>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Australian Open (16.01.2023 - 29.01.2023)

Status
Zamknięty.
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Pograłem za całe 3 euro jak wiesz nie trafiłem ;- )
nie zauwarzyłeś Ironii i przymrużenia oka w słowie pewniak??? po którym padły słowa a już poważnie mówiąc -)
Kurs 26 też chyba jednoznacznie podkreśla sens słowa pewniak ;-)
Wiele osób zwróciło uwagę na mój post ale one potrafią mieć dyatans do postów , poczucie humoru i czytać sęs między wierszami:)
Nie przejmuj sie , na tym forum bedziesz przez wiekszosc bardziej ceniony jak będziesz podawać kursy 1.30. Nawet jak yield bedzie mniejszy to porazek bedzie mniej a to tacy ludzie jak ta osoba widza glownie
 
Otrzymane punkty reputacji: +385
Endwar 11,1K

Endwar

Użytkownik
Oglądaliście Fogninego? W piątek gra debla z parą Challengerowców. Rok temu Włosi dotarli do ćwierćfinału. Kurs 1,44, tylko czy im się zachce... Pierwsze rundy mocno loteryjne i się waham.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Pograłem za całe 3 euro jak wiesz nie trafiłem ;- )
nie zauwarzyłeś Ironii i przymrużenia oka w słowie pewniak??? po którym padły słowa a już poważnie mówiąc -)
Kurs 26 też chyba jednoznacznie podkreśla sens słowa pewniak ;-)
Wiele osób zwróciło uwagę na mój post ale one potrafią mieć dyatans do postów , poczucie humoru i czytać sęs między wierszami:)
Zauważyłeś piszę się przez ż a nie rz? Tak samo sens a nie sęs?
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Rublev (-1.5s) + Jarry (+5.5g) @ 1,84 unibet

Witam, dziś idziemy zdecydowanie bezpieczniej niż wczoraj, choć i tak Fucsovics zagrał zgodnie z planem.

Jakoś nie martwię się o Ruska, moim zdaniem zdecydowanie lepszy, natomiast Fin nie dość, że w najlepszej formie jest gorszym zawodnikom od Ruska to obecnie on prezentuje poziom...słaby to jak nie powiedzieć nic. W tym sezonie zagrał pięć spotkań, wygrał jedno..właśnie to z Purcellem po mękach, bronił nawet piłek setowych na 2-2. Wygląda po prostu źle.

Podejrzewam, że to będzie dość łatwe spotkanie dla Rosjanina jak to z Dominikiem, który od kontuzji nie jest sobą. Rublev niewiele pograł przed AO, ale w spotkaniu z Koki jak i Agutem wyglądał dobrze i potwierdził to z Austriakiem. Nie chce mi się wierzyć, że Fin ugra więcej niż seta w tym spotkaniu.

Jeśli chodzi o Jarrego to trochę przeciwko Sheltonowi, ale z drugiej strony Chilijczyk na prawdę mi się podobał w spotkaniu z Kecmanovicem. Serwis działał jak należy, nie wdawał się w wymiany co jest oczywiste i trafiał sporo, choć nie można ukryć, że Serb mu też swoje pomógł.
Shelton wygrał z Baezem, który na hardzie słabiutko bardzo. Szybka porażka z Quentinem w Auckland, natomiast tutaj po pięciosetowym spotkaniu ograł Zhanga.
Młodziak ma przestoje w grze, ale to nic dziwnego, wszystko jeszcze przed nim, natomiast Jarry będzie trzymać podanie i będzie go ciężko złamać, uważam że Chilijczyk może to spokojnie wziąć, ale idę moim zdaniem bardzo bezpiecznie.

--------
Gł.D AO : 2,00 , 1,84 / 2/2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1145
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis ziemny - Australian Open, turniej główny
Godzina: 03:00
Spotkanie: Diego Schwartzman - Jeffrey John Wolf
Typ: 2
Kurs: 1,58
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 2 rundy. Występ Argentyńczyka Schwartzmana na Australian Open przed turniejem stanął pod znakiem zapytania, gdyż na turnieju rangi ATP w Auckland w meczu z Brooksby doznał on kontuzji przywodziciela i był zmuszony w tym meczu skreczować po pierwszym secie wygranym przez Brooksby 6-1. Była realna obawa, że z powodu tej kontuzji Diego wycofa się z Australian Open ale udało mu się na tyle wyzdrowieć, by tutaj wystąpić. Jednak tak naprawdę nie wiadomo na ile ta kontuzja z Auckland mu jeszcze doskwiera. Ograł w pierwszej rundzie wprawdzie Ukraińca Krutykha 3-1 (6-4, 6-7, 6-3, 7-6) ale jego rywal nie należy do zbyt wymagających. Mimo to seta Argentyńczykowi urwał i dla Diego spacerek to nie był. Myślę, że przez ten uraz nie jest on teraz w pełni sprawny i jakiś ból tam nadal doskwiera. Wolf to zdecydowanie bardziej wymagający rywal i myślę, że to Amerykanin awansuje do następnej rundy. Jeżeli tylko pojawi się jakaś słabość z nogą Schwartzmana a myślę, że tak szybko po Auckland jeszcze w pełni uraz nie jest wyleczony to Wolf tutaj to wykorzysta. To bardzo solidny zawodnik na kortach twardych i myślę, że w takiej dyspozycji jakiej jest teraz Diego J.J. Wolf bierze to spotkanie. W pierwszej rundzie ograł zawodnika gospodarzy Thompsona, po dość pewnej grze i tutaj myślę, że też wygra z takim Schwartzmanem w obecnej dyspozycji.
0-3 (1-6, 4-6, 4-6)

Dyscyplina:
Tenis ziemny - Australian Open, turniej główny
Godzina: 10:30
Spotkanie: Andy Murray - Thanasi Kokkinakis
Typ: 2
Kurs: 1,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Murray ma już swoje lata i okres najlepszej gry za sobą. Sprawił niespodziankę w pierwszej rundzie wygrywając z faworyzowanym w tamtym meczu Włochem Berrettinim po pięciosetowej batali 3-2 (6-3, 6-3, 4-6, 6-7, 7-6) i na tyle w tym turnieju myślę, że wystarczy. Tamto spotkanie trwało 4 godziny i 54 minuty a jak już wspomniałem Murray ma już swoje lata i najlepszy okres gry za sobą. Ta poprzednia batalia może mieć wpływ w tym spotkaniu. Kokkinakis w pierwszej rundzie szybciutko uporał się ze swoim rywalem Włochem Fogninim wygrywając gładko 3-0 (6-1, 6-2, 6-2). Zawodnik gospodarzy jest w formie i stawiam tutaj na jego wygraną. Thanasi pokazuje ostatnio bardzo dobry pierwszy serwis, Andy już nie ma takiej mocy jak dawniej. Stawiam tutaj na Kokkinasa, bo wydaje mi się być tutaj zawodnikiem mocniejszym.
3-2 (4-6, 6-7, 7-6, 6-3, 7-5)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +346
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Dimitrov -4.5 (1.58) fortuna

Dima w formie, świetny pierwszy mecz gdzie nie oddał praktycznie podania z dużo lepszym zawodnikiem niż djere czyli karatsevem, djere to ziemniaczany klepacz, nie ma na takich kortach szans powalczyć z Dimitrovem który prezentuje swój poziom

Rublev (1.29) fortuna

Tak jak mówiłem Rublev gra tu o najwyższą pule, nie obchodzą go wyniki w drugich czy trzecich rundach, to nie są rywale którzy mogliby mu zagrozić, Fin z którym się mierzy to regularny uczestnik turniejów 250, tacy zawodnicy na szlemach są kompletnie pogubieni i nie wierze, że cokolwiek tu Rublevowi zagrozi

E:-4.5 literówka dzieki
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
PAUL-Davidovich.F @ 1.53

Tommy gra naprawde swietnie. Super pierwsze podanie, dorzuca asy, ciezko bardzo ciezko go przelamac, do tego dobra dwojka.
Gra pewnie, agresywnie, rywal taki co bedzie mu pozwalal na rozwiniecie skrzydel. Fokina to sobie moze z Bublikami wygrywac, na Paula dzisiaj jest za krótki.


DYMITROV ( -3.5) - Djerre @ 1.47


Dima podobnie jak Paul, moze juz troche mniej agresywny ale za to bardziej wszechstronny. Nie widze jakby sie mial do niego Serb
dorwac. Jego gra jest bardzo falujaca i bardzo niepoukladana.


Cressy-Rune

Rune wyskoczyl, bylo wiadome ze wyskoczy ale zeby az tak w jednym sezonie. Niesamowity 19 latek. Koncowka poprzedniego sezonu....
Final Sofia, wygrany Sztokholm, final Bazylea, WYGRANY MASTERS PARYZ. Złoty chlopak. Tylko czy jest w stanie to przenies na nowy
sezon jako 19 latek. Nie ma zbyt duzo danych co do jego gry w tym roku. Cressy to wiemy co gra, ciezko mu odebrac serwis, jak nie as to wygrywajacy serwis lub akcja przy siatce. Nawet drugie podanie na wysokim procencie. Tu nie bedzie gry, a nie jestem taki pewien czy
Dunczyn poradzi sobie na returnie. Przy swoim podaniu tez nie moze przysnac bo Amerykaniec potrafi huknac z forhendu i pobiec
do sieci w drugie tempo.
Poszedlbym cos w strone Maxima.
1 set @ 3,45 .....handi ( +5,5) @ 1,90 .....over gemowy +39,5 @ 2,10


KOKKINAKIS-A.Murray @ 1.60 Andy jestes WIELKI. Te dwie wygrane to wiecej niz wygranie WS. SZACUN .

Kokki nie moze wydostac sie z chellengerow po serii kontuzji. Bardzo mozolnie mu to idzie. Swietny utalentowany gracz, dobre
gry w tym roku. Gra pewnie, serwis siedzi, forhend hula,dobra reka, jest glodny, bardzo glodny gry. Mam nadzieje ze szybko wróci do Touru. Andy jeden z najwiekszych fighterow z historii tenisa. Poklony, duze poklony dla Szkota. To co zrobil tutaj zdrowemu jak byk
Berrettiniemu to poezja tenisa. Tylko, ze trzeba wyjsc znow na kort i utrzymac koncentracje i agresje, nie wspominajac o formie
fizycznej. Bedzie ciezko Szkotowi to zrobic, nie bedzie mu latwo po takiej bitwie, prawie 5 godzinnej dać z siebie tyle ile by oczekiwal,
tym bardziej ze rywal jest bardzo solidny.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 858,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Kilka analiz na czwartek i raport z bardzo dużymi rozbieżnościami bukmacherów 🎾

👉 Popyrin powyżej 13,5 asów @1,85 (vs Fritz) ✅ zakład z oferty etoto i jest to zdecydowanie najniższa linia na rynku. U innych operatorów można spotkać nawet linie o wartości 17,5 więc dość solidna różnica. Popyrin w tym roku bardzo poprawił serwis i miewał spotkania, w których inkasował kilkanaście, a nawet ponad 20 asów. W starciu z Fritzem bukmacherzy skazują go na pożarcie, lecz nie do końca się z tym zgadzam i mam nadzieję, że podejmie walkę, a co najmniej dwa sety będą bardzo ciasne. Obaj panowie skupiają się na trzymaniu własnych podań i zaliczają sporo asów. Jeśli mecz nie będzie zbyt krótki to jak najbardziej ta linia jest do pokrycia. Ostatnie spotkania to licząc od ostatniego: 31 (5 setów), 11 (3 sety), 27 (3 sety), 16 (3 sety), 11 (2 sety) i 15 (3 sety). Jak widać potencjał jest bardzo duży i nawet trzy partie mogą dać powodzenie, o ile nagle nie zaliczy jakiejś zapaści, jaką mieli choćby dzień wcześniej Hurkacz, Harris czy Eubanks.

👉 Doumbia/Reboul wygrają seta @1,65 (vs Fognini/Bolelli) ✅ jeden z moich ulubionych kierunków deblowych w ostatnim czasie. Fognini i Bolelli mimo, że na papierze są utytułowaną parą i ogromnym doświadczeniem to bardzo często w ogóle nie widać tego na korcie. Głównie jest to zasługa Fabio, który czy to w singlu, czy to w deblu nie wykazuje przesadnie dużego zaangażowania i wygląda na to jakby odrywał kupony. Bywają turnieje, kiedy myślę, że to chyba teraz i w końcu się zmotywuje, bo jak można grać cały rok bez celu, a jednak się zawodzę i on dalej gra to samo. W deblu bywa podobnie, ale też oprócz cech wolicjonalnych brakuje też coraz częściej jakości stricte tenisowej, ponieważ serwisy obu zawodników nie robią na wielu parach większego wrażenia, a w wymianach można z nimi spokojnie wygrywać. Ani jeden, ani drugi do najbardziej cierpliwych nie należą. Oczywiście swoje też wygrywają, bo jakiś tam poziom dalej prezentuje, ale bardziej ogarnięta para może jak najbardziej ich ogrywać, a za taką uważam Francuzów, którzy jakiś czas temu przebili się z challengerów i coraz więcej znaczą w głównym tourze. W tym roku tylko jedna wygrana i dwie porażki, dość wstydliwe. To idealny moment by się przełamać i ugrać chociaż seta.

Ponadto po cichu liczę na:
👉 Humbert wygra @1,5 (vs Kudla) ✅
👉 Bonzi wygra seta @1,41 (vs Busta) ✅

Raport z asów serwisowych 🎾
➡ Paul
8,5 – betclic
10,5 – superbet
➡ Brooksby vs. Ruud
14,5 – betclic
18,5 – forBET
➡ Brooksby
5,5 – etoto
7,5 – forBET
➡ Ruud
8,5 – betclic
11,5 – forBET
➡ Mmoh vs. Zverev
19,5 – forBET
21,5 – betclic
➡ Mmoh
4,5 – superbet
7,5 – forBET
➡ Zverev
12,5 – forBET
15,5 – betclic
➡ Popyrin
13,5 – etoto
17,5 – forBET
➡ Mannarino vs. Minaur
10,5 – betclic
15,5 – forBET
➡ Murray vs. Kokkinakis
25,5 – betclic
29,5 – forBET
➡ Murray
6,5 – betclic
8,5 – forBET
Post automatycznie złączony:

W sumie znalazłem jeszcze jeden bardzo ciekawy zakład:

Schwartzman vs. Wolf poniżej 10,5 przełamań @2,0 (forBET) ✅ . Linia wydaje się nieco przesadzona, można poważnie przemyśleć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +779
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Murray @2,35 Fortuna ➕
Murray -1,5s @3,2 STS ➖


Kompletnie nie rozumiem grania Kokkinakisa, a już w ogóle po kursie @1,6. Gość może ma jakieś umiejętności (ale mniejsze od Murray'a), ale pod kopułą gorzej niż Kyrgios i Paire (a to już spore osiągnięcie). Okej, Murray już pewnie nie wróci do takiego poziomu grania jak kiedyś, ale w meczu z Berettinim udowodnił, że dalej to ma. Zawsze był świetnie przygotowany fizycznie, więc nie rozumiem, czemu tutaj miałby nie wytrzymać meczu. Miał dwa dni odpoczynku, a w dodatku w tym meczu nie będzie dużo biegania, bo Kokkinakis będzie dążył do skracania wymian. Nie rozumiem też argumentów o świetnym serwisie Australijczyka - Berettini moim zdaniem serwuje lepiej, ale i tak mu to nie pomogło, bo Murray to dalej jeden z najlepszych returnów w tourze. Podsumowując - po takim kursie trzeba próbować grać Brytyjczyka, jakieś 60-70% tego co pokazał w 1R powinno spokojnie wystarczyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +467
A 5K

AaronAnthony

Użytkownik
Murray @2,35 Fortuna
Murray -1,5s @3,2 STS


Kompletnie nie rozumiem grania Kokkinakisa, a już w ogóle po kursie @1,6. Gość może ma jakieś umiejętności (ale mniejsze od Murray'a), ale pod kopułą gorzej niż Kyrgios i Paire (a to już spore osiągnięcie). Okej, Murray już pewnie nie wróci do takiego poziomu grania jak kiedyś, ale w meczu z Berettinim udowodnił, że dalej to ma. Zawsze był świetnie przygotowany fizycznie, więc nie rozumiem, czemu tutaj miałby nie wytrzymać meczu. Miał dwa dni odpoczynku, a w dodatku w tym meczu nie będzie dużo biegania, bo Kokkinakis będzie dążył do skracania wymian. Nie rozumiem też argumentów o świetnym serwisie Australijczyka - Berettini moim zdaniem serwuje lepiej, ale i tak mu to nie pomogło, bo Murray to dalej jeden z najlepszych returnów w tourze. Podsumowując - po takim kursie trzeba próbować grać Brytyjczyka, jakieś 60-70% tego co pokazał w 1R powinno spokojnie wystarczyć.
Typu nie neguje, ale pytasz czemu mialby nie wytrzymac trudow meczu - to 35 letni zawodnik, po 5h, wyniszczajacym wrecz meczu, w ktorym pod koniec juz naprawde tytaniczna wola go trzymala w grze, za co szacun. Ale jak go szybko nie pyknie, to moze proteza w biodrze sie odezwac
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Australian Open, turniej główny
Godzina: 03:00
Spotkanie: Diego Schwartzman - Jeffrey John Wolf
Typ: 2
Kurs: 1,58
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 2 rundy. Występ Argentyńczyka Schwartzmana na Australian Open przed turniejem stanął pod znakiem zapytania, gdyż na turnieju rangi ATP w Auckland w meczu z Brooksby doznał on kontuzji przywodziciela i był zmuszony w tym meczu skreczować po pierwszym secie wygranym przez Brooksby 6-1. Była realna obawa, że z powodu tej kontuzji Diego wycofa się z Australian Open ale udało mu się na tyle wyzdrowieć, by tutaj wystąpić. Jednak tak naprawdę nie wiadomo na ile ta kontuzja z Auckland mu jeszcze doskwiera. Ograł w pierwszej rundzie wprawdzie Ukraińca Krutykha 3-1 (6-4, 6-7, 6-3, 7-6) ale jego rywal nie należy do zbyt wymagających. Mimo to seta Argentyńczykowi urwał i dla Diego spacerek to nie był. Myślę, że przez ten uraz nie jest on teraz w pełni sprawny i jakiś ból tam nadal doskwiera. Wolf to zdecydowanie bardziej wymagający rywal i myślę, że to Amerykanin awansuje do następnej rundy. Jeżeli tylko pojawi się jakaś słabość z nogą Schwartzmana a myślę, że tak szybko po Auckland jeszcze w pełni uraz nie jest wyleczony to Wolf tutaj to wykorzysta. To bardzo solidny zawodnik na kortach twardych i myślę, że w takiej dyspozycji jakiej jest teraz Diego J.J. Wolf bierze to spotkanie. W pierwszej rundzie ograł zawodnika gospodarzy Thompsona, po dość pewnej grze i tutaj myślę, że też wygra z takim Schwartzmanem w obecnej dyspozycji.

Dyscyplina: Tenis ziemny - Australian Open, turniej główny
Godzina: 10:30
Spotkanie: Andy Murray - Thanasi Kokkinakis
Typ: 2
Kurs: 1,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Murray ma już swoje lata i okres najlepszej gry za sobą. Sprawił niespodziankę w pierwszej rundzie wygrywając z faworyzowanym w tamtym meczu Włochem Berrettinim po pięciosetowej batali 3-2 (6-3, 6-3, 4-6, 6-7, 7-6) i na tyle w tym turnieju myślę, że wystarczy. Tamto spotkanie trwało 4 godziny i 54 minuty a jak już wspomniałem Murray ma już swoje lata i najlepszy okres gry za sobą. Ta poprzednia batalia może mieć wpływ w tym spotkaniu. Kokkinakis w pierwszej rundzie szybciutko uporał się ze swoim rywalem Włochem Fogninim wygrywając gładko 3-0 (6-1, 6-2, 6-2). Zawodnik gospodarzy jest w formie i stawiam tutaj na jego wygraną. Thanasi pokazuje ostatnio bardzo dobry pierwszy serwis, Andy już nie ma takiej mocy jak dawniej. Stawiam tutaj na Kokkinasa, bo wydaje mi się być tutaj zawodnikiem mocniejszym.
Może lepiej w takim razie pograć Wolfa krecz = brak zwrotu
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Andrey Rublev Emil Ruusuvuori 1 @1.25
Taylor Fritz Alexei Popyrin poniżej 39.5 gema @1.57
@1.96


AO, 3:00. Uważam, że Rosjanin jest zawodnikiem o klasę lepszym od Fina. Rublev ten rok zaczął nieciekawie bo od dwóch porażek na australijskiej ziemi w dwóch turniejach w Adelaide. Żegnał się tam już w 1. rundzie a takiemu zawodnikowi nie przystoi taka seria, którą na szczęście przerwał zwycięstwem na AO z Dominikiem Thiemem. Było to dość gładkie zwycięstwo (3:0) na dobrych statystykach i co najważniejsze Rublev fajnie wyglądał na tle bądź co bądź - dobrego rywala. Rywala który poza zwykłym przebijaniem prezentował też skróty, mijanki, "dropshoty" itp. Fin natomiast trochę męczył się z reprezentantem gospodarzy - Purcellem. Męczył bo grał 4 sety i czwarty wygrał w TB do 11, także różnie mogło to się skończyć. Poza tym Fin gra w 85% "forehand" natomiast Rosjanin kręci serwisem i umie to robić, zatem logiczne byłoby grać na "backhand" który Ruusuvuori używa rzadko. W dodatku mam wrażenie (może mylne) że gdzieś zgubił swoją szybkość i przebojowość, którą prezentował rok temu na AO. Panowie spotkali się na nawierzchni twardej w Dubai 2021, gdzie w dwóch setach wygrał Rublev. Liczę na powtórkę bo Rosjanin niżej niż 3. runda nie był tu od paru lat.

AO, 6:00. Fritz nie leży Popyrinowi. Spotkali się dwa razy na nawierzchni twardej. Raz w sierpniu 2022 (2:0 Fritz) i na turnieju pokazowym (też hard) w Kooyong (Fritz 2:0). W mojej ocenie Popyrin ma bardzo ubogi warsztat tenisowego rzemiosła i tym samym krótką paletę zagrań. W meczu 1. rundy z Chińczykiem (Tajpejczykiem ?) Chun Hsin Tseng ustawiał się pod forehand bo backhand tylko oburącz. Fritz przepędzi go mocniej i upatruję w tym szansy na to iż Kangur zwyczajnie nie będzie miał czasu by ustawiać się na forehand i będzie zmuszony grać backhandem. Poza tym mocnym forehandem i serwisem prezentje na prawdę niewiele, zwyczajnie a mało by móc zagrozić Fritzowi, który w 1. rundzie ograł Gruzina Baslashvilego, prezentując ciekawy tenis.
 
Ostatnia edycja:
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Murray @2,35 Fortuna
Murray -1,5s @3,2 STS


Kompletnie nie rozumiem grania Kokkinakisa, a już w ogóle po kursie @1,6. Gość może ma jakieś umiejętności (ale mniejsze od Murray'a), ale pod kopułą gorzej niż Kyrgios i Paire (a to już spore osiągnięcie). Okej, Murray już pewnie nie wróci do takiego poziomu grania jak kiedyś, ale w meczu z Berettinim udowodnił, że dalej to ma. Zawsze był świetnie przygotowany fizycznie, więc nie rozumiem, czemu tutaj miałby nie wytrzymać meczu. Miał dwa dni odpoczynku, a w dodatku w tym meczu nie będzie dużo biegania, bo Kokkinakis będzie dążył do skracania wymian. Nie rozumiem też argumentów o świetnym serwisie Australijczyka - Berettini moim zdaniem serwuje lepiej, ale i tak mu to nie pomogło, bo Murray to dalej jeden z najlepszych returnów w tourze. Podsumowując - po takim kursie trzeba próbować grać Brytyjczyka, jakieś 60-70% tego co pokazał w 1R powinno spokojnie wystarczyć.
Przecież Kokkinakis to ogromny talent, ale zniszczony przez kontuzje. Fakt, że pod kopułą różnie, ale umiejętności ma takie, że może dziadka Murraya zniszczyć w 3 setach. Gdyby to spotkanie było gdziekolwiek indziej poza Australia, to może bym się zastanawiał, ale u siebie Kokki bierze ten mecz.
 
D 2,8K

DamoloskY

Użytkownik
Rublow (-1.5 seta) - Ruusuvuori 1 @1.47 fortuna [3-1]
Użytkownik przede mną rozpisał się już na temat tego spotkania. Ja dodatkowo uważam, że Rublow powinien wygrać to spotkanie w trzech, maksymalnie czterech setach, dlatego myślę, że takie handi po wyższym kursie spokojnie da radę pokryć. Rosjanin jest tenisistą zdecydowanie lepszym, będzie bardziej wypoczęty, gdyż Fin swoje spotkanie kończył dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +794
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Przecież Kokkinakis to ogromny talent, ale zniszczony przez kontuzje. Fakt, że pod kopułą różnie, ale umiejętności ma takie, że może dziadka Murraya zniszczyć w 3 setach. Gdyby to spotkanie było gdziekolwiek indziej poza Australia, to może bym się zastanawiał, ale u siebie Kokki bierze ten mecz.
Ogromnym talentem to jest co najwyzej Andy Murray w tym zestwieniu. Robienie wielkiego tenisisty i bunczuczne zapowiadanie pewnego zwyciestwa gracza, ktory nigdy w karierze nie przeszedl 2 rundy AO jak dotad, jest fikcja. Ciekawe czy jak w ubieglym roku przegral w 1 rundzie 0-3 z Hanfmannem albo wczesniejszych edycjach chociazby z Taro Danielem, to tez takie tezy głosiles. Wtedy byl przeciez rownie wielkim talentem. Dlatego calym sercem bede kibicowac w tym meczu Murray'owi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +482
Tenis by Dawid 858,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Druga i trzecia propozycja to raczej błędy bukmachera, ale i tak można spróbować. Najwyżej będą zwroty.

➡ Schwartzman vs. Wolf poniżej 10,5 przełamań @2,0 ✅ zakład z oferty forBET. Linia wydaje się bardzo wysoka. Oczywiście jak zobaczymy tam 4 lub 5 setów to zawsze będzie jakieś ryzyko. Schwartzman serwuje dość słabo, a returnuje świetnie i tu jest największy problem. Trzeba liczyć na bardzo dobrą dyspozycję serwisową Wolfa.
➡ Fokina vs. Paul powyżej 4,5 przełamań @1,72 🔄 ZWROT zakład z oferty forBET. Ta linia wydaje się prezentem, a nie zdziwi mnie jak ją pokryją nawet w dwóch setach. Paul może serwować będzie solidnie, ale Fokina już niekoniecznie i możemy zobaczyć dość sporo przełamań, choć oczywiście liczę, że Hiszpan dołoży swoje i być może urwie seta.
➡ Shelton vs. Jarry powyżej 2,5 przełamań @1,8 🔄 ZWROT zakład z oferty forBET. Rozumiem, że Chilijczyk nie musiał bronić żadnego bp w starciu z Kecmanoviciem, ale to nie znaczy, że teraz będzie tak samo. Jak na tak ciasny mecz to linia wydaje się, aż śmieszna. Warto przypomnieć sobie jak Jarry męczył się w kwalifikacjach. Shelton też ma swoje problemy po swoim pierwszym wylocie z kraju. Póki co gra mocno w kratkę.
 
Ostatnia edycja:
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Ogromnym talentem to jest co najwyzej Andy Murray w tym zestwieniu. Robienie wielkiego tenisisty i bunczuczne zapowiadanie pewnego zwyciestwa gracza, ktory nigdy w karierze nie przeszedl 2 rundy AO jak dotad, jest fikcja. Ciekawe czy jak w ubieglym roku przegral w 1 rundzie 0-3 z Hanfmannem albo wczesniejszych edycjach chociazby z Taro Danielem, to tez takie tezy głosiles. Wtedy byl przeciez rownie wielkim talentem. Dlatego calym sercem bede kibicowac w tym meczu Murray'owi.
Kokkinakis jest ciągle dręczony przez kontuzje. W ogóle mnie to nie dziwi, że przegrywał mecze wracając po kontuzji. Popatrz ile czasu Thiem się nie może pozbierać, a to tylko jeden z wielu przykładów. Kangur wszedl w ten rok całkiem nieźle i teraz zagra z Andym, który jest po ciężkim 5-setowym boju, im dalej w las tym lepiej powinien się ten mecz układać dla Australijczyka, ale jak będzie czas pokaże.
Dla przykładu - ja pojutrze będę kibicować Hurkaczowi, ale jeśli będę tam stawiał jakiekolwiek pieniądze, to na Shapovalova.
Nie bedę się kierować tym, że Murray to Wybitny zawodnik, tylko tym co według mnie jest bardzo prawdopodobne w tym meczu. Nie gram tu mocniej, bo Kokki to taki mniej odchylony Kyrgios, jeśli chodzi o zachowanie na korcie, ale umiejętności ma wystarczające żeby poradzić sobie z Murrayem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom