>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Patrząc na tak zróżnicowane typy dla spotkania Yellow Red KV Mechelen - Standard Liege oraz dodatkowo na ww. procentowy rozkład szans wg tych dwóch portali
myślę sobie, że nastąpi tutaj prawdziwa &quot;rzeź niewiniątek&quot;. Pytanie tylko, w którą stronę zadawane będą ciosy? ????
 
T 4

tempozan

Użytkownik
Mam jedno ale mysle ze wazne pytanie:O jakim ty algorytmie mowisz czlowieku jak co 10 postow go zmieniasz?Poza tym typujesz i dokrecasz ten algorytm juz taki szmat czasu a nie osiagnales nic slownie nic-gdybys gral na oslep skutecznosac mialbys wieksza.To jest anjbardziej zenujacy temat na tym forum a autor jest tak zalosny ze az smieszny:grin::grin:????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mam jedno ale mysle ze wazne pytanie:O jakim ty algorytmie mowisz czlowieku jak co 10 postow go zmieniasz?Poza tym typujesz i dokrecasz ten algorytm juz taki szmat czasu a nie osiagnales nic slownie nic-gdybys gral na oslep skutecznosac mialbys wieksza.To jest anjbardziej zenujacy temat na tym forum a autor jest tak zalosny ze az smieszny:grin::grin:????
Zdaje się, że już nawiedziłeś ten temat kilka razy i niewiele zrozumiałeś. Traktuję twoją osobę już w formie dobrego żartu :grin:.
Odpowiem ci tak, bo nie zamierzam się tłumaczyć przed osobnikiem, do którego niewiele dociera: sprawa moja.
I jeszcze jedno: to jest tak jak z programem telewizyjnym. Jeśli się program nie podoba, wystarczy przełączyć na inny kanał.
---
Edit:
Cwaniakujesz? Pokaż na co cię stać. Stań przeciw temu algorytmowi.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Ja uważam że lepiej pomagać niż przeszkadzać i nie warto zaśmiecać tematu niepotrzebną polemiką żadnego programu czy algorytmu nie da się stworzyć w dwa dni. Niech to trwa dłużej a z korzyścią dla wszystkich. Zobaczymy jaki efekt będzie po 100 czy 200 rundach wtedy będziemy mogli powiedzieć że się udało lub klapa. I zaczynać od nowa. Po to jest forum żeby inni mogli napisac swoje spostrzeżenia lub uwagi ale merytoryczne nie typu &quot;żenujący , śmieszny, do bani&quot;
Pozdrawiam obydwu panów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 12

arek68

Użytkownik
Runda Druga : Algorytm – Człowieki wynik aktualny (1:0) 2012.03.21

Belgia Pro League
RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem : Algorytm - Słabsze X kurs : 5,65 wynik 2:1
RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem : lajzon - 1
RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem : Belus - 1
RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem :

Yellow Red KV Mechelen - Standard Liege : Algorytm - 2 kurs : 2,35 wynik - 1:2
Yellow Red KV Mechelen - Standard Liege : lajzon - słaba 1
Yellow Red KV Mechelen - Standard Liege : Belus - X
Yellow Red KV Mechelen - Standard Liege :

Hiszpania Segunda B Grupa 1
CF Getafe B - Celta de Vigo B : Algorytm - 1 kurs 1,75 wynik : 1:1
CF Getafe B - Celta de Vigo B : lajzon - 1
CF Getafe B - Celta de Vigo B : Belus - 1
CF Getafe B - Celta de Vigo B :
RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem :
(1-X-2) 69% - 24% - 07% 65% - 25% - 15%
Yellow Red KV Mechelen - Standard Liege:
(1-X-2) 44%-25%-31% 33% - 34% - 34%
No to dzisiaj remisowo by było… ale musimy ustalić punktację jak to wszystko liczyc.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
No to dzisiaj remisowo by było… ale musimy ustalić punktację jak to wszystko liczyc.
Fakt. Trzeba się nad tym zastanowić ...
Patrząc od &quot;strony&quot; Algorytmu: wystarczy bowiem, że np. 3 osoby obstawią w obrębie jednego spotkania każdą z możliwych opcji (1 X, 2) i Algorytm nie ma absolutnie żadnych szans.

---
Edit:
W Brukseli do ostatnich minut &quot;pachniało&quot; remisem. Cieszę się m.in. z tego meczu, bo już wiem jaki jeden z &quot;felerów&quot; powinienem wyeliminować z Algorytmu.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Mechelen miał w sumie na rozkładzie całą belgijską czołówkę, nawet Anderlecht im nie dał rady. Algorytm wygrał ten mecz, choć z tego co widziałem to każdy z &quot;Nas&quot; przez chwilę trafnie wytypował ten mecz ???? . CO do punktacji to myślę, że można przyjąć po prostu punktację piłkarską. Za zwycięstwo człowieka nad algorytmem 3 pkt(i odwrotnie) za remis 1 pkt (czyli za tak samo wytypowany wynik, zły typ obu 0 pkt. Albo za trafnie wytypowany wynik 3 pkt ( już bez porównywania z typami pozostałych) za źle 0 pkt. Potem można łatwo to podliczyć i zrobic tabelkę, i założyć, że eksperyment potrwa np. 20 spotkań. Do podyskutowania.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ten &quot;pojedynek&quot; z Algorytmem, naprawdę jest uważam, eksperymentem o bardzo pozytywnych wibracjach ;)
Jeśliby tego &quot;pojedynku&quot; nie było, to po tych np. trzech ostatnich meczach, gdybym tylko podał prognozy Algorytmu i zobaczyłbym później te dwie nietrafione, zacząłbym grymasić ????
Teraz widzę, że nie jest tak źle skoro &quot;Człowieki&quot; także się mogą mylić. My tutaj zeszliśmy na trochę inny bowiem poziom oceny prognoz. To nie jest już tylko ocena względem wyniku jaki realnie padnie czyli ocena w kontekście jakby &quot;absolutu&quot;, wiedzy absolutnej czyli tego realnego i absolutnie pewnego wyniku spotkania.
W &quot;pojedynku&quot; Algorytmu już nie wprost z &quot;absolutem&quot; ale z innymi &quot;Bytami&quot;, które próbują dojść do tego stanu wiedzy absolutnej możemy tak sądzę, ocenić działania Algorytmu bardziej sprawiedliwie
 
A 12

arek68

Użytkownik
Czy podawać przy następnych typach te wartości procentowe na spotkania z tych dwóch portali czy większą ilość informacji odpuszczamy i tylko typy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Czy podawać przy następnych typach te wartości procentowe na spotkania z tych dwóch portali czy większą ilość informacji odpuszczamy i tylko typy.
Sądzę, że raczej typy. Zresztą, miałbyś więcej pracy przy tych wartościach procentowych ...
--
Jutro jest bardzo uboga oferta jeśli chodzi o piłkarskie ligi krajowe. Nie wiem jak to będzie z typami na jutro. Jeśli coś &quot;wycisnę&quot;, to podam je w nocy jeszcze dziś.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Jutro jest bardzo uboga oferta jeśli chodzi o piłkarskie ligi krajowe. Nie wiem jak to będzie z typami na jutro. Jeśli coś &quot;wycisnę&quot;, to podam je w nocy jeszcze dziś.
Sprawdzanie tych lig zakończę dziś w zw. z powyższym chyba szybciej niż zwykle ;). Jeden mecz już mam:

TYPUJE ALGORYTM
22.03.2012 r.

Hiszpania Primera Division

CF Malaga - Rayo Vallecano 1 (kurs 1,60)

-----------------------------

I to byłoby niestety na razie na tyle ???? . Jeśli oferta zostanie rozszerzona, spróbuję coś jeszcze tutaj wrzucić ...
Edit:
Ewentualnie dodam dzisiaj jakieś dwa mecze piątkowe?
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Co do samej punktacji nie możecie zrobić tak jak to jest w portalach tylu ligatyperów.pl? Każdy mecz tak jakby jest obstawiamy za 100J. Będzie wtedy łatwo liczyć, wystarczy przecinek przesunąc przy kursie. I liczymy tak jak bukmacher- jeśli wejdzie typ np. z kursem 1,50 no to po przesunięciu jest wygrana 150J, ale że stawka to 100 to rzeczywisty zysk to 50J i tylę dopisujemy do tabeli. Jeśli typ nie wszedł, zabieramy 100J z tabeli. To by było myślę, najbardziej prawidłowe, bo przecież nie chodzi o to jak skuteczny jest algorytm, tylko jak wysokie zyski potrafi osiągnąć i czy potrafi ????
A co to samej tabeli- algorytm to jeden gracz, a trzy osoby obstawiające powinny być podzieleni na trzy pozostałe. Czyli bedzie 4 graczy. To jest myślę, jedyna sprawiedliwa i rozsądna opcja ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Czy to wszystko co do propozycji które algorytm wykręcił ?
W tym momencie w ofercie na dzisiaj w B A H jest tylko 11 meczów lig krajowych (tylko takie gramy). Nie liczę też meczu AZ w lidze holenderskiej bo tam jakieś &quot;drzewko turniejowe&quot; się pojawia czyli jakby PlayOffy, których nie gramy ... Reszta to krajowe puchary, Copa Libertadores i towarzyskie międzynarodowe spotkania nastolatków.
Spośród 11 meczów Algorytm wybrał 1 co i tak jest niezłym wynikiem jak na moje z nim &quot;udręki&quot; :grin:
W tym momencie, dodałem jeszcze opcję &quot;B. Słabe 1&quot; i mam nadzieję na jakieś dodatkowe mecze.
To stopniowanie typów Algorytmu ma sens, w kontekście realnych wyników meczów. Widzimy wtedy czy rzeczywiście weszły &quot;silne&quot; a np. ze &quot;słabszymi&quot; było różnie ...
Być może będzie to dodanie opcji &quot;Bardzo Słabe 1&quot; osłabieniem wobec &quot;Człowieka&quot; ale za to minimalnie więcej meczów. Zobaczymy co z tego wyniknie. Zaniedługo dodam jeszcze opcję &quot;B. Słabe X&quot;. To wszystko bez naruszania dotychczasowej, podstawowej konstrukcji zapisu Algorytmu.
Edit:
Po tych zmianach (dodaniu &quot;B. Słabe 1&quot;), jest jeszcze: CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia z b. niskim akurat kursem więc jeśli to Was np. nie satysfakcjonowałoby w świetle np. ewentualnych później obliczeń (choć nie musicie przecież stawiać na zwycięstwo Gospodarzy ???? ) to spróbuję wrzucić do tej rundy jakieś mecze jutrzejsze ...
I szczególnie w tym punkcie mam nadzieję na Wasze wypowiedzi.
Również uważam, że propozycja Sikorrrr&#39;a jest bardzo dobra. Sprawdzić skuteczność a przy tym unaocznić czy jest w tej skuteczności gorszy od ludzi, równy czy lepszy.
Oczywiście tylko w przypadku, jeśli Arek nie będzie miał zastrzeżeń do takiego sposobu liczenia. Jakaś tabelka w Excelu lub innym arkuszu kalkulacyjnym chyba byłaby niezbędna.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Dam radę to ogarnąć według waszych propozycji. Podsumowania będę robił co 10 rund. Czy wolicie co 5 dla szybszego unaocznienia skuteczności. Czy codziennie katować was statystykami procentowymi waszej skuteczności i opłacalności.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Czy codziennie katować was statystykami procentowymi waszej skuteczności i opłacalności.
Może katuj nas ostro i codziennie :grin: (tzn. po każdej rundzie) zwłaszcza, iż nie wiadomo ile tych rund będzie. Chyba, że w pewnym momencie stanie się to jakąś dla Ciebie niedogodnością i wtedy ustalisz, jaki &quot;rytm&quot; byłby dla Ciebie najbardziej wygodny.
 
Do góry Bottom