrał jeszcze żadnego meczu, ale uważam, że nie jest tak źle, aby nie pokonać łatwo 140 w rankingu ATP Rumuna. Jako, że mnie czas ogranicza dopowiem jeszcze, że Copil miał ostatnio ogromne problemy aby pokonać 25-letniego Japończyka i trzysetowy mecz skończył się po trzech godzinach, co też powinno mieć jakiś wpływ.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
perełka na jutro
Samuel Groth - Kevin Anderson - tie break w meczu @1.61 bet365
krótki i zwięźle. obaj są serwismenami, Groth praktycznie opiera grę tylko i wyłącznie na serwisie i formę serwisową ma bardzo dobrą ostatnio. Pojechał Harrisona tym właśnie sposobem, serwując ponad 20 asów w dwóch setach które notabene oba zakończyły się w tiebreakach. Dla Kevina jest to pierwszy mecz w sezonie więc forma to niewiadoma, jednak także posiada świetny serwis i także jest to jego główny atut więc bardzo wątpię by drewniany (tzn bardziej drewniany niż Kevin bo ten też do wirtuozów nie należy) Samuel był w stanie przełamać Andersona. możliwe nawet dwa tb, zobaczymy - dla mnie warte zagrania zwłaszcza po takim kursie bo spodziewałęm się około 1.40. można też spróbować tie break w 1 secie @2.75 bet365
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
Monfils G. - Brands D.
Brands win 2,38 marathon

Obecny turniej:
Monfils - wygrał 76 62 z Giraldo oraz pokonał Gasqueta 62 75, niemniej jednak podkreślam że Richard G. grał z kontuzją pleców ( nie wiem dokładnie jaką) i jego dyspozycja odbiegała znacznie od jego poziomu.
Brands - 64 64 z Davydenką w I rundzie a potem sensacyjne pokonał Ferrera 64 75
H2H
3:0 dla Brandsa
Rok temu grali w tym samym turnieju, w tej samej rundzie i wygrał Brands 61 75 (ale odpadł on w kolejnej rundzie z Gasquetem).
Statystyki ze wspomnianego meczu:

W obecnym turnieju :
first serve Monfils - 68% Brands - 73%
first serve won Monfils - 86% Brands - 73%
second serve won Monfils - 58% Brands - 68%
Należy dodać do statystyk z tegorocznego turnieju, że Brands grał z dużo lepszymi zawodnikami niż Monfils. Davydenko to zwycięzca tego turnieju z przełomu roku 2009/2010 roku oraz finalista z przełomu 2010/2011 i 2012/2013. Ferrer to z kolei gracz światowej czołówki, obdarzony dobrym returnem oraz olbrzymimi umiejętnościami głównie w obronie.
W Doha stosunek zwycięstw do porażek obu graczy jest następujący; Brands - 8:1 ( gra po raz 2); Monfils 17:6 ( gra po raz 7)
Podsumowanie:
Moim zdaniem w tym roku powtórzy się scenariusz z roku ubiegłego, zaważyć może lepszy 2 serwis Brandsa i wykorzystanie przez niego szans które otrzyma przy 2 serwisie Monfilsa. Kursy będą spadać, bo moim zdaniem powinny zostać wystawione na odwrót.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom