>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

K 38

kemot2012

Użytkownik
mysle ze teraz bardzo dobry okres algorytm powinien przynosic spore zyskim0, nie mam pojecia na czym sie opiera dopiero zaczelem sledzic temat i troche mi zajmie zanim go przegladne chociaz w 50procentach. jednak teraz koniec sezonu wymeczeni rozstrzygniete sporo
Dawno nie czytałem tak rzeczowego,trafnego,przemyślanego,napisanego piękną polszczyzną komentarza...
Sądzę,że mój pies z trudnością by dorównał...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... a tak, ni z gruszki ni z pietruszki wrzucę.
Mecz trwa. Kończy się 1 połowa. Jest 0:1.
ROSJA: Premier Liga
Ural 0 - 1Dyn. Moskwa
---
Wg programu (wynik dokładny), będzie +:1, 1:+ lub 1:1.
Zbyt jest pracochłonne aby uściślać w tą czy w drugą stronę szalę przechyli się zwycięstwo, dlatego podałem w &quot;obydwie strony&quot;.
Edit: chyba w chwili gdy zakończyłem poprzednią edycję, zrobiło się na boisku, 1:1.
Edit2: w 87 min. strzelono bramkę. Jest 2:1. Jest czas na to aby zdobyć trzecią? :razz:
Edit3: nie starczyło czasu. Z drugiej strony, było go &quot;za dużo&quot;o te 3 minuty.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
El Gounah 0 - 0 El Masry
Jest 20 minuta i 0:0.
Wg programu i również nie chcąc grzebać w tym, kto wygra lub czy remis, program typuje:
1:1, 0:0, 2:1, 1:2.
Przypominam, że gdybym uściślił kierunek, to byłyby trzy typy a nie dwa.
Natomiast w ww. meczu ligi rosyjskiej byłyby dwa typy a nie trzy (gdybym uściślił kierunek).
Edit: 85 min., bramka. W tym momencie jest minuta do końca.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mecz trwa. Jest 0:0.
B. Bystrica - Trencin

Wg programu i nie uściślając, w którą stronę przechylić się może zwycięstwo:
1:1, 2:1, 1:2, 0:0
Edit: wynik realny: 0:1.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ponieważ Użytkownicy w dalszym ciągu zaglądają do tematu więc jeśli chcielibyście skorzystać z programu na dokładne wyniki, może on zostać tutaj zaprezentowany do pobrania.
Czy jest skuteczny? Działa tak jak było to przybliżone w niniejszym wątku.
Skuteczny? BTW, co to właściwie oznacza w przypadku programu na dokładny wynik? Czy znacie jakiś skuteczny ???? program typujący dokładne wyniki? Właśnie. Trudno od takiego programu oczekiwać więcej niż czasem kobiety oczekują w podejściu minimalistycznym od mężczyzn tzn., &quot;... żeby był ładniejszy od diabła&quot;.
Jeśli ktoś chciałby skorzystać w ten weekend, powinien:
mieć zainstalowany arkusz kalkulacyjny Excel w wersji 2007.
Sprawa nie może wyglądać tak jak tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/f207/algorytm-na-tenisa-ziemnego-120987.html#post5341704
I przy okazji dlatego, klucze do pobrania i otworzenia pliku udostępnię Użytkownikom Forum, którzy w tym wątku się zgłoszą.
Zapewne zmniejszy się liczba zgłaszających ale no name nie wchodzi już w grę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wszystko zależy od Waszych trafień &quot;ogólnych&quot;. (Można zauważyć, że nie udostępniam przy tym programu na Toto-Ligę czyli na typy &quot;ogólne&quot;, 1X2).
Np.
Inter Baku - Qarabag (2:1) ⛔
Jeśli typ &quot;1&quot; to: +:1
Jeśli &quot;2&quot; to 1:+
Jeśli &quot;X&quot; to&quot; 1:1, 0:0
HFK Olomouc - Zlin B (1:3) ✅ Jak wyżej (czyli 1:+)

Ingolstadt II - Augsburg II (2:1) ✅
Jeśli typ &quot;1&quot; to: 2:1
Jeśli &quot;2&quot; to 1:2
Jeśli &quot;X&quot; to&quot; 1:1, 0:0

SalPa - Åbo (4:1)
Jeśli typ &quot;1&quot; to: brak wyniku
Jeśli &quot;2&quot; to 1:2
Jeśli &quot;X&quot; to&quot; +:+, 2:2

Gaz Metan - Concordia (2:0) ⛔
Jeśli typ &quot;1&quot; to: 2:1
Jeśli &quot;2&quot; to 1:2
Jeśli &quot;X&quot; to&quot; 1:1, 0:0

Kiisto - OPS (W międzyczasie gdy piszę, padła bramka) (1:3) ✅
Jeśli typ &quot;1&quot; to: +:1
Jeśli &quot;2&quot; to 1:+
Jeśli &quot;X&quot; to&quot; 1:1, 0:0

Zawisza Bydgoszcz - Górnik Łęczna (1:1) ✅

Jeśli typ &quot;1&quot; to: brak wyniku
Jeśli &quot;2&quot; to: brak wyniku
Jeśli &quot;X&quot; to&quot; 1:1, +:+, 0:0

Egersunds - Vidar (2:2) ✅
Jeśli typ &quot;1&quot; to: brak wyniku
Jeśli &quot;2&quot; to: 1:2
Jeśli &quot;X&quot; to: 2:2

Vindbjart - Donn (Wpisuję poniższe, przy stanie 0:1) (6:2) ✅
Jeśli typ &quot;1&quot; to: +:2
Jeśli &quot;2&quot; to: 2:+, 1:2
Jeśli &quot;X&quot; to: 2:2
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zakładam, że jesteście świetnymi typerami i trafiacie wynik ogólny. (Ja, mogę oczywiście zastosować program do typów 1X2 aby uzyskać typ na wynik ogólny).

Teraz powyżej (a także poniżej) można zobaczyć, co zostało trafione w zakresie szczegółowym. Także, co nie zostało trafione i jak niewiele lub wiele brakło do tego, żeby weszło.
I zauważcie, że w przypadku wszystkich oprócz jednego spotkania (tj. Zawisza Bydgoszcz - Górnik Łęczna) trafionych typów na dokładny wynik, zostało ustrzelonych jednym jedynym &quot;strzałem&quot;.

Było więc tak.

Trafionych:

HFK Olomouc - Zlin B (1:3) ✅ (1:+)
Ingolstadt II - Augsburg II ✅ (2:1)
Kiisto - OPS (1:3) ✅ (1:+)
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Łęczna ✅ (1:1, +:+, 0:0)
Egersunds - Vidar ✅ (2:2)
Vindbjart - Donn (6:2) ✅ (+:2)
Brak wygenerowanego wyniku:
SalPa - Åbo (4:1)

Nietrafionych:

Inter Baku - Qarabag (2:1) ⛔ (Typ &quot;najbliższy&quot;: +:1)
Gaz Metan - Concordia (2:0) ⛔ (Typ &quot;najbliższy&quot;: 2:1)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie muszę pisać jak prognoza wyniku szczegółowego jest pomocna zarówno w zakładach &quot;standardowych&quot; jak i grze &quot;na live&quot;.
Ponieważ ww. wyniki nie są przypadkowe (nie opierają się w ogóle na bazach danych - tyle mogę powiedzieć), tak jak nieprzypadkowy jest mój program na umownie mówiąc, &quot;Toto-Ligę i bliskoznaczne&quot; (np. trafiona &quot;na sucho&quot; &gt;13&lt; w Supertoto),
to chyba mogę zakomunikować, że wg mnie, dysponuję dość kompletnym sprzętem do ogrywania bukmacherów?
Mówiąc najprościej, jest to mój indywidualny sposób analizy spotkań piłkarskich przelany z głowy na wzór matematyczny.
 
M 65

markizz

Użytkownik
przegladam ten temat od dluzszego czasu i chetnie skorzystalbym z programu ale nie mialem dostepu do interneru. czy jest jeszcze mozliwosc zgloszenia sie?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Niestety, z wyższym być może nie odpali.
Eksperymentów zapisywania zaś w wyższym, już nie przeprowadzam. Chcę mieć pewność, że Użytkownik widzi to co ja (pracuję w 2007) a program zachowuje się tak jak u mnie.
Za jakieś pół godziny postaram się przesłać Ci link do pobrania i klucze. Możesz spróbować. Specjalnie &quot;zdobywać&quot; wersję 2007 prawdopodobnie nie bardzo Ci się opłaca. Plik wygaśnie w niedzielę w nocy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przesyłam.

Inaczej niż poprzednie, ten program jest &quot;manualny&quot; a nie automatyczny.
Zresztą, to program na dokładny wynik. Inny niż wcześniejsze, dużo uboższy w formie.
Algorytm posiada pewne niedociągnięcia. Np. zdarzyć się może, że gdy wpiszesz typ ogólny jednoznacznie skierowany na zwycięstwo, w odpowiedzi mogą pojawić się typy remisowe na dokładny wynik.
Przypomnę, że wynik szczegółowy zależy od Twoich umiejętności trafienia wyniku ogólnego.
 
M 65

markizz

Użytkownik
typy wygenerowane przez program
southend - wycombe (2)
1-2
kilmarnock - ross county (2)
2-+
eibar - cordoba (1)
2-2
paderborn - stuttgart (2)
1-+
jagiellonia - wisla (1x)
1-1
2-1
0-0
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
eibar - cordoba (1)
2-2
[...]
Nawiązując do tego o czym napisałem wcześniej, że program nie jest dopracowany i płata takie figle.
Są więc przypadki gdy Użytkownik przewiduje wynik jednoznaczny, na zwycięstwo, program najwyraźniej nie przewiduje zwycięskiej opcji w takim konkretnym meczu. Myślę, że wtedy można by pokazać całe spektrum remisowe, które generuje program.
W kontekście spotkania Eibar - Cordoba będzie to 2:2, 1:1, 0:0.
Edit. Uwaga. To nie oznacza, że wg programu będzie remis. To oznacza, ze jeśli User wskaże wynik ogólny jako remis, to wtedy program również wygeneruje dokładne typy na remis. Jeżeli Użytkownik przewiduje wynik zwycięski, to wg programu nie ma typu szczegółowego.
--

Spróbuję to jakoś dopracować.
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Cześć. Cieszę się że jednak nie zaniechałeś tematu,który jest wbrew temu co niektórzy myślą bardzo ciekawy. Choć z drugiej strony część &quot;publiczności&quot; wykruszyła się w poprzednich algorytmach na wskutek dużej ilości wersji, ja będąc &quot;z boku&quot; też sie pogubiłem...
 
Do góry Bottom