>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

A 12

arek68

Użytkownik
Ok więc panowie i panie (bo chyba też zaglądają na forum) ustalam dla obliczeć statystycznych skuteczności i opłacalności sztywną stawkę 100j. Tak jak kolega wyżej zaproponował. Według tego w tabeli będę podawał ( zysk;ilość trafionych, ilość nietrafionych; skuteczność) co jeszcze ma być w tabeli to proszę o propozycje bo zaczynam powoli konstruować tabelkę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Sytuacja na dziś:
tak więc są już 2 mecze (nie było głosów przeciwnych objęciu grą derbów Sofii). Ewentualnie dodam jeszcze jakiś piątkowy.
Chyba, że ustalimy, iż meczów będzie dziennie 3, a minimalnie 1 mecz (chyba, że nie będzie w danym dniu niczego do &quot;grania&quot;).
---
Jest jeszcze jedna sprawa, o której napisałem Arkowi. Chodzi o to, aby w tym sposobie liczenia gdzie mamy już 4 graczy, nie uciekł ten zbiorowy ludzki &quot;mózg&quot;. Algorytm przeciwko Człowiekowi. Może więc wyniki dzielić będziemy przez liczbę Graczy? (Algorytmu nie licząc bo on jest osobnym Graczem). Nie wiem czy to dobrze ująłem i jak coś takiego funkcjonowałoby ... Sprawa do podyskutowania na &quot;lekkie&quot; później.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Moje zdanie takie :
Po GRZYBA tak to komplikować Podawajcie typy i róbcie statystyki raz dziennie w temacie jak dotąd więcej jest pisania o niczym niż konkretnego typowania ...
A to zmniejsza czytelność tematu bo co chwila jakieś pytanie Jak liczyć , po ile , czemu, a jak tylu graczy a może tylu ,itp - jak na razie to widać tylko zabawę słowną w piaskownicy . Temat mi się podoba[ł] ale za dużo tu pisania o niczym !!!
Takie moje zdanie ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Moje zdanie takie :
Po GRZYBA tak to komplikować Podawajcie typy i róbcie statystyki raz dziennie w temacie jak dotąd więcej jest pisania o niczym niż konkretnego typowania ...
A to zmniejsza czytelność tematu bo co chwila jakieś pytanie Jak liczyć , po ile , czemu, a jak tylu graczy a może tylu ,itp - jak na razie to widać tylko zabawę słowną w piaskownicy . Temat mi się podoba[ł] ale za dużo tu pisania o niczym !!!
Takie moje zdanie ...
Spokojnie, &quot;docieramy się&quot; ????
Tu sobie pogadamy a najwyżej wyodrębnimy &quot;pojedynek&quot; Program - Człowiek jako osobny temat. Z suchymi statystykami, a tu będziemy sobie rozmawiać. To nawet wskazane jest abyśmy ze sobą rozmawiali bo w innym przypadku będziemy mogli jedynie gapić się w tabelkę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przypomnę, że dzisiejszy mecz CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia rozpoczyna się o godz. 19.00.
-
Myślę, że można zostawić tak jak jest na dzisiaj, dwa mecze.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Runda Trzecia : Algorytm – Człowieki wynik aktualny (2:1) 2012.03.22

Hiszpania Primera Division
CF Malaga - Rayo Vallecano Algorytm - 1 (kurs 1,60)
CF Malaga - Rayo Vallecano lajzon - X (kurs 3,90)
CF Malaga - Rayo Vallecano Belus – 2 (kurs 5,0)

CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia Algorytm - słabe 1 kurs : 1,26
CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia lajzon - 1
CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia Belus -1
 
A 12

arek68

Użytkownik
Runda Trzecia : Algorytm – Człowieki wynik aktualny (2:1) 2012.03.22

Hiszpania Primera Division
CF Malaga - Rayo Vallecano Algorytm - 1 (kurs 1,60) wynik 4:2
CF Malaga - Rayo Vallecano lajzon - X (kurs 3,90)
CF Malaga - Rayo Vallecano Belus – 2 (kurs 5,0)

CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia Algorytm - słabe 1 kurs : 1,26 wynik : 4:0
CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia lajzon - 1
CSKA Sofia - Lokomotiv Sofia Belus -1


 
A 12

arek68

Użytkownik
Do kolegów grających i chętnych garść informacji jak wszystko jest liczone.
Skorzystałem z propozycji kolegi Brutusa. stawka * 100j
zysk: wygrana - 100 reszta wiadomo. Jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje to proszę pisac. Yield będę podawał co 10 typów. Wszystko jest jednak do uzgodnienia.
kursy brane są z B A H
Pozdrawiam Arek68
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Arkowi należy się bardzo duży Plus za tę pracę, którą wykonuje.
-----
Ponieważ widzę, że temat niniejszy został moderatorsko wypłukany ze zbędnych emocji ????
chciałbym raz jeszcze napisać, że uzupełnieniem jakby do niniejszego wątku jest temat następujący. Tam są statystyki i podawane typy. Tam będzie można śledzić jak wygląda matematycznie rywalizacja:
KLIKNIJ
a tutaj sobie dyskutujemy.

Mam już typy na dziś. Wrzucam je równocześnie do drugiego tematu. Do uzgodnienia, czy będziemy typy równocześnie tutaj i tam publikować czy tylko w tym drugim temacie. Tak jak uzgodniliśmy, 3 typy.

TYPUJE ALGORYTM

23.03.2012 r.


Francja Ligue 2

SC Amiens - CS Sedan Ardennes 2 (kurs 2,25)
Stade Reims - FC Metz 1 (kurs 1,90)

Niemcy RL West
Eintracht Trier - TUS Koblenz Słabsze X (kurs 3,25)
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Yaro rozwiązałeś ten konflikt jak najlepszy prawnik ???? kto chce typy i statystyki jak kto typuje wchodzi na drugi temat po prostu, a naszych rozmów, wrażeń czy przemyśleń nikt nie musi czytać jak nie chce. Nie powinno być negatywnego PR-u ???? ktoś napisał że bezs sensu jest typować mecze za 1,25 jak CSKA. Uważam to za wypowiedź człowieka który o bukmacherce wie tyle żeby obstawić Real, Barce Milan i Bayern. Żeby nie dostac od Jegomościa po głowie za to, wyjaśnię o co mi chodzi. Wytypowaliśmy mecz CSKA i wszyscy trafnie to zrobilśmy, ale może dojść do takiej sytuacji, że mecz o takim kursie zostanie poddany w wątpliwość przez kogoś z grających, i już tak pewnie się na niego nie postawi. Dla przykładu podam kilka meczów gdzie pewny wynik za 1,25-1,3 nie wchodził Valencia-Saragossa 1-2, Inter-Lecce 0-1, Villareal-real 1-1, Real-Malaga 1-1, Septevri-CSKA sofia 2-1 ( tu kurs na 1 był aż 26 zł!!!), to dowodzi że nie ma pewnych typów ???? , a wczoraj mecz Malagi mógł się skończyć różnie, mecz był wyrównany i cuda wyprawiał bramkarz Malagi Caballero. Pozdrawiam i do wieczora ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=lajzon;2772346]Yaro rozwiązałeś ten konflikt jak najlepszy prawnik ???? kto chce typy i statystyki jak kto typuje wchodzi na drugi temat po prostu [...]
Sądzę, że wszyscy intuicyjnie myśleliśmy waśnie o czymś takim ????
[...] a wczoraj mecz Malagi mógł się skończyć różnie, mecz był wyrównany i cuda wyprawiał bramkarz Malagi Caballero. Pozdrawiam i do wieczora ????
Dokładnie tak było. Typowany przez Ciebie remis naprawdę do pewnego momentu wydawał się być bardzo realny, choć po wyniku tego może i nie widać Natomiast typ Belus&#39;a utrzymywał się prawie całą pierwszą połowę. Byłem w lekkim szoku :grin: jak zaglądnąłem na obrazek z meczu i zobaczyłem wygrywające od 4 minuty Rayo.
Pozdrawiam!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Korzystając z okazji Zapraszam pozostałych odważnych Graczy do stanięcia w walce przeciw Algorytmowi :grin:
Każdy zarejestrowany Użytkownik Forum może jeśli zechce, wziąć udział w tym &quot;pojedynku&quot;. (Pierwsze z proponowanych na dzisiaj spotkań rozpocznie się o godz. 19.00).
Algorytm Was wyzywa! ;)
Szczególnie mile widziane są Osoby wysoce sceptycznie podchodzące do tego rodzaju - czyli raczej matematycznego - typowania wyników. Na zasadzie &quot;advocatus diaboli&quot;.
Bardzo mile widziane są także Osoby, krytycznie poddające moje dotychczasowe tutaj prace i publiczne przemyślenia nad algorytmami. Pokażcie, że nie jesteście mocni tylko w gadaniu.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Zobaczymy w dłuższym okresie czasu jak to będzie wyglądać, ale za dzisiaj gratulacje dla Algorytmu. Wiem zaraz będzie multum wpisów że jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Jednak dzisiaj zarobek jest i to się liczy. Fajnie zeby ktoś się jeszcze dolonczył. No i panowie nie zniechęcać się tylko odrabiac straty.
 
Do góry Bottom