>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

AS Roma - Manchester United 01.04.2008

Status
Zamknięty.
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Jakbyś miał trochę pojęcia o piłce to byś wiedział że Puchar Anglii są to najstarsze rozgrywki na świecie i nikt tu nie odpuszcza.
Nie wiem kto cię dopuścił do bycia moderatorem, zero bezstronności a twoja opinia o Ronaldo że go nie lubisz bo cie denerwuje jest po prostu śmieszna ;].
Takie rzeczy możesz wypisywac na forum dla przedszkolaków :spokodfhgfh:.
Uważam, że MU osiągnie dobry wynik w Rzymie i uciszy wszystkich krytyków.
W rewanżu dokona dzieła zniszczenia i w 1/2 spotka się z ,,wielką&quot; Barcą :-D.
GLORY GLORY UNITED
Zobacz jaki mam dział pod opieką to pogadamy , bo z Wikipedii to i 6 latek potrafi korzytsać a rywale najważniejsi jakbyś chciał wiedziec to MC i Liverpool ,
a twoja opinia o Ronaldo że go nie lubisz bo cie denerwuje jest po prostu śmieszna
A ty sie naucz - Luis Nazario De Lima Ronaldo - urodzony w Brazylii 22 września 1976 , zdobywca 3 Mistrzostw Świata.
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Zobacz jaki mam dział pod opieką to pogadamy , bo z Wikipedii to i 6 latek potrafi korzytsać a rywale najważniejsi jakbyś chciał wiedziec to MC i Liverpool ,
OK. SPOKO. Chcę tylko żebyś nie krytykował MU i Cristiano Ronaldo za to ze ich nie lubisz, ponieważ jest to nie w porządku. Ja jako fan United uważam, że w tym sezonie ManU wygra Ligę Mistrzów i oczywiście Premier League.
 
M 0

macabro

Użytkownik
LM Roma - MU
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

W pierwszym meczu będzie remis, natomiat w drugim w granicach 3-0.
Według mnie C. Ronaldo jest bardzo doby ( szybkość, balans ciałem, drybling).
Żebyśmy mieli takiego gracza w Reprezentacji na prawej stronie ???? Bo z lewej rządzi Krzynio !!!
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Sluchaj trzeba wyjasnic dwie rzeczy
1. Nie masz kompletnego pojecia na czym zalezy Arsenalowi...nie mow mi ze puchar Anglii jest najstarszy i wszyscy o niego walczą bo tak nie jest...kazdy walczy oto co mu sie podoba. Fabregas wypowiedział sie ze gdyby Arsenal mial tylu piłkarzy co Chelsea to moglby rywalizowac o wszystko, lecz tak nie jest i musi odpuscic z pewnych rzeczy..
2. Nie lubie Ronaldo, postac w ogole do kitu..idol samych dzieciaków ale jest bardzo bardzo bardzo bardzo dobrym piłkarzem i trzeba to uszanować, na tą chwile najlepszym w Europie...
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
2. Nie lubie Ronaldo, postac w ogole do kitu..idol samych dzieciaków ale jest bardzo bardzo bardzo bardzo dobrym piłkarzem i trzeba to uszanować, na tą chwile najlepszym w Europie...
Zgadzam się z tym całkowicie. No może poza tym że najlepszy... ale napewno bardzo, bardzo dobry. I jeszcze raz chciałem napisać żeby nie określać go mianem &#39;wielkiego&#39; bo to określenie zarezerwowane dla bardziej doświadczonych od niego [tak jak pisałem pare postów wcześniej]
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Nie będzie Tottiego... ale jak popatrzeć na staty to on strzelił w obecnych rozgrywkach LM zaledwie 1 bramkę.
No i chyba nikt jeszcze w tym temacie nie wspomnieł o tym że Van der sar nie zagra... czyli jego miejsce zajmie Kuszczak! I to jak dla mnie jest sporym osłabieniem czerwonych diabłów.

P.S. sorry za post pod postem
 
B 0

bart88

Użytkownik
Nie będzie Tottiego... ale jak popatrzeć na staty to on strzelił w obecnych rozgrywkach LM zaledwie 1 bramkę.
No i chyba nikt jeszcze w tym temacie nie wspomnieł o tym że Van der sar nie zagra... czyli jego miejsce zajmie Kuszczak! I to jak dla mnie jest sporym osłabieniem czerwonych diabłów.
Nie ma co pomniejszać sprawy, że nie będzie Tottiego. To, że nie strzela 20 bramek w sezonie czy iluś tam to nie jest aż tak istotne, w końcu on jest kapitanem Romy i strzelanie mnóstwa bramek to nie jest jego jedyne i najważniejsze zadanie. Przecież on czasami musi krzyknąć na kolegów, ruszyć ich do gry jak każdy kapitan, a nie ma co ukrywać, że w Romie z resztą jak w wielu klubach kapitan odgrywa bardzo ważną rolę także nie bagatelizował bym sprawy jego braku.
W przypadku staty to sobie mozna do smieci wyrzucic.

Co do Tomka to nie jestem pewien czy to jest jakies oslabienie MU, w ostatnich meczach w ktorych gral wypadl dobrze, oprocz oczywiscie Portsmouth.

Co do wyniku to jeśli rzeczywiscie Totti nie zagra, bo roznie to bywa z tymi urazami przed waznymi meczami, czasami jest to tylko sposob zeby tylko popsuc jakos taktyke rywala. To wg mnie szanse Romy na korzystny rezultat maleja ogromnie. O a jeszcze apropo Tottiego to przeciez on uratowal ostatnio Rome przed kompromitujaca porazka z Cagliari.



Typ:
z Tottim - X moze 1:1
bez Totiego - X2/2 0:1
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem ✅ManU✅ wygra na wyjezdzie skromnie 1:0 lub 2:1. ManU nie dosc ze wygra Premier league to jest Lige mistrzow wygra tyle z mojej strony, posprzatane moim zdaniem bedzie. :-D
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
jesli ktos ogladal ostatnie mecze mu to nie musi sie zastanawiac co w tym meczu bedzie.... ???? mu gra najlepsza pilke w europie teraz wiec x2 wejdzie
Zgadzam się z tobą. ManU po raz 3 udowodni swoją wyższośc nad Rzymianami. Śmieszna jest gadka że Roma nie ma nic do stracenia i takie tam, u siebie maksymalnie mogą wygrac jedną bramką ale na Old Trafford będzie lanie:spokodfhgfh:
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Ja mysle, ze w tym meczu zwyciezstwo wywalcz zespol ze stolicy Italii. Jak zwykle Arsene Wenger nie mylil sie mowiac przed rozpoczeciem Ligi Mistrzow, ze Roma bedzie czarnym koniem w tym roku. Carnal, wlasnie o to chodzi, ze w MU tylko Ronaldo jest kluczem do zwyciestwa, a jak wiesz Wlosi to bardzo taktyczny narod i wystarczy wylaczyc Ronaldo z gry i juz Manchester sie pogubi bo wszystko idzie przez Portugalczyka. Mi jakos nigdy MU nie pasowal do LM. W tamtym roku odpadli z Wlochami i w tym roku takze stawiam, ze odpadna z Wlochami z tym, ze Roma bedzie mogla sie przy okazji zrewanzowac. MU moze podejsc lekcewazaco do tego meczu sadzac, ze skoro wygrali 7:1 rok temu to teraz i tak wygraja.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Myślę, że pora zakończyć już te głupie przepychanki a cyklu: który zespół ma więcej kibiców na forum i czy CR7 jest piłkarzem.
Juz jutro meczyk, więc chyba pora na jakąś analizę i typ...
No i proszę, jak dla mnie to kolejny mecz bez wyraźnego faworyta. Ciężko powiedzieć kto będzie triumfował więc nie proponują typu na zwycięstwo.

Po pierwsze trzeba pamiętać że to pierwszy mecz, więc żaden z zespołów jakiegoś wielkiego ciśnienia mieć nie będzie... Roma powinne wygrać bo rewanż na obczyźnie grają ale na grę ofensywną też pozwolić sobie nie mogą bo ewentualne straty bramek mogą oznaczać że dwumecz rozstrzygnie sie już jutro...

Roma jest zespołem żądnym zemsty za pamiętne 7-1... oczywiście nikt sie tamtym wynikiem nie sugeruje bo rzymianie znacząco poprawili swoją grę i nabrali trochę cennego doświadczenia... ale jak się posłucha wywiadów z działaczami lub piłkarzami włochów lub zajży na jakiekolwiek forum kibiców to łatwo odnieść wrażenie ze to nie jest dla nich mecz 1/4 LM tylko wyczekiwana okazja do rewanżu! Chyba nikt na półwyspie mówiąc o tym spotkaniu nie myśli o zemście za zeszłoroczna masakrę...
O zemście mówił również Mexes ale obawiam się że w jego wykonaniu może to oznaczać złapanie jakiejś kartki...

MU równiez nie jedzie na mecz bez celu i anbicji. Muszą udowodnić że nadal są lepsi i przy okazji zrobić sobie ładną zaliczkę na przyszły mecz bo rozgrywki ligowe nie są jeszcze dla czerwonych diabłów rozstrzygnięte. Przy skutecznej grze jutro, następny mecz mogliby potraktować &#39;spokojniej&#39;.

Odnośnie ostatnich meczy ligowych to każdy zachwiuca sie wygraną MU nad Aston Villą 4-0. Wynik istotnie ładny tylko że okupiony sporym wysiłkiem, który wydaje mi się że moze się na nich odbić w najbliższym meczu. W trakcie spotkania padał deszcz i murawa była... grząska. Wiadomo że w takich warónkach łatwiej się męczy i łatwiej o kontuzje. A właśnie na takie po meczu zaczęli nażekać Rio Ferdinand, Patrice Evra, Michael Carrick oraz Ryan Giggs a ich występ w LM stoi pod znakiem zapytania.
Roma natomiast zaledwie zremisowała z Cagliari 1-1 a przed porażką uchronił rzymian tottki, którego jutro nie zobaczymy bo... na kontuzję.

No i warto też zwrócić uwagę na kontuzje. Dużo się mówiło o braku van Der Sara w bramce diabłów. Miał go zastępić nasz Kuszczak, potem można było w brytyjskiej prasie przeczytać że w podstawowej jedenastce prawdopodobnie wybiegnie Ben Foster, jakaś gazeta wspomniała o Heatonie bo w końcu na stronach MU pojawił się komunikat że van Der Sar wraca do zdrowia i najprawdopodobniej zagra w ważnym meczu... czyli Kuszczaka w LM zobaczymy najwyżej na ławce... a już piszą o wypożyczeniu go gdziekolwiek w następnym sezonie. Tak czy siak van Drs Sar ma jednak zagrać. Nie wiadomo natomiast co z Rio Ferdinand, Patrice Evra, Michael Carrick oraz Ryan Giggs ale o tym już pisałem.
Roma jednak ma chyba większy kłopot. W jutrzejszym spotkaniu na 100% nie zobaczymy Tottiego. Kapitan drużyny i prawdziwy playmaker zespołu... choć w LM zdobym na razie tylko 1 bramkę w tym sezonie. Będzie to kolosalne osłabienie dla Włochów, gdyż Totti to ikona stołecznego zespołu i nie raz dzięki jego postawie odnosili zwycięstwo. Jest prawdziwym liderem, więc bez niego może być ciężko... choć zastąpić go ma Mirko VUCINIĆ, który jest obecnie najlepszym strzelnem Romy w LM. Nie zagra również Perotta i Juan.

Słyszałem równiez opinię że roma zagra bardzo ostrożnie w obronie i przede wszystkim będzie skupiona na tym by nie stracić gola co wydaje się dość możliwe... zawsze jest jakiś uraz po 7 bramkach ???? no i jak już pisałem gole MU w rzymie mogą rozstrzygnąć dwumecz...

Podsumowując to wszystko typuję w tym meczu under 2.5

MU na pewno będzie bronił bramki [ a dokładniej podobno jednak będzie jej bronił van Der Sar ], na skuteczne ataki chyba są zbyt wymęczeni tym mokrym boiskiem... W Romie nie ma Tottiego więc bez specjalniej przesady uważam ze nie łatwo będzie im konstruować skuteczne akcje. Włosi też będą bardzo bronić własnej bramki... To pierwszy mecz i wydaje mie się ze choć emocje będą to goli mało.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Giggs, Carrick, Rio, Evra lecą do Rzymu na bank, więc powinni zagrać.
Co do MANUTD to napisze tylko, że mają teraz najlepszą defensywe z wszystkich drużyn w lidze - 15 straconych goli. To nieprawda, że w sobote ich wygrana była okupiona wielkimi męczarniami. Zaraz po pierwszej strzelonej bramce piłkarze poprostu bawili się piłką na całej szerokości boiska. Też LM mistrzów ma znaczenie dla MANUTD, więc nie widziałbym sensu męczenia graczy na 3 dni przed meczem zwłaszcza, gdy całkowicie kontrolowało się gre. To profesionaliści w każdym calu i każdy wie, co ma robić, dba o to sir Alex Ferguson.

Jestem prawie pewien, że ostatni remis Romy, to wynik kalkulacji swoich siła na jutrzejszy mecz, zbytnie oszczędzanie się odniosło nikły skutek.

Mój werdykt: MANUTD jutro nie przegra.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: AS Roma - Manchaster United 0:2
Typ: X ⛔
Moje odczucia co do tego meczu są następujące: Roma doszła do 1/8 LM w pełni zasłużenie, więc tu nie ma żadnego przypadku. Jutro na pewno będą bardzo uważac na swoją bramkę, utrata bramek u siebie może przekreślic ich szanse juz w pierwszym meczu. Co do gry Manchester&#39;u to mam mieszane uczucia. Niby wygrali w ostatnim ligowym meczu z Aston Villą 4:0, Liverpool 3:0, ale to wszystko działo się na ich stadionie. Na wyjeździe z ostatnim Derby County męczyli się niemiłosiernie. Gola na 0:1 zdobyli dopiero w 76 minucie. Jeśli chodzi o jutrzejszy mecz nie wydaje mi się by gościa rzucili się do ataku. Na pewno Roma nie jest tak słabym zespołem jak Derby więc piłkarze Manchasteru nie mogą liczyc na to że przez większośc meczu będą zdecydowanie przeważac. Jak dla mnie dosc ciekawą propozycją lecz z niezbyt wysokim kursem jest typ z 1x (kurs 1,50 ). Ja sam zdecyduje się zagrac na to spotkanie typ na remis. A jak będzie zobaczymy oczywiscie jutro. ;]
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Poniekąd pisał już o tym Sieku w swojej analizie, no ale ja tak w skrócie o składach na mecz i absencjach:

Manchester United

Bramkarze: Van der Sar, Kuszczak, Heaton
Obrońcy: Ferdinand, Brown, Vidic, Evra, O&#39;Shea, Pique, Silvestre
Pomocnicy: Giggs, Scholes, Carrick, Ronaldo, Hargreaves, Anderson, Park, Eagles
Napastnicy: Rooney, Tevez, Welbeck
Nie zagrają: Nani, Saha, G.Neville, Fletcher

------------------
AS Roma
Bramkarze: Doni, Curci, Bartagnoli
Obrońcy: Mexes, Casetti, Panucci, Ferrari, Tonetto, Antunes, Cicinho
Pomocnicy: De Rossi, Aquilani, Pizarro, Giuly, Mancini,Taddei, Brighi, Barusso
Napastnicy: Vucinic, Esposito

Nie zagrają: Totti, Juan, Perrotta, De Rossi (przeziebiony - wystep niepewny)
 
T 0

telfind

Użytkownik
No więc myślę że Rzymianie nadal mają w pamięci tą klęske 6-bramkową i ta blokada psychiczna umożliwi ManU wywalczenie zwycięstwa - minimalnego (1:0 bądź 2:1) ale jednak zwycięstwa. Biorąc pod uwage jeszcze kurs na Czerwone Diabły (2,5 Fortuna) i to że jestem wielkim fanem tego zespołu nie pozostaje mi nic innego jak postawić na 2 ! ????
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
No więc myślę że Rzymianie nadal mają w pamięci tą klęske 6-bramkową i ta blokada psychiczna umożliwi ManU wywalczenie zwycięstwa - minimalnego (1:0 bądź 2:1) ale jednak zwycięstwa. Biorąc pod uwage jeszcze kurs na Czerwone Diabły (2,5 Fortuna) i to że jestem wielkim fanem tego zespołu nie pozostaje mi nic innego jak postawić na 2 ! ????
A ja kibicuje Romie i postawie 1 zobaczymy kto wygra,niech wygra najlepszy jutro już wszystko się okaże:spokodfhgfh:
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Lista piłkarzy powołanych na jutrzejszy mecz.

AS Roma:
Doni, Curci, Panucci, Cicinho, Mexes, Casetti, Ferrari, Tonetto, Antunes, De Rossi, Taddei, Brighi, Barusso, Aquilani, Pizarro, Giuly, Mancini, Vučinić, Esposito

Manchester United :
van der Sar, Kuszczak, Heaton, Brown, Ferdinand, Vidić, Piqué, Silvestre, Evra, O&#39;Shea, Hargreaves, Carrick, Scholes, Eagles, Ronaldo, Giggs, Park, Anderson, Rooney, Tévez, Welbeck

Napewno jutro zagrają Ryan Giggs, van der Sar oraz Patrice Evra którzy narzekali na drobne urazy. Niepewny jest występ Rio Ferdinanda, byc może zastąpi go Hargreaves. Na 100% nie zagra Michael Carrick.

Wg mnie Ferguson zagra ustawieniem 4-5-1 z wysuniętym Rooneyem wspieranym przez Giggsa i Ronaldo.
Szkoda że nie zagra Nani ale to nie jest tak wielka strata jak brak Tottiego w Romie.

Bez swojego kapitana Romie będzie ciężko wygrac ten mecz, wg mnie będzie bramkowy remis choc nie zdziwię się jak wygra MU:spokodfhgfh:
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Postawiłem na 2 po wysokim dosyć kursie w bah. Myślę , że Ronaldo i spółka poradzą sobie z włoską Romą. Niespodzianki raczej nie będzie, a nawet pokusiłbym się o over 2.5. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom