>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]Na tym algorytmie mozna tylko kaske zgarnąć co widać w tabelce. Tylko teraz jesli ktos moze grac typy z algorytmu to tylko dwie osoby yaro i aro bo tylko wy wiecie co algorytm dał do gry.
... No tak to wygląda i faktycznie gram od czasu do czasu ;) typami Algorytmu (robilem to także i wtedy, kiedy przy poprzednich wersjach algorytmów typy nie za bardzo wchodziły) ale taki układ był przecież wyjściem naprzeciw propozycji, aby Uczestnicy gry nie widzieli typów Algorytmu i się nimi nie sugerowali.
Myślę, że dopóki Uczestników jest nie taka znowu wielka liczba to chyba nie byłoby np. problemu z tym aby po otrzymania typu od Uczestnika, Arek wysyłał temu Uczestnikowi typy Algorytmu? Jeśli dla Arka nie stanowiłoby to jakiejś komplikacji, to wówczas nie widzę problemu.
Pozytywna sprawa byłaby chyba taka, ze typy Uczestników &quot;przybywałyby&quot; jeszcze wcześniej :grin: niż zwykle.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Dla mnie nie ma problemu. Po otrzymaniu typów zaraz wysyłam typy Algorytmu na PW. Potem normalnie do tematu 10 minut przed pierwszym meczem. Wydaje mi się,że jest to uczciwe i każdy będzie miał czas na analizę i typujący i odwiedzający nasz temat.
Pozdrawiam i wysokich wygranych.
 
B 5

belus

Użytkownik
I dobrze a jeśli ktoś z zainteresowanych chce typy wcześniej na pw to sam musi wziąć udział w eksperymencie. Czy bedzie nas wiecej ? he.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Co do podliczania systemu 2z3 i ako to ja to robię, ale nie zamieszczam tego jak Arek w temacie, będę podawał co 5 rund. Chyba, że poprawię arkusz i Arek wstawi to do swojego, w statystykach, ale póki co nie mam na to czasu. Ale powiem wam, że naprawdę ładnie to wygląda ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Czy bedzie nas wiecej ? he.
O tym najwcześniej ???? będzie wiedział Arek.
---
Dotychczasowe, chyba pozytywne ???? jednak efekty stosowania Algorytmu dają nadzieję, że buka można ugryźć. Trzeba próbować.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Tak jest nas więcej . Dzisiaj dołączył do nas kolega hubi88wwy. Serdecznie witam w drużynie &quot;Człowieki&quot;.
 
B 5

belus

Użytkownik
A to wszystko pewnie przeze mnie i post nr 484 ze jest nas wiecej do eksperymentu. Kto pokona ten algorytm hmmm to jest pytanie. Ja go chcę ten program !!!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Belus;2780645]A to wszystko pewnie przeze mnie i post nr 484 ze jest nas wiecej do eksperymentu. [..]
Powinniśmy Ci więc podziękować ????

[...] Kto pokona ten algorytm hmmm to jest pytanie. Ja go chcę ten program !!!
Nie poddawaj się, nie idź na łatwiznę ???? ;)
Edit:
Dzisiaj patrząc po typach, albo będzie wielu zwycięzców albo wielu przegranych ...
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Witam nowych graczy i starą ekipę, jako,że część propozycji eksperymentu wyszła także ode mnie muszę także pomarudzić. Idea była taka aby przeciwstawić algorytm człowiekowi. To czym kieuje się algorytm wie tylko Yaroo i to jest jasne, natomiast to czym kieruje się człowiek powinno być jawne aby eksperyment miał sens. Uważam, że powinniśmy jako człowieki chociaż krótko uzasadniać swój typ, i tą analizę jako czynnik ludzki przeciwstawiać algorytmowi. Bo jeśli dołączą się nowi gracze to po prostu mogą zacząć strzelać typy tylko po to aby dostać typy z algorytmu, a przecież nie o to chodzi Nam.
Więc proponuję, aby każdy człowiek chociaż w skrócie uzasadnił czym się kierował typując mecz, nie znając typu algorytmu.Można tak zrobić jak zrobiłem ja na prośbę Yaroo w meczu Lens-Nantes. Można to umieścić w tym wątku dyskusyjnym, albo umieścić w osobny już 3, ale i tak powinniśmy to ogarnąć.
Takie moje zdanie, zostawiam pod dyskusję i opinię Yaro iArka
 
A 12

arek68

Użytkownik
W tym wątku jak najbardziej można umieścić krótką analizę swoich typów. Będzie wiadomo kto czym się kieruje i jakich dokonuje wyborów. Trzeciego tematu nie ma sensu otwierać, tutaj dyskutujemy o Algorytmie i typach.
Pozdrawiam i zachęcam wszystkich chętnych do eksperymentu.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Oczywiście przychylam się do wypowiedzi lajzona. &quot;Człowieki&quot; mogłyby uważam, wykorzystać jedną ze swoich ludzkich umiejętności czyli pracę zespołową.
Zgadzam się też z Arkiem, że nie ma sensu tworzyć bytów tematycznych. Niniejszy temat jest wątkiem &quot;opisowym&quot; tak więc na pewno jest tutaj miejsce i na analizy meczów.
Należy jednak wziąć pod uwagę, że mogłaby (hipotetycznie teraz biorę to pod uwagę) nastąpić taka sytuacja, iż choćby w przypadku większej liczby Uczestników mogliby oni powielać analizy meczów, które się już ukazały w wątku. Nie wnosiliby zatem nic nowego do tematu a staliby się biernymi Graczami, chcąc nie chcąc zamazującymi prawdziwy obraz siły &quot;Człowieków&quot;.
Konstatacja moja jest taka: analiza (pewnie krótka, motywy jakimi kierował się Gracz) jako &quot;załącznik&quot; do swojego typu.
Edit:
... albo jeszcze inaczej ... Ewentualnie każdy z Uczestników zamieszcza swoja analizę już po rozpoczęciu konkretnego spotkania (?)
 
L 29

lajzon

Użytkownik
a może zróbmy tak i połączmy to co Yaro proponuje, podając typ do Arka podajemy jakąś analizę np 3 główne rzeczy jakimi się człowiek kierował i niech to będzie warunek wzięcia udziału w eksperymencie, W zamian człowiek otrzyma typy algorytmu. Myślę, że to wysiłek niewielki, przysłuży się do Naszego eksperymentu i wyeliminuje sytuację przypadkową jaką są typy na chybił trafił co według mnie jest podstawą tej całej zabawy.
No i jak człowieki podadzą typy (oczywiście tyle ile zdołają, choć analiza musi być wraz z typem, a nie że jedna analiza na 3 typy ), a jeśli to dla Arka nie problem niech opublikuje po wpłynięciu wszystkich typów te analizy w tym wątku. Myślę że wyjdzie to zgrabnie. my człowieki będziemy ewntualnie wiedzieć gdzie popełniliśmy błedy, a Yaro czego algorytm nie uwzgędnił a co miało wpływ na wynik meczu
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]. my człowieki będziemy ewntualnie wiedzieć gdzie popełniliśmy błedy, a Yaro czego algorytm nie uwzgędnił a co miało wpływ na wynik meczu
Tzn. mówiąc szczerze, podchodzę do sprawy maksymalistycznie.
Algorytm już żadnych nowych zmiennych nie otrzyma. &quot;Zaburzyłoby&quot; go to zupełnie.
Batalia idzie o to czy jest co najmniej równy &quot;Człowiekom&quot; i czy przynosi zysk rzecz jasna. W przypadku, jeśli prognozy tego Algorytmu okazałyby się gorsze niż te ludzkie, dopiero wtedy dokonam w nim kolejnej zmiany patrząc na tę kwestię całościowo (że np. przegrał) a konkretnie, zmiany w postaci wyśmiewanego przez F12 &quot;dokręcania śruby&quot; Algorytmowi.
Analizy przydadzą się więc bardziej &quot;Człowiekom&quot; w walce z Programem ;) niż odwrotnie. Wynik końcowy tej batalii to będzie informacja pomocna do tego, jaką podjąć względem tego Programu decyzję ostateczną.
Lajzon, jeśli chodzi o Twój pomysł z trzema punktami analizy to oczywiście nie mam zastrzeżeń.
Miło byłoby gdyby i inni Uczestnicy wypowiedzieli się w tej sprawie, jak ją widzą.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Nic nie wskórają skoro algorytm wydał wyrok ;)
Dobre ;)
To brzmi trochę jakbyśmy rozmawiali o Ośmiornicy Paul&#39;u:grin: (nieżyjącym już niestety).
Jednak kolejny raz przestrzegam przed zbytnią ufnością w typy Algorytmu. To tylko ciąg znaków matematycznych, nie potrafiący łączyć się nawet z bazą danych. Mózg ludzki jest potęgą. I w taki sposób podchodzę do tego eksperymentu (bo to jest tylko eksperyment i należy to brać przede wszystkim pod uwagę).
 
B 5

belus

Użytkownik
Ja mam propozycje

Zostaw to jak jest a jesli chcesz analize to masz dział TD. Nic wiecej nie wymyslimy.

Analiza to nic innego jak tabele kto na jakim miejscu, o co gra, absencje itp itd. Typujemy najlepiej jak tylko potrafimy. Zostawmy jak jest.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dzięki Belus za wypowiedź.
Proszę jeszcze o wypowiedzi w tej sprawie.
Tak jak nadmieniłem, nie mam zastrzeżeń do tego pomysłu a nawet się do niego przychylam jako realnie istniejący człowiek.
Z drugiej strony uważam a może właśnie dlatego, że uważam, iż jest on bardziej &quot;Człowiekom&quot; pomocny niż Algorytmowi.
Mój głos jako &quot;opiekuna&quot;/reprezentanta Algorytmu będzie więc (albo w związku z tym) neutralny. Jeśli sądzicie, że naprawdę takiej konsolidacji siły ludzkiej nie potrzebujecie to Voilà. Nie ma sprawy. Grajcie tylko tak, żeby &quot;czuł&quot; Wasz oddech na sobie ????
 
Do góry Bottom