>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Algorytm - próby.

L 29

lajzon

Użytkownik
Yaro nie miałeś jako człowiek wątpliwości co do remisu West Hamu? nie daje mi ten mecz spokoju, to był ich 7 remis w 10 meczach, a 5 z rzędu. taka seria jest fakt wspaniała, ale każdy kolejny remis wydaje się niemożliwy a jednak. Powiem Ci tak, Człowiek nie postawiłby tu remisu
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Yaro nie miałeś jako człowiek wątpliwości co do remisu West Hamu? nie daje mi ten mecz spokoju, to był ich 7 remis w 10 meczach, a 5 z rzędu. taka seria jest fakt wspaniała, ale każdy kolejny remis wydaje się niemożliwy a jednak. Powiem Ci tak, Człowiek nie postawiłby tu remisu
Każda seria musi się kiedyś skończyć (seria świetnych typów także ;)), to fakt. Oczywiście, jako człowiek miałem wątpliwości.
Powiem Ci szczerze, że postawiłem na m.in. ten mecz całkowicie &quot;dla zasady&quot;, ufając Bogu i mając nadzieję, że wejdzie mi przynajmniej połowa remisów czyli (system), że zwrócą mi się koszty.
Poza tym, jakoś tak ... dobrze się czuję :grin:, gdy mogę postawić tak jak prognozuje algorytm.
---
Niebawem zabiorę się za typy na jutro ... Mam nadzieję, ze zaprezentuję te prognozy jeszcze tej nocy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Daj następne 3 typy
Tak jak napisałem powyżej ;)
Niestety, trochę to musi potrwać a nie zawsze tutaj mogę być ...
Typy już są.

klik


Mam nadzieję, że poprzez różnorodność typów (cała gama: 1, X, 2), lig (a przy tym tylko 1 ligi) i kursów będziecie w miarę zadowoleni.
Życzę Wam, żeby to był właśnie ten dzień!

---------------------------------------
Korzystając z okazji chciałby przypomnieć, że każdy z forumowiczów może dołączyć się do tego &quot;pojedynku&quot;. Im ludzka siła rażenia większa tym lepiej dla eksperymentu ????
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Proponuje ujawniać typy programu jak my podamy swoje typy bo inni GRACZE mogą się sugerować typami programu a nie o to chodzi ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Proponuje ujawniać typy programu jak my podamy swoje typy bo inni GRACZE mogą się sugerować typami programu a nie o to chodzi ...
OK.
Najpierw będę podawał info z nazwami zespołów, które mają rozegrać mecz.
Następnie, prześlę typy algorytmu Arkowi.
----
Edit:
&quot;Sroki&quot; chyba dzisiaj nie zaskoczyły ???? jedynie Belus&#39;a.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
No i dziś kolejny dzień na plusie. 15 typów- 4 nietrafione, ciekaw jestem jk będzie później, jak utrzyma skuteczność na poziomie 55% przy tych typach(z takimi kursami) to będzie naprawdę co podziwiać
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Kolejne maks. 3 spotkania podam dzisiaj w nocy. Mam nadzieję jak zwykle, że w ogóle będą jakieś ...
Następnie, typy algorytmu zostaną przesłane do Kolegi Arek68, tak jak robią to pozostali Uczestnicy tego &quot;pojedynku&quot;.
I także Do Arka
proszę również potencjalnych przyszłych Graczy o przesyłanie swoich typow.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zaproponowane spotkania już są w temacie: Klik Prognozy Algorytmu zostaną przesłane do Arka.

Pierwsze ze spotkań rozpoczyna się o godz. 18.00.

-----------
Chciałbym podkreślić, że jeśli np. zdarzy się sytuacja taka, że nie będzie nic do &quot;grania&quot; oprócz spotkań z bardzo niskimi kursami a algorytm takie spotkania np. zaproponuje, to bez wahania takie spotkania tutaj do eksperymentu przedłożę. Zwłaszcza, jeżeli alternatywą będzie brak spotkań na konkretny dzień.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Czy chciał(a)byś sprawdzić swój typerski kunszt? ????
Możesz ZGŁOSIĆ SIĘ DO POJEDYNKU z programem bukmacherskim!
Masz taką szansę dopóki trwa jeszcze nasz eksperyment. Jego aktualny stan jak również zaproponowane na dzisiaj spotkania, do których należy przypisać wynik w postaci &quot;1, X, 2&quot; - znajdziesz TUTAJ.
Pierwsze z zaproponowanych spotkań rozpocznie się dzisiaj o godz. 18.00.
Zgłoszenia przyjmowane są na PW u Kolegi Arek68.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Nie wiem czy będzie wam to się podobało czy nie ale można też prowadzić statystykę dla kuponów.Tak jak byśmy mieli puszczać akumulowany na te trzy zdarzenia. Z moim wyliczeń wynika, oczywiście przy stawce 100, że zysk z puszczania kuponów wyniósł by 4598,43zł. Czyli z zasadzie dużo więcej, a tylko dwa kupony weszły. To jest ciekawe. Zrobię też jeszcze coś takiego jeśli chodzi o system 2z3. Zobaczymy jak by to wychodziło- trzeba teraz już posprawdzać wszystkie opcje przy okazji tego testu. Teraz muszę obrać ziemniaczki, ale za 30min wracam i porobię statystykę.
 
B 5

belus

Użytkownik
Moim zdaniem to głupota by tak liczyć kupony po 1 nikt nie wie jak inna osoba typowała jak algorytm typował tez już nawet tego nie wiadomo i po 2 ile musiałbyś tych kuponów zagarac by trafic. To nie wypali !
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Ale po co wiedzieć jak typowała? Chodzi o to by sprawdzić skuteczność. A teraz tak jak mówię- na 5 kuponów 2 weszły- wiadomo, mało, ale właśnie dlatego się tym zainteresowałem. No ale ok. Ja to będę robił, jak by ktoś chciał zobaczyć statystyki to wyślę plik.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Stan na ten moment przedstawia się tak(pisze tutaj sam algorytm bo graczy nie policzyłem)
1) Single:
zysk: 1481
14/18 trafionych
2) Akumulowany:
zysk: 4598,43
2/5 trafionych kuponów
3) System 2z3:
zysk: 4274,75
8/15 kombinacji trafionych

Od razu piszę, że trzeciej rundy nie mam podliczonej- gdzieś ominąłem, ale to i tak były typy trafione więc nic nie szkodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 5

belus

Użytkownik
No no z ako całkiem dobry profit. Teraz po ograniczeniu ilości typów to można grac takie kuponiki ako. Teraz program zacznie się podobać nawet f12 który go tak krytykuje inni tez.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Podejście do sprawy w taki sposób jak to zaprezentował Sikorrrr jest też unaocznieniem w jaki sposób z tychże typów Algorytmu można korzystać ...
3 typy są jak najbardziej OK o czym przekonali się Ci chociażby, którzy wysłali 3 remisy jako AKO za konkretną kwotę. 3 typy jako AKO lub system to jest b. dobre podejście bez &quot;oglądania się&quot; nawet jak Program typowałby przy większej liczbie spotkań i ewentualnego stresowania się wiedzą o tym szerszym spektrum wyników (zostawcie ten stres na mojej głowie ???? ), w jedną czy w drugą stronę ...
To wszystko się gdzieś &quot;wyrównuje&quot; w miarę rośnięcia liczby podawanych tutaj prognoz do zagrania ...
Oczywiście, sielanka nie będzie trwała wiecznie bo w końcu nic oprócz Miłości ???? , Życia Wiecznego i Imponderabiliów wiecznie nie trwa.
I mam nadzieję, że biorą to pod uwagę Osoby, które z tych prognoz Algorytmu realnie korzystają przy użyciu realnych pieniędzy. Apeluję o &quot;podłączenie&quot; do tego także umysłu, jeśli nie chcecie nagle otrzymać np. uderzenia w głowę wielkim młotem! To tak jak w życiu.
Mnie oczywiście oprócz tego czy Program wypracować jest w stanie realny zysk, interesuje kwestia taka czy jest co najmniej &quot;równy&quot; ludziom w zakresie typowania meczów. Z natury jestem bardzo leniwym osobnikiem. Nawet jeśli byłoby tak, że jest &quot;tylko&quot; równy to po kiego tracić czas kiedy pewne czynności wykonać mógłby Program? ;) Jeśli okazałoby się, że jest co najmniej &quot;równy&quot; to oznaczać mogłoby, iż podawane przez niego typy na Forum należałoby traktować jako typy &quot;równoprawnego Uczestnika&quot; posiadającego określoną wiarygodność. I z takich jego prognoz sądzę, możnaby korzystać z nie mniejszą dozą zaufania niż z prognoz podawanych na Forum przez &quot;Człowieków&quot;.
-----
Edit:
Rozgadałem się&quot;
a do pierwszego ze spotkań pozostało tylko pól godziny ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Arek już typy wszystkich Graczy zamieścił: KLIK

Mam nadzieję, że teraz przy braku ewentualnego &quot;cienia&quot; nawet nieświadomej sugestii typami Programu, będą one tym bardziej ciekawe. I skuteczne.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Będziemy tutaj wszyscy monitorować pracę programu, trzeba monitorować każdy sposób gry, bo przecież po to jest test. Póki co jest ładnie, ale tak jak Yar000 pisze, wiecznie nic nie trwa(prawie ???? ) Jednak każdy z nas jest dobrej myśli ????
PO ok. 200 typach i tych 50/70 kuponach będzie można powiedzieć coś więcej ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeden typ już siadł. Co do ligi argentyńskiej mam wątpliwości. Tam lubią sobie pograć o pełną pulę ????
Nie wgłębiałem się w 2 ligę francuską ale mam pytanie takie (ciekawość ???? ) do Graczy obstawiających Lens: czym się kierowaliście?
Lens chyba już gra o &quot;nic&quot; a dla Nantes to jest gra o zbliżenie się do trzeciego miejsca. Czy braliście ten aspekt pod uwagę?
---
Edit:
Mecz transmitowany na francuskim Eurosporcie tak w ogóle ...
Prawdę mówiąc, Lens cały czas ciśnie.
Beznadziejny kiks bramkarza (zmiennika) Nantes, Zelazny&#39;ego. 1:0.
 
Do góry Bottom