>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Algorytm - próby.

L 29

lajzon

Użytkownik
witam graczy i obserwatorów, których widzę przybywa ???? jeśli chodzi o mnie to moje typy zawsze są do pewnego momentu słuszne i trafione (patrz mecz Barnsley, mechelen i parę innych ???? zresztą dziś też Rumuni z Petrolura też prowadzili 1-0 i jak się skończyło 2-1 ????
Jeśli chodzi o mecz Lens. Nie zgodzę się, że Lens o nic nie gra bo gra o utrzymanie, a różnice punktowe są minimalne, zwłaszcza, że we Francji raczej ciężko jest drużyną wygrać na wyjeździe. Poza tym Lens miało zagrać w najmocniejszym składzie, natomiast w Nantes w ataku miał zagrać S. Wiltord, który pewnie ledwo juz biega. Ważna dla mnie była tez historia spotkań między tymi drużynami, a ta wskazywała na Lens wyraźnie.
Do przerwy jest 1-0 i jest 1 strzał oddany przez Nantes. jeśłi to nie wejdzie to pomyslę, że Yaroo daje jakies łapówki, żeby algorytm lepiej działał ????
Na mecz w Argentynie nie miałem danych, a nie chciałem po prostu strzelać. W końcu to ma być analiza.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=lajzon;2778199][...]
Do przerwy jest 1-0 i jest 1 strzał oddany przez Nantes. jeśłi to nie wejdzie to pomyslę, że Yaroo daje jakies łapówki, żeby algorytm lepiej działał ???? [...]
:grin:
----
Lajzon dzięki za analizę, która jak widać przynosi wymierny efekt.
[...] Na mecz w Argentynie [...]
Myślę Panowie, że dzisiaj macie szansę na odrobienie w końcu jakichś strat. Remisy (mecz w Argentynie) są przecież trudniejtrafialne ...
Edit:
Instituto Atletico (Cordoba) prowadzi już od 2 minuty ;)
 
A 12

arek68

Użytkownik
Podsumowanie rundy już jest, w Argentynie raczej się już nic nie zmieni.
Dzisiaj gratulacje dla &quot;Człowieków&quot; grając kursy 12 też mozna było coś zarobic.
Pozdrawiam
Jednak w Argentynie padł gol wynik : 1:4. Pisząc kursy 12 miałam na myśli podwójną szansę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wybrane spotkania już są: Klik
----
Panowie, coś mnie zaczyna &quot;rozkładać&quot;. Prawdopodobnie grypa żołądkowa. Nie za dobrze i milo to wygląda ???? ale póki będę chodził, to wrzucam nadal typy.
Pierwszy mecz, o godz. 14. 00.
Sorry, że tak wcześnie.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Fajne ale pojedynek jest raczej przegrany dla mnie np ..... wybieranie spotkań z 3 LIGI to już trochę przesada Ciężko szukać informacji dotyczących zawodników , klubu , itp ....
Moja propozycja to zagłębiać się max do 2 ligi ..
Ja nawet wczoraj nie szukałem tej Argentyny bo to strata czasu ....
Ale to tylko jeśli chodzi o nasz pojedynek , bo jeśli o skuteczność programu to niech bierze nawet i mecze z 3 ligi Tajlandii oby tylko wchodziły !
I proponuje nie dawać tak wczesnych spotkań albo podawać je dzień wcześniej bo niektórzy pracują ...

Pozdrawiam ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=B_R_U_T_U_S;2778952]Fajne ale pojedynek jest raczej przegrany dla mnie np ..... wybieranie spotkań z 3 LIGI to już trochę przesada Ciężko szukać informacji dotyczących zawodników , klubu , itp ....
Moja propozycja to zagłębiać się max do 2 ligi .. [...]
Wiem, ze to jest problem ale to nie zależy ode mnie. Jeśli nie podam np. 3 ligi to często może być tak, że typów w ogóle nie będzie danego dnia albo nie będą to trzy typy.

[...] I proponuje nie dawać tak wczesnych spotkań albo podawać je dzień wcześniej bo niektórzy pracują ...

Pozdrawiam ...
Jasna sprawa. Jednak muszę powtórzyć to co napisałem powyżej. Nie zależy to ode mnie (a podawanie dzień wcześniej często mijać się będzie z celem wtedy, gdy pozostali konkurenci ligowi grają mecze i tym samym zmieniają &quot;kształt&quot; danej tabeli ligowej).
Wklepywanie tych danych do dziesiątek spotkań jest jednak pracochłonne i cieszę się, jeśli w konkretnym dniu Algorytm zaproponuje cokolwiek. Ostatnio, &quot;poszukiwania&quot; kończę więc po trzecim znalezionym typie (więc faktycznie niby jakiś wpływ mam na to co podaję do grania, ale wcześniej gdy &quot;wyciągałem&quot; więcej niż trzy typy to wcale powyżej trzecioligowe nie przeważały). Jeśli chodzi o dzisiaj, to tym bardziej, że rozłożyła mnie grypa.
[...] Ale to tylko jeśli chodzi o nasz pojedynek , bo jeśli o skuteczność programu to niech bierze nawet i mecze z 3 ligi Tajlandii oby tylko wchodziły ! [...]
Obyś tej trzeciej tajlandzkiej nie wykrakał ???? ;)
Pozdrawiam!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Po przemyśleniu podjąłem decyzję, że meczów zaczynających się w dzień powszedni wcześniej niż o godz. 16.00 podawał nie będę. Dla wspólnego dobra.
(Jeśli Ktoś uważa, że to powinna być jeszcze późniejsza pora, to proszę o wypowiedzi).
Jeśli dzisiejszy podany przeze mnie mecz, który rozpoczął się o godz. 14.00 pokrzyżował Komukolwiek plany albo czujecie się przez to w jakiś sposób zlekceważeni (zapewniam, że traktuję Was poważnie), przepraszam i mam nadzieję, że zrozumiecie sytuację, którą opisywałem powyżej.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Yaro, jasna sprawa jest z tymi meczami. Od początku było mówione jak algorytm działa mniej więcej i pewnie nie patrzy że to 3 liga argentyńska tylko typuje. To już Nam jak człowiekom utrudnia życie bo nie mamy dostępu do informacji tych zespołów. A strzelać wyniku nie możemy bo to wypaczy zasady gry.
Więc w miarę możliwości jak da radę, niech w eksperymencie będą mecze może i nawet niższych lig (np. 3 francuska czy polska) ale z jakichś egzotycznych krajów to raczej nie. Wyższe ligi jak najbardziej oczywiście ????
No i Yaro pamiętaj że zdrowie jest najważniejsze więc nie siedź po nocach i jak jest jesteś chory to możesz odpuścić z dzień lub dwa, nic sie nie stanie. W eksperymencie akurat czas nie gra roli. Napisz po prostu że typy będą za dwa dni i już. Nie wiem tylko co na to ta rzesza obserwatorów czekających na na nasze typy ????
No godzina 16 jest raczej ok. Jutro raczej nie dołożę typów od siebie bo cały dzień w pracy będę, ale jeśli mecz będzie ok 21 to po prostu podrzucę mój typ Arkowi
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ok.
I dzięki lajzon za nieobojętność dot. mojego stanu ???? . Dzisiaj pewnie wrzucę coś .... Oczywiście, jeśli cokolwiek będzie do grania. Muszę jednak poczekać na zakończenie spotkań dzisiejszych bo widzę, że sporo lig, w których gra się dzisiaj gra się i jutro ...

[...] Nie wiem tylko co na to ta rzesza obserwatorów czekających na na nasze typy:smile:
[...]
Zamiast obserwować, proponowałbym aby się raczej dołączyli do gry ????
 
A 12

arek68

Użytkownik
koledzy moja propozycja jest taka. Niech Algorytm podaje to co ma podać bez względu na godzinę. Kto będzie mógł poda wszystkie typy po swojej analizie a kto nie poda tylko te które chce lub by grał, a ja ze swojej strony podam wszystkie typy algorytmu przed pierwszym meczem a potem pozostałe jeszcze raz. Będę podawał w formie załącznika. Np. jeżeli tak jak dzisiaj pierwszy mecz o 14 to podaję 13:50, następne już są później więc zaktualizuję i podam typy reszty graczy. Dajmy Algorytmowi pole do popisu i zobaczymy gdzie w jakiej lidze sobie radzi a gdzie dostaje baty. (Argentyna) Belus gratulacje za wczorajszy typ.
Pozdrawiam Arek
P.S. Dzisiaj w niemiecką ładnie się wstrzelił... gratulacje
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Zaraz chyba zacznie się stawianie za algorytmem, bo coraz lepiej to wygląda. I to nie są kursy 1.15, jak przy niektórych programach, tylko 2.50 ????
 
A 12

arek68

Użytkownik
Trzecia trójka w ciągu tygodnia. Gratulacje i tak trzymać..
Yar000 szybkiego powroty do zdrowia. Do kolegów śledzących temat &quot; Algorytm - Człowieki&quot; zapraszam do analizowania i typowania, meczy podanych przez Algorytm. Jest to eksperyment i do niczego nie zobowiązuje a można się sprawdzić. Jeżeli ktoś się zdecyduje to proszę przesyłać swoje typy do mnie na PW.
Pozdrawiam Arek68
 
B 5

belus

Użytkownik
Obecnie to wygląd bardzo dobrze jak dalej nie wiemy tego ten algorytm wybiera takie mecze w których nie ma faworyta a i tak trafia człowiek tego by nie obstawił a algorytm tak. Dzis 3/3 a jak ako ? podliczone ? bo ktos tu podlicza. Na tym algorytmie mozna tylko kaske zgarnąć co widać w tabelce. Tylko teraz jesli ktos moze grac typy z algorytmu to tylko dwie osoby yaro i aro bo tylko wy wiecie co algorytm dał do gry.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Yar000 szybkiego powroty do zdrowia.[...]
Bardzo dziękuję
i dziękuję za Wasze gratki ????

Teraz, jeśli popatrzycie w ofertę na jutro to jest b. wielka posucha.
Po odliczeniu meczów LM, kwal. do ME (U17), CONCACAF, Copa Libertadores, Pucharów lig i Pucharów krajów, to pozostanie bardzo uboga oferta na dzień 28 marca. Przypominam, że gramy tylko ligi krajowe.
Musimy i do takich sytuacji się przyzwyczajać jak i pewnie do takiej, w której na początku danych rozgrywek Algorytm będzie miał często zbyt mało danych aby &quot;zadecydować&#39; co grać ...
To tak trochę tytułem wstępu ???? , bo na jutro będzie bardzo &quot;ubogo&quot; ze strony Algorytmu a przeryłem wszystko co było w ofercie B A H do przerycia.
Za chwilę podam mecze. Będą niestety tylko dwa.
Kto wie, być może oferta bukmachera ulegnie rozszerzeniu ale po pierwsze nie chcę Was nią zaskakiwać a po drugie zaczynam mieć w tym momencie gorączkę więc i tak niestety zaraz pójdę spać ...
I przypuszczam nawet Kogo możemy się spodziewać w temacie po publikacji tych propozycji spotkań ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Propozycje meczów: Klik Obydwa spotkania rozpoczynają się bodajże o godz. 20.45.
-- Belus, zadawaj proszę Arkowi pytania (wiem, że to ważne pytanie) tutaj w temacie albo na PW. W nowym temacie będą jedynie propozycje meczów i statystyki.
 
Do góry Bottom