>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Algorytm - próby.

A 12

arek68

Użytkownik
Cały czas czekam na propozycje pozostałych uczestników. Proszę o przesyłanie typów na PW... Listę typów podam około godziny 20:35. 10 minut przed rozpoczęciem spotkań powinno wystarczyć.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Proszę pozostałych kolegów którzy zdeklarowali chęć udziału w pojedynku z Algorytmem o przysyłanie typów lub informacji o pasowaniu.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Runda Pierwsza : Algorytm - Człowieki wynik aktualny (0:0) 2012.03.20


Anglia.League One
Bury FC - Scunthorpe United - Silne X - Algorytm kurs : 3,40
Bury FC - Scunthorpe United - 1 lajzon
Bury FC - Scunthorpe United
Bury FC - Scunthorpe United


Anglia Conference North
Guiseley AFC - Harrogate Town - 1 - Algorytm kurs : 1.50
Guiseley AFC - Harrogate Town - 1 - lajzon
Guiseley AFC - Harrogate Town
Guiseley AFC - Harrogate Town


Anglia League Two
Rotherham United - Macclesfield Town - Słabsze X - Algorytm kurs: 3.55
Rotherham United - Macclesfield Town - 2 lajzon
Rotherham United - Macclesfield Town
Rotherham United - Macclesfield Town

Oxford United - AFC Wimbledon - 1 - Algorytm kurs: 1.55
Oxford United - AFC Wimbledon - 1 - Belus
Oxford United - AFC Wimbledon
Oxford United - AFC Wimbledon



runda pierwsza rozpoczęta. Mam nadzieję,że jutro znajdzię się więcej chętnych do spróbowania swoich sił w walce z Algorytmem. Zyczę wysokich wygranych i trafnych typów. Jutro zrobię tabelkę jak życzył sobie lajzon.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Runda Pierwsza : Algorytm - Człowieki wynik aktualny (0:0) 2012.03.20
Anglia.League One
Bury FC - Scunthorpe United - Silne X - Algorytm kurs : 3,40 wynik : 0:0
Bury FC - Scunthorpe United - 1 lajzon
Bury FC - Scunthorpe United
Bury FC - Scunthorpe United
Anglia Conference North
Guiseley AFC - Harrogate Town - 1 - Algorytm kurs : 1.50 wynik : 2:1
Guiseley AFC - Harrogate Town - 1 - lajzon
Guiseley AFC - Harrogate Town
Guiseley AFC - Harrogate Town
Anglia League Two
Rotherham United - Macclesfield Town - Słabsze X - Algorytm kurs: 3.55 wynik: 4:2
Rotherham United - Macclesfield Town - 2 lajzon
Rotherham United - Macclesfield Town
Rotherham United - Macclesfield Town
Oxford United - AFC Wimbledon - 1 - Algorytm kurs: 1.55 wynik : 1:0
Oxford United - AFC Wimbledon - 1 - Belus
Oxford United - AFC Wimbledon
Oxford United - AFC Wimbledon

Runda pierwsza: Algorytm 3 trafione na 4
Człowieki : 2 na 4
Sposób podsumowania i ostatecznego wyniku do konsultacji….
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dzięki za dobrą robotę Arek.
... I jak Panowie, wrażenia? ????
[...]
Sposób podsumowania i ostatecznego wyniku do konsultacji….
Wariantów podsumowań zapewne jest wiele. Sposób liczenia musi wziąć pod uwagę, ewentualność taką, gdy do &quot;walki&quot; będą chciały przystąpić jeszcze inne osoby ... Może też być tak, że grupa operować będzie z różnych względów pośród minimalnej liczby osób.
Edit:
Mam wrażenie, że gdyby Macclesfield dogonił wynik (w pewnym momencie była strata 1 bramki tylko) byłoby ciekawie ...
 
B 5

belus

Użytkownik
Nooo ten remisik kto by pomyślał ze w tym meczu będzie bezbramkowy remis no zobaczymy jutro (o której godzinie można sie spodziewać typów) jak dasz typy to daj je w miarę wcześnie bo musimy mieć czas na analizę tych meczy 3 typy
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nooo ten remisik kto by pomyślał ze w tym meczu będzie bezbramkowy remis no zobaczymy jutro (o której godzinie można sie spodziewać typów) jak dasz typy to daj je w miarę wcześnie bo musimy mieć czas na analizę tych meczy 3 typy
Jeśli się wyrobię z pracą, to może jeszcze dzisiaj późną nocą ...
Zdaję sobie sprawę, że musicie się należycie przygotować ;)
Mam nadzieję, że na jutro uda mi się z niego &quot;wycisnąć&quot; jakieś mecze. Dzisiaj się udało (przy mniejszym &quot;wyśrubowaniu&quot; założeń do tego algorytmu).
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Trzeba oddać algorytmowi co jego ???? ze swojej strony meczu to musze opieprzyć zespół Bury, który przez godzinę grał z przewagą 1 zawodnika, i miał przewagę w strzałach 10-3. Emocje były do końca ???? . Co do meczu Rotherham to wykluczyłem tam remis m.in. ze względu na wczorajsze zwolnienie managera tego zespołu, co oznaczało chaos na boisku i dużo bramek, stawiałem między 1,a 2 w wybrałem 2 ze względu na ich walkę o utrzymanie. Widocznie presja ich zmiażdżyła. Musi się jutro ktoś 3 dołączyć. Nie musisz dzisiaj nocy zarywać. Jeśli dasz 1 czy 2 mecze to też się do nich odniesiemy.
Forma rywalizacji jest chyba odpowiednia, choc wydaje mi się, że powinniśmy pisać na jakiej podstawie analizujemy mecze, przynajmniej każdy z Nas/Człowieków po jednej analizie. Bo w końcu chodzi o to, aby uzupełnić algorytm o ludzkie odruchy, intuicję i logiczne myślenie. Dzięki za współpracę i do jutra!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Dzięki za współpracę i do jutra!
Również dziękuję.
Do jutra a właściwie do dzisiaj ????
Znalazłem chwilkę więc wstukam wpierw jeden typ a jakoś później resztę ...
Dzisiaj może się uda z trochę wyższych lig. Pierwszy mecz, chyba rozpoczyna się o godz. 17.00 (liga hiszpańska). Przepraszam, jeśli za wcześnie ...
Pozostałe dwa bodajże o 20.30.

--
TYPUJE ALGORYTM
21.03.2012

Belgia Pro League

RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem Słabsze X (kurs 5,65) NIE WIERZĘ W TAKI WYNIK (i przepraszam jeśli Kogoś tą niewiarą zasugerowałem) :grin:
Yellow Red KV Mechelen - Standard Liege 2 (kurs 2,35)
Hiszpania Segunda B Grupa 1

CF Getafe B - Celta de Vigo B 1 (kurs 1,75)

***
Miały być trzy typy, więc już znikam ;)

Edit:
Dodałem jeszcze kursy (z B A H), aby trzymać się tej formuły, którą zaproponował Arek68.
 
F 13

f12

Użytkownik
Taa, znowu wejdą kilka typów , przyjdzie dzień gdy będzie duży minus i znowu będzie ,, dokręcanie śruby algorytmowi &#39;&#39; . Nie rozumiem czemu ludzie tutaj podniecają się jak wejdzie kilka zdarzeń a poźniej jest rozczarowanie jak kilka postów wyżej. Ja trzymam kcuki za powodzenie tego projektu , ale ludzie niech autor przetestuje chociarz te 100 zdarzeń tym algorytmem , bo wygląda to strasznie amatorsko i tak jakbyście mieli za soba dopiero kilka kuponów obsatwionych. Trzeba poczekać i tyle.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[..] ale ludzie niech autor przetestuje chociarz te 100 zdarzeń tym algorytmem , bo wygląda to strasznie amatorsko [...]
Pisałem o tym już dwa albo i trzy razy dlaczego nie testuję na setkach typów
a zmieniam zapis algorytmu po wyraźnych przegranych.
Typuj z nami przeciw algorytmowi jest projekt algorytm vs człowiek
Właśnie ????
---
Jeśli Algorytm wygra z Człowiekiem (albo będzie mu &quot;równy&quot;?) to wówczas jego zapis pozostawię bez zmian. Z przyczyn oczywistych.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Zanim powstał dobry program szachowy komputer dostawał straszne baty i ten projekt ma na celu powiedzmy po 100 rundach określenie czy cały algorytm kolegi Yar000 idzie w dobrym kierunku czy wymaga większych korekt. Im więcej nas do pomocy i merytorycznych uwag tym lepiej.. Takie jest moje skromne zdanie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... a podpisując się pod słowami Arka przypomnę, że do pierwszego z dzisiejszych meczów pozostała już tylko ok. 45 minut. Jeśli Ktoś czuje się na siłach powalczyć z Algorytmem i przy tym rzucić na szalę :grin:
swój Autorytet, to jest jeszcze czas do maks. godz. 17.00.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Jeżeli jest jeszcze ktoś chętny do współpracy to proszę o typy na PW do godz. 16:45. Ponieważ pierwszy mecz zaczyna się o 17:00.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Runda Druga : Algorytm – Człowieki wynik aktualny (1:0) 2012.03.21

Belgia Pro League
RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem : Algorytm - Słabsze X kurs : 5,65
RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem : lajzon - 1
RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem : Belus - 1
RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem :

Yellow Red KV Mechelen - Standard Liege : Algorytm - 2 kurs : 2,35
Yellow Red KV Mechelen - Standard Liege : lajzon - słaba 1
Yellow Red KV Mechelen - Standard Liege : Belus - X
Yellow Red KV Mechelen - Standard Liege :

Hiszpania Segunda B Grupa 1
CF Getafe B - Celta de Vigo B : Algorytm - 1 kurs 1,75
CF Getafe B - Celta de Vigo B : lajzon - 1
CF Getafe B - Celta de Vigo B : Belus - 1
CF Getafe B - Celta de Vigo B :

Pozwoliłem sobie wstawić tutaj procentowe szanse drużyn z dwóch portali internetowych
RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem :
(1-X-2) 69% - 24% - 07% ; 65% - 25% - 15%
Yellow Red KV Mechelen - Standard Liege:
(1-X-2) 44%-25%-31% ; 33% - 34% - 34%
Powodzenia….
 
A 12

arek68

Użytkownik
Do kolegi Belus podaję tutaj te dwie strony bo brakuje mi jeszcze jednego posta do wysylania PW. a więc: betvirus. com
vitisport. cz
Po przeczytaniu post do usunięcia.
 
Do góry Bottom