>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie wiem czy widzieliście już tę niebogatą ofertę na jutro a właściwie już dziś? Masakra ????
Czarno to widzę, prawdę mówiąc ...
Wszystkich meczów lig krajowych (meczów a nie lig) jest słownie ... 4! I rozpoczynają się albo o 12.00 albo o 14.30 ...
Prawdopodobnie jutro mamy &quot;fajerant&quot;.
---
Edit:
Tzn mógłby być dzisiaj jeden &quot;naciągany&quot; typ. Jednak godziny tych 4 spotkań znacie ...
 
B 0

b_abel

Użytkownik
Witam.Sledze temat od poczatku przyznam ze dzieki twoim typom algorytmu weszlo mi kilka kuponow za co bardzo dziekuje bo jako czlowiek nigdy bym nie postawil na niektóre spotkania.Nie podoba mi sie troche ta rywalizacja ludzi z twoim algorytmem bo stwozyles go po to zeby pomagal w typowaniu co na poczatku czynil.Podales typy i kto chcial to skozystal a jak komus sie nie podobalo to obstawial po swojemu.A teraz ty podajesz duzo wczesniej typy ale nikt nie widzi Arek zbiera wszystkie i wkleja je 10 , 15 minut przed meczem.Chodzi mi o to ze duzo ludzi gra w naziemnym bukmacheze i nie ma mozliwosci wyslania kuponu o 21:30. a po drugie kilka razy wybralem od ciebie jeden typ i dolozylem swoje mecze ktore byly w innych godzinach.teraz nie ma takiej opcji.I mysle jeszcze ze do tej rywalizacji Program Bukmacherski - Człowiek to wystarczy 2-3 grzczy bo potem typy beda sie powtarzać i wieksze zamieszanie bedzie.
Naprawde jestem pod wrazeniem tego programu wiadomo ze nie bedzie mial zawsze 100 % trafione ale ludzie typuja gozej i moim zdaniem wystarczy 10 rund aby wylonic zwyciesce.Ja mam odczucie ze teraz nie chodzi o to zeby wygrac u buka tylko wygrac z algorytmem.
Czytajac twoj temat to wiem ze ludzie wymusili na tobie ta rywalizacje bo nie mogli sie pogodzic ze oni gorzej typują.
Yar000 mam nadzieje ze nie bedzie 100 rund.
Pozdrawiam i czekam na twoje typy bez rywalizacji z ludzmi tylko z bukmacherem.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
uważam, ze kolega powyżej trochę się pogubił. Po pierwsze nikt nie wymusił na Yaro tej imprezy, po drugie uważam że raczej pomagamy, po 3 nie czekamy bezproduktywnie az Yaro wrzuci typy tylko staramy się ludzkimi sposobami obstawić i wykazac kto ma wieksza skuteczność, maszyna czy My. i wreszczie skoro śledzisz wątek to powinien kolega wiedziec że typy dostaje Arek czasem nawet dużo wczesniej, i ponieważ Yaro raczej nie ukrywa tych typów to mysle ze Arek je po prostu poda na priv.
A to źle ze będzie 100 rund? jesli tyle będzie to bedzie ponad 200 typow do obstawienia wytypowanych przez algorytm. Przy 75 % skuteczności 150 z nich wejdzie. Ile na tym można ugrac pewnie sporo, więc nie wiem skąd jakieś pretensje
 
B 5

belus

Użytkownik
Oj nie nie bo my gramy dalej a ty dołącz do nas fajna zabawa jest. Nie stój z boku i nie czekaj na typki sam coś zrób tak ten program był krytykowan a teraz wam go brakuje ?
 
A 12

arek68

Użytkownik
Właśnie o to w tym eksperymencie chodzi żeby zagrać jak najwięcej rund. Wtedy będziemy wiedzieć jaka jest skuteczność Algorytmu i Człowieków, przecież po tych kilku rundach statystyka nie będzie obiektywna a jesteśmy w trakcie opracowania statystyki z AKO z poszczególnych rund i skuteczności w systemie 2z3.
Po kilku rundach jest dobrze ale co będzie przy 50, 100 nie wiemy. Kiedy przyjdzie czarna seria? też nie. Jestem w trakcie opracowywania statystyki zakładu z podwójną szansą Algorytm plus Człowieki. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać bo może być tak, że wspólny typ jeszcze bardziej przybliży nas do wygranej.
Pozdrawiam Arek
 
B 0

b_abel

Użytkownik
Jezeli chcecie to sprawdzajcie ten program kto lepiej typuje.Ale czy to ma sens taka rywalizacja z programem.
Yar000 poda typ i kto chce to stawia a jak ktos sie nie zgadza z algorytmem niech obstawi inaczej u swojego buka i po meczu albo bedzie radosc albo lzy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Trochę uporządkuję ... ;)
Miałem w zamyśle taki pojedynek: Program - Człowiek. Już nie pamiętam jak się z tego zrobił temat w obecnym kształcie ale świadomie dążyłem do tego aby taki pojedynek się odbył.
Dlaczego nie ma typów zaraz po tym jak je podam Arkowi? Na wniosek jaki tutaj publicznie padł i uważam, że był rozsądny, aby Uczestnicy gry nie sugerowali się typami Programu.
Tak jak to już wcześnie wyszło tu z dyskusji, Arek może przesyłać typy Algorytmu zaraz po przesłaniu przez Uczestnika jego własnych typów.
B_abel faktycznie jest tak, że ja osobiście przypuszczam, iż dlatego, że Algorytm w obecnym kształcie powstał na bazie poprzednich, podpórkowych więc istnieje duże prawdopodobieństwo jakieś jego ustabilizowanej trafialności/skuteczności. I w istocie mógłbym na tym poprzestać, podawać typy tak jak do tej pory a po stosunkowo niewielkiej ich liczbie już, wiedziałbym na czym stoję w 100%.
Tak jak było z poprzednimi algorytmami, które były konstruowane w oparciu o reprezentatywną grupę badawczą (wskaźnikową) setek wybranych przez mnie spotkań piłkarskich i wyników tych spotkań z lig Świata. Tutaj istotnie idziesz dobrym &quot;tropem&quot;. Po cóż wiec ten pojedynek?
Po pierwsze, nie wiem czy naprawdę na 100% zachodzą w tym Algorytmie takie &quot;zjawiska&quot; jak w poprzednich. Przypuszczam, ale nie wiem czy na 100%.
Jednak różni się on tym, że podpórki zostały rozdzielone, &quot;rozbite&quot;. Mógłbym jednak faktycznie nadal podawać typy tak jak podawałem albo nie podawać i bardzo szybko i tak dowiedziałbym się jaka naprawdę jest skuteczność obecnego Programu.
Jednak, miałem nadal gdzieś &quot;z tyłu głowy&quot; tę ideę fix, że sama skuteczność to za mało. Porównanie z Człowiekiem, to mnie &quot;nakręcało&quot; ;) i dawało sprawie szerszy kontekst. Podejście już w 100% utylitarne.

Taka rywalizacja z Człowiekiem miała dać odpowiedź, czy jest on &quot;równy&quot; ludziom. Jeśli nie jest, idzie do &quot;odstrzału&quot; bo po cóż Program, który jest gorszy od tego co sami możemy wykonać?

Poza tym, krótko mówiąc, &quot;kręci&quot; mnie nawet taka rywalizacja ????

I jeszcze jedna rzecz. Może mala ale cieszy (pod warunkiem, że eksperyment zakończony zostanie ze skutkiem pozytywnym): w jakiś sposób publiczne &quot;uwiarygodnienie&quot; tego Programu w oczach polskich typerów. Może i danie sygnału Innym, do nie opuszczania bandery ale nadziei na bardziej skuteczną walkę z &quot;Hydrą&quot; ;)? I unaocznienie, że można być matematycznym zerem ale liczy się konsekwencja i pomysł?
Ilość rund jest czy może być sprawą dyskusyjną. Może być istotnie tak, że po 25 czy 50 albo i nawet 100 spotkaniach znajdzie się grupa osób, która będzie się trzymała tego jednego, jedynego argumentu, jaki im pozostanie: liczby spotkań, liczby typów. Czyli każda właściwie liczba typów może zostać podważona.
Ja tak dla siebie, wiem mniej więcej jaka liczba meczów może być reprezentatywna w przypadku tak skonstruowanego Algorytmu. Ważna jest tutaj pewna &quot;powtarzalność&quot; trafień.
Reasumując: pojedynek trwa. Jak długo? 100? Zobaczymy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Emocje ostudzić może fakt, że dzisiaj, chociaż jest jeden wskazany przez Algorytm typ typować nie będziemy.
Nie podam go nikomu, aby nie dolewać oliwy do ognia.
Co prawda doszły ligi latynoskie ale mecze właśnie trwają lub rozpoczną się dzisiejszej nocy.
Oprócz wspomnianych 4 meczów (nielatynoskich) dzisiejszych doszły jeszcze dwa, ale też rozpoczną się bardzo wcześnie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Po pierwsze nikt nie wymusił na Yaro tej imprezy, [...]
Lajzon oczywiście, że nikt na mnie tego nie wymusił.
Myślę, że Kolega b_abel raczej miał na myśli Userów
F12 i tempozan&#39;a, którzy - mówiąc najdelikatniej - nie są najwyraźniej przekonani do idei reprezentatywności próby (meczów, które stoją u podstaw konstrukcji Programu) i forsują raczej ideę 1000 meczów ...
Szkoda, że nie biorą Oni udziału w tej, mówiąc Ich słowami &quot;dziecinadzie&quot; i &quot;żenującym temacie&quot;. Przede wszystkim, liczba Uczestników powiększyłaby się o takich, którzy na 100% patrzą zimnym okiem krytyka ;) a więc na pewno przykładaliby się bardzo dobrze do swoich typów.
 
B 5

belus

Użytkownik
Czyli dzis przerwa typow brak, to w takim razie wykreć coś na jutro masz cały dzien na to. Pewnie coś bedzie do gry.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mam nadzieję ???? . W piątek zazwyczaj jest bardziej &quot;tłusta&quot; oferta choć pewnie najwięcej meczów jest w sobotę i niedzielę.
 
B 0

b_abel

Użytkownik
Lajzon oczywiście, że nikt na mnie tego nie wymusił.

Myślę, że Kolega b_abel raczej miał na myśli Userów
F12 i tempozan&#39;a, którzy - mówiąc najdelikatniej - nie są najwyraźniej przekonani do idei reprezentatywności próby (meczów, które stoją u podstaw konstrukcji Programu) i forsują raczej ideę 1000 meczów ...

Tak to prawda
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Pozdrawiam i czekam na twoje typy bez rywalizacji z ludzmi tylko z bukmacherem.
Bardzo się cieszę, że pomocne Ci były prognozy Programu
a moment, o którym napisałeś naprawdę nastąpi.
Pozdrawiam ????
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Nie wiem jak wolicie. Bo mam podliczone 9 rund jak byśmy grali algorytmem kupon akumulowany po stawce 100, i jak byśmy grali systemem 2z3 za stawkę 100 na kombinację. Wolicie aby co 5 rund podawać tutaj wyliczenia, czy też w drygim temacie gdzie są typy, czy może bardziej dla was by było przejrzyście jak bym wysłał plik do Arka i on by to co rundę wraz ze swoimi statystykami dot. singli umieszczał. Jak wam bym to najbardziej odpowiadało?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Spotkania już są: Klik
Panów, którzy otrzymają wcześniej typy a więc uczestniczących w pojedynku pragnąłbym jednak naprawdę przestrzec. Nie szalejcie jutro ;) a raczej dawajcie wiarę swoim typom, bo przecież typujecie również chyba po to aby się sprawdzić, prawda?
Rozpoczęcie pierwszego ze spotkań, o godz. 17.45.
Prognozy Programu przesłałem do Arka.
Korzystając z okazji, chciałem Wam pogratulować za wczorajsze trafienia bo przecież siadło Wam pięknie a może tego nie zauważyliście ????
Tym bardziej polecam wiarę w umiejętności &quot;Człowieków&quot;.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
mozna wiedziec o której godzinie jutro zostaną przedstawione typy ludzi i algorytmu, przed samym meczem? czy tym razem już wcześniej?
 
Do góry Bottom