>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
To macie problem ale właściwie, nie macie problemu.
Oferta jest tak jak mówiliśmy na początku tego eksperymentu.
Wg B A H . I tam to musi być. I jest.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W końcu dzisiaj czyli w wolnej bo &quot;chorobowej&quot; chwili, udało mi się zapisać już na dobre do arkusza kalkulacyjnego algorytm hokejowy podpórkowy wraz ze &quot;sztywną&quot; rozpiską procentową szans na trafienie podpórki albo &quot;czystego&quot; wyniku. Hokej to raczej dość duże kursy dwudrogowe ...
Niestety, nie mam sił raczej (+ pracochłonność) aby zająć się tutaj, teraz typami na hokeja ;)
Kiedyś, w jakiejś dalekiej przyszłości, wezmę się za rozdzielenie podpórek hokejowych i zrobienie z nich &quot;czystych&quot; typów. Jednak, to bardzo odległe plany.
Reasumując, powinienem być teraz dla buków chyba dosyć groźnym elementem ???? ???? ,
w ręku z Programami podpórkowym i na &quot;czyste&quot; typy na piłkę nożną oraz Programem podpórkowym na hokeja na lodzie. W sumie, 3 programy.
 
S 0

sydney

Użytkownik
Cześć.Od jakiegoś czasu obsrwuję ten pojedynek za namową jednego z uczestników.Muszę stwierdzić,że Algorytm robi wrażenie.Gratuluję Yar000!.
Postanowiłem dołączyć do pojedynku i również podawać swoje typy, choć z góry mówię ,że uzasadnienie moich typów nie jest możliwe.Będzie to typowanie na zasadzie pierwszego impulsu, dlatego fajnie jest ,że wcześniej nie ma żadnej sugestii ;-) Pozdrawiam
 
S 0

sydney

Użytkownik
Okazuje się ,że nie mogę wysłać na PW do Arka typów bo według regulaminu prywatne wiadomości mogę wysyłać dopiero jak na forum uzbieram conajmniej 10 postów...hmm więc troszkę się obsunę z typami lub wrzucę je tutaj jeśli mozna.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cześć.Od jakiegoś czasu obsrwuję ten pojedynek za namową jednego z uczestników.Muszę stwierdzić,że Algorytm robi wrażenie.Gratuluję Yar000!.
Postanowiłem dołączyć do pojedynku i również podawać swoje typy, choć z góry mówię ,że uzasadnienie moich typów nie jest możliwe.Będzie to typowanie na zasadzie pierwszego impulsu, dlatego fajnie jest ,że wcześniej nie ma żadnej sugestii ;-) Pozdrawiam
Witaj Sydney i dzięki za gratulacje.
Sprawa uzasadnień dla typów, zdaje się &quot;zawiesiła się&quot; i jest status quo tak więc zapraszam a kto wie .., być może Twoja pierwsza myśl będzie tą najlepszą.
W taki sposób też pewnie jakaś część Graczy na rynku bukmacherskim funkcjonuje ale trzeba jasno dopowiedzieć, że nie jest to obstawianie świadome i refleksyjne.
Ujęcie tego sposobu typowania meczów w naszym eksperymencie będzie więc również odzwierciedleniem tego co dzieje się na szerszym rynku.
Powinieneś mieć jednak świadomość, że jest to oręż obosieczny. Twoje typy bowiem zostaną tutaj na Forum zapisane i również poprzez ich jakość będziesz oceniany przez innych Użytkowników Forum teraz i w przyszłości.
Powodzenia!
 
H 4,5K

hynio

Użytkownik
Witam wszystkich! Z zainteresowaniem śledziłem postępy autora w pracach nad algorytmem i gratuluję Yar000 aktualnych efektów z tym związanych, a przede wszystkim zadowalającej, jak na razie, skuteczności programu. Z chęcią przyłączę się do współtypowania, oczywiście z chwilą przekroczenia magicznej granicy 10 postów ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam wszystkich! Z zainteresowaniem śledziłem postępy autora w pracach nad algorytmem i gratuluję Yar000 aktualnych efektów z tym związanych, a przede wszystkim zadowalającej, jak na razie, skuteczności programu. Z chęcią przyłączę się do współtypowania, oczywiście z chwilą przekroczenia magicznej granicy 10 postów ;)
Witaj i dzięki za gratki.

Powodzenia w przekraczaniu &quot;magicznej liczby&quot; ;)
---------------------
I do wszystkich Koleżanek i Kolegów nie posiadających 10 postów a pragnących wziąć udział w pojedynku: spieszcie się z tym raczej, żeby Was Euro2012 nie zastało bo wtedy ligi u buków pójdą w odstawkę ????
 
A 12

arek68

Użytkownik
Zainteresowanym, którzy mają poniżej 10 postów wysłałem na PW swój adres mail. Możecie pisać do czasu odblokowania PW.
Pozdrawiam Arek
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Koleżanka/Kolega asza
to siostra lub brat bliźniak Programu jest, bo typuje zupełnie identycznie? ;) ????
 
S 0

sydney

Użytkownik
Witaj Sydney i dzięki za gratulacje.

Sprawa uzasadnień dla typów, zdaje się &quot;zawiesiła się&quot; i jest status quo tak więc zapraszam a kto wie .., być może Twoja pierwsza myśl będzie tą najlepszą.

W taki sposób też pewnie jakaś część Graczy na rynku bukmacherskim funkcjonuje ale trzeba jasno dopowiedzieć, że nie jest to obstawianie świadome i refleksyjne.

Ujęcie tego sposobu typowania meczów w naszym eksperymencie będzie więc również odzwierciedleniem tego co dzieje się na szerszym rynku.

Powinieneś mieć jednak świadomość, że jest to oręż obosieczny. Twoje typy bowiem zostaną tutaj na Forum zapisane i również poprzez ich jakość będziesz oceniany przez innych Użytkowników Forum teraz i w przyszłości.

Powodzenia!
Mam tą świadomość. Po prostu z góry mówię ,że nie mam pojęcia o II czy III lidze i nie śmiem konkurować z fachowcami.Wychodzę z założenia ,że i człowiek i algorytm , choć bazują na jakiejś wiedzy , również stosują swego rodzaju prekognicję a co za tym idzie można do idalnych trafień tylko się zbliżać a nigdy się ich nie osiągnie.Gdyby to było możliwe , to bukmacherka by się zwinęła błyskawicznie.Wniosek: możemy grać bo popełniamy błędy ???? Najwyżej będę najsłabszy.Ktoś być musi.Pozdrawiam
 
B 0

b_abel

Użytkownik
Witam.
Ze wzgledu na moje zainteresowanie dzialaniem i typami algorytmu.A nie ma mozliwosci dowiedzenia sie jak wytypowal algorytm wczesniej tylko kilka minut przed meczem chcialbym wziasc udzial w tym eksperymecie.
Arek prosze dopisz mnie do listy.
 
A 22

asza

Użytkownik
Koleżanka/Kolega asza
to siostra lub brat bliźniak Programu jest, bo typuje zupełnie identycznie? ;) ????
Heh ????
Bliźniaczka siedzi w pokoju obok więc raczej nie, a mam tylko jedną;)
Mam nadzieje, że z podobną skutecznością.
Uważam, że to może być fajna zabawa, nie wiem co typować za bardzo, nie mam pomysłu na swoją grę, dopiero zaczynam typować, więc pomyślałem że może się przyłącze.
 
Do góry Bottom