>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Kolejne pakiety trzynasto(czternasto)meczowe unaoczniają, że to mój własny sposób analizy spotkań piłkarskich, który &quot;zaszczepiłem&quot; algorytmowi i przełożyłem na język liczb, ma rację bytu.
(W odróżnieniu od jedynie bicia piany przez krzykaczy, pojawiających się od czasu do czasu, tutaj w wątku).
Teraz głowa doświadczonego typera (odznaczanie podpórek) plus prognoza programu, MUSZĄ zaowocować trzynastoma i czternastoma trafieniami.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Program zostanie rozszerzony o typy na dokładny wynik spotkania.
Dokładny, na ile to możliwe (?) ????
Można więc powiedzieć, że o Toto-Gol.
Algorytm na dokładny wynik, nie opiera się o archiwalne wyniki (tzn., precyzując, opiera się o kilka ostatnich wyników). Jest jedynie jakąś próbą jedynie matematycznego ale niekoniecznie statystycznego ujęcia.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Najpierw, program tak jak dotychczas wygeneruje typ ogólny. Następnie, dostosuje do tego ogólnego typ na dokładny wynik.
Problemem, są realne wyniki bezbramkowe.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przykład działania.

Samsunspor - Osmanlispor (Mecz teraz trwa, jest 6 minuta, aktualny rezultat 0:0).
Nie chce mi się teraz sprawdzać, wklepywać danych, jaki byłby wygenerowany wynik ogólny
(&quot;1&quot;, &quot;1X&quot; itd ....).
Jeśli program wygeneruje typ ogólny &quot;1&quot;, to wygenerowany wynik dokładny będzie następujący
(w przypadku tego spotkania): &quot;2:1&quot;.
Jeśli wygeneruje &quot;2&quot;, wynik dokładny (w przypadku tego spotkania): &quot;1:2&quot;.
Jeśli wygeneruje &quot;X&quot;, to wynik dokładny (w przypadku tego spotkania): &quot;1:1&quot;.

----
Edit: wynik realny: 0:2
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Następny przykład. Przyjmijmy, że program wygenerował w meczu Petrolul - Astra,
(trwa od 5 minut, jest 0:0), wynik ogólny &quot;1X&quot;.
I teraz, &quot;wiedząc&quot; o tym, algorytm odpowiadający za wynik dokładny, przewiduje:
&quot;2:1&quot;, &quot;1:1&quot;.
Edit: czy muszę dodawać ???? , że gdyby przyjąć, iż program wygenerował dla tego spotkania ogólny wynik &quot;X2&quot; to wynik dokładny byłby właśnie taki?:
&quot;1:2&quot;, &quot;1:1&quot;.
Tak właśnie byłoby (piszę oczywiście o tym dlatego, że możliwy jest wynik realny 1:2).

Edit2: wynik realny: 1:2.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na przykładzie powyżej widać jak na dłoni, że podstawą jest trafienie wyniku ogólnego. Można oczywiście wziąć pod uwagę wszystkie wygenerowane dokładne wyniki i wtedy trafimy tak, jak powyżej ale ...
Dążyć muszę jednak do minimalizacji a nie maksymalizacji kosztów. Tak więc, do minimalizacji kombinacji.
W takiej sytuacji, muszę się pogodzić z faktem, że jeśli nie trafię wyniku ogólnego, to raczej będzie &quot;pozamiatane&quot; ...
Przy całej &quot;bolesnej&quot; świadomości, że na przykład tak jak powyżej, program jednak &quot;ustrzelił&quot; dokładny wynik a ja z tego nie będę mógł skorzystać.
 
9 2

990pix

Użytkownik
Na przykładzie powyżej widać jak na dłoni, że podstawą jest trafienie wyniku ogólnego. Można oczywiście wziąć pod uwagę wszystkie wygenerowane dokładne wyniki i wtedy trafimy tak, jak powyżej ale ...
Dążyć muszę jednak do minimalizacji a nie maksymalizacji kosztów. Tak więc, do minimalizacji kombinacji.
W takiej sytuacji, muszę się pogodzić z faktem, że jeśli nie trafię wyniku ogólnego, to raczej będzie &quot;pozamiatane&quot; ...
Przy całej &quot;bolesnej&quot; świadomości, że na przykład tak jak powyżej, program jednak &quot;ustrzelił&quot; dokładny wynik a ja z tego nie będę mógł skorzystać.
Jak mozna dolaczyc do calego tematu? skad mozna pobrac program dla proby. Jestem z ukrainy i tutaj na tym rynku trzeba zgadnac 10,11 lub 12 druzyn, mozemy jakos spolpracowac? Powiedzmy od zgadnetych biletow ktore kupuje dziele sie 50%
 
9 2

990pix

Użytkownik
Jak mozna dolaczyc do calego tematu? skad mozna pobrac program dla proby. Jestem z ukrainy i tutaj na tym rynku trzeba zgadnac 10,11 lub 12 druzyn, mozemy jakos spolpracowac? Powiedzmy od zgadnetych biletow ktore kupuje dziele sie 50%
Dodam ze mecze sa rozne liga angielska wloska i tak salej, jest mozliwosc przewidzenia takich spotkan?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=990pix;5336762]Jak mozna dolaczyc do calego tematu?
Przecież dołączyłeś ;). Bezproblemowo.
[...] skad mozna pobrac program dla proby.
Nie można.
[...] mozemy jakos spolpracowac? Powiedzmy od zgadnetych biletow ktore kupuje dziele sie 50%
Dzięki za zainteresowanie, ale jakakolwiek współpraca odbywa się tutaj w wątku, publicznie.
Jeśli jesteś świetnym typerem, współpraca polega tutaj publicznie w temacie, na &quot;odznaczaniu&quot; podpórek w dwudrogowych typach wygenerowanych przez program.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dodam ze mecze sa rozne liga angielska wloska i tak salej, jest mozliwosc przewidzenia takich spotkan?
Żadna liga świata, nie jest problemem. Jedyny wymóg to zakończonych w danej lidze 6 a najlepiej 8 kolejek ligowych.
 
9 2

990pix

Użytkownik
Przecież dołączyłeś ;). Bezproblemowo.


Nie można.

Dzięki za zainteresowanie, ale jakakolwiek współpraca odbywa się tutaj w wątku, publicznie.
Jeśli jesteś świetnym typerem, współpraca polega tutaj publicznie w temacie, na &quot;odznaczaniu&quot; podpórek w dwudrogowych typach wygenerowanych przez program.
Czyli program generuje tylko na polski rynek. Mam rozumiec ze mecze na Ukrainski toto nikt nie bedzie generowal? Problem w tym ze nie obstawiam w polskich bukach, tylko tutaj i tylko te mecze ktore podaje moja sprotliga. Co moglibysmy z tym zrobic?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Program generuje typy dla takich meczów, jakie mu podam.
Przed spotkaniami sportligi, możesz wrzucić tutaj do wątku te spotkania. Jeśli będę przy kompie, mogę próbować od czasu do czasu wygenerować prognozę dla tych meczów. Zresztą, część z nich pokrywa się zapewne z zestawami ofert bukmacherów nieukraińskich.
Od razu mówię, że w tym momencie jestem zajęty.
--------
Edit:
mógłbyś przybliżyć, na której z podstron są te zestawy 12drużynowe? Czytam cyrylicą ale chyba gdzieś to jest głębiej: http://msl.ua/uk/sportliga
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie obiecuję. Po części pokrywa się ta Sportprognoz z Supertoto, którego zamierzam dla próby obstawić. Liczba ew. zwycięzców, jak wiesz, ma znaczenie. Jak wrzucę typy dla spotkań, które mnie interesują to z miejsca mogą zostać wysłane przez innych Userów takie same &quot;kalki&quot;.
 
9 2

990pix

Użytkownik
Nie obiecuję. Po części pokrywa się ta Sportprognoz z Supertoto, którego zamierzam dla próby obstawić. Liczba ew. zwycięzców, jak wiesz, ma znaczenie. Jak wrzucę typy dla spotkań, które mnie interesują to z miejsca mogą zostać wysłane przez innych Userów takie same &quot;kalki&quot;.
Rozumiem, w takim razie jesli bedziesz mial chwile czasu wrzuc mi tylko te typy ktore sie z toba nie powtarzaja, reszte sprobuje odgadnac sam, mam nadzie je ze sie uda)) Mysle o ciaglej spolpracy, tak jak rynki sa rozne i wygrane nie beda dzielone miedzy naszymi kuponami. Oczywiscie tez dzieleniem sie wygrana z toba jesli jestes zainteresowany taka spolpraca.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Rozumiem, w takim razie jesli bedziesz mial chwile czasu wrzuc mi tylko te typy ktore sie z toba nie powtarzaja[...]

20:00
BastiaSaint Etienne X2 ⛔ (typ na wynik dokładny⛔: 12, 11)
Edit: wynik realny, 1:0.
20:00
LorientBordeaux 1X ✅ (typ na wynik dokładny⛔: +1, 11)
Edit: wynik realny: 0:0

---------------------------

16:00 Zarya LuganskMetalurg Donieck Niestety, typ 1X2
W tym spotkaniu, ponieważ wygenerowałby typ 1X2, nie znamy w którą stronę przechyli się szala. Tak więc wynik dokładny to: 1+, +1, 11. Edit: do 78 min. wynik był ok, bo 4:1. (Wynik realny, 4:2⛔).
18:00
Standard L.Club Brugge Tu jest już podział na grupy. Tego program nie prognozuje.
Edit:
teraz widzę w zw. ze spotkaniem Hoffenheim - Dortmund (bo już trwa), że chyba nic z tego.
Zmyliła mnie godzina pierwszego meczu, a wyświetlana na stronach tego buka, mianowicie: 16.25. Nie wziąłem pod uwagę różnicy czasu (na Ukrainie i w Polsce).
W tym spotkaniu, ponieważ wygenerowałby typ 1X2, nie znamy w którą stronę przechyli się szala. Tak więc wynik dokładny to: 1+, +1, 11✅.
 
Do góry Bottom