>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Algorytm - próby.

L 29

lajzon

Użytkownik
Witaj Belus
podstawowe zasady napisałem kilka postów powyżej, zapoznaj się z tym. W skrócie Yaro rzuca mecz jaki wytypował algorytm, np Le Mans-Reims, a my kazdy osobno próbuje na swój sposób wytypować ten mecz ( uwzględnia składy, formę, transfery itd) i podaje swój typ. Jeśli wyjdzie tak jak algorytm to należy tak zapisać, Jeśli Twój typ będzie inny to wtedy zobaczy kto ma rację. pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 5

belus

Użytkownik
No ok to juz wiemy czekamy na typ z algorytmu (tylko max 3 typy nie 10 czy więcej) 1, x, 2, pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Z tym podawaniem typów tutaj to po prostu zrobi się śmietnik i nie wiem czy to jest taki dobry pomysł tutaj je podawać. Niech podaje swoje typy tak jak podawał a wy po prostu piszcie mu na priv albo gadu i będzie sobie porównywał. To jest jego temat i jego algorytm i przejrzałem prawie wszystkie strony i stronę widzę inny system gry. Może wrócić do grania systemem który był najlepszy ( najbardziej dochodowy) albo podawać po dwa mecze z systemu na remis (silny ) zdarzenia z podpórką (1x lub x2) robić ako 2.0 i też podać takie 2-3 mecze na forum.Jedno pytanie czy obliczałeś w każdym systemie skuteczność typów i sprawdzałeś jaki % jesteś na plus czy minus? Było tu tyle systemów grania z tym algorytmem że idzie się pogubić... Polecam granie dwoma systemami i każdy sobie porówna czy też to zagra i jak będzie chciał to się podzieli swoją opinią do Ciebie na pirv o poszczególnym zdarzeniu. Powodzenia i oby jak najwięcej na plus ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Jakby co Brutus jest następny bądź 4 jeśli Yarowi to nie będzie przeszkadzać[...[
Radość swoją już wyraziłem w poscie wcześniejszym. Bardzo się cieszę ????
Panowie, organizujcie siły przeciw algorytmowi, postrachowi buków :grin: w jaki sposób uważacie za najlepszy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=adasko6910;2767473]Z tym podawaniem typów tutaj to po prostu zrobi się śmietnik i nie wiem czy to jest taki dobry pomysł tutaj je podawać. Niech podaje swoje typy tak jak podawał a wy po prostu piszcie mu na priv albo gadu i będzie sobie porównywał. To jest jego temat i jego algorytm [...]
Dzięki ????
&quot;Poszło&quot; już jednak, a ja to sam sprowokowałem :grin: chociażby propozycją &quot;walki&quot; Człowiek - Algorytm.
Nota bene, próby z algorytmem będą tu połączone z walką &quot;Człowiek - Algorytm&quot; więc może być zabawnie ;)
Spróbujmy to zrobić w tym temacie, żeby nie tworzyć podobnych bytów (topic&#39;ów).
Jeśli wyjdzie z tego jakiś bałagan, to zawsze (chyba?) możemy rozpocząć nowy temat.
Jeśli będę się decydował na jakieś zmiany w algorytmie, to będę oczywiście na bieżąco informował.

[...] Może wrócić do grania systemem który był najlepszy ( najbardziej dochodowy) [...]
Najlepsze były podpórkowe ponieważ wysoce skuteczne
ale niskokursowe (wyjątek: podpórkowy na hokeja, tam są wyższe kursy z podpórkami).
[...] Jedno pytanie czy obliczałeś w każdym systemie skuteczność typów i sprawdzałeś jaki % jesteś na plus czy minus? [...]
Z % wiem tylko jaka jest mniej więcej skuteczność podpórkowych algorytmów. Zostały one definitywnie ukończone. Pozostałe algorytmy są w ciągłym &quot;ruchu&quot; stąd takie permanentne zmiany wewnątrz tego tematu.

[...] Powodzenia i oby jak najwięcej na plus ;)
Dzięki raz jeszcze.
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Najlepsze były podpórkowe ponieważ wysoce skuteczne ale niskokursowe (wyjątek: podpórkowy na hokeja, tam są wyższe kursy z podpórkami).
Właśnie chodziło mi o to, żeby z tych nisko kursowych zrobić ako ok 2.0 i zobaczyć jaka skuteczność będzie. Co do hokeja tam już 2-3 mecze z podpórką mogą dać spokojnie ako 2.0. Z tego co widziałem skuteczność na hokeju nie była taka zła. Jak podajesz np. z 5 typów na remis to jak możesz to podawaj jeden kupon z ako 2.0 do tego.
Pozdro ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jako &quot;platformę&quot; bukmacherską, z której będziemy korzystać proponuję B A H. Tzn. każdy z Was może korzystać oczywiście, z którego buka zechce. Mnie tam się dobrze &quot;patrzy&quot; bo z oferty jest szybki dostęp do statystyk.
------------------
To do dzieła! :grin:
Zobaczymy, czy &quot;podkręcenie&quot; algorytmu (teraz poluzowałem go trochę, żeby jakieś mecze wybrał) dało mu kopa w górę czy kopa w dół.
TYPY ALGORYTMU:
20.03.2012 r.
Anglia.League One

Bury FC - Scunthorpe United Silne X

Anglia Conference North

Guiseley AFC - Harrogate Town 1
Anglia League Two

Rotherham United - Macclesfield Town Słabsze X
Oxford United - AFC Wimbledon 1

Edit:
Sorry, że są 4 a nie 3 typy.
&quot;Od przybytku głowa nie boli&quot; ;)
Wybierzcie jakie Wam pasują.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Moja propozycja Niech &quot; Pogromcy &quot; przesyłają ci swoje &quot; Propozycje Typów&quot; na PW a ty edytuje je w sposób np

TYPY ALGORYTMU:

20.03.2012 r.

Anglia.League One
Bury FC - Scunthorpe United Silne X -Program
Bury FC - Scunthorpe United Silne 1 - Antoni
Bury FC - Scunthorpe United Silne X - Ktoś
Bury FC - Scunthorpe United Silne 2 - Paweł
50%
Anglia Conference North
Guiseley AFC - Harrogate Town 1 - Program
Guiseley AFC - Harrogate Town 1 - Antoni
Guiseley AFC - Harrogate Town 1 - Ktoś
Guiseley AFC - Harrogate Town 1 - Paweł
100%

Ale to tylko moje zdanie
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Moja propozycja Niech &quot; Pogromcy &quot; przesyłają ci swoje &quot; Propozycje Typów&quot; na PW a ty edytuje je w sposób np

TYPY ALGORYTMU:

20.03.2012 r.

Anglia.League One
Bury FC - Scunthorpe United Silne X -Program
Bury FC - Scunthorpe United Silne 1 - Antoni
Bury FC - Scunthorpe United Silne X - Ktoś
Bury FC - Scunthorpe United Silne 2 - Paweł
50%
Anglia Conference North
Guiseley AFC - Harrogate Town 1 - Program
Guiseley AFC - Harrogate Town 1 - Antoni
Guiseley AFC - Harrogate Town 1 - Ktoś
Guiseley AFC - Harrogate Town 1 - Paweł
100%

Ale to tylko moje zdanie
To jest bardzo dobry pomysł.
Problem w tym, że przez moją niezbyt ciągłą tutaj obecność (do tej pory jakoś mi się udawało) mogę blokować ten przepływ informacji ...
Jeśli Ktoś z Użytkowników chciałby się podjąć publikowania tego typu danych i w takiej formie jak wyżej podałeś to oczywiście zgadzam się ????

Edit:
Jednak, aby było wszystko lege artis, powinna to być osoba nie biorąca udziału w typowaniu.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Chętnie pomogę w publikowaniu tych danych.. Mam trochę czasu i mogę śledzić temat na bierząco i w miarę szybko aktualizować.
Pozdrawiam Arek...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Chętnie pomogę w publikowaniu tych danych.. Mam trochę czasu i mogę śledzić temat na bierząco i w miarę szybko aktualizować.
Pozdrawiam Arek...
Dzięki wielkie za zgłoszenie się i chęć pomocy.
W taki razie Panowie, bardzo proszę o przesyłanie Swoich typów do Arka.

Macie jeszcze jakieś niecałe 2 godziny jeśli mówimy o meczach, które podałem ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Czyli my mamy dostosować się do tego co algorytm wybrał czy można podawać coś innego (nasze typy) i później ktoś podliczy jak to ma wyglądać
Tak jak napisałem powyżej,
przesyłajcie proszę typy do Kolegi Arek68.

Najpierw, algorytm podaje tutaj &quot;publicznie&quot; typy dotyczące określonych spotkań.
Następnie Wy podajecie Swoje typy dla tych samych, (które wybrał algorytm) meczów -
i przesyłacie je do Arka.
Sadzę, że możecie omijać te spotkania, których nie chcecie typować.
Możemy przyjąć, że w takiej sytuacji albo przy Waszym loginie nie pojawi się nic albo cyfra &quot;0&quot; albo, że dostajecie jakiegoś (ujemnego) walkower&#39;a :grin:
(Sprawa do dyskusji).

Wcześniej wspomniano o uzasadnieniach typów. Oczywiście, możecie je uzasadnić ale algorytm oczywiście uzasadniać ich nie musi. Zwłaszcza, że to nie jest tylko zabawa i rywalizacja z algorytmem ale tak jak napisaliście, współpraca w celu osiągnięcia korzystnego wyniku.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zastanawiam się tylko jak utrzymać to założenie, które zaproponował lajzon,
aby - tak to rozumiem - &quot;Człowiek&quot; (przeciw Programowi) był &quot;esencją&quot;, &quot;wypadkową&quot; kilku Użytkowników bo na razie, każdy podaje typy osobno. Każdemu więc liczą się te typy jakby osobno ... Może np. typ, na który wskaże większość w tej typującej Grupie to właśnie będzie typ &quot;Człowieka&quot;?
Jeżeli zaś w Grupie nie będzie można wyłonić większości, to ..? Może również w tej właśnie sytuacji wygrywa Program?
 
A 12

arek68

Użytkownik
Zobaczymy po pierwszej kolejce Algorytm - Człowieki jak będą wyglądać typy i wtedy zdecydujemy czy osobne punkty czy jedna drużyna z wypadkowa punktów
 
Do góry Bottom