>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Fajnie zeby ktoś się jeszcze dolonczył. No i panowie nie zniechęcać się tylko odrabiac straty.
Również mam taką nadzieję, że wynik dzisiejszy wyzwoli wśród aktualnych Graczy sportową złość a przysporzy nowych.
Dziś w nocy postaram się zamieścić typy algorytmu na jutro. Mam nadzieję jak zwykle, że w ogóle jakieś będą. Jutro praktycznie przez cały dzień niestety nie będę dostępny.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
jako Człowiek powiem tak...brakło szczęścia w meczu Trier-koblenz strzały 17-3, ale algorytm &quot;powie&quot; miał być remis i był ???? Amiens no cóż 3 liga wita. Ja się nie zniechęcam tylko gram dalej. Algorytmowi gratuluję i gratuluje tym co zarobili dzisiaj ???? Zauważmy, że dzisiaj naprawdę można było nieźle zarobić na tych trzech meczach, nikt nie zarzuci małych stawek.
Pytanie do Yaro jak Ci się podoba taka praca z Nami i algorytmem? bo do tej pory wrzucałeś więcej meczów niż 3, więc czy można przypuszczać że skuteczność algorytmu może być większa przy mniejszej ilości meczów? Czy wybierasz po prostu 3 mecze które wytypuje algorytm spośród np 7?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=lajzon;2773349][...]
Pytanie do Yaro jak Ci się podoba taka praca z Nami i algorytmem? [...]
Jest wyśmienicie! I dziękuję Wam za to, ze bierzecie w niej udział.
[...] bo do tej pory wrzucałeś więcej meczów niż 3, więc czy można przypuszczać że skuteczność algorytmu może być większa przy mniejszej ilości meczów? [...]
Odpowiem na przykładzie dnia dzisiejszego.
Na bodajże 6 wysegregowanych na dzisiaj meczów (już nie miałem siły &quot;drążyć&quot; w nocy więcej ...) jeden nie wszedł.
Tzn. jest jeszcze spotkanie z 5 ligi niemieckiej ???? (SC Victoria Hamburg - SV Halstenbek-Rellingen, Typ: 1) ale nie znam wyniku ...
[...] Czy wybierasz po prostu 3 mecze które wytypuje algorytm spośród np 7?
Tak właśnie robię. Jeśli algorytm wytypuje 7 meczów, wybieram (zupełnie na &quot;chybił trafił&quot;) spośród nich 3 i tutaj wrzucam.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Typy na dziś już są w nowym wątku: KLIK

Niespodzianka! Tym razem wybrałem z rozmysłem i premedytacją bo mi trochę Was było szkoda ;)
Algorytmowi będzie to trudniej trafić ????
Pierwszy z meczów już o godz. 16.00 .
Powodzenia!
----
Edit:
Obserwujących ten wątek i grających wg podawanych prognoz przestrzegam.
Pamiętacie co się niedawno zdarzyło, zaraz po dużym hurraoptymizmie ;) ..?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 4

tempozan

Użytkownik
Fajnie zeby ktoś się jeszcze dolonczył.
Widzę sami swoi w temacie:grin::grin::grin:
Dam Ci Arek dobra rade gratis:Weź ty lepiej w weekendy za nauke sie zabierz,a gwarantuje ci ze coś z tego bedziesz miał.Tak to tylko kase wywalasz w bloto a na intelektualny rozwoj jak widac czasu juz nie starcza.........
 
A 12

arek68

Użytkownik
Do kolegi tempozan: te &quot;dolnczył&quot; to taki mały haczyk z mojej strony żeby zobaczyć czy ty lub kolega f12 szukacie tylko literówek czy możecie też merytorycznie podyskutować o typach podawanych w temacie, a wczorajsze AKO 13,8 z podanych typów przez Algorytm raczej dało mi zarobić i kasa w błoto nie poszła. Pozdrawiam i mój rozwój intelektualny ma się bardzo dobrze.
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Witam Yar000, na wstępie gratuluję inicjatywy stworzenia algorytmu i testowania go wśród grona użytkowników. Kolejne gratulacje za to że algorytm osiąga bardzo dobre wyniki. Jak widać matematycznie można przewidzieć wynik danego spotkania. Jestem pod wrażeniem dzisiejszych wyników, 3 trafione remisy, to niemożliwe!! Poczekamy na kolejne wyniki, po 100 typach będzie można coś więcej powiedzieć ???? Zasugeruję Ci, że mógłbyś również wykorzystać algorytm do typów under/over, myślę że sprawdziłby się jeszcze lepiej niż do typowania wygranych. Pozdrawiam, będę dalej obserwował temat.
PS: Mógłbyś wrzucać do tego tematu wszystkie typy które podpowiada program?
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Przykro mi, ale mamy ustalone zasady i Yaro wrzuca po 3 mecze, z których możecie korzystać jeśłi ufacie algorytmowi.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=mawaszi;2775077]Witam Yar000, na wstępie gratuluję inicjatywy stworzenia algorytmu i testowania go wśród grona użytkowników. Kolejne gratulacje za to że algorytm osiąga bardzo dobre wyniki. Jak widać matematycznie można przewidzieć wynik danego spotkania. [...]
Dziękuję ????
Przypomnę jeszcze, że algorytm nie myśli, nie łączy się z bazami danych. Jest matematycznym ciągiem wyrażeń. Do tego chciałbym dodać, że jako jego twórca nie umiem na pamięć tabliczki mnożenia ;)
[...] Jestem pod wrażeniem dzisiejszych wyników, 3 trafione remisy, to niemożliwe!! Poczekamy na kolejne wyniki, po 100 typach będzie można coś więcej powiedzieć ???? Zasugeruję Ci, że mógłbyś również wykorzystać algorytm do typów under/over, myślę że sprawdziłby się jeszcze lepiej niż do typowania wygranych. Pozdrawiam, będę dalej obserwował temat. [...]
Dzięki za sugestię. Bardzo możliwe, że tak właśnie byłoby, że sprawdziłby się jeszcze lepiej. W tym momencie nie chciałbym jednak już mieszać już bardziej a i czasu mi brak po prostu. Jest bardziej trudno chyba przewidzieć wynik ... i ciekawiej ;)
[...] PS: Mógłbyś wrzucać do tego tematu wszystkie typy które podpowiada program?
Mogę ale tego podczas trwania eksperymentu nie zrobię.
Ponadto, pojawiłyby się przy okazji nowe przemyślenia: dlaczego do eksperymentu takie i takie typy a nie inne ...
Teraz tego &quot;problemu&quot; nie ma. Podaję (maksymalnie) trzy typy ponieważ takie było życzenie Grających.
Jeśli chodzi o dzień dzisiejszy, to mogę jedynie dodać, ze sam zagrałem 6 meczów remisowych z czego 4 weszły.
 
T 4

tempozan

Użytkownik
CZY TY ZROZUMIESZ W KONCU ZE JAKAKOLWIEK DYSKUSJA O TYM TZW ALGORYTMIE MA SENS PO 100 A MOZE I 1000 TYPOW A TY TRAFILES KILKA I JUZ PODJARANY.KURDE JESTES NIEMOZLIWY :grin::grin::grin:
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Jeszcze ja mam do ciebie prośbę, jako czynny obserwator tematu od samego początku. Wiem, że często zmieniałeś algorytm, a przynajmniej tak pisałeś. Chciałbym, i zapewne nie tylko ja, abyś na przynajmniej czas trwania eksperymentu(powiedzmy do tych 100/200 spotkań) nie zmieniał nic w kodzie programu, bo wtedy cały eksperyment w łeb weźmie. Będzie on po prostu bez sensu.
Dzięki i powodzenia ???? Chętnie bym z wami potypował, ale z braku czasu niestety ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeszcze ja mam do ciebie prośbę, jako czynny obserwator tematu od samego początku. Wiem, że często zmieniałeś algorytm, a przynajmniej tak pisałeś. Chciałbym, i zapewne nie tylko ja, abyś na przynajmniej czas trwania eksperymentu(powiedzmy do tych 100/200 spotkań) nie zmieniał nic w kodzie programu, bo wtedy cały eksperyment w łeb weźmie. Będzie on po prostu bez sensu.
Dzięki i powodzenia ???? Chętnie bym z wami potypował, ale z braku czasu niestety ????
Dzięki ????
Tak oczywiście nie zamierzam już nic zmieniać.
Szkoda, że nie możesz się dołączyć.

Jedynym problemem może być okres posuchy gdy przestaje grać duża liczba lig na Świecie. I oczywiście potencjalne czynniki losowe bo nie gwarantuję, że tutaj będę codziennie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
CZY TY ZROZUMIESZ W KONCU ZE JAKAKOLWIEK DYSKUSJA O TYM TZW ALGORYTMIE MA SENS PO 100 A MOZE I 1000 TYPOW A TY TRAFILES KILKA I JUZ PODJARANY.KURDE JESTES NIEMOZLIWY :grin::grin::grin:
Zdaje się, że nie rozumiesz, że jesteś gościem w tym temacie i nie decydujesz o tym jaka dyskusja tu ma sens a jaka nie ma. Krzyczysz WIELKIMI LITERAMI. Żyłka może pęknąć.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
zawsze znajdzie się mecz do typowania... i tu człowieki mają nad algorytmem przewagę ????
do człowieka o niku tempoznan czy coś, eksperyment dopiero się zaczął skoro chcecie 100 meczów niech będzie, już i tak mamy ponad 10. I ponieważ jest w sumie Nasz eksperyment mamy prawo &quot;jarać się&quot; zwycięstwami, komentować porażki i wymieniać poglądy, więc nie pisz głupich uwag. Chcesz bierz typy, ale pozwól pracować komuś kto chce znaleźć sposób na buka i jeszcze robi to publicznie.
do Yaro i grających Człowieków, dzisiejsze mecze były wredne dla moich typów, Burlney prowadziło 2-0, strata bramek w 2 minuty, Sabadell przegrywa do 90 minuty i co? remis... Wiem, że algorytm ma to w tyłku bo był remis, ale ja/człowiek rozróżniam szczęście i pech, a dziś mi tego 1 wyraźnie zabrakło.
Ach football...
 
A 12

arek68

Użytkownik
Kolego tempozan : przecież w tym eksperymencie własnie o to chodzi żeby sprawdzić po 100 i więcej typach jak zachowuje się Algorytm. A kolega Yar000 podaje 3 dziennie więc trochę czasu musi upłynąć żeby się przekonać czy jest dobry czy nie. Więc trochę cierpliwości. A kto wczoraj i dzisiaj zarobił dzięki tym typom to jego i tyle.
Zapraszam do walki z Algorytmem tak najlepiej udowodnisz że jest słaby itd..
Pozdrawiam i życzę wygranych
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=lajzon;2775242]zawsze znajdzie się mecz do typowania... i tu człowieki mają nad algorytmem przewagę ???? [...]
Otóż to ... I z takiego w ogóle założenia wychodzę przy tworzeniu tych algorytmów. Algorytm ma być przede wszystkim wspomożeniem dla ludzkiego umysłu.
[...] do Yaro i grających Człowieków, dzisiejsze mecze były wredne dla moich typów [...]
Lajzon ... dobrze, dobrze ;) ale dzisiaj remisik w Segunda Division też trafiłeś ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] . A kto wczoraj i dzisiaj zarobił dzięki tym typom to jego i tyle.
[...]
Tak jest.
Trudno, żeby ktoś się nie cieszył kiedy np. postawił za 500 zł te 3 remisy i wyciągnął ponad 16 tys zł.
 
Do góry Bottom