>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Australian Open (16.01.2023 - 29.01.2023)

Status
Zamknięty.
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Podstawową sprawą jest fakt, że wybiegi na szlemach są duuuużo większe niż na normalnych turniejach ATP stąd u niektórych zawodników świetne wyniki na turniejach zwykłych a jak przyjdzie szlem to już katastrofa, taki Foggnini np. chociaż on miał bodajże jeden wysokok gdzie ograł Nadala, ale to wyjątek potwiedzający regułe, gość jest już podstarzały, zawsze był butny, strzelał fochy, robił mase niewymuszonych durnych błedów - no chyba że na przeciwko jest Rafa wtedy akurat wspina się na wyżyny swoich umiejętności, mecze z normalnymi graczami olewa, dziś zupełnie nie pasujący mu stylem silnie bijący z serwisu i fh Australijczyk nie da mu szans zupełnie

drugi przykład Isner, on w AO nigdy nie doszedł do ćwierćfinału (a i to ostatni ćwierćfinał w 2016 tak to pierwsza albo druga runda i leci chłopak, dziś gra z niedorają mannarino, ale no cóż on gra niskie piłki ma krótki zamach, nie powinno to sprzyjać isnerowi który ma potężne problemy ze schylaniem się do takich piłek biorąc pod uwage jego parametry i jak ktoś ma hajs to celowałbym w mannarino, będzie długo mecz to to weźmie, ale równie dobrze może amerykanin po taj brekach ten mecz zamknać 3:0 gra z naprawdę beznadziejnym już też emerytowanym francuzem) bodajże a na Amerykańskich hardach które się znacznie różnią od tych z Australii (które kocha Djokovic na przykład) jest to zdobywca mastersa i nie raz grał równe mecze z nadalem czy djokiem
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP AO
godzina 03.00
Berrettini - Murray
Typ Berettini 3:1 w setach
Kurs 3.60
forbet
Analiza:
Hm rzadko próbuję dokładego wyniku u panów na szlemach , zwłaszcza na tym etapie turnieju ale tutaj za drobne się pokuszę bo kto bogatemu w kaloszach .Widziałem ostatnio Berettiniego w meczu z Hurkaczem i Murraya we fragmętach z Kordą i na pierwszy rzut oka to wygląda na szybkie 3:0 dla włocha ale na ostatnim US open też to wyglądało na 3:0 na pierwszy rzut oka a jednak Andy z trudem bo z trudem ale po tajbreku wyrwał seta i dzisiaj może byc podobnie .Ja ciut zainwestuję w taki scenariusz w sumie u obu niewiele się zmieniło od US open.Po tym co zrobił Gasquet w finale z Noriem może nie powinienem tego pisać ale po wczorajszej porażce Wawrinki powiem panowie pora kończyć dać młodszym pograć .
 
Tenis by Dawid 858,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Witam, wracam po kilku latach na forum i będę pisał krótkie analizy na temat wybranych spotkań.

👉 Karatsev wygra seta @1,43 (vs Dimitrov) ❌ Bułgar ubiegły sezon jak na siebie miał dość udany i zakończył go w TOP 30 rankingu, choć może mało kto pamięta, iż był w TOP 3 na świecie. Jednak z jego mentalem i nieregularnym bh jest i tak bardzo poprawnie. W tym roku zagrał tylko dwa oficjalne mecze i jeden przegrał z Tsitsipasem, a drugi wygrał z Goffinem, lecz oba w ramach United Cup, więc bez większej presji na wynik. Przeczucie mi mówi, że Rosjanin może być tej nocy bardzo groźny, ponieważ w Pune zaliczył dość obiecujący początek sezonu, ogrywając Rijthovena, Martineza i Andujara, a przegrał dopiero z późniejszym triumfatorem zawodów – Griekspoorem. Cały czas mam w pamięci jego znakomite występy na Australian Open, a szczególnie rok 2021, kiedy to osiągnął półfinał i odpadł także z późniejszym triumfatorem – Djokoviciem. Mimo, że rok później był już w gorszej formie to i tak potrafił zrobić awans do III rundy. Myślę, że dziś na pewno się nie podda i ma szansę wygrać wojnę nerwów. On jest tutaj underdogiem i nic nie musi, a przy regularnym obijaniu bekhendu może liczyć na trochę łatwiejszych punktów. Potrzeba mądrej gry i myślę, że wygra co najmniej jednego seta.
👉 Fernandez powyżej 0,5 asów @1,6 (vs Cornet) ✅ Kanadyjka zagrała w tym roku trzy spotkania i wszystkie dość krótkie, a i tak zanotowała w nich 3, 2 i 3 asy, więc wyraźnie ponad wskazaną linię bukmachera. Tutaj zapowiada się, że mecz wcale nie będzie aż tak krótki, więc okazji na zaliczanie asów będzie nieco więcej. Warto zaznaczyć, że Kanadyjka jest leworęczna, a to często jest dodatkowy handicap, ponieważ Leyla potrafi szukać kątów przy serwisie na stronę przewagi. Korty dość szybkie powinny też sprzyjać.
👉 Muguruza powyżej 2,5 asów @2,2 (vs Mertens) ❌ Hiszpanka w tym roku zagrała tylko dwa spotkania i żadnego nie wygrała, więc na sukces czeka już kilka miesięcy. Jednak gra z Andreescu była już znacznie lepsza, niż w ubiegłym sezonie i po cichu liczę na jej progres, a może nawet przełamanie w tym meczu, bo Mertens to też nie jest już zawodnika na tym samym poziomie, co choćby 2-3 lata temu. Linia na asy niska, a kurs bardzo wysoki. W ostatnich dwóch meczach Muguruza zaliczyła 2 i 8 asów, więc bardzo możliwe, że tę linię pokryje lub będzie chociaż w jej pobliżu. Można spróbować choćby w singlu.

Ponadto dodałbym Galana ❌ jemu wypada ograć Chardy'ego po tak długiej przerwie. W formule best of 5 wypada zajechać weterana, który skupia się już raczej na deblu.

Krótki komentarz do wszystkich spotkań I rundy ⬇

Raport z asów serwisowych (podaje skrajne linię, by pomóc wam w wyborze najlepszej linii)
Isner
30,5 – betclic
34,5 – superbet

Thiem
10,5 – superbet
12,5 – forBET

Zverev
13,5 – forBET
15,5 – betclic

Machac
7,5 – etoto
9,5 – forBET

Ruud
9,5 – etoto
11,5 – forBET

Baena
1,5 – etoto
2,5 – superbet

Murray
6,5 – etoto
7,5 – betclic

Fernandez
0,5 – betclic
1,5 – etoto

Cornet
1,5 – etoto
2,5 – betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1012
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja podrzucę swoją taśmę na noc:
Nie zdążę nic napisać, bo lecę w kime, ale luźno można pograć.
Karatsev set 1,40
Busta - 1,5 seta 1,13
Fokina set 1,13
Rune 1,18
Kecmanovic 1,30
Purcell handi +8,5 gema 1,16
Berrettini 1,23
Paul 1,40
Brooksby 1,39
Isner handi +5,5 gemów 1,13
Holt set 1,24
Djokovic 3:0 1,12
Vondrousova 1,23
Ako 14,57

Najbardziej obawiam się Paula, więc zagrałem też bez niego.
 
Ostatnia edycja:
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Jeffrey John Wolf Jordan Thompson 1 @1.60

AO, 2:30. Typ opieram w gruncie rzeczy na obserwacji. Wolf ma siłę, jego gra jest bardzo agresywna i co najistotniejsze ma silny i agresywny serwis. Czemu to takie ważne? Bo Jordan ma ogromne problemy z grą w defensywie i odbiorem mocnych, agresywnych piłek. Dodatkowo na "swoich" kortach nie prezentuje się najlepiej.
akurat oglądam to trochę o tym meczu

wygląda dziś Wolf jak "chłopaczek" przy Thompsonie a te 183cm jak 175 max.

bezradność ogromna na odbiorze przy pierwszym podaniu Thompsona - ryzykować musi nawet przy drugich serwisach niejednokrotnie obierając dany kierunek a samemu wiadomo nie ma stabilności takiej przy własnym podaniu by było łatwo

na żywo Thompson jako underdog wygląda przyzwoicie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Kubler 4,10 LVbet
Ranking po stronie Rosjanina. Obecność niespodzianek po stronie Kublera. Ale nie tylko. Kubler jest gospodarzem. Ściany będą go niosły. Do tego to całkiem przyzwoity grajek. Poprawił się ostatnimi czasy. Khachanov/Chaczanow jest mocny, choć trzeba przyznać, że nie udowadnia tego na ważniejszych turniejach za często. Czy ma tak dużą przewagę w kunszcie odbijania piłeczki rakietą nad Kangurem? Nie sądzę. Przypuszczam, że może czekać nas bardzo długie i wyrównane spotkanie. Sił więcej starczy temu, komu dołoży publiczność. A wiadomo komu dołoży.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
LEHECKA-EUBANKS Lehecka + 40,5 gema @ 3.25

Mlody Czech kontra Długaśny Amerykanin. Lehecka gral solidnie w tamtym sezonie, kilka ciekawych wynikow, byl tez w finale
Next Gen w Mediolanie. W tym sezonie tez dobre gry, tutaj latwo ogral Corica. Amerykanin 201 cm wzrostu, a co za tym idzie serwis i oczywiscie jak to jest u Jankesow forhend. Jednak tam sa spore ograniczenia zarowno w poruszaniu sie jak i na beckendzie. Eubanks juz chyba prochu nie wymysli, bedzie serwowal, tutaj z Kwonem 42 asy w 5 setach. Tak to sie przewaznie konczy jak sie wygrywa turniej przed AO jak Koreaniec, ze dostaje sie becki w I rundzie. Nie przekonuje mnie tak prosty tenis, wole Czeska szkole oparta na głowie, taktyce, technice, bardziej mieszany tenis. No nic, bedzie trzeba sie uwijac po tie-breakach, no napewno jeden bedzie i wygrac to zapewne w 4 setach.
 
Ostatnia edycja:
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Svircina 3,90 superbet
Halo? Kogoś tu odkleiło z tymi kursami, no ale dla nas to dobrze.
Svircina, to dla większości "no name" i to jest zrozumiałe, ale widziałem go w eliminacjach i widziałem jego mecz z Munarem, gdzie też pograłem zwycięstwo, ale nie dzieliłem się tym na forum, bo nie miałem zbytnio dużych argumentów i też chciałem zobaczyć jak będzie wyglądał w turnieju głównym, czy presja go nie zje.
Poradził sobie świetnie i wygrał gładko 3:0.
Munar oczywiście zagrał słabo, ale nie zmienia to faktu, że Czech zagrał bardzo solidnie.
Teraz czeka go mecz z Japończykiem Nishiokom, czyli solidnym wybieganym przebijakiem.
Tak prawdę mówiąc, to obaj mają podobny styl, bo lubią wdać się w długie wymiany licząc na błąd przeciwnika.
Svircina w eliminacjach i w meczu z Munarem potrafił fajnie rozrzucać rywala po korcie, a potem przechodził do ofensywy.
Naprawdę prezentuje się bardzo solidnie i uważam, że nie jest bez szans w starciu z Nishiokom.
Japończyk to również bardzo solidny, ale też o wiele bardziej doświadczony gracz. W pierwszej rundzie łatwo ogral Ymera, ale Szwed też zbyt mocno się nie postawił.
Nie dziwię się, że jest stawiany w roli faworyta, ale ten kurs to jednak przesada.
Szanse oceniam po równo, a jeśli tylko Svircina w głowie ułoży sobie ten mecz tak jak poprzednie i nie będzie przejmował się presją, to spokojnie jest w stanie wygrać.
Jak ktoś woli niższe kursy to wszelkie dodatnie handicapy +1,5, +2,5 seta w stronę Svirciny jak najbardziej do grania.

I ako na noc :
Sinner 3:0 1,53
Isner 1,35
Shapo 1,19
Tiafoe 1,15
Svircina handi +9,5 gemów 1,20
Lehecka 1,48
Pegula 1,18
Keys 1,19
Gauff 1,31
Ako 10,53 Fortuna happy hours gra bez podatku.
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Rysiek mi zamyka kupon jako że jest na noc przełożony mam czas żeby to przemyśleć i zagrać ewentualnie jakąś kontrę. Co myślicie o tym meczu? Dla mnie ten jeden dzień więcej dla starszego Francuza jest idealny.

Svricina - Nishioka
również uważam że tu może być niespodzianka, zależy od Nishioki który bywa bardzo chimeryczny, do tego fajna opcja na fortunie po takim zsamym kursie jak wygrana.
Svrcina D.: wygra mecz lub będzie prowadził różnicą dwóch setów
 
M 928

majer04

Użytkownik
wydaje mi się że fizycznie Rysiu będzie gotowy, rozegrał 3 mecze w wygranym turnieju po czym to zmęczenie? Od dłuższego czasu Gasquet prezentuje niezłą formę z tendencją zwyżkową(miałem okazję oglądać go na żywo w ATP Antwerp) czego nie można powiedzieć o Humbercie. Myślę że starszy z Francuzów to weźmie. Jednak jak będzie się okaże ...
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Fucsovics @ 2,00 Unibet

Witam, w pierwszym tygodniu często nie grywam szlemów, ale widzę w niektórych spotkaniach potencjał. Lloyd wraca w tym sezonie po długiej przerwie, zagrał w dwóch chellengerach, ani jednego nie wygrał mimo, nie oszukujemy się, słabej obsady.
Musetti zagrał tragicznie, ten bekhend nie działał jak należy i Harris miał mnóstwo prostych pilek do kończenia forhendem, na którym po za podaniem głównie bazuje.

Węgier już pod koniec ubiegłego roku sporo spotkań rozegrał, na pewno jest bardziej w rytmie meczowy, ale tej dawnej formy jakoś nie może odnaleźć po dzień dzisiejszy.
Ogromna walka o każdą piłkę, determinacja w spotkaniu z Argentyńczykiem, momentami miał już nóż na gardle, ale wyszedł z tego cało.

Nie przekonuje mnie ta prosta gra Harrisa, u którego wystarczy aby serwis przestał działać i w wymianach to na pewno nie on będzie faworytem, szczególnie w dłuższych.
Podobał mi się Marton w pierwszym spotkaniu i uważam, że Harris będzie rzucany po korcie zdecydowanie częściej niż w spotkaniu z Włochem. Po takim kursie próbuję bo nie uważam, aby Lloyd był faworytem w tym spotkaniu tak jak nam to sugerują buki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1357
Tenis by Dawid 858,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Bardzo słabe wejście w wątek, ale wtorek był wyjątkowo trudny i sumarycznie bardzo mało propozycji okazało się trafnych.

👉 Hurkacz powyżej 14,5 asów @1,85 (vs Sonego) ❌ Polak zagra o przełamanie fatalnej serii występów w Melbourne i awans będzie oznaczać jego najlepszy występ na tych kortach. Jednak wydaje się, że może mieć problemy, a jeśli mecz potrwa dość długo to istnieje spora szansa na pokrycie overu asów. Najniższą linię na rynku mamy w betclic (dla porównania forBET dał dwa asy wyżej). Hubert w ostatnich miesiącach bardzo poprawił element serwisu i z większą łatwością inkasuje asy, a bardzo rzadko schodzi poniżej 10. Tylko w tym sezonie najmniej zaliczył 11 asów w 2-setowym spotkaniu. W ostatnim z kolei ponad 20, choć mecz trwał tylko trzy sety. Mamy tu spory potencjał do ponownego pokrycia linii, która już i tak wyraźnie wzrosła.

👉 Harris powyżej 12,5 asów @1,85 (vs Fucsovics) ❌ zakład z oferty betclic. Afrykaner jest minimalnym faworytem tego spotkania, ale warto mieć na uwadze, że wraca dopiero po kontuzji i przyleciał do Melbourne prosto z Tajlandii, gdzie przegrał finał challengera. Ponadto zagrał tutaj ciężko 5-setówkę z Musettim, więc to na pewno jest jakiś minus gry w jego kierunku. Fucsovics z kolei to nie jest gracz tak mocny jak choćby kilka lat temu i w I rundzie wymęczył zwycięstwo z Corią czyli graczem dość średnim na betonie, bez atutów ofensywnych. Wydaje się, że spotkanie ma potencjał na więcej niż trzy sety, więc kierunek na asy może mieć sens. W poprzednim meczu zrobił 17 asów, ale pamiętajmy, że było tam pięć setów. We wcześniejszych meczach jednak potrafił inkasować od 8 asów w górę, mimo że liczyły tylko dwa sety, więc wydaje się, że ta linia ma potencjał.

👉 Kudla wygra seta @1,43 (vs Safiullin) ✅ ciężko mi uwierzyć w to, że Rosjanin gładko wygra te spotkanie. Amerykanin ma już spore doświadczenie, większe od rywala i nie ma tu nic do stracenia, a wiele do zyskania. Luźna ręka wskazana i wtedy może się wszystko zdarzyć. Na pewno miał szczęście, że dostał się do turnieju jako LL i jeszcze trafił na rywala w zasięgu. Sporo szansa.

Raport z asów serwisowych (podaje skrajne linie) 🎾
FAA
16,5 – superbet
19,5 – betclic

Kudla vs. Safiullin
26,5 – etoto
29,5 – betclic

Kudla
9,5 – etoto
11,5 – betclic

Safiullin
16,5 – etoto
18,5 – betclic

Hurkacz vs. Sonego
24,5 – betclic
26,5 – forBET

Hurkacz
14,5 – betclic
16,5 – forBET

Shang vs. Tiafoe
21,5 – forBET
23,5 – betclic

Tsitsipas vs. Hijikata
18,5 – betclic
21,5 – forBET

Tsitsipas
13,5 – betclic
15,5 – forBET
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
adik1992 402,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Lehecka @1,45
1xbet


W drugiej rundzie Czech zmierzy się z Amerykaninem Eubanksem. Jak już zostało wspomniane wyżej Amerykanin swoja grę opiera głównie na mocnym serwisie i forehandzie. W 1 rundzie w meczu z Kwonem zaliczył 42 asy w pięciu setach oraz 83 uderzenia kończące przy 49 niewymuszonych błędach co pokazuje że nie czeka on na to co zrobi rywal tylko sam bierze losy w swoje ręce. Jednak bardzo często brakuje mu cierpliwości, jeżeli piłka wróci kilka razy na jego stronę stara się zagrać jeszcze dokładniej co bardzo często kończy się błędem. Czech dobrze wszedł w ten rok. Mimo porażki z Fritzem w UC pokazał się z dobrej strony. W kolejnym meczu pokonał powracającego Zvereva i był to naprawdę dobry mecz Jiriego. W 1r AO pokonał bardzo łatwo Corica co jest małą niespodzianką, może nie sam fakt wygranej Lehecki, ale rozmiar i przebieg meczu. Borna nie mógł się dobrać do Czecha. Momentami wyglądał na bezradnego. Jeżeli Jiri pokaże choć 80% z poprzedniej rundy to nie powinien mieć problemu z pokonaniem rywala. Czech gra bardziej urozmaicony tenis od Eubanksa co na dystansie powinno zrobić różnice.

Cressey - Ramos Vinolas o46,5 gema @1,43
1xbet


Dokończenie pojedynku przy stanie 7:6 7:5 3:6 2:2. Jak widać do pokrycia overu potrzeba jeszcze 4 gemów wygranych przez Hiszpana.
Jak na razie został tylko raz przełamany przez Cressey'go. Liczę, że podtrzyma dobrą passe serwisową i po wznowieniu z nowymi siłami dociągnie do tb w 4 secie, a może sam pokusi się o brejka.

Bez analizy:
Griekspoor - Van De Zandschulp o36,5 @1,58
Korda -1,5 seta @1,51
Molcan - Auger o29,5 @1,43

Ed.

Według prognoz pogody do ok 14 czasu australijskiego spodziewane opady deszczu, także trzeba sie przygotować, że mecze mogą być przerywane i opóźniane.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +334
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
John Millman Daniil Medvedev poniżej 30.5 gema @1.47
Christopher Eubanks Jiri Lehecka 2 @1.47
@2.16


AO, 5:30. Poświęciłem trochę czasu by obejrzeć ostatnie mecze obu Panów w 1. rundzie AO i powiem tak: Nie mam pojęcia jakim cudem Millman gra w kolejnej rundzie. Prezentował "dziadowski" wręcz tenis, mocniejsze uderzenia zwyczajnie i niechlujnie odbijał na drugą stronę, słabo zmieniał kierunki, niewiele dobrego zaprezentował i Med go tam rozgoni na wszystkie strony i Millman będzie w sporych tarapatach. Czemu taka linia? Bo jestem zapobiegliwy i na wypadek wyniku 6:4, 6:4, 6:4 linia będzie pokryta. Choć śmiało próbujcie niższe.

AO, 7:00. Kolejny mecz, który obejrzałem to spotkanie Amerykanina i Czecha. O ile taktyka "silny serwis i silny forehand" w przypadku Eubanksa była wręcz oczywista, o tyle Lehecka grał mega fajnie z Coricem i szczerze powiedziawszy zaimponował mi. Bardzo agresywnie zmieniał kierunki gry i prowadził wymiany a przynajmniej do tego dążył. Eubanks ograł w 1. rundzie podobnego stylowo Koreańczyka Kwona. Ten jednak nie grał tak agresywnie jak Czech i mimo że jego uderzone piłki "mijały" Amerykanina to return w jego wykonaniu szwankował i wynosił tylko 30% piłek rywala. Nawet te 42 asy nie robią na mnie wrażenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +895
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
John Millman - Daniil Medvedev

Millman i over 33.5 gema kurs 26 williamhill - Pewniak!!!!!!:)
A juz powarznie mówiąc niemożliwe to jest żeby kura kwadratowe jajko zniosła , a Millman w 2018 roku wyżucił Rogera z US Openn w czterech setach i wygrał dwa Tajbreki z rzedu . Medvedev dzisiaj to podobna skala trudności zadania
Typ życzeniowy ! Nie ukrywam życzę Medvedevovi żeby odpadł z Australian open jak najwczesniej , by nie obronił pc i wypadł poza pierwszą dziesiątkę jak również by oparszywiał.
Z US open wyrzucił go Kyrgios , z Wimbledonu Putin z Garosa Cilic pora by zrobił to ktoś na AO czego sobie i wszystkim życzę .
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
John Millman - Daniil Medvedev

Millman i over 33.5 gema kurs 26 williamhill - Pewniak!!!!!!:)
A juz powarznie mówiąc niemożliwe to jest żeby kura kwadratowe jajko zniosła , a Millman w 2018 roku wyżucił Rogera z US Openn w czterech setach i wygrał dwa Tajbreki z rzedu . Medvedev dzisiaj to podobna skala trudności zadania
Typ życzeniowy ! Nie ukrywam życzę Medvedevovi żeby odpadł z Australian open jak najwczesniej , by nie obronił pc i wypadł poza pierwszą dziesiątkę jak również by oparszywiał.
Z US open wyrzucił go Kyrgios , z Wimbledonu Putin z Garosa Cilic pora by zrobił to ktoś na AO czego sobie i wszystkim życzę .
Gdzie Milman do Kyrgiosa czy Cilica 😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
John Millman - Daniil Medvedev

Millman i over 33.5 gema kurs 26 williamhill - Pewniak!!!!!!:)
A juz powarznie mówiąc niemożliwe to jest żeby kura kwadratowe jajko zniosła , a Millman w 2018 roku wyżucił Rogera z US Openn w czterech setach i wygrał dwa Tajbreki z rzedu . Medvedev dzisiaj to podobna skala trudności zadania
Typ życzeniowy ! Nie ukrywam życzę Medvedevovi żeby odpadł z Australian open jak najwczesniej , by nie obronił pc i wypadł poza pierwszą dziesiątkę jak również by oparszywiał.
Z US open wyrzucił go Kyrgios , z Wimbledonu Putin z Garosa Cilic pora by zrobił to ktoś na AO czego sobie i wszystkim życzę .
Szkoda ze nie można przyznawać minusów bo to co napisałeś wola o pomstę do nieba, te swoje pewniaki to sobie daruj a czarować to możesz z kart. Nikt serio na takie posty nie zwraca uwagi?
 
Otrzymane punkty reputacji: +212
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Pograłem za całe 3 euro jak wiesz nie trafiłem ;- )
nie zauwarzyłeś Ironii i przymrużenia oka w słowie pewniak??? po którym padły słowa a już poważnie mówiąc -)
Kurs 26 też chyba jednoznacznie podkreśla sens słowa pewniak ;-)
Wiele osób zwróciło uwagę na mój post ale one potrafią mieć dyatans do postów , poczucie humoru i czytać sęs między wierszami:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +331
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom