>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Niekoniecznie. We wcześniejszych programach (nie na Toto-Ligę), dane były ściągane automatycznie.
Póki co, mam jeszcze palce u rąk. Wklepywanie nie stanowi dla mnie problemu
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik

Wersja 16.0.0.
UWAGA. Dwa typy (&quot;X2&quot;) zaznaczone są na czerwono dlatego, że sugerowane są jako &quot;1X2&quot; i tak te typy będę traktował (jak trzydrogowe):

 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tym razem czternaście pozycji, bo to Supertoto.
____15 16
Poz.1 ✅✅ (2:1)
Poz.2 ✅✅ (3:2)
Poz.3 ✅✅ (2:1) Southampton z czerwoną kartką. Karny i gol.
Poz.4 ✅✅ (2:0)
Poz.5 ✅✅(1:0) Tu jest karny, czerwona kartka i gol. Burnley może się nie podnieść.
Poz.6 ✅✅ (0:8)
Poz.7 ✅✅ (2:0)
Poz.8 ✅✅ (0:0)
Poz.9 ✅✅ (0:1)
Poz.10 ⛔✅ (0:1)
Poz.11 ✅✅ (2:0)
Poz.12 ⛔⛔ (2:3) Sami osądźcie czy brakło wiele.
Poz.13 ✅✅ (0:0)
Poz.14 ✅✅ (1:1)
 
9 2

990pix

Użytkownik
20:00
BastiaSaint Etienne X2 (typ na wynik dokładny: 12, 11)
moj typ byl: 2
20:00
LorientBordeaux 1X (typ na wynik dokładny: +1, 11)
tutaj X2

16:00 Zarya LuganskMetalurg Donieck Niestety, typ 1X2
W tym spotkaniu, ponieważ wygenerowałby typ 1X2, nie znamy w którą stronę przechyli się szala. Tak więc wynik dokładny to: 1+, +1, 11.
1X
18:00
Standard L.Club Brugge Tu jest już podział na grupy. Tego program nie prognozuje.
X2
Nom zaklad juz mialem postawiony, czas tutaj godzine do przodu. Ale itak dzieki.

Edit:
teraz widzę w zw. ze spotkaniem Hoffenheim - Dortmund (bo już trwa), że chyba nic z tego.
2 na Dortmund
Zmyliła mnie godzina pierwszego meczu, a wyświetlana na stronach tego buka, mianowicie: 16.25. Nie wziąłem pod uwagę różnicy czasu (na Ukrainie i w Polsce).
W tym spotkaniu, ponieważ wygenerowałby typ 1X2, nie znamy w którą stronę przechyli się szala. Tak więc wynik dokładny to: 1+, +1, 11.
Jesli mozesz wrzuc jutro rano lub dzis wieczorem cos na jutro ))
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wersja 16.0.0.
UWAGA. Dwa typy (&quot;X2&quot;) zaznaczone są na czerwono dlatego, że sugerowane są jako &quot;1X2&quot; i tak te typy będę traktował (jak trzydrogowe)[...]
Powiem Wam co się może stać w &quot;realu&quot;. Zawierając zakład realny, zbagatelizowałem te moje własne uwagi. Burnley (z czerwoną kartką) nawet nie zremisował.
Pomijając moje prywatne zakłady ... Tutaj w wątku, jest cały czas szansa na czternastkę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dla zabicia czasu, przypomnę eksperyment (i przykładowe spotkania) z typami na dokładny wynik. Skoro mam Toto-Ligę, będę miał i Toto-Gol.
Ponieważ, prawdopodobnie większość osób traktuje typy na wynik dokładny jak loterię, to tutaj nie ma żadnego &quot;musu&quot;, prawda? Wejdzie to wejdzie, nie wejdzie to Świat się nie zawali.
Nie musi wchodzić.

Samsunspor - Osmanlispor

Wynik realny: 0:2
Wynik przewidywany i najbardziej zbliżony: 1:2

Petrolul - Astra

Wynik realny: 1:2
Wynik przewidywany: 1:2 (Tutaj macie prawo nie wierzyć, bo dopisałem po zakończeniu spotkania).

Zarya Lugansk - Metalurg Donieck

Wynik realny: 4:2
Wynik przewidywany i najbardziej zbliżony:+:1


Hoffenheim - Dortmund

Wynik realny: 1:1
Wynik przewidywany: 1:1

Algorytm ten, nie korzysta z baz danych i wyników archiwalnych (w rozumieniu: wcześniejszych niż 5 ostatnich wyników spotkań). &quot;Rdzeniem&quot; algorytmu, jest specyficzna konstrukcja matematyczna.
 
9 2

990pix

Użytkownik
Tym razem czternaście pozycji, bo to Supertoto.
____15 16
Poz.1 ✅✅ (2:1)
Poz.2 ✅✅ (3:2)
Poz.3 ✅✅ (2:1) Southampton z czerwoną kartką. Karny i gol.
Poz.4 ✅✅ (2:0)
Poz.5 ✅✅(1:0) Tu jest karny, czerwona kartka i gol. Burnley może się nie podnieść.
Poz.6 ✅✅ (0:8)
Poz.7 ✅✅ (2:0)
Poz.8
Poz.9
Poz.10
Poz.11
Poz.12
Poz.13
Poz.14
w dodatku na ta chwile 3 mecze wchodza
Bayer Leverkusen 0 - 0 Bayern Munich
Sampdoria 0 - 1 Juventus
Atl. Madrid 0 - 0 Ath Bilbao:grin::grin:
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Powiem Wam co się może stać w &quot;realu&quot;. Zawierając zakład realny, zbagatelizowałem te moje własne uwagi. Burnley (z czerwoną kartką) nawet nie zremisował.
[...]
Rozumiecie o czym mówię. Zbagatelizowałem też &quot;prywatnie&quot; zdarzenie i typ na to zdarzenie, w poz. 10. Widzicie co się dzieje. Od 63 minuty, ManU przegrywa u siebie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tak jak widać na załączonym obrazku #3789, w Supertoto została przez opisywany tutaj program w wersji najnowszej, trafiona &quot;trzynastka&quot;. Natomiast &quot;dwunastka&quot;, osiągnięta została starszą wersją programu.

Za &quot;trzynastkę płacono, 3626.86 EUR.

Gdyby Sevilla z Realem nie przegrała (było 2:3) trafiona zostałaby &quot;czternastka&quot; czyli 100%, za którą płacono 45 000 EUR (nikt nie trafił).
Jest więc blisko ideału.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W Supertoto Extra, nawet nie odznaczając podpórek (czyli koszt nieco ponad 100 EUR) trafić 10/10 jest bardzo realne.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Rozumiem, że wiele osób wczoraj &quot;utopiło&quot;. Taki mamy klimat.

Natomiast program się zachował tak jak się powinien zachować.
NIE, dla wygranej Evertonu.
NIEKONIECZNIE, dla wygranej Atl. Madryt.
NIE, dla wygranej ManU u siebie ???? (oraz dodatkowo, z sugestią trzydrogową)
NIE, dla wygranej Bayernu Monachium.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zastanawiam się nad sensem nadal zamieszczania w wątku niniejszym, typów na Toto-Ligę czy Supertoto.
Wczoraj trafiłem tutaj publicznie, &quot;trzynastkę&quot;. Następnym razem za jakiś czas, trafię &quot;czternastkę&quot;.
Nic z tego nie będzie wynikało oprócz faktu, że stan posiadania w moim portfelu się zwiększy.
Kolega johan1989 dziwił się, dlaczego nie zgadzam się na określenie &quot;pomoc&quot; w odniesieniu do Waszych tutaj od czasu do czasu chęci udzielenia się w temacie. I używam określenia, ewentualna &quot;współpraca&quot;.
Przecież wiecie dlaczego. To Wy potrzebujecie pomocy. I dlatego poszukujecie &quot;cudownych&quot; rozwiązań.
Z drugiej strony, nie jesteście w stanie zaoferować tutaj w temacie, współpracy, która mogłaby doprowadzić do realnego podniesienia efektywności osiągów programu. Z powodów jak w przedprzedprzedostatnim zdaniu.
 
9 2

990pix

Użytkownik
Zastanawiam się nad sensem nadal zamieszczania w wątku niniejszym, typów na Toto-Ligę czy Supertoto.
Wczoraj trafiłem tutaj publicznie, &quot;trzynastkę&quot;. Następnym razem za jakiś czas, trafię &quot;czternastkę&quot;.
Nic z tego nie będzie wynikało oprócz faktu, że stan posiadania w moim portfelu się zwiększy.
Kolega johan1989 dziwił się, dlaczego nie zgadzam się na określenie &quot;pomoc&quot; w odniesieniu do Waszych tutaj od czasu do czasu chęci udzielenia się w temacie. I używam określenia, ewentualna &quot;współpraca&quot;.
Przecież wiecie dlaczego. To Wy potrzebujecie pomocy. I dlatego poszukujecie &quot;cudownych&quot; rozwiązań.
Z drugiej strony, nie jesteście w stanie zaoferować tutaj w temacie, współpracy, która mogłaby doprowadzić do realnego podniesienia efektywności osiągów programu. Z powodów jak w przedprzedprzedostatnim zdaniu.
Ja jedynie co moge oferowac to spolprace na rynek Ukrainski, jednak jesli ci wystarczy rynek polski z czestymi trachieniami to tez zrozumiem.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] to spolprace na rynek Ukrainski, [...]
Tutaj nie chodzi o Twoją ofertę bo ona przynajmniej jest jasna i czytelna. I jest.
Tutaj nie chodzi o rynki. Piszę przede wszystkim o fakcie, że nie ma tu teraz osób (było kilku Userów, którzy pojawiali się wcześniej w temacie ale z różnych względów zaniechali) z umiejętnościami, które mogą się przysłużyć do zwiększenia efektywności programu. Tzn., do postawienia ostatecznej kropki nad &quot;i&quot;.
Pozostałym osobom sądzę, tylko się wydaje, że potrafią.
 
9 2

990pix

Użytkownik
Tutaj nie chodzi o Twoją ofertę bo ona przynajmniej jest jasna i czytelna. I jest.
Tutaj nie chodzi o rynki. Piszę przede wszystkim o fakcie, że nie ma tu teraz osób (było kilku Userów, którzy pojawiali się wcześniej w temacie ale z różnych względów zaniechali) z umiejętnościami, które mogą się przysłużyć do zwiększenia efektywności programu. Tzn., do postawienia ostatecznej kropki nad &quot;i&quot;.
Pozostałym osobom sądzę, tylko się wydaje, że potrafią.
Ja rozumiem o czym pisales, chce tylko o sobie przypomniec ))
 
K 1

kaoak

Użytkownik
mysle ze teraz bardzo dobry okres algorytm powinien przynosic spore zyskim0, nie mam pojecia na czym sie opiera dopiero zaczelem sledzic temat i troche mi zajmie zanim go przegladne chociaz w 50procentach. jednak teraz koniec sezonu wymeczeni rozstrzygniete sporo
 
Do góry Bottom