>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Algorytm - próby.

A 12

arek68

Użytkownik
Ok więc panowie i panie (bo chyba też zaglądają na forum) ustalam dla obliczeć statystycznych skuteczności i opłacalności sztywną stawkę 100j. Tak jak kolega wyżej zaproponował. Według tego w tabeli będę podawał ( zysk;ilość trafionych, ilość nietrafionych; skuteczność) co jeszcze ma być w tabeli to proszę o propozycje bo zaczynam powoli konstruować tabelkę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Sytuacja na dziś:
tak więc są już 2 mecze (nie było głosów przeciwnych objęciu grą derbów Sofii). Ewentualnie dodam jeszcze jakiś piątkowy.
Chyba, że ustalimy, iż meczów będzie dziennie 3, a minimalnie 1 mecz (chyba, że nie będzie w danym dniu niczego do &quot;grania&quot;).
---
Jest jeszcze jedna sprawa, o której napisałem Arkowi. Chodzi o to, aby w tym sposobie liczenia gdzie mamy już 4 graczy, nie uciekł ten zbiorowy ludzki &quot;mózg&quot;. Algorytm przeciwko Człowiekowi. Może więc wyniki dzielić będziemy przez liczbę Graczy? (Algorytmu nie licząc bo on jest osobnym Graczem). Nie wiem czy to dobrze ująłem i jak coś takiego funkcjonowałoby ... Sprawa do podyskutowania na &quot;lekkie&quot; później.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Moje zdanie takie :
Po GRZYBA tak to komplikować Podawajcie typy i róbcie statystyki raz dziennie w temacie jak dotąd więcej jest pisania o niczym niż konkretnego typowania ...
A to zmniejsza czytelność tematu bo co chwila jakieś pytanie Jak liczyć , po ile , czemu, a jak tylu graczy a może tylu ,itp - jak na razie to widać tylko zabawę słowną w piaskownicy . Temat mi się podoba[ł] ale za dużo tu pisania o niczym !!!
Takie moje zdanie ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Moje zdanie takie :
Po GRZYBA tak to komplikować Podawajcie typy i róbcie statystyki raz dziennie w temacie jak dotąd więcej jest pisania o niczym niż konkretnego typowania ...
A to zmniejsza czytelność tematu bo co chwila jakieś pytanie Jak liczyć , po ile , czemu, a jak tylu graczy a może tylu ,itp - jak na razie to widać tylko zabawę słowną w piaskownicy . Temat mi się podoba[ł] ale za dużo tu pisania o niczym !!!
Takie moje zdanie ...
Spokojnie, &quot;docieramy się&quot; ????
Tu sobie pogadamy a najwyżej wyodrębnimy &quot;pojedynek&quot; Program - Człowiek jako osobny temat. Z suchymi statystykami, a tu będziemy sobie rozmawiać. To nawet wskazane jest abyśmy ze sobą rozmawiali bo w innym przypadku będziemy mogli jedynie gapić się w tabelkę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przypomnę, że dzisiejszy mecz CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia rozpoczyna się o godz. 19.00.
-
Myślę, że można zostawić tak jak jest na dzisiaj, dwa mecze.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Runda Trzecia : Algorytm – Człowieki wynik aktualny (2:1) 2012.03.22

Hiszpania Primera Division
CF Malaga - Rayo Vallecano Algorytm - 1 (kurs 1,60)
CF Malaga - Rayo Vallecano lajzon - X (kurs 3,90)
CF Malaga - Rayo Vallecano Belus – 2 (kurs 5,0)

CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia Algorytm - słabe 1 kurs : 1,26
CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia lajzon - 1
CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia Belus -1
 
A 12

arek68

Użytkownik
Runda Trzecia : Algorytm – Człowieki wynik aktualny (2:1) 2012.03.22

Hiszpania Primera Division
CF Malaga - Rayo Vallecano Algorytm - 1 (kurs 1,60) wynik 4:2
CF Malaga - Rayo Vallecano lajzon - X (kurs 3,90)
CF Malaga - Rayo Vallecano Belus – 2 (kurs 5,0)

CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia Algorytm - słabe 1 kurs : 1,26 wynik : 4:0
CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia lajzon - 1
CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia Belus -1


 
A 12

arek68

Użytkownik
Do kolegów grających i chętnych garść informacji jak wszystko jest liczone.
Skorzystałem z propozycji kolegi Brutusa. stawka * 100j
zysk: wygrana - 100 reszta wiadomo. Jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje to proszę pisac. Yield będę podawał co 10 typów. Wszystko jest jednak do uzgodnienia.
kursy brane są z B A H
Pozdrawiam Arek68
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Arkowi należy się bardzo duży Plus za tę pracę, którą wykonuje.
-----
Ponieważ widzę, że temat niniejszy został moderatorsko wypłukany ze zbędnych emocji ????
chciałbym raz jeszcze napisać, że uzupełnieniem jakby do niniejszego wątku jest temat następujący. Tam są statystyki i podawane typy. Tam będzie można śledzić jak wygląda matematycznie rywalizacja:
KLIKNIJ
a tutaj sobie dyskutujemy.

Mam już typy na dziś. Wrzucam je równocześnie do drugiego tematu. Do uzgodnienia, czy będziemy typy równocześnie tutaj i tam publikować czy tylko w tym drugim temacie. Tak jak uzgodniliśmy, 3 typy.

TYPUJE ALGORYTM

23.03.2012 r.


Francja Ligue 2

SC Amiens - CS Sedan Ardennes 2 (kurs 2,25)
Stade Reims - FC Metz 1 (kurs 1,90)

Niemcy RL West
Eintracht Trier - TUS Koblenz Słabsze X (kurs 3,25)
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Yaro rozwiązałeś ten konflikt jak najlepszy prawnik ???? kto chce typy i statystyki jak kto typuje wchodzi na drugi temat po prostu, a naszych rozmów, wrażeń czy przemyśleń nikt nie musi czytać jak nie chce. Nie powinno być negatywnego PR-u ???? ktoś napisał że bezs sensu jest typować mecze za 1,25 jak CSKA. Uważam to za wypowiedź człowieka który o bukmacherce wie tyle żeby obstawić Real, Barce Milan i Bayern. Żeby nie dostac od Jegomościa po głowie za to, wyjaśnię o co mi chodzi. Wytypowaliśmy mecz CSKA i wszyscy trafnie to zrobilśmy, ale może dojść do takiej sytuacji, że mecz o takim kursie zostanie poddany w wątpliwość przez kogoś z grających, i już tak pewnie się na niego nie postawi. Dla przykładu podam kilka meczów gdzie pewny wynik za 1,25-1,3 nie wchodził Valencia-Saragossa 1-2, Inter-Lecce 0-1, Villareal-real 1-1, Real-Malaga 1-1, Septevri-CSKA sofia 2-1 ( tu kurs na 1 był aż 26 zł!!!), to dowodzi że nie ma pewnych typów ???? , a wczoraj mecz Malagi mógł się skończyć różnie, mecz był wyrównany i cuda wyprawiał bramkarz Malagi Caballero. Pozdrawiam i do wieczora ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=lajzon;2772346]Yaro rozwiązałeś ten konflikt jak najlepszy prawnik ???? kto chce typy i statystyki jak kto typuje wchodzi na drugi temat po prostu [...]
Sądzę, że wszyscy intuicyjnie myśleliśmy waśnie o czymś takim ????
[...] a wczoraj mecz Malagi mógł się skończyć różnie, mecz był wyrównany i cuda wyprawiał bramkarz Malagi Caballero. Pozdrawiam i do wieczora ????
Dokładnie tak było. Typowany przez Ciebie remis naprawdę do pewnego momentu wydawał się być bardzo realny, choć po wyniku tego może i nie widać Natomiast typ Belus&#39;a utrzymywał się prawie całą pierwszą połowę. Byłem w lekkim szoku :grin: jak zaglądnąłem na obrazek z meczu i zobaczyłem wygrywające od 4 minuty Rayo.
Pozdrawiam!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Korzystając z okazji Zapraszam pozostałych odważnych Graczy do stanięcia w walce przeciw Algorytmowi :grin:
Każdy zarejestrowany Użytkownik Forum może jeśli zechce, wziąć udział w tym &quot;pojedynku&quot;. (Pierwsze z proponowanych na dzisiaj spotkań rozpocznie się o godz. 19.00).
Algorytm Was wyzywa! ;)
Szczególnie mile widziane są Osoby wysoce sceptycznie podchodzące do tego rodzaju - czyli raczej matematycznego - typowania wyników. Na zasadzie &quot;advocatus diaboli&quot;.
Bardzo mile widziane są także Osoby, krytycznie poddające moje dotychczasowe tutaj prace i publiczne przemyślenia nad algorytmami. Pokażcie, że nie jesteście mocni tylko w gadaniu.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Zobaczymy w dłuższym okresie czasu jak to będzie wyglądać, ale za dzisiaj gratulacje dla Algorytmu. Wiem zaraz będzie multum wpisów że jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Jednak dzisiaj zarobek jest i to się liczy. Fajnie zeby ktoś się jeszcze dolonczył. No i panowie nie zniechęcać się tylko odrabiac straty.
 
Do góry Bottom